TOP32 - nejlepší výkony dvanáctiletých

Vydáno dne 27. 02. 2004 (počet přístupů 4406)


Žebříček TOP32 je přehled nejlepších 32 výkonů uložených v Registru výkonů. Ten obsahuje přibližně 70 000 časů českých plavců zaplavaných v roce 2003 ve více jak 100 závodech. Přesto neobsahuje všechny závody a je proto možné, že některé výkony nebo jména některých plavců v něm chybí.

U každé disciplíny je vedle názvu uveden i čas příslušného žákovského rekordu, který platil na konci roku 2002. Červeně jsou zvýrazněna jména a výkony těch plavců, kteří v roce 2003 zaplavali čas lepší než původní rekord. Při výběru nejlepších časů nebyla rozlišena délka bazenů a nebyly vyhodnoceny "nemistrovské" disciplíny.To a mnohé další ale umožňuje interaktivní žebříček.

pořadíjménooddílčaszávod
50 m volný způsob - žačky ročník 91
00:28,20
1MORÁVKOVÁ BarboraLoTr00:29,20ZMČR B
2ZÁTOPKOVÁ NikolaSkKop00:29,26ZMČR B
3ADÁMKOVÁ MarkétaPoPro00:29,3pKPŽB_StM
4SUCHANOVÁ TerezaTJŠum00:29,65ZMČR B
5REITTINGEROVÁ ZuzanaKIN00:29,9jKPŽB_JČ
6NOVÁKOVÁ AnnaKLSTe00:29,91VCTrutnova
7PETRÁŇOVÁ AnetaSlPl00:30,0pKP_ZČ
8FRIEDRICHOVÁ NicolePKHK00:30,1pKPŽB_VČ
9OKURKOVÁ MagdalénaPKKBr00:30,35OHmládeže
-SEDLÁKOVÁ DagmarBaSo00:30,35ZMČR B
11ŠULCOVÁ RomanaKomBr00:30,43ZMČR B
12JEŽKOVÁ LenkaSlPl00:30,45ZMČR B
13KOPECKÁ TerezaMoP00:30,5jKPŽB_Pha
14MÜNSTEROVÁ ZuzanaSkKop00:30,66Sprinty
15NOVÁKOVÁ DominikaKLSTe00:30,79VCTrutnova
16OBLOUKOVÁ TerezaPKSvi00:30,8pKPŽB_VČ
17SMRČKOVÁ KristýnaTJZn00:30,82ZMČR B
18CIVÁŇOVÁ ZuzanaZlín00:31,0pKPŽB_StM
19RAUTENKRANCOVÁ GabrielaPKVM00:31,06ZMČR B
20LANGEROVÁ TerezaKLSTe00:31,1pKP_SČ
21SVOZILOVÁ MarkétaUnOl00:31,14ZMČR B
22MIKULCOVÁ AnetaPKSvi00:31,2pKPŽB_VČ
23SYCHROVÁ MichaelaKomBr00:31,33ZMČR B
24LEIBLOVÁ NikolaSKS00:31,4OdP MoP
-DUBSKÁ LindaBoh00:31,4pKPŽB_Pha
26PROKOPOVÁ HanaLoTr00:31,43VCTrutnova
27JINDROVÁ AliceLoBe00:31,46ZMČR B
28MALÁ KláraLoTr00:31,48VCTrutnova
29PALEČKOVÁ AndreaKIN00:31,5pKPŽAB_JČ
-JURÁSKOVÁ AdélaZlín00:31,5pKPŽB_StM
-SOVADINOVÁ KristýnaUnOl00:31,5Čert
32BAUMRTOVÁ SimonaSlCho00:31,59Boubelík
celkem vyhodnoceno 674 výkonů 291 žákyň
100 m volný způsob - žačky ročník 91
01:00,98
1MORÁVKOVÁ BarboraLoTr01:02,4pKPŽB_VČ
2ZÁTOPKOVÁ NikolaSkKop01:03,04ZMČR B
3ŠULCOVÁ RomanaKomBr01:03,89ZMČR B
4NOVÁKOVÁ AnnaKLSTe01:04,32OHmládeže
5SUCHANOVÁ TerezaTJŠum01:04,53ZMČR B
6PETRÁŇOVÁ AnetaSlPl01:04,70ZMČR B
7ADÁMKOVÁ MarkétaPoPro01:04,9pKPŽB_StM
8REITTINGEROVÁ ZuzanaKIN01:05,1pKPŽAB_JČ
9FRIEDRICHOVÁ NicolePKHK01:05,3pKPŽB_VČ
10OKURKOVÁ MagdalénaKomBr01:05,48ZMČR B
11KOPECKÁ TerezaMoP01:05,7jKPŽB_Pha
12SMRČKOVÁ KristýnaTJZn01:05,88ZMČR B
13ČIHÁKOVÁ SimonaKLSTe01:05,93OHmládeže
14JINDROVÁ AliceLoBe01:06,48ZMČR B
15SEDLÁKOVÁ DagmarBaSo01:07,32ZMČR B
16HOLUBOVÁ ZuzanaTJZn01:07,4pKPŽAB_JM
17MÜNSTEROVÁ ZuzanaSkKop01:07,60ZMČR B
18MALÁ KláraLoTr01:07,8jKPŽA,B_VČ
19CIVÁŇOVÁ ZuzanaZlín01:07,89ZMČR B
20ORÁLKOVÁ JessicaSnKV01:08,0pKP_ZČ
21NOVÁKOVÁ DominikaKLSTe01:08,09OHmládeže
22JEŽKOVÁ LenkaSlPl01:08,13OHmládeže
23BROŽOVÁ KristýnaJPK01:08,2PřSpTř-M
24KOMÚRKOVÁ LenkaPKHK01:08,6VánNymburk
25LEIBLOVÁ NikolaSKS01:08,9pKPŽB_Pha
26LANGEROVÁ TerezaKLSTe01:09,1Osv.Nymb
-DOLEŽALOVÁ LucieSpPř01:09,1jKPŽB_StM
-BAUMGARTNEROVÁ AlicePKHK01:09,1VánNymburk
29FUJKOVÁ EditaSpKH01:09,2pOPStČ_Kol
-SVOZILOVÁ MarkétaUnOl01:09,2pKPŽAD_StM
-KUBÍČKOVÁ VeronikaTTTPí01:09,2pKPŽAB_JČ
32PALEČKOVÁ AndreaKIN01:09,5pKPŽAB_JČ
celkem vyhodnoceno 725 výkonů 264 žákyň
200 m volný způsob - žačky ročník 91
02:10,4
1MORÁVKOVÁ BarboraLoTr02:15,2pKPŽB_VČ
2NOVÁKOVÁ AnnaKLSTe02:15,77ZMČR B
3ZÁTOPKOVÁ NikolaSkKop02:17,79ZMČR B
-ŠULCOVÁ RomanaKomBr02:17,79ZMČR B
5SUCHANOVÁ TerezaTJŠum02:18,26ZMČR B
6ČIHÁKOVÁ SimonaKLSTe02:20,4pKP_SČ
7PETRÁŇOVÁ AnetaSlPl02:21,28ZMČR B
8REITTINGEROVÁ ZuzanaKIN02:21,58ZMČR B
9FRIEDRICHOVÁ NicolePKHK02:23,5pKPŽB_VČ
10KOPECKÁ TerezaMoP02:23,7OdP MoP
11SMRČKOVÁ KristýnaTJZn02:23,78ZMČR B
12JINDROVÁ AliceLoBe02:24,09ZMČR B
13OKURKOVÁ MagdalénaKomBr02:24,65ZMČR B
14NADEMLEJNSKÁ VeronikaLoBe02:24,66ZMČR B
15NOVÁKOVÁ DominikaKLSTe02:25,1Velikonoce
16HOLUBOVÁ ZuzanaTJZn02:26,0pKPŽAB_JM
17MÜNSTEROVÁ ZuzanaSkKop02:27,0Prostějov
18SACHROVÁ PavlaTJVs02:27,10Kroměříž
19ADÁMKOVÁ MarkétaPoPro02:27,3pKPŽB_StM
20VELEBOVÁ LucieTJZn02:27,7Velikonoce
21MALÁ KláraLoTr02:28,2jKPŽA,B_VČ
22JEŽKOVÁ LenkaSlPl02:28,5pKP_ZČ
23KUBÍČKOVÁ VeronikaTTTPí02:29,5pKPŽAB_JČ
24KŘENOVÁ MichaelaJiDo02:29,8VCChodska
-JANÍKOVÁ MonikaZlín02:29,8pKPŽB_StM
26NOVÁKOVÁ IvetaAšMB02:29,90ZMČR B
27CIVÁŇOVÁ ZuzanaZlín02:30,0jKPŽB_StM
28PROKOPOVÁ HanaLoTr02:30,1jKPŽA,B_VČ
29RAUTENKRANCOVÁ GabrielaPKVM02:30,2pKPŽB_VČ
30PRZECZKOVÁ RadkaSlHa02:30,6pKPŽBC_SM
-KLOZAROVÁ KláraKLSTe02:30,6pKP_SČ
