TOP32 - nejlepší výkony třináctiletých

Vydáno dne 27. 02. 2004 (počet přístupů 4118)


Žebříček TOP32 je přehled nejlepších 32 výkonů uložených v Registru výkonů. Ten obsahuje přibližně 70 000 časů českých plavců zaplavaných v roce 2003 ve více jak 100 závodech. Přesto neobsahuje všechny závody a je proto možné, že některé výkony nebo jména některých plavců v něm chybí.

U každé disciplíny je vedle názvu uveden i čas příslušného žákovského rekordu, který platil na konci roku 2002. Červeně jsou zvýrazněna jména a výkony těch plavců, kteří v roce 2003 zaplavali čas lepší než původní rekord. Při výběru nejlepších časů nebyla rozlišena délka bazenů a nebyly vyhodnoceny "nemistrovské" disciplíny. To a mnohé další ale umožňuje interaktivní žebříček.

pořadíjménooddílčaszávod
50 m volný způsob - žačky ročník 90
00:26,97
1KADLECOVÁ KristýnaPSKr00:27,94Trojutkání
2JEDLIČKOVÁ KristýnaKPSOp00:28,51ZMČR A
3SZTULOVÁ NikolaKoKa00:28,61OHmládeže
4LUDIKOVSKÁ NicoleTeBr00:28,8jKPŽA,B_JM
5MARCOŇOVÁ AnnaOlymp00:28,81Trojutkání
6KOUŘIMSKÁ AlenaChpL00:28,9pKP_SČ
7KONČELOVÁ GabrielaKSPKl00:28,97Trojutkání
8BERGMANOVÁ ŠárkaLoTr00:29,1pKPAD_VČ
9VELOVÁ ZuzanaBiJa00:29,2pKP_SČ
10KUČEROVÁ KláraJPK00:29,4Drak
11HOMÉROVÁ KláraKSPKl00:29,41ZMČR A
12HROMÁDKOVÁ TerezaMoP00:29,59ZMČR A
13PAVELKOVÁ KláraJPK00:29,7pKPŽ_ZM
14KÜHROVÁ AnežkaPoPro00:29,8Čert
15VOJTÍŠKOVÁ ŠárkaTJŠum00:29,9Čert
16VÝBORNÁ KláraMoP00:29,98Sprinty
17VÁŇOVÁ NellyZlín00:30,13MCNJičína
-OLŠOVSKÁ KateřinaZlín00:30,13Kroměříž
19TOMAŠTÍKOVÁ PetraUnOl00:30,18OHmládeže
20LANDOVÁ PetraKSPKl00:30,26ZMČR A
21SIROVÁ KirstýnaČKPK00:30,3jKPŽA_JČ
22ŠAFROVÁ VeronikaPKČL00:30,37Sprinty
23ČERNÍKOVÁ KateřinaAšMB00:30,4pOPStČ_Ner
24DOSTÁLOVÁ SabinaChÚ00:30,56ZMČR A
25HOZMANOVÁ KarolínaBoh00:30,6pKPŽA_Pha
-RÜFENACHTOVÁ JenniferKomBr00:30,6pKPŽAB_JM
27SMIKOVÁ JanaSlPl00:30,67Vytrvalec
28HUDZIETZOVÁ LucieKoKa00:30,7pKPŽA_SM
-LEINVEBEROVÁ HanaJPK00:30,7pKPŽ_ZM
30PILNÁ KristýnaSlPl00:30,79Sprinty
31MARUŠKOVÁ KarolínaAšMB00:30,8pOPStČ_Ner
-ŠTORKOVÁ MichaelaUnOl00:30,8pKPŽAD_StM
celkem vyhodnoceno 520 výkonů 224 žákyň
100 m volný způsob - žačky ročník 90
00:58,94
1KADLECOVÁ KristýnaPSKr01:00,67ZMČR
2HOMÉROVÁ KláraKSPKl01:02,44ZMČR A
3KONČELOVÁ GabrielaKSPKl01:02,47OHmládeže
4MARCOŇOVÁ AnnaOlymp01:02,8jKPŽA_Pha
5ČERNÍKOVÁ KateřinaAšMB01:02,87ZMČR A
6TOMAŠTÍKOVÁ PetraUnOl01:03,22OHmládeže
7LUDIKOVSKÁ NicoleTeBr01:03,4jKPŽA,B_JM
8JEDLIČKOVÁ KristýnaKPSOp01:03,48ZMČR A
9SZTULOVÁ NikolaKoKa01:03,51ZMČR A
10VOJTÍŠKOVÁ ŠárkaTJŠum01:03,69ZMČR A
11MARUŠKOVÁ KarolínaAšMB01:03,73ZMČR A
12VELOVÁ ZuzanaBiJa01:04,0pKP_SČ
-BERGMANOVÁ ŠárkaLoTr01:04,0pKPAD_VČ
14HORNÍKOVÁ VendulaTJVs01:04,24OHmládeže
15HUDZIETZOVÁ LucieKoKa01:04,3pKPŽA_SM
16KOUŘIMSKÁ AlenaChpL01:04,40ZMČR A
17LEINVEBEROVÁ HanaJPK01:04,83ZMČR A
18PAVELKOVÁ KláraJPK01:05,0VánNymburk
19WOLFOVÁ NikolaBiJa01:05,56ZMČR A
20MARKOVÁ HanaJPK01:05,6Prostějov
21LANDOVÁ PetraKSPKl01:05,87VCTrutnova
-VÝBORNÁ KláraMoP01:05,87ZMČR A
23VYMYSLICKÁ LenkaKIN01:05,95ZMČR A
24HROMÁDKOVÁ TerezaMoP01:06,08Kahanec
25KUČEROVÁ KláraJPK01:06,1Drak
26ČERNÁ NikolaKPSOs01:06,2VCKrnova
-KÜHROVÁ AnežkaPoPro01:06,2VCKrnova
28SILBERHORNOVÁ LenkaBoh01:06,32VCPlzně
29ZAJÍCOVÁ KristýnaKomBr01:06,41ZMČR A
30OLŠOVSKÁ KateřinaZlín01:06,43Kroměříž
31KONŠELOVÁ MonikaKLSTe01:06,5Osv.Nymb
-STROUHOVÁ HanaKIN01:06,5MCZnojma
celkem vyhodnoceno 609 výkonů 225 žákyň
200 m volný způsob - žačky ročník 90
02:06,91
1ČERNÍKOVÁ KateřinaAšMB02:10,63ZMČR A
2KADLECOVÁ KristýnaPSKr02:11,18ZMČR A
3MARKOVÁ HanaJPK02:14,39ZMČR A
4MARCOŇOVÁ AnnaOlymp02:15,8jKPŽA_Pha
5HUDZIETZOVÁ LucieKoKa02:15,9pKPŽA_SM
6BERGMANOVÁ ŠárkaLoTr02:17,24ZMČR A
7KONČELOVÁ GabrielaKSPKl02:17,5Velikonoce
-TOMAŠTÍKOVÁ PetraUnOl02:17,5jKPŽA_StM
9SZTULOVÁ NikolaKoKa02:18,73ZMČR A
10MARUŠKOVÁ KarolínaAšMB02:19,12ZMČR A
11JEDLIČKOVÁ KristýnaKPSOp02:19,24ZMČR A
12HORNÍKOVÁ VendulaTJVs02:19,6pKPŽA_SM
13LEINVEBEROVÁ HanaJPK02:19,65ZMČR A
14PROCHÁZKOVÁ KateřinaKomBr02:19,8pKPŽAB_JM
15KOUŘIMSKÁ AlenaChpL02:19,85ZMČR A
16SMIKOVÁ JanaSlPl02:20,37ZMČR A
17ČERNÁ NikolaKPSOs02:20,42ZMČR A
18KONŠELOVÁ MonikaKLSTe02:20,78ZMČR A
19ŠILHOVÁ JanaBoh02:20,97ZMČR A
20PAVELKOVÁ KláraJPK02:21,18ZMČR A
21HOMÉROVÁ KláraKSPKl02:21,8pKPDD_StČ
22LUDIKOVSKÁ NicoleTeBr02:21,9jKPŽA,B_JM
23VYMYSLICKÁ LenkaKIN02:22,33ZMČR A
24HROMÁDKOVÁ TerezaMoP02:23,3OdP MoP
25BEDNÁŘOVÁ MarkétaPKZá02:24,4Prostějov
26OLŠOVSKÁ KateřinaZlín02:24,89Kroměříž
27HAJDOVÁ JanaTJVs02:24,94ZMČR A
28VOJTÍŠKOVÁ ŠárkaTJŠum02:25,2pKPŽAD_StM
29VÝBORNÁ KláraMoP02:25,20ZMČR A
30BAUEROVÁ PetraSnKV02:25,23ZMČR A
31VELOVÁ ZuzanaBiJa02:25,3pKP_SČ
32TÁSLAROVÁ RadkaLoTr02:25,50VCTrutnova
celkem vyhodnoceno 354 výkonů 164 žákyň
400 m volný způsob - žačky ročník 90
04:25,2
1ČERNÍKOVÁ KateřinaAšMB04:27,57ZMČR
