TOP32 - nejlepší výkony čtrnáctiletých

Vydáno dne 27. 02. 2004 (počet přístupů 5051)


Žebříček TOP32 je přehled nejlepších 32 výkonů uložených v Registru výkonů. Ten obsahuje přibližně 70 000 časů českých plavců zaplavaných v roce 2003 ve více jak 100 závodech. Přesto neobsahuje všechny závody a je proto možné, že některé výkony nebo jména některých plavců v něm chybí.

U každé disciplíny je vedle názvu uveden i čas příslušného žákovského rekordu, který platil na konci roku 2002. Červeně jsou zvýrazněna jména a výkony těch plavců, kteří v roce 2003 zaplavali čas lepší než původní rekord. Při výběru nejlepších časů nebyla rozlišena délka bazenů a nebyly vyhodnoceny "nemistrovské" disciplíny. To a mnohé další ale umožňuje interaktivní žebříček.

pořadíjménooddílčaszávod
50 m volný způsob - žačky ročník 89
00:27,0
1NOGOVÁ MartinaTŽTř00:27,32Trojutkání
2MAJCHEROVÁ PatricieSlPl00:27,54ZMČR
3SKURKOVÁ MarkétaSkKop00:27,62ZMČR
4BULAŘOVÁ MartinaKPSOs00:28,19ZMČR A
5SEJPKOVÁ TerezaPKVM00:28,21ZMČR A
6KELBLOVÁ KristýnaTeBr00:28,38ZMČR A
7KORECOVÁ MichalaKLSTe00:28,72OHmládeže
8KÜHROVÁ EliškaPoPro00:28,8Čert
9LIBÁ MartinaBoh00:28,83ZMČR A
10SOVOVÁ VeronikaSlPl00:28,98Sprinty
11HOLBÍKOVÁ PetraTJŠum00:29,0Čert
12VOŇKOVÁ PetraKLSTe00:29,10VCBrna
13STOJANOVÁ AndreaSlČB00:29,12OHmládeže
14DVOŘÁKOVÁ VeronikaPKHK00:29,36AXIS Cup
15KREMSEROVÁ AndreaLoBe00:29,4pKPDD_StČ
16KALUŽOVÁ AndreaSkKop00:29,42Sprinty
17KALČÍKOVÁ PetraSlPl00:29,5Velikonoce
18PLCHOVÁ PetraPKR00:29,51OHmládeže
19ZEINEROVÁ LucieDeNá00:29,54OHmládeže
20HRDLIČKOVÁ IvanaMiBo00:29,6jKPŽA,B_JM
21RENDLOVÁ LenkaLoBe00:29,67ZMČR A
22ŠTANGLOVÁ BarboraStTa00:29,7jKP_ZČ
-ŽLABOVÁ MarkétaSlČB00:29,7pKPŽAB_JČ
24KAČMÁŘOVÁ TerezaKPSOs00:29,73MCNJičína
25DVOŘÁČKOVÁ KamilaKomBr00:29,8jKPŽA,B_JM
-ŘEHŮŘKOVÁ AlžbětaLoTr00:29,8jKPŽA,B_VČ
27POPOVÁ NikolaSlPl00:29,90LMČR A
28JANÁSKOVÁ TerezaZlín00:30,1pKPŽAD_StM
-HÁJKOVÁ AnetaKIN00:30,1pKPŽAB_JČ
30KOCOURKOVÁ IvaTJŠum00:30,2pKPŽAD_StM
-ŠIMONOVÁ KateřinaMoP00:30,2pKPDD_Pha
-ŠTARHOVÁ VendulaKomBr00:30,2pKPŽAB_JM
celkem vyhodnoceno 496 výkonů 164 žákyň
100 m volný způsob - žačky ročník 89
00:58,55
1NOGOVÁ MartinaTŽTř00:58,42Trojutkání
2SKURKOVÁ MarkétaSkKop00:59,42ZMČR
3SEJPKOVÁ TerezaPKVM01:00,16ZMČR
4KORECOVÁ MichalaKLSTe01:00,63Trojutkání
5KELBLOVÁ KristýnaTeBr01:00,8pKPŽAB_JM
6MAJCHEROVÁ PatricieSlPl01:00,8*VCTrutnova
7STOJANOVÁ AndreaSlČB01:01,26OHmládeže
8BULAŘOVÁ MartinaKPSOs01:01,57ZMČR A
9HOLBÍKOVÁ PetraTJŠum01:02,4pKPŽAD_StM
10KREMSEROVÁ AndreaLoBe01:02,43ZMČR A
11KÜHROVÁ EliškaPoPro01:02,49ZMČR A
12LIBÁ MartinaBoh01:02,7pKPŽA_Pha
13SPURNÁ JitkaPKČL01:02,79Boubelík
14KALUŽOVÁ AndreaSkKop01:02,9pKPŽA_SM
15VOŇKOVÁ PetraKLSTe01:03,1pKP_SČ
16HÁJKOVÁ AnetaKIN01:03,4pKPŽAB_JČ
17ŠIMONOVÁ KateřinaMoP01:03,82ZMČR A
18DVOŘÁKOVÁ VeronikaPKHK01:03,91JPHradec
19ŘEHŮŘKOVÁ AlžbětaLoTr01:04,11VCTrutnova
20ZADINOVÁ ZuzanaJPK01:04,14VCTrutnova
21FIALOVÁ TerezaSpPř01:04,25McDonalds
22KALČÍKOVÁ PetraSlPl01:04,5Velikonoce
-DVOŘÁČKOVÁ KamilaKomBr01:04,5jKPŽA,B_JM
24SMRČKOVÁ KamilaTJZn01:04,8jKPŽA,B_JM
25ZEINEROVÁ LucieDeNá01:04,97OHmládeže
26SOVOVÁ VeronikaSlPl01:05,1pKP_ZČ
27SALAMÁNKOVÁ MarkétaKSPKl01:05,18OHmládeže
28RENDLOVÁ LenkaLoBe01:05,2pKPDD_StČ
29PLCHOVÁ PetraČACR01:05,5pKP_SČ
30KOŽELUHOVÁ EvaSlPl01:05,6*VCTrutnova
31PERNOVÁ EvaSkKop01:05,67Kroměříž
32FALAŘOVÁ AnnaBoh01:05,8pKPŽA_Pha
celkem vyhodnoceno 584 výkonů 173 žákyň
200 m volný způsob - žačky ročník 89
02:05,07
1NOGOVÁ MartinaTŽTř02:07,13Trojutkání
2SKURKOVÁ MarkétaSkKop02:09,67ZMČR A
3STOJANOVÁ AndreaSlČB02:12,2jKPŽA_JČ
4HÁJKOVÁ AnetaKIN02:12,25ZMČR A
5SPURNÁ JitkaPKČL02:12,54Boubelík
6BULAŘOVÁ MartinaKPSOs02:12,60ZMČR A
7KÜHROVÁ EliškaPoPro02:12,92ZMČR A
8KELBLOVÁ KristýnaTeBr02:13,7pKPŽAB_JM
9SEJPKOVÁ TerezaPKVM02:14,71ZMČR A
10KREMSEROVÁ AndreaLoBe02:15,35ZMČR A
11KORECOVÁ MichalaKLSTe02:15,66ZMČR A
12ŘEHŮŘKOVÁ AlžbětaLoTr02:15,67ZMČR
13KALUŽOVÁ AndreaSkKop02:16,3pKPŽA_SM
14HOLBÍKOVÁ PetraTJŠum02:16,41ZMČR A
15POSPÍŠILOVÁ DitaOlymp02:17,26ZMČR A
16ŠINDLEROVÁ TerezaPSKr02:18,0jKPŽA_StM
17PERNOVÁ EvaSkKop02:18,48Kroměříž
18NOVÁKOVÁ AndreaSOPKo02:18,59ZMČR A
19VOŇKOVÁ PetraKLSTe02:18,9pKP_SČ
20KOŽELUHOVÁ EvaSlPl02:19,1Velikonoce
21SALAMÁNKOVÁ MarkétaKSPKl02:19,21ZMČR A
22ŠIMONOVÁ KateřinaMoP02:19,62ZMČR A
23ZEINEROVÁ LucieDeNá02:20,6pKPAD_VČ
24RENDLOVÁ LenkaLoBe02:21,0Velikonoce
25LIBÁ MartinaBoh02:21,2jKPŽA_Pha
26DOBŠÍKOVÁ KláraKomBr02:21,4jKPŽA,B_JM
27SMRČKOVÁ KamilaTJZn02:22,4jKPŽA,B_JM
28DVOŘÁKOVÁ VeronikaPKHK02:22,42VCTrutnova
29TRILCOVÁ MichaelaKPSOs02:22,8pKPŽA_SM
30PLCHOVÁ PetraČACR02:23,2pKP_SČ
31KALČÍKOVÁ PetraSlPl02:23,3pKP_ZČ
32DLABAČOVÁ KateřinaBoh02:23,4pKPŽA_Pha
celkem vyhodnoceno 329 výkonů 116 žákyň
400 m volný způsob - žačky ročník 89
04:18,13
1HÁJKOVÁ AnetaKIN04:31,65ZMČR
