Vyhodnocení výkonů na KPŽ 2004-2007

Vydáno dne 27. 11. 2015 (počet přístupů 1024)


V tabulce je u každého plavce porovnán jeho výkon na pražských přeborech žactva s jeho osobním rekordem v dané disciplíně. Pro lepší orientaci je rozdíl vyjádřen i procentuálně, přičemž "*" jsou označeny překonané osobní rekordy. Text ve sloupci závod pak obsahuje datum ve tvaru rr/mm a zkratku názvu závodu, na němž byl osobní rekord vytvořen.


jménoročníkčaspoř.rozdílzávodrekord
volný způsob 50 m
LANGMAYEROVÁ Tereza0400:34,23* 1%15/11_OSPpMoP00:34,7
DVOŘÁKOVÁ Ivana0400:35,78* 0%15/11_OSPpMoP00:36,0
ŠEBOVÁ Kristýna0400:36,810* 1%15/11_OSPpMoP00:37,5
JIRMANOVÁ Sofie0400:37,111* 6%15/05_jKPŽml_Pha00:39,5
VÝRAVSKÁ Karolína0500:41,716* 3%15/05_OSPjMoP00:43,0
HLÁVKOVÁ Olivie0600:43,23* 0%15/11_OSPpMoP00:43,6
BABCZYNSKÁ Zita0500:44,222* 1%15/11_OSPpMoP00:45,0
VAŘEKOVÁ Anna0500:46,427* 3%15/11_OSPpMoP00:47,9
ŠINÁGLOVÁ Anna0600:47,18* 1%15/11_OSPpMoP00:47,6
ŠVÁROVÁ Nela0700:51,511- - -
HLÁVKOVÁ Ester0600:51,713- - -
VORLÍČKOVÁ Eliška0500:53,433- - -
PEŠKOVÁ Ema0500:55,5380%15/05_OSPjMoP00:55,4
SCHOLZOVÁ Barbora0700:57,122-4%15/06_LOP_MoP00:54,7
RODOVÁ Ema0600:59,626-11%15/11_OSPpMoP00:53,5
DOBROVODSKÁ Sára0601:02,727- - -
KŘIVSKÁ Adéla0501:04,239- - -
volný způsob 100 m
LANGMAYEROVÁ Tereza0401:20,130%15/06_LP11_Č01:19,90
DVOŘÁKOVÁ Ivana0401:21,350%15/04_Velikonoce01:20,89
JIRMANOVÁ Sofie0401:25,59* 3%15/10_PCMoP01:28,23
ŠEBOVÁ Kristýna0401:26,310* 1%15/10_PCMoP01:27,83
BABCZYNSKÁ Zita0501:35,013* 2%15/10_PCMoP01:37,32
ŠPAŇÁROVÁ Klára0601:36,15* 1%15/10_PCMoP01:37,32
VÝRAVSKÁ Karolína0501:36,615* 5%15/10_OSPpMoPdt01:42,1
ŠINÁGLOVÁ Anna0601:49,010* 2%15/10_OSPpMoPdt01:51,4
RODOVÁ Ema0602:11,017-5%15/10_OSPpMoPdt02:04,3
volný způsob 200 m
LANGMAYEROVÁ Tereza0402:52,62* 2%15/03_OSPjMoPdt02:57,7
DVOŘÁKOVÁ Ivana0402:54,63* 2%15/05_jKPŽml_Pha02:59,2
PŮLPÁNOVÁ Viktorie0403:18,45-5%15/09_VCChomutov03:07,23
volný způsob 400 m
DVOŘÁKOVÁ Ivana0406:03,61* 2%15/10_OSPpMoPdt06:13,5
PŮLPÁNOVÁ Viktorie0406:44,630%15/10_OSPpMoPdt06:42,1
volný způsob 800 m
DANILINA Ekaterina0412:29,92* 2%15/10_OSPpMoPdt12:45,3
motýlek 50 m
JIRMANOVÁ Sofie0400:42,96* 3%14/12_ZP10_Č00:44,5
motýlek 100 m
DANILINA Ekaterina0401:30,91-2%15/06_LP11_Č01:28,30
polohový závod 100 m