2KONČELOVÁ GabrielaKSPKl04:43,87OHmládeže
3MARKOVÁ HanaJPK04:46,52ZMČR A
4KADLECOVÁ KristýnaPSKr04:47,6jKPŽA_StM
5MARCOŇOVÁ AnnaOlymp04:48,5jKPŽA_Pha
6TOMAŠTÍKOVÁ PetraUnOl04:49,8jKPŽA_StM
7KONŠELOVÁ MonikaKLSTe04:53,17OHmládeže
8ČERNÁ NikolaKPSOs04:53,66ZMČR A
9HORNÍKOVÁ VendulaTJVs04:53,77OHmládeže
10ŠILHOVÁ JanaBoh04:54,00ZMČR A
11LEINVEBEROVÁ HanaJPK04:54,17ZMČR A
12MARUŠKOVÁ KarolínaAšMB04:54,48ZMČR A
13HAJDOVÁ JanaTJVs04:54,82OHmládeže
14HUDZIETZOVÁ LucieKoKa04:55,08ZMČR A
15SZTULOVÁ NikolaKoKa04:57,54ZMČR A
16LOVECKÁ VeronikaTJZn04:59,4MCZnojma
17ZAJÍCOVÁ KristýnaKomBr05:00,15ZMČR A
18OLŠOVSKÁ KateřinaZlín05:01,19ZMČR A
19TÁSLAROVÁ RadkaLoTr05:02,02ZMČR A
20KOUŘIMSKÁ AlenaChpL05:02,54Boubelík
21SMIKOVÁ JanaSlPl05:02,59OHmládeže
22STROUHOVÁ HanaKIN05:02,6pKPŽAB_JČ
23BERGMANOVÁ ŠárkaLoTr05:02,9jKPŽA,B_VČ
24KRAUSOVÁ KristýnaTJZn05:03,44ZMČR A
25KÜHROVÁ AnežkaPoPro05:03,6pKPŽAD_StM
26BEDNÁŘOVÁ MarkétaPKZá05:04,2pKPŽAD_StM
27VOJTÍŠKOVÁ ŠárkaTJŠum05:07,33LMČR A
28PROCHÁZKOVÁ KateřinaKomBr05:07,73OHmládeže
29VÝBORNÁ KláraMoP05:08,3pKPDD_Pha
30VYMYSLICKÁ LenkaKIN05:08,7MCZnojma
31SVAČINKOVÁ AlenaJPK05:10,3pKPŽ_ZM
32PAVELKOVÁ KláraJPK05:10,7MCZnojma
celkem vyhodnoceno 251 výkonů 123 žákyň
800 m volný způsob - žačky ročník 90
08:52,28
1ČERNÍKOVÁ KateřinaAšMB09:07,65ZMČR
2MARCOŇOVÁ AnnaOlymp09:49,3jKPŽA_Pha
3KONŠELOVÁ MonikaKLSTe09:51,2pKP_SČ
4HUDZIETZOVÁ LucieKoKa09:58,57ZMČR A
5LEINVEBEROVÁ HanaJPK09:59,12ZMČR A
6TOMAŠTÍKOVÁ PetraUnOl10:00,00ZMČR A
7MARKOVÁ HanaJPK10:02,48ZMČR A
8HORNÍKOVÁ VendulaTJVs10:05,72Kroměříž
9MARUŠKOVÁ KarolínaAšMB10:13,59ZMČR A
10HAJDOVÁ JanaTJVs10:14,5pKPŽA_SM
11ČERNÁ NikolaKPSOs10:15,28ZMČR A
12BEDNÁŘOVÁ MarkétaPKZá10:16,4jKPŽA_StM
13KRAUSOVÁ KristýnaTJZn10:18,09ZMČR A
14TÁSLAROVÁ RadkaLoTr10:18,82ZMČR A
15LOVECKÁ VeronikaTJZn10:20,2pKPŽAB_JM
16STROUHOVÁ HanaKIN10:21,1pKPŽAB_JČ
17OLŠOVSKÁ KateřinaZlín10:26,2pKPŽAD_StM
18VYMYSLICKÁ LenkaKIN10:31,0pKPŽAB_JČ
19HENKELOVÁ MichaelaKPSOs10:38,4pKPŽA_SM
20KÁPLOVÁ KateřinaKIN10:38,8pKPŽAB_JČ
21ASZMONGYOVÁ ZuzanaAšMB10:41,73Praha2003
22SZTULOVÁ NikolaKoKa10:41,89ZMČR A
23POLÍVKOVÁ PetraKIN10:44,2pKPŽAB_JČ
24WOLFOVÁ NikolaBiJa10:48,0pKP_SČ
25BERGMANOVÁ ŠárkaLoTr10:48,40Vytrvalec
26CHOVANOVÁ VeronikaČACR10:50,0pKP_SČ
27MALÁ LucieBaSo10:51,8pKP_ZČ
28TICHÁČKOVÁ ŠárkaJiDo10:58,0pKP_ZČ
29BLAŽKOVÁ ZuzanaLoTr10:58,7jKPŽA,B_VČ
30JANULÍKOVÁ PetraSpPř11:01,9pKPŽAD_StM
31HANŽLOVÁ TerezaUSK11:04,4pKPŽA_Pha
32TYDLITÁTOVÁ KarolínaUSK11:07,5pKPŽA_Pha
celkem vyhodnoceno 135 výkonů 66 žákyň
100 m motýlek - žačky ročník 90
01:04,94
1HOMÉROVÁ KláraKSPKl01:08,17ZMČR
2HORÁKOVÁ EvaČACR01:08,51ZMČR A
3MARCOŇOVÁ AnnaOlymp01:08,84Trojutkání
4KONŠELOVÁ MonikaKLSTe01:09,95OHmládeže
5PAULÍKOVÁ MartinaKomBr01:10,7jKPŽA,B_JM
6HORNÍKOVÁ VendulaTJVs01:11,79MCNJičína
7MARUŠKOVÁ KarolínaAšMB01:12,07Boubelík
8KÜHROVÁ AnežkaPoPro01:12,1pKPŽAD_StM
9LANDOVÁ PetraKSPKl01:12,28McDonalds
10ZAJÍCOVÁ KristýnaKomBr01:12,9pKPŽAB_JM
11BAUEROVÁ PetraSnKV01:12,99ZMČR A
12KRAUSOVÁ KristýnaTJZn01:13,0jKPŽA,B_JM
13KONČELOVÁ GabrielaKSPKl01:13,4Velikonoce
14ČERNÍKOVÁ KateřinaAšMB01:13,6pOPStČ_Kol
15PROCHÁZKOVÁ KateřinaKomBr01:13,8MCZnojma
16SMIKOVÁ JanaSlPl01:14,4Velikonoce
17TOMAŠTÍKOVÁ PetraUnOl01:14,42OHmládeže
18PAVELKOVÁ KláraJPK01:14,6VánNymburk
19JEDLIČKOVÁ KristýnaKPSOp01:14,73Štúrovo
20HEMZÁČKOVÁ PetraRPl01:14,8pKP_ZČ
21HAJDOVÁ JanaTJVs01:14,80Kroměříž
22PILNÁ KristýnaSlPl01:15,5pKP_ZČ
-KOUŘIMSKÁ AlenaChpL01:15,5pKP_SČ
24NĚMEČKOVÁ TerezaUSK01:15,52OHmládeže
25ŠILHOVÁ JanaBoh01:15,6pKPŽA_Pha
26MARKOVÁ HanaJPK01:15,93VC Slávie
27GÖTZOVÁ KristýnaSlPl01:16,55VCPlzně
28VYMYSLICKÁ LenkaKIN01:17,0MCZnojma
29STROUHOVÁ HanaKIN01:17,4MCZnojma
30PŘIBÁŇOVÁ MartinaSlLi01:17,7pKP_SČ
31BERGMANOVÁ ŠárkaLoTr01:18,11VCTrutnova
32SZTULOVÁ NikolaKoKa01:18,13MCNJičína
celkem vyhodnoceno 438 výkonů 146 žákyň
200 m motýlek - žačky ročník 90
02:19,85
1MARCOŇOVÁ AnnaOlymp02:28,33Trojutkání
2KONŠELOVÁ MonikaKLSTe02:30,5pKP_SČ
3HOMÉROVÁ KláraKSPKl02:30,66ZMČR A
4HORÁKOVÁ EvaČACR02:33,93ZMČR A
5KRAUSOVÁ KristýnaTJZn02:37,88ZMČR A
6ČERNÍKOVÁ KateřinaAšMB02:38,3pOPStČ_Ner
7PROCHÁZKOVÁ KateřinaKomBr02:39,0jKPŽA,B_JM
8HORNÍKOVÁ VendulaTJVs02:40,1pKPŽA_SM
9ZAJÍCOVÁ KristýnaKomBr02:40,45ZMČR A
10KÜHROVÁ AnežkaPoPro02:41,20ZMČR A
11HAJDOVÁ JanaTJVs02:41,4pKPŽA_SM
12HEMZÁČKOVÁ PetraRPl02:41,55ZMČR A
13BAUEROVÁ PetraSnKV02:44,20ZMČR A
14ŠILHOVÁ JanaBoh02:44,8pKPŽA_Pha
15MARUŠKOVÁ KarolínaAšMB02:45,2pOPStČ_Ner
16GÖTZOVÁ KristýnaSlPl02:47,5pKP_ZČ
17HENKELOVÁ MichaelaKPSOs02:47,50ZMČR A
18STROUHOVÁ HanaKIN02:48,77ZMČR A
19HUDZIETZOVÁ LucieKoKa02:49,0pKPŽA_SM
20LANDOVÁ PetraKSPKl02:51,99jKPDD-StČ
21NĚMEČKOVÁ TerezaUSK02:53,17LMČR A
22SILBERHORNOVÁ LenkaBoh02:53,3pKPŽA_Pha
23CHOVANOVÁ VeronikaČACR02:54,8pKP_SČ
24POLÍVKOVÁ PetraKIN02:54,9pKPŽAB_JČ