2SPURNÁ JitkaPKČL04:35,49OHmládeže
3ŘEHŮŘKOVÁ AlžbětaLoTr04:39,93ZMČR A
4SKURKOVÁ MarkétaSkKop04:40,0pKPŽA_SM
5FIALOVÁ TerezaSpPř04:40,25VCKopřiv
6SEJPKOVÁ TerezaPKVM04:40,92ZMČR A
7BULAŘOVÁ MartinaKPSOs04:41,14ZMČR A
8KORECOVÁ MichalaKLSTe04:41,52OHmládeže
9KÜHROVÁ EliškaPoPro04:43,96ZMČR A
10STOJANOVÁ AndreaSlČB04:45,91LMČR
11KELBLOVÁ KristýnaTeBr04:47,5pKPŽAB_JM
12DVOŘÁKOVÁ VeronikaPKHK04:48,41OHmládeže
13NOVÁKOVÁ AndreaSOPKo04:50,07ZMČR A
14KREMSEROVÁ AndreaLoBe04:52,06ZMČR A
15TRILCOVÁ MichaelaKPSOs04:52,94ZMČR A
16ŠINDLEROVÁ TerezaPSKr04:53,2VCHodonína
17SALAMÁNKOVÁ MarkétaKSPKl04:53,46ZMČR A
18KOŽELUHOVÁ EvaSlPl04:53,54OHmládeže
19RENDLOVÁ LenkaLoBe04:53,98OHmládeže
20SMRČKOVÁ KamilaTJZn04:54,5jKPŽA,B_JM
21MAJCHEROVÁ PatricieSlPl04:54,92OHmládeže
22POSPÍŠILOVÁ DitaOlymp04:55,7pKPDD_Pha
23DOBŠÍKOVÁ KláraKomBr04:57,14OHmládeže
24LIBÁ MartinaBoh04:57,3pKPŽA_Pha
25PERNOVÁ EvaSkKop04:57,54LMČR
26FALAŘOVÁ AnnaBoh04:58,1pKPŽA_Pha
27HOLBÍKOVÁ PetraTJŠum04:58,6pKPŽAD_StM
28VOŇKOVÁ PetraKLSTe04:58,9pKP_SČ
29KALČÍKOVÁ PetraSlPl05:00,63OHmládeže
30ŠIMONOVÁ KateřinaMoP05:01,4pKPŽA_Pha
31VIDEMANOVÁ VeronikaZlín05:01,56OHmládeže
32MATOUŠKOVÁ JaroslavaKIN05:02,1pKPŽAB_JČ
celkem vyhodnoceno 247 výkonů 82 žákyň
800 m volný způsob - žačky ročník 89
08:48,51
1HÁJKOVÁ AnetaKIN09:13,57ZMČR
2ŘEHŮŘKOVÁ AlžbětaLoTr09:30,23ZMČR A
3FIALOVÁ TerezaSpPř09:30,6jKPŽA_StM
4SPURNÁ JitkaPKČL09:31,92ZMČR
5BULAŘOVÁ MartinaKPSOs09:36,08ZMČR A
6KORECOVÁ MichalaKLSTe09:53,68Praha2003
7KÜHROVÁ EliškaPoPro09:53,8jKPŽA_StM
8ŠINDLEROVÁ TerezaPSKr09:56,05ZMČR A
9TRILCOVÁ MichaelaKPSOs10:02,15ZMČR A
10STOJANOVÁ AndreaSlČB10:09,81VCČBud
11KOŽELUHOVÁ EvaSlPl10:10,37AXIS Cup
12SALAMÁNKOVÁ MarkétaKSPKl10:10,41ZMČR A
13RYPLOVÁ EvaKPSOp10:12,10ZMČR A
14FALAŘOVÁ AnnaBoh10:14,02ZMČR A
15SMRČKOVÁ KamilaTJZn10:14,7jKPŽA,B_JM
16ŽLABOVÁ MarkétaSlČB10:17,9pKPŽAB_JČ
17VIDEMANOVÁ VeronikaZlín10:19,1jKPŽA_StM
18KALUŽOVÁ AndreaSkKop10:19,6pKPŽA_SM
19TEPLÁ IvanaSlLi10:23,81LMČR A
20SKURKOVÁ MarkétaSkKop10:25,20LMČR A
21DVOŘÁKOVÁ VeronikaPKHK10:27,49FinDruž
22BENDOVÁ PetraSlLi10:32,88ZMČR A
23MATOUŠKOVÁ JaroslavaKIN10:33,3pKPŽAB_JČ
24ŠPOKOVÁ VeronikaKIN10:34,9jKPŽA_JČ
25PLCHOVÁ PetraČACR10:35,0pKP_SČ
26LIBÁ MartinaBoh10:36,6pKPŽA_Pha
27NOVÁKOVÁ AndreaSOPKo10:37,55Praha2003
28ZEINEROVÁ LucieDeNá10:41,23Praha2003
29POPOVÁ NikolaSlPl10:42,90Vytrvalec
30ZDRAŽILOVÁ ŽanetaKomBr10:44,7jKPŽA,B_JM
31PÁLENÍKOVÁ JanaTJZn10:47,3jKPŽA,B_JM
32LUKAŠÍKOVÁ NatáliaZlín10:49,64Kroměříž
celkem vyhodnoceno 136 výkonů 58 žákyň
100 m motýlek - žačky ročník 89
01:04,66
1FIALOVÁ TerezaSpPř01:06,77Trojutkání
2NOGOVÁ MartinaTŽTř01:07,38VCKopřiv
3ZADINOVÁ ZuzanaJPK01:08,42LMČR A
4SPURNÁ JitkaPKČL01:08,51ZMČR A
5DVOŘÁKOVÁ VeronikaPKHK01:08,75ZMČR A
6KOŽELUHOVÁ EvaSlPl01:09,4jKP_ZČ
7HRDLIČKOVÁ IvanaMiBo01:09,5MCZnojma
8VOŇKOVÁ PetraKLSTe01:10,6pKP_SČ
9POSPÍŠILOVÁ DitaOlymp01:10,60ZMČR A
10STRNADOVÁ LenkaKoKa01:10,95LMČR A
11KUBÍKOVÁ JanaTŽTř01:11,03MCNJičína
12MATOUŠKOVÁ JaroslavaKIN01:11,3MCZnojma
13MAJCHEROVÁ PatricieSlPl01:11,43ZMČR A
14STOJANOVÁ AndreaSlČB01:11,48VCPlzně
15DVOŘÁČKOVÁ KamilaKomBr01:11,5jKPŽA,B_JM
16BULAŘOVÁ MartinaKPSOs01:11,59MCNJičína
17KALUŽOVÁ AndreaSkKop01:11,6pKPŽA_SM
18SEJPKOVÁ TerezaPKVM01:12,0VCKrnova
19HÁJKOVÁ AnetaKIN01:13,19Trojutkání
20TRILCOVÁ MichaelaKPSOs01:13,3VCKrnova
21LIBÁ MartinaBoh01:13,4pKPDD_Pha
22ŘEHŮŘKOVÁ AlžbětaLoTr01:13,41OHmládeže
23ŽLABOVÁ MarkétaSlČB01:14,86VCPlzně
24HLOŽKOVÁ NikolZlín01:15,14ZMČR A
25PERNOVÁ EvaSkKop01:15,27MCNJičína
26VÍŠKOVÁ KarolínaPKSvi01:15,3Čert
27ŠPOKOVÁ VeronikaKIN01:15,5MCZnojma
28KALČÍKOVÁ PetraSlPl01:15,53Vytrvalec
29KORECOVÁ MichalaKLSTe01:15,70VC Slávie
30HOLBÍKOVÁ PetraTJŠum01:15,8Prostějov
31ČERŇANSKÁ EliškaChpL01:15,9pKP_SČ
-KÜHROVÁ EliškaPoPro01:15,9Čert
celkem vyhodnoceno 359 výkonů 112 žákyň
200 m motýlek - žačky ročník 89
02:20,13
1FIALOVÁ TerezaSpPř02:21,10ZMČR
2ZADINOVÁ ZuzanaJPK02:29,48LMČR A
3SPURNÁ JitkaPKČL02:30,27ZMČR A
4NOGOVÁ MartinaTŽTř02:30,64VCTrnavy
5MATOUŠKOVÁ JaroslavaSlČB02:34,08ZMČR
6HÁJKOVÁ AnetaKIN02:36,6pKPŽAB_JČ
7KOŽELUHOVÁ EvaSlPl02:38,70ZMČR A
8BULAŘOVÁ MartinaKPSOs02:39,4pKPŽA_SM
9DVOŘÁKOVÁ VeronikaPKHK02:39,57ZMČR A
10KALUŽOVÁ AndreaSkKop02:40,1pKPŽA_SM
11DVOŘÁČKOVÁ KamilaKomBr02:41,7jKPŽA,B_JM
12HLOŽKOVÁ NikolZlín02:42,20ZMČR A
13VIDEMANOVÁ VeronikaZlín02:42,87ZMČR A
14POSPÍŠILOVÁ DitaOlymp02:43,9pKPŽA_Pha
15NOVÁKOVÁ AndreaSOPKo02:46,9pOPStČ_Ner
16STRNADOVÁ LenkaKoKa02:47,74LMČR A
17PÁLENÍKOVÁ JanaTJZn02:48,7PřSpTř-M
18SVIEŽENOVÁ LucieSlLi02:49,03LMČR A
19BEZDĚKOVÁ DenisaPKHK02:49,47ZMČR A
20KUBÍKOVÁ JanaTŽTř02:50,593xmotýlek
21SEJPKOVÁ TerezaPKVM02:51,3pKPAD_VČ
22KELBLOVÁ KristýnaTeBr02:51,4Prostějov
23POŠTOVÁ MichalaSKS02:52,42Boubelík
24RYPLOVÁ EvaKPSOp02:54,303xmotýlek