-SAIDLOVÁ DenisaLoTr02:30,6pKPŽB_VČ
celkem vyhodnoceno 350 výkonů 188 žákyň
400 m volný způsob - žačky ročník 91
04:28,6
1NOVÁKOVÁ AnnaKLSTe04:41,19ZMČR
2MORÁVKOVÁ BarboraLoTr04:50,8pKPŽB_VČ
3SMRČKOVÁ KristýnaTJZn04:53,61ZMČR B
4NOVÁKOVÁ DominikaKLSTe04:54,26ZMČR B
5VELEBOVÁ LucieTJZn04:59,22ZMČR B
6ČIHÁKOVÁ SimonaKLSTe04:59,4pKP_SČ
7PROKOPOVÁ HanaLoTr05:00,49ZMČR B
8ZÁTOPKOVÁ NikolaSkKop05:02,4pKPŽBC_SM
9OKURKOVÁ MagdalénaPKKBr05:05,9Drak
10HOLUBOVÁ ZuzanaTJZn05:06,4pKPŽAB_JM
11MALÁ KláraLoTr05:06,9jKPŽA,B_VČ
12REITTINGEROVÁ ZuzanaKIN05:07,1pKPŽAB_JČ
13BUKOVJANOVÁ RadkaKIN05:07,57ZMČR B
14JEŽKOVÁ LenkaSlPl05:08,0pKP_ZČ
15KOPECKÁ TerezaMoP05:09,1pKPŽB_Pha
-ADÁMKOVÁ MarkétaPoPro05:09,1pKPŽB_StM
17JINDROVÁ AliceLoBe05:09,54ZMČR B
18NOVÁKOVÁ IvetaAšMB05:11,48ZMČR B
19KŘENOVÁ MichaelaJiDo05:11,5VCChodska
20LANGEROVÁ TerezaKLSTe05:13,09LMČR B
21SVOBODOVÁ MonikaTJZn05:14,0pKPŽAB_JM
22KLOZAROVÁ KláraKLSTe05:16,7pKP_SČ
23SAIDLOVÁ DenisaLoTr05:17,7pKPŽB_VČ
24VONDRÁŠKOVÁ LucieKIN05:17,8pKPŽAB_JČ
25SOVADINOVÁ KristýnaUnOl05:19,6pKPŽB_StM
26STEUEROVÁ EvaSlPl05:20,1pKP_ZČ
27SYCHROVÁ MichaelaKomBr05:20,6pKPŽAB_JM
28CIVÁŇOVÁ ZuzanaZlín05:21,4pKPŽB_StM
29JANÍKOVÁ MonikaZlín05:21,9pKPŽB_StM
30KABELKOVÁ MichaelaKomBr05:22,4pKPŽAB_JM
-KOCINOVÁ MonikaKIN05:22,4pKPŽAB_JČ
32MASOPUSTOVÁ ZuzanaBaSo05:23,8pKP_ZČ
celkem vyhodnoceno 197 výkonů 117 žákyň
800 m volný způsob - žačky ročník 91
09:13,2
1NOVÁKOVÁ AnnaKLSTe09:38,32ZMČR
2MORÁVKOVÁ BarboraLoTr09:55,4pKPŽB_VČ
3SMRČKOVÁ KristýnaTJZn10:00,73ZMČR B
4KŘENOVÁ MichaelaJiDo10:02,66ZMČR B
5VELEBOVÁ LucieTJZn10:10,00ZMČR B
6NOVÁKOVÁ DominikaKLSTe10:11,1pKP_SČ
7ČIHÁKOVÁ SimonaKLSTe10:15,0pKP_SČ
8MALÁ KláraLoTr10:25,9jKPŽA,B_VČ
9ZÁTOPKOVÁ NikolaSkKop10:30,2pKPŽBC_SM
10PROKOPOVÁ HanaLoTr10:30,7jKPŽA,B_VČ
11VONDRÁŠKOVÁ LucieKIN10:34,0pKPŽAB_JČ
12REITTINGEROVÁ ZuzanaKIN10:34,50ZMČR B
13NOVÁKOVÁ IvetaAšMB10:36,18ZMČR B
14BUKOVJANOVÁ RadkaKIN10:37,86ZMČR B
15KVAČKOVÁ ŽofieUSK10:39,76ZMČR B
16KOCINOVÁ MonikaKIN10:42,2pKPŽAB_JČ
17OKURKOVÁ MagdalénaPKKBr10:43,3jKPŽA,B_JM
18KABELKOVÁ MichaelaKomBr10:46,96ZMČR B
19LANGEROVÁ TerezaKLSTe10:49,62LMČR B
20STEUEROVÁ EvaSlPl10:55,2pKP_ZČ
21MASOPUSTOVÁ ZuzanaBaSo10:56,7pKP_ZČ
22KOPECKÁ TerezaMoP10:57,1jKPŽB_Pha
23SAIDLOVÁ DenisaLoTr10:57,76ZMČR B
24SVOBODOVÁ MonikaTJZn10:58,65ZMČR B
25DOLEŽALOVÁ LucieSpPř11:06,5jKPŽB_StM
26KOMÍNKOVÁ LucieKPSOs11:08,4pKPŽBC_SM
27PALEČKOVÁ AndreaKIN11:10,1pKPŽAB_JČ
28NAJBERTOVÁ LenkaUSK11:11,1pKPŽB_Pha
29SOVADINOVÁ KristýnaUnOl11:14,72Kroměříž
30LANGOVÁ VeronikaRPl11:16,5pKP_ZČ
31HOLUBOVÁ ZuzanaTJZn11:18,2pKPŽAB_JM
32TOPŠOVÁ TerezaČACR11:22,4pKP_SČ
celkem vyhodnoceno 131 výkonů 66 žákyň
100 m motýlek - žačky ročník 91
01:08,7
1KŘENOVÁ MichaelaJiDo01:08,07ZMČR B
2ZÁTOPKOVÁ NikolaSkKop01:09,01ZMČR B
3SUCHANOVÁ TerezaTJŠum01:12,95ZMČR B
4FRIEDRICHOVÁ NicolePKHK01:13,003xmotýlek
5VONDRÁŠKOVÁ LucieKIN01:13,04ZMČR B
6ORÁLKOVÁ JessicaSnKV01:13,9MCZnojma
7KRÁLOVÁ TerezaTeBr01:14,1pKPŽAB_JM
8RAUTENKRANCOVÁ GabrielaPKVM01:14,19ZMČR B
9PETRÁŇOVÁ AnetaSlPl01:14,6pKP_ZČ
10NOVÁKOVÁ AnnaKLSTe01:15,1Osv.Nymb
11KOFROŇOVÁ TerezaPoPro01:15,22ZMČR B
12ČIHÁKOVÁ SimonaKLSTe01:15,6Osv.Nymb
13MÜNSTEROVÁ ZuzanaSkKop01:15,8Prostějov
14OKURKOVÁ MagdalénaKomBr01:16,6pOPŽ_BC_JM
15PALEČKOVÁ AndreaKIN01:17,27ZMČR B
16PRZECZKOVÁ RadkaSlHa01:18,6MCZnojma
17LEIBLOVÁ NikolaSKS01:18,9pKPŽB_Pha
18KUBÍČKOVÁ VeronikaTTTPí01:19,1pKPŽAB_JČ
19JINDROVÁ AliceLoBe01:19,6VánNymburk
20BAUMRTOVÁ SimonaSlCho01:20,26JPHradec
21KALENDOVÁ PetraKomBr01:20,6pOPŽ_BC_JM
-CIVÁŇOVÁ ZuzanaZlín01:20,6PřSpTř-M
23SACHROVÁ PavlaTJVs01:20,7pKPŽBC_SM
24NADEMLEJNSKÁ VeronikaLoBe01:20,8VánNymburk
25LANGEROVÁ TerezaKLSTe01:20,97LMČR B
26SMÍTKOVÁ MichaelaUnOl01:21,2PřSpTř-M
27SEDLÁKOVÁ DagmarBaSo01:21,3jKP_ZČ
-BURGETOVÁ MarkétaChÚ01:21,3pKP_SČ
29NOVÁKOVÁ IvetaAšMB01:21,37LMČR B
30ŠVEJCAROVÁ PetraPKSvi01:21,4Prostějov
31ČERNOCHOVÁ KateřinaKPSOs01:21,5VCKrnova
32ŠULCOVÁ RomanaKomBr01:21,7Drak
celkem vyhodnoceno 449 výkonů 175 žákyň
200 m motýlek - žačky ročník 91
02:29,13
1ZÁTOPKOVÁ NikolaSkKop02:32,93ZMČR B
2FRIEDRICHOVÁ NicolePKHK02:40,5pKPŽB_VČ
3VONDRÁŠKOVÁ LucieKIN02:40,93ZMČR B
4KŘENOVÁ MichaelaJiDo02:44,4jKP_ZČ
5ORÁLKOVÁ JessicaSnKV02:46,7jKP_ZČ
6SACHROVÁ PavlaTJVs02:47,63ZMČR B
7NOVÁKOVÁ AnnaKLSTe02:47,77ZMČR B
8RAUTENKRANCOVÁ GabrielaPKVM02:48,5pKPŽB_VČ
9KRÁLOVÁ TerezaTeBr02:49,40ZMČR B
10PRZECZKOVÁ RadkaSlHa02:50,60ZMČR B
11OKURKOVÁ MagdalénaKomBr02:51,51ZMČR B
12ČIHÁKOVÁ SimonaKLSTe02:53,26Boubelík
13NOVÁKOVÁ IvetaAšMB02:55,52Boubelík
14SEDLÁKOVÁ DagmarBaSo02:55,69ZMČR B
15KOFROŇOVÁ TerezaPoPro02:55,7pKPŽB_StM
16BURGETOVÁ MarkétaChÚ02:56,8pKP_SČ
17KALENDOVÁ PetraKomBr03:00,22LMČR B
