Vyhodnocení výkonů na KPŽ 1999-2001

Vydáno dne 26. 05. 2013 (počet přístupů 1726)


V tabulce je u každého plavce porovnán jeho výkon na pražských přeborech žactva s jeho osobním rekordem v dané disciplíně. Pro lepší orientaci je rozdíl vyjádřen i procentuálně, přičemž "*" jsou označeny překonané osobní rekordy. Text ve sloupci závod pak obsahuje datum ve tvaru rr/mm a zkratku názvu závodu, na němž byl osobní rekord vytvořen. Modře podbarvené časy jsou nové oddílové rekordy.


jménoročníkčasrozdílzávodrekord
volný způsob 50 m
SEEMANOVÁ Barbora0000:28,1* 1%12/11_pKPŽst_Pha00:28,5
TRNKOVÁ Michaela9900:28,3* 1%12/11_pKPŽst_Pha00:28,6
JINDROVÁ Kristýna9900:29,5* 0%12/12_ZMČR1300:29,67
PECHOVÁ Tereza9900:29,9* 0%13/05_VCPardubic00:29,99
POKORNÁ Eliška0000:31,5* 2%12/11_pKPŽst_Pha00:32,2
MAŠKOVÁ Beáta0000:32,1* 1%13/04_jKPDD_Pha00:32,56
ŠRÁMKOVÁ Anna9900:33,0* 0%12/06_LOP_MoP00:33,3
ŠÍROVÁ Barbora0000:35,3-3%13/04_JC_Prahy00:34,23
ŠTOLBOVÁ Eliška0100:35,9* 1%12/11_pKPŽml_Pha00:36,3
ALDUNINOVÁ Darja0000:36,9* 2%12/11_pKPŽst_Pha00:37,7
PŮLPÁNOVÁ Alžběta0100:37,7-2%13/05_OSPjMoP00:36,8
volný způsob 100 m
SEEMANOVÁ Barbora0001:01,2* 0%13/05_VCPardubic01:01,32
JINDROVÁ Kristýna9901:04,8* 2%13/03_Velikonoce01:06,59
ONDRÁŠKOVÁ Adriana0001:10,8* 4%13/01_Kalich01:13,8
POKORNÁ Eliška0001:11,0* 2%13/03_Velikonoce01:12,48
MAŠKOVÁ Beáta0001:13,0-1%13/01_Kalich01:12,2
JIRMANOVÁ Vanesa0101:15,7* 5%12/02_MCLouny01:20,5
ŠÍROVÁ Barbora0001:20,0* 0%13/03_Vytrvalec01:20,66
ALDUNINOVÁ Darja0001:23,9* 2%13/03_Vytrvalec01:25,63
ŠTOLBOVÁ Eliška0101:25,2* 1%12/11_pKPŽml_Pha01:26,4
PŮLPÁNOVÁ Alžběta0101:26,5* 2%13/04_MKB_m501:29,1
volný způsob 200 m
SEEMANOVÁ Barbora0002:12,7* 1%12/11_pKPŽst_Pha02:15,4
JINDROVÁ Kristýna9902:20,0* 3%13/05_VCPardubic02:25,33
ONDRÁŠKOVÁ Adriana0002:29,9* 4%12/11_pKPŽst_Pha02:36,5
JIRMANOVÁ Vanesa0102:50,7* 17%10/05_jKPŽml_Pha03:26,7
ALDUNINOVÁ Darja0002:58,8* 10%12/05_jKPŽst_Pha03:19,3
ŠÍROVÁ Barbora0002:59,7* 2%12/11_pKPŽst_Pha03:05,2
ŠTOLBOVÁ Eliška0103:06,7* 11%12/05_OSPjMoPdt03:31,8