25TOMAŠTÍKOVÁ PetraUnOl02:55,0Prostějov
-PŘIBÁŇOVÁ MartinaSlLi02:55,0pKP_SČ
27VYMYSLICKÁ LenkaKIN02:56,8jKPŽA_JČ
28LUBOJACKÁ LucieKPSOp02:57,473xmotýlek
29VESELÁ LucieKIN02:58,3pKPŽAB_JČ
30SMOLEŇOVÁ MarkétaKPSOp02:58,673xmotýlek
31KÁPLOVÁ KateřinaKIN02:58,9pKPŽAB_JČ
-BEDNÁŘOVÁ MarkétaPKZá02:58,9jKPŽA_StM
celkem vyhodnoceno 169 výkonů 70 žákyň
200 m polohově - žačky ročník 90
02:24,41
1HOMÉROVÁ KláraKSPKl02:28,54ZMČR A
2LANDOVÁ PetraKSPKl02:29,34VCTrutnova
3KONČELOVÁ GabrielaKSPKl02:29,38ZMČR
4HORNÍKOVÁ VendulaTJVs02:30,45ZMČR A
5BERGMANOVÁ ŠárkaLoTr02:31,30ZMČR A
6HORÁKOVÁ EvaČACR02:32,69ZMČR A
7PROCHÁZKOVÁ KateřinaKomBr02:34,3pKPŽAB_JM
8KONŠELOVÁ MonikaKLSTe02:34,4pKP_SČ
9KUČEROVÁ KláraJPK02:34,86VC Slávie
10MARCOŇOVÁ AnnaOlymp02:35,1Velikonoce
11KÜHROVÁ AnežkaPoPro02:36,8jKPŽA_StM
12SMIKOVÁ JanaSlPl02:37,0Velikonoce
13KADLECOVÁ KristýnaPSKr02:37,7jKPŽA_StM
14PAVELKOVÁ KláraJPK02:37,84ZMČR A
15MARKOVÁ HanaJPK02:38,53VCTrutnova
16HROMÁDKOVÁ TerezaMoP02:39,0pKPDD_Pha
17ZAJÍCOVÁ KristýnaKomBr02:39,12ZMČR A
18SZTULOVÁ NikolaKoKa02:39,25MCNJičína
19PAULÍKOVÁ MartinaKomBr02:39,4jKPŽA,B_JM
20ČERNÍKOVÁ KateřinaAšMB02:39,50Boubelík
21TOMAŠTÍKOVÁ PetraUnOl02:39,9817listopad
22SILBERHORNOVÁ LenkaBoh02:40,6pKPŽA_Pha
23GÖTZOVÁ KristýnaSlPl02:41,35ZMČR A
24HUDZIETZOVÁ LucieKoKa02:41,38LMČR A
25BAUEROVÁ PetraSnKV02:41,78Boubelík
26MARUŠKOVÁ KarolínaAšMB02:41,9pOPStČ_Ner
27OLŠOVSKÁ KateřinaZlín02:42,0PřSpTř-M
28ŠILHOVÁ JanaBoh02:42,2pKPŽA_Pha
29ČERNÁ NikolaKPSOs02:42,3PřSpTř-M
30ŠAFROVÁ VeronikaPKČL02:43,1ModráStuha
31LEINVEBEROVÁ HanaJPK02:43,7Drak
32KOUŘIMSKÁ AlenaChpL02:44,52Boubelík
celkem vyhodnoceno 365 výkonů 151 žákyň
400 m polohově - žačky ročník 90
05:05,60
1KONČELOVÁ GabrielaKSPKl05:14,96ZMČR
2LANDOVÁ PetraKSPKl05:19,18ZMČR A
3HOMÉROVÁ KláraKSPKl05:20,48ZMČR A
4KONŠELOVÁ MonikaKLSTe05:23,1pKP_SČ
5HORNÍKOVÁ VendulaTJVs05:23,82ZMČR A
6ČERNÍKOVÁ KateřinaAšMB05:24,3pOPStČ_Kol
7HORÁKOVÁ EvaČACR05:25,4pKP_SČ
8BERGMANOVÁ ŠárkaLoTr05:31,0pKPAD_VČ
9TOMAŠTÍKOVÁ PetraUnOl05:32,49SmfDr-M
10PROCHÁZKOVÁ KateřinaKomBr05:32,81ZMČR A
11MARCOŇOVÁ AnnaOlymp05:33,46jKPDD-Pha
12KÜHROVÁ AnežkaPoPro05:34,0jKPŽA_StM
13MARKOVÁ HanaJPK05:37,70VCČBud
14BAUEROVÁ PetraSnKV05:38,21ZMČR A
15GÖTZOVÁ KristýnaSlPl05:40,62ZMČR A
16PAVELKOVÁ KláraJPK05:41,0pKPŽ_ZM
17PAULÍKOVÁ MartinaKomBr05:41,4jKPŽA,B_JM
18VYMYSLICKÁ LenkaKIN05:42,1pKPŽAB_JČ
19SMIKOVÁ JanaSlPl05:43,0pKP_ZČ
20STROUHOVÁ HanaKIN05:43,14ZMČR A
21LEINVEBEROVÁ HanaJPK05:45,4Drak
22HROMÁDKOVÁ TerezaMoP05:48,5pKPDD_Pha
-CHOVANOVÁ VeronikaČACR05:48,5pKP_SČ
24ZUBOVÁ KatarínaMoP05:49,1pKPDD_Pha
25KOUŘIMSKÁ AlenaChpL05:49,92Boubelík
26VYSKOČILOVÁ BarboraKLSTe05:50,0pKP_SČ
27REŽŇÁKOVÁ MagdalénaZlín05:50,6jKPŽA_StM
28VYŠKOVSKÁ LucieTJVs05:51,8pKPŽA_SM
29KÁPLOVÁ KateřinaKIN05:52,9pKPŽAB_JČ
30BEDNÁŘOVÁ MarkétaPKZá05:53,1pKPŽAD_StM
31BLECHOVÁ MarkétaKomBr05:56,1pKPŽAB_JM
32ŠAFROVÁ VeronikaPKČL06:01,89LMČR A
celkem vyhodnoceno 118 výkonů 57 žákyň
100 m prsa - žačky ročník 90
01:13,24
1LANDOVÁ PetraKSPKl01:14,44OHmládeže
2KUČEROVÁ KláraJPK01:15,41ZMČR A
3HROMÁDKOVÁ TerezaMoP01:18,42ZMČR
4KÜHROVÁ AnežkaPoPro01:18,9Drak
5PAULÍKOVÁ MartinaKomBr01:19,12ZMČR A
6ŠAFROVÁ VeronikaPKČL01:19,9pKP_SČ
-ŘEHÁKOVÁ BarboraLoNy01:19,9VánNymburk
8POSPÍŠILOVÁ KateřinaBoh01:20,5VánNymburk
9KONČELOVÁ GabrielaKSPKl01:21,26VCTrutnova
10HORNÍKOVÁ VendulaTJVs01:21,41OHmládeže
11HORÁKOVÁ EvaČACR01:21,42Boubelík
12ČERNÁ NikolaKPSOs01:21,98ZMČR A
13PILNÁ KristýnaSlPl01:22,3pKP_ZČ
14PAVELKOVÁ KláraJPK01:22,4VánNymburk
15PROCHÁZKOVÁ KateřinaKomBr01:22,8MCZnojma
-ZALABÁKOVÁ KláraLoNy01:22,8VánNymburk
17BLECHOVÁ MarkétaKomBr01:22,98ZMČR A
18BERGMANOVÁ ŠárkaLoTr01:23,1jKPŽA,B_VČ
19TOMAŠTÍKOVÁ PetraUnOl01:23,3Čert
20OLŠOVSKÁ KateřinaZlín01:23,64MCNJičína
-VOJTÍŠKOVÁ ŠárkaTJŠum01:23,64ZMČR A
22SMIKOVÁ JanaSlPl01:24,44KošařMem
23HOMÉROVÁ KláraKSPKl01:24,63VCTrutnova
24LEINVEBEROVÁ HanaJPK01:25,0VánNymburk
-REŽŇÁKOVÁ MagdalénaZlín01:25,0jKPŽA_StM
26VYMYSLICKÁ LenkaKIN01:25,1pKPŽAB_JČ
27ZEMANOVÁ LucieKomBr01:25,2FegoCup
28KONŠELOVÁ MonikaKLSTe01:25,4Osv.Nymb
-ONDERKOVÁ DanielaKPSOs01:25,4VCKrnova
30KOPECKÁ LenkaSlCho01:25,7pKP_SČ
31SZTULOVÁ NikolaKoKa01:25,72ZMČR A
32MIESBAUEROVÁ MarkétaTJTá01:25,8pKPŽAB_JČ
celkem vyhodnoceno 507 výkonů 197 žákyň
200 m prsa - žačky ročník 90
02:36,55
1LANDOVÁ PetraKSPKl02:41,06ZMČR A
2KUČEROVÁ KláraJPK02:45,55ZMČR A
3HORÁKOVÁ EvaČACR02:46,04ZMČR A
4PAULÍKOVÁ MartinaKomBr02:48,7pKPŽAB_JM
5KÜHROVÁ AnežkaPoPro02:50,2jKPŽA_StM
6ŠAFROVÁ VeronikaPKČL02:52,5pKP_SČ
7ŘEHÁKOVÁ BarboraLoNy02:53,0pOPStČ_Kol
8POSPÍŠILOVÁ KateřinaBoh02:54,41ZMČR A
9BLECHOVÁ MarkétaKomBr02:55,4jKPŽA,B_JM
10HROMÁDKOVÁ TerezaMoP02:55,8pKPŽA_Pha
11SMIKOVÁ JanaSlPl02:56,60KošařMem
12PILNÁ KristýnaSlPl02:56,9pKP_ZČ
13HORNÍKOVÁ VendulaTJVs02:57,9pKPŽA_SM