18ŠVEJCAROVÁ PetraPKSvi03:01,32ZMČR B
19SVOBODOVÁ MonikaTJZn03:01,7pKPŽAB_JM
-LANGEROVÁ TerezaKLSTe03:01,7pKP_SČ
21PALEČKOVÁ AndreaKIN03:02,0pKPŽAB_JČ
22KOCINOVÁ MonikaKIN03:02,5pKPŽAB_JČ
23IVANIČOVÁ AndreaSlČB03:03,9pKPŽAB_JČ
24CIVÁŇOVÁ ZuzanaZlín03:04,8jKPŽB_StM
25PAVLOVIČOVÁ ŽanetaSlPl03:06,1pKP_ZČ
26ČERNOCHOVÁ KateřinaKPSOs03:06,2pKPŽBC_SM
27LEIBLOVÁ NikolaSKS03:06,4pKPŽB_Pha
28BERÁNKOVÁ ŠárkaSlPl03:06,7pKP_ZČ
29FELGROVÁ AlžbětaLoČT03:07,1pKPŽB_VČ
30ŠKOPOVÁ AdélaSlLi03:08,6pKP_SČ
-TRAVENCOVÁ VeronikaZlín03:08,6pKPŽB_StM
32SAIDLOVÁ DenisaLoTr03:08,8pKPŽB_VČ
celkem vyhodnoceno 147 výkonů 72 žákyň
200 m polohově - žačky ročník 91
02:28,96
1NOVÁKOVÁ AnnaKLSTe02:30,27ZMČR B
2ZÁTOPKOVÁ NikolaSkKop02:35,23ZMČR B
3NOVÁKOVÁ DominikaKLSTe02:37,1pKP_SČ
4SACHROVÁ PavlaTJVs02:38,27MCNJičína
5NADEMLEJNSKÁ VeronikaLoBe02:38,60ZMČR B
6PROKOPOVÁ HanaLoTr02:39,07ZMČR B
7KŘENOVÁ MichaelaJiDo02:39,9jKP_ZČ
8KRÁLOVÁ TerezaTeBr02:39,96ZMČR B
9OKURKOVÁ MagdalénaKomBr02:40,01ZMČR B
10ČIHÁKOVÁ SimonaKLSTe02:40,20ZMČR B
11VONDRÁŠKOVÁ LucieKIN02:40,56ZMČR B
12ORÁLKOVÁ JessicaSnKV02:41,0MCZnojma
-ŠULCOVÁ RomanaKomBr02:41,0pKPŽAB_JM
14KALENDOVÁ PetraKomBr02:42,5pOPŽ_BC_JM
15ADÁMKOVÁ MarkétaPoPro02:42,7pKPŽB_StM
-KOFROŇOVÁ TerezaPoPro02:42,7pKPŽB_StM
17PETRÁŇOVÁ AnetaSlPl02:43,58ZMČR B
18KOPECKÁ TerezaMoP02:43,7pKPŽB_Pha
19BAUMRTOVÁ SimonaSlCho02:44,1*LMČR B
20KUBÍČKOVÁ VeronikaTTTPí02:44,9pKPŽAB_JČ
21MALÁ KláraLoTr02:45,4jKPŽA,B_VČ
22PALEČKOVÁ AndreaKIN02:47,0pKPŽAB_JČ
23LANGEROVÁ TerezaKLSTe02:47,9pKP_SČ
24JURÁSKOVÁ AdélaZlín02:48,1pKPŽB_StM
25CIVÁŇOVÁ ZuzanaZlín02:48,2pKPŽB_StM
26NOVÁKOVÁ IvetaAšMB02:49,84Boubelík
27FRIEDRICHOVÁ NicolePKHK02:50,0Pětiboj
28SYCHROVÁ MichaelaKomBr02:50,1pOPŽ_BC_JM
-CULKOVÁ KateřinaKomBr02:50,1pOPŽ_BC_JM
30REITTINGEROVÁ ZuzanaKIN02:50,5MCZnojma
31KOCINOVÁ MonikaKIN02:50,8Velikonoce
32MÜNSTEROVÁ ZuzanaSkKop02:51,19MCNJičína
celkem vyhodnoceno 352 výkonů 161 žákyň
400 m polohově - žačky ročník 91
05:13,4
1NOVÁKOVÁ AnnaKLSTe05:15,77ZMČR
2KŘENOVÁ MichaelaJiDo05:23,66ZMČR B
3SACHROVÁ PavlaTJVs05:28,02ZMČR
4NOVÁKOVÁ DominikaKLSTe05:30,26ZMČR B
5KRÁLOVÁ TerezaTeBr05:36,55ZMČR B
6PROKOPOVÁ HanaLoTr05:37,0pKPŽB_VČ
7NADEMLEJNSKÁ VeronikaLoBe05:37,15ZMČR B
8VONDRÁŠKOVÁ LucieKIN05:39,27ZMČR B
9OKURKOVÁ MagdalénaKomBr05:39,28ZMČR B
10PETRÁŇOVÁ AnetaSlPl05:41,5pKP_ZČ
11ORÁLKOVÁ JessicaSnKV05:42,8pKP_ZČ
12KALENDOVÁ PetraKomBr05:43,8jKPŽA,B_JM
13PALEČKOVÁ AndreaKIN05:46,80ZMČR B
14MORÁVKOVÁ BarboraLoTr05:46,9pKPŽB_VČ
15BAUMRTOVÁ SimonaSlCho05:48,91LMČR B
16ČIHÁKOVÁ SimonaKLSTe05:49,3pKP_SČ
17KOFROŇOVÁ TerezaPoPro05:49,6pKPŽB_StM
18ŠULCOVÁ RomanaKomBr05:51,0Drak
19LANGEROVÁ TerezaKLSTe05:53,8pKP_SČ
20REITTINGEROVÁ ZuzanaKIN05:56,3pKPŽAB_JČ
21MIKULOVÁ LucieSlPl05:57,23ZMČR B
22BUKOVJANOVÁ RadkaKIN05:57,8pKPŽAB_JČ
23KOCINOVÁ MonikaKIN05:59,7pKPŽAB_JČ
24IVANIČOVÁ AndreaSlČB06:00,2pKPŽAB_JČ
25CULKOVÁ KateřinaKomBr06:02,2jKPŽA,B_JM
26BERÁNKOVÁ ŠárkaSlPl06:03,6pKP_ZČ
27PAVLOVIČOVÁ ŽanetaSlPl06:04,9pKP_ZČ
28JURÁSKOVÁ AdélaZlín06:08,4pKPŽB_StM
29DOLEŽALOVÁ LucieSpPř06:09,5jKPŽB_StM
30NOVÁKOVÁ IvetaAšMB06:11,1pOPStČ_Kol
31RAUTENKRANCOVÁ GabrielaPKVM06:13,0pKPŽB_VČ
32MALÁ KláraLoTr06:13,4jKPŽA,B_VČ
celkem vyhodnoceno 112 výkonů 58 žákyň
100 m prsa - žačky ročník 91
01:14,99
1DAŇKOVÁ MartinaChÚ01:18,98ZMČR B
2KŘENOVÁ MichaelaJiDo01:19,48ZMČR B
3KOFROŇOVÁ TerezaPoPro01:20,0pKPŽB_StM
4KRÁLOVÁ TerezaTeBr01:20,51ZMČR B
5KRAVÁKOVÁ IvonaPoPro01:21,0Čert
6JEŽKOVÁ LenkaSlPl01:21,29ZMČR B
7SYCHROVÁ MichaelaKomBr01:21,8pKPŽAB_JM
8MORÁVKOVÁ BarboraLoTr01:22,1pKPŽB_VČ
9PROKOPOVÁ HanaLoTr01:22,34ZMČR B
10KALENDOVÁ PetraKomBr01:23,0pOPŽ_BC_JM
11SACHROVÁ PavlaTJVs01:23,2pKPŽBC_SM
12LANGEROVÁ TerezaKLSTe01:23,32ZMČR B
13PALEČKOVÁ AndreaKIN01:23,7pKPŽAB_JČ
14KUŘÍKOVÁ PetraBiJa01:23,8pKP_SČ
15KUBÍČKOVÁ VeronikaTTTPí01:23,81ZMČR B
16SVOBODOVÁ VeronikaKomBr01:23,9Prostějov
17NOVÁKOVÁ AnnaKLSTe01:24,4Osv.Nymb
18NOVÁKOVÁ DominikaKLSTe01:24,5pKP_SČ
19CULKOVÁ KateřinaKomBr01:24,8pOPŽ_BC_JM
20OKURKOVÁ MagdalénaPKKBr01:25,2Drak
21HRBKOVÁ TerezaLoNy01:25,58VC Slávie
22ZÁMEČNÍKOVÁ NikolSlUH01:25,9jKPŽB_StM
23BUKOVJANOVÁ RadkaKIN01:26,1pKPŽAB_JČ
24LANGEROVÁ ŽanetaLoČT01:26,5pKPŽB_VČ
25ČIHÁKOVÁ SimonaKLSTe01:26,6Osv.Nymb
26BAUMGARTNEROVÁ AlicePKHK01:27,8Osv.Nymb
-KOPECKÁ TerezaMoP01:27,8pKPŽB_Pha
-NADEMLEJNSKÁ VeronikaLoBe01:27,8VánNymburk
29LANGOVÁ VeronikaRPl01:28,03VCPlzně
30LANGROVÁ ŽanetaLoČT01:28,1VCVysMýta
-JURÁSKOVÁ AdélaZlín01:28,1pKPŽB_StM
32ŠPLÍCHALOVÁ LucieChpL01:28,2pKP_SČ
celkem vyhodnoceno 595 výkonů 261 žákyň
200 m prsa - žačky ročník 91
02:40,25
1KŘENOVÁ MichaelaJiDo02:47,40ZMČR B
2KRÁLOVÁ TerezaTeBr02:48,59ZMČR B
3KOFROŇOVÁ TerezaPoPro02:51,48ZMČR B
