Oddílové srovnávací přebory žactva

Vydáno dne 10. 11. 2015 (počet přístupů 1325)


Nejmenší plavci z Motorletu si na naších oddílových přeborech vyzkoušeli závodit "na nečisto" a zaplavali si časy na přihlašování na Krajské přebory žactva. V kategorii nejstarších žaček se nejvíce dařilo Anetě DVOŘÁKOVÉ, která se na všechny disciplíny výrazně zlepšila a ve třech dokázala zvítězit. Nejúspěšnějším žákem v nejstarší a nejobsazenější kategorii byl Ondřej ŠPAŇÁR, kterému se podařilo dvakrát zvítězit.

jménoročníkčasrozdílzávodrekord
volný způsob 50 m
DVOŘÁKOVÁ Aneta0300:31,5* 6%15/05_jKPŽst_Pha00:33,6
TICHÁČKOVÁ Stella0300:32,3- - -
VRÁTNÁ Štěpánka0200:33,5-1%15/05_OSPjMoP00:33,1
LANGMAYEROVÁ Tereza0400:34,7* 0%15/06_LOP_MoP00:35,0
FRŇKOVÁ Viola0200:35,4* 2%15/05_OSPjMoP00:36,3
DVOŘÁKOVÁ Ivana0400:36,0* 0%15/04_JC_Prahy00:36,08
DANILINA Ekaterina0400:36,80%15/05_OSPjMoP00:36,8
ŠEBOVÁ Kristýna0400:37,5* 4%15/06_LOP_MoP00:39,2
PŮLPÁNOVÁ Viktorie0400:39,5* 1%15/04_JC_Prahy00:40,21
FERUSOVÁ Alexandra0600:39,7* 5%15/05_OSPjMoP00:42,0
HLÁVKOVÁ Olivie0600:43,6* 12%15/05_jKPŽml_Pha00:49,9
VÝRAVSKÁ Karolína0500:44,1- - -
KOHOUTOVÁ Barbora0600:44,4* 1%15/06_LOP_MoP00:45,0
BABCZYNSKÁ Zita0500:45,0- - -
ŠINÁGLOVÁ Anna0600:47,6* 4%15/06_LOP_MoP00:49,8
VAŘEKOVÁ Anna0500:47,9* 12%15/05_jKPŽml_Pha00:54,9
RODOVÁ Ema0600:53,5* 17%15/05_jKPŽml_Pha01:04,7
motýlek 50 m
DVOŘÁKOVÁ Aneta0300:35,6* 7%15/06_LOP_MoP00:38,3
VRÁTNÁ Štěpánka0200:38,3* 0%15/06_LOP_MoP00:38,6
DANILINA Ekaterina0400:42,3-5%15/06_LP11_Č00:40,20
TICHÁČKOVÁ Stella0300:42,5- - -
ŠEBOVÁ Kristýna0400:44,1* 11%15/05_OSPjMoP00:49,7
FRŇKOVÁ Viola0200:45,3* 5%15/05_OSPjMoP00:48,1
DVOŘÁKOVÁ Ivana0400:46,2-5%15/06_LOP_MoP00:43,9
LANGMAYEROVÁ Tereza0400:46,6* 2%15/06_LOP_MoP00:47,9
PŮLPÁNOVÁ Viktorie0400:51,0* 1%15/05_OSPjMoP00:51,7
prsa 50 m
DVOŘÁKOVÁ Aneta0300:41,4* 4%15/06_LOP_MoP00:43,2
VRÁTNÁ Štěpánka0200:43,4-1%15/05_OSPjMoP00:42,9
FRŇKOVÁ Viola0200:43,60%15/05_OSPjMoP00:43,4
LANGMAYEROVÁ Tereza0400:46,4* 3%14/12_ZP10_Č00:48,1
TICHÁČKOVÁ Stella0300:47,4- - -
ŠEBOVÁ Kristýna0400:48,3* 4%15/06_LOP_MoP00:50,5
DVOŘÁKOVÁ Ivana0400:48,5* 1%15/06_LOP_MoP00:49,1
DANILINA Ekaterina0400:49,20%15/06_LOP_MoP00:48,9
VAŘEKOVÁ Anna0500:50,3* 7%15/06_LOP_MoP00:54,3
PŮLPÁNOVÁ Viktorie0400:51,1* 5%15/05_Praha201500:53,99
FERUSOVÁ Alexandra0600:55,8* 1%15/02_MCChodska00:56,4
KOHOUTOVÁ Barbora0600:57,00%15/06_LOP_MoP00:56,9
BABCZYNSKÁ Zita0500:58,1- - -
HLÁVKOVÁ Olivie0600:58,9* 1%15/06_LOP_MoP00:59,5
VÝRAVSKÁ Karolína0501:02,8- - -
ŠINÁGLOVÁ Anna0601:05,2* 7%15/05_OSPjMoP01:10,5
RODOVÁ Ema0601:07,4* 7%15/06_LOP_MoP01:12,5
znak 50 m