PŮLPÁNOVÁ Alžběta0103:11,2* 9%12/11_pKPŽml_Pha03:30,2
HONZÁKOVÁ Jana0003:19,4* 2%12/05_jKPŽst_Pha03:24,0
volný způsob 400 m
SEEMANOVÁ Barbora0004:38,7* 2%12/11_pKPŽst_Pha04:46,9
JINDROVÁ Kristýna9905:01,1* 3%13/01_KPDr-Pha05:13,3
ALDUNINOVÁ Darja0006:38,3- - -
volný způsob 800 m
SEEMANOVÁ Barbora0009:46,1-1%12/11_pKPŽst_Pha09:39,8
JINDROVÁ Kristýna9910:48,5* 1%13/01_KPDr-Pha10:59,4
ONDRÁŠKOVÁ Adriana0011:01,3* 2%13/03_OSPjMoPdt11:16,1
ŠRÁMKOVÁ Anna9911:23,4* 1%12/11_pKPŽst_Pha11:37,1
motýlek 100 m
PECHOVÁ Tereza9901:10,0* 4%13/01_KPDr-Pha01:13,5
POKORNÁ Eliška0001:23,3* 0%13/03_Velikonoce01:23,46
MAŠKOVÁ Beáta0001:23,9* 0%12/11_pKPŽst_Pha01:24,3
ŠRÁMKOVÁ Anna9901:24,8* 0%12/11_pKPDD_Pha01:25,3
HONZÁKOVÁ Jana0001:43,4* 6%12/06_LOP_MoP01:50,6
motýlek 200 m
TRNKOVÁ Michaela9902:32,8* 1%13/04_JC_Prahy02:34,77
PECHOVÁ Tereza9902:45,7* 5%13/04_MČRDruž02:54,53
MAŠKOVÁ Beáta0003:02,3- - -
ŠRÁMKOVÁ Anna9903:17,4* 0%13/03_ISM201303:18,65
polohový závod 100 m
JIRMANOVÁ Vanesa0101:23,7* 4%12/11_pKPŽml_Pha01:27,7
ŠTOLBOVÁ Eliška0101:29,7* 1%12/12_ZP11_Č01:30,7
PŮLPÁNOVÁ Alžběta0101:34,0* 11%12/11_pKPŽml_Pha01:46,6
polohový závod 200 m
KLOCOVÁ Markéta9902:37,4* 0%12/11_pKPŽst_Pha02:38,4
PECHOVÁ Tereza9902:42,2* 0%13/03_Velikonoce02:43,22
ŠRÁMKOVÁ Anna9902:53,4* 1%12/11_pKPŽst_Pha02:55,3
MAŠKOVÁ Beáta0002:55,9* 1%13/03_Velikonoce02:59,14
JIRMANOVÁ Vanesa0103:05,5* 2%12/11_pKPŽml_Pha03:09,8
HONZÁKOVÁ Jana0003:23,6* 0%12/11_pKPŽst_Pha03:25,2
ŠÍROVÁ Barbora0003:30,9-2%13/03_Vytrvalec03:25,16
polohový závod 400 m
TRNKOVÁ Michaela9905:14,5* 1%12/11_pKPŽst_Pha05:19,7
SEEMANOVÁ Barbora0005:24,3* 1%12/11_pKPŽst_Pha05:27,7
KLOCOVÁ Markéta9905:35,6* 0%12/11_pKPŽst_Pha05:38,9
PECHOVÁ Tereza9905:40,0- - -
ŠRÁMKOVÁ Anna9906:06,8* 2%12/11_pKPŽst_Pha06:16,6
ONDRÁŠKOVÁ Adriana0006:09,5- - -
prsa 100 m
KLOCOVÁ Markéta9901:18,20%12/11_pKPŽst_Pha01:18,1
PECHOVÁ Tereza9901:20,4* 0%13/05_VCPardubic01:20,89
ŠRÁMKOVÁ Anna9901:25,4* 2%12/05_jKPŽst_Pha01:27,3
MAŠKOVÁ Beáta0001:30,0* 4%12/11_pKPŽst_Pha01:33,8