25STAŠOVÁ SoňaKPSOs02:55,00LMČR A
26KOCOURKOVÁ IvaTJŠum02:55,3pKPŽAD_StM
27REICHLOVÁ TerezaKomBr02:57,0jKPŽA,B_JM
28KŘESÁLKOVÁ MiroslavaChpL02:57,25LMČR A
29KOSTOVSKÁ MichaelaZlín02:57,5pKPŽAD_StM
30ŠIMONOVÁ KateřinaMoP02:57,6jKPŽA_Pha
31VÍŠKOVÁ KarolínaPKSvi02:58,0Drak
32MARKOVÁ PavlaDeNá03:00,7pKPAD_VČ
celkem vyhodnoceno 141 výkonů 51 žákyň
200 m polohově - žačky ročník 89
02:21,42
1FIALOVÁ TerezaSpPř02:24,37VCTrnavy
2NOGOVÁ MartinaTŽTř02:26,46VCTrnavy
3DVOŘÁKOVÁ VeronikaPKHK02:30,22ZMČR A
4LIBÁ MartinaBoh02:30,86ZMČR A
5ŘEHŮŘKOVÁ AlžbětaLoTr02:31,68ZMČR A
6SEJPKOVÁ TerezaPKVM02:31,98VCTrutnova
7POSPÍŠILOVÁ DitaOlymp02:32,0pKPŽA_Pha
8HÁJKOVÁ AnetaKIN02:33,2pKPŽAB_JČ
9BULAŘOVÁ MartinaKPSOs02:33,4pKPŽA_SM
10STOJANOVÁ AndreaSlČB02:33,74LMČR A
11HRDLIČKOVÁ IvanaMiBo02:33,80ZMČR A
12KORECOVÁ MichalaKLSTe02:33,83ZMČR A
13SKURKOVÁ MarkétaSkKop02:34,18ZMČR A
14PERNOVÁ EvaSkKop02:34,21ZMČR A
15SPURNÁ JitkaPKČL02:34,6pKP_SČ
16VOŇKOVÁ PetraKLSTe02:35,2pKP_SČ
17KELBLOVÁ KristýnaTeBr02:35,3pKPŽAB_JM
18ŽLABOVÁ MarkétaSlČB02:35,81Boubelík
19ANDĚROVÁ MonikaPKHK02:36,11VCTrutnova
-KREMSEROVÁ AndreaLoBe02:36,11ZMČR A
21MAJCHEROVÁ PatricieSlPl02:36,33VCTrutnova
22KOŽELUHOVÁ EvaSlPl02:37,2Velikonoce
23TRILCOVÁ MichaelaKPSOs02:37,7pKPŽA_SM
24NOVÁKOVÁ AndreaSOPKo02:37,8pOPStČ_Ner
25KALUŽOVÁ AndreaSkKop02:37,86MCNJičína
26ZADINOVÁ ZuzanaJPK02:38,0Drak
27KÜHROVÁ EliškaPoPro02:38,01VCTrutnova
28RENDLOVÁ LenkaLoBe02:38,06ZMČR A
29HOLBÍKOVÁ PetraTJŠum02:39,7pKPŽAD_StM
30ZEINEROVÁ LucieDeNá02:40,1pKPAD_VČ
31MATOUŠKOVÁ JaroslavaKIN02:40,6MCZnojma
32JANÁSKOVÁ TerezaZlín02:41,0jKPŽA_StM
celkem vyhodnoceno 316 výkonů 118 žákyň
400 m polohově - žačky ročník 89
04:55,62
1FIALOVÁ TerezaSpPř04:57,46ZMČR
2HÁJKOVÁ AnetaKIN05:10,67ZMČR A
3ŘEHŮŘKOVÁ AlžbětaLoTr05:11,55ZMČR A
4POSPÍŠILOVÁ DitaOlymp05:11,85ZMČR A
5KOŽELUHOVÁ EvaSlPl05:23,66ZMČR A
6PERNOVÁ EvaSkKop05:24,28ZMČR A
7STOJANOVÁ AndreaSlČB05:24,96Boubelík
8TRILCOVÁ MichaelaKPSOs05:25,18ZMČR A
9SPURNÁ JitkaPKČL05:26,83Boubelík
10VOŇKOVÁ PetraKLSTe05:28,5pKP_SČ
11NOVÁKOVÁ AndreaSOPKo05:29,8pOPStČ_Kol
12KELBLOVÁ KristýnaTeBr05:31,0jKPŽA,B_JM
13ŽLABOVÁ MarkétaSlČB05:31,5jKPŽA_JČ
14ANDĚROVÁ MonikaPKHK05:32,91ZMČR A
15LIBÁ MartinaBoh05:33,9KPDr-Pha
16MATOUŠKOVÁ JaroslavaSlČB05:38,0jKPŽA_JČ
17HRDLIČKOVÁ IvanaMiBo05:38,8pKPŽAB_JM
-ZEINEROVÁ LucieDeNá05:38,8pKPAD_VČ
19DLABAČOVÁ KateřinaBoh05:39,1pKPŽA_Pha
20REICHLOVÁ TerezaKomBr05:41,57ZMČR A
21RYPLOVÁ EvaKPSOp05:43,97ZMČR A
22RENDLOVÁ LenkaLoBe05:44,6pKPDD_StČ
23ZADINOVÁ ZuzanaJPK05:46,44LMČR A
24MAJCHEROVÁ PatricieSlPl05:46,57LMČR A
25ŠPOKOVÁ VeronikaKIN05:46,8jKPŽA_JČ
26JUŘICOVÁ HanaZlín05:50,8pKPŽAD_StM
27KUBÍKOVÁ JanaTŽTř05:50,85LMČR A
28BEZDĚKOVÁ DenisaPKHK05:53,8pKPAD_VČ
29SCHREIBOVÁ LenkaKIN05:55,3pKPŽAB_JČ
30KŘESÁLKOVÁ MiroslavaChpL05:57,2pKP_SČ
31HOROVÁ RomanaZlín05:57,7jKPŽA_StM
32PROŠKOVÁ PavlínaPKR05:58,2pKP_SČ
celkem vyhodnoceno 129 výkonů 48 žákyň
100 m prsa - žačky ročník 89
01:11,95
1MAJCHEROVÁ PatricieSlPl01:14,30ZMČR
2FIALOVÁ TerezaSpPř01:15,39ZMČR A
3RENDLOVÁ LenkaLoBe01:16,87ZMČR A
4KUBÍKOVÁ JanaTŽTř01:17,7pKPŽA_SM
5DVOŘÁKOVÁ VeronikaPKHK01:17,8jKPŽA,B_VČ
6VÍŠKOVÁ KarolínaPKSvi01:17,90OHmládeže
7ŽLABOVÁ MarkétaSlČB01:18,0pKPŽAB_JČ
8PERNOVÁ EvaSkKop01:18,4Prostějov
9POPOVÁ NikolaSlPl01:18,54ZMČR A
10HRDLIČKOVÁ IvanaMiBo01:18,81ZMČR A
11JANÁSKOVÁ TerezaZlín01:19,0jKPŽA_StM
12SOUKUPOVÁ VeronikaTJŠum01:19,1Prostějov
13STOJANOVÁ AndreaSlČB01:19,40Boubelík
14LIBÁ MartinaBoh01:19,5jKPŽA_Pha
15NOSSOVÁ KláraKomBr01:20,0jKPŽA,B_JM
16DLABAČOVÁ KateřinaBoh01:20,3pKPŽA_Pha
17POSPÍŠILOVÁ DitaOlymp01:20,8jKPŽA_Pha
-KÜHROVÁ EliškaPoPro01:20,8VCHodonína
19ŘEHŮŘKOVÁ AlžbětaLoTr01:21,20OHmládeže
20TRILCOVÁ MichaelaKPSOs01:21,47ZMČR A
21PŘIBYLOVÁ AnetaJiAš01:21,5pKP_ZČ
22ANDĚROVÁ MonikaPKHK01:22,12VCTrutnova
23KREMSEROVÁ AndreaLoBe01:22,3pKPDD_StČ
24NOGOVÁ MartinaTŽTř01:22,35McDonalds
25JORDOVÁ EvaKouHu01:22,5MCZnojma
26SEJPKOVÁ TerezaPKVM01:22,78VCTrutnova
27SCHREIBOVÁ LenkaKIN01:22,8pKPŽAB_JČ
28KELBLOVÁ KristýnaTeBr01:23,02MCNJičína
29VRBÍKOVÁ LucieKomBr01:23,2jKPŽA,B_JM
-MÍSAŘOVÁ MarkétaJPK01:23,2VánNymburk
31LHOTOVÁ KateřinaNePK01:23,27Neratovice
32JUŘICOVÁ HanaZlín01:23,70MCNJičína
celkem vyhodnoceno 485 výkonů 145 žákyň
200 m prsa - žačky ročník 89
02:33,45
1FIALOVÁ TerezaSpPř02:39,86ZMČR A
2RENDLOVÁ LenkaLoBe02:41,88ZMČR A
3POSPÍŠILOVÁ DitaOlymp02:44,79ZMČR A
4MAJCHEROVÁ PatricieSlPl02:47,39ZMČR A
5POPOVÁ NikolaSlPl02:48,4jKP_ZČ
6DVOŘÁKOVÁ VeronikaPKHK02:48,7jKPŽA,B_VČ
7JANÁSKOVÁ TerezaZlín02:48,99ZMČR A
8DLABAČOVÁ KateřinaBoh02:49,1pKPŽA_Pha
9PERNOVÁ EvaSkKop02:49,2pKPŽA_SM
10ŘEHŮŘKOVÁ AlžbětaLoTr02:49,3ModráStuha
11NOSSOVÁ KláraKomBr02:51,1jKPŽA,B_JM
12SOUKUPOVÁ VeronikaTJŠum02:51,98ZMČR A
13ANDĚROVÁ MonikaPKHK02:52,1pKPAD_VČ