14PAVELKOVÁ KláraJPK02:58,5Prostějov
15ČERNÁ NikolaKPSOs02:59,07ZMČR A
16MIESBAUEROVÁ MarkétaTJTá02:59,53Praha2003
17ZALABÁKOVÁ KláraLoNy02:59,7pOPStČ_Kol
18ONDERKOVÁ DanielaKPSOs03:00,70ZMČR A
19MASOPUSTOVÁ NinaStLit03:00,8pKP_SČ
20REŽŇÁKOVÁ MagdalénaZlín03:02,1jKPŽA_StM
21KOPECKÁ LenkaSlCho03:02,8pKP_SČ
22BAUEROVÁ PetraSnKV03:03,42Boubelík
23KARLOVÁ VeronikaPKHK03:04,1pKPAD_VČ
24KONŠELOVÁ MonikaKLSTe03:04,14SmfDr-Č
25SILBERHORNOVÁ LenkaBoh03:04,6jKPŽA_Pha
26LEINVEBEROVÁ HanaJPK03:05,9Drak
27VYMYSLICKÁ LenkaKIN03:06,2pKPŽAB_JČ
28ANTOŠOVÁ AdélaLoTr03:06,6pKPAD_VČ
29DRAGOUNOVÁ IvaPKPří03:06,7pKPDD_StČ
30HANŽLOVÁ TerezaUSK03:07,8pKPŽA_Pha
31OKROUHLICKÁ AndreaLoTr03:08,0ModráStuha
32VYŠKOVSKÁ LucieTJVs03:08,5pKPŽA_SM
celkem vyhodnoceno 211 výkonů 97 žákyň
100 m znak - žačky ročník 90
01:06,39
1KONČELOVÁ GabrielaKSPKl01:07,76ZMČR A
2BERGMANOVÁ ŠárkaLoTr01:09,14ZMČR A
3HORNÍKOVÁ VendulaTJVs01:09,40ZMČR A
4JEDLIČKOVÁ KristýnaKPSOp01:09,86OHmládeže
5KADLECOVÁ KristýnaPSKr01:10,1VCHodonína
6KUČEROVÁ KláraJPK01:10,20ZMČR A
7PAVELKOVÁ KláraJPK01:10,21ZMČR A
8MARCOŇOVÁ AnnaOlymp01:10,3jKPŽA_Pha
9VÁŇOVÁ NellyZlín01:11,13ZMČR A
10MARKOVÁ HanaJPK01:11,66ZMČR A
11HUDZIETZOVÁ LucieKoKa01:11,77ZMČR A
12OLŠOVSKÁ KateřinaZlín01:12,15ZMČR A
13WOLFOVÁ NikolaBiJa01:12,2pKP_SČ
14KOUŘIMSKÁ AlenaChpL01:12,7pKP_SČ
15SMIKOVÁ JanaSlPl01:12,79ZMČR A
16KÜHROVÁ AnežkaPoPro01:12,8Čert
17RÜFENACHTOVÁ JenniferKomBr01:13,3pKPŽAB_JM
18VOBOŘILOVÁ TerezaKomBr01:13,5pKPŽAB_JM
19KONŠELOVÁ MonikaKLSTe01:13,71VC Slávie
20PROCHÁZKOVÁ KateřinaKomBr01:13,8jKPŽA,B_JM
21STROUHOVÁ HanaKIN01:14,15VCPlzně
22LUDIKOVSKÁ NicoleTeBr01:14,2jKPŽA,B_JM
23HOMÉROVÁ KláraKSPKl01:14,34OHmládeže
24SZTULOVÁ NikolaKoKa01:14,43MCNJičína
25HAJDOVÁ JanaTJVs01:14,9pKPŽA_SM
26ČERNÁ NikolaKPSOs01:15,01OHmládeže
27BLECHOVÁ MarkétaKomBr01:15,2jKPŽA,B_JM
28KOPTÍKOVÁ AdélaRPl01:15,53VCPlzně
29FLEGROVÁ NicolaBoh01:15,6jKPŽA_Pha
-SLÁMOVÁ SimonaPKSvi01:15,6jKPŽA,B_VČ
-VÝBORNÁ KláraMoP01:15,6pKPŽA_Pha
32ZALABÁKOVÁ KláraLoNy01:15,81Boubelík
celkem vyhodnoceno 531 výkonů 181 žákyň
200 m znak - žačky ročník 90
02:20,11
1KONČELOVÁ GabrielaKSPKl02:26,74ZMČR A
2KADLECOVÁ KristýnaPSKr02:29,0jKPŽA_StM
3BERGMANOVÁ ŠárkaLoTr02:29,03ZMČR A
4HORNÍKOVÁ VendulaTJVs02:30,02ZMČR A
5MARKOVÁ HanaJPK02:30,09ZMČR A
6PAVELKOVÁ KláraJPK02:31,64ZMČR A
7MARCOŇOVÁ AnnaOlymp02:33,9jKPŽA_Pha
8KUČEROVÁ KláraJPK02:34,2Drak
9SMIKOVÁ JanaSlPl02:34,3pKP_ZČ
10VOBOŘILOVÁ TerezaKomBr02:34,9jKPŽA,B_JM
11ČERNÁ NikolaKPSOs02:36,47ZMČR A
12HUDZIETZOVÁ LucieKoKa02:36,68LMČR A
13PROCHÁZKOVÁ KateřinaKomBr02:37,3jKPŽA,B_JM
14HROMÁDKOVÁ TerezaMoP02:37,6pKPŽA_Pha
15GÖTZOVÁ KristýnaSlPl02:38,48ZMČR A
16HAJDOVÁ JanaTJVs02:38,68ZMČR A
17KOUŘIMSKÁ AlenaChpL02:39,2pKP_SČ
18VÁŇOVÁ NellyZlín02:39,24LMČR A
19BLECHOVÁ MarkétaKomBr02:40,1jKPŽA,B_JM
20KOPTÍKOVÁ AdélaRPl02:40,2pKP_ZČ
21OLŠOVSKÁ KateřinaZlín02:40,7pKPŽAD_StM
22LUDIKOVSKÁ NicoleTeBr02:41,4jKPŽA,B_JM
23RÜFENACHTOVÁ JenniferKomBr02:41,5pKPŽAB_JM
24VÝBORNÁ KláraMoP02:41,6pKPŽA_Pha
25WOLFOVÁ NikolaBiJa02:42,2pKP_SČ
26NOVÁKOVÁ VeronikaLoTr02:42,3pKPAD_VČ
27LEINVEBEROVÁ HanaJPK02:42,6pKPŽ_ZM
28DVOŘÁČKOVÁ KateřinaKIN02:43,3jKPŽA_JČ
29STROUHOVÁ HanaKIN02:43,38VCČBud
30KÜHROVÁ AnežkaPoPro02:43,81VCKopřiv
31JEDLIČKOVÁ KristýnaKPSOp02:44,8pKPŽA_SM
32DOLEŽALOVÁ PetraZlín02:45,2Prostějov
celkem vyhodnoceno 225 výkonů 114 žákyň
pořadíjménooddílčaszávod
50 m volný způsob - žáci ročník 90
00:25,7
1PECH MartinKIN00:26,3pKPŽAB_JČ
2DUDÁČEK LuděkSlPl00:26,96ZMČR A
3VALOUCH VojtěchTJŠum00:27,3Čert
4SMETANA OndřejPOTřb00:27,59ZMČR A
5HANULÍK JanKPSOs00:27,6pKPŽA_SM
6MELOUN FilipKIN00:27,68ZMČR A
7PETRÁŇ JanSCPAP00:27,74ZMČR A
8ŠEFL JanSlPl00:27,79Sprinty
9FILÍPEK DominikKomBr00:27,8pKPŽAB_JM
-BRADA TomášSjBr00:27,8Čert
11ŠETEK ŠtěpánStLit00:27,82Boubelík
12KOLÁŘ MiroslavRPl00:27,90ZMČR A
13KLÍMA DavidSOPKo00:27,96ZMČR A
-DOLBA VojtěchKPSOs00:27,96ZMČR A
15BUDIL TomášJiDo00:28,02ZMČR A
16JURČENKO MichalSlPl00:28,05Sprinty
17PETRMICHL TomášSlPl00:28,1pKP_ZČ
18KYSILKA MichalPKVM00:28,17ZMČR A
19BARTOŠEK AdamZlín00:28,3pKPŽAD_StM
-LEHER VítKPSOs00:28,3pKPŽA_SM
21ČEJKA RomanBiJa00:28,40OHmládeže
22HEDER JakubKPSOs00:28,41ZMČR A
23PEŠEK JaroslavRPl00:28,57ZMČR A
24SOKOL JiříPKVM00:28,64ZMČR A
25HENNLICH DavidSlCho00:28,70Boubelík
26ULLMANN EduardMEZMo00:28,9pKPŽAD_StM
-ŽÁK FilipUnOl00:28,9Čert
28JEŽ RadomírZlín00:28,90MCNJičína
29SOUKUP VladimírLoBe00:28,92ZMČR A
30MELICHÁREK TomášTJZn00:29,0pKPŽAB_JM
-PUŠKA LukášKPSOs00:29,0pKPŽA_SM
32KŘEMEN JanTJKr00:29,00LMČR A
celkem vyhodnoceno 563 výkonů 252 žáků
100 m volný způsob - žáci ročník 90
00:56,20
1HANULÍK JanKPSOs00:56,76ZMČR A
2PECH MartinKIN00:57,23ZMČR A
3ŠEFL JanSlPl00:57,51ZMČR A
4ŠETEK ŠtěpánStLit01:00,19Boubelík
5KŘEMEN JanTJKr01:00,3VCKrnova