4PROKOPOVÁ HanaLoTr02:52,4jKPŽA,B_VČ
5KRAVÁKOVÁ IvonaPoPro02:54,0pKPŽB_StM
6DAŇKOVÁ MartinaChÚ02:54,1pKP_SČ
7SACHROVÁ PavlaTJVs02:54,8pKPŽBC_SM
8BUKOVJANOVÁ RadkaKIN02:55,84ZMČR B
9NOVÁKOVÁ DominikaKLSTe02:56,2pKP_SČ
10JEŽKOVÁ LenkaSlPl02:56,40ZMČR B
11KALENDOVÁ PetraKomBr02:57,0pOPŽ_BC_JM
12CULKOVÁ KateřinaKomBr02:58,2pOPŽ_BC_JM
-SVOBODOVÁ VeronikaKomBr02:58,2Prostějov
14PALEČKOVÁ AndreaKIN02:59,2pKPŽAB_JČ
15KUBÍČKOVÁ VeronikaTTTPí02:59,5pKPŽAB_JČ
16LANGEROVÁ TerezaKLSTe03:00,81Boubelík
17ZÁMEČNÍKOVÁ NikolSlUH03:00,89ZMČR B
18KUŘÍKOVÁ PetraBiJa03:01,4pKP_SČ
19SYCHROVÁ MichaelaKomBr03:01,9pKPŽAB_JM
20JURÁSKOVÁ AdélaZlín03:04,4pKPŽB_StM
21OKURKOVÁ MagdalénaKomBr03:04,5pOPŽ_BC_JM
22LANGEROVÁ ŽanetaLoČT03:04,6pKPŽB_VČ
23MORÁVKOVÁ BarboraLoTr03:07,0ModráStuha
24LANGROVÁ ŽanetaLoČT03:07,2jKPŽA,B_VČ
25MALÁ BarboraKomBr03:07,6jKPŽA,B_JM
26NEHNĚVAJSOVÁ ŠárkaChÚ03:07,91Boubelík
27BAUMGARTNEROVÁ AlicePKHK03:08,0jKPŽA,B_VČ
-ŠVANDELÍKOVÁ KláraChÚ03:08,0pKP_SČ
29PAVLOVIČOVÁ ŽanetaSlPl03:08,51KošařMem
30KUBÍČKOVÁ IvanaSnJH03:10,0pKPŽAB_JČ
-ŠPLÍCHALOVÁ LucieChpL03:10,0pKP_SČ
32VONDRÁŠKOVÁ LucieKIN03:10,24KošařMem
celkem vyhodnoceno 222 výkonů 113 žákyň
100 m znak - žačky ročník 91
01:09,37
1ŠULCOVÁ RomanaKomBr01:10,96ZMČR B
2ADÁMKOVÁ MarkétaPoPro01:13,3pKPŽB_StM
3NADEMLEJNSKÁ VeronikaLoBe01:13,76ZMČR B
4BAUMRTOVÁ SimonaSlCho01:13,78ZMČR B
5ČIHÁKOVÁ SimonaKLSTe01:13,9pKP_SČ
6REITTINGEROVÁ ZuzanaKIN01:14,7pKPŽAB_JČ
7PIRKLOVÁ RenataLoČT01:14,8pKPŽB_VČ
8SACHROVÁ PavlaTJVs01:15,0VCKrnova
9STEUEROVÁ EvaRPl01:15,5jKP_ZČ
10NEČADOVÁ KláraAšMB01:16,0Velikonoce
11KŘENOVÁ MichaelaJiDo01:16,5VCChodska
-OKURKOVÁ MagdalénaKomBr01:16,5pOPŽ_BC_JM
13NOVÁKOVÁ AnnaKLSTe01:16,69VC Slávie
14SUCHANOVÁ TerezaTJŠum01:16,83ZMČR B
15KALENDOVÁ PetraKomBr01:17,0pOPŽ_BC_JM
16FELGROVÁ AlžbětaLoČT01:17,1pKPŽB_VČ
-FRIEDRICHOVÁ NicolePKHK01:17,1VánNymburk
18MÜNSTEROVÁ ZuzanaSkKop01:17,13MCNJičína
19NOVÁKOVÁ IvetaAšMB01:17,45ZMČR B
20DOLEŽALOVÁ LucieSpPř01:17,6jKPŽB_StM
-VEJVODOVÁ IvanaJiAš01:17,6jKP_ZČ
22KLOZAROVÁ KláraKLSTe01:18,0pKP_SČ
23KAROLOVÁ MichaelaSKS01:18,6pKPŽB_Pha
24ZÁTOPKOVÁ KateřinaSkKop01:18,9pKPŽBC_SM
25SMRČKOVÁ KristýnaTJZn01:19,1pKPŽAB_JM
-OBLOUKOVÁ TerezaPKSvi01:19,1pKPŽB_VČ
27NOVÁKOVÁ DominikaKLSTe01:19,2Osv.Nymb
-BROŽOVÁ KristýnaJPK01:19,2VánNymburk
29PETRÁŇOVÁ AnetaSlPl01:19,33VCPlzně
30VELEBOVÁ LucieTJZn01:19,8pKPŽAB_JM
-BERÁNKOVÁ ŠárkaSlPl01:19,8pKP_ZČ
32KORHOŇOVÁ BarboraPoPro01:19,9jKPŽB_StM
celkem vyhodnoceno 541 výkonů 225 žákyň
200 m znak - žačky ročník 91
02:27,7
1ŠULCOVÁ RomanaKomBr02:28,67ZMČR B
2KŘENOVÁ MichaelaJiDo02:34,44ZMČR B
3ČIHÁKOVÁ SimonaKLSTe02:36,70ZMČR B
4SACHROVÁ PavlaTJVs02:39,23ZMČR B
5NADEMLEJNSKÁ VeronikaLoBe02:40,15ZMČR B
6NOVÁKOVÁ DominikaKLSTe02:41,0pKP_SČ
7BAUMRTOVÁ SimonaSlCho02:41,15ZMČR B
8KALENDOVÁ PetraKomBr02:41,4pOPŽ_BC_JM
9STEUEROVÁ EvaRPl02:42,2jKP_ZČ
10DOLEŽALOVÁ LucieSpPř02:42,6jKPŽB_StM
-REITTINGEROVÁ ZuzanaKIN02:42,6pKPŽAB_JČ
12ADÁMKOVÁ MarkétaPoPro02:43,0pKPŽB_StM
13PIRKLOVÁ RenataLoČT02:43,5pKPŽB_VČ
14OKURKOVÁ MagdalénaKomBr02:44,1Prostějov
15KLOZAROVÁ KláraKLSTe02:44,22ZMČR B
16VEJVODOVÁ IvanaJiAš02:45,4jKP_ZČ
17BERÁNKOVÁ ŠárkaSlPl02:46,0pKP_ZČ
18VELEBOVÁ LucieTJZn02:47,17ZMČR B
19KORHOŇOVÁ BarboraPoPro02:47,6jKPŽB_StM
20NEČADOVÁ KláraAšMB02:47,76LMČR B
21KAROLOVÁ MichaelaSKS02:48,1pKPŽB_Pha
22MALÁ KláraLoTr02:48,9jKPŽA,B_VČ
23FELGROVÁ AlžbětaLoČT02:49,24ZMČR B
24MIKULOVÁ LucieSlPl02:49,65ZMČR B
25JANÍKOVÁ MonikaZlín02:50,62LMČR B
26KOCINOVÁ MonikaKIN02:50,7jKPŽB_JČ
27BROŽOVÁ KristýnaJPK02:51,0pKPŽ_ZM
28MÜNSTEROVÁ ZuzanaSkKop02:51,1pKPŽBC_SM
29OBLOUKOVÁ TerezaPKSvi02:51,7Prostějov
30NAJBERTOVÁ LenkaUSK02:52,8pKPŽB_Pha
31STAROŇOVÁ KateřinaSkKop02:54,0Prostějov
32KOMÍNKOVÁ LucieKPSOs02:54,4pKPŽBC_SM
celkem vyhodnoceno 201 výkonů 118 žákyň
pořadíjménooddílčaszávod
50 m volný způsob - žáci ročník 91
00:26,5
1KUBICKÝ PetrKPSOp00:27,1pKPŽBC_SM
2LEDL MichalMoP00:27,84ZMČR B
3NOVÁK JakubSnKV00:28,46ZMČR B
4DVORSKÝ JanTJŠum00:28,66ZMČR B
5HAGEN PetrPSKr00:28,7Čert
6BITTNER DavidKomBr00:28,8pKPŽAB_JM
7BLAŽEK KarelBoh00:28,87ZMČR B
8HRAZDÍRA AdamKomBr00:28,9pKPŽAB_JM
9NĚMEČEK VáclavTTTPí00:29,0jKPŽB_JČ
-PANTŮČEK OndřejKomBr00:29,0pKPŽAB_JM
11VITÁSEK TomášKPSOs00:29,09ZMČR B
12VRÁNA JaroslavTJPra00:29,1pKPŽAB_JČ
13MERTA DanielSkKop00:29,2pKPŽBC_SM
14KHALAF MarselPKHK00:29,26ZMČR B
15ŠVEHLA JanPKKBr00:29,36ZMČR B
16NEZDOBA JakubPoPro00:29,5pKPŽB_StM
17KOLÁŘ MarekZlín00:29,7pKPŽB_StM
18MAŠEK TomášSlPl00:29,73ZMČR B
19JÁGR SebastianPKHK00:29,9pKPŽB_VČ
20BARTŮNĚK PetrKLSTe00:29,93Boubelík
21GRÁBL LukášKomBr00:30,0pKPŽAB_JM
22PICPAUER MichalPKChr00:30,1pKPŽB_VČ
23MLYNÁŘ VáclavLoTr00:30,1pKPŽB_VČ
