Krajský přebor dorostu a dospělých - Praha

Vydáno dne 03. 11. 2013 (počet přístupů 2020)


Celkem šestnáct prvenství přivezli plavci Motorletu z kladenského bazénu, kde se konal další ročník Zimního přeboru Prahy a Středočeského kraje. Mezi přeborníky se zapsali Alžběta ANDRIKOVÁ, Kateřina BOŠKOVÁ, Monika PIKHARTOVÁ, Barbora SEEMANOVÁ, Nikola ŠPALOVÁ, Michaela TRNKOVÁ, Michal LEDL a Marek ŘÍMAL. Necelý měsíc před ZMČR padlo i pět oddílových rekordů, i když závody byly hned po soustředění v Pardubicích. Tak snad poslední listopadový víkend se všem kvalifikovaným podaří zaplavat nejlepší výkony sezóny právě v Plzni na Slovanech.

Závod byl uspořádán jako sdružený krajský přebor dorostu a dospělých pro Prahu a Středočeský kraj. Rozplavby tedy byly společné, ale vyhlášení výsledků oddělené. V oddílovém archivu v komprimovaném souboru 1311kpdd.zip (122 732 B) jsou k dispozici kompletní výsledky v tabulce Excel.

jménoročníkčasrozdílzávodrekord
volný způsob 50 m
SEEMANOVÁ Barbora0000:28,20%13/05_jKPŽst_Pha00:28,1
PIKHARTOVÁ Monika9500:29,1-9%12/12_ZMČR+d00:26,57
TRNKOVÁ Michaela9900:29,2-3%13/05_jKPŽst_Pha00:28,3
KLOCOVÁ Markéta9900:31,5-3%12/11_pKPŽst_Pha00:30,4
ŠÍROVÁ Barbora0000:32,8-1%13/10_VCPrahy00:32,41
ALDUNINOVÁ Darja0000:35,3* 1%13/10_VCPrahy00:35,86
volný způsob 100 m
BOŠKOVÁ Kateřina9501:00,0-1%12/10_PlzSprinty00:59,28
ŠPALOVÁ Nikola9701:04,00%13/10_VCPrahy01:03,82
TRNKOVÁ Natálie9701:04,20%12/01_KPDr-Pha01:03,8
JINDROVÁ Kristýna9901:05,5-1%13/05_jKPŽst_Pha01:04,8
MAŠKOVÁ Beáta0001:09,9* 1%13/10_VCPrahy01:11,13
ALDUNINOVÁ Darja0001:16,6* 8%13/06_LOP_MoP01:23,4
volný způsob 200 m
BOŠKOVÁ Kateřina9502:10,20%12/12_ZMČR+d02:09,40
ŠPALOVÁ Nikola9702:16,3* 0%13/06_Praha201302:16,38
PECHOVÁ Tereza9902:20,1* 5%13/04_jKPDD_Pha02:27,93
TRNKOVÁ Natálie9702:20,20%12/10_PlzSprinty02:19,07
JINDROVÁ Kristýna9902:25,0-3%13/05_jKPŽst_Pha02:20,0
KLOCOVÁ Markéta9902:27,6* 0%13/05_VCPardubic02:28,86
volný způsob 400 m
BOŠKOVÁ Kateřina9504:36,80%12/12_ZMČR+d04:35,67
ŠPALOVÁ Nikola9704:46,3* 1%13/06_LMČR d04:49,49
TRNKOVÁ Natálie9704:55,70%13/10_VCPrahy04:55,36
volný způsob 1500 m
ŠPALOVÁ Nikola9718:56,5* 0%13/06_LMČR d18:59,79
motýlek 50 m
SEEMANOVÁ Barbora0000:31,6* 8%12/02_MCLouny00:34,5
ANDRIKOVÁ Alžběta9800:31,8-1%13/06_LMČR00:31,36
PIKHARTOVÁ Monika9500:32,1-2%13/01_Neratovice00:31,34
