TOP32 - nejlepší výkony čtrnáctiletých

Vydáno dne 17. 01. 2005 (počet přístupů 5608)


Žebříček TOP32 je přehled nejlepších 32 plavců v jednotlivých disciplínách. Výběr byl proveden podle časů uložených v Registru výkonů zaplavaných v roce 2004. Vyhodnoceno jich bylo téměř 85 000 ze 119 závodů. U každé disciplíny je vedle názvu uveden i čas příslušného českého žákovského rekordu, který platil na konci roku 2003. Ve sloupci L je "*" označen start plavce na letním žákovském MČR, ve sloupci Z na zimním. Podbarvením hvězdiček jsou zvýrazněni medailisté z těchto soutěží.

Pod každou disciplínou je přehled o počtu nalezených výkonů a celkovém počtu plavců, u nichž byl v dané disciplíně zaznamenán start. Poslední dvě čísla oddělená lomítky pak informují o počtu plavců z dvaatřicítky nejlepších, kteří se zúčastnili letního resp. zimního žákovského MČR. Upozorňujeme, že při výběru nejlepších časů nebyla rozlišena délka bazenů a nebyly vyhodnoceny "nemistrovské" disciplíny. To a mnohé další ale umožňuje interaktivní žebříček.

pořadíjménooddílčaszávodLZ
50 m volný způsob - čtrnáctileté žákyně
00:27,0 
1KADLECOVÁ KristýnaŽĎAS00:27,77Trojutkání**
2PAVELKOVÁ KláraJPK00:28,12ZMČR14**
-MARCOŇOVÁ AnnaOlymp00:28,12ZMČR**
4HEMZÁČKOVÁ PetraRPl00:28,31ZMČR**
5KÜHROVÁ AnežkaPoPro00:28,603xmotýlek*
6HUDZIETZOVÁ LucieKoKa00:28,67MCNJicina*
7LUDIKOVSKÁ NicoleTeBr00:28,7jKPŽ_AB_JM
-BERGMANOVÁ ŠárkaLoTr00:28,7jKPŽ_AB_VČ**
9KONČELOVÁ GabrielaKSPKl00:28,86VaCZlína
10SZTULOVÁ NikolaKoKa00:28,9jKPŽ_A_SM**
11JEDLIČKOVÁ KristýnaKPSOp00:28,90ZMČR14**
12HROMÁDKOVÁ TerezaMoP00:29,0pKPŽ_A_Pha*
-KOUŘIMSKÁ AlenaChpL00:29,0pKP_SČ*
14ČERNÍKOVÁ KateřinaAšMB00:29,07Boubelík*
15VELOVÁ ZuzanaBiJa00:29,1pKP_SČ**
16KADLECOVÁ KristýnaŽĎAS00:29,11InterWien
17HOMÉROVÁ KláraKSPKl00:29,16PlzSprinty
18DOSTÁLOVÁ SabinaChÚ00:29,2jKP_SČ*
19VOJTÍŠKOVÁ ŠárkaTJŠum00:29,28ZMČR14**
-ŠEBKOVÁ ŠárkaPKR00:29,28ZMČR14*
21LANDOVÁ PetraKSPKl00:29,3jKP_StČ**
-VYMYSLICKÁ LenkaKIN00:29,3pKP_JČ**
23VÝBORNÁ KláraMoP00:29,4pKPŽ_A_Pha**
24OLŠOVSKÁ KateřinaZlín00:29,47LMČR A**
25SMIKOVÁ JanaSlPl00:29,58PlzSprinty
26BROTHÁNKOVÁ TerezaDeNá00:29,6jKPŽ_AB_VČ*
-BAUEROVÁ PetraSnKV00:29,6pKPŽAB_ZČ*
28MARUŠKOVÁ KarolínaAšMB00:29,60Boubelík*
29STEJSKALOVÁ PavlaAšMB00:29,70Boubelík
30VOBOŘILOVÁ TerezaKomBr00:29,85pKPŽAB_JM
31WOLFOVÁ NikolaBiJa00:29,9jKP_SČ
-ONDERKOVÁ DanielaKPSOs00:29,9pKPŽA_SM**
celkem vyhodnoceno 594 výkonů 189 žákyň / 19 / 19
100 m volný způsob - čtrnáctileté žákyně
00:58,42 
1MARCOŇOVÁ AnnaOlymp00:59,57Trojutkání**
2KADLECOVÁ KristýnaPSKr01:00,553xmotýlek**
3HEMZÁČKOVÁ PetraRPl01:00,77ZMČR14*
4SZTULOVÁ NikolaKoKa01:01,5jKPŽ_A_SM**
5KONČELOVÁ GabrielaKSPKl01:01,7jKP_StČ
6PAVELKOVÁ KláraJPK01:01,76ZMČR14**
7LUDIKOVSKÁ NicoleTeBr01:02,41JME
8KADLECOVÁ KristýnaŽĎAS01:02,42InterWien
9ČERNÍKOVÁ KateřinaAšMB01:02,44ZMČR14**
10HOMÉROVÁ KláraKSPKl01:02,5MOPStČ1
11JEDLIČKOVÁ KristýnaKPSOp01:02,77Pětiboj**
12KOUŘIMSKÁ AlenaChpL01:02,8pKP_SČ*
13HROMÁDKOVÁ TerezaMoP01:03,0pKPDD_Pha
14MARUŠKOVÁ KarolínaAšMB01:03,02Boubelík**
15VOJTÍŠKOVÁ ŠárkaTJŠum01:03,2pKPŽAD_StM**
16BAUEROVÁ PetraSnKV01:03,21ZMČR14**