14VÍŠKOVÁ KarolínaPKSvi02:52,91ZMČR A
15HRDLIČKOVÁ IvanaMiBo02:53,1jKPŽA,B_JM
16TRILCOVÁ MichaelaKPSOs02:53,45ZMČR A
17ŽLABOVÁ MarkétaSlČB02:53,5pKPŽAB_JČ
18KUBÍKOVÁ JanaTŽTř02:54,56VCKopřiv
19JUŘICOVÁ HanaZlín02:56,6pKPŽAD_StM
20PŘIBYLOVÁ AnetaJiAš02:56,7jKP_ZČ
21ZELENKOVÁ IvetaŽĎAS02:59,5Drak
22SCHREIBOVÁ LenkaKIN02:59,7pKPŽAB_JČ
23VRBÍKOVÁ LucieKomBr03:00,0jKPŽA,B_JM
24NOVÁKOVÁ AndreaSOPKo03:00,1pOPStČ_Kol
25LHOTOVÁ KateřinaNePK03:00,3pOPStČ_Kol
26MATOUŠKOVÁ JaroslavaSlČB03:00,65ZMČR A
27LIBÁ MartinaBoh03:03,2*jKPDD-Pha
28VARMUŽOVÁ KristýnaSlUH03:03,3jKPŽA_StM
29KREMSEROVÁ AndreaLoBe03:04,1*jKPDD-StČ
30ŠVEHLOVÁ LucieRPl03:04,3jKP_ZČ
-DOBŠÍKOVÁ KláraKomBr03:04,3pKPŽAB_JM
32KARÁSKOVÁ KristýnaBiJa03:04,8pKP_SČ
celkem vyhodnoceno 216 výkonů 89 žákyň
100 m znak - žačky ročník 89
01:05,05
1NOGOVÁ MartinaTŽTř01:05,75ZMČR
2LIBÁ MartinaBoh01:06,82ZMČR A
3KORECOVÁ MichalaKLSTe01:07,99OHmládeže
4KREMSEROVÁ AndreaLoBe01:08,78ZMČR A
5KAČMÁŘOVÁ TerezaKPSOs01:08,83ZMČR A
6FIALOVÁ TerezaSpPř01:09,32VCKopřiv
7KOŽELUHOVÁ EvaSlPl01:09,47ZMČR A
8SPURNÁ JitkaPKČL01:09,7pKP_SČ
9VOŇKOVÁ PetraKLSTe01:10,3pKP_SČ
10SKURKOVÁ MarkétaSkKop01:10,4pKPŽA_SM
11HÁJKOVÁ AnetaKIN01:10,78ZMČR A
12SEJPKOVÁ TerezaPKVM01:10,8pKPAD_VČ
13ZEINEROVÁ LucieDeNá01:11,20ZMČR A
14JANÁSKOVÁ TerezaZlín01:11,96ZMČR A
15PERNOVÁ EvaSkKop01:12,1VCKrnova
16NOVÁKOVÁ AndreaSOPKo01:12,12ZMČR A
17RYPLOVÁ EvaKPSOp01:12,7Čert
18DIANOVÁ NatálieTJRo01:13,32VCKopřiv
19ŽLABOVÁ MarkétaSlČB01:14,2jKPŽA_JČ
20PROŠKOVÁ PavlínaPKR01:14,31ZMČR A
21KALČÍKOVÁ PetraSlPl01:14,50ZMČR A
22ČÁSTKOVÁ MartinaPKHK01:14,8jKPŽA,B_VČ
23ČERŇANSKÁ EliškaChpL01:15,1pKP_SČ
24SMRČKOVÁ KamilaTJZn01:15,20VCTrutnova
25DVOŘÁKOVÁ VeronikaPKHK01:15,23JPHradec
26SVIEŽENOVÁ LucieSlLi01:15,56OHmládeže
27BEZDĚKOVÁ DenisaPKHK01:15,8jKPŽA,B_VČ
28VÁCHOVÁ VeronikaBoh01:15,89ZMČR A
29KÜHROVÁ EliškaPoPro01:15,9Čert
30ŠINDLEROVÁ TerezaPSKr01:16,0jKPŽA_StM
31STOJANOVÁ AndreaSlČB01:16,10VCPlzně
32ZADINOVÁ ZuzanaJPK01:16,4Drak
celkem vyhodnoceno 420 výkonů 141 žákyň
200 m znak - žačky ročník 89
02:16,72
1FIALOVÁ TerezaSpPř02:23,98VCTrnavy
2NOGOVÁ MartinaTŽTř02:24,26VCTrnavy
3KORECOVÁ MichalaKLSTe02:25,12Trojutkání
4LIBÁ MartinaBoh02:25,81ZMČR
5SPURNÁ JitkaPKČL02:28,96Boubelík
6KREMSEROVÁ AndreaLoBe02:30,58ZMČR
7ZEINEROVÁ LucieDeNá02:30,78ZMČR A
8HÁJKOVÁ AnetaKIN02:31,1jKPŽA_JČ
9KOŽELUHOVÁ EvaSlPl02:31,82ZMČR A
10NOVÁKOVÁ AndreaSOPKo02:32,8pOPStČ_Kol
11VOŇKOVÁ PetraKLSTe02:32,89ZMČR
12KAČMÁŘOVÁ TerezaKPSOs02:33,22ZMČR A
13PERNOVÁ EvaSkKop02:33,5Prostějov
14JANÁSKOVÁ TerezaZlín02:34,3jKPŽA_StM
15DIANOVÁ NatálieTJRo02:35,57VCKopřiv
16PROŠKOVÁ PavlínaPKR02:38,41ZMČR A
17RYPLOVÁ EvaKPSOp02:38,46ZMČR A
18ČERŇANSKÁ EliškaChpL02:39,81Boubelík
19ŽLABOVÁ MarkétaSlČB02:40,3jKPŽA_JČ
20ČÁSTKOVÁ MartinaPKHK02:40,48ZMČR A
21KÜHROVÁ EliškaPoPro02:41,1pKPŽAD_StM
22DLABAČOVÁ KateřinaBoh02:41,2pKPŽA_Pha
23VÁCHOVÁ VeronikaBoh02:41,78ZMČR A
24BEZDĚKOVÁ DenisaPKHK02:42,0jKPŽA,B_VČ
25SVIEŽENOVÁ LucieSlLi02:43,53LMČR A
26SKURKOVÁ MarkétaSkKop02:43,60VCKopřiv
27ZADINOVÁ ZuzanaJPK02:45,4Drak
28KALUŽOVÁ AndreaSkKop02:45,67Praha2003
29DVOŘÁKOVÁ VeronikaPKHK02:46,83SmfDr-M
30HOROVÁ RomanaZlín02:46,9pKPŽAD_StM
31REICHLOVÁ TerezaKomBr02:47,57VCKopřiv
32ŠTARHOVÁ VendulaKomBr02:48,0Drak
celkem vyhodnoceno 173 výkonů 72 žákyň
pořadíjménooddílčaszávod
50 m volný způsob - žáci ročník 89
00:25,1
1KRCHŇÁK DavidKomBr00:24,6pKPŽAB_JM
2KADLEČEK DavidChÚ00:25,5pKP_SČ
3POLÁŠEK RadomírSkKop00:25,58ZMČR A
4BRUMOVSKÝ FrantišekSlPl00:25,7pKP_ZČ
5VELDA JakubAšMB00:25,79ZMČR A
6KOKEŠ MichalSlPl00:25,8pKP_ZČ
7DUCHAČ OndřejPKPí00:25,9pKPŽAB_JČ
8ZOUHAR MichalZlín00:25,97Kroměříž
9BAĎURA MartinTJVs00:26,0pKPŽA_SM
10ŠPITÁLNÍK VojtěchChÚ00:26,1pKP_SČ
11ŘEHOŘ JanSlPl00:26,22ZMČR A
12RAMBOUSEK DanJPK00:26,5pKPŽ_ZM
13POLA TomášSKS00:26,65ZMČR A
14JŮZA TomášStLit00:26,7pKP_SČ
15PUCHAR OndřejKLSTe00:26,84OHmládeže
16HUBIČKA TomášSnKV00:26,89ZMČR A
17VEJŠKRAB MartinChÚ00:26,9pKP_SČ
18RAKUŠAN VojtěchLoNy00:26,95ZMČR A
19DOSTÁL TomášKomBr00:27,0pKPŽAB_JM
20HOLAS MartinPSKr00:27,1Čert
21KŘEMEN PetrJiAš00:27,2jKP_ZČ
-TERNA DavidZlín00:27,2pKPŽAD_StM
-SOBOČÍK RobertTeBr00:27,2pKPŽAB_JM
24SCHEJBAL LukášLoTr00:27,22ZMČR A
25VACEK OndřejSlPl00:27,23Sprinty
26ŠÍMA PetrStLit00:27,25Sprinty
27DOMORÁD MichalZlín00:27,3pKPŽAD_StM
-KVIS PetrMoP00:27,3pKPDD_Pha
29PRŮŠA MartinStLit00:27,4pKP_SČ
-REJMONT VojtěchLoTr00:27,4pKPAD_VČ
31ŠPIČÁK DavidKomBr00:27,50VCBrna
32PYTEL FilipKIN00:27,54OHmládeže
celkem vyhodnoceno 591 výkonů 215 žáků
100 m volný způsob - žáci ročník 89
00:54,5
1KRCHŇÁK DavidKomBr00:53,5pKPŽAB_JM
2POLÁŠEK RadomírSkKop00:56,14ZMČR A
3ZOUHAR MichalZlín00:56,58OHmládeže
4KADLEČEK DavidChÚ00:56,59Boubelík
5BRUMOVSKÝ FrantišekSlPl00:56,73ZMČR A
6DUCHAČ OndřejPKPí00:57,27VCPlzně