24KANIŠČEV RomanMEZMo00:30,2Čert
25ERBEN RomanAšMB00:30,34Boubelík
26ČERMÁK FilipKPSOp00:30,4Čert
27JURČAGA IvanSlPl00:30,48Sprinty
28TERŠ FilipSlOp00:30,5pKPŽBC_SM
29JUSKU AlexandrKoKa00:30,5pKPŽBC_SM
30TEPER TomášTJKr00:30,5pKPŽBC_SM
31RAČEK OndřejJPK00:30,57VCTrutnova
32MENT MichalKLSTe00:30,64Boubelík
celkem vyhodnoceno 770 výkonů 331 žáků
100 m volný způsob - žáci ročník 91
00:58,7
1LEDL MichalMoP01:00,38ZMČR B
2KUBICKÝ PetrKPSOp01:00,88ZMČR B
3NOVÁK JakubSnKV01:02,05ZMČR B
4DVORSKÝ JanTJŠum01:02,3pKPŽB_StM
5ŠTĚPÁN PetrKSPKl01:02,84OHmládeže
6NĚMEČEK VáclavTTTPí01:03,17ZMČR B
7HRAZDÍRA AdamKomBr01:03,5pOPŽ_BC_JM
8BLAŽEK KarelBoh01:03,60ZMČR B
9VITÁSEK TomášKPSOs01:03,68ZMČR B
10NEZDOBA JakubPoPro01:03,80ZMČR B
11KHALAF MarselPKHK01:04,1VánNymburk
12MERTA DanielSkKop01:04,3pKPŽBC_SM
13PANTŮČEK OndřejKomBr01:04,44ZMČR B
14GRÁBL LukášKomBr01:04,7pOPŽ_BC_JM
15MAŠEK TomášSlPl01:04,96ZMČR B
16HAGEN PetrPSKr01:05,0jKPŽB_StM
17BITTNER DavidKomBr01:05,1pKPŽAB_JM
-RAČEK OndřejJPK01:05,1VánNymburk
19MLYNÁŘ VáclavLoTr01:05,2pKPŽB_VČ
20KOLÁŘ MarekZlín01:05,3pKPŽB_StM
21ŠVEHLA JanPKKBr01:05,8pKPŽAB_JM
-LANĚ JakubUnOl01:05,8PřSpTř-M
23JÁGR SebastianPKHK01:06,2jKPŽA,B_VČ
-TERŠ FilipSlOp01:06,2pKPŽBC_SM
25KANIŠČEV RomanMEZMo01:06,28VCKopřiv
26JIROUT PetrKoKa01:06,3pKPŽBC_SM
-SCHWARZ PatrikUnOl01:06,3pKPŽB_StM
28ČERMÁK FilipKPSOp01:06,3pKPŽBC_SM
29ŠPINAR FilipKomBr01:06,4pKPŽAB_JM
30POLACH MarekTJZn01:06,5MCZnojma
-TEPER TomášTJKr01:06,5pKPŽBC_SM
32PERTLÍK DanOlymp01:06,6jKPŽB_Pha
celkem vyhodnoceno 881 výkonů 336 žáků
200 m volný způsob - žáci ročník 91
02:08,8
1KUBICKÝ PetrKPSOp02:13,23ZMČR B
2LEDL MichalMoP02:16,5pKPŽB_Pha
3VITÁSEK TomášKPSOs02:16,55ZMČR B
4GRÁBL LukášKomBr02:16,71ZMČR B
5NEZDOBA JakubPoPro02:17,0pKPŽB_StM
6NOVÁK JakubSnKV02:17,11ZMČR B
7DVORSKÝ JanTJŠum02:17,8pKPŽB_StM
8POLACH MarekTJZn02:18,0pKPŽAB_JM
9ŠTĚPÁN PetrKSPKl02:18,7Velikonoce
-MERTA DanielSkKop02:18,7pKPŽBC_SM
11JIROUT PetrKoKa02:19,43ZMČR B
12KANIŠČEV RomanMEZMo02:19,7jKPŽB_StM
13HAGEN PetrPSKr02:20,6pKPŽB_StM
14BITTNER DavidKomBr02:20,9pKPŽAB_JM
-KOLÁŘ MarekZlín02:20,9pKPŽB_StM
16WALSBERGER MartinKomBr02:21,5pKPŽAB_JM
17DANÍK FilipJPK02:21,7Drak
-MLYNÁŘ VáclavLoTr02:21,7pKPŽB_VČ
19MENT MichalKLSTe02:22,3pKP_SČ
20KOUBEK MichalPOTřb02:22,46ZMČR B
21PERTLÍK DanOlymp02:22,6jKPŽB_Pha
22PANTŮČEK OndřejKomBr02:22,9pKPŽAB_JM
23LAPEŠ LukášPKKBr02:23,5jKPŽA,B_JM
24ERBEN RomanAšMB02:23,9pOPStČ_Kol
25NĚMEČEK VáclavTTTPí02:24,1pKPŽAB_JČ
26KHALAF MarselPKHK02:24,6pKPŽB_VČ
27BLAŽEK KarelBoh02:24,9pKPŽB_Pha
-ŠVEHLA JanPKKBr02:24,9pKPŽAB_JM
29DAŘÍLEK DanielBaSo02:25,0pKP_ZČ
30JÁGR SebastianPKHK02:25,3pKPŽB_VČ
31MAŠEK TomášSlPl02:25,5pKP_ZČ
32KRATOCHVÍL AdamOlymp02:25,7Velikonoce
celkem vyhodnoceno 446 výkonů 239 žáků
400 m volný způsob - žáci ročník 91
04:29,4
1KANIŠČEV RomanMEZMo04:48,9jKPŽB_StM
2POLACH MarekTJZn04:49,7pKPŽAB_JM
3PERTLÍK DanOlymp04:49,71ZMČR B
4JIROUT PetrKoKa04:50,05ZMČR B
5GRÁBL LukášKomBr04:50,9pKPŽAB_JM
6DAŘÍLEK DanielBaSo04:50,98ZMČR B
7VITÁSEK TomášKPSOs04:52,78ZMČR B
8KUBICKÝ PetrKPSOp04:53,7pKPŽBC_SM
9KOLÁŘ MarekZlín04:54,51ZMČR B
10KOUBEK MichalPOTřb04:54,56ZMČR B
11KRATOCHVÍL AdamOlymp04:55,0pKPŽB_Pha
12WALSBERGER MartinKomBr04:55,2pKPŽAB_JM
13DVORSKÝ JanTJŠum04:55,7pKPŽB_StM
14MLYNÁŘ VáclavLoTr04:59,1pKPŽB_VČ
15KRAUSE PatrikLoTr05:01,6pKPŽB_VČ
16DANÍK FilipJPK05:02,4pKPŽ_ZM
17NOVÁK JakubSnKV05:02,8MCZnojma
-MENT MichalKLSTe05:02,8pKP_SČ
19LAPEŠ LukášPKKBr05:05,4pKPŽAB_JM
20SCHUSTER PavelKIN05:06,8pKPŽAB_JČ
21ČERMÁK FilipKPSOp05:07,9pKPŽBC_SM
22JURČAGA IvanSlPl05:08,3pKP_ZČ
23RAČEK OndřejJPK05:09,0MCZnojma
24KHALAF MarselPKHK05:10,9pKPŽB_VČ
25ERBEN RomanAšMB05:11,1pOPStČ_Ner
26VLASÁK MatoušKSPKl05:11,54LMČR B
27LANĚ JakubUnOl05:11,8pKPŽB_StM
28ŠUSTER PavelKIN05:12,2MCZnojma
29ŠVEJDA PavelKIN05:12,5MCZnojma
30ZBOŘIL PavelZlín05:12,8pKPŽB_StM
31WILLMANN JakubTJZn05:14,3pKPŽAB_JM
32PONOMAREV EugenijKLSTe05:16,9pKP_SČ
celkem vyhodnoceno 224 výkonů 134 žáků
1500 m volný způsob - žáci ročník 91
17:39,8
1GRÁBL LukášKomBr18:35,05ZMČR B
2POLACH MarekTJZn18:36,48ZMČR B
3KRATOCHVÍL AdamOlymp18:45,69ZMČR B
4JIROUT PetrKoKa18:46,98ZMČR B
5KANIŠČEV RomanMEZMo18:52,6jKPŽB_StM
6VITÁSEK TomášKPSOs19:04,18ZMČR B
7RAČEK OndřejJPK19:19,55ZMČR B
8VLASÁK MatoušKSPKl19:21,20ZMČR B
9DAŘÍLEK DanielBaSo19:22,44ZMČR B
10WALSBERGER MartinKomBr19:23,8pKPŽAB_JM
11KRAUSE PatrikLoTr19:28,3pKPŽB_VČ
12MENT MichalKLSTe19:35,9pKP_SČ
13MLYNÁŘ VáclavLoTr19:40,1pKPŽB_VČ
14NEZDOBA JakubPoPro19:40,7pKPŽB_StM
15DANÍK FilipJPK19:42,82ZMČR B
16ŠIMEK DavidRPl20:15,5pKP_ZČ
17SCHUSTER PavelKIN20:17,1pKPŽAB_JČ
18JURČAGA IvanSlPl20:17,4jKP_ZČ
19LANĚ JakubUnOl20:17,6pKPŽB_StM
