Krajský přebor žactva 2001 - 2003

Vydáno dne 27. 11. 2015 (počet přístupů 1234)


Na přeborech starších plavci Motorletu předvedli výborné výkony. Zejména souboj štafet žáků na 4x50 m PZ mezi naší štafetou A a B o první místo, který se rozhodnul až na dohmatu, byl vrcholem pro diváky. Na stupeň pro vítěze individuální disciplíny na Zeleném pruhu vystoupili LANDSMANNOVÁ Eliška, MACHÁČEK Samuel, NOVOTNÝ Matyáš, RENC Matěj, SMRČEK Ondřej a ŽÁK Matyáš.

V archivu oddílu je k dispozici i kompletní výsledková sestava v souboru 1511ppzs.pdf (1 655 647 B).

jméno ročníkpoř.traťčas
FRŇKOVÁ Viola023200 P 03:16,7
JIRMANOVÁ Vanesa012100 VZ01:07,8
3100 M 01:15,5
3100 P 01:25,3
LANDSMANNOVÁ Eliška031100 VZ01:06,8
1200 VZ02:23,8
1400 VZ05:09,0
150 VZ00:30,4
1100 M 01:13,4
1200 M 02:49,8
2100 PZ01:18,0
2200 PZ02:48,4
2400 PZ05:56,7
PŮLPÁNOVÁ Alžběta013200 VZ02:24,3
2200 M 02:53,1
3200 PZ02:41,2
TICHÁČKOVÁ Stella033400 PZ06:42,2
2100 Z 01:21,7
2200 Z 03:01,3
jméno ročníkpoř.traťčas
ACHEDŽAK Anton022400 VZ05:32,8
GERASIMOV Mark022100 P 01:26,4
2200 P 03:07,9
MACHÁČEK Samuel023100 VZ01:02,3
350 VZ00:27,9
1100 PZ01:08,6
1200 PZ02:31,4
1100 P 01:18,8
1200 P 02:53,1
2200 Z 02:29,6
NOVOTNÝ Matyáš012400 VZ04:34,3
2100 PZ01:05,3
2200 PZ02:22,0
2400 PZ05:06,9
1100 P 01:10,1
1200 P 02:32,9
RENC Matěj022100 VZ01:01,3
11500 VZ18:26,3
1200 VZ02:10,6
1400 VZ04:40,2
250 VZ00:27,9
2100 M 01:12,0
1100 Z 01:07,0
1200 Z 02:25,8
RUDNĚV Ilja012100 VZ00:57,3
3200 VZ02:07,9
250 VZ00:25,9
3100 PZ01:07,2
3100 P 01:12,0
3200 P 02:36,9
SMRČEK Ondřej021100 VZ01:00,7
150 VZ00:27,9
1100 M 01:08,0
1200 M 02:35,1
2100 PZ01:10,2
2100 Z 01:09,5
SZABÓ David032400 PZ06:27,5
2200 Z 03:02,3
ŽÁK Jakub013200 M 02:41,1
3200 Z 02:27,3
ŽÁK Matyáš033100 M 01:23,5
1200 M 03:09,6
2100 PZ01:20,5
2200 PZ02:51,6
1100 P 01:29,8
3200 P 03:10,9
2100 Z 01:22,7
 
štafety:
žákyně SK Motorlet24x50 VZ02:04,3LANDSMANNOVÁ Eliška, PŮLPÁNOVÁ Alžběta, DVOŘÁKOVÁ Aneta, JIRMANOVÁ Vanesa
žákyně SK Motorlet34x50 PZ02:21,5PŮLPÁNOVÁ Alžběta, JIRMANOVÁ Vanesa, LANDSMANNOVÁ Eliška, TICHÁČKOVÁ Stella
žáci SK Motorlet A14x50 VZ01:51,3ŽÁK Jakub, RENC Matěj, GERASIMOV David, RUDNĚV Ilja
žáci SK Motorlet B34x50 VZ01:55,7SMRČEK Ondřej, MACHÁČEK Samuel, ACHEDŽAK Anton, NOVOTNÝ Matyáš
žáci SK Motorlet B14x50 PZ02:06,0SMRČEK Ondřej, NOVOTNÝ Matyáš, ŽÁK Jakub, ACHEDŽAK Anton
žáci SK Motorlet A24x50 PZ02:06,1RENC Matěj, RUDNĚV Ilja, MACHÁČEK Samuel, GERASIMOV David

autor: mtb | komentářů: 0