TOP32 - nejlepší výkony jedenáctiletých

Vydáno dne 27. 02. 2004 (počet přístupů 4406)


Žebříček TOP32 je přehled nejlepších 32 výkonů uložených v Registru výkonů. Ten obsahuje přibližně 70 000 časů českých plavců zaplavaných v roce 2003 ve více jak 100 závodech. Přesto neobsahuje všechny závody a je proto možné, že některé výkony nebo jména některých plavců v něm chybí.

U každé disciplíny je vedle názvu uveden i čas příslušného žákovského rekordu, který platil na konci roku 2002. Červeně jsou zvýrazněna jména a výkony těch plavců, kteří v roce 2003 zaplavali čas lepší než původní rekord. Při výběru nejlepších časů nebyla rozlišena délka bazenů a nebyly vyhodnoceny "nemistrovské" disciplíny. To a mnohé další ale umožňuje interaktivní žebříček

pořadíjménooddílčaszávod
50 m volný způsob - žačky ročník 92
00:29,07
1JEDLIČKOVÁ AdélaKPSOp00:29,36ZMČR B
2ČERMÁKOVÁ NelaJPK00:30,29ZMČR B
3MAČÁTOVÁ KláraPKSvi00:30,76ZMČR B
4DOUBICOVÁ TerezaLoTr00:30,79ZMČR B
5MICHNOVÁ SoňaKomBr00:30,8pKPŽAB_JM
6GŘÍBKOVÁ NikolaKoKa00:30,86ZMČR B
7DLABOLOVÁ KateřinaUSK00:31,16ZMČR B
8DUŠKOVÁ PavlaLoTr00:31,32ZMČR B
9ŠPANĚLOVÁ GabrielaASKBl00:31,36OHmládeže
10DOHNÁLKOVÁ DominikaTJRo00:31,56ZMČR B
11MRÁČKOVÁ TerezaPoPro00:31,6Čert
12FIMANOVÁ BarboraKSPKl00:31,84ZMČR B
13BĚTÍKOVÁ DenisaZlín00:32,0jKPŽB_StM
14KŘEMENOVÁ HanaTJKr00:32,1pKPŽBC_SM
15DROZDOVÁ AnnaKLSTe00:32,2pKP_SČ
16VAŠINKOVÁ DominikaTeBr00:32,32ZMČR B
17ŽILKOVÁ PetraPKHK00:32,4pKPŽB_VČ
18ŠROMOVÁ VendulaKomBr00:32,44ZMČR B
19ŠETLÍKOVÁ MonikaSlPl00:32,6VCChodska
-MAHELOVÁ KristýnaTJZn00:32,6pKPŽAB_JM
-BODNARIKOVÁ LucieKIN00:32,6pKPŽAB_JČ
22HOLOUBKOVÁ PetraSKS00:32,7pKPŽB_Pha
23HŮLOVÁ IrenaTeBr00:32,8jKPŽA,B_JM
-TUNKOVÁ KateřinaKIN00:32,8pKPŽAB_JČ
25PECHANCOVÁ AnetaLoTr00:32,9pKPŽB_VČ
26KOMÁRKOVÁ MichaelaSlLi00:33,0pKP_SČ
-PLEYEROVÁ JanaStLit00:33,0pKP_SČ
-KAŠTÁNKOVÁ AnnaDeNá00:33,0pKPŽB_VČ
29ZIEMINSKÁ LindaLoTr00:33,00VCTrutnova
30ŘEHOŘKOVÁ AlžbětaSnKV00:33,1VCChodska
31HRDINKOVÁ MonikaLoNy00:33,11VCTrutnova
32PŘÍHODOVÁ KateřinaSlPl00:33,3pKP_ZČ
celkem vyhodnoceno 577 výkonů 281 žákyň
100 m volný způsob - žačky ročník 92
01:03,49
1JEDLIČKOVÁ AdélaKPSOp01:05,07ZMČR B
2MICHNOVÁ SoňaKomBr01:06,3pKPŽAB_JM
3DOUBICOVÁ TerezaLoTr01:06,73ZMČR B
4DLABOLOVÁ KateřinaUSK01:07,8VánNymburk
5HRDINKOVÁ MonikaLoNy01:08,00OHmládeže
6ČERMÁKOVÁ NelaJPK01:08,16ZMČR B
7BĚTÍKOVÁ DenisaZlín01:08,97ZMČR B
8KŘEMENOVÁ HanaTJKr01:09,0VCKrnova
9MAČÁTOVÁ KláraPKSvi01:09,72ZMČR B
10ZIEMINSKÁ LindaLoTr01:09,73ZMČR B
11ŠPANĚLOVÁ GabrielaASKBl01:09,8pKPŽAB_JM
12MRŮZKOVÁ TerezaTJKr01:10,0pKPŽBC_SM
13MRÁČKOVÁ TerezaPoPro01:10,00ZMČR B
14FIMANOVÁ BarboraKSPKl01:10,02ZMČR B
15KOMÁRKOVÁ MichaelaSlLi01:10,17ZMČR B
16ŠROMOVÁ VendulaKomBr01:10,6pKPŽAB_JM
17PICKOVÁ BarboraJiDo01:10,72ZMČR B
18DROZDOVÁ AnnaKLSTe01:10,79ZMČR B
19ŽILKOVÁ PetraPKHK01:10,89ZMČR B
20BODNARIKOVÁ LucieKIN01:10,96ZMČR B
21ŠUROVSKÁ AnnaStLit01:11,1pKP_SČ
22DOHNÁLKOVÁ DominikaTJRo01:11,3VCKrnova
23TUNKOVÁ KateřinaKIN01:11,4MCZnojma
-ŘEHOŘKOVÁ AlžbětaSnKV01:11,4MCZnojma
25ŠETLÍKOVÁ MonikaSlPl01:11,51VCPlzně
26POVALAČOVÁ ZuzanaTJZn01:12,2PřSpTř-M
27PŘÍHODOVÁ KateřinaSlPl01:12,20ZMČR B
28HOLOUBKOVÁ PetraSKS01:12,5MCZnojma
29KAŠTÁNKOVÁ AnnaDeNá01:12,7pKPŽB_VČ
30MAHELOVÁ KristýnaTJZn01:12,9pKPŽAB_JM
31BENESCHOVÁ VeronikaKSPKl01:13,09ZMČR B
32PLEYEROVÁ JanaStLit01:13,2pKP_SČ
celkem vyhodnoceno 547 výkonů 246 žákyň
200 m volný způsob - žačky ročník 92
02:14,1
1JEDLIČKOVÁ AdélaKPSOp02:22,07ZMČR B
2DOUBICOVÁ TerezaLoTr02:22,89ZMČR B
3MICHNOVÁ SoňaKomBr02:23,4pKPŽAB_JM
4ŘEHOŘKOVÁ AlžbětaSnKV02:28,33ZMČR B
5DLABOLOVÁ KateřinaUSK02:29,12ZMČR B
6VOJÍŘOVÁ VeronikaKLSTe02:30,09ZMČR B
7PICKOVÁ BarboraJiDo02:30,41ZMČR B
8ČERMÁKOVÁ NelaJPK02:31,51ZMČR B
9KOMÁRKOVÁ MichaelaSlLi02:31,8pKP_SČ
10ŽILKOVÁ PetraPKHK02:32,20ZMČR B
11KŘEMENOVÁ HanaTJKr02:32,4pKPŽBC_SM
12BODNARIKOVÁ LucieKIN02:32,47ZMČR B
13ŠROMOVÁ VendulaKomBr02:33,0Prostějov
-HOLOUBKOVÁ PetraSKS02:33,0pKPŽB_Pha
15DROZDOVÁ AnnaKLSTe02:33,45ZMČR B
16MAČÁTOVÁ KláraPKSvi02:34,48ZMČR B
17HŮLOVÁ IrenaTeBr02:35,2pOPŽ_BC_JM
18HRDINKOVÁ MonikaLoNy02:35,48LMČR B
19ŠUROVSKÁ AnnaStLit02:35,5pKP_SČ
20DOHNÁLKOVÁ DominikaTJRo02:35,9pKPŽBC_SM
21MRŮZKOVÁ TerezaTJKr02:36,05ZMČR B
22ŠPANĚLOVÁ GabrielaASKBl02:36,1jKPŽA,B_JM
23ZIEMINSKÁ LindaLoTr02:36,27JPHradec
24MRÁČKOVÁ TerezaPoPro02:36,9pKPŽB_StM
25MAHELOVÁ KristýnaTJZn02:37,5pKPŽAB_JM
26BĚTÍKOVÁ DenisaZlín02:39,87LMČR B
27PŘÍHODOVÁ KateřinaSlPl02:40,5pKP_ZČ
28DOLEŽALOVÁ PetraSpPř02:41,6jKPŽB_StM
-DUŠKOVÁ PavlaLoTr02:41,6pKPŽB_VČ
30ŠETLÍKOVÁ MonikaSlPl02:41,7VCChodska