17VYMYSLICKÁ LenkaKIN01:03,3jKP_JČ**
18HUDZIETZOVÁ LucieKoKa01:03,623xmotýlek
19LEINVEBEROVÁ HanaJPK01:03,67ZMČR14**
20KÜHROVÁ AnežkaPoPro01:03,7jKPŽ_A_StM
21ONDERKOVÁ DanielaKPSOs01:03,71ZMČR14*
22LANDOVÁ PetraKSPKl01:03,8pKPŽAB_StČ
23MARKOVÁ HanaJPK01:03,85VC Slávie
24OLŠOVSKÁ KateřinaZlín01:03,86ZMČR14**
25BERGMANOVÁ ŠárkaLoTr01:03,9jKPŽ_AB_VČ
26BEDNÁŘOVÁ MarkétaPKZá01:04,05ZMČR14*
27HORNÍKOVÁ VendulaTJVs01:04,08Pětiboj
28VELOVÁ ZuzanaBiJa01:04,1jKP_SČ*
29DOSTÁLOVÁ SabinaChÚ01:04,4jKP_SČ*
30VOBOŘILOVÁ TerezaKomBr01:04,6FegoCup
31VÝBORNÁ KláraMoP01:04,8pKPŽ_A_Pha**
32GRUBNEROVÁ RadkaLoBe01:05,0pKPŽAB_StČ*
celkem vyhodnoceno 682 výkonů 189 žákyň / 15 / 18
200 m volný způsob - čtrnáctileté žákyně
02:05,07 
1MARCOŇOVÁ AnnaOlymp02:08,21Trojutkání**
2ČERNÍKOVÁ KateřinaAšMB02:08,61Trojutkání**
3MARKOVÁ HanaJPK02:08,75ZMČR14**
4KONČELOVÁ GabrielaKSPKl02:11,2jKP_StČ*
5HEMZÁČKOVÁ PetraRPl02:11,63ZMČR14*
6SZTULOVÁ NikolaKoKa02:13,3jKPŽ_A_SM**
7HUDZIETZOVÁ LucieKoKa02:13,7jKPŽ_A_SM**
8KADLECOVÁ KristýnaPSKr02:14,46ZMČR14**
9HOMÉROVÁ KláraKSPKl02:15,5pKPDD_StČ
10HROMÁDKOVÁ TerezaMoP02:15,56PCMoP*
11LEINVEBEROVÁ HanaJPK02:16,12ZMČR14**
12KONŠELOVÁ MonikaKLSTe02:17,1pKP_SČ*
13VYMYSLICKÁ LenkaKIN02:17,15ZMČR14**
14VOJTÍŠKOVÁ ŠárkaTJŠum02:17,18ZMČR14*
15MARUŠKOVÁ KarolínaAšMB02:17,63VaCZlína*
16ONDERKOVÁ DanielaKPSOs02:17,82ZMČR14**
17KADLECOVÁ KristýnaŽĎAS02:17,91InterWien
18BERGMANOVÁ ŠárkaLoTr02:18,2pKPADD_VČ
19ČERNÁ NikolaKPSOs02:18,86ZMČR14*
20PROCHÁZKOVÁ KateřinaKomBr02:19,19pKPŽAB_JM*
21LOVECKÁ VeronikaTJZn02:19,5jKPŽ_AB_JM*
22BAUEROVÁ PetraSnKV02:19,7pKPŽAB_ZČ
23KOUŘIMSKÁ AlenaChpL02:20,0pKP_SČ*
24LANDOVÁ PetraKSPKl02:20,3pKPŽAB_StČ
25VÝBORNÁ KláraMoP02:20,40ZMČR14*
26DOSTÁLOVÁ SabinaChÚ02:20,5pKP_SČ
27TOMAŠTÍKOVÁ PetraUnOl02:21,17VCKopřiv*
28ŠILHOVÁ JanaBoh02:21,8jKPŽ_A_Pha*
29LUDIKOVSKÁ NicoleTeBr02:21,80pKPŽAB_JM
30SILBERHORNOVÁ LenkaBoh02:22,1KraulLouny
31VELOVÁ ZuzanaBiJa02:22,2jKP_SČ
32HAJDOVÁ JanaTJVs02:22,6pKPŽA_SM*
celkem vyhodnoceno 443 výkonů 142 žákyň / 14 / 18
400 m volný způsob - čtrnáctileté žákyně
04:18,13 
1ČERNÍKOVÁ KateřinaAšMB04:25,16Trojutkání**
2MARKOVÁ HanaJPK04:30,54ZMČR14**
3MARCOŇOVÁ AnnaOlymp04:39,0jKPŽ_A_Pha**
4KONČELOVÁ GabrielaKSPKl04:41,3MOPStČ2*
5HUDZIETZOVÁ LucieKoKa04:45,7jKPŽ_A_SM**
6LEINVEBEROVÁ HanaJPK04:46,87ZMČR**
7KONŠELOVÁ MonikaKLSTe04:48,3pKP_SČ*
8HOMÉROVÁ KláraKSPKl04:48,7pKPŽAB_StČ*
9MARUŠKOVÁ KarolínaAšMB04:49,2*ZMČR14**
10KADLECOVÁ KristýnaPSKr04:50,27VCKopřiv*
11SZTULOVÁ NikolaKoKa04:50,3jKPŽ_A_SM**
12ZAJÍCOVÁ KristýnaKomBr04:50,9jKPŽ_AB_JM**
13TOMAŠTÍKOVÁ PetraUnOl04:51,0jKPŽ_A_StM*
14BERGMANOVÁ ŠárkaLoTr04:51,7jKPŽ_AB_VČ
15LOVECKÁ VeronikaTJZn04:51,70pKPŽAB_JM**
16VYMYSLICKÁ LenkaKIN04:52,3pKP_JČ**
17BAUEROVÁ PetraSnKV04:52,73ZMČR14*
18ČERNÁ NikolaKPSOs04:53,44ZMČR14**
19ŠILHOVÁ JanaBoh04:53,7jKPŽ_A_Pha*
20LANDOVÁ PetraKSPKl04:54,2MOPStČ4
21HORNÍKOVÁ VendulaTJVs04:56,0jKPŽ_A_SM
22PROCHÁZKOVÁ KateřinaKomBr04:56,6jKPŽ_AB_JM
23GRUBNEROVÁ RadkaLoBe04:57,3pKPŽAB_StČ*
24OLŠOVSKÁ KateřinaZlín04:57,5pKPŽAD_StM*
25HORÁKOVÁ EvaČACR04:58,4KraulLouny
26KRAUSOVÁ KristýnaTJZn04:58,7jKPŽ_AB_JM*
27POPIELUCHOVÁ ZuzanaPKPří04:59,4pKPŽAB_StČ*