DVOŘÁKOVÁ Ivana0401:31,76* 1%15/10_PCMoP01:32,97
ŠEBOVÁ Kristýna0401:32,17* 7%15/05_jKPŽml_Pha01:40,0
JIRMANOVÁ Sofie0401:35,710* 7%15/05_jKPŽml_Pha01:43,1
PŮLPÁNOVÁ Viktorie0401:39,311* 1%15/04_Velikonoce01:40,83
FERUSOVÁ Alexandra0601:44,530%15/10_PCMoP01:43,80
ŠPAŇÁROVÁ Klára0601:49,24- - -
polohový závod 200 m
DANILINA Ekaterina0403:11,73-2%15/06_LP11_Č03:07,30
ŠEBOVÁ Kristýna0403:26,57* 2%15/10_PCMoP03:32,12
prsa 50 m
ŠPAŇÁROVÁ Klára0600:54,34* 2%15/05_jKPŽml_Pha00:55,7
BABCZYNSKÁ Zita0500:55,021* 5%15/11_OSPpMoP00:58,1
PEŠKOVÁ Ema0500:55,021* 9%15/06_LOP_MoP01:01,1
KOHOUTOVÁ Barbora0600:55,56* 2%15/06_LOP_MoP00:56,9
VÝRAVSKÁ Karolína0500:59,228* 2%15/05_OSPjMoP01:00,7
RODOVÁ Ema0601:01,115* 9%15/11_OSPpMoP01:07,4
ŠINÁGLOVÁ Anna0601:05,5170%15/11_OSPpMoP01:05,2
prsa 100 m
LANGMAYEROVÁ Tereza0401:43,37-2%15/10_PCMoP01:41,03
ŠEBOVÁ Kristýna0401:47,78* 3%15/06_LOP_MoP01:51,9
PŮLPÁNOVÁ Viktorie0401:48,99* 2%15/09_VCChomutov01:51,91
FERUSOVÁ Alexandra0601:53,64* 10%15/05_jKPŽml_Pha02:07,6
VAŘEKOVÁ Anna0501:55,513* 7%15/02_MCChodska02:05,5
KOHOUTOVÁ Barbora0602:00,17* 6%15/06_LOP_MoP02:08,4
ŠPAŇÁROVÁ Klára0602:02,28* 2%15/05_jKPŽml_Pha02:05,3
prsa 200 m
PŮLPÁNOVÁ Viktorie0403:50,27* 0%15/05_jKPŽml_Pha03:51,4
znak 50 m
FERUSOVÁ Alexandra0600:48,730%15/06_LOP_MoP00:48,4
VÝRAVSKÁ Karolína0500:50,214* 6%14/11_pKPŽml_Pha00:53,6
HLÁVKOVÁ Olivie0600:51,48* 3%15/11_OSPpMoP00:53,1
KOHOUTOVÁ Barbora0600:52,410* 4%15/11_OSPpMoP00:55,0
ŠINÁGLOVÁ Anna0600:55,7130%15/11_OSPpMoP00:55,6
VAŘEKOVÁ Anna0500:56,926-4%15/06_LOP_MoP00:54,3
RODOVÁ Ema0601:00,318* 3%15/06_LOP_MoP01:02,6
znak 100 m
DANILINA Ekaterina0401:29,43-3%15/06_LP11_Č01:26,30
JIRMANOVÁ Sofie0401:36,26* 7%15/02_MCChodska01:43,9
FERUSOVÁ Alexandra0601:43,92* 0%15/10_PCMoP01:44,08
HLÁVKOVÁ Olivie0601:47,94* 8%15/06_LOP_MoP01:58,1
KOHOUTOVÁ Barbora0601:51,38- - -
znak 200 m
DANILINA Ekaterina0403:05,61-2%15/06_LP11_Č03:00,70
jménoročníkčaspoř.rozdílzávodrekord
volný způsob 50 m
ŠPAŇÁR Ondřej0400:30,81* 1%15/11_OSPpMoP00:31,4
NOVOTNÝ Robert0400:33,73* 0%15/11_OSPpMoP00:33,8
NADEEV Ivan0500:35,74* 1%15/11_OSPpMoP00:36,4
VAVŘINA Matěj0500:36,45* 1%15/11_OSPpMoP00:36,8
ZVOLSKÝ Vojtěch0500:38,87-4%15/11_OSPpMoP00:37,1
BITTNER Jiří0500:38,98-2%15/11_OSPpMoP00:38,1
KULAEV Arsenii0400:40,213- - -