-TUNKOVÁ KateřinaKIN02:41,7pKPŽAB_JČ
32POLANSKÁ MichaelaUSK02:42,0pKPŽB_Pha
celkem vyhodnoceno 322 výkonů 187 žákyň
400 m volný způsob - žačky ročník 92
04:37,4
1DOUBICOVÁ TerezaLoTr04:57,35ZMČR B
2PICKOVÁ BarboraJiDo05:01,23ZMČR B
3ŘEHOŘKOVÁ AlžbětaSnKV05:01,38ZMČR B
4ZIEMINSKÁ LindaLoTr05:07,67ZMČR B
5DROZDOVÁ AnnaKLSTe05:18,54ZMČR B
6DLABOLOVÁ KateřinaUSK05:19,75ZMČR B
7HOLZKNECHTOVÁ DenisaKLSTe05:20,77ZMČR B
8MRÁČKOVÁ TerezaPoPro05:21,73ZMČR B
9KOMÁRKOVÁ MichaelaSlLi05:22,98ZMČR B
10ŠROMOVÁ VendulaKomBr05:26,3pKPŽAB_JM
11VOJÍŘOVÁ VeronikaKLSTe05:26,6pKP_SČ
12ŠUROVSKÁ AnnaStLit05:27,8pKP_SČ
13HRDINKOVÁ MonikaLoNy05:28,2VCChodska
14TUNKOVÁ KateřinaKIN05:28,4MCZnojma
15MRŮZKOVÁ TerezaTJKr05:28,84ZMČR B
16PŘÍHODOVÁ KateřinaSlPl05:29,08ZMČR B
17ŠPANĚLOVÁ GabrielaASKBl05:29,9jKPŽA,B_JM
18NOVÁ EliškaJiDo05:30,87ZMČR B
19MAHELOVÁ KristýnaTJZn05:33,29ZMČR B
20BENESCHOVÁ VeronikaKSPKl05:34,78ZMČR B
21MICHNOVÁ SoňaKomBr05:35,6Drak
22DOLEŽALOVÁ PetraSpPř05:36,7jKPŽB_StM
23HOLASOVÁ KristýnaJPK05:40,8pKPŽ_ZM
24MARTÍNKOVÁ TerezaMoP05:41,3pKPŽB_Pha
25DUŠKOVÁ PavlaLoTr05:42,5pKPŽB_VČ
26ČERMÁKOVÁ NelaJPK05:42,8pKPŽ_ZM
27BEDNÁRIKOVÁ LucieKIN05:43,2MCZnojma
28TRNKOVÁ MarieKomBr05:43,8pKPŽAB_JM
29MAČÁTOVÁ KláraPKSvi05:44,8jKPŽA,B_VČ
30BODNARIKOVÁ LucieKIN05:45,4pKPŽAB_JČ
31BĚTÍKOVÁ DenisaZlín05:45,7pKPŽB_StM
32KRÁLOVÁ LucieKIN05:46,6pKPŽAB_JČ
celkem vyhodnoceno 171 výkonů 104 žákyň
800 m volný způsob - žačky ročník 92
09:36,8
1DOUBICOVÁ TerezaLoTr10:18,29ZMČR B
2ZIEMINSKÁ LindaLoTr10:32,98ZMČR B
3PICKOVÁ BarboraJiDo10:34,51ZMČR B
4HRDINKOVÁ MonikaLoNy10:43,66ZMČR B
5KŘEMENOVÁ HanaTJKr10:58,86ZMČR B
6TUNKOVÁ KateřinaKIN11:01,6pKPŽAB_JČ
7KOMÁRKOVÁ MichaelaSlLi11:03,01ZMČR B
8VOJÍŘOVÁ VeronikaKLSTe11:03,3pKP_SČ
9DROZDOVÁ AnnaKLSTe11:08,1pKP_SČ
10HOLASOVÁ KristýnaJPK11:10,13ZMČR B
11DUŠKOVÁ PavlaLoTr11:11,50ZMČR B
12PŘÍHODOVÁ KateřinaSlPl11:12,46ZMČR B
13BODNARIKOVÁ LucieKIN11:13,53ZMČR B
14NOVÁ EliškaJiDo11:21,68ZMČR B
15ŠROMOVÁ VendulaKomBr11:28,7pKPŽAB_JM
16MRŮZKOVÁ TerezaTJKr11:31,8pKPŽBC_SM
17BENESCHOVÁ VeronikaKSPKl11:31,9*LMČR B
18POLANSKÁ MichaelaUSK11:34,2pKPŽB_Pha
19TRNKOVÁ MarieKomBr11:35,5pKPŽAB_JM
20DOLEŽALOVÁ PetraSpPř11:44,8jKPŽB_StM
21MAHELOVÁ KristýnaTJZn11:47,8pKPŽAB_JM
22BEDNÁŘOVÁ MichalaPKZá11:49,9pKPŽB_StM
23MARTÍNKOVÁ TerezaMoP11:54,0pKPŽB_Pha
24HOLZKNECHTOVÁ DenisaKLSTe11:55,10Vytrvalec
25KRÁLOVÁ LucieKIN11:59,2pKPŽAB_JČ
26ŠPANĚLOVÁ GabrielaASKBl12:08,4pKPŽAB_JM
27ZÁMKOVÁ NikolaKomBr12:08,5pKPŽAB_JM
28HŮLOVÁ IrenaTeBr12:12,10Vytrvalec
29NOVOTNÁ EliškaKomBr12:14,7pKPŽAB_JM
30KREJČÍŘOVÁ KláraSlCho12:16,20LMČR B
31ŠETLÍKOVÁ MonikaSlPl12:16,31Vytrvalec
32BRABCOVÁ JulieSlPl12:20,40Vytrvalec
celkem vyhodnoceno 94 výkonů 52 žákyň
100 m motýlek - žačky ročník 92
01:12,52
1MICHNOVÁ SoňaKomBr01:13,35ZMČR B
2TUNKOVÁ KateřinaKIN01:18,4MCZnojma
3KŘEMENOVÁ HanaTJKr01:18,44ZMČR B
4HRDINKOVÁ MonikaLoNy01:19,6VánNymburk
5ŠETLÍKOVÁ MonikaSlPl01:19,87ZMČR B
6MRŮZKOVÁ TerezaTJKr01:20,34ZMČR B
7VAŠINKOVÁ DominikaTeBr01:20,63ZMČR B
8ŠUROVSKÁ AnnaStLit01:22,0pKP_SČ
9POKORNÁ MichaelaKSPKl01:22,01ZMČR B
10BĚTÍKOVÁ DenisaZlín01:22,07ZMČR B
11DOLEŽALOVÁ PetraSpPř01:22,5jKPŽB_StM
12JEDLIČKOVÁ AdélaKPSOp01:22,613xmotýlek
13BARTÁKOVÁ VendulaTeBr01:23,1FegoCup
14DOHNÁLKOVÁ DominikaTJRo01:23,20MCNJičína
15HOLZKNECHTOVÁ DenisaKLSTe01:23,35Boubelík
16ČERMÁKOVÁ NelaJPK01:23,6VánNymburk
17BODNARIKOVÁ LucieKIN01:24,1pKPŽAB_JČ
-POLANSKÁ MichaelaUSK01:24,1VánNymburk
19ŠPANĚLOVÁ GabrielaASKBl01:24,7jKPŽA,B_JM
-ŘEHOŘKOVÁ AlžbětaSnKV01:24,7MCZnojma
-ŽILKOVÁ PetraPKHK01:24,7VánNymburk
22DLABOLOVÁ KateřinaUSK01:24,83ZMČR B
23KRÁLOVÁ LucieKIN01:25,97ZMČR B
24JÍLKOVÁ KarolínaVZSKt01:26,8pKP_ZČ
25BEDNÁRIKOVÁ LucieKIN01:26,9MCZnojma
26VOJÍŘOVÁ VeronikaKLSTe01:27,21Boubelík
27BOLOMSKÁ DitaSlCho01:27,9pKP_SČ
28MRÁČKOVÁ TerezaPoPro01:28,8Čert
29BLAŽKOVÁ DianaSKS01:29,4pKPŽB_Pha
30GŘÍBKOVÁ NikolaKoKa01:29,733xmotýlek
31HANŽLOVÁ BarboraUSK01:29,9pKPŽB_Pha
32HOLASOVÁ KristýnaJPK01:30,2VánNymburk
celkem vyhodnoceno 311 výkonů 140 žákyň
200 m motýlek - žačky ročník 92
02:36,60
1MICHNOVÁ SoňaKomBr02:45,35ZMČR B
2ŠETLÍKOVÁ MonikaSlPl02:49,78ZMČR B
3JEDLIČKOVÁ AdélaKPSOp02:50,08ZMČR B
4POKORNÁ MichaelaKSPKl02:54,55ZMČR B
5KŘEMENOVÁ HanaTJKr02:56,6pKPŽBC_SM
6TUNKOVÁ KateřinaKIN02:57,03ZMČR B
7HRDINKOVÁ MonikaLoNy02:58,85ZMČR B
8ŠUROVSKÁ AnnaStLit02:59,73ZMČR B
9DOLEŽALOVÁ PetraSpPř03:01,4jKPŽB_StM
10ŘEHOŘKOVÁ AlžbětaSnKV03:01,8pKP_ZČ
11MRŮZKOVÁ TerezaTJKr03:05,26ZMČR B
12BENESCHOVÁ VeronikaKSPKl03:07,10ZMČR B
13BĚTÍKOVÁ DenisaZlín03:07,46ZMČR B
