Axis Cup Jihlava

Vydáno dne 21. 11. 2015 (počet přístupů 1208)


Na posledních závodech našich plavců v nejstarších kategoriích před MČR se podařilo překonat tři oddílové rekordy. Dva zaplaval Michal PŘIBYL a jeden Barbora SEEMANOVÁ. Ta se také dvakrát probojovala do finále. Na padesát metrů volným způsobem vyhrála v osobním rekordu a přiblížila se oddílovému rekordu Anny KOLÁŘOVÉ i dorosteneckému rekordu ČR Lucie SVĚCENÉ. Na padesátce motýlek jí nový oddílový rekord stačil na druhé místo.

V archivu oddílu je k dispozici i kompletní výsledková sestava v souboru 1511axis.pdf (708 073 B).

AXIS Cup    Jihlava    07.11. - 08.11.2015    finálové starty
jménoročníkumístěnídisciplínačasrozdílzávodos.rek.
SEEMANOVÁ Barbora001  50 VZfin.A00:25,92* 1%15/10_PlzSprinty00:26,19
2  50 M fin.A00:27,74* 1%15/10_PlzSprinty00:28,07


jménoročníkčaspoř.rozdílzávodrekord
volný způsob 50 m
SEEMANOVÁ Barbora0000:25,961* 0%15/10_PlzSprinty00:26,19
JINDROVÁ Kristýna9900:28,1921-2%14/12_ZMČR+d00:27,48
PAULOVÁ Nikol9900:28,2222* 1%15/10_VCPrahy00:28,57
PECHOVÁ Tereza9900:28,8840* 0%15/07_LMČR d00:29,06
volný způsob 200 m
PAULOVÁ Nikol9902:07,508* 0%15/07_LMČR d02:08,37
TRNKOVÁ Michaela9902:08,8513* 2%14/11_pKPDD_Pha02:11,9
PECHOVÁ Tereza9902:15,0729* 2%14/11_pKPDD_Pha02:18,0
volný způsob 400 m
PAULOVÁ Nikol9904:28,885-1%15/10_PlzSprinty04:25,09
TRNKOVÁ Michaela9904:38,5114* 0%14/11_pKPDD_Pha04:40,6
motýlek 50 m
SEEMANOVÁ Barbora0000:28,604-1%15/10_PlzSprinty00:28,07
TRNKOVÁ Michaela9900:30,4118-4%14/12_ZMČR+d00:29,04
PAULOVÁ Nikol9900:30,80200%15/10_PlzSprinty00:30,65
PECHOVÁ Tereza9900:31,3424-2%15/07_LMČR d00:30,53
MAŠKOVÁ Beáta0000:31,4225* 0%15/10_PlzSprinty00:31,73
KLOCOVÁ Markéta9900:33,7847* 0%15/04_VCOstravy00:34,03
motýlek 200 m
MAŠKOVÁ Beáta0002:41,8919-1%15/10_PlzSprinty02:40,26
polohový závod 100 m
SEEMANOVÁ Barbora0001:05,605* 2%14/12_ZMČR+d01:07,13
PAULOVÁ Nikol9901:08,7516* 0%15/10_PlzSprinty01:09,08
PECHOVÁ Tereza9901:12,08370%13/11_pKPŽst_Pha01:11,4
polohový závod 400 m
SEEMANOVÁ Barbora0004:56,5620%15/10_VCPrahy04:56,34
PAULOVÁ Nikol9905:03,317* 5%15/03_ISM201505:20,60
KLOCOVÁ Markéta9905:41,3030-3%14/12_ZMČR+d05:30,32
prsa 50 m
KLOCOVÁ Markéta9900:36,02210%13/03_ISM201300:36,01
PAULOVÁ Nikol9900:36,2027* 6%15/06_LOP_MoP00:38,7
prsa 100 m
KLOCOVÁ Markéta9901:18,8027-1%13/12_ZMČR+d01:17,74
znak 50 m
TRNKOVÁ Michaela9900:30,058-2%13/12_ZMČR+d00:29,22
znak 100 m
JINDROVÁ Kristýna9901:07,91140%14/12_ZMČR+d01:07,33
znak 200 m
JINDROVÁ Kristýna9902:27,2216-2%14/12_ZMČR+d02:23,16
jménoročníkčaspoř.rozdílzávodrekord
volný způsob 50 m
CHELBERG Robert9900:24,1012* 1%15/10_PlzSprinty00:24,35
VYSKOČIL Tomáš9200:24,5517-1%09/12_ZMČRd2500:24,27
ŘÍMAL Marek9700:26,15480%15/07_LMČR d00:26,08
RUDNĚV Ilja0100:26,4755-2%15/10_PlzSprinty00:25,93
SUKHANOV Artem0000:26,6058- - -
KOŽEVNIKOV Danil9900:27,33650%14/10_PlzSprinty00:27,19
volný způsob 200 m
ŘÍMAL Marek9702:02,0830-3%14/10_PlzSprinty01:58,44
RENC Jakub9902:03,0434-2%15/10_PlzSprinty02:00,48
CHELBERG Robert9902:04,2037-1%15/10_PlzSprinty02:02,81
volný způsob 400 m
PŘIBYL Michal9904:13,1612* 1%14/11_IOKWien04:18,18
motýlek 50 m
ŘÍMAL Marek9700:27,30240%15/05_Praha201500:27,24
CHELBERG Robert9900:27,7529-2%15/10_PlzSprinty00:27,11
SUKHANOV Artem0000:27,8831- - -
KOŽEVNIKOV Danil9900:28,9043-2%15/10_PlzSprinty00:28,29
motýlek 200 m
RENC Jakub9902:15,5811-1%15/07_LMČR02:13,97
SUKHANOV Artem0002:20,1218- - -
polohový závod 100 m
VYSKOČIL Tomáš9201:03,2830-4%10/12_ZMČRd01:00,84
ŘÍMAL Marek9701:05,0141-4%14/12_ZMČR+d01:02,49
polohový závod 400 m
PŘIBYL Michal9904:47,9915* 1%15/10_VCPrahy04:51,55
prsa 50 m
ŠORM Ondřej9700:30,5215-2%15/10_PlzSprinty00:29,75
PŘIBYL Michal9900:30,8120-1%15/10_PlzSprinty00:30,34
RUDNĚV Ilja0100:32,86400%15/10_PlzSprinty00:32,61
prsa 100 m
ŠORM Ondřej9701:06,1713-3%15/10_PlzSprinty01:03,96
PŘIBYL Michal9901:06,6116-2%15/10_PlzSprinty01:05,07
znak 50 m
CHELBERG Robert9900:29,14180%15/10_PlzSprinty00:28,90
znak 100 m
RENC Jakub9901:01,4916-1%15/10_PlzSprinty01:00,74
ŘÍMAL Marek9701:03,0426-4%14/12_ZMČR+d01:00,37
VYSKOČIL Tomáš9201:03,4228-4%11/10_VCPrahy01:00,69
CHELBERG Robert9901:05,2035* 0%15/10_VCPrahy01:05,84
znak 200 m
PŘIBYL Michal9902:16,7821-1%15/09_VCChomutov02:15,34


zkratkaplný název závodumístobazénpzndatum konání
AXIS CupAXIS CupJihlava25M07.11. - 08.11.

autor: mtb | komentářů: 0