7BAĎURA MartinTJVs00:57,49OHmládeže
8ŘEHOŘ JanSlPl00:57,59ZMČR A
9POLA TomášSKS00:57,88ZMČR A
10KOKEŠ MichalSlPl00:57,9jKP_ZČ
11HUBIČKA TomášSnKV00:58,08Boubelík
12PAVELEC MartinKomBr00:58,1pKPŽAB_JM
-TERNA DavidZlín00:58,1jKPŽA_StM
14PUCHAR OndřejKLSTe00:58,20OHmládeže
15ŠPITÁLNÍK VojtěchChÚ00:58,21ZMČR A
16SOBOČÍK RobertTeBr00:58,7pKPŽAB_JM
17JŮZA TomášStLit00:58,9pKP_SČ
-VEJŠKRAB MartinChÚ00:58,9pKP_SČ
19PYTEL FilipKIN00:59,0MCZnojma
-SCHEJBAL LukášLoTr00:59,0pKPAD_VČ
21BAUER MartinBoh00:59,2pKPŽA_Pha
22VELDA JakubAšMB00:59,38ZMČR A
23RUS JanSnJH00:59,4pKPŽAB_JČ
24STEJSKAL AlešAšMB00:59,42Boubelík
25PRŮŠA MartinStLit00:59,5pKP_SČ
26ŠPIČÁK DavidKomBr00:59,6pKPŽAB_JM
27RAKUŠAN VojtěchLoNy00:59,68OHmládeže
28HARÁČ JanKPSOs00:59,7pKPŽA_SM
29KŘEMEN PetrJiAš00:59,79LMČR A
30DOSTÁL TomášKomBr00:59,8pKPŽAB_JM
-THIEL DanChÚ00:59,8pKP_SČ
32FLEISSNER MarekUSK01:00,1pKPŽA_Pha
celkem vyhodnoceno 667 výkonů 224 žáků
200 m volný způsob - žáci ročník 89
01:58,03
1KRCHŇÁK DavidKomBr01:59,3pKPŽAB_JM
2ZOUHAR MichalZlín02:01,2jKPŽA_StM
3KADLEČEK DavidChÚ02:02,19ZMČR A
4POLÁŠEK RadomírSkKop02:03,42ZMČR A
5BRUMOVSKÝ FrantišekSlPl02:04,48ZMČR A
6PAVELEC MartinKomBr02:06,0pKPŽAB_JM
7ŠPITÁLNÍK VojtěchChÚ02:06,02ZMČR A
8PYTEL FilipKIN02:06,2pKPŽAB_JČ
9SOBOČÍK RobertTeBr02:06,9pKPŽAB_JM
10NOVÁK MatoušKLSTe02:07,0pKP_SČ
11RAKUŠAN VojtěchLoNy02:07,25ZMČR A
12PRŮŠA MartinStLit02:07,51ZMČR A
13VEJŠKRAB MartinChÚ02:07,7pKP_SČ
14DOMORÁD MichalZlín02:08,03ZMČR A
-TERNA DavidZlín02:08,03ZMČR A
16KOKEŠ MichalSlPl02:08,6jKP_ZČ
17PUCHAR OndřejKLSTe02:10,4pKP_SČ
18FLEISSNER MarekUSK02:10,47ZMČR A
19POLA TomášSKS02:11,1jKPŽA_Pha
20BAUER MartinBoh02:11,2pKPŽA_Pha
21STEJSKAL AlešAšMB02:11,5Velikonoce
-HARÁČ JanKPSOs02:11,5pKPŽA_SM
23ŘEHOŘ JanSlPl02:11,7pKP_ZČ
24DUCHAČ OndřejPKPí02:11,8pKPŽAB_JČ
25SCHEJBAL LukášLoTr02:12,1pKPAD_VČ
26MRŮZEK MichalTJKr02:12,3pKPŽA_SM
27REJMONT VojtěchLoTr02:12,4pKPAD_VČ
28HUBIČKA TomášSnKV02:12,7pKP_ZČ
29JARKOVSKÝ JakubLoTr02:12,8jKPŽA,B_VČ
-PICKA MatějJiDo02:12,8pKP_ZČ
31KŘEMEN PetrJiAš02:12,9VCChodska
32ŠPIČÁK DavidKomBr02:13,3pKPŽAB_JM
celkem vyhodnoceno 364 výkonů 168 žáků
400 m volný způsob - žáci ročník 89
04:07,1
1KRCHŇÁK DavidKomBr04:18,6pKPŽAB_JM
2ZOUHAR MichalZlín04:18,79OHmládeže
3POLÁŠEK RadomírSkKop04:21,00ZMČR A
4PYTEL FilipKIN04:24,66ZMČR A
5RUS JanSnJH04:25,08ZMČR A
6BAĎURA MartinTJVs04:25,34OHmládeže
7NOVÁK MatoušKLSTe04:27,12OHmládeže
8PAVELEC MartinKomBr04:27,88OHmládeže
9SOBOČÍK RobertTeBr04:30,68ZMČR A
10PRŮŠA MartinStLit04:30,8pKP_SČ
11RAKUŠAN VojtěchLoNy04:31,80OHmládeže
12HARÁČ JanKPSOs04:31,94ZMČR A
13DOMORÁD MichalZlín04:32,6pKPŽAD_StM
14PICKA MatějJiDo04:33,75ZMČR A
15JARKOVSKÝ JakubLoTr04:34,0pKPAD_VČ
16TERNA DavidZlín04:34,3jKPŽA_StM
17VACIKAR VáclavSlPl04:34,6pKP_ZČ
18BAUER MartinBoh04:36,3pKPŽA_Pha
19VAISTAUER KamilLoTr04:36,33ZMČR A
20PUCHAR OndřejKLSTe04:36,41OHmládeže
21FLEISSNER MarekUSK04:37,4pKPŽA_Pha
22BRACHTEL TomášStTa04:37,8jKP_ZČ
23KRCHÁK ZdeněkTJVs04:39,49OHmládeže
24MRŮZEK MichalTJKr04:39,7pKPŽA_SM
25ŘEHOŘ JanSlPl04:41,21OHmládeže
26SCHEJBAL LukášLoTr04:41,5pKPAD_VČ
27ŠPIČÁK DavidKomBr04:42,0MCZnojma
28KADLEČEK DavidChÚ04:42,46OHmládeže
29KOKEŠ MichalSlPl04:42,79OHmládeže
30SVOBODA VojtěchKSPKl04:43,67OHmládeže
31COUFAL FilipTJRo04:44,2pKPŽA_SM
32GÜRTLICH AdamKoKa04:44,5pKPŽA_SM
celkem vyhodnoceno 264 výkonů 126 žáků
1500 m volný způsob - žáci ročník 89
16:30,8
1PYTEL FilipKIN17:08,00ZMČR A
2ZOUHAR MichalZlín17:15,2jKPŽA_StM
3POLÁŠEK RadomírSkKop17:26,94ZMČR A
4RUS JanSnJH17:36,43ZMČR A
5RAKUŠAN VojtěchLoNy17:40,88ZMČR A
6NOVÁK MatoušKLSTe17:43,50ZMČR A
7JARKOVSKÝ JakubLoTr17:46,0pKPAD_VČ
8PICKA MatějJiDo17:49,92ZMČR A
9VAISTAUER KamilLoTr17:51,92ZMČR A
10TERNA DavidZlín17:55,1jKPŽA_StM
11BAUER MartinBoh17:59,80ZMČR A
12VACIKAR VáclavSlPl18:05,1pKP_ZČ
13HARÁČ JanKPSOs18:15,47ZMČR A
14VACULÍK LukášZlín18:24,5pKPŽAD_StM
15SVOBODA VojtěchKSPKl18:32,45ZMČR A
16MRŮZEK MichalTJKr18:34,6pKPŽA_SM
17KOKEŠ MichalSlPl18:42,45Vytrvalec
18BRACHTEL TomášStTa18:46,0pKP_ZČ
19PRŮŠA MartinStLit18:46,26LMČR A
20JAKOUBEK JiříPKVM18:51,79ZMČR A
21REJMONT VojtěchLoTr18:54,94Vytrvalec
22POKORNÝ JakubSlLi18:58,8pKP_SČ
23PUCHAR OndřejKLSTe19:02,10Vytrvalec
24GÜRTLICH AdamKoKa19:08,6pKPŽA_SM
25LEDL PetrMoP19:14,0jKPŽA_Pha
26ŠVEC MartinUnOl19:14,5pKPŽAD_StM
27FLEISSNER MarekUSK19:22,7jKPŽA_Pha
28IKL BřetislavSpPř19:28,1pKPŽAD_StM
29HORSÁK DavidZlín19:34,5jKPŽA_StM
30CALTA PavelPKČL19:36,9pKP_SČ
31PŠENKA MichalZlín19:38,4jKPŽA_StM
32SOBOČÍK RobertTeBr19:42,10Vytrvalec
celkem vyhodnoceno 146 výkonů 61 žáků
100 m motýlek - žáci ročník 89
00:58,77
1PAVELEC MartinKomBr01:01,03ZMČR A
2BAĎURA MartinTJVs01:01,3pKPŽA_SM
3ŠPIČÁK DavidKomBr01:03,10ZMČR A
4PUCHAR OndřejKLSTe01:03,46OHmládeže
5KOKEŠ MichalSlPl01:03,5pKP_ZČ