14BODNARIKOVÁ LucieKIN03:10,45ZMČR B
15HANŽLOVÁ BarboraUSK03:11,3pKPŽB_Pha
16POLANSKÁ MichaelaUSK03:12,1pKPŽB_Pha
17BARTÁKOVÁ VendulaTeBr03:12,27ZMČR B
18BOLOMSKÁ DitaSlCho03:16,9pKP_SČ
19JÍLKOVÁ KarolínaVZSKt03:17,5pKP_ZČ
20PŘÍHODOVÁ KateřinaSlPl03:18,6pKP_ZČ
21NOVOTNÁ EliškaKomBr03:19,1pKPŽAB_JM
22BLAŽKOVÁ DianaSKS03:19,7pKPŽB_Pha
23HŮLOVÁ IrenaTeBr03:22,1Prostějov
24FIMANOVÁ BarboraKSPKl03:24,32LMČR B
25JOHNOVÁ MarkétaSlPl03:24,5pKP_ZČ
26BINKOVÁ RenataBaMo03:24,6pKP_SČ
27KRÁLOVÁ LucieKIN03:26,3pKPŽAB_JČ
28KUČOVÁ KateřinaKPSOs03:27,7pKPŽBC_SM
29GŘÍBKOVÁ NikolaKoKa03:29,443xmotýlek
30HÁNOVÁ MartinaRPl03:31,9jKP_ZČ
31VRBOVÁ EliškaSlHa03:39,353xmotýlek
32REPČÍKOVÁ PetraKPSOs03:40,3pKPŽBC_SM
celkem vyhodnoceno 99 výkonů 50 žákyň
200 m polohově - žačky ročník 92
02:36,63
1MICHNOVÁ SoňaKomBr02:42,01ZMČR B
2ŠETLÍKOVÁ MonikaSlPl02:43,10ZMČR B
3HRDINKOVÁ MonikaLoNy02:43,57ZMČR B
4JEDLIČKOVÁ AdélaKPSOp02:44,85MCNJičína
5ŘEHOŘKOVÁ AlžbětaSnKV02:45,56ZMČR B
6HOLZKNECHTOVÁ DenisaKLSTe02:45,70ZMČR B
7VOJÍŘOVÁ VeronikaKLSTe02:48,00ZMČR B
8KŘEMENOVÁ HanaTJKr02:50,89ZMČR B
9ŽILKOVÁ PetraPKHK02:51,2pKPŽB_VČ
10HŮLOVÁ IrenaTeBr02:51,56ZMČR B
11TUNKOVÁ KateřinaKIN02:52,4MCZnojma
12DROZDOVÁ AnnaKLSTe02:54,0pKP_SČ
13ŠUROVSKÁ AnnaStLit02:54,3pKP_SČ
14ŠPANĚLOVÁ GabrielaASKBl02:54,5pKPŽAB_JM
15MRÁČKOVÁ TerezaPoPro02:54,7pKPŽB_StM
16VAŠINKOVÁ DominikaTeBr02:55,5pKPŽAB_JM
17FIMANOVÁ BarboraKSPKl02:55,96LMČR B
18DOUBICOVÁ TerezaLoTr02:56,2jKPŽA,B_VČ
19POLANSKÁ MichaelaUSK02:56,3pKPŽB_Pha
20ČERMÁKOVÁ NelaJPK02:57,2MCZnojma
21ŠROMOVÁ VendulaKomBr02:57,7pOPŽ_BC_JM
22MAČÁTOVÁ KláraPKSvi02:58,2jKPŽA,B_VČ
23BODNARIKOVÁ LucieKIN02:58,6pKPŽAB_JČ
24BARTÁKOVÁ VendulaTeBr02:58,9pKPŽAB_JM
25HOLOUBKOVÁ PetraSKS02:59,3jKPŽB_Pha
26STEINBACHOVÁ KarolínaRPl03:00,0pKP_ZČ
27DOHNÁLKOVÁ DominikaTJRo03:00,6Pětiboj
-BRABCOVÁ JulieSlPl03:00,6pKP_ZČ
29KRAHULOVÁ TerezaSjBr03:01,3pKPŽBC_SM
30KOMÁRKOVÁ MichaelaSlLi03:01,4pKP_SČ
31BEDNÁRIKOVÁ LucieKIN03:02,6MCZnojma
32PECHANCOVÁ AnetaLoTr03:03,7pKPŽB_VČ
celkem vyhodnoceno 299 výkonů 145 žákyň
400 m polohově - žačky ročník 92
05:28,00
1MICHNOVÁ SoňaKomBr05:40,41ZMČR B
2HRDINKOVÁ MonikaLoNy05:47,09ZMČR B
3ŠETLÍKOVÁ MonikaSlPl05:48,84ZMČR B
4HOLZKNECHTOVÁ DenisaKLSTe05:48,92ZMČR B
5ŽILKOVÁ PetraPKHK05:56,3pKPŽB_VČ
6JEDLIČKOVÁ AdélaKPSOp05:58,6pKPŽBC_SM
7KŘEMENOVÁ HanaTJKr06:04,1pKPŽBC_SM
8VOJÍŘOVÁ VeronikaKLSTe06:04,31ZMČR B
9HŮLOVÁ IrenaTeBr06:05,40ZMČR B
10TUNKOVÁ KateřinaKIN06:06,2pKPŽAB_JČ
11DOUBICOVÁ TerezaLoTr06:08,9jKPŽA,B_VČ
12POLANSKÁ MichaelaUSK06:09,69ZMČR B
13PECHANCOVÁ AnetaLoTr06:10,37ZMČR B
14DROZDOVÁ AnnaKLSTe06:10,6pKP_SČ
15BODNARIKOVÁ LucieKIN06:13,6pKPŽAB_JČ
16BENESCHOVÁ VeronikaKSPKl06:14,84LMČR B
17BRABCOVÁ JulieSlPl06:17,09ZMČR B
18BARTÁKOVÁ VendulaTeBr06:18,0pKPŽAB_JM
19KOMÁRKOVÁ MichaelaSlLi06:19,8pKP_SČ
20STEINBACHOVÁ KarolínaSlPl06:23,35ZMČR B
21VAŠINKOVÁ DominikaTeBr06:25,3pKPŽAB_JM
22POKORNÁ MichaelaKSPKl06:28,38ZMČR B
23ZÁMKOVÁ NikolaKomBr06:30,9pKPŽAB_JM
24PLÁVKOVÁ KateřinaSnKV06:32,7pKP_ZČ
25JANKOVÁ LucieSlPl06:33,5pKP_ZČ
26BEDNÁŘOVÁ MichalaPKZá06:35,3pKPŽB_StM
27KRÁLOVÁ LucieKIN06:38,7pKPŽAB_JČ
28NOVOTNÁ EliškaKomBr06:39,6pKPŽAB_JM
29MARTINKOVÁ JindřiškaKLSTe06:42,6pKP_SČ
30ŠILHAVÁ TerezaSnJH06:43,6jKPŽB_JČ
31ŽÍDKOVÁ KláraSlLi06:47,8pKP_SČ
32OPAVOVÁ SabinaSlPl06:47,9pKP_ZČ
celkem vyhodnoceno 86 výkonů 46 žákyň
100 m prsa - žačky ročník 92
01:19,5
1MICHNOVÁ SoňaKomBr01:21,26ZMČR B
2VAŠINKOVÁ DominikaTeBr01:22,0FegoCup
3HOLZKNECHTOVÁ DenisaKLSTe01:25,17ZMČR B
4PLÁVKOVÁ KateřinaSnKV01:26,01ZMČR B
5ŠROMOVÁ VendulaKomBr01:26,16ZMČR B
6HRDINKOVÁ MonikaLoNy01:26,8VánNymburk
7KRÁLÍČKOVÁ NikolUnOl01:27,5pKPŽB_StM
8BARTÁKOVÁ VendulaTeBr01:28,4FegoCup
9FRITSCHEOVÁ AnetaBoh01:28,8pKPŽB_Pha
10BARTOŠOVÁ TerezaMoP01:29,10ZMČR B
11ŠPANĚLOVÁ GabrielaASKBl01:29,4jKPŽA,B_JM
12PALÁTOVÁ MarkétaPoPro01:30,3Prostějov
13PLEYEROVÁ JanaStLit01:30,4pKP_SČ
14HOLOUBKOVÁ PetraSKS01:30,8pKPŽB_Pha
-MARTÍNKOVÁ TerezaMoP01:30,8VánNymburk
16STEINBACHOVÁ KarolínaSlPl01:30,80ZMČR B
17DOHNÁLKOVÁ DominikaTJRo01:30,9pKPŽBC_SM
18BRABCOVÁ JulieSlPl01:30,99LMČR B
19ADÁMKOVÁ KristýnaKouHu01:31,0MCZnojma
20LÁSKOVÁ MarkétaRPl01:31,4pKP_ZČ
21KUČOVÁ KateřinaKPSOs01:31,7VCKrnova
22PECHANCOVÁ AnetaLoTr01:31,8pKPŽB_VČ
23JAVŮRKOVÁ PavlínaLoBe01:31,9VánNymburk
24KRAHULOVÁ TerezaSjBr01:32,1Čert
25ŽILKOVÁ PetraPKHK01:32,5pKPŽB_VČ
26KAŠTÁNKOVÁ AnnaDeNá01:32,8pKPŽB_VČ
27SCHIMONOVÁ MarikaMoP01:33,0VánNymburk
28MARKOVÁ AdrianaSKS01:33,3pKPŽB_Pha
29DUŠKOVÁ PavlaLoTr01:33,4pKPŽB_VČ
30SMETANOVÁ LucieStLit01:33,5pKP_SČ
31ŠETLÍKOVÁ MonikaSlPl01:33,57VCPlzně
