Radlické stopy v Netanya

Vydáno dne 14. 12. 2015 (počet přístupů 1796)

Bazén v městě Netanya (Izrael) už podruhé letos přivítal i plavce z našeho oddílu. Na jaře to byli Barbora SEEMANOVÁ, Míchaela TRNKOVÁ a Ondřej ŠORM, kteří reprezentovali ČR v multiutkání starších juniorů. V zimě si to pak zopakovala Barbora SEEMANOVÁ, která se kvalifikovala na Mistrovství Evropy v krátkém bazénu. A její premiéra v dospělé reprezentaci dopadla na výbornou. Vedle zkušeností a dojmů si přivezla i dva nové rekordy dorostu ČR!

Spolu s ní startovala v Izraeli i Anna KOLÁŘOVÁ, která si ve štafetě 4x50m polohový závod mix i žen vybojovala i první účasti ve finálových rozplavbách. V naší kraulové štafetě žen pak Anča a Bára nastoupily společně a štafeta doplavala na devátém místě, osm desetin od postupu. Spolu s nimi startovala Lucie SVĚCENÁ a další loňská žákyně, Barbora JANÍČKKOVÁ, držitelka žákovského rekordu ČR na 50 m volný způsob. Takže v naší štafetě byly hned tři nejrychlejší žákyně ČR všech dob, ale zároveň jsme měli jasně nejmladší štafetu ze všech. Tak snad příště už to bude také na finále.

Mistrovství Evropy v krátkém bazénu    ISR Netanya    22.12. - 06.12.2015   vybrané výkony
jménoročníkumístěnídisciplínačasrozdílzávodos.rek.
KOLÁŘOVÁ Anna972050 VZroz.00:25,010%14/11_VCBrna00:24,93
23200 VZroz.02:00,07-1%15/10_PlzSprinty01:58,67
25100 VZroz.00:54,670%14/12_ZMČR+d00:54,33
1950 M roz.00:26,880%15/10_PlzSprinty00:26,80
SEEMANOVÁ Barbora004350 VZroz.00:25,63* 1%15/11_AXIS Cup00:25,92
22200 VZroz.01:59,870%15/10_PlzSprinty01:59,02
26100 VZroz.00:54,71* 1%15/10_PlzSprinty00:55,31

autor: mtb | komentářů: 0