PECHOVÁ Tereza9900:32,4-2%13/05_VCPardubic00:31,70
KLOCOVÁ Markéta9900:35,6-2%13/01_Neratovice00:34,81
ŠIMKOVÁ Kateřina9800:36,7* 8%11/11_OSPpMoP00:39,9
motýlek 100 m
PECHOVÁ Tereza9901:12,3-3%13/05_jKPŽst_Pha01:10,0
SEEMANOVÁ Barbora0001:12,7* 17%11/01_Neratovice01:27,66
PIKHARTOVÁ Monika9501:14,2* 0%13/04_jKPDD_Pha01:14,53
KLOCOVÁ Markéta9901:16,4* 0%13/03_ISM201301:17,17
MAŠKOVÁ Beáta0001:21,8* 2%13/05_jKPŽst_Pha01:23,9
motýlek 200 m
PECHOVÁ Tereza9902:45,4* 0%13/05_jKPŽst_Pha02:45,7
MAŠKOVÁ Beáta0003:06,0-2%13/05_jKPŽst_Pha03:02,3
polohový závod 100 m
TRNKOVÁ Michaela9901:08,2* 0%12/12_ZMČR1301:08,72
ANDRIKOVÁ Alžběta9801:08,7* 0%12/11_StrockWien01:08,89
SEEMANOVÁ Barbora0001:10,2* 2%12/11_pKPŽst_Pha01:12,2
PIKHARTOVÁ Monika9501:11,9-5%10/12_ZMČRd01:08,17
KLOCOVÁ Markéta9901:14,30%12/12_ZMČR1301:13,80
TRNKOVÁ Natálie9701:14,80%12/10_PlzSprinty01:14,08
JINDROVÁ Kristýna9901:16,40%13/10_PlzSprinty01:15,91
ŠIMKOVÁ Kateřina9801:18,40%12/11_pKPŽst_Pha01:17,8
ALDUNINOVÁ Darja0001:31,0* 12%12/11_pKPŽst_Pha01:44,5
polohový závod 200 m
ANDRIKOVÁ Alžběta9802:30,80%12/11_StrockWien02:29,66
BOŠKOVÁ Kateřina9502:31,8* 3%12/06_Praha201202:36,54
ŠPALOVÁ Nikola9702:41,60%13/10_VCPrahy02:40,10
JINDROVÁ Kristýna9902:43,2* 1%13/03_Velikonoce02:45,55
ŠIMKOVÁ Kateřina9802:51,6-2%12/11_pKPŽst_Pha02:48,2
ŠÍROVÁ Barbora0003:08,7* 8%13/03_Vytrvalec03:25,16
prsa 50 m
ANDRIKOVÁ Alžběta9800:34,2-1%13/06_LMČR00:33,61
TRNKOVÁ Michaela9900:36,7-1%13/01_Neratovice00:36,20
PECHOVÁ Tereza9900:38,4-2%13/05_VCPardubic00:37,31
ŠIMKOVÁ Kateřina9800:40,0-4%12/11_pKPDD_Pha00:38,2
MAŠKOVÁ Beáta0000:41,8* 6%13/01_Kalich00:44,8
JINDROVÁ Kristýna9900:42,3* 1%13/01_Neratovice00:42,97
ŠÍROVÁ Barbora0000:45,8* 3%13/10_PlzSprinty00:47,61
prsa 100 m
PIKHARTOVÁ Monika9501:17,5-7%12/12_ZMČR+d01:12,24
SEEMANOVÁ Barbora0001:19,2* 16%12/06_LOP_MoP01:34,5
ŠIMKOVÁ Kateřina9801:25,5-4%12/11_pKPŽst_Pha01:22,0
ALDUNINOVÁ Darja0001:39,4* 7%13/05_jKPŽst_Pha01:47,5
prsa 200 m
ANDRIKOVÁ Alžběta9802:41,8* 1%13/06_LMČR d02:44,76
TRNKOVÁ Michaela9902:48,8* 5%12/04_Velikonoce02:59,53
PECHOVÁ Tereza9902:56,3-1%13/05_jKPŽst_Pha02:53,8
ŠIMKOVÁ Kateřina9803:03,4-3%12/11_pKPŽst_Pha02:57,2
znak 50 m
ANDRIKOVÁ Alžběta9800:32,7* 0%12/10_PlzSprinty00:32,81
PIKHARTOVÁ Monika9500:34,7-6%13/01_Neratovice00:32,54
TRNKOVÁ Natálie9700:34,8-1%13/10_PlzSprinty00:34,31
MAŠKOVÁ Beáta0000:37,2* 5%13/01_Neratovice00:39,31