28BEDNÁŘOVÁ MarkétaPKZá05:00,4jKPŽ_A_StM*
29KÁPLOVÁ KateřinaKIN05:00,8jKP_JČ
30HAJDOVÁ JanaTJVs05:00,9pKPŽA_SM
31KOUŘIMSKÁ AlenaChpL05:01,3KraulLouny
32SILBERHORNOVÁ LenkaBoh05:02,4KraulLouny
celkem vyhodnoceno 274 výkonů 102 žákyň / 16 / 18
800 m volný způsob - čtrnáctileté žákyně
08:48,51 
1ČERNÍKOVÁ KateřinaAšMB08:55,37ZMČR**
2MARKOVÁ HanaJPK09:19,64ZMČR14**
3KONŠELOVÁ MonikaKLSTe09:48,4pKP_SČ*
4LEINVEBEROVÁ HanaJPK09:48,47ZMČR14**
5HUDZIETZOVÁ LucieKoKa09:53,3jKPŽ_A_SM**
6BAUEROVÁ PetraSnKV09:55,66ZMČR14*
7ŠILHOVÁ JanaBoh09:56,4jKPŽ_A_Pha**
8ČERNÁ NikolaKPSOs09:58,14ZMČR14*
9KONČELOVÁ GabrielaKSPKl10:00,3MOPStČ3
10MARUŠKOVÁ KarolínaAšMB10:01,37ZMČR14**
11LOVECKÁ VeronikaTJZn10:03,7jKPŽ_AB_JM**
12MARCOŇOVÁ AnnaOlymp10:04,0KPDr-Pha
13HAJDOVÁ JanaTJVs10:05,64ZMČR14**
14KRAUSOVÁ KristýnaTJZn10:07,4jKPŽ_AB_JM*
-STROUHOVÁ HanaKIN10:07,4jKP_JČ*
16VYMYSLICKÁ LenkaKIN10:10,3jKP_JČ*
17SZTULOVÁ NikolaKoKa10:12,3jKPŽ_A_SM*
18GRUBNEROVÁ RadkaLoBe10:13,3pKPŽAB_StČ*
19POPIELUCHOVÁ ZuzanaPKPří10:13,49ZMČR14*
20TOMAŠTÍKOVÁ PetraUnOl10:17,6jKPŽ_A_StM*
21BEDNÁŘOVÁ MarkétaPKZá10:17,7jKPŽ_A_StM**
22KÁPLOVÁ KateřinaKIN10:18,0jKP_JČ*
23POLÍVKOVÁ PetraKIN10:20,5jKP_JČ*
24PROCHÁZKOVÁ KateřinaKomBr10:21,1*pKPŽAB_JM
25HANŽLOVÁ TerezaKIN10:21,74ZMČR14*
26VESELÁ LucieKIN10:24,40ZMČR14**
27KRAUSOVÁ LenkaPKZá10:26,20Vytrvalec
28BERGMANOVÁ ŠárkaLoTr10:28,28Vytrvalec
29ZAJÍCOVÁ KristýnaKomBr10:28,57SmfDr-M
30TÁSLAROVÁ RadkaLoTr10:28,9jKPŽ_AB_VČ
31HORNÍKOVÁ VendulaTJVs10:30,0jKPDD_StM
32TICHÁČKOVÁ ŠárkaJiDo10:30,05ZMČR14*
celkem vyhodnoceno 159 výkonů 61 žákyň / 16 / 18
100 m motýlek - čtrnáctileté žákyně
01:04,66 
1HEMZÁČKOVÁ PetraRPl01:05,94ZMČR**
2HOMÉROVÁ KláraKSPKl01:06,00Trojutkání**
3KONŠELOVÁ MonikaKLSTe01:09,24Kalich
4HORÁKOVÁ EvaČACR01:09,27ZMČR14**
5GÖTZOVÁ KristýnaSlPl01:09,87ZMČR14**
6KRAUSOVÁ KristýnaTJZn01:10,00ZMČR14**
7BAUEROVÁ PetraSnKV01:10,37ZMČR14*
8SMIKOVÁ JanaSlPl01:10,50ZMČR14**
9KONČELOVÁ GabrielaKSPKl01:10,52ZMČR14*
10MARCOŇOVÁ AnnaOlymp01:10,77AXIS Cup
11HORNÍKOVÁ VendulaTJVs01:10,84Pětiboj
12KÜHROVÁ AnežkaPoPro01:10,9VCProstě**
13PAULÍKOVÁ MartinaKomBr01:11,33Pětiboj**
14JEDLIČKOVÁ KristýnaKPSOp01:11,43LMČR A**
15MARUŠKOVÁ KarolínaAšMB01:11,99Boubelík**
16MARKOVÁ HanaJPK01:12,02VC Slávie
17ČERNÍKOVÁ KateřinaAšMB01:12,10ZMČR*
18ZAJÍCOVÁ KristýnaKomBr01:12,78ZMČR14**
19SZTULOVÁ NikolaKoKa01:12,803xmotýlek
20PAVELKOVÁ KláraJPK01:12,90VC Slávie
21LANDOVÁ PetraKSPKl01:13,29Velikonoce
22HROMÁDKOVÁ TerezaMoP01:13,5jKPŽ_A_Pha*
-ONDERKOVÁ DanielaKPSOs01:13,5pKPŽA_SM*
24ZUBOVÁ KatarínaMoP01:13,55ZMČR14*
25DOSTÁLOVÁ SabinaChÚ01:13,6pKP_SČ
26HAJDOVÁ JanaTJVs01:13,753xmotýlek**
27REŽŇÁKOVÁ MagdalénaZlín01:13,9jKPŽ_A_StM*
28SILBERHORNOVÁ LenkaBoh01:14,3jKPŽ_A_Pha*
29HENKELOVÁ MichaelaKPSOs01:14,4jKPŽ_A_SM*
30HUDZIETZOVÁ LucieKoKa01:14,873xmotýlek
31PROCHÁZKOVÁ KateřinaKomBr01:14,9Drak
-KOUŘIMSKÁ AlenaChpL01:14,9pKP_SČ*
celkem vyhodnoceno 534 výkonů 151 žákyň / 16 / 18
200 m motýlek - čtrnáctileté žákyně
02:20,13 
1HEMZÁČKOVÁ PetraRPl02:25,21ZMČR14**
2HOMÉROVÁ KláraKSPKl02:25,5pKPŽAB_StČ**
3KONČELOVÁ GabrielaKSPKl02:32,1MOPStČ2*