6DUCHAČ OndřejPKPí01:03,71VCPlzně
7ZOUHAR MichalZlín01:04,0jKPŽA_StM
8KADLEČEK DavidChÚ01:04,37ZMČR A
9VEJŠKRAB MartinChÚ01:04,4pKP_SČ
10ŘEHOŘ JanSlPl01:04,68ZMČR A
11KRCHÁK ZdeněkTJVs01:04,8VCKrnova
12NOVÁK MartinSnJH01:06,3pKPŽAB_JČ
-LUCÁK KarelSlPl01:06,3pKP_ZČ
14KADLČEK RadekMEZMo01:06,33ZMČR A
15KRCHŇÁK DavidKomBr01:06,4pKPŽAB_JM
16JEŽEK JiříChpL01:06,7pKP_SČ
17STEJSKAL AlešAšMB01:06,75ZMČR A
18DOMORÁD MichalZlín01:07,03ZMČR A
19LEDL PetrMoP01:07,1pKPŽA_Pha
20POLÁŠEK RadomírSkKop01:07,52MCNJičína
21JARKOVSKÝ JakubLoTr01:07,6pKPAD_VČ
22POLA TomášSKS01:08,2pKPŽA_Pha
23RAKUŠAN VojtěchLoNy01:08,21VC Slávie
24NOVÁK MatoušKLSTe01:08,27OHmládeže
25PEŠEK TomášSlPl01:08,4pKP_ZČ
26NOVOTNÝ DavidKomBr01:09,1jKPŽA,B_JM
27STŘÍŽ MarekKomBr01:09,3pKPŽAB_JM
28PRŮŠA MartinStLit01:09,4pKP_SČ
29SOBOČÍK RobertTeBr01:09,5MCZnojma
30NOVÁK JanSnKV01:09,54Boubelík
31ŠPITÁLNÍK VojtěchChÚ01:09,6pKP_SČ
32JANEK LiborPOTřb01:09,7MCZnojma
celkem vyhodnoceno 460 výkonů 150 žáků
200 m motýlek - žáci ročník 89
02:13,33
1PAVELEC MartinKomBr02:16,7pKPŽAB_JM
2KRCHÁK ZdeněkTJVs02:20,29ZMČR
3ZOUHAR MichalZlín02:21,5jKPŽA_StM
4PUCHAR OndřejKLSTe02:22,81ZMČR A
5DOMORÁD MichalZlín02:27,6pKPŽAD_StM
6LUCÁK KarelSlPl02:28,7pKP_ZČ
-JEŽEK JiříChpL02:28,7pKP_SČ
-NOVÁK MatoušKLSTe02:28,7pKP_SČ
9RAKUŠAN VojtěchLoNy02:29,07LMČR A
10LEDL PetrMoP02:29,2pKPDD_Pha
11JARKOVSKÝ JakubLoTr02:29,8pKPAD_VČ
12JANEK LiborPOTřb02:30,76LMČR A
13ZARŽICKÝ MarekChÚ02:32,9pKP_SČ
14NOVÁK MartinSnJH02:33,3pKPŽAB_JČ
-RUS JanSnJH02:33,3pKPŽAB_JČ
16ŠPIČÁK DavidKomBr02:34,2pKPŽAB_JM
17SOBOČÍK RobertTeBr02:34,4Prostějov
18KADLČEK RadekMEZMo02:34,8pKPŽAD_StM
19PŠENKA MichalZlín02:39,2Prostějov
20GÜRTLICH AdamKoKa02:39,403xmotýlek
21PYTEL FilipKIN02:40,4pKPŽAB_JČ
22STEJSKAL AlešAšMB02:42,64LMČR A
23NOVÁK JanSnKV02:43,29Boubelík
24PEŠEK TomášSlPl02:44,8PřSpTř-Č
25ADAMEC ŠtěpánZlín02:45,1pKPŽAD_StM
26JAVORKA LadislavPKSvi02:47,133xmotýlek
27JOHN MartinSpPř02:47,3pKPŽAD_StM
28HARÁČ JanKPSOs02:47,513xmotýlek
29HOLAS MartinPSKr02:48,683xmotýlek
30CHLUP AlešPKSvi02:49,4pKPAD_VČ
31IGARI VojtěchKPSOs02:51,553xmotýlek
32VACULÍK LukášZlín02:52,5Prostějov
celkem vyhodnoceno 132 výkonů 53 žáků
200 m polohově - žáci ročník 89
02:11,79
1BAĎURA MartinTJVs02:13,49ZMČR
2KRCHŇÁK DavidKomBr02:15,90ZMČR A
3PAVELEC MartinKomBr02:17,7pKPŽAB_JM
4ZOUHAR MichalZlín02:18,9pKPŽAD_StM
5PUCHAR OndřejKLSTe02:20,72ZMČR A
6BRUMOVSKÝ FrantišekSlPl02:22,96ZMČR A
7REJMONT VojtěchLoTr02:23,3pKPAD_VČ
8POLA TomášSKS02:24,00ZMČR A
9POLÁŠEK RadomírSkKop02:24,05MCNJičína
10DUCHAČ OndřejPKPí02:24,67VC Slávie
11KADLEČEK DavidChÚ02:25,45ZMČR A
12ŠPIČÁK DavidKomBr02:25,5pKPŽAB_JM
13NOVÁK MatoušKLSTe02:25,8pKP_SČ
14SVOBODA VojtěchKSPKl02:25,86ZMČR A
15VEJŠKRAB MartinChÚ02:25,89ZMČR A
16KŘIVÁNEK PetrSnJH02:26,5pKPŽAB_JČ
17RAKUŠAN VojtěchLoNy02:27,34VC Slávie
18KRCHÁK ZdeněkTJVs02:27,69MCNJičína
19SOBOČÍK RobertTeBr02:27,7MCZnojma
20TONKOVIČ JanZlín02:28,2pKPŽAD_StM
-PYTEL FilipKIN02:28,2pKPŽAB_JČ
22ŘEHOŘ JanSlPl02:28,6jKP_ZČ
23LEDL PetrMoP02:29,5pKPDD_Pha
-THIEL DanChÚ02:29,5pKP_SČ
25RAMBOUSEK DanJPK02:29,59VCTrutnova
26JARKOVSKÝ JakubLoTr02:30,05VCTrutnova
27ŠPITÁLNÍK VojtěchChÚ02:30,7pKP_SČ
-BAUER MartinBoh02:30,7PřSpTř-Č
29FLEISSNER MarekUSK02:30,76ZMČR A
30TERNA DavidZlín02:30,87MCNJičína
31KOKEŠ MichalSlPl02:31,0Velikonoce
32HARÁČ JanKPSOs02:31,00MCNJičína
celkem vyhodnoceno 378 výkonů 150 žáků
400 m polohově - žáci ročník 89
04:45,5
1BAĎURA MartinTJVs04:51,37ZMČR
2ZOUHAR MichalZlín04:54,1pKPŽAD_StM
3PAVELEC MartinKomBr04:54,81ZMČR A
4RUS JanSnJH05:02,06ZMČR A
5PUCHAR OndřejKLSTe05:02,71ZMČR A
6KRCHÁK ZdeněkTJVs05:03,09ZMČR A
7NOVÁK MatoušKLSTe05:04,50ZMČR A
8RAKUŠAN VojtěchLoNy05:04,78ZMČR A
9KRCHŇÁK DavidKomBr05:06,1jKPŽA,B_JM
10SVOBODA VojtěchKSPKl05:06,15ZMČR A
11JARKOVSKÝ JakubLoTr05:09,4pKPAD_VČ
12LEDL PetrMoP05:09,9pKPDD_Pha
13SOBOČÍK RobertTeBr05:16,7pKPŽAB_JM
14JEŽEK JiříChpL05:16,9pKP_SČ
15POKORNÝ JakubSlLi05:17,2pKP_SČ
16VACULÍK LukášZlín05:17,81ZMČR A
17NOVOTNÝ DavidKomBr05:19,0jKPŽA,B_JM
18MRŮZEK MichalTJKr05:20,8pKPŽA_SM
19JANEK LiborPOTřb05:22,51LMČR A
20PYTEL FilipKIN05:22,8pKPŽAB_JČ
21HOLAS MartinPSKr05:25,4jKPŽA_StM
22RAMBOUSEK DanJPK05:27,89ZMČR A
23BAUER MartinBoh05:28,0pKPŽA_Pha
24CALTA PavelPKČL05:29,3pKP_SČ
25KŘIVÁNEK PetrSnJH05:30,3jKPŽA_JČ
26IGARI VojtěchKPSOs05:30,66LMČR A
27BAHENSKÝ MichalChpL05:30,8pKP_SČ
28VACIKAR VáclavSlPl05:32,1pKP_ZČ
29HARÁČ JanKPSOs05:33,1pKPŽA_SM
30FLEISSNER MarekUSK05:33,7pKPŽA_Pha
31SVÁDA AlešČACR05:35,2pKP_SČ
32JANKOVÝCH MartinPSKr05:37,4jKPŽA_StM
celkem vyhodnoceno 132 výkonů 68 žáků
100 m prsa - žáci ročník 89
01:07,9
1KRCHŇÁK DavidKomBr01:08,7pKPŽAB_JM
2KŘIVÁNEK PetrSnJH01:10,00ZMČR A
3RAMBOUSEK DanJPK01:10,28ZMČR A
4BAĎURA MartinTJVs01:10,70OHmládeže