TICHÁČKOVÁ Stella0300:37,0- - -
VRÁTNÁ Štěpánka0200:37,7* 2%15/04_JC_Prahy00:38,85
DVOŘÁKOVÁ Aneta0300:38,7* 6%14/06_LOP_MoP00:41,5
FRŇKOVÁ Viola0200:40,9-2%15/06_LOP_MoP00:40,0
DANILINA Ekaterina0400:42,0-1%15/06_LOP_MoP00:41,3
DVOŘÁKOVÁ Ivana0400:42,9* 0%15/06_LOP_MoP00:43,1
LANGMAYEROVÁ Tereza0400:44,5* 5%15/01_Neratovice00:47,05
ŠEBOVÁ Kristýna0400:45,1* 7%15/05_OSPjMoP00:49,0
PŮLPÁNOVÁ Viktorie0400:48,6* 0%15/04_JC_Prahy00:48,88
FERUSOVÁ Alexandra0600:48,9-1%15/06_LOP_MoP00:48,4
HLÁVKOVÁ Olivie0600:53,1* 1%15/06_LOP_MoP00:53,9
VÝRAVSKÁ Karolína0500:54,1- - -
KOHOUTOVÁ Barbora0600:55,0* 5%15/06_LOP_MoP00:57,9
ŠINÁGLOVÁ Anna0600:55,6* 7%14/12_MVCKladno01:00,0
VAŘEKOVÁ Anna0500:57,6-6%15/06_LOP_MoP00:54,3
SCHOLZOVÁ Barbora0700:57,6* 7%15/06_LOP_MoP01:02,4
BABCZYNSKÁ Zita0500:58,9- - -
RODOVÁ Ema0601:04,9-3%15/06_LOP_MoP01:02,6
jménoročníkčasrozdílzávodrekord
volný způsob 50 m
ŠPAŇÁR Ondřej0400:31,40%15/06_LP11_Č00:31,40
HRDLIČKA Matěj0400:32,2- - -
ACHEDŽAK Anton0200:32,50%15/06_LOP_MoP00:32,4
GERASIMOV Mark0200:33,4* 2%15/05_OSPjMoP00:34,3
NOVOTNÝ Robert0400:33,8* 0%15/05_jKPŽml_Pha00:34,0
IVANOV Alexey0400:33,80%15/06_LOP_MoP00:33,8
NOVOTNÝ Šimon0500:34,5* 4%15/05_OSPjMoP00:36,0
ŽÁK Matyáš0300:34,50%15/05_OSPjMoP00:34,4
SZABÓ David0300:35,2* 2%15/05_OSPjMoP00:36,0
RYBA Ondřej0500:35,4* 1%15/06_LOP_MoP00:36,1
DUČAY Jakub0400:36,4* 0%15/06_LOP_MoP00:36,7
NADEEV Ivan0500:36,4* 1%15/06_LOP_MoP00:37,1
VAVŘINA Matěj0500:36,8* 1%14/11_pKPŽml_Pha00:37,2
ZVOLSKÝ Vojtěch0500:37,1* 5%15/01_Neratovice00:39,08
HROUDA Lukáš0500:37,1* 2%15/06_LOP_MoP00:38,1
BITTNER Jiří0500:38,1* 4%15/06_LP10_Č00:39,70
ŠINDELÁŘ Dominik0700:42,6-2%15/06_LOP_MoP00:41,4
CHUCHVALEC Vít0400:42,7- - -
JEČNÝ Ivar0600:44,3* 3%15/05_OSPjMoP00:45,9
DROZD Tobiáš0600:44,9* 0%15/06_LOP_MoP00:45,0
STŘEŠINKA Jakub0500:46,2- - -
SALAME Mark0500:46,7* 1%15/06_LOP_MoP00:47,5
RASZKA Vítězslav0500:47,4- - -
VYDLÁK Miroslav0500:50,7- - -
MENDLÍK Štěpán0500:54,1- - -
motýlek 50 m
ŠPAŇÁR Ondřej0400:35,6-2%15/06_LP11_Č00:34,80
ŽÁK Matyáš0300:35,7* 2%15/06_LOP_MoP00:36,6
ACHEDŽAK Anton0200:38,6* 4%15/06_LOP_MoP00:40,6
GERASIMOV Mark0200:39,5* 9%15/05_OSPjMoP00:43,7
NOVOTNÝ Šimon0500:39,8-1%15/06_LP10_Č00:39,30
HRDLIČKA Matěj0400:40,8- - -
IVANOV Alexey0400:40,9* 5%15/05_OSPjMoP00:43,3
NOVOTNÝ Robert0400:42,2-1%15/06_LOP_MoP00:41,5
SZABÓ David0300:42,9-2%15/06_LOP_MoP00:42,0
RYBA Ondřej0500:43,7* 0%15/05_jKPŽml_Pha00:43,9
BITTNER Jiří0500:46,4* 0%15/06_LP10_Č00:46,80
VAVŘINA Matěj0500:46,9-1%15/05_OSPjMoP00:46,4
DUČAY Jakub0400:50,3* 8%15/03_Vytrvalec00:54,81
HROUDA Lukáš0500:50,9* 0%15/06_LOP_MoP00:51,2