4ZAJÍCOVÁ KristýnaKomBr02:32,27ZMČR14**
5KONŠELOVÁ MonikaKLSTe02:32,4pKP_SČ*
6KÜHROVÁ AnežkaPoPro02:35,0jKPŽ_A_StM**
7HORÁKOVÁ EvaČACR02:35,46Boubelík**
8ČERNÍKOVÁ KateřinaAšMB02:35,66Boubelík*
9MARCOŇOVÁ AnnaOlymp02:35,7KPDr-Pha
10KRAUSOVÁ KristýnaTJZn02:36,45ZMČR14**
11HORNÍKOVÁ VendulaTJVs02:37,593xmotýlek
12SILBERHORNOVÁ LenkaBoh02:38,6pKPŽ_A_Pha**
13PROCHÁZKOVÁ KateřinaKomBr02:39,59pKPŽAB_JM*
14HAJDOVÁ JanaTJVs02:40,313xmotýlek**
15ŠILHOVÁ JanaBoh02:40,9jKPŽ_A_Pha**
16PAULÍKOVÁ MartinaKomBr02:42,30pKPŽAB_JM
17HENKELOVÁ MichaelaKPSOs02:42,7jKPŽ_A_SM**
18ZUBOVÁ KatarínaMoP02:45,35ZMČR14*
19HUDZIETZOVÁ LucieKoKa02:45,483xmotýlek
20LANDOVÁ PetraKSPKl02:45,5MOPStČ4
21GÖTZOVÁ KristýnaSlPl02:46,17ZMČR14**
22VESELÁ LucieKIN02:47,97ZMČR14**
23PŘIBÁŇOVÁ MartinaSlLi02:49,47ZMČR14**
24DOSTÁLOVÁ SabinaChÚ02:49,7pKP_SČ*
25MARUŠKOVÁ KarolínaAšMB02:51,0KPDr-StČ
26STROUHOVÁ HanaKIN02:51,2jKP_JČ
27SZTULOVÁ NikolaKoKa02:52,033xmotýlek
28POLÍVKOVÁ PetraKIN02:53,3pKP_JČ*
29ČERNÁ NikolaKPSOs02:53,343xmotýlek
30KÁPLOVÁ KateřinaKIN02:53,4jKP_JČ
31HANŽLOVÁ TerezaKIN02:53,7pKP_JČ
32CHOVANOVÁ VeronikaČACR02:54,8jKP_SČ
celkem vyhodnoceno 214 výkonů 61 žákyň / 15 / 18
200 m polohově - čtrnáctileté žákyně
02:21,42 
1KONČELOVÁ GabrielaKSPKl02:26,4jKP_StČ**
2LANDOVÁ PetraKSPKl02:26,52ZMČR**
3HOMÉROVÁ KláraKSPKl02:27,00ZMČR14**
4HEMZÁČKOVÁ PetraRPl02:28,22ZMČR14**
5MARCOŇOVÁ AnnaOlymp02:28,36Trojutkání**
6HROMÁDKOVÁ TerezaMoP02:28,9pKPŽ_A_Pha**
7HORNÍKOVÁ VendulaTJVs02:29,2jKPŽ_A_SM**
8BERGMANOVÁ ŠárkaLoTr02:30,2jKPŽ_AB_VČ**
9PROCHÁZKOVÁ KateřinaKomBr02:31,82ZMČR14**
10MARKOVÁ HanaJPK02:32,13VC Slávie
11SMIKOVÁ JanaSlPl02:32,50ZMČR14**
12ČERNÍKOVÁ KateřinaAšMB02:33,53Boubelík
13PAVELKOVÁ KláraJPK02:33,64VC Slávie
14HORÁKOVÁ EvaČACR02:33,81Boubelík**
15KADLECOVÁ KristýnaPSKr02:33,86ZMČR14*
16ONDERKOVÁ DanielaKPSOs02:34,30ZMČR14*
17KONŠELOVÁ MonikaKLSTe02:34,85ZMČR14*
18KÜHROVÁ AnežkaPoPro02:34,89Pětiboj
19VYMYSLICKÁ LenkaKIN02:36,18ZMČR14*
20ZAJÍCOVÁ KristýnaKomBr02:36,2jKPŽ_AB_JM**
21PAULÍKOVÁ MartinaKomBr02:36,34ZMČR14**
22SILBERHORNOVÁ LenkaBoh02:36,5pKPŽ_A_Pha**
23KOUŘIMSKÁ AlenaChpL02:37,5pKP_SČ
24TOMAŠTÍKOVÁ PetraUnOl02:37,95VCKopřiv
25MARUŠKOVÁ KarolínaAšMB02:38,68Boubelík
26GÖTZOVÁ KristýnaSlPl02:38,74VC Slávie**
27POSPÍŠILOVÁ KateřinaBoh02:38,8jKPŽ_A_Pha
28KUČEROVÁ KláraJPK02:38,90LMČR A*
29SZTULOVÁ NikolaKoKa02:39,08MCNJicina
30HUDZIETZOVÁ LucieKoKa02:39,84MCNJicina
31BAUEROVÁ PetraSnKV02:39,96VCTrutnova
32HAJDOVÁ JanaTJVs02:40,15Pětiboj
celkem vyhodnoceno 490 výkonů 153 žákyň / 16 / 19
400 m polohově - čtrnáctileté žákyně
04:55,62 
1MARKOVÁ HanaJPK05:09,20ZMČR14**
2KONČELOVÁ GabrielaKSPKl05:12,2MOPStČ1**
3LANDOVÁ PetraKSPKl05:12,41ZMČR14**
4HOMÉROVÁ KláraKSPKl05:12,96ZMČR14**
5MARCOŇOVÁ AnnaOlymp05:15,1jKPŽ_A_Pha*
6ČERNÍKOVÁ KateřinaAšMB05:17,40ZMČR14*
7PROCHÁZKOVÁ KateřinaKomBr05:17,52ZMČR14**
8HORNÍKOVÁ VendulaTJVs05:17,7jKPŽ_A_SM**
9ZAJÍCOVÁ KristýnaKomBr05:22,60ZMČR14**
10BERGMANOVÁ ŠárkaLoTr05:23,6jKPŽ_AB_VČ**
11KONŠELOVÁ MonikaKLSTe05:26,1pKP_SČ*
12HORÁKOVÁ EvaČACR05:29,0pKP_SČ**
13BAUEROVÁ PetraSnKV05:29,98ZMČR14**
14GÖTZOVÁ KristýnaSlPl05:30,91ZMČR14**