5STŘÍŽ MarekKomBr01:11,8pKPŽAB_JM
6PUCHAR OndřejKLSTe01:12,26ZMČR A
7ELHENICKÝ JanLoTr01:12,28ZMČR A
8NOVOTNÝ DavidKomBr01:12,73ZMČR A
9ŠPIČÁK DavidKomBr01:12,89ZMČR A
10POLA TomášSKS01:13,14ZMČR A
11KVIS PetrMoP01:14,4pKPŽA_Pha
12SVÁDA AlešČACR01:14,7pKP_SČ
13KADLEČEK DavidChÚ01:15,28OHmládeže
14TONKOVIČ JanZlín01:15,3pKPŽAD_StM
15SOBOČÍK RobertTeBr01:15,64ZMČR A
16PAVELEC MartinKomBr01:15,78VCTrutnova
17JANKOVÝCH MartinPSKr01:15,8VCHodonína
18FLEISSNER MarekUSK01:16,0VánNymburk
19BAHENSKÝ MichalChpL01:16,1pKP_SČ
-PLANER PavelKLSTe01:16,1pKP_SČ
21IVANČO TomášChÚ01:16,38OHmládeže
22CHLUP AlešPKSvi01:16,4pKPAD_VČ
23ŘEHOŘ JanSlPl01:16,5pKP_ZČ
24LANG RomanSOPKo01:16,6VánNymburk
25ZUČEK KarelRPl01:16,8pKP_ZČ
-HLADÍK JiříJPK01:16,8VánNymburk
27REJMONT VojtěchLoTr01:16,93OHmládeže
28LOBODÁŠ MarekBoh01:17,1pKPŽA_Pha
-POKORNÝ JakubSlLi01:17,1pKP_SČ
30KRCHÁK ZdeněkTJVs01:17,3VCKrnova
31RAKUŠAN VojtěchLoNy01:17,59VC Slávie
32LEDL PetrMoP01:17,8pKPDD_Pha
celkem vyhodnoceno 478 výkonů 165 žáků
200 m prsa - žáci ročník 89
02:26,6
1KŘIVÁNEK PetrSnJH02:29,42ZMČR A
2NOVOTNÝ DavidKomBr02:34,95ZMČR A
3RAMBOUSEK DanJPK02:35,51ZMČR A
4BAĎURA MartinTJVs02:37,7pKPŽA_SM
5STŘÍŽ MarekKomBr02:37,8pKPŽAB_JM
6ELHENICKÝ JanLoTr02:37,96ZMČR A
7PUCHAR OndřejKLSTe02:37,97ZMČR A
8SVÁDA AlešČACR02:40,77Boubelík
9KRCHŇÁK DavidKomBr02:41,0Drak
10SOBOČÍK RobertTeBr02:41,4pKPŽAB_JM
11TONKOVIČ JanZlín02:41,5jKPŽA_StM
12KVIS PetrMoP02:41,50ZMČR A
13JANKOVÝCH MartinPSKr02:41,55ZMČR A
14PLANER PavelKLSTe02:42,86ZMČR A
15REJMONT VojtěchLoTr02:45,6pKPAD_VČ
16KRCHÁK ZdeněkTJVs02:46,4pKPŽA_SM
17RAKUŠAN VojtěchLoNy02:46,50Boubelík
18VACULÍK LukášZlín02:46,6pKPŽAD_StM
19POKORNÝ JakubSlLi02:46,7pKP_SČ
20ZUČEK KarelRPl02:47,1pKP_ZČ
21BAHENSKÝ MichalChpL02:47,3pKP_SČ
-IVANČO TomášChÚ02:47,3pKP_SČ
23VYSLOUŽIL LiborPoPro02:47,5pKPŽAD_StM
24LOBODÁŠ MarekBoh02:47,6jKPŽA_Pha
25CHLUP AlešPKSvi02:48,1pKPAD_VČ
26KRÁL JakubSCPAP02:48,4pKPAD_VČ
27HOLAS MartinPSKr02:48,8Prostějov
28POLA TomášSKS02:49,08KošařMem
29HOLENDA JanSlPl02:49,3jKP_ZČ
30JAVORKA LadislavPKSvi02:51,2pKPAD_VČ
31ŠOBR MilanSCPAP02:52,3PřSpTř-Č
32ČERVENÝ PavelRPl02:52,55KošařMem
celkem vyhodnoceno 231 výkonů 103 žáků
100 m znak - žáci ročník 89
00:59,91
1BAĎURA MartinTJVs00:59,77ZMČR
2ZOUHAR MichalZlín01:03,5pKPŽAD_StM
3BRUMOVSKÝ FrantišekSlPl01:03,92ZMČR A
4KOKEŠ MichalSlPl01:04,4pKP_ZČ
5KRCHŇÁK DavidKomBr01:04,9jKPŽA,B_JM
6DUCHAČ OndřejPKPí01:05,71VC Slávie
7THIEL DanChÚ01:05,9pKP_SČ
8REJMONT VojtěchLoTr01:06,5pKPAD_VČ
9POLÁŠEK RadomírSkKop01:06,7Prostějov
10RUS JanSnJH01:07,0pKPŽAB_JČ
11SVOBODA VojtěchKSPKl01:07,03ZMČR A
12PAVELEC MartinKomBr01:07,49VCTrutnova
13ŠVARC MarekRPl01:07,5pKP_ZČ
14BAUER MartinBoh01:07,53ZMČR A
15PEŇÁZ JanKomBr01:07,69ZMČR A
16PYTEL FilipKIN01:08,2pKPŽAB_JČ
-MRŮZEK MichalTJKr01:08,2VCKrnova
18IGARI VojtěchKPSOs01:08,28OHmládeže
19PŘÍKOP MichalChÚ01:08,36OHmládeže
20JŮZA TomášStLit01:08,5pKP_SČ
21ŠVEC MartinUnOl01:08,9Čert
22JANEK LiborPOTřb01:09,0MCZnojma
23PUCHAR OndřejKLSTe01:09,24VCTrutnova
24TERNA DavidZlín01:09,4jKPŽA_StM
25LEDL PetrMoP01:09,5pKPDD_Pha
-JAVORKA LadislavPKSvi01:09,5Čert
27KŘEMEN PetrJiAš01:09,6VCChodska
28KRCHÁK ZdeněkTJVs01:09,82OHmládeže
29PLANER PavelKLSTe01:10,2pKP_SČ
30VACULÍK LukášZlín01:10,8Prostějov
31POLA TomášSKS01:10,84VCPlzně
32HLADÍK JiříJPK01:11,0pKPŽ_ZM
celkem vyhodnoceno 470 výkonů 173 žáků
200 m znak - žáci ročník 89
02:11,25
1BAĎURA MartinTJVs02:10,4pKPŽA_SM
2ZOUHAR MichalZlín02:15,2pKPŽAD_StM
3RUS JanSnJH02:16,65ZMČR A
4BRUMOVSKÝ FrantišekSlPl02:17,35ZMČR A
5REJMONT VojtěchLoTr02:18,49ZMČR A
6THIEL DanChÚ02:21,74ZMČR A
7SVOBODA VojtěchKSPKl02:22,81ZMČR A
8KOKEŠ MichalSlPl02:24,53ZMČR A
9POLÁŠEK RadomírSkKop02:25,0pKPŽA_SM
10JARKOVSKÝ JakubLoTr02:25,80ZMČR A
11PŘÍKOP MichalChÚ02:26,1pKP_SČ
12TERNA DavidZlín02:26,2pKPŽAD_StM
13DOMORÁD MichalZlín02:26,2pKPŽAD_StM
14ŠVEC MartinUnOl02:26,9pKPŽAD_StM
15HLADÍK JiříJPK02:26,95ZMČR A
16PYTEL FilipKIN02:27,2jKPŽA_JČ
17BAUER MartinBoh02:27,3pKPŽA_Pha
18MRŮZEK MichalTJKr02:27,5pKPŽA_SM
19LEDL PetrMoP02:28,3pKPŽA_Pha
-DUCHAČ OndřejPKPí02:28,3pKPŽAB_JČ
21VACULÍK LukášZlín02:28,6pKPŽAD_StM
22ŠVARC MarekRPl02:30,8jKP_ZČ
23JAVORKA LadislavPKSvi02:31,5Prostějov
-PLANER PavelKLSTe02:31,5pKP_SČ
25CALTA PavelPKČL02:31,7pKP_SČ
26JŮZA TomášStLit02:32,0pKP_SČ
27HARÁČ JanKPSOs02:33,0pKPŽA_SM
28PEŇÁZ JanKomBr02:34,2PřSpTř-M
-TONKOVIČ JanZlín02:34,2jKPŽA_StM
30IGARI VojtěchKPSOs02:35,57VCKopřiv
31FLEISSNER MarekUSK02:35,9jKPŽA_Pha
32JANEK LiborPOTřb02:35,90LMČR A
celkem vyhodnoceno 198 výkonů 97 žáků


V registru výkonů bylo nalezeno 74 závodů, kterých se zúčastnili plavci této věkové kategorie. Zaznamenáno je 8542 jejich výkonů v "mistrovských" disciplínách. V následující tabulce je seznam vyhodnocených závodů.