20KOLÁŘ MarekZlín20:17,7pKPŽB_StM
21SLÁDEK JanAšMB20:22,53ZMČR B
22LAPEŠ LukášPKKBr20:32,1pKPŽAB_JM
23ČERVENÝ MartinRPl20:36,9pKP_ZČ
24KVAČEK JiříUSK20:40,4pKPŽB_Pha
25PILKA MiroslavZlín20:44,1pKPŽB_StM
26ROHÁČEK FilipKIN20:45,7pKPŽAB_JČ
27ZLÁMAL RadomírKomBr20:56,8pKPŽAB_JM
28ŠOLC MichalSlLi21:00,8pKP_SČ
29KREJČÍŘ MiroslavSpPř21:07,0pKPŽB_StM
30VELEK JanSlPl21:12,93VCPlzně
31KRATOCHVÍL LiborTJZn21:19,5pKPŽAB_JM
32JEDLIČKA RomanTJFr21:19,7pKPŽBC_SM
celkem vyhodnoceno 135 výkonů 70 žáků
100 m motýlek - žáci ročník 91
01:05,4
1ŠTĚPÁN PetrKSPKl01:07,38ZMČR B
2NĚMEČEK VáclavTTTPí01:09,58ZMČR B
3KUBICKÝ PetrKPSOp01:11,21ZMČR B
4PANTŮČEK OndřejKomBr01:11,7pOPŽ_BC_JM
-LEDL MichalMoP01:11,7pKPŽB_Pha
6RAČEK OndřejJPK01:11,75ZMČR B
7STRÝČEK JakubPKNJ01:11,8pKPŽBC_SM
-NEZDOBA JakubPoPro01:11,8Čert
9GRÁBL LukášKomBr01:11,9pOPŽ_BC_JM
10DVORSKÝ JanTJŠum01:12,2Čert
11ČERMÁK FilipKPSOp01:12,76ZMČR B
12ŠPINAR FilipKomBr01:14,5pKPŽAB_JM
13ŠVEJDA PavelKIN01:14,51ZMČR B
14PLATZER OndřejSlPl01:14,94ZMČR B
15KŘEMEČEK VítězslavZlín01:14,98ZMČR B
16SCHWARZ PatrikUnOl01:15,2pKPŽB_StM
17NOVÁK JakubSnKV01:16,0MCZnojma
18KRATOCHVÍL AdamOlymp01:16,1pKPŽB_Pha
-ELFMARK MiroslavBoh01:16,1VánNymburk
-ŠIMEČEK KarelSpPř01:16,1PřSpTř-M
21HAGEN PetrPSKr01:17,0pKPŽB_StM
22ŠVEHLA JanPKKBr01:17,7pKPŽAB_JM
23KRANÍK JanChÚ01:17,81Boubelík
24VITÁSEK TomášKPSOs01:17,9pKPŽBC_SM
25KANIŠČEV RomanMEZMo01:18,0Čert
26MENT MichalKLSTe01:18,09VCKopřiv
27DANÍK FilipJPK01:18,2VánNymburk
28KRENÍK JanChÚ01:18,38ZMČR B
29DOZBABA JakubTeBr01:18,4pKPŽAB_JM
30FREML JosefLoBe01:18,7VánNymburk
-SOMMER MartinUSK01:18,7VánNymburk
32KOMÁREK RobinKomBr01:19,5pKPŽAB_JM
celkem vyhodnoceno 466 výkonů 186 žáků
200 m motýlek - žáci ročník 91
02:23,6
1GRÁBL LukášKomBr02:35,22ZMČR B
2RAČEK OndřejJPK02:36,03ZMČR B
3KRATOCHVÍL AdamOlymp02:40,74ZMČR B
4ŠIMEČEK KarelSpPř02:42,22ZMČR B
5PANTŮČEK OndřejKomBr02:43,07ZMČR B
6ŠPINAR FilipKomBr02:43,6pKPŽAB_JM
7NĚMEČEK VáclavTTTPí02:44,2pKPŽAB_JČ
8STRÝČEK JakubPKNJ02:44,7pKPŽBC_SM
9PLATZER OndřejSlPl02:45,05ZMČR B
10ELFMARK MiroslavBoh02:49,72ZMČR B
11ŠVEJDA PavelKIN02:50,10ZMČR B
12DOZBABA JakubTeBr02:50,8Prostějov
13DANÍK FilipJPK02:51,26ZMČR B
14KANIŠČEV RomanMEZMo02:51,7jKPŽB_StM
15KRENÍK JanChÚ02:52,10ZMČR B
16SCHWARZ PatrikUnOl02:54,0pKPŽB_StM
17KŘEMEČEK VítězslavZlín02:58,08ZMČR B
18DVOŘÁK LukášPKSvi02:58,81LMČR B
19SMAŽIL MartinPKKBr02:59,6pKPŽAB_JM
20DVORSKÝ JanTJŠum03:00,0jOP_StM
21VITÁSEK TomášKPSOs03:02,9pKPŽBC_SM
22IBL JanKLSTe03:03,8pKP_SČ
23JUSKU AlexandrKoKa03:04,733xmotýlek
24KRATOCHVÍL LiborTJZn03:05,6jKPŽA,B_JM
25ŠLECHTA OndřejSpPř03:05,8Prostějov
26ČERMÁK FilipKPSOp03:07,353xmotýlek
27JEDLIČKA DanielSpPř03:07,7jKPŽB_StM
28PÁLENÍK ZdeněkTJZn03:09,6pKPŽAB_JM
29JEDLIČKA RomanTJFr03:10,8pKPŽBC_SM
30JIROUT PetrKoKa03:11,583xmotýlek
31MEISNER TomášČACR03:14,2pKP_SČ
32HOLAN MartinPKHK03:14,9pKPŽB_VČ
celkem vyhodnoceno 127 výkonů 57 žáků
200 m polohově - žáci ročník 91
02:26,5
1ŠTĚPÁN PetrKSPKl02:28,44ZMČR B
2HRAZDÍRA AdamKomBr02:30,37ZMČR B
3HAGEN PetrPSKr02:33,6pKPŽB_StM
4NOVÁK JakubSnKV02:34,23ZMČR B
5NEZDOBA JakubPoPro02:35,49ZMČR B
6LEDL MichalMoP02:36,6pKPŽB_Pha
-KUBICKÝ PetrKPSOp02:36,6pKPŽBC_SM
8MENT MichalKLSTe02:36,68ZMČR B
9RAČEK OndřejJPK02:37,58ZMČR B
10NĚMEČEK VáclavTTTPí02:38,1pKPŽAB_JČ
11MERTA DanielSkKop02:38,84ZMČR B
12ŠPINAR FilipKomBr02:39,1pOPŽ_BC_JM
13DVORSKÝ JanTJŠum02:40,0jKPŽB_StM
14BLAŽEK KarelBoh02:40,13ZMČR B
15GRÁBL LukášKomBr02:40,2pOPŽ_BC_JM
16KANIŠČEV RomanMEZMo02:40,47VCKopřiv
17ŠVEHLA JanPKKBr02:40,6pKPŽAB_JM
18BARTŮNĚK PetrKLSTe02:40,8pKP_SČ
19WALSBERGER MartinKomBr02:41,7pOPŽ_BC_JM
20PANTŮČEK OndřejKomBr02:42,1pOPŽ_BC_JM
21JUSKU AlexandrKoKa02:44,3pKPŽBC_SM
22STRÝČEK JakubPKNJ02:44,9pKPŽBC_SM
23VELEK JanSlPl02:45,4VCChodska
24ŠVEJDA PavelKIN02:45,6pKPŽAB_JČ
-KRAUSE PatrikLoTr02:45,6pKPŽB_VČ
26LAPEŠ LukášPKKBr02:45,8pKPŽAB_JM
27DANÍK FilipJPK02:46,04VC Slávie
28KRATOCHVÍL AdamOlymp02:46,2Velikonoce
-BITTNER DavidKomBr02:46,2jKPŽA,B_JM
-SCHUSTER PavelKIN02:46,2pKPŽAB_JČ
31POLACH MarekTJZn02:46,4MCZnojma
32PERTLÍK DanOlymp02:47,0Velikonoce
celkem vyhodnoceno 370 výkonů 190 žáků
400 m polohově - žáci ročník 91
05:06,4
1ŠTĚPÁN PetrKSPKl05:16,52ZMČR B
2HRAZDÍRA AdamKomBr05:20,95ZMČR B
3ŠPINAR FilipKomBr05:27,55ZMČR B
4NOVÁK JakubSnKV05:27,61ZMČR B
5MENT MichalKLSTe05:31,29ZMČR B
6KUBICKÝ PetrKPSOp05:31,39ZMČR B
7KANIŠČEV RomanMEZMo05:31,89ZMČR B
8KRATOCHVÍL AdamOlymp05:32,16ZMČR B
9ČERMÁK FilipKPSOp05:37,24ZMČR B
10VITÁSEK TomášKPSOs05:40,27ZMČR B
11VELEK JanSlPl05:41,37ZMČR B
12STRÝČEK JakubPKNJ05:43,1pKPŽBC_SM
13KRAUSE PatrikLoTr05:45,4pKPŽB_VČ
14ŠVEHLA JanPKKBr05:46,3pKPŽAB_JM
15BARTŮNĚK PetrKLSTe05:48,5pKP_SČ