32DROZDOVÁ AnnaKLSTe01:33,6Osv.Nymb
celkem vyhodnoceno 569 výkonů 262 žákyň
200 m prsa - žačky ročník 92
02:49,71
1MICHNOVÁ SoňaKomBr02:55,4pKPŽAB_JM
2VAŠINKOVÁ DominikaTeBr02:57,02ZMČR B
3HOLZKNECHTOVÁ DenisaKLSTe03:02,18ZMČR B
4PLÁVKOVÁ KateřinaSnKV03:04,02ZMČR B
5BARTÁKOVÁ VendulaTeBr03:04,4pKPŽAB_JM
6BARTOŠOVÁ TerezaMoP03:06,21ZMČR B
7PECHANCOVÁ AnetaLoTr03:06,22ZMČR B
8STEINBACHOVÁ KarolínaSlPl03:07,54ZMČR B
9FRITSCHEOVÁ AnetaBoh03:08,55ZMČR B
10PLEYEROVÁ JanaStLit03:11,2pKP_SČ
11HRDINKOVÁ MonikaLoNy03:11,28Boubelík
12HOLOUBKOVÁ PetraSKS03:12,3jKPŽB_Pha
13MARTÍNKOVÁ TerezaMoP03:12,6pKPŽB_Pha
14KRÁLÍČKOVÁ NikolUnOl03:12,90ZMČR B
15BRABCOVÁ JulieSlPl03:13,15ZMČR B
16LÁSKOVÁ MarkétaRPl03:13,3pKP_ZČ
17PALÁTOVÁ MarkétaPoPro03:14,5Prostějov
18ŠPANĚLOVÁ GabrielaASKBl03:14,7jKPŽA,B_JM
19BODNARIKOVÁ LucieKIN03:15,23LMČR B
20DOHNÁLKOVÁ DominikaTJRo03:15,9pKPŽBC_SM
21MARKOVÁ AdrianaSKS03:16,9pKPŽB_Pha
22ADÁMKOVÁ KristýnaKouHu03:18,4pKPŽAB_JM
23KRAHULOVÁ TerezaSjBr03:18,6pKPŽBC_SM
24SMETANOVÁ LucieStLit03:20,0pKP_SČ
-DUŠKOVÁ PavlaLoTr03:20,0pKPŽB_VČ
26BÍLÁ TerezaLoČT03:20,5pKPŽB_VČ
27ŽÍDKOVÁ KláraSlLi03:20,8pKP_SČ
28HLAVÁČOVÁ KateřinaKaKr03:22,2pOPStČ_Kol
29TRNKOVÁ MarieKomBr03:22,5pOPŽ_BC_JM
30JAVŮRKOVÁ PavlínaLoBe03:22,67LMČR B
31KURE AnnemarieStLit03:23,5pKP_SČ
32GALDOVÁ TerezaTJVs03:24,3pKPŽBC_SM
celkem vyhodnoceno 231 výkonů 138 žákyň
100 m znak - žačky ročník 92
01:12,4
1JEDLIČKOVÁ AdélaKPSOp01:12,93ZMČR B
2ČERMÁKOVÁ NelaJPK01:14,14ZMČR B
3VOJÍŘOVÁ VeronikaKLSTe01:15,38ZMČR B
4ŠETLÍKOVÁ MonikaSlPl01:15,57ZMČR B
5MRÁČKOVÁ TerezaPoPro01:15,93ZMČR B
6ŘEHOŘKOVÁ AlžbětaSnKV01:16,26ZMČR B
7FIMANOVÁ BarboraKSPKl01:16,60ZMČR B
8ŠROMOVÁ VendulaKomBr01:16,90ZMČR B
9HRDINKOVÁ MonikaLoNy01:17,0Osv.Nymb
10TUNKOVÁ KateřinaKIN01:17,44ZMČR B
11HŮLOVÁ IrenaTeBr01:17,9pOPŽ_BC_JM
12MICHNOVÁ SoňaKomBr01:18,7pOPŽ_BC_JM
13PECHANCOVÁ AnetaLoTr01:18,9jKPŽA,B_VČ
14DOUBICOVÁ TerezaLoTr01:19,1PřSpTř-Č
15HOLOUBKOVÁ PetraSKS01:19,28ZMČR B
16DROZDOVÁ AnnaKLSTe01:19,5pKP_SČ
17ŽILKOVÁ PetraPKHK01:19,8pKPŽB_VČ
18PALÁTOVÁ MarkétaPoPro01:19,9jKPŽB_StM
19KOMÁRKOVÁ MichaelaSlLi01:20,4pKP_SČ
20MAČÁTOVÁ KláraPKSvi01:20,5Prostějov
21DLABOLOVÁ KateřinaUSK01:20,8pKPŽB_Pha
22DOHNÁLKOVÁ DominikaTJRo01:21,0VCKrnova
23GALDOVÁ TerezaTJVs01:21,02ZMČR B
24KRAHULOVÁ TerezaSjBr01:21,6pKPŽBC_SM
25GŘÍBKOVÁ NikolaKoKa01:21,89ZMČR B
26BENESCHOVÁ VeronikaKSPKl01:22,42ZMČR B
27ZIEMINSKÁ LindaLoTr01:22,54ZMČR B
28MRŮZKOVÁ TerezaTJKr01:22,7pKPŽBC_SM
29HOLZKNECHTOVÁ DenisaKLSTe01:22,8LunaLouny
-POLANSKÁ MichaelaUSK01:22,8VánNymburk
31ŽÍDKOVÁ KláraSlLi01:23,7pKP_SČ
32KRPATOVÁ LucieMoP01:24,4jKPŽB_Pha
celkem vyhodnoceno 521 výkonů 237 žákyň
200 m znak - žačky ročník 92
02:36,07
1JEDLIČKOVÁ AdélaKPSOp02:38,05ZMČR B
2ŠETLÍKOVÁ MonikaSlPl02:41,75ZMČR B
-ŘEHOŘKOVÁ AlžbětaSnKV02:41,75ZMČR B
4VOJÍŘOVÁ VeronikaKLSTe02:42,34ZMČR B
5ŠROMOVÁ VendulaKomBr02:43,33ZMČR B
6DOUBICOVÁ TerezaLoTr02:43,53ZMČR B
7MRÁČKOVÁ TerezaPoPro02:43,80ZMČR B
8FIMANOVÁ BarboraKSPKl02:46,51ZMČR B
9HRDINKOVÁ MonikaLoNy02:47,27Boubelík
10MICHNOVÁ SoňaKomBr02:47,5pOPŽ_BC_JM
11HŮLOVÁ IrenaTeBr02:48,00ZMČR B
12DROZDOVÁ AnnaKLSTe02:48,8pKP_SČ
13HOLZKNECHTOVÁ DenisaKLSTe02:49,0pKP_SČ
14HOLOUBKOVÁ PetraSKS02:49,9pKPŽB_Pha
15TUNKOVÁ KateřinaKIN02:50,2pKPŽAB_JČ
16PALÁTOVÁ MarkétaPoPro02:52,0jKPŽB_StM
17POLANSKÁ MichaelaUSK02:52,2pKPŽB_Pha
18PECHANCOVÁ AnetaLoTr02:52,8jKPŽA,B_VČ
19GALDOVÁ TerezaTJVs02:53,26ZMČR B
20KOMÁRKOVÁ MichaelaSlLi02:53,5pKP_SČ
21MAČÁTOVÁ KláraPKSvi02:54,8pKPŽB_VČ
22ČERMÁKOVÁ NelaJPK02:54,9Prostějov
23KRAHULOVÁ TerezaSjBr02:58,0pKPŽBC_SM
24ZIEMINSKÁ LindaLoTr02:58,2pKPŽB_VČ
25JANKOVÁ LucieSlPl02:58,3pKP_ZČ
26BARTOŠOVÁ TerezaMoP02:59,8pKPŽB_Pha
27KRPATOVÁ LucieMoP03:01,3pKPŽB_Pha
28BENESCHOVÁ VeronikaKSPKl03:01,31LMČR B
29TURNOVÁ ŠtěpánkaBoh03:01,6pKPŽB_Pha
30NOVÁ EliškaJiDo03:01,8pKP_ZČ
31ZDRAŽILOVÁ RomanaSlPl03:04,6pKP_ZČ
32JOHNOVÁ MarkétaSlPl03:04,7pKP_ZČ
celkem vyhodnoceno 225 výkonů 141 žákyň
pořadíjménooddílčaszávod
50 m volný způsob - žáci ročník 92
00:28,26
1TRAHORSCH PetrKLSTe00:27,39ZMČR B
2SVOBODA PatrikSkKop00:29,57ZMČR B
3BROMEK AdrianKoKa00:29,89ZMČR B
4KUBÁT LukášDeBř00:30,06ZMČR B
5BENÍČEK KarelZlín00:30,41ZMČR B
6LOSÍK JakubKomBr00:30,5pKPŽAB_JM
7KLEINERT MichalMoP00:30,78ZMČR B
8KOČAŘ LukášKomBr00:30,99ZMČR B
9SEJPKA MartinPKVM00:31,05ZMČR B
10STEJSKAL LukášChpL00:31,25ZMČR B
11MALÝ JakubUSK00:31,4pKPŽB_Pha
12ČERNÍK JanAšMB00:31,6pOPStČ_Ner
13PAŠKA KevinTeBr00:31,60ZMČR B
14VLACH MatoušPKSvi00:31,9pKPŽB_VČ
15BARTONÍČEK VojtěchLoTr00:32,08ZMČR B