zkratkaplný název závodumístobazénpzndatum konání
17listopadMemoriál 17. listopaduOlomouc50K18.10.
3xmotýlekMotýlkářský trojbojKarviná25K28.03.
AXIS CupAXIS CupJihlava25K01.03. - 02.03.
BoubelíkMemoriál Jaromíra BoubelíkaRoudnice n.L.25K08.11. - 09.11.
DrakCena Brněnského drakaBrno25K22.02. - 23.02.
ČertŠumperský čwrtŠumperk25K21.12.
EYOF7. Evropský olympijský festival mládežeFrancie50R28.07. - 01.08.
FegoCupFego cupBrno - Lesná25R20.12.
FinDružFinále soutěže družstevBrno50K29.03. - 30.03.
jKPDD-PhaKP dorostu a dospělých PhaPraha-Podolí50K30.04. - 30.04.
jKPDD-StČKP dorostu a dospělých StČPraha-Podolí50K30.04. - 30.04.
jKP_ZČJarní sdružený krajský přebor ZČPlzeň25M31.05. - 01.06.
jKPŽA,B_JMKPŽ A + B JMBrno25K24.05. - 25.05.
jKPŽA,B_VČKPŽ A + B VČTrutnov25K24.05. - 25.05.
jKPŽA_JČKPŽ A JČJ.Hradec25K24.05. - 25.05.
jKPŽA_PhaKPŽ A PrahaPraha-Strahov25K23.05. - 24.05.
jKPŽA_StMKPŽ A StMProstějov25K18.05. a 24.05.
jOP_StMOPŽ_StM_ŠumperkŠumperk25K27.04.
JPHradecJarní pohár města Hradce KrálovéH.Králové50K03.05. a 04.05.
KahanecŠtiavnický kahanecBanská Štiavnica25R18.10.
KošařMemKošařův memoriálPlzeň-Radbuza25K12.04.
KPDr-PhaPřebor Prahy družstevPraha-Strahov25K21.01. - 22.01.
KroměřížVC KroměřížeKroměříž25K19.10.
LMČRLetní mistrovství ČRPardubice50K27.06. - 29.06.
LMČR ALetní mistrovství ČR žactva AZlín50K21.06. - 22.06.
LunaLounyLounský Pohár LUNALouny25K01.03.
McDonaldsMcDonalds multistroke cupRakousko25R18.01. - 19.01.
MCNJičínaMC - Nového JičínaNový Jičín25K11.10. - 12.10.
MCZnojmaMalá cena ZnojmaZnojmo25K18.10.
ModráStuhaModrá stuha města NáchodaNáchod25M26.04. - 27.04.
NeratoviceNeratovický pohárNeratovice25K19.01.
OdP MoPOddílové přebory MotorletuPraha-Radlice25K25.06. - 26.06.
OHmládežeOlympijské hry mládežeSvitavy25K15.06. - 18.06.
Osv.NymbCena Osvobození města NymburkaNymburk25N10.05. - 11.05.
PětibojPlavecký pětiboj o pohár starosty městaMohelnice25K15.03. - 16.03.
pKPAD_VČKPŽ ADD VČSvitavy25K15.11. - 16.11.
pKPDD_PhaKrajský přebor PrahyPříbram25K31.10. - 01.11.
pKPDD_StČKrajský přebor Středních ČechPříbram25K31.10. - 01.11.
pKP_SČKP SČLouny25K22.11. - 23.11.
pKP_ZČKP ZČDomažlice25K22.11. - 23.11.
pKPŽAB_JČKPŽ AB JČPrachatice25K22.11. - 23.11.
pKPŽAB_JMKPŽ AB JMBrno25K22.11. - 23.11.
pKPŽAD_StMKPŽ AD StMZlín25K08.11. a 15.11.
pKPŽA_PhaKPŽ A PrahaPraha-Strahov25K14.11. - 15.11.
pKPŽA_SMKPŽ A SMKopřivnice25K21.11. - 22.11.
pKPŽ_ZMKPŽ ZMŽďár nad Sázavou25K23.11.
pOPStČ_KolKrajská základní soutěž ? 2. částKolin25K18.10.
pOPStČ_NerKrajská základní soutěž ? 1. částNeratovice25K04.10.
Praha2003MZ Praha 2003Praha-Podolí50K30.05. - 01.06.
ProstějovVC ProstějovaProstějov25K24.10. - 25.10.
PřSpTř-ČPřebor sportovních tříd - ČechyPraha-Podolí50K16.12.
PřSpTř-MPřebor sportovních tříd - MoravaOstrava50K16.12.
SmfDr-ČSemifinále soutěže družstev - ČechyPraha50K08.03. - 09.03.
SmfDr-MSemifinále soutěže družstev - MoravaOlomouc50K08.03. - 09.03.
SprintyPlzeňské sprintyPlzeň25K18.10.
TrojutkáníMez.utkání ml. juniorů CZE-POL-SVKWroclaw25R31.05. - 31.05.
VánNymburkVánoční cena města NymburkNymburk25K29.11. - 30.11.
VC SlávieVC SK SlaviaPraha-Eden25K22.03.
VCBrnaVC Brna ? 6. kolo ČPBrno25R24.10. - 25.10.
VCChodskaVC Chodska ? 15. ročníkDomažlice25K20.09. - 21.09.
VCČBudVelká cena Českých BudějovicČ.Budějovice50K17.05. - 18.05.
VCHodonínaVelká cena HodonínaHodonín25M12.04.
VCKopřivVelká cena města KopřivniceKopřivnice25K08.02. - 09.02.
VCKrnovaCena KrnovskaKrnov25M08.11.
VCPlzněVC PlzněPlzeň25K11.10.
VCTrnavyO pohár města TrnavyTrnava25R15.03. - 16.03.
VCTrutnovaVC TrutnovaTrutnov25K11.10. - 12.10.
VCVysMýtaVC Vysokého MýtaVysoké Mýto25K04.10.
VelikonoceVelikonoční závodyPraha-Strahov25K05.04. - 06.04.
VytrvalecPlzeňský vytrvalecPlzeň-Slovany50K15.03. - 16.03.
VřídloPohár karlovarského VřídlaKarlovy Vary50K07.06.
ZMČRZimní mistrovství ČRPlzeň25K28.11. - 30.11.
ZMČR AZimní mistrovství ČR žactva ATrutnov25K13.12. - 14.12.
ŠtúrovoŠtúrovské stovkyŠtúrovo50R30.08.

Legenda: sloupec pzn v předchozí tabulce vyjadřuje úplnost výsledků vyhodnocených závodů. K = kompletní, R = výkony všech českých plavců, N = neúplné, chybí některé disciplíny, M = neúplné, pouze několik výkonů.

autor: mtb | komentářů: 5