6VALOUCH VojtěchTJŠum01:00,31ZMČR A
7JURČENKO MichalSlPl01:00,38ZMČR A
8DOLBA VojtěchKPSOs01:00,8pKPŽA_SM
9LEHER VítKPSOs01:01,2pKPŽA_SM
10HENNLICH DavidSlCho01:01,22Boubelík
11KOLÁŘ MiroslavRPl01:01,3pKP_ZČ
12BARTOŠEK AdamZlín01:01,4pKPŽAD_StM
-ENDRŠT KarelLoBe01:01,4VánNymburk
14MIKULECKÝ JakubKomBr01:01,67ZMČR A
15PETRÁŇ JanSCPAP01:01,68ZMČR A
16SOKOL JiříPKVM01:01,7FegoCup
17DUDÁČEK LuděkSlPl01:01,70LMČR A
18PARTÍK JakubKLSTe01:01,8pKP_SČ
19BRADA TomášSjBr01:01,9pKPŽA_SM
20BUDIL TomášJiDo01:02,0pKP_ZČ
21FILÍPEK DominikKomBr01:02,2pKPŽAB_JM
-HAASE MiroslavLoTr01:02,2pKPAD_VČ
23KYSILKA MichalPKVM01:02,4FegoCup
24PUŠKA LukášKPSOs01:02,8pKPŽA_SM
25KLÍMA DavidSOPKo01:03,0VánNymburk
26MELOUN FilipKIN01:03,11ZMČR A
27SWACZYNA TomášSKS01:03,2pKPŽA_Pha
28KRAJČA MartinZlín01:03,3pKPŽAD_StM
29BENEŠ MartinSlPl01:03,5pKP_ZČ
30BAUER OndřejUSK01:03,7pKPŽA_Pha
31MELICHÁREK TomášTJZn01:03,9MCZnojma
32JURÁSEK LukášZlín01:04,0pKPŽAD_StM
celkem vyhodnoceno 655 výkonů 249 žáků
200 m volný způsob - žáci ročník 90
02:01,8
1HANULÍK JanKPSOs02:02,66ZMČR A
2ŠEFL JanSlPl02:04,60ZMČR A
3PECH MartinKIN02:07,58ZMČR A
4ŠETEK ŠtěpánStLit02:09,2pKP_SČ
5VALOUCH VojtěchTJŠum02:09,91ZMČR A
6JURČENKO MichalSlPl02:10,68ZMČR A
7KŘEMEN JanTJKr02:11,82ZMČR A
8MELICHÁREK TomášTJZn02:13,38ZMČR A
9BARTOŠEK AdamZlín02:13,6pKPŽAD_StM
10PARTÍK JakubKLSTe02:13,76ZMČR A
11LEHER VítKPSOs02:13,8pKPŽA_SM
12ULLMANN EduardMEZMo02:15,1pKPŽAD_StM
13KUBEŠ MartinLoTr02:16,7pKPAD_VČ
14HAASE MiroslavLoTr02:17,29JPHradec
15BALOUN KarelKIN02:17,8pKPŽAB_JČ
16FILÍPEK DominikKomBr02:18,0pKPŽAB_JM
17MALEŇÁK FilipTeBr02:18,2pKPŽAB_JM
18DOLBA VojtěchKPSOs02:18,3pKPŽA_SM
19PUŠKA LukášKPSOs02:18,5pKPŽA_SM
20BAUER OndřejUSK02:19,2pKPŽA_Pha
21KOLÁŘ MiroslavRPl02:19,3VCChodska
22KRAJČA MartinZlín02:19,4jKPŽA_StM
23BENEŠ MartinSlPl02:20,2pKP_ZČ
24TROJČINSKÝ MartinSkKop02:20,4pKPŽA_SM
25KYSILKA MichalPKVM02:20,5jKPŽA,B_VČ
26KLÍMA DavidSOPKo02:20,7pOPStČ_Kol
27SWACZYNA TomášSKS02:20,91Boubelík
28HYKRDA MichalPKKBr02:21,1jKPŽA,B_JM
-JURÁSEK LukášZlín02:21,1pKPŽAD_StM
30HOCHMANN AdamBoh02:21,4pKPŽA_Pha
31BEDNAŘÍK FilipSpPř02:21,8pKPŽAD_StM
32PETRÁŇ JanSCPAP02:22,4pKPAD_VČ
celkem vyhodnoceno 359 výkonů 185 žáků
400 m volný způsob - žáci ročník 90
04:14,9
1HANULÍK JanKPSOs04:24,8pKPŽA_SM
2ŠEFL JanSlPl04:28,00ZMČR A
3MELICHÁREK TomášTJZn04:34,89ZMČR A
4PECH MartinKIN04:37,65OHmládeže
5BALOUN KarelKIN04:39,05ZMČR A
6LEHER VítKPSOs04:41,0pKPŽA_SM
7KŘEMEN JanTJKr04:41,18ZMČR A
8SWACZYNA TomášSKS04:41,48ZMČR A
9VALOUCH VojtěchTJŠum04:41,55ZMČR A
10JURČENKO MichalSlPl04:41,86OHmládeže
11PARTÍK JakubKLSTe04:44,13ZMČR A
12DOLBA VojtěchKPSOs04:45,6pKPŽA_SM
13ULLMANN EduardMEZMo04:45,96ZMČR A
14ŠLAJS PetrSlPl04:46,1jKP_ZČ
15PUŠKA LukášKPSOs04:46,54ZMČR A
16KUBEŠ MartinLoTr04:47,44ZMČR A
17MIKULECKÝ JakubKomBr04:48,0pKPŽAB_JM
18BARTOŠEK AdamZlín04:48,2pKPŽAD_StM
19HAASE MiroslavLoTr04:49,31OHmládeže
20MALEŇÁK FilipTeBr04:50,2pKPŽAB_JM
21HARTMANN TomášKPSOs04:50,54ZMČR A
22KYSILKA MichalPKVM04:51,28OHmládeže
23KRAJČA MartinZlín04:53,74LMČR A
24SMETANA OndřejPOTřb04:54,9MCZnojma
25BARTOŠ DavidTeBr04:55,6jKPŽA,B_JM
26FILÍPEK DominikKomBr04:57,2pKPŽAB_JM
27ŠETEK ŠtěpánStLit04:58,46LMČR A
28BAUER OndřejUSK04:59,0pKPŽA_Pha
29KOLÁŘ MiroslavRPl04:59,4VCChodska
30TRNKA MichalJPK05:00,0pKPŽ_ZM
31TROJČINSKÝ MartinSkKop05:00,2pKPŽA_SM
32HOCHMANN AdamBoh05:01,4pKPŽA_Pha
celkem vyhodnoceno 254 výkonů 135 žáků
1500 m volný způsob - žáci ročník 90
17:05,8
1HANULÍK JanKPSOs17:26,73ZMČR A
2MELICHÁREK TomášTJZn17:56,71ZMČR A
3BALOUN KarelKIN18:20,93ZMČR A
4KUBEŠ MartinLoTr18:24,38ZMČR A
5ŠEFL JanSlPl18:30,30LMČR A
6KŘEMEN JanTJKr18:30,48ZMČR A
7PARTÍK JakubKLSTe18:34,06ZMČR A
8HAASE MiroslavLoTr18:34,6jKPŽA,B_VČ
9HARTMANN TomášKPSOs18:37,22ZMČR A
10KRAJČA MartinZlín18:37,4pKPŽAD_StM
11PUŠKA LukášKPSOs18:38,34ZMČR A
12BARTOŠEK AdamZlín18:47,4pKPŽAD_StM
13VALOUCH VojtěchTJŠum18:47,6pKPŽAD_StM
14BAUER OndřejUSK19:03,35ZMČR A
15ŠLAJS PetrSlPl19:03,81LMČR A
16SWACZYNA TomášSKS19:06,42VCPlzně
17HYNEK VítKIN19:10,87ZMČR A
18KYSILKA MichalPKVM19:14,10ZMČR A
19MIKULECKÝ JakubKomBr19:24,5pKPŽAB_JM
20HOCHMANN AdamBoh19:35,6pKPŽA_Pha
21BLAHA OndřejTJZn19:38,8jKPŽA,B_JM
22VAŇOUREK TomášSlPl19:42,60ZMČR A
23BRYCHTA RadekZlín19:43,2jKPŽA_StM
24DVOŘÁK MartinBaSo19:43,27ZMČR A
25CIELECKÝ TomášPoPro19:47,8jKPŽA_StM
26DABERGER TomášTJZn19:48,0jKPŽA,B_JM
27KOLÁŘ MiroslavRPl19:51,99VCPlzně
28PECH MartinKIN19:57,0pKPŽAB_JČ
29BARTOŠ DavidTeBr19:57,21LMČR A
30BENEŠ MartinSlPl19:57,90Vytrvalec
31KLVÁČEK JosefPoPro20:00,8pKPŽAD_StM
32SOMMER JanKIN20:11,7pKPŽAB_JČ
celkem vyhodnoceno 140 výkonů 74 žáků
100 m motýlek - žáci ročník 90
01:03,06
1ŠEFL JanSlPl01:01,51ZMČR A
2ŠETEK ŠtěpánStLit01:06,67ZMČR A
3ULLMANN EduardMEZMo01:07,9Čert
4HEDER JakubKPSOs01:08,21ZMČR A