16IBL JanKLSTe05:48,6pKP_SČ
17ŠVEJDA PavelKIN05:48,65ZMČR B
18PLATZER OndřejSlPl05:50,36LMČR B
19KVAČEK JiříUSK05:50,83ZMČR B
20DANÍK FilipJPK05:52,0Drak
21PERTLÍK DanOlymp05:52,1pKPŽB_Pha
22JUSKU AlexandrKoKa05:54,6pKPŽBC_SM
23RAČEK OndřejJPK05:55,1Drak
24JIROUT PetrKoKa05:56,0pKPŽBC_SM
25JURČAGA IvanSlPl06:00,1pKP_ZČ
26DOUBNER TomášKSPKl06:00,45LMČR B
27PONOMAREV EugenijKLSTe06:00,6pKP_SČ
28TERŠ FilipSlOp06:01,8pKPŽBC_SM
29DOZBABA JakubTeBr06:02,3pKPŽAB_JM
30KREJČÍŘ MiroslavSpPř06:04,2pKPŽB_StM
31CHOMA JanPoPro06:04,4pKPŽB_StM
32ŠIMEČEK KarelSpPř06:06,1pKPŽB_StM
celkem vyhodnoceno 110 výkonů 67 žáků
100 m prsa - žáci ročník 91
01:12,75
1ŠTĚPÁN PetrKSPKl01:14,13ZMČR B
2HRAZDÍRA AdamKomBr01:15,38ZMČR B
3JUSKU AlexandrKoKa01:17,79ZMČR B
4SCHUSTER PavelKIN01:18,42ZMČR B
5BARTŮNĚK PetrKLSTe01:19,66ZMČR B
6WALSBERGER MartinKomBr01:19,81ZMČR B
7HAGEN PetrPSKr01:19,9pKPŽB_StM
8VÍT OndřejSOPKo01:20,68ZMČR B
9KRAUSE PatrikLoTr01:21,36ZMČR B
10BITTNER MartinZlín01:22,64ZMČR B
11ŠUSTER PavelKIN01:22,7MCZnojma
12PARÁK JanMiBo01:22,8MCZnojma
13SOBOTNÍK AdamRPl01:22,85ZMČR B
14BITTNER DavidKomBr01:22,9pKPŽAB_JM
15JEHLIČKA DavidSCPAP01:23,06ZMČR B
16BLAŽEK KarelBoh01:23,17ZMČR B
17DOUBNER TomášKSPKl01:23,24ZMČR B
18NEZDOBA JakubPoPro01:23,9VCKrnova
19LABÁK MarekPoPro01:24,3Čert
20HROMÁDKA JiříPKSvi01:24,47ZMČR B
21VELEK JanSlPl01:24,5pKP_ZČ
-KVAČEK JiříUSK01:24,5VánNymburk
23RAČEK OndřejJPK01:24,8VánNymburk
24MERTA DanielSkKop01:25,49VCKopřiv
25ČERMÁK FilipKPSOp01:25,5Čert
26STRÝČEK JakubPKNJ01:25,6pKPŽBC_SM
27CEJNAR TomášSlPl01:25,74VCPlzně
28SMAŽIL MartinPKKBr01:25,8Prostějov
29JUSKU AlexandrSlHa01:26,04Štúrovo
30KUTIL JanRPl01:26,3jKP_ZČ
-ŘEHÁK LukášLoTr01:26,3VCVysMýta
32JIROUT PetrKoKa01:26,68ZMČR B
celkem vyhodnoceno 641 výkonů 286 žáků
200 m prsa - žáci ročník 91
02:41,23
1HRAZDÍRA AdamKomBr02:42,6pKPŽAB_JM
2JUSKU AlexandrKoKa02:46,33ZMČR B
3HAGEN PetrPSKr02:47,53ZMČR B
4SCHUSTER PavelKIN02:49,69ZMČR B
5WALSBERGER MartinKomBr02:50,02ZMČR B
6VELEK JanSlPl02:53,31ZMČR B
7MERTA DanielSkKop02:54,3pKPŽBC_SM
8BARTŮNĚK PetrKLSTe02:55,1pKP_SČ
9VÍT OndřejSOPKo02:56,29ZMČR B
10JEHLIČKA DavidSCPAP02:58,9pKPŽB_VČ
11PARÁK JanMiBo02:59,06ZMČR B
12KRAUSE PatrikLoTr02:59,07ZMČR B
13LABÁK MarekPoPro02:59,31ZMČR B
14BITTNER MartinZlín03:01,8pKPŽB_StM
15HROMÁDKA JiříPKSvi03:02,4Prostějov
16SOBOTNÍK AdamRPl03:03,1jKP_ZČ
-BITTNER DavidKomBr03:03,1pKPŽAB_JM
18KANIŠČEV RomanMEZMo03:03,2pKPŽB_StM
19KVAČEK JiříUSK03:03,6pKPŽB_Pha
20KUTIL JanRPl03:04,4jKP_ZČ
21ŘEHÁK LukášLoTr03:04,52LMČR B
22SMAŽIL MartinPKKBr03:04,7Prostějov
23LAPEŠ LukášPKKBr03:04,9jOPŽ_BC_JM
24KASAL MartinPoPro03:05,1pKPŽB_StM
25ČERMÁK FilipKPSOp03:05,2pKPŽBC_SM
26NEZDOBA JakubPoPro03:07,3jKPŽB_StM
27CEJNAR TomášSlPl03:08,1pKP_ZČ
28BLAŽEK KarelBoh03:09,3jKPŽB_Pha
29KŘUPKA MarekSlLi03:10,1pKP_SČ
30ROZPORKA JindřichSPKLi03:10,3pKP_SČ
31HLATKÝ TomášUnOl03:11,5Prostějov
32NĚMEČEK VáclavTTTPí03:11,96KošařMem
celkem vyhodnoceno 285 výkonů 153 žáků
100 m znak - žáci ročník 91
01:06,7
1ŠTĚPÁN PetrKSPKl01:08,26ZMČR B
2ČERMÁK FilipKPSOp01:09,5Čert
3ŠPINAR FilipKomBr01:11,20ZMČR B
4NEZDOBA JakubPoPro01:11,58ZMČR B
5HRAZDÍRA AdamKomBr01:12,47ZMČR B
6RAČEK OndřejJPK01:12,7VánNymburk
7TEPER TomášTJKr01:13,0VCKrnova
8DOUBNER TomášKSPKl01:13,11ZMČR B
9NĚMEČEK VáclavTTTPí01:13,45ZMČR B
10KANIŠČEV RomanMEZMo01:13,7Čert
11POLACH MarekTJZn01:14,1MCZnojma
-DVORSKÝ JanTJŠum01:14,1Čert
13MERTA DanielSkKop01:14,2Prostějov
-VELEK JanSlPl01:14,2pKP_ZČ
15KOUBEK MichalPOTřb01:14,5MCZnojma
16GRÁBL LukášKomBr01:14,8Prostějov
17BITTNER DavidKomBr01:15,1pKPŽAB_JM
18ŠIMEK DavidRPl01:15,16ZMČR B
19MLYNÁŘ VáclavLoTr01:15,3pKPŽB_VČ
20MENT MichalKLSTe01:15,40Boubelík
21BLAŽEK KarelBoh01:15,61ZMČR B
22KHALAF MarselPKHK01:15,7pKPŽB_VČ
23NOVÁK JakubSnKV01:15,9MCZnojma
24KRATOCHVÍL AdamOlymp01:16,0Velikonoce
-TERŠ FilipSlOp01:16,0VCKrnova
26KRENÍK JanChÚ01:16,33ZMČR B
27JUSKU AlexandrKoKa01:16,57ZMČR B
28ERTL MartinMiBo01:16,8pKPŽAB_JM
29HEINITZ BernardBoh01:16,9pKPŽB_Pha
30ŠVEHLA JanPKKBr01:17,2Prostějov
31LEDL MichalMoP01:17,6OdP MoP
32BERNÁTEK MatějZlín01:17,7PřSpTř-M
celkem vyhodnoceno 663 výkonů 278 žáků
200 m znak - žáci ročník 91
02:22,32
1ŠTĚPÁN PetrKSPKl02:26,77ZMČR B
2ŠPINAR FilipKomBr02:28,50ZMČR B
3ČERMÁK FilipKPSOp02:30,7pKPŽBC_SM
4KRATOCHVÍL AdamOlymp02:30,86ZMČR B
5NEZDOBA JakubPoPro02:33,6pKPŽB_StM
6NĚMEČEK VáclavTTTPí02:34,44ZMČR B
7KANIŠČEV RomanMEZMo02:34,88ZMČR B
8DOUBNER TomášKSPKl02:35,11ZMČR B
9MERTA DanielSkKop02:36,4pKPŽBC_SM
10GRÁBL LukášKomBr02:36,8pKPŽAB_JM
11VELEK JanSlPl02:37,36ZMČR B
12POLACH MarekTJZn02:37,7pKPŽAB_JM
13KOUBEK MichalPOTřb02:37,95ZMČR B