SALAME Mark0500:42,516* 8%15/11_OSPpMoP00:46,7
CHUCHVALEC Vít0400:43,217-1%15/11_OSPpMoP00:42,7
DUBEC Matyáš0700:43,56- - -
ŠINDELÁŘ Dominik0700:43,56-5%15/06_LOP_MoP00:41,4
JEČNÝ Ivar0600:44,29* 0%15/11_OSPpMoP00:44,3
DROZD Tobiáš0600:44,29* 1%15/11_OSPpMoP00:44,9
KOTEN Oliver0700:44,511* 1%15/05_OSPjMoP00:45,3
PROCHÁZKA Matěj0700:48,422- - -
MAIERL Florian0600:48,623- - -
MENDLÍK Štěpán0500:48,726* 9%15/11_OSPpMoP00:54,1
MERKNER Matěj0600:48,924- - -
SLABÝ Ondřej0600:55,831* 4%15/06_LOP_MoP00:58,5
MACHÁČEK Oliver0700:57,933- - -
BARTEK Matyáš0701:02,738- - -
BABCZYNSKI Dan0701:03,839- - -
ŠNAJDR David0701:06,540- - -
JANDA Matyáš0701:10,641- - -
volný způsob 100 m
ŠPAŇÁR Ondřej0401:08,71* 3%15/06_LP11_Č01:11,00
HRDLIČKA Matěj0401:13,32* 1%15/10_PCMoP01:14,52
NOVOTNÝ Robert0401:18,53-2%15/06_LOP_MoP01:16,9
VAVŘINA Matěj0501:25,050%15/05_OSPjMoP01:24,5
ZVOLSKÝ Vojtěch0501:28,16-1%15/10_PCMoP01:27,21
BITTNER Jiří0501:29,17-7%15/06_LP10_Č01:23,20
KULAEV Arsenii0401:30,611- - -
JEČNÝ Ivar0601:38,64* 8%15/10_PCMoP01:48,20
DUBEC Matyáš0701:39,75- - -
DROZD Tobiáš0601:40,88* 3%15/10_OSPpMoPdt01:44,7
STŘEŠINKA Jakub0501:45,320- - -
CHUCHVALEC Vít0401:50,021* 1%15/10_OSPpMoPdt01:51,5
HANUŠ Zbyněk0401:56,023* 7%15/06_LOP_MoP02:05,2
MENDLÍK Štěpán0501:56,028- - -
volný způsob 200 m
ŠPAŇÁR Ondřej0402:32,21-1%15/06_LP11_Č02:30,40
HRDLIČKA Matěj0402:46,13- - -
NOVOTNÝ Robert0402:55,44-1%15/06_LP11_Č02:52,00
HROUDA Lukáš0503:00,02* 4%15/10_PCMoP03:08,06
NADEEV Ivan0503:02,130%15/10_PCMoP03:00,50
BITTNER Jiří0503:06,44* 10%15/03_OSPjMoPdt03:28,3
volný způsob 400 m
ŠPAŇÁR Ondřej0405:19,41* 3%15/05_jKPŽml_Pha05:29,4
IVANOV Alexey0405:27,82* 8%14/12_ZP10_Č05:58,3
HRDLIČKA Matěj0405:39,64* 2%15/10_OSPpMoPdt05:49,6
HROUDA Lukáš0506:16,22* 5%15/10_OSPpMoPdt06:39,0
NADEEV Ivan0506:22,33* 4%15/10_OSPpMoPdt06:39,3
volný způsob 800 m
IVANOV Alexey0411:26,210%15/05_jKPŽml_Pha11:22,7
motýlek 50 m
ŠPAŇÁR Ondřej0400:34,21* 1%15/06_LP11_Č00:34,80
NOVOTNÝ Šimon0500:40,93-4%15/06_LP10_Č00:39,30
ZVOLSKÝ Vojtěch0500:49,85* 5%15/11_OSPpMoP00:52,5
motýlek 100 m
ŠPAŇÁR Ondřej0401:26,31-1%15/06_LP11_Č01:25,00
NOVOTNÝ Šimon0501:29,62* 0%15/06_LP10_Č01:30,20
polohový závod 100 m
NOVOTNÝ Šimon0501:25,31* 2%15/05_jKPŽml_Pha01:27,1
HRDLIČKA Matěj0401:26,02* 1%15/10_PCMoP01:26,96