5SOUKUP VladimírLoBe01:08,3VánNymburk
6BRADA TomášSjBr01:08,66ZMČR A
7HENNLICH DavidSlCho01:09,0pKP_SČ
-LEHER VítKPSOs01:09,0VCKrnova
9VALOUCH VojtěchTJŠum01:09,3pKPŽAD_StM
10BENEŠ MartinSlPl01:09,45ZMČR A
11ŽÁK FilipUnOl01:09,73ZMČR A
12HAASE MiroslavLoTr01:10,03ZMČR A
13HANULÍK JanKPSOs01:10,2VCKrnova
14BARTOŠEK AdamZlín01:10,4pKPŽAD_StM
15PECH MartinKIN01:10,42ZMČR A
16PARTÍK JakubKLSTe01:10,43ZMČR A
17VALTA MartinBaSo01:10,45ZMČR A
18ENDRŠT KarelLoBe01:10,8VánNymburk
-HYKRDA MichalPKKBr01:10,8FegoCup
20SRNKA VojtěchTTTPí01:11,5pKPŽAB_JČ
21JURČENKO MichalSlPl01:11,51VCTrutnova
22MELICHÁREK TomášTJZn01:11,72ZMČR A
23KAŠPAR MartinKoKa01:12,6pKPŽA_SM
24PEŠEK JaroslavRPl01:12,69VCPlzně
25CIELECKÝ TomášPoPro01:13,0jKPŽA_StM
26HÖNIG LukášKomBr01:13,2Velikonoce
27JURÁSEK LukášZlín01:13,5pKPŽAD_StM
28SWACZYNA TomášSKS01:13,6pKPŽA_Pha
-MÁJ DavidOlymp01:13,6pKPŽA_Pha
-NOVÁK JiříPKSvi01:13,6pKPAD_VČ
-BEDNAŘÍK FilipSpPř01:13,6PřSpTř-M
32DOLBA VojtěchKPSOs01:13,7VCKrnova
celkem vyhodnoceno 437 výkonů 160 žáků
200 m motýlek - žáci ročník 90
02:16,5
1ŠEFL JanSlPl02:25,30ZMČR A
2ULLMANN EduardMEZMo02:30,27ZMČR A
3ŠETEK ŠtěpánStLit02:31,4pKP_SČ
4LEHER VítKPSOs02:32,7pKPŽA_SM
5PARTÍK JakubKLSTe02:33,6pKP_SČ
6ŽÁK FilipUnOl02:35,5pKPŽAD_StM
7BRADA TomášSjBr02:35,76ZMČR A
8MELICHÁREK TomášTJZn02:36,18ZMČR A
9SRNKA VojtěchTTTPí02:36,8pKPŽAB_JČ
10BALOUN KarelKIN02:38,3pKPŽAB_JČ
11VALTA MartinBaSo02:40,00ZMČR A
12HYKRDA MichalPKKBr02:42,2Prostějov
13NOVÁK JiříPKSvi02:42,3pKPAD_VČ
14AVRAT VladimírBaSo02:43,69ZMČR A
15BEDNAŘÍK FilipSpPř02:45,0PřSpTř-M
16BARTOŠEK AdamZlín02:46,6Prostějov
17ŠLAJS PetrSlPl02:46,94LMČR A
18KRÁL JosefKIN02:47,71ZMČR A
19HANULÍK JanKPSOs02:49,153xmotýlek
20CIELECKÝ TomášPoPro02:49,233xmotýlek
21JURÁSEK LukášZlín02:51,1pKPŽAD_StM
22BÖSWART JonášSKS02:53,4pKPŽA_Pha
23NOVÁK FilipKPSOs02:54,2pKPŽA_SM
24PEŠEK JaroslavRPl02:54,8jKP_ZČ
-HÖNIG LukášTeBr02:54,8pKPŽAB_JM
26NOVÁK PavelChÚ02:55,3pKP_SČ
27MICHALČÍK JanSjBr02:55,8pKPŽA_SM
28SOUKUP VladimírLoBe02:56,44ZMČR A
29HÖNIG LukášKomBr02:58,0Drak
30HARTMANN TomášKPSOs02:58,533xmotýlek
31TALLER JakubSlLi02:59,0PřSpTř-Č
32DABERGER TomášTJZn02:59,5jKPŽA,B_JM
celkem vyhodnoceno 154 výkonů 70 žáků
200 m polohově - žáci ročník 90
02:16,13
1BRADA TomášSjBr02:25,28ZMČR A
2HANULÍK JanKPSOs02:26,54MCNJičína
3ŠETEK ŠtěpánStLit02:27,6pKP_SČ
4DOLBA VojtěchKPSOs02:27,75ZMČR A
5SRNKA VojtěchTTTPí02:28,47ZMČR A
6HENNLICH DavidSlCho02:29,2pKP_SČ
7JURČENKO MichalSlPl02:29,85ZMČR A
8HAASE MiroslavLoTr02:29,94ZMČR A
9ENDRŠT KarelLoBe02:30,01ZMČR A
10LEHER VítKPSOs02:30,3PřSpTř-M
11ŠEFL JanSlPl02:30,50VCTrutnova
12MELOUN FilipKIN02:30,70ZMČR A
13HEDER JakubKPSOs02:31,22ZMČR A
14BENEŠ MartinSlPl02:33,10ZMČR A
15SWACZYNA TomášSKS02:33,98Boubelík
16MIKULECKÝ JakubKomBr02:34,6pKPŽAB_JM
17ULLMANN EduardMEZMo02:34,72MCNJičína
18ŽÁK FilipUnOl02:34,9pKPŽAD_StM
19ŠLAJS PetrSlPl02:35,1Velikonoce
20DRAŠKA BronislavKPSOs02:35,19ZMČR A
21PECH MartinKIN02:35,5pKPŽAB_JČ
22PARTÍK JakubKLSTe02:35,55Boubelík
23KOLÁŘ MiroslavRPl02:35,9VCChodska
24HYKRDA MichalPKKBr02:36,7jKPŽA,B_JM
25KRAJČA MartinZlín02:37,20MCNJičína
26SMETANA OndřejPOTřb02:37,3MCZnojma
27KYSILKA MichalPKVM02:38,3pKPAD_VČ
28VALOUCH VojtěchTJŠum02:38,6Pětiboj
-BALOUN KarelKIN02:38,6MCZnojma
30PÍCHA PavelMoP02:39,4pKPŽA_Pha
31PEŠEK JaroslavRPl02:39,44ZMČR A
32BARTOŠ DavidTeBr02:39,7jKPŽA,B_JM
celkem vyhodnoceno 341 výkonů 164 žáků
400 m polohově - žáci ročník 90
04:50,43
1PECH MartinKIN05:06,20Praha2003
2HANULÍK JanKPSOs05:07,1pKPŽA_SM
3BRADA TomášSjBr05:07,61ZMČR A
4ULLMANN EduardMEZMo05:12,85ZMČR A
5ŠEFL JanSlPl05:14,9pKP_ZČ
6SWACZYNA TomášSKS05:16,36ZMČR A
7SRNKA VojtěchTTTPí05:17,3pKPŽAB_JČ
8PARTÍK JakubKLSTe05:18,36ZMČR A
9HAASE MiroslavLoTr05:20,47ZMČR A
10HEDER JakubKPSOs05:21,00ZMČR A
11KOLÁŘ MiroslavRPl05:23,71ZMČR A
12BALOUN KarelKIN05:24,4pKPŽAB_JČ
13BENEŠ MartinSlPl05:24,76ZMČR A
14ŠLAJS PetrSlPl05:25,8jKP_ZČ
15KUBEŠ MartinLoTr05:30,10ZMČR A
16ENDRŠT KarelLoBe05:30,40ZMČR A
17HENNLICH DavidSlCho05:30,5pKP_SČ
18MELICHÁREK TomášTJZn05:32,5pKPŽAB_JM
19MIKULECKÝ JakubKomBr05:33,4pKPŽAB_JM
20HYKRDA MichalPKKBr05:35,7jKPŽA,B_JM
21KRAJČA MartinZlín05:37,6jKPŽA_StM
22LÁZNIČKA PetrZlín05:41,0pKPŽAD_StM
23SOMMER JanKIN05:42,1pKPŽAB_JČ
-CIELECKÝ TomášPoPro05:42,1jKPŽA_StM
25BAUER OndřejUSK05:42,5pKPŽA_Pha
26LEHER VítKPSOs05:42,65LMČR A
27NOVOTNÝ MilanSlLi05:44,0pKP_SČ
28KYSILKA MichalPKVM05:44,3jKPŽA,B_VČ
29BÖSWART JonášSKS05:45,6pKPŽA_Pha
30BARTOŠ DavidTeBr05:45,8jKPŽA,B_JM
31ROZA JanPKR05:46,7pKP_SČ
32ŠETEK ŠtěpánStLit05:46,98LMČR A
celkem vyhodnoceno 147 výkonů 91 žáků
100 m prsa - žáci ročník 90
01:09,63
1SRNKA VojtěchTTTPí01:14,1pKPŽAB_JČ
2BRADA TomášSjBr01:14,11ZMČR A
3DOLBA VojtěchKPSOs01:14,29ZMČR A
4SMETANA OndřejPOTřb01:14,82ZMČR A