16LAJTNER AlexandrSlCho00:32,3pKP_SČ
17GRUBNER MilanLoBe00:32,55ZMČR B
18HOLUB MarekLoNy00:32,56ZMČR B
19KŘÍŽ PetrČACR00:32,71ZMČR B
20ŠIMON RadekPKPří00:32,73ZMČR B
21ŠTĚPÁNEK RichardSkKop00:32,81ZMČR B
22JANOUŠEK MiroslavTJRo00:32,96ZMČR B
23KUČERA MartinTeBr00:33,1VCVysMýta
-KLEČKA JanChÚ00:33,1pKP_SČ
-MITHLENER ErikLoČT00:33,1pKPŽB_VČ
-HANÁK JiříJPK00:33,1pKPŽ_ZM
27NOVÝ MichaelTJKr00:33,2pKPŽBC_SM
-VONDRA TomášLoTr00:33,2pKPŽB_VČ
29LANG PatrikTeBr00:33,3pKPŽAB_JM
-STEHLÍK JakubChÚ00:33,3pKP_SČ
-HOLAS OndřejPSKr00:33,3pKPŽB_StM
-PALATKA OndřejPoPro00:33,3Čert
celkem vyhodnoceno 580 výkonů 287 žáků
100 m volný způsob - žáci ročník 92
01:03,02
1TRAHORSCH PetrKLSTe00:59,28ZMČR B
2BROMEK AdrianKoKa01:04,67ZMČR B
3LOSÍK JakubKomBr01:06,61ZMČR B
4SVOBODA PatrikSkKop01:06,8pKPŽBC_SM
5ČERNÍK JanAšMB01:06,99ZMČR B
6SEJPKA MartinPKVM01:07,48ZMČR B
7BENÍČEK KarelZlín01:07,64LMČR B
8MALÝ JakubUSK01:08,0pKPŽB_Pha
9KLEINERT MichalMoP01:08,22ZMČR B
10STEJSKAL LukášChpL01:08,40ZMČR B
11ŠTÁBL JanTJKr01:08,89ZMČR B
12KOČAŘ LukášKomBr01:09,6pKPŽAB_JM
13KUBÁT LukášDeBř01:10,95ZMČR B
14GRUBNER MilanLoBe01:11,04ZMČR B
15NOVÝ MichaelTJKr01:11,2pKPŽBC_SM
16KLEČKA JanChÚ01:11,4pKP_SČ
-KULIŠŤÁK VojtěchPKNJ01:11,4VCKrnova
18HANÁK JiříJPK01:11,6VánNymburk
19KOVÁŘŮ JakubJPK01:11,9VánNymburk
20KUČERA MartinTeBr01:12,1pOPŽ_BC_JM
-HOLUB MarekLoNy01:12,1VánNymburk
22ZUBA MarošMoP01:12,7pKPŽB_Pha
-PAŠKA KevinTeBr01:12,7pKPŽAB_JM
24STACH JanSlLi01:12,8PřSpTř-Č
25VONDRA TomášLoTr01:13,3pKPŽB_VČ
26STEHLÍK JakubChÚ01:13,6pKP_SČ
27LAJTNER AlexandrSlCho01:13,8pKP_SČ
28ŠULC RobinKomBr01:13,9pKPŽAB_JM
29BARTONÍČEK VojtěchLoTr01:13,95OHmládeže
30NESTROJ JanKIN01:14,0pKPŽAB_JČ
-KŘÍŽ PetrČACR01:14,0pKP_SČ
32FROLO VojtěchKomBr01:14,2pOPŽ_BC_JM
celkem vyhodnoceno 541 výkonů 256 žáků
200 m volný způsob - žáci ročník 92
02:15,93
1TRAHORSCH PetrKLSTe02:10,22ZMČR B
2BROMEK AdrianKoKa02:19,86ZMČR B
3SEJPKA MartinPKVM02:22,50ZMČR B
4ČERNÍK JanAšMB02:22,78ZMČR B
5BARTONÍČEK VojtěchLoTr02:25,03ZMČR B
6LOSÍK JakubKomBr02:25,34ZMČR B
7MALÝ JakubUSK02:25,5pKPŽB_Pha
8SVOBODA PatrikSkKop02:26,08ZMČR B
9STEJSKAL LukášChpL02:27,62ZMČR B
10KULIŠŤÁK VojtěchPKNJ02:28,96Kroměříž
11KLEINERT MichalMoP02:30,1pKPŽB_Pha
12GRUBNER MilanLoBe02:31,47ZMČR B
13KUČERA MartinTeBr02:33,7pOPŽ_BC_JM
14LAJTNER AlexandrSlCho02:34,0pKP_SČ
15KLEČKA JanChÚ02:35,31ZMČR B
16BENÍČEK KarelZlín02:35,65LMČR B
17ŠTÁBL JanTJKr02:35,7pKPŽBC_SM
18STACH JanSlLi02:36,17ZMČR B
19KŘÍŽ PetrČACR02:38,1pKP_SČ
20FROLO VojtěchKomBr02:38,9pKPŽAB_JM
21JANEČEK JiříSlCho02:39,0pKP_SČ
22ZEMAN DaliborSOPKo02:39,28ZMČR B
23KOČAŘ LukášKomBr02:39,3jKPŽA,B_JM
24NOVÝ MichaelTJKr02:39,5pKPŽBC_SM
25BRAŠ RobertSlHa02:40,0pKPŽBC_SM
26POKORNÝ DanielKomBr02:41,9pKPŽAB_JM
27ŠULC RobinKomBr02:42,0pOPŽ_BC_JM
28HOLAS OndřejPSKr02:42,4jKPŽB_StM
29GOLDBACH PetrSpPř02:42,9pKPŽB_StM
30NESTROJ JanKIN02:43,0pKPŽAB_JČ
31ČERKL JosefKIN02:43,5pKPŽAB_JČ
32KUBÁT LukášDeBř02:43,6pKPŽAB_JM
celkem vyhodnoceno 307 výkonů 179 žáků
400 m volný způsob - žáci ročník 92
04:46,4
1TRAHORSCH PetrKLSTe04:40,91ZMČR B
2ČERNÍK JanAšMB04:56,13ZMČR B
3BROMEK AdrianKoKa05:00,90ZMČR B
4BARTONÍČEK VojtěchLoTr05:03,40ZMČR B
5ŠTÁBL JanTJKr05:10,31ZMČR B
6KLEINERT MichalMoP05:12,38ZMČR B
7KOVÁŘŮ JakubJPK05:13,56ZMČR B
8LAJTNER AlexandrSlCho05:18,2pKP_SČ
9SEJPKA MartinPKVM05:18,7pKPŽB_VČ
10LOSÍK JakubKomBr05:23,1jKPŽA,B_JM
11KUČERA MartinTeBr05:24,64LMČR B
12STACH JanSlLi05:25,82ZMČR B
13KULIŠŤÁK VojtěchPKNJ05:27,02ZMČR B
14FROLO VojtěchKomBr05:28,1pKPŽAB_JM
15ZEMAN DaliborSOPKo05:28,36ZMČR B
16NESTROJ JanKIN05:28,86ZMČR B
17LANG PatrikTeBr05:33,5pKPŽAB_JM
18JANEČEK JiříSlCho05:34,9pKP_SČ
19MALÝ JakubUSK05:37,0jKPŽB_Pha
20STEJSKAL LukášChpL05:38,98LMČR B
21KLEČKA JanChÚ05:40,2pKP_SČ
22HOLAS OndřejPSKr05:42,6pKPŽB_StM
-BONCZEK ŠtěpánPoPro05:42,6pKPŽB_StM
24ŠKVÁRA JanSlCho05:45,37LMČR B
25ODLOŽIL JanPKVM05:49,2pKPŽB_VČ
26ASTR KevinUSK05:50,8pKPŽB_Pha
-KAPITÁN TomášChÚ05:50,8pKP_SČ
28HANÁK JiříJPK05:53,9pKPŽ_ZM
29ŠTĚPÁNEK RichardSkKop05:54,5pKPŽBC_SM
30MATĚJ PetrSpPř05:57,0pKPŽB_StM
31SOSNA NorbertKPSOs05:57,9pKPŽBC_SM
32VANČURA PetrSKS05:58,0pKPŽB_Pha
celkem vyhodnoceno 122 výkonů 77 žáků
1500 m volný způsob - žáci ročník 92
18:30,6
1TRAHORSCH PetrKLSTe18:58,03ZMČR B
2BARTONÍČEK VojtěchLoTr19:25,65ZMČR B
3ČERNÍK JanAšMB19:39,57ZMČR B
4BROMEK AdrianKoKa19:42,66ZMČR B
5SEJPKA MartinPKVM19:59,23ZMČR B
6MALÝ JakubUSK20:19,89ZMČR B
7STACH JanSlLi20:51,26ZMČR B
8KULIŠŤÁK VojtěchPKNJ21:06,83ZMČR B
9LAJTNER AlexandrSlCho21:07,1pKP_SČ
10ZEMAN DaliborSOPKo21:09,10ZMČR B
11KUČERA MartinTeBr21:09,52ZMČR B