znak 100 m
SEEMANOVÁ Barbora0001:10,6* 5%12/10_PCMoP01:14,58
BOŠKOVÁ Kateřina9501:10,9-2%12/12_ZMČR+d01:09,12
PIKHARTOVÁ Monika9501:13,3-7%10/12_ZMČRd01:08,22
TRNKOVÁ Natálie9701:14,5-2%12/10_VCPrahy01:12,73
JINDROVÁ Kristýna9901:15,7-2%13/05_jKPŽst_Pha01:13,6
ŠPALOVÁ Nikola9701:17,2-2%13/05_VCPardubic01:14,99
KLOCOVÁ Markéta9901:19,5* 2%12/06_LOP_MoP01:21,3
MAŠKOVÁ Beáta0001:21,2-1%13/10_PlzSprinty01:20,25
ALDUNINOVÁ Darja0001:33,0-7%13/10_VCPrahy01:26,39
znak 200 m
TRNKOVÁ Natálie9702:38,8-1%13/01_KPDr-Pha02:36,7
ALDUNINOVÁ Darja0003:06,4* 2%13/10_VCPrahy03:11,05
jménoročníkčasrozdílzávodrekord
volný způsob 50 m
LEDL Michal9100:24,4-7%12/12_ZMČR+d00:22,62
DOMIN Josef9800:26,7-1%13/10_PlzSprinty00:26,31
SEEMAN Tomáš6900:26,7-2%10/10_MastersHF00:26,16
MÜLLER Michael9700:26,70%13/10_VCPrahy00:26,57
CÉ Martin9800:27,4-2%12/11_pKPŽst_Pha00:26,8
KOŽEVNIKOV Danil9900:27,80%13/10_VCPrahy00:27,67
CÉ Štěpán0000:28,20%13/10_VCPrahy00:28,06
FLAX Jan0000:28,3* 1%13/06_LMČR A00:28,74
RENC Jakub9900:28,4* 2%13/01_Neratovice00:29,10
ADAM Michal9800:28,9-2%12/11_pKPŽst_Pha00:28,3
volný způsob 100 m
DOMIN Josef9800:58,0-2%13/10_PlzSprinty00:56,43
MÜLLER Michael9700:58,6-2%13/10_PlzSprinty00:57,37
SEEMAN Tomáš6900:59,1-2%10/10_MastersHF00:57,50
CÉ Martin9800:59,4-3%13/06_LMČR d00:57,62
ŠORM Ondřej9700:59,4* 2%13/06_Praha201301:00,73
CÉ Štěpán0001:02,7-2%13/10_PlzSprinty01:01,40
KOŽEVNIKOV Danil9901:04,50%13/09_M_Sobotky01:04,4
ADAM Michal9801:07,3-9%12/11_pKPDD_Pha01:01,7
volný způsob 200 m
ŘÍMAL Marek9702:01,6* 2%12/11_pKPDD_Pha02:04,6
PODUŠKA Lukáš9802:05,00%13/10_PlzSprinty02:04,11
DOMIN Josef9802:06,0* 0%13/05_VCPardubic02:06,32
RENC Jakub9902:08,6* 3%13/10_PCMoP02:12,97
ŠORM Ondřej9702:10,0* 8%12/05_jKPDD_Pha02:22,13
CÉ Martin9802:11,9-4%13/06_LMČR d02:05,89
SEEMAN Tomáš6902:12,0* 0%09/06_LOP_MoP02:12,5
CÉ Štěpán0002:17,3* 0%13/05_jKPŽst_Pha02:17,6
volný způsob 400 m
ŘÍMAL Marek9704:16,4* 0%13/10_PlzSprinty04:17,86
PODUŠKA Lukáš9804:23,7* 1%12/11_pKPDD_Pha04:27,2
volný způsob 800 m
ŘÍMAL Marek9708:58,4* 7%12/10_OSPpMoPdt09:45,2
PODUŠKA Lukáš9809:24,2* 1%13/04_jKPDD_Pha09:32,80
DOMIN Josef9809:32,0* 0%13/04_jKPDD_Pha09:33,91
volný způsob 1500 m
CÉ Martin9818:56,4-2%12/05_jKPŽst_Pha18:28,7
motýlek 50 m
KOŽEVNIKOV Danil9900:30,0-1%13/10_PlzSprinty00:29,70
MÜLLER Michael9700:30,2-3%13/06_LOP_MoP00:29,2