14MENT MichalKLSTe02:38,0pKP_SČ
15ŠIMEK DavidRPl02:38,21ZMČR B
16ŠVEHLA JanPKKBr02:39,9pKPŽAB_JM
17BITTNER DavidKomBr02:40,5pOPŽ_BC_JM
18MLYNÁŘ VáclavLoTr02:42,0pKPŽB_VČ
19TERŠ FilipSlOp02:42,2pKPŽBC_SM
20SLÁDEK JanAšMB02:42,23Boubelík
21DVORSKÝ JanTJŠum02:43,6jOP_StM
22HOFMAN JakubPKHK02:45,4pKPŽB_VČ
23TEPER TomášTJKr02:45,5pKPŽBC_SM
24KHALAF MarselPKHK02:46,4jKPŽA,B_VČ
25KRANÍK JanChÚ02:46,66Boubelík
26PANTŮČEK OndřejKomBr02:47,2pOPŽ_BC_JM
27PONOMAREV EugenijKLSTe02:47,4pKP_SČ
28HEINITZ BernardBoh02:48,1pKPŽB_Pha
29IBL JanKLSTe02:48,4pKP_SČ
30PERTLÍK DanOlymp02:48,5pKPŽB_Pha
31WALSBERGER MartinKomBr02:48,7jOPŽ_BC_JM
32SOMMER MartinUSK02:49,0pKPŽB_Pha
celkem vyhodnoceno 284 výkonů 159 žáků


V registru výkonů bylo nalezeno 67 závodů, kterých se zúčastnili plavci této věkové kategorie. Zaznamenáno je 10098 jejich výkonů v "mistrovských" disciplínách. V následující tabulce je seznam vyhodnocených závodů.

zkratkaplný název závodumístobazénpzndatum konání
17listopadMemoriál 17. listopaduOlomouc50K18.10.
3xmotýlekMotýlkářský trojbojKarviná25K28.03.
BoubelíkMemoriál Jaromíra BoubelíkaRoudnice n.L.25K08.11. - 09.11.
DrakCena Brněnského drakaBrno25K22.02. - 23.02.
ČertŠumperský čwrtŠumperk25K21.12.
FegoCupFego cupBrno - Lesná25R20.12.
jKP_ZČJarní sdružený krajský přebor ZČPlzeň25M31.05. - 01.06.
jKPŽA,B_JMKPŽ A + B JMBrno25K24.05. - 25.05.
jKPŽA,B_VČKPŽ A + B VČTrutnov25K24.05. - 25.05.
jKPŽA_StMKPŽ A StMProstějov25K18.05. a 24.05.
jKPŽB_JČKPŽ B JČČ.Krumlov25K24.05. - 25.05.
jKPŽB_PhaKPŽ B PrahaPraha-Radlice25K16.05. - 17.05.
jKPŽB_StMKPŽ B StMZlín25K17.05. a 25.05.
jOP_StMOPŽ_StM_ŠumperkŠumperk25K27.04.
jOPŽ_BC_JMOPŽ B,C JM BrnoBrno25K04.05. - 05.05.
JPHradecJarní pohár města Hradce KrálovéH.Králové50K03.05. a 04.05.
KahanecŠtiavnický kahanecBanská Štiavnica25R18.10.
KošařMemKošařův memoriálPlzeň-Radbuza25K12.04.
KPDr-PhaPřebor Prahy družstevPraha-Strahov25K21.01. - 22.01.
KroměřížVC KroměřížeKroměříž25K19.10.
LMČR BLetní mistrovství ČR žactva BPlzeň-Slovany50K21.06. - 22.06.
LunaLounyLounský Pohár LUNALouny25K01.03.
MBVlnkaMladoboleslavská vlnkaMladá Boleslav25K01.02.
MCNJičínaMC - Nového JičínaNový Jičín25K11.10. - 12.10.
MCZnojmaMalá cena ZnojmaZnojmo25K18.10.
ModráStuhaModrá stuha města NáchodaNáchod25M26.04. - 27.04.
NeratoviceNeratovický pohárNeratovice25K19.01.
OdP MoPOddílové přebory MotorletuPraha-Radlice25K25.06. - 26.06.
OHmládežeOlympijské hry mládežeSvitavy25K15.06. - 18.06.
Osv.NymbCena Osvobození města NymburkaNymburk25N10.05. - 11.05.
PětibojPlavecký pětiboj o pohár starosty městaMohelnice25K15.03. - 16.03.
pKP_SČKP SČLouny25K22.11. - 23.11.
pKP_ZČKP ZČDomažlice25K22.11. - 23.11.
pKPŽAB_JČKPŽ AB JČPrachatice25K22.11. - 23.11.
pKPŽAB_JMKPŽ AB JMBrno25K22.11. - 23.11.
pKPŽAD_StMKPŽ AD StMZlín25K08.11. a 15.11.
pKPŽA_PhaKPŽ A PrahaPraha-Strahov25K14.11. - 15.11.
pKPŽBC_SMKPŽ BC SMOpava25K21.12. - 22.11.
pKPŽB_PhaKPŽ B PrahaPraha-Radlice25K07.11. - 08.11.
pKPŽB_StMKPŽ B StMProstějov25K16.11. a 22.11.
pKPŽB_VČKPŽ B VČČeská Třebová25K15.11. - 16.11.
pKPŽ_ZMKPŽ ZMŽďár nad Sázavou25K23.11.
pOPStČ_KolKrajská základní soutěž ? 2. částKolin25K18.10.
pOPStČ_NerKrajská základní soutěž ? 1. částNeratovice25K04.10.
pOPŽ_BC_JMMěstský přebor žactva B,CBrno25K18.10. - 19.10.
Praha2003MZ Praha 2003Praha-Podolí50K30.05. - 01.06.
ProstějovVC ProstějovaProstějov25K24.10. - 25.10.
PřSpTř-ČPřebor sportovních tříd - ČechyPraha-Podolí50K16.12.
PřSpTř-MPřebor sportovních tříd - MoravaOstrava50K16.12.
SmfDr-ČSemifinále soutěže družstev - ČechyPraha50K08.03. - 09.03.
SprintyPlzeňské sprintyPlzeň25K18.10.
VánNymburkVánoční cena města NymburkNymburk25K29.11. - 30.11.
VC SlávieVC SK SlaviaPraha-Eden25K22.03.
VCChodskaVC Chodska ? 15. ročníkDomažlice25K20.09. - 21.09.
VCČBudVelká cena Českých BudějovicČ.Budějovice50K17.05. - 18.05.
VCHodonínaVelká cena HodonínaHodonín25M12.04.
VCKopřivVelká cena města KopřivniceKopřivnice25K08.02. - 09.02.
VCKrnovaCena KrnovskaKrnov25M08.11.
VCPlzněVC PlzněPlzeň25K11.10.
VCTrutnovaVC TrutnovaTrutnov25K11.10. - 12.10.
VCVysMýtaVC Vysokého MýtaVysoké Mýto25K04.10.
VelikonoceVelikonoční závodyPraha-Strahov25K05.04. - 06.04.
VytrvalecPlzeňský vytrvalecPlzeň-Slovany50K15.03. - 16.03.
VřídloPohár karlovarského VřídlaKarlovy Vary50K07.06.
ZMČRZimní mistrovství ČRPlzeň25K28.11. - 30.11.
ZMČR BZimní mistrovství ČR žactva BPísek25K13.12. - 14.12.
ŠtúrovoŠtúrovské stovkyŠtúrovo50R30.08.

Legenda: sloupec pzn v předchozí tabulce vyjadřuje úplnost výsledků vyhodnocených závodů. K = kompletní, R = výkony všech českých plavců, N = neúplné, chybí některé disciplíny, M = neúplné, pouze několik výkonů.

autor: mtb | komentářů: 4