5PETRMICHL TomášSlPl01:15,24ZMČR A
6ULLMANN EduardMEZMo01:15,90ZMČR A
7MELOUN FilipKIN01:16,00ZMČR A
8ENDRŠT KarelLoBe01:17,1VánNymburk
9KYSILKA MichalPKVM01:17,9FegoCup
10NOVOTNÝ MilanSlLi01:18,2pKP_SČ
11HYKRDA MichalPKKBr01:18,5FegoCup
12SOMMER JanKIN01:18,77ZMČR A
13BUDIL TomášJiDo01:18,91ZMČR A
14JURČENKO MichalSlPl01:19,29VCTrutnova
15KORÁB KarelTeBr01:19,5pKPŽAB_JM
16KOLÁŘ MiroslavRPl01:19,67VCPlzně
17LEHER VítKPSOs01:20,25MCNJičína
18PEŠEK JaroslavRPl01:20,4pKP_ZČ
19FOLTÝN TadeášPoPro01:20,7Čert
20SWACZYNA TomášSKS01:20,72Boubelík
21SKÁLA JiříSKS01:20,8pKPŽA_Pha
22PIVOŇKA JiříSlPl01:20,9pKP_ZČ
23DANĚK JiříSpPř01:21,0PřSpTř-M
24DOLINSKÝ RadekMEZMo01:21,18Kroměříž
25PLEŠEK KamilPKNJ01:21,2pKPŽA_SM
26VOLÁK PatrikSnKV01:21,5pKP_ZČ
27ČEJKA RomanBiJa01:21,51OHmládeže
28HAVRÁNEK VojtěchLoTr01:21,72VCTrutnova
29PECHA MarekSlPl01:22,2pKP_ZČ
30HEDER JakubKPSOs01:22,36OHmládeže
31BRABEC MartinBoh01:22,5pKPŽA_Pha
32HAPL JakubSlUH01:22,9pKPŽAD_StM
celkem vyhodnoceno 552 výkonů 207 žáků
200 m prsa - žáci ročník 90
02:28,33
1ULLMANN EduardMEZMo02:37,58ZMČR A
2BRADA TomášSjBr02:37,61ZMČR A
3SRNKA VojtěchTTTPí02:39,45ZMČR A
4SMETANA OndřejPOTřb02:41,75ZMČR A
5JURČENKO MichalSlPl02:45,83ZMČR A
6DOLBA VojtěchKPSOs02:45,87ZMČR A
7PETRMICHL TomášSlPl02:45,90ZMČR A
8SOMMER JanKIN02:48,01ZMČR A
9ENDRŠT KarelLoBe02:49,57ZMČR A
10LEHER VítKPSOs02:50,3pKPŽA_SM
11MELOUN FilipKIN02:51,72ZMČR A
12KORÁB KarelTeBr02:51,77ZMČR A
13BUDIL TomášJiDo02:52,2pKP_ZČ
14KOLÁŘ MiroslavRPl02:52,58Boubelík
15HYKRDA MichalPKKBr02:52,7Prostějov
16NOVOTNÝ MilanSlLi02:52,85ZMČR A
17DANĚK JiříSpPř02:53,21ZMČR A
18DOLINSKÝ RadekMEZMo02:53,8pKPŽAD_StM
19HENNLICH DavidSlCho02:54,0pKP_SČ
20BRYCHTA RadekZlín02:56,1pKPŽAD_StM
21PIVOŇKA JiříSlPl02:56,3pKP_ZČ
-PEŠEK JaroslavRPl02:56,3pKP_ZČ
23DRAŠKA BronislavKPSOs02:56,6pKPŽA_SM
24HAVRÁNEK VojtěchLoTr02:56,8pKPAD_VČ
25PLEŠEK KamilPKNJ02:57,0pKPŽA_SM
26KYSILKA MichalPKVM02:57,7jKPŽA,B_VČ
27MALEŇÁK FilipTeBr02:57,9jKPŽA,B_JM
28FOLTÝN TadeášPoPro02:58,1pKPŽAD_StM
29VOLÁK PatrikSnKV02:58,4pKP_ZČ
30PECHA MarekSlPl02:59,2pKP_ZČ
31ŠLAJS PetrSlPl02:59,88KošařMem
32SKÁLA JiříSKS02:59,9pKPŽA_Pha
celkem vyhodnoceno 249 výkonů 132 žáků
100 m znak - žáci ročník 90
01:03,7
1HANULÍK JanKPSOs01:04,05ZMČR A
2ENDRŠT KarelLoBe01:05,99ZMČR A
3HAASE MiroslavLoTr01:07,07ZMČR A
4HENNLICH DavidSlCho01:07,8pKP_SČ
5BRADA TomášSjBr01:08,7Čert
6JURČENKO MichalSlPl01:08,8jKP_ZČ
7KŘEMEN JanTJKr01:09,21ZMČR A
8SOMMER JanKIN01:10,07ZMČR A
9MIKULECKÝ JakubKomBr01:10,2pKPŽAB_JM
10SRNKA VojtěchTTTPí01:10,34ZMČR A
11SWACZYNA TomášSKS01:10,5pKPŽA_Pha
12ŠEFL JanSlPl01:10,82VCTrutnova
13BENEŠ MartinSlPl01:11,35ZMČR A
14BAUER OndřejUSK01:11,57ZMČR A
15KOLÁŘ MiroslavRPl01:11,78ZMČR A
16PETRÁŇ JanSCPAP01:11,94ZMČR A
17PUŠKA LukášKPSOs01:12,14ZMČR A
18VALTA MartinBaSo01:12,34ZMČR A
19FILÍPEK DominikKomBr01:12,4MCZnojma
20ŽÁK FilipUnOl01:13,5Čert
21ŘEHÁK JakubLoNy01:13,6VánNymburk
22PÍCHA PavelMoP01:14,0pKPŽA_Pha
23KRAJČA MartinZlín01:14,32MCNJičína
24TROJČINSKÝ MartinSkKop01:14,5pKPŽA_SM
-KOLMAN OndřejBoh01:14,5PřSpTř-Č
26ELIÁŠ VojtěchKLSTe01:15,0pKP_SČ
27KYSILKA MichalPKVM01:15,3FegoCup
28HOCHMANN AdamBoh01:15,7pKPŽA_Pha
-SOUKUP VladimírLoBe01:15,7VánNymburk
30KOUTSKÝ OndřejSCPAP01:15,71OHmládeže
31ČEJKA RomanBiJa01:15,8LunaLouny
32PETRMICHL TomášSlPl01:15,85VCPlzně
celkem vyhodnoceno 515 výkonů 205 žáků
200 m znak - žáci ročník 90
02:17,53
1HANULÍK JanKPSOs02:16,17ZMČR A
2ENDRŠT KarelLoBe02:23,08ZMČR A
3HAASE MiroslavLoTr02:25,5pKPAD_VČ
4KŘEMEN JanTJKr02:27,66ZMČR A
5JURČENKO MichalSlPl02:27,77ZMČR A
6HENNLICH DavidSlCho02:28,3pKP_SČ
7MIKULECKÝ JakubKomBr02:28,7pKPŽAB_JM
8SWACZYNA TomášSKS02:29,58ZMČR A
9PUŠKA LukášKPSOs02:32,20ZMČR A
10VALTA MartinBaSo02:32,67ZMČR A
11KRAJČA MartinZlín02:32,8pKPŽAD_StM
12BAUER OndřejUSK02:33,18ZMČR A
13FILÍPEK DominikKomBr02:34,2pKPŽAB_JM
14BRADA TomášSjBr02:34,60VCKopřiv
15SOMMER JanKIN02:34,80ZMČR A
16BENEŠ MartinSlPl02:36,2PřSpTř-Č
17DRAŠKA BronislavKPSOs02:36,28ZMČR A
18BARTOŠEK AdamZlín02:37,2pKPŽAD_StM
19LUKEŠ JakubSlPl02:38,2pKP_ZČ
20LÁZNIČKA PetrZlín02:38,7pKPŽAD_StM
21PETRÁŇ JanSCPAP02:39,1pKPAD_VČ
22ELIÁŠ VojtěchKLSTe02:39,3pKP_SČ
23ŘEHÁK JakubLoNy02:39,8pOPStČ_Kol
24ADAMÍK JosefBoh02:40,0pKPŽA_Pha
-TROJČINSKÝ MartinSkKop02:40,0pKPŽA_SM
26PÍCHA PavelMoP02:40,2pKPŽA_Pha
27MÁJ DavidOlymp02:40,3pKPŽA_Pha
28ŠLAJS PetrSlPl02:40,36LMČR A
29TRNKA MichalJPK02:40,49ZMČR A
30BALOUN KarelKIN02:41,1pKPŽAB_JČ
31KOLMAN OndřejBoh02:41,2pKPŽA_Pha
32BLAHA OndřejTJZn02:42,8jKPŽA,B_JM
celkem vyhodnoceno 204 výkonů 109 žáků


V registru výkonů bylo nalezeno 73 závodů, kterých se zúčastnili plavci této věkové kategorie. Zaznamenáno je 9003 jejich výkonů v "mistrovských" disciplínách. V následující tabulce je seznam vyhodnocených závodů.