15ČERNÁ NikolaKPSOs05:33,7jKPŽ_A_SM*
16HUDZIETZOVÁ LucieKoKa05:34,3jKPŽ_A_SM*
17ZUBOVÁ KatarínaMoP05:34,93ZMČR14*
18SILBERHORNOVÁ LenkaBoh05:35,0pKPŽ_A_Pha*
19KÜHROVÁ AnežkaPoPro05:35,5jKPŽ_A_StM
20VYMYSLICKÁ LenkaKIN05:36,20ZMČR14**
21SZTULOVÁ NikolaKoKa05:37,7jKPŽ_A_SM
22PAULÍKOVÁ MartinaKomBr05:38,68pKPŽAB_JM
23TOMAŠTÍKOVÁ PetraUnOl05:38,8jKPŽ_A_StM
24VYŠKOVSKÁ LucieTJVs05:39,0jKPŽ_A_SM*
25HANŽLOVÁ TerezaKIN05:43,2jKP_JČ
26PAVELKOVÁ KláraJPK05:44,47LMČR A*
27BEDNÁŘOVÁ MarkétaPKZá05:44,8jKPŽ_A_StM*
28KÁPLOVÁ KateřinaKIN05:45,8jKP_JČ
29VESELÁ LucieKIN05:46,2pKP_JČ
30BANYACSKÁ DenisaKPSOs05:46,6jKPŽ_A_SM
31KOPECKÁ LenkaSlCho05:49,6jKP_SČ
-ŘEHÁKOVÁ BarboraLoNy05:49,6pKPDD_StČ
celkem vyhodnoceno 199 výkonů 63 žákyň / 16 / 18
100 m prsa - čtrnáctileté žákyně
01:11,50 
1LANDOVÁ PetraKSPKl01:13,30Trojutkání**
2HROMÁDKOVÁ TerezaMoP01:16,46ZMČR14**
3PAULÍKOVÁ MartinaKomBr01:16,86ZMČR14**
4HORNÍKOVÁ VendulaTJVs01:17,11ZMČR14*
5KÜHROVÁ AnežkaPoPro01:18,0jKPŽ_A_StM**
-ŘEHÁKOVÁ BarboraLoNy01:18,0jKP_StČ**
7KUČEROVÁ KláraJPK01:18,02AXIS Cup**
8KONČELOVÁ GabrielaKSPKl01:19,7KPDr-StČ
9ŠAFROVÁ VeronikaPKČL01:19,75VC Slávie*
10POSPÍŠILOVÁ KateřinaBoh01:20,0jKPŽ_A_Pha**
11PROCHÁZKOVÁ KateřinaKomBr01:20,09ZMČR14*
12SILBERHORNOVÁ LenkaBoh01:20,7pKPŽ_A_Pha*
13BANYACSKÁ DenisaKPSOs01:20,78ZMČR14**
14BERGMANOVÁ ŠárkaLoTr01:21,4TřebovLoko
15PILNÁ KristýnaSlPl01:21,76ZMČR14**
16PAVELKOVÁ KláraJPK01:22,16VC Slávie
17HEMZÁČKOVÁ PetraRPl01:22,6VCDomažlic*
18ONDERKOVÁ DanielaKPSOs01:22,8jKPŽ_A_SM*
-BLAHOVÁ LeontýnaNePK01:22,8pKPŽAB_StČ*
20ČERNÁ NikolaKPSOs01:22,9jKPŽ_A_SM*
-HOMÉROVÁ KláraKSPKl01:22,9MOPStČ4
22ZALABÁKOVÁ KláraLoNy01:23,0jKP_StČ*
23TOMAŠTÍKOVÁ PetraUnOl01:23,3jKPŽ_A_StM
24ZEMANOVÁ LucieKomBr01:23,5jKPŽ_AB_JM*
25ŠVÁBOVÁ SylvaKouHu01:23,53ZMČR14*
26CHLUMSKÁ JanaLoBe01:23,7jKP_StČ
27KOPECKÁ LenkaSlCho01:24,1jKP_SČ
28MIESBAUEROVÁ MarkétaTJTá01:24,20Boubelík
29VOJTÍŠKOVÁ ŠárkaTJŠum01:24,40MCNJicina
30VYŠKOVSKÁ LucieTJVs01:24,47MCNJicina*
31SZTULOVÁ NikolaKoKa01:24,5pKPŽA_SM
32PANGRÁCOVÁ SandraVZSKt01:24,87KošařMem
celkem vyhodnoceno 475 výkonů 143 žákyň / 15 / 15
200 m prsa - čtrnáctileté žákyně
02:32,64 
1LANDOVÁ PetraKSPKl02:39,08Trojutkání**
2KUČEROVÁ KláraJPK02:43,44ZMČR14**
3PAULÍKOVÁ MartinaKomBr02:44,79ZMČR**
4HROMÁDKOVÁ TerezaMoP02:44,96ZMČR14*
5HORÁKOVÁ EvaČACR02:47,43Boubelík
6HORNÍKOVÁ VendulaTJVs02:48,6pKPŽA_SM**
7ŘEHÁKOVÁ BarboraLoNy02:50,0jKP_StČ**
8KÜHROVÁ AnežkaPoPro02:50,3VCProstě**
9BERGMANOVÁ ŠárkaLoTr02:50,53ZMČR14**
10POSPÍŠILOVÁ KateřinaBoh02:53,23ZMČR14**
11SILBERHORNOVÁ LenkaBoh02:53,8pKPŽ_A_Pha*
12BANYACSKÁ DenisaKPSOs02:54,80ZMČR14**
13HEMZÁČKOVÁ PetraRPl02:54,86KošařMem
14HOMÉROVÁ KláraKSPKl02:55,1MOPStČ4
15PILNÁ KristýnaSlPl02:55,66ZMČR14**
16ČERNÁ NikolaKPSOs02:56,9jKPŽ_A_SM**
17PROCHÁZKOVÁ KateřinaKomBr02:57,10ZMČR
18ŠAFROVÁ VeronikaPKČL02:57,4jKP_SČ*
19KONČELOVÁ GabrielaKSPKl02:57,8KPDr-StČ
20DRAGOUNOVÁ IvaPKPří02:57,9jKP_StČ**
21BLECHOVÁ MarkétaKomBr02:57,90ZMČR14**
22BLAHOVÁ LeontýnaNePK02:58,2pKPŽAB_StČ*
23ZALABÁKOVÁ KláraLoNy02:58,5jKP_StČ*
24KOPECKÁ LenkaSlCho02:58,8jKP_SČ*
25ZEMANOVÁ LucieKomBr02:59,2jKPŽ_AB_JM
26VYŠKOVSKÁ LucieTJVs03:00,29ZMČR14*