12FROLO VojtěchKomBr21:36,58ZMČR B
13NESTROJ JanKIN21:37,84ZMČR B
14JANEČEK JiříSlCho21:42,7pKP_SČ
15PAŠKA KevinTeBr22:00,97ZMČR B
16LEDERER MatějSlPl22:30,49ZMČR B
17ŠKVÁRA JanSlCho22:42,5pKP_SČ
18HOLAS OndřejPSKr23:00,3jKPŽB_StM
19MATĚJ PetrSpPř23:00,4pKPŽB_StM
20BONCZEK ŠtěpánPoPro23:00,6pKPŽB_StM
21ŠULC RobinKomBr23:02,32LMČR B
22KABRHEL TomášPKVM23:14,2pKPŽB_VČ
23LANG PatrikTeBr23:20,0pKPŽAB_JM
24VYSUŠIL PavelČKPK24:21,2pKPŽAB_JČ
25ODLOŽIL JanPKVM24:41,1jKPŽA,B_VČ
26PŘIKRYL TomášSpPř24:49,0pKPŽB_StM
27KALABZA JakubSlPl25:26,30Vytrvalec
28VLAŠIC FilipZlín25:50,1pKPŽB_StM
29PALISA VojtěchZlín25:52,4pKPŽB_StM
30MITHLENER ErikLoČT25:59,9pKPŽB_VČ
31VALUCH JanKIN27:51,9pKPŽAB_JČ
celkem vyhodnoceno 66 výkonů 31 žáků
100 m motýlek - žáci ročník 92
01:10,4
1MALÝ JakubUSK01:15,46ZMČR B
2TRAHORSCH PetrKLSTe01:16,9Osv.Nymb
3SVOBODA PatrikSkKop01:17,60ZMČR B
4BRAŠ RobertSlHa01:19,63ZMČR B
5BROMEK AdrianKoKa01:19,81MCNJičína
6ŠTÁBL JanTJKr01:20,20ZMČR B
7KOČAŘ LukášKomBr01:21,1pKPŽAB_JM
8BENÍČEK KarelZlín01:22,24MCNJičína
9ZEMAN DaliborSOPKo01:23,56ZMČR B
10ČERNÍK JanAšMB01:23,7MBVlnka
11KLEČKA JanChÚ01:25,6pKP_SČ
12SÚKANÝ DanielTJVs01:25,71ZMČR B
13GOLDBACH PetrSpPř01:25,83ZMČR B
14LOSÍK JakubKomBr01:26,0pOPŽ_BC_JM
15KUBÁT LukášDeBř01:26,1pKPŽAB_JM
16KABRHEL TomášPKVM01:26,26ZMČR B
17STEJSKAL LukášChpL01:26,72Boubelík
18KŘÍŽ PetrČACR01:28,0pKP_SČ
19KULIŠŤÁK VojtěchPKNJ01:28,1VCKrnova
20KUČERA MartinTeBr01:28,4pOPŽ_BC_JM
21BYLÍNSKÝ PavelKomBr01:29,02ZMČR B
22ERTEL TomášKPSOs01:29,5PřSpTř-M
23VAŠEK RomanSpPř01:29,7Pětiboj
-HOLAS OndřejPSKr01:29,7VCKrnova
25PILGR JiříLoČT01:30,09ZMČR B
26HOLUB MarekLoNy01:30,1VánNymburk
27KLEINERT MichalMoP01:30,37LMČR B
28ILYIN KonstyantyRPl01:30,46VCPlzně
29MACHALA JanSpPř01:30,6pKPŽB_StM
30ŠINDLER MartinJPK01:31,0VánNymburk
31ŠKARDA DavidBaSo01:31,2pKP_ZČ
32ZUBA MarošMoP01:31,5pKPŽB_Pha
celkem vyhodnoceno 278 výkonů 117 žáků
200 m motýlek - žáci ročník 92
02:30,1
1ŠTÁBL JanTJKr02:53,53ZMČR B
2BRAŠ RobertSlHa02:53,73ZMČR B
3KOČAŘ LukášKomBr03:05,8Prostějov
4ZEMAN DaliborSOPKo03:07,13ZMČR B
5MACHALA JanSpPř03:09,0jKPŽB_StM
6HOLUB MarekLoNy03:10,06ZMČR B
7GOLDBACH PetrSpPř03:10,51ZMČR B
8BROMEK AdrianKoKa03:12,883xmotýlek
9HOLAS OndřejPSKr03:14,62LMČR B
10KABRHEL TomášPKVM03:16,15ZMČR B
11KŘÍŽ PetrČACR03:17,74ZMČR B
12FIDRMUC LubošLoNy03:18,39ZMČR B
13SMOLÁK MiroslavChpL03:18,95ZMČR B
14LEDERER MatějSlPl03:19,09ZMČR B
15VAŠEK RomanSpPř03:20,0jKPŽB_StM
16ERTEL TomášKPSOs03:20,94ZMČR B
17VAŠKŮ MarekSlUH03:25,9pKPŽB_StM
18ŠTANDERA PavelChpL03:28,27Boubelík
19ŠUPÍK JosefPŠLou03:28,62Boubelík
20SÚKANÝ DanielTJVs03:30,28ZMČR B
21FUKAČ VratislavPKHK03:35,54ZMČR B
22PECH OndřejSlLi03:50,6pKP_SČ
23VÁCLAVÍK ŠtěpánSpPř03:52,0jKPŽB_StM
24ŠTĚPÁNEK PatrikSKS03:54,2pKPŽB_Pha
25ODLOŽIL JanPKVM03:54,9jKPŽA,B_VČ
26SLAMĚNA MichalZlín03:57,7pKPŽB_StM
celkem vyhodnoceno 69 výkonů 27 žáků
200 m polohově - žáci ročník 92
02:36,1
1MALÝ JakubUSK02:40,83ZMČR B
2LOSÍK JakubKomBr02:43,28ZMČR B
3TRAHORSCH PetrKLSTe02:46,69LMČR B
4PAŠKA KevinTeBr02:47,54ZMČR B
5KULIŠŤÁK VojtěchPKNJ02:48,04ZMČR B
6SVOBODA PatrikSkKop02:50,8pKPŽBC_SM
7ŠTÁBL JanTJKr02:51,3pKPŽBC_SM
8MACHALA JanSpPř02:51,98LMČR B
9ČERNÍK JanAšMB02:53,9pOPStČ_Ner
10BARTONÍČEK VojtěchLoTr02:54,94ZMČR B
11KUČERA MartinTeBr02:56,64ZMČR B
12KOČAŘ LukášKomBr02:57,4pOPŽ_BC_JM
13BENÍČEK KarelZlín02:59,0pKPŽB_StM
14VLACH MatoušPKSvi02:59,5pKPŽB_VČ
15GOLDBACH PetrSpPř02:59,76ZMČR B
16NOVÝ MichaelTJKr03:00,0pKPŽBC_SM
17KOVÁŘŮ JakubJPK03:01,0MCZnojma
18KLEINERT MichalMoP03:01,5Velikonoce
19STEHLÍK JakubChÚ03:01,7pKP_SČ
20KALABZA JakubSlPl03:02,18LMČR B
21STACH JanSlLi03:02,25ZMČR B
22AMBROŽ MartinKomBr03:02,36ZMČR B
23KRUPIČKA MartinRPl03:03,05ZMČR B
24HORA MatějBoh03:03,20LMČR B
25VAŠEK RomanSpPř03:03,32LMČR B
26VANČURA PetrSKS03:03,66ZMČR B
27CARDA TomášSlPl03:06,2pKP_ZČ
28PALATKA OndřejPoPro03:06,5pKPŽB_StM
29TAŠL JiříTeBr03:07,09ZMČR B
30LAJTNER AlexandrSlCho03:07,8LunaLouny
31NESTROJ JanKIN03:08,3MCZnojma
32RYDLO AdamBiJa03:09,4pKP_SČ
celkem vyhodnoceno 228 výkonů 126 žáků
400 m polohově - žáci ročník 92
05:27,6
1TRAHORSCH PetrKLSTe05:29,51ZMČR B
2MALÝ JakubUSK05:37,30ZMČR B
3ŠTÁBL JanTJKr05:54,3pKPŽBC_SM
4BARTONÍČEK VojtěchLoTr05:54,66ZMČR B
5PAŠKA KevinTeBr05:59,30ZMČR B
6MACHALA JanSpPř06:04,5*LMČR B
7NESTROJ JanKIN06:14,23ZMČR B
8HOLUB MarekLoNy06:15,47ZMČR B
9KULIŠŤÁK VojtěchPKNJ06:16,50ZMČR B
10STACH JanSlLi06:17,93ZMČR B
11LEDERER MatějSlPl06:18,75ZMČR B
12KUČERA MartinTeBr06:19,71ZMČR B
13ČERNÍK JanAšMB06:20,4pOPStČ_Kol