POKORNÁ Eliška0001:31,6* 4%12/11_pKPŽst_Pha01:35,5
ONDRÁŠKOVÁ Adriana0001:31,7* 4%11/12_ZP11_Č01:35,8
ŠTOLBOVÁ Eliška0101:36,00%13/04_JC_Prahy01:35,08
HONZÁKOVÁ Jana0001:37,2* 0%12/11_pKPŽst_Pha01:38,1
PŮLPÁNOVÁ Alžběta0101:46,4* 6%13/02_MCChodska01:54,0
ALDUNINOVÁ Darja0001:47,5* 2%13/03_Vytrvalec01:50,06
ŠÍROVÁ Barbora0001:55,2-8%12/11_pKPŽst_Pha01:46,2
prsa 200 m
KLOCOVÁ Markéta9902:48,1* 0%13/01_KPDr-Pha02:48,2
PECHOVÁ Tereza9902:53,8* 2%13/04_JC_Prahy02:58,55
ŠRÁMKOVÁ Anna9903:09,90%12/11_pKPDD_Pha03:09,2
HONZÁKOVÁ Jana0003:24,9* 0%12/11_pKPŽst_Pha03:25,4
ŠTOLBOVÁ Eliška0103:26,9-1%12/11_pKPŽml_Pha03:23,2
ŠÍROVÁ Barbora0003:57,5-5%12/11_pKPŽst_Pha03:44,4
znak 100 m
TRNKOVÁ Michaela9901:08,2* 0%12/12_ZMČR1301:08,63
JINDROVÁ Kristýna9901:13,6* 0%12/12_ZMČR1301:14,30
POKORNÁ Eliška0001:20,0* 6%13/04_JC_Prahy01:25,30
ŠRÁMKOVÁ Anna9901:22,2- - -
JIRMANOVÁ Vanesa0101:26,80%12/12_ZP11_Č01:26,2
ŠTOLBOVÁ Eliška0101:29,3* 1%13/04_JC_Prahy01:30,36
ALDUNINOVÁ Darja0001:30,7* 8%13/03_Vytrvalec01:39,28
PŮLPÁNOVÁ Alžběta0101:33,0* 5%13/04_JC_Prahy01:38,62
ŠÍROVÁ Barbora0001:37,00%13/03_Vytrvalec01:36,55
HONZÁKOVÁ Jana0001:39,6* 2%12/06_LOP_MoP01:42,0
znak 200 m
TRNKOVÁ Michaela9902:27,1* 0%12/12_ZMČR1302:27,16
JINDROVÁ Kristýna9902:39,70%13/01_KPDr-Pha02:39,5
ONDRÁŠKOVÁ Adriana0002:53,7* 1%12/12_ZMČR1202:55,51
POKORNÁ Eliška0002:55,6* 12%11/06_LDOH03:19,77
ŠTOLBOVÁ Eliška0103:10,0* 4%12/12_ZP11_Č03:18,0
ALDUNINOVÁ Darja0003:13,0* 7%12/11_pKPŽst_Pha03:28,0
PŮLPÁNOVÁ Alžběta0103:20,2- - -
HONZÁKOVÁ Jana0003:32,1- - -
jménoročníkčasrozdílzávodrekord
volný způsob 50 m
PŘIBYL Michal9900:27,4* 1%12/12_ZMČR1300:27,89
CÉ Štěpán0000:28,5* 2%13/04_JC_Prahy00:29,28
RUDNĚV Ilja0100:28,6* 0%13/03_ISM201300:28,82
FLAX Jan0000:28,9* 2%13/01_Neratovice00:29,73
KOŽEVNIKOV Danil9900:29,4-1%12/12_ZMČR1300:29,05
FAIT David0000:31,5* 2%13/04_JC_Prahy00:32,39
NOVOTNÝ Matyáš0100:32,3* 2%12/12_ZP11_Č00:33,0
KOTT Josef0100:32,5* 5%12/11_OSPpMoP00:34,4
ZEMAN Jakub0100:34,2-2%12/11_OSPpMoP00:33,5
ŽÁK Jakub0100:35,7* 0%13/04_JC_Prahy00:35,78