CÉ Štěpán0000:30,8* 0%13/10_PlzSprinty00:30,98
ŠORM Ondřej9700:31,0* 0%13/03_ISM201300:31,30
ADAM Michal9800:33,5* 0%13/06_LOP_MoP00:33,6
motýlek 100 m
LEDL Michal9100:57,2-7%12/11_ME_2500:52,97
DOMIN Josef9801:03,0-1%13/04_JC_Prahy01:02,05
CÉ Štěpán0001:12,5* 0%13/05_jKPŽst_Pha01:12,7
motýlek 200 m
ŘÍMAL Marek9702:16,6* 0%13/10_PlzSprinty02:16,73
DOMIN Josef9802:24,20%13/10_PlzSprinty02:23,18
KOŽEVNIKOV Danil9902:45,9* 6%12/10_VCPrahy02:57,58
polohový závod 100 m
PODUŠKA Lukáš9801:06,3-2%13/10_PlzSprinty01:04,90
RENC Jakub9901:07,0* 1%13/10_PlzSprinty01:08,07
SEEMAN Tomáš6901:07,4-3%11/02_DachauerM01:04,92
ŠORM Ondřej9701:07,6* 0%12/11_StrockWien01:08,08
MÜLLER Michael9701:08,50%12/11_pKPDD_Pha01:07,9
FLAX Jan0001:12,0* 1%13/09_M_Sobotky01:13,0
ADAM Michal9801:15,4-1%12/11_pKPDD_Pha01:14,1
CÉ Štěpán0001:16,0-5%13/10_PCMoP01:12,35
polohový závod 200 m
ŘÍMAL Marek9702:19,70%13/10_VCPrahy02:18,93
PODUŠKA Lukáš9802:27,4-3%13/10_PlzSprinty02:22,44
RENC Jakub9902:28,9* 0%13/05_jKPŽst_Pha02:29,2
ŠORM Ondřej9702:29,30%13/01_KPDr-Pha02:28,1
SEEMAN Tomáš6902:32,8-4%10/12_FegoCup02:26,76
FLAX Jan0002:45,6-2%13/05_jKPŽst_Pha02:41,6
polohový závod 400 m
ŘÍMAL Marek9704:54,0* 0%13/10_VCPrahy04:55,01
PODUŠKA Lukáš9805:05,00%13/10_VCPrahy05:04,68
RENC Jakub9905:18,6* 5%12/10_PlzSprinty05:35,60
prsa 50 m
ŠORM Ondřej9700:31,9-3%13/06_LMČR d00:30,69
FLAX Jan0000:38,3- - -
prsa 100 m
ŠORM Ondřej9701:10,6-3%13/06_LMČR d01:08,24
FLAX Jan0001:24,5-3%13/09_M_Sobotky01:22,0
prsa 200 m
PODUŠKA Lukáš9802:49,8* 8%12/05_jKPDD_Pha03:06,48
znak 50 m
MÜLLER Michael9700:30,2-1%13/06_LOP_MoP00:29,9
KOŽEVNIKOV Danil9900:31,4* 7%13/03_ISM201300:34,08
FLAX Jan0000:34,10%13/06_LOP_MoP00:34,0
ADAM Michal9800:35,9-3%13/06_LOP_MoP00:34,6
znak 100 m
MÜLLER Michael9701:08,8-5%12/12_ZMČR+d01:05,23
SEEMAN Tomáš6901:08,9-4%11/02_DachauerM01:06,23
CÉ Martin9801:13,0-12%13/10_PlzSprinty01:05,06
CÉ Štěpán0001:14,3-3%13/10_PlzSprinty01:11,75
ADAM Michal9801:18,9-6%12/11_pKPŽst_Pha01:14,4
znak 200 m
MÜLLER Michael9702:24,1-2%13/10_PlzSprinty02:21,26
CÉ Martin9802:27,7-3%13/10_PlzSprinty02:22,07
KOŽEVNIKOV Danil9902:30,6* 2%13/09_M_Sobotky02:34,0
CÉ Štěpán0002:38,5-2%13/10_VCPrahy02:35,31


zkratkaplný název závodumístobazénpzndatum konání
pKPDD_PhaKPDD Praha a Střední Čechy - PhaKladno25K01.11. - 02.11.

autor: mtb | komentářů: 0