RYBA Ondřej0501:28,83* 2%15/10_PCMoP01:30,66
NOVOTNÝ Robert0401:30,65* 0%15/05_jKPŽml_Pha01:31,1
VAVŘINA Matěj0501:32,56* 7%15/10_PCMoP01:39,96
ZVOLSKÝ Vojtěch0501:38,77* 8%14/12_MVCKladno01:47,3
polohový závod 200 m
NOVOTNÝ Šimon0503:00,21* 1%15/06_LP10_Č03:03,00
HRDLIČKA Matěj0403:06,62* 1%15/10_PCMoP03:09,44
RYBA Ondřej0503:16,24* 0%15/10_PCMoP03:17,34
prsa 50 m
RYBA Ondřej0500:45,11* 1%15/11_OSPpMoP00:45,8
VAVŘINA Matěj0500:46,33* 5%15/11_OSPpMoP00:49,2
HROUDA Lukáš0500:46,74* 2%15/11_OSPpMoP00:47,9
ZVOLSKÝ Vojtěch0500:48,85* 5%15/11_OSPpMoP00:51,9
BITTNER Jiří0500:51,29* 0%15/11_OSPpMoP00:51,7
JEČNÝ Ivar0600:55,55* 4%15/05_OSPjMoP00:58,1
STŘEŠINKA Jakub0500:55,712* 1%15/11_OSPpMoP00:56,8
DROZD Tobiáš0600:56,48* 2%15/05_jKPŽml_Pha00:57,7
MENDLÍK Štěpán0501:00,019* 6%15/11_OSPpMoP01:03,9
SALAME Mark0501:01,320* 4%15/11_OSPpMoP01:04,1
MACHÁČEK Oliver0701:09,217- - -
PROCHÁZKA Matěj0701:09,618- - -
prsa 100 m
RYBA Ondřej0501:39,72* 1%15/10_PCMoP01:41,67
HROUDA Lukáš0501:43,24* 2%15/10_PCMoP01:46,30
VAVŘINA Matěj0501:43,85* 2%15/10_PCMoP01:46,35
NADEEV Ivan0501:43,96-1%15/10_PCMoP01:42,14
ŠINDELÁŘ Dominik0701:56,92* 2%15/06_LOP_MoP01:59,4
CHUCHVALEC Vít0401:58,710- - -
prsa 200 m
IVANOV Alexey0403:05,41* 1%15/10_PCMoP03:07,54
HRDLIČKA Matěj0403:26,62- - -
znak 50 m
NOVOTNÝ Šimon0500:40,11-2%15/06_LP10_Č00:39,30
RYBA Ondřej0500:41,22* 1%15/06_LOP_MoP00:41,7
KOTEN Oliver0700:47,11* 13%15/05_OSPjMoP00:54,6
ZVOLSKÝ Vojtěch0500:47,77* 0%15/11_OSPpMoP00:48,1
BITTNER Jiří0500:49,39-1%15/11_OSPpMoP00:48,7
HROUDA Lukáš0500:50,110-5%15/05_OSPjMoP00:47,4
DROZD Tobiáš0600:52,411-2%15/06_LOP_MoP00:51,2
DUBEC Matyáš0700:52,912- - -
ŠINDELÁŘ Dominik0700:53,014-1%15/05_jKPŽml_Pha00:52,3
SALAME Mark0500:55,017* 5%15/11_OSPpMoP00:58,0
JEČNÝ Ivar0600:56,419-3%15/11_OSPpMoP00:54,7
MENDLÍK Štěpán0501:01,123* 4%15/11_OSPpMoP01:03,8
znak 100 m
NOVOTNÝ Šimon0501:21,41* 1%15/06_LP10_Č01:22,60
NOVOTNÝ Robert0401:26,92* 2%15/06_LOP_MoP01:28,9
RYBA Ondřej0501:28,62* 1%15/10_PCMoP01:30,02
KOTEN Oliver0701:44,11- - -
HROUDA Lukáš0501:45,68-4%15/05_jKPŽml_Pha01:40,7
CHUCHVALEC Vít0401:58,112- - -
znak 200 m
NOVOTNÝ Robert0403:16,83- - -


zkratkaplný název závodumístobazénpzndatum konání
pKPŽml_PhaKrajský přebor žactva 2004 - 2007 (PrahaPraha - Radlice25K22.11.

autor: mtb | komentářů: 0