14KOČAŘ LukášKomBr06:21,9pKPŽAB_JM
15LOSÍK JakubKomBr06:23,8Drak
16ZEMAN DaliborSOPKo06:26,49ZMČR B
17GOLDBACH PetrSpPř06:28,5pKPŽB_StM
18LAJTNER AlexandrSlCho06:29,6pKP_SČ
-SMOLÁK MiroslavChpL06:29,6pKP_SČ
20VAŠEK RomanSpPř06:30,4jKPŽB_StM
21KŘÍŽ PetrČACR06:30,9pKP_SČ
22SEJPKA MartinPKVM06:33,8jKPŽA,B_VČ
23VANČURA PetrSKS06:36,4pKPŽB_Pha
24LANG PatrikTeBr06:37,1pKPŽAB_JM
25KABRHEL TomášPKVM06:38,2pKPŽB_VČ
26TAŠL JiříTeBr06:38,6pKPŽAB_JM
27CARDA TomášSlPl06:39,0pKP_ZČ
28ŠKVÁRA JanSlCho06:42,7pKP_SČ
29ŠTĚPÁNEK PatrikSKS06:46,0pKPŽB_Pha
30KAVŘÍK AdamSOPKo06:51,7pOPStČ_Kol
31ERTEL TomášKPSOs06:55,2pKPŽBC_SM
32PAŇKO AdamSOPKo06:56,2pOPStČ_Kol
celkem vyhodnoceno 82 výkonů 44 žáků
100 m prsa - žáci ročník 92
01:18,63
1MALÝ JakubUSK01:23,0pKPŽB_Pha
2MACHALA JanSpPř01:24,48ZMČR B
3VLACH MatoušPKSvi01:25,3Čert
4VAŠEK RomanSpPř01:26,7jKPŽB_StM
5MIKOTA KarelUnOl01:28,89ZMČR B
6KOVÁŘŮ JakubJPK01:29,3Prostějov
7HORA MatějBoh01:29,65ZMČR B
8TAŠL JiříTeBr01:30,01ZMČR B
9ŠTÁBL JanTJKr01:30,39ZMČR B
10KOČAŘ LukášKomBr01:30,4pOPŽ_BC_JM
11PAŠKA KevinTeBr01:30,6pOPŽ_BC_JM
12LOSÍK JakubKomBr01:30,7jOPŽ_BC_JM
13ČENTÉŠ FrantišekSlPl01:31,4pKP_ZČ
14AMBROŽ MartinKomBr01:31,7pOPŽ_BC_JM
15VONDRA TomášLoTr01:32,1pKPŽB_VČ
16JANKŮ RostislavVZSKt01:32,40ZMČR B
17VANČURA PetrSKS01:32,70ZMČR B
18KULIŠŤÁK VojtěchPKNJ01:32,79MCNJičína
19KUBÁT LukášDeBř01:33,00ZMČR B
20KALABZA JakubSlPl01:33,16LMČR B
21ASTR KevinUSK01:33,3VánNymburk
-KLEINERT MichalMoP01:33,3VánNymburk
23LANG PatrikTeBr01:33,4pKPŽAB_JM
24PAŇKO AdamSOPKo01:34,0VánNymburk
25NEUBAUER JiříPKSvi01:34,3pKPŽB_VČ
26DEBNÁR MartinTJPra01:34,66LMČR B
27JELÍNEK PatrikDeChe01:34,9pKP_ZČ
28KLAUDA JakubLoTr01:35,0MBVlnka
29PRÁŠEK LukášUSK01:35,1pKPŽB_Pha
30SMOLUCHA JiříPKČL01:35,2MBVlnka
31STEJSKAL LukášChpL01:35,51Boubelík
32JANOUŠEK MiroslavTJRo01:35,9pKPŽBC_SM
celkem vyhodnoceno 459 výkonů 233 žáků
200 m prsa - žáci ročník 92
02:49,05
1LOSÍK JakubKomBr02:59,51ZMČR B
2MACHALA JanSpPř03:01,19ZMČR B
3VLACH MatoušPKSvi03:02,75ZMČR B
4VAŠEK RomanSpPř03:03,5jKPŽB_StM
5KOVÁŘŮ JakubJPK03:04,68ZMČR B
6HORA MatějBoh03:06,91ZMČR B
7MIKOTA KarelUnOl03:09,01ZMČR B
8VANČURA PetrSKS03:12,51ZMČR B
9PAŠKA KevinTeBr03:12,7Prostějov
10TAŠL JiříTeBr03:13,3pKPŽAB_JM
11PRÁŠEK LukášUSK03:16,45ZMČR B
12LANG PatrikTeBr03:16,56ZMČR B
13KVÍZ JakubUSK03:16,63ZMČR B
14MALÝ JakubUSK03:17,4jKPŽB_Pha
15KALABZA JakubSlPl03:17,95LMČR B
16AMBROŽ MartinKomBr03:20,90ZMČR B
17VONDRA TomášLoTr03:21,0pKPŽB_VČ
18JANOUŠEK MiroslavTJRo03:21,56ZMČR B
19SMOLÁK MiroslavChpL03:23,3pKP_SČ
20ASTR KevinUSK03:24,0pKPŽB_Pha
21KUTNÍK JanKomBr03:24,8Prostějov
22NOVÝ MichaelTJKr03:25,5pKPŽBC_SM
23BOUC TomášUSK03:25,6pKPŽB_Pha
24KRUPIČKA MartinRPl03:26,1pKP_ZČ
25NEUBAUER JiříPKSvi03:26,4pKPŽB_VČ
26PAŇKO AdamSOPKo03:26,6pOPStČ_Kol
-MEZERA MartinSlPl03:26,6pKP_ZČ
28ČENTÉŠ FrantišekSlPl03:26,7pKP_ZČ
29HOLAS OndřejPSKr03:27,2Prostějov
-VACULÍK BorekZlín03:27,2pKPŽB_StM
31HODAN VáclavPKČL03:27,6pKP_SČ
32PALATKA OndřejPoPro03:28,3Prostějov
celkem vyhodnoceno 244 výkonů 139 žáků
100 m znak - žáci ročník 92
01:11,1
1LOSÍK JakubKomBr01:13,75ZMČR B
2ČERNÍK JanAšMB01:15,50ZMČR B
3KOVÁŘŮ JakubJPK01:16,42ZMČR B
4SVOBODA PatrikSkKop01:16,52ZMČR B
5BENÍČEK KarelZlín01:17,05ZMČR B
6MALÝ JakubUSK01:17,22ZMČR B
7PAŠKA KevinTeBr01:18,20ZMČR B
8TRAHORSCH PetrKLSTe01:18,8Osv.Nymb
9VLACH MatoušPKSvi01:19,3pKPŽB_VČ
10SEJPKA MartinPKVM01:20,01ZMČR B
11BROMEK AdrianKoKa01:20,5VCKrnova
12ŠIMON RadekPKPří01:21,15ZMČR B
13GRUBNER MilanLoBe01:21,50ZMČR B
14STEHLÍK JakubChÚ01:22,1pKP_SČ
-KLEINERT MichalMoP01:22,1VánNymburk
16KOČAŘ LukášKomBr01:22,7jOPŽ_BC_JM
17KUBÁT LukášDeBř01:22,8pKPŽAB_JM
18BONCZEK ŠtěpánPoPro01:22,92ZMČR B
19ŠTĚPÁNEK RichardSkKop01:23,28ZMČR B
20SKŘIČEK FilipPKNJ01:23,31ZMČR B
21CARDA TomášSlPl01:23,7pKP_ZČ
22NESTROJ JanKIN01:24,00ZMČR B
23SIMBÁRTL DavidJPK01:24,1VánNymburk
24AMBROŽ MartinKomBr01:24,2pOPŽ_BC_JM
25KUČERA MartinTeBr01:25,0VCVysMýta
26SÚKANÝ DanielTJVs01:25,79ZMČR B
27KLEČKA JanChÚ01:25,8VánNymburk
28BYLÍNSKÝ PavelKomBr01:26,0pKPŽAB_JM
29HAŠEK PetrKouHu01:26,2Drak
30HOLUB MarekLoNy01:26,5VánNymburk
31KUTNÍK JanKomBr01:26,7pKPŽAB_JM
-STACH JanSlLi01:26,7pKP_SČ
celkem vyhodnoceno 457 výkonů 222 žáků
200 m znak - žáci ročník 92
02:35,8
1LOSÍK JakubKomBr02:38,57ZMČR B
2ČERNÍK JanAšMB02:41,63ZMČR B
3SVOBODA PatrikSkKop02:41,85ZMČR B
4KOVÁŘŮ JakubJPK02:44,82ZMČR B
5BENÍČEK KarelZlín02:47,33ZMČR B
6PAŠKA KevinTeBr02:49,6pKPŽAB_JM
7KLEINERT MichalMoP02:50,32ZMČR B
8BROMEK AdrianKoKa02:50,67LMČR B
9SEJPKA MartinPKVM02:51,14ZMČR B
10VLACH MatoušPKSvi02:52,1Prostějov