zkratkaplný název závodumístobazénpzndatum konání
17listopadMemoriál 17. listopaduOlomouc50K18.10.
3xmotýlekMotýlkářský trojbojKarviná25K28.03.
BoubelíkMemoriál Jaromíra BoubelíkaRoudnice n.L.25K08.11. - 09.11.
DrakCena Brněnského drakaBrno25K22.02. - 23.02.
ČertŠumperský čwrtŠumperk25K21.12.
EYOF7. Evropský olympijský festival mládežeFrancie50R28.07. - 01.08.
FegoCupFego cupBrno - Lesná25R20.12.
FinDružFinále soutěže družstevBrno50K29.03. - 30.03.
jKPDD-PhaKP dorostu a dospělých PhaPraha-Podolí50K30.04. - 30.04.
jKPDD-StČKP dorostu a dospělých StČPraha-Podolí50K30.04. - 30.04.
jKP_ZČJarní sdružený krajský přebor ZČPlzeň25M31.05. - 01.06.
jKPŽA,B_JMKPŽ A + B JMBrno25K24.05. - 25.05.
jKPŽA,B_VČKPŽ A + B VČTrutnov25K24.05. - 25.05.
jKPŽA_JČKPŽ A JČJ.Hradec25K24.05. - 25.05.
jKPŽA_PhaKPŽ A PrahaPraha-Strahov25K23.05. - 24.05.
jKPŽA_StMKPŽ A StMProstějov25K18.05. a 24.05.
jOP_StMOPŽ_StM_ŠumperkŠumperk25K27.04.
jOPŽ_BC_JMOPŽ B,C JM BrnoBrno25K04.05. - 05.05.
JPHradecJarní pohár města Hradce KrálovéH.Králové50K03.05. a 04.05.
KahanecŠtiavnický kahanecBanská Štiavnica25R18.10.
KošařMemKošařův memoriálPlzeň-Radbuza25K12.04.
KPDr-PhaPřebor Prahy družstevPraha-Strahov25K21.01. - 22.01.
KroměřížVC KroměřížeKroměříž25K19.10.
LMČRLetní mistrovství ČRPardubice50K27.06. - 29.06.
LMČR ALetní mistrovství ČR žactva AZlín50K21.06. - 22.06.
LunaLounyLounský Pohár LUNALouny25K01.03.
McDonaldsMcDonalds multistroke cupRakousko25R18.01. - 19.01.
MCNJičínaMC - Nového JičínaNový Jičín25K11.10. - 12.10.
MCZnojmaMalá cena ZnojmaZnojmo25K18.10.
ModráStuhaModrá stuha města NáchodaNáchod25M26.04. - 27.04.
NeratoviceNeratovický pohárNeratovice25K19.01.
OdP MoPOddílové přebory MotorletuPraha-Radlice25K25.06. - 26.06.
OHmládežeOlympijské hry mládežeSvitavy25K15.06. - 18.06.
Osv.NymbCena Osvobození města NymburkaNymburk25N10.05. - 11.05.
PětibojPlavecký pětiboj o pohár starosty městaMohelnice25K15.03. - 16.03.
pKPAD_VČKPŽ ADD VČSvitavy25K15.11. - 16.11.
pKPDD_PhaKrajský přebor PrahyPříbram25K31.10. - 01.11.
pKPDD_StČKrajský přebor Středních ČechPříbram25K31.10. - 01.11.
pKP_SČKP SČLouny25K22.11. - 23.11.
pKP_ZČKP ZČDomažlice25K22.11. - 23.11.
pKPŽAB_JČKPŽ AB JČPrachatice25K22.11. - 23.11.
pKPŽAB_JMKPŽ AB JMBrno25K22.11. - 23.11.
pKPŽAD_StMKPŽ AD StMZlín25K08.11. a 15.11.
pKPŽA_PhaKPŽ A PrahaPraha-Strahov25K14.11. - 15.11.
pKPŽA_SMKPŽ A SMKopřivnice25K21.11. - 22.11.
pKPŽ_ZMKPŽ ZMŽďár nad Sázavou25K23.11.
pOPStČ_KolKrajská základní soutěž ? 2. částKolin25K18.10.
pOPStČ_NerKrajská základní soutěž ? 1. částNeratovice25K04.10.
Praha2003MZ Praha 2003Praha-Podolí50K30.05. - 01.06.
ProstějovVC ProstějovaProstějov25K24.10. - 25.10.
PřSpTř-ČPřebor sportovních tříd - ČechyPraha-Podolí50K16.12.
PřSpTř-MPřebor sportovních tříd - MoravaOstrava50K16.12.
SmfDr-ČSemifinále soutěže družstev - ČechyPraha50K08.03. - 09.03.
SmfDr-MSemifinále soutěže družstev - MoravaOlomouc50K08.03. - 09.03.
SprintyPlzeňské sprintyPlzeň25K18.10.
TrojutkáníMez.utkání ml. juniorů CZE-POL-SVKWroclaw25R31.05. - 31.05.
VánNymburkVánoční cena města NymburkNymburk25K29.11. - 30.11.
VC SlávieVC SK SlaviaPraha-Eden25K22.03.
VCChodskaVC Chodska ? 15. ročníkDomažlice25K20.09. - 21.09.
VCČBudVelká cena Českých BudějovicČ.Budějovice50K17.05. - 18.05.
VCHodonínaVelká cena HodonínaHodonín25M12.04.
VCKopřivVelká cena města KopřivniceKopřivnice25K08.02. - 09.02.
VCKrnovaCena KrnovskaKrnov25M08.11.
VCPlzněVC PlzněPlzeň25K11.10.
VCTrnavyO pohár města TrnavyTrnava25R15.03. - 16.03.
VCTrutnovaVC TrutnovaTrutnov25K11.10. - 12.10.
VCVysMýtaVC Vysokého MýtaVysoké Mýto25K04.10.
VelikonoceVelikonoční závodyPraha-Strahov25K05.04. - 06.04.
VytrvalecPlzeňský vytrvalecPlzeň-Slovany50K15.03. - 16.03.
VřídloPohár karlovarského VřídlaKarlovy Vary50K07.06.
ZMČRZimní mistrovství ČRPlzeň25K28.11. - 30.11.
ZMČR AZimní mistrovství ČR žactva ATrutnov25K13.12. - 14.12.
ŠtúrovoŠtúrovské stovkyŠtúrovo50R30.08.

Legenda: sloupec pzn v předchozí tabulce vyjadřuje úplnost výsledků vyhodnocených závodů. K = kompletní, R = výkony všech českých plavců, N = neúplné, chybí některé disciplíny, M = neúplné, pouze několik výkonů.

autor: mtb | komentářů: 0