27ONDERKOVÁ DanielaKPSOs03:01,9jKPŽ_A_SM
28MASOPUSTOVÁ NinaStLit03:02,5pKP_SČ*
29CHLUMSKÁ JanaLoBe03:02,7MOPStČ2
30ŠVÁBOVÁ SylvaKouHu03:03,75pKPŽAB_JM
31ANTOŠOVÁ AdélaLoTr03:03,8jKPŽ_AB_VČ
32TÁSLAROVÁ RadkaLoTr03:03,9jOP_SČ
celkem vyhodnoceno 276 výkonů 95 žákyň / 16 / 18
100 m znak - čtrnáctileté žákyně
01:05,05 
1KONČELOVÁ GabrielaKSPKl01:06,83VaCZlína**
2PAVELKOVÁ KláraJPK01:06,97ZMČR14**
3VOBOŘILOVÁ TerezaKomBr01:08,17ZMČR14**
4MARKOVÁ HanaJPK01:08,25ZMČR14**
5HORNÍKOVÁ VendulaTJVs01:09,07ZMČR14**
6KADLECOVÁ KristýnaPSKr01:09,4jKPŽ_A_StM**
7HROMÁDKOVÁ TerezaMoP01:09,63ZMČR14**
8HUDZIETZOVÁ LucieKoKa01:09,80ZMČR14**
9HOMÉROVÁ KláraKSPKl01:10,0pKPŽAB_StČ*
10BERGMANOVÁ ŠárkaLoTr01:10,3TřebovLoko**
-MARCOŇOVÁ AnnaOlymp01:10,3jKPŽ_A_Pha
12SMIKOVÁ JanaSlPl01:11,0pKPŽAB_ZČ**
13OLŠOVSKÁ KateřinaZlín01:11,1pKPŽAD_StM**
14KUČEROVÁ KláraJPK01:11,47ZávMládeže**
15JEDLIČKOVÁ KristýnaKPSOp01:11,48VCKopřiv**
16VÁŇOVÁ NellyZlín01:11,5jKPŽ_A_StM*
17KADLECOVÁ KristýnaŽĎAS01:12,17InterWien
18PROCHÁZKOVÁ KateřinaKomBr01:12,23pKPŽAB_JM*
19LUDIKOVSKÁ NicoleTeBr01:12,45JME
20KONŠELOVÁ MonikaKLSTe01:12,48Kalich
21ČERNÁ NikolaKPSOs01:12,8jKPŽ_A_SM*
22GÖTZOVÁ KristýnaSlPl01:12,96ZMČR14**
23LEŠNEROVÁ EliškaChÚ01:13,0pKP_SČ
24HANZELKOVÁ AlžbětaKPSOs01:13,6jKPŽ_A_SM
25HORÁKOVÁ EvaČACR01:13,87Kalich
26HEMZÁČKOVÁ PetraRPl01:13,88VCPlzně
27POPIELUCHOVÁ ZuzanaPKPří01:13,9pKPŽAB_StČ*
28KOUŘIMSKÁ AlenaChpL01:13,94Kalich
29VÝBORNÁ KláraMoP01:14,1pKPŽ_A_Pha*
30DOLEŽALOVÁ PetraZlín01:14,4pKPŽAD_StM
31ONDERKOVÁ DanielaKPSOs01:14,5jKPŽ_A_SM
32LEINVEBEROVÁ HanaJPK01:14,50ZávMládeže
celkem vyhodnoceno 598 výkonů 162 žákyň / 16 / 18
200 m znak - čtrnáctileté žákyně
02:16,72 
1MARKOVÁ HanaJPK02:20,69ZMČR14**
2KONČELOVÁ GabrielaKSPKl02:24,80Kalich**
3HORNÍKOVÁ VendulaTJVs02:26,7*ZMČR14**
4PAVELKOVÁ KláraJPK02:26,73JME**
5MARCOŇOVÁ AnnaOlymp02:27,6jKPŽ_A_Pha
6HOMÉROVÁ KláraKSPKl02:28,6pKPŽAB_StČ**
7SMIKOVÁ JanaSlPl02:28,91ZMČR14**
8BERGMANOVÁ ŠárkaLoTr02:30,7jKPŽ_AB_VČ**
9VOBOŘILOVÁ TerezaKomBr02:31,08pKPŽAB_JM*
10KADLECOVÁ KristýnaŽĎAS02:31,33Trojutkání*
11HUDZIETZOVÁ LucieKoKa02:31,6jKPŽ_A_SM**
12HROMÁDKOVÁ TerezaMoP02:31,9pKPDD_Pha
13OLŠOVSKÁ KateřinaZlín02:32,65ZMČR14**
14ŘEHÁKOVÁ BarboraLoNy02:34,6jKP_StČ
15ČERNÁ NikolaKPSOs02:34,74FinDruž**
16GÖTZOVÁ KristýnaSlPl02:35,40ZMČR14**
17POPIELUCHOVÁ ZuzanaPKPří02:36,24ZMČR14**
18LEŠNEROVÁ EliškaChÚ02:36,6pKP_SČ
-KOUŘIMSKÁ AlenaChpL02:36,6pKP_SČ*
20JEDLIČKOVÁ KristýnaKPSOp02:36,80VCKopřiv
21PROCHÁZKOVÁ KateřinaKomBr02:36,87VCKopřiv
22DOLEŽALOVÁ PetraZlín02:37,4pKPŽAD_StM**
23HAJDOVÁ JanaTJVs02:37,4*ZMČR14**
24HORÁKOVÁ EvaČACR02:37,6PCLitoměři
25VÝBORNÁ KláraMoP02:37,7pKPŽ_A_Pha*
26VÁŇOVÁ NellyZlín02:37,82ZMČR14*
27LUDIKOVSKÁ NicoleTeBr02:38,88pKPŽAB_JM
28STROUHOVÁ HanaKIN02:39,0jKP_JČ
29WOLFOVÁ NikolaBiJa02:40,3pKP_SČ
30KUČEROVÁ KláraJPK02:41,15MájovéBrno
31KOPTÍKOVÁ AdélaRPl02:41,5KPDr-ZČ
32LOVECKÁ VeronikaTJZn02:41,8jKPŽ_AB_JM
celkem vyhodnoceno 288 výkonů 94 žákyň / 16 / 17
pořadíjménooddílčaszávodLZ
50 m volný způsob - čtrnáctiletí žáci
00:24,6 
1PECH MartinKIN00:25,5jKP_JČ**
2ŠEFL JanSlPl00:26,04PlzSprinty