11KOČAŘ LukášKomBr02:53,8pOPŽ_BC_JM
12BONCZEK ŠtěpánPoPro02:54,97ZMČR B
13CARDA TomášSlPl02:55,7pKP_ZČ
14MALÝ JakubUSK02:56,8jKPŽB_Pha
15SKŘIČEK FilipPKNJ02:57,95ZMČR B
16ŠTĚPÁNEK RichardSkKop02:59,4pKPŽBC_SM
17KUČERA MartinTeBr02:59,7jOPŽ_BC_JM
18KUBÁT LukášDeBř03:02,0jKPŽA,B_JM
19STEHLÍK JakubChÚ03:02,3pKP_SČ
20ZDAŘIL MiroslavKPSOs03:02,6pKPŽBC_SM
21STACH JanSlLi03:02,9pKP_SČ
-ODLOŽIL JanPKVM03:02,9pKPŽB_VČ
23NOVÝ MichaelTJKr03:03,06LMČR B
24TAŠL JiříTeBr03:03,2pKPŽAB_JM
-FROLO VojtěchKomBr03:03,2pKPŽAB_JM
26BARTŮNĚK VáclavBoh03:03,6pKPŽB_Pha
27ASTR KevinUSK03:04,3pKPŽB_Pha
28AMBROŽ MartinKomBr03:04,5pOPŽ_BC_JM
29KVIS FilipMoP03:06,7pKPŽB_Pha
30BARTONÍČEK VojtěchLoTr03:06,8jKPŽA,B_VČ
31ŠULC RobinKomBr03:07,0pOPŽ_BC_JM
32SOSNA NorbertKPSOs03:07,2pKPŽBC_SM
celkem vyhodnoceno 206 výkonů 121 žáků


V registru výkonů bylo nalezeno 62 závodů, kterých se zúčastnili plavci této věkové kategorie. Zaznamenáno je 7691 jejich výkonů v "mistrovských" disciplínách. V následující tabulce je seznam vyhodnocených závodů.

zkratkaplný název závodumístobazénpzndatum konání
17listopadMemoriál 17. listopaduOlomouc50K18.10.
3xmotýlekMotýlkářský trojbojKarviná25K28.03.
BoubelíkMemoriál Jaromíra BoubelíkaRoudnice n.L.25K08.11. - 09.11.
CupBielaSwimming Cup Bielsko-BiałaBielsko-Biała50M13.05. - 14.05.
DrakCena Brněnského drakaBrno25K22.02. - 23.02.
ČertŠumperský čwrtŠumperk25K21.12.
FegoCupFego cupBrno - Lesná25R20.12.
jKP_ZČJarní sdružený krajský přebor ZČPlzeň25M31.05. - 01.06.
jKPŽA,B_JMKPŽ A + B JMBrno25K24.05. - 25.05.
jKPŽA,B_VČKPŽ A + B VČTrutnov25K24.05. - 25.05.
jKPŽB_JČKPŽ B JČČ.Krumlov25K24.05. - 25.05.
jKPŽB_PhaKPŽ B PrahaPraha-Radlice25K16.05. - 17.05.
jKPŽB_StMKPŽ B StMZlín25K17.05. a 25.05.
jOP_StMOPŽ_StM_ŠumperkŠumperk25K27.04.
jOPŽ_BC_JMOPŽ B,C JM BrnoBrno25K04.05. - 05.05.
JPHradecJarní pohár města Hradce KrálovéH.Králové50K03.05. a 04.05.
KahanecŠtiavnický kahanecBanská Štiavnica25R18.10.
KošařMemKošařův memoriálPlzeň-Radbuza25K12.04.
KPDr-PhaPřebor Prahy družstevPraha-Strahov25K21.01. - 22.01.
KroměřížVC KroměřížeKroměříž25K19.10.
LMČR BLetní mistrovství ČR žactva BPlzeň-Slovany50K21.06. - 22.06.
LunaLounyLounský Pohár LUNALouny25K01.03.
MBVlnkaMladoboleslavská vlnkaMladá Boleslav25K01.02.
MCNJičínaMC - Nového JičínaNový Jičín25K11.10. - 12.10.
MCZnojmaMalá cena ZnojmaZnojmo25K18.10.
NeratoviceNeratovický pohárNeratovice25K19.01.
OdP MoPOddílové přebory MotorletuPraha-Radlice25K25.06. - 26.06.
OHmládežeOlympijské hry mládežeSvitavy25K15.06. - 18.06.
Osv.NymbCena Osvobození města NymburkaNymburk25N10.05. - 11.05.
PětibojPlavecký pětiboj o pohár starosty městaMohelnice25K15.03. - 16.03.
pKP_SČKP SČLouny25K22.11. - 23.11.
pKP_ZČKP ZČDomažlice25K22.11. - 23.11.
pKPŽAB_JČKPŽ AB JČPrachatice25K22.11. - 23.11.
pKPŽAB_JMKPŽ AB JMBrno25K22.11. - 23.11.
pKPŽBC_SMKPŽ BC SMOpava25K21.12. - 22.11.
pKPŽB_PhaKPŽ B PrahaPraha-Radlice25K07.11. - 08.11.
pKPŽB_StMKPŽ B StMProstějov25K16.11. a 22.11.
pKPŽB_VČKPŽ B VČČeská Třebová25K15.11. - 16.11.
pKPŽ_ZMKPŽ ZMŽďár nad Sázavou25K23.11.
pOPStČ_KolKrajská základní soutěž ? 2. částKolin25K18.10.
pOPStČ_NerKrajská základní soutěž ? 1. částNeratovice25K04.10.
pOPŽ_BC_JMMěstský přebor žactva B,CBrno25K18.10. - 19.10.
Praha2003MZ Praha 2003Praha-Podolí50K30.05. - 01.06.
ProstějovVC ProstějovaProstějov25K24.10. - 25.10.
PřSpTř-ČPřebor sportovních tříd - ČechyPraha-Podolí50K16.12.
PřSpTř-MPřebor sportovních tříd - MoravaOstrava50K16.12.
SprintyPlzeňské sprintyPlzeň25K18.10.
VánNymburkVánoční cena města NymburkNymburk25K29.11. - 30.11.
VC SlávieVC SK SlaviaPraha-Eden25K22.03.
VCChodskaVC Chodska ? 15. ročníkDomažlice25K20.09. - 21.09.
VCČBudVelká cena Českých BudějovicČ.Budějovice50K17.05. - 18.05.
VCHodonínaVelká cena HodonínaHodonín25M12.04.
VCKopřivVelká cena města KopřivniceKopřivnice25K08.02. - 09.02.
VCKrnovaCena KrnovskaKrnov25M08.11.
VCPlzněVC PlzněPlzeň25K11.10.
VCTrutnovaVC TrutnovaTrutnov25K11.10. - 12.10.
VCVysMýtaVC Vysokého MýtaVysoké Mýto25K04.10.
VelikonoceVelikonoční závodyPraha-Strahov25K05.04. - 06.04.
VytrvalecPlzeňský vytrvalecPlzeň-Slovany50K15.03. - 16.03.
VřídloPohár karlovarského VřídlaKarlovy Vary50K07.06.
ZMČR BZimní mistrovství ČR žactva BPísek25K13.12. - 14.12.
ŠtúrovoŠtúrovské stovkyŠtúrovo50R30.08.

Legenda: sloupec pzn v předchozí tabulce vyjadřuje úplnost výsledků vyhodnocených závodů. K = kompletní, R = výkony všech českých plavců, N = neúplné, chybí některé disciplíny, M = neúplné, pouze několik výkonů.

autor: mtb | komentářů: 0
toplist