VOVES Jakub0100:38,0-1%12/11_OSPpMoP00:37,4
volný způsob 100 m
PŘIBYL Michal9900:59,4* 3%13/03_Velikonoce01:01,68
RENC Jakub9901:01,6* 1%13/03_Velikonoce01:02,36
CÉ Štěpán0001:02,6* 2%13/01_Kalich01:04,3
KOŽEVNIKOV Danil9901:05,4* 1%13/03_Vytrvalec01:06,47
FLAX Jan0001:05,8* 2%12/11_pKPŽst_Pha01:07,7
RUDNĚV Ilja0101:06,4* 2%13/04_JC_Prahy01:08,00
FAIT David0001:11,6* 3%12/11_pKPŽst_Pha01:14,0
NOVOTNÝ Matyáš0101:12,8-3%13/04_MKB_m501:10,6
ZEMAN Jakub0101:14,5-2%13/04_MKB_m501:12,8
KOTT Josef0101:15,70%13/01_Kalich01:15,7
ŽÁK Jakub0101:24,0* 2%13/04_MKB_m501:26,4
VOVES Jakub0101:27,2-2%13/03_Velikonoce01:25,27
volný způsob 200 m
CÉ Štěpán0002:17,6* 6%13/04_JC_Prahy02:26,44
KOŽEVNIKOV Danil9902:20,3* 6%12/11_pKPŽst_Pha02:30,0
ZEMAN Jan9902:24,2* 1%13/04_jKPDD_Pha02:26,97
FLAX Jan0002:29,1* 3%12/02_MCLouny02:34,9
KOTT Josef0102:41,5* 4%13/03_Velikonoce02:48,97
ŽÁK Jakub0102:57,1* 14%12/11_pKPŽml_Pha03:27,4
VOVES Jakub0103:06,6* 7%12/05_OSPjMoPdt03:21,3
volný způsob 400 m
RENC Jakub9904:40,1* 1%13/04_jKPDD_Pha04:45,80
CÉ Štěpán0005:09,4* 14%11/05_jKPŽml_Pha06:02,7
NOVOTNÝ Matyáš0105:24,70%13/03_OSPjMoPdt05:24,5
KOTT Josef0105:41,4* 4%13/03_OSPjMoPdt05:58,7
ZEMAN Jakub0105:43,3- - -
ŽÁK Jakub0106:16,8* 8%13/03_OSPjMoPdt06:50,9
volný způsob 1500 m
ZEMAN Jan9920:44,8* 6%12/05_OSPjMoPdt22:18,2
NOVOTNÝ Matyáš0121:10,2* 9%13/03_Vytrvalec23:30,28
motýlek 100 m
RENC Jakub9901:08,8* 1%13/03_Velikonoce01:09,64
KOŽEVNIKOV Danil9901:12,0* 3%13/04_JC_Prahy01:14,33
CÉ Štěpán0001:12,7* 6%13/01_Kalich01:17,8
FLAX Jan0001:20,9* 19%12/04_JC_Prahy01:39,97
VOVES Jakub0101:43,4* 6%12/12_ZP11_Č01:50,8
motýlek 200 m
RENC Jakub9902:35,9* 2%13/04_JC_Prahy02:40,11
ZEMAN Jan9902:54,8* 3%12/11_pKPŽst_Pha03:01,4
polohový závod 100 m
RUDNĚV Ilja0101:13,5* 3%12/12_ZP11_Č01:16,5
NOVOTNÝ Matyáš0101:19,7* 19%12/02_MCLouny01:39,0
KOTT Josef0101:20,7* 5%12/10_PCMoP01:25,36
ZEMAN Jakub0101:24,5* 3%12/12_ZP11_Č01:27,9
VOVES Jakub0101:36,3* 2%13/03_Velikonoce01:38,41
polohový závod 200 m
PŘIBYL Michal9902:26,4* 0%12/12_ZMČR1302:26,74