3HANULÍK JanKPSOs00:26,1pKPŽA_SM
4DUDÁČEK LuděkSlPl00:26,20PlzSprinty**
5VALOUCH VojtěchTJŠum00:26,4pKPŽAD_StM**
6LEHER VítKPSOs00:26,43ZMČR14**
-SMETANA OndřejPOTřb00:26,43ZMČR14**
8PETRMICHL TomášSlPl00:26,59PlzSprinty**
9JURČENKO MichalSlPl00:26,7pKPŽAB_ZČ*
10FILÍPEK DominikKomBr00:26,87ZMČR14**
11ŠETEK ŠtěpánStLit00:26,9jKP_SČ*
-PETRÁŇ JanSCPAP00:26,9jKPŽ_AB_VČ**
-KŘEMEN JanTJKr00:26,9jKPŽ_A_SM*
-BARTOŠEK AdamZlín00:26,9pKPŽAD_StM
15BRABEC MartinBoh00:26,99PlzSprinty*
16KLÍMA DavidSOPKo00:27,0pKPŽAB_StČ**
17SOMMER JanKIN00:27,08ZMČR14**
18PEŠEK JaroslavRPl00:27,1VCDomažlic
19PUŠKA LukášKPSOs00:27,13ZMČR14*
20SOUKUP VladimírLoBe00:27,19ZMČR14*
21DOLBA VojtěchKPSOs00:27,2jKPŽ_A_SM**
-KOLÁŘ MiroslavRPl00:27,2pKPŽAB_ZČ**
23HENNLICH DavidSlCho00:27,23PlzSprinty
24MÁJ DavidOlymp00:27,26ZMČR14*
25BRADA TomášSjBr00:27,33VCKopřiv
26ARBEITER MichalTJZn00:27,46pKPŽAB_JM*
27MELICHÁREK TomášTJZn00:27,5jKPŽ_AB_JM
28BAUER OndřejUSK00:27,6pKPŽ_A_Pha
-JANČÍK JakubPoPro00:27,6pKPŽAD_StM
30MELOUN FilipKIN00:27,64ZMČR14*
31ŽÁK FilipUnOl00:27,7pKPŽAD_StM
32MIKULECKÝ JakubKomBr00:27,8jKPŽ_AB_JM*
celkem vyhodnoceno 653 výkonů 243 žáků / 15 / 19
100 m volný způsob - čtrnáctiletí žáci
00:53,5 
1HANULÍK JanKPSOs00:55,81ZMČR14**
2PECH MartinKIN00:55,97ZMČR14**
3HENNLICH DavidSlCho00:56,24ZMČR14**
4LEHER VítKPSOs00:56,48ZMČR14*
5ŠEFL JanSlPl00:56,53VCTrutnova
6KŘEMEN JanTJKr00:57,56ZMČR14**
7VALOUCH VojtěchTJŠum00:57,80ZMČR14**
8ENDRŠT KarelLoBe00:57,90ZMČR14*
9JURČENKO MichalSlPl00:58,1pKPŽAB_ZČ**
-DOLBA VojtěchKPSOs00:58,1pKPŽA_SM
11KOLÁŘ MiroslavRPl00:58,3pKPŽAB_ZČ**
12ŠETEK ŠtěpánStLit00:58,6jKP_SČ*
13PUŠKA LukášKPSOs00:58,7pKPŽA_SM*
14PEŠEK JaroslavRPl00:58,74ZMČR14**
15MELICHÁREK TomášTJZn00:59,0jKPŽ_AB_JM
-KLÍMA DavidSOPKo00:59,0jKP_StČ*
17PETRÁŇ JanSCPAP00:59,12VCTrutnova**
18DUDÁČEK LuděkSlPl00:59,3pKPŽAB_ZČ*
-PETRMICHL TomášSlPl00:59,3pKPŽAB_ZČ**
20PÍCHA PavelMoP00:59,4jKPŽ_A_Pha**
-BARTOŠ DavidTeBr00:59,4FegoCup
22SWACZYNA TomášSKS00:59,5jKPŽ_A_Pha*
23MIKULECKÝ JakubKomBr00:59,67ZMČR14**
24BENEŠ MartinSlPl00:59,88VCPlzně*
25BRADA TomášSjBr00:59,95Pětiboj
26SOMMER JanKIN01:00,2pKP_JČ
27SMETANA OndřejPOTřb01:00,29ZMČR14*
28BARTOŠEK AdamZlín01:00,3jKPŽ_A_StM*
-LUKEŠ JakubRPl01:00,3pKPŽAB_ZČ
30HEDER JakubKPSOs01:00,4jKPŽ_A_SM
31FILÍPEK DominikKomBr01:00,5jKPŽ_AB_JM
-BAUER OndřejUSK01:00,5pKPŽ_A_Pha
celkem vyhodnoceno 771 výkonů 252 žáků / 16 / 18
200 m volný způsob - čtrnáctiletí žáci
01:58,03 
1HANULÍK JanKPSOs01:57,44ZMČR14**
2ŠEFL JanSlPl02:01,25ZMČR14**
3MELICHÁREK TomášTJZn02:04,45ZMČR14**
4LEHER VítKPSOs02:05,07ZMČR14**
5KŘEMEN JanTJKr02:05,39ZMČR14**
6PECH MartinKIN02:05,49ZMČR14**
7PEŠEK JaroslavRPl02:05,50ZMČR14*
8ENDRŠT KarelLoBe02:07,36PCMoP
9JURČENKO MichalSlPl02:07,44ZMČR14**
10ŠETEK ŠtěpánStLit02:07,7jKP_SČ*
11ULLMANN EduardMEZMo02:08,34VaCZlína
12BARTOŠ DavidTeBr02:08,60ZMČR14*
13LUKEŠ JakubRPl02:08,9pKPŽAB_ZČ*
14VALOUCH VojtěchTJŠum02:09,16ZMČR14**
15BALOUN KarelKIN02:09,19ZMČR14*
16HENNLICH DavidSlCho02:09,5PCLitoměři
17PUŠKA LukášKPSOs02:09,9pKPŽA_SM**
18BENEŠ MartinSlPl02:10,03PCMoP
19PÍCHA PavelMoP02:10,1pKPŽ_A_Pha**
20PARTÍK JakubKLSTe02:10,4pKP_SČ*