NADEEV Ivan0500:51,3-7%15/06_LOP_MoP00:47,7
ZVOLSKÝ Vojtěch0500:52,5* 2%15/05_OSPjMoP00:53,6
ŠINDELÁŘ Dominik0700:58,30%15/05_OSPjMoP00:57,8
prsa 50 m
GERASIMOV Mark0200:39,6* 9%15/05_OSPjMoP00:43,8
ŽÁK Matyáš0300:40,8* 2%15/05_OSPjMoP00:42,0
IVANOV Alexey0400:40,9* 1%15/05_OSPjMoP00:41,5
SZABÓ David0300:44,2* 4%15/05_OSPjMoP00:46,1
ACHEDŽAK Anton0200:44,3* 1%15/06_LOP_MoP00:44,8
HRDLIČKA Matěj0400:45,1- - -
RYBA Ondřej0500:45,8* 3%15/06_LOP_MoP00:47,7
ŠPAŇÁR Ondřej0400:46,1-2%15/06_LOP_MoP00:44,9
HROUDA Lukáš0500:47,9* 4%15/06_LOP_MoP00:50,3
NADEEV Ivan0500:48,6* 0%15/06_LOP_MoP00:48,9
NOVOTNÝ Robert0400:48,8* 1%15/06_LOP_MoP00:49,3
VAVŘINA Matěj0500:49,2* 4%15/03_Vytrvalec00:51,64
NOVOTNÝ Šimon0500:49,4* 2%15/05_OSPjMoP00:50,8
DUČAY Jakub0400:50,0* 1%15/06_LOP_MoP00:50,9
BITTNER Jiří0500:51,7* 14%14/11_OSPpMoP01:00,4
ZVOLSKÝ Vojtěch0500:51,9* 2%14/11_pKPŽml_Pha00:53,3
CHUCHVALEC Vít0400:52,7- - -
ŠINDELÁŘ Dominik0700:55,3-4%15/05_jKPŽml_Pha00:53,0
KULAEV Arsenii0400:56,3- - -
STŘEŠINKA Jakub0500:56,8- - -
DROZD Tobiáš0600:59,2-2%15/05_jKPŽml_Pha00:57,7
RASZKA Vítězslav0500:59,7- - -
JEČNÝ Ivar0601:00,2-3%15/05_OSPjMoP00:58,1
HANUŠ Zbyněk0401:00,4* 4%15/06_LOP_MoP01:03,5
MENDLÍK Štěpán0501:03,9- - -
SALAME Mark0501:04,1* 0%15/05_jKPŽml_Pha01:04,7
VYDLÁK Miroslav0501:07,1- - -
znak 50 m
ŽÁK Matyáš0300:38,7* 2%15/06_LOP_MoP00:39,8
ACHEDŽAK Anton0200:39,2* 1%15/05_OSPjMoP00:39,8
NOVOTNÝ Šimon0500:40,1-2%15/06_LP10_Č00:39,30
ŠPAŇÁR Ondřej0400:40,5* 1%15/03_ISM201500:41,16
NOVOTNÝ Robert0400:40,80%15/06_LOP_MoP00:40,5
IVANOV Alexey0400:40,8-1%15/06_LOP_MoP00:40,1
HRDLIČKA Matěj0400:41,0- - -
GERASIMOV Mark0200:41,2* 5%15/05_OSPjMoP00:43,6
RYBA Ondřej0500:42,5-1%15/06_LOP_MoP00:41,7
SZABÓ David0300:42,6* 1%15/05_OSPjMoP00:43,4
DUČAY Jakub0400:47,4* 0%15/03_Vytrvalec00:47,46
NADEEV Ivan0500:47,5* 1%15/03_Vytrvalec00:48,38
VAVŘINA Matěj0500:47,6-1%15/03_Vytrvalec00:47,07
ZVOLSKÝ Vojtěch0500:48,1* 5%15/01_Neratovice00:50,86
HROUDA Lukáš0500:48,6-2%15/05_OSPjMoP00:47,4
BITTNER Jiří0500:48,7* 0%15/05_OSPjMoP00:49,0
KULAEV Arsenii0400:52,1- - -
ŠINDELÁŘ Dominik0700:52,60%15/05_jKPŽml_Pha00:52,3
DROZD Tobiáš0600:54,5-6%15/06_LOP_MoP00:51,2
JEČNÝ Ivar0600:54,7* 6%15/05_jKPŽml_Pha00:58,4
CHUCHVALEC Vít0400:55,5- - -
STŘEŠINKA Jakub0500:56,3- - -
SALAME Mark0500:58,0* 6%15/05_jKPŽml_Pha01:02,1
VYDLÁK Miroslav0500:59,1- - -
RASZKA Vítězslav0501:00,5- - -
HANUŠ Zbyněk0401:01,6-1%15/06_LOP_MoP01:00,9
MENDLÍK Štěpán0501:03,8- - -


zkratkaplný název závodumístobazénpzndatum konání
OSPpMoPOddílové srovnávací přebory MoPPraha - Radlice25N07.11.

autor: mtb | komentářů: 0