RENC Jakub9902:29,2* 0%13/03_Velikonoce02:29,26
KOŽEVNIKOV Danil9902:39,1* 5%13/03_Vytrvalec02:48,55
ZEMAN Jan9902:40,2* 6%12/05_jKPŽst_Pha02:51,4
FLAX Jan0002:41,6* 6%12/11_pKPŽst_Pha02:52,0
NOVOTNÝ Matyáš0102:48,9* 3%13/04_JC_Prahy02:55,46
FAIT David0002:53,7* 6%13/03_Vytrvalec03:06,28
KOTT Josef0102:57,8* 6%12/06_LP11_Č03:10,4
ZEMAN Jakub0103:05,2* 1%12/12_ZP11_Č03:07,9
VOVES Jakub0103:25,8* 1%13/03_Velikonoce03:29,51
polohový závod 400 m
NOVOTNÝ Matyáš0106:13,8- - -
prsa 100 m
PŘIBYL Michal9901:10,8* 1%12/12_ZMČR1301:11,96
RUDNĚV Ilja0101:20,6-1%12/12_ZP11_Č01:19,7
FLAX Jan0001:25,1* 0%12/12_ZMČR1201:25,75
NOVOTNÝ Matyáš0101:26,0* 4%13/04_JC_Prahy01:30,11
FAIT David0001:28,7* 5%13/03_Vytrvalec01:33,77
ZEMAN Jakub0101:35,8-2%13/04_JC_Prahy01:33,74
VOVES Jakub0101:45,9* 6%13/03_Vytrvalec01:53,08
prsa 200 m
PŘIBYL Michal9902:38,40%12/12_ZMČR1302:38,04
RUDNĚV Ilja0102:52,8* 2%13/03_ISM201302:57,14
ZEMAN Jan9902:59,2* 5%12/11_pKPŽst_Pha03:09,3
NOVOTNÝ Matyáš0103:10,0* 0%13/04_JC_Prahy03:10,20
ZEMAN Jakub0103:17,5* 2%13/04_JC_Prahy03:22,83
znak 100 m
PŘIBYL Michal9901:06,8* 2%12/12_ZMČR1301:08,34
RENC Jakub9901:06,9* 2%13/01_KPDr-Pha01:08,7
KOŽEVNIKOV Danil9901:14,0* 1%13/03_Vytrvalec01:15,01
RUDNĚV Ilja0101:15,1* 2%13/01_Kalich01:17,1
FLAX Jan0001:15,5* 0%12/12_ZMČR1201:16,26
CÉ Štěpán0001:16,1* 1%13/01_Kalich01:16,9
KOTT Josef0101:19,5* 3%13/01_Kalich01:22,2
FAIT David0001:21,1* 3%13/04_JC_Prahy01:23,89
ŽÁK Jakub0101:32,3* 8%13/02_MCChodska01:41,4
VOVES Jakub0101:40,40%13/03_Velikonoce01:40,35
znak 200 m
PŘIBYL Michal9902:22,8* 5%12/05_jKPŽst_Pha02:31,9
RENC Jakub9902:23,4* 2%13/03_Velikonoce02:27,27
KOŽEVNIKOV Danil9902:36,8* 3%12/12_ZMČR1302:43,30
ZEMAN Jan9902:39,2* 7%13/04_JC_Prahy02:51,73
FLAX Jan0002:40,7* 0%12/12_ZMČR1202:41,44
KOTT Josef0102:51,6* 0%12/12_ZP11_Č02:52,7
ŽÁK Jakub0103:21,4* 5%13/03_Velikonoce03:33,68


zkratkaplný název závodumístobazénpzndatum konání
jKPŽst_PhaKrajský přebor žactva 1999 / 2001 - PrahPraha - Radlice25K24.05. - 25.05.

autor: mtb | komentářů: 0