21KUBEŠ MartinLoTr02:11,4pKPADD_VČ**
22HYNEK VítKIN02:11,70ZMČR14*
23KLÍMA DavidSOPKo02:11,9jKP_StČ*
24ADAMÍK JosefBoh02:11,92ZMČR14*
25SWACZYNA TomášSKS02:12,2VCDomažlic
26BARTOŠEK AdamZlín02:12,3pKPŽAD_StM*
27MIKULECKÝ JakubKomBr02:12,5Drak
28BAUER OndřejUSK02:12,7pKPŽ_A_Pha
29FILÍPEK DominikKomBr02:12,81pKPŽAB_JM*
30HEDER JakubKPSOs02:13,1pKPŽA_SM
31SVATOŇ KarelPKPří02:13,2pKPŽAB_StČ
32MALEŇÁK FilipTeBr02:13,3jKPŽ_AB_JM*
celkem vyhodnoceno 516 výkonů 203 žáků / 16 / 18
400 m volný způsob - čtrnáctiletí žáci
04:07,1 
1HANULÍK JanKPSOs04:12,09ZMČR14**
2MELICHÁREK TomášTJZn04:22,52ZMČR14**
3PEŠEK JaroslavRPl04:24,96ZMČR14*
4KŘEMEN JanTJKr04:26,2pKPŽA_SM**
5VALOUCH VojtěchTJŠum04:28,78ZMČR14**
6LUKEŠ JakubRPl04:29,27ZMČR14*
7MIKULECKÝ JakubKomBr04:29,48ZMČR14*
8BALOUN KarelKIN04:30,4pKP_JČ*
9SWACZYNA TomášSKS04:31,2pKPŽ_A_Pha**
10PECH MartinKIN04:31,9jKP_JČ**
11HYNEK VítKIN04:32,54ZMČR14**
12ŠETEK ŠtěpánStLit04:33,3jKP_SČ*
13ŠEFL JanSlPl04:33,99LMČR A*
14ENDRŠT KarelLoBe04:34,5pKPŽAB_StČ**
15SOMMER JanKIN04:34,7pKP_JČ
16PUŠKA LukášKPSOs04:35,2jKPŽ_A_SM*
17LEHER VítKPSOs04:35,8pKPŽA_SM
18BARTOŠEK AdamZlín04:35,9jKPŽ_A_StM*
19ULLMANN EduardMEZMo04:36,4pKPŽAD_StM*
20KUBEŠ MartinLoTr04:37,76ZMČR14**
21JURČENKO MichalSlPl04:38,1KraulLouny*
22BARTOŠ DavidTeBr04:38,31ZMČR14*
23SKÁLA JiříSKS04:38,4pKPŽ_A_Pha
-HARTMANN TomášKPSOs04:38,4pKPŽA_SM*
25KRAJČA MartinZlín04:39,85ZMČR14*
26PÍCHA PavelMoP04:40,0pKPŽ_A_Pha*
27HOCHMANN AdamBoh04:40,7pKPŽ_A_Pha
28MALEŇÁK FilipTeBr04:41,7jKPŽ_AB_JM*
29PARTÍK JakubKLSTe04:42,4jKP_SČ
30SVATOŇ KarelPKPří04:42,6pKPŽAB_StČ
31STRAKOŠ TomášKPSOs04:42,8pKPŽA_SM
32TRNKA MichalJPK04:43,45ZMČR14*
celkem vyhodnoceno 297 výkonů 138 žáků / 16 / 18
1500 m volný způsob - čtrnáctiletí žáci
16:30,8 
1HANULÍK JanKPSOs16:47,32ZMČR14**
2MELICHÁREK TomášTJZn17:03,83ZMČR**
3HYNEK VítKIN17:25,91ZMČR14**
4HARTMANN TomášKPSOs17:35,73ZMČR14**
5BALOUN KarelKIN17:38,9pKP_JČ**
6KŘEMEN JanTJKr17:42,2jKPŽ_A_SM**
7KUBEŠ MartinLoTr17:46,42ZMČR14**
8KRAJČA MartinZlín17:54,89ZMČR14*
9LUKEŠ JakubRPl17:55,7pKPŽAB_ZČ*
10BAUER OndřejUSK17:56,35ZMČR14**
11STRAKOŠ TomášKPSOs18:07,69ZMČR14**
12PUŠKA LukášKPSOs18:19,1jKPŽ_A_SM**
13SVATOŇ KarelPKPří18:19,40ZMČR14**
14PÍCHA PavelMoP18:21,46ZMČR14**
15HOCHMANN AdamBoh18:22,89ZMČR14**
16PECH MartinKIN18:23,67VCPlzně
17BARTOŠEK AdamZlín18:25,4jKPŽ_A_StM*
18TRNKA MichalJPK18:27,72ZMČR14*
19NOVOTNÝ MilanSlLi18:33,29ZMČR14*
20PARTÍK JakubKLSTe18:34,68ZMČR14*
21MIKULECKÝ JakubKomBr18:35,0jKPŽ_AB_JM
22SWACZYNA TomášSKS18:46,69SmfDr-Č
23BLAHA OndřejTJZn18:56,4jKPŽ_AB_JM*
24KOLÁŘ MiroslavRPl18:57,28VCPlzně
25JURČENKO MichalSlPl18:58,85Vytrvalec
26BARTOŠ DavidTeBr19:04,7jKPŽ_AB_JM*
27PEŠEK JaroslavRPl19:08,01VCPlzně
28ADAMÍK JosefBoh19:14,0pKPŽ_A_Pha
29BRYCHTA RadekZlín19:17,8jKPŽ_A_StM
30BENEŠ MartinSlPl19:18,24Vytrvalec
31KOVAŘÍK DanielJiDo19:25,7pKPŽAB_ZČ
32DABERGER TomášTJZn19:26,8*pKPŽAB_JM
celkem vyhodnoceno 179 výkonů 77 žáků / 16 / 18
100 m motýlek - čtrnáctiletí žáci
00:58,77 
1ŠEFL JanSlPl00:57,60ZMČR14**
2PEŠEK JaroslavRPl01:01,62ZMČR14**
3ŠETEK ŠtěpánStLit01:02,26ZMČR14**
4HANULÍK JanKPSOs01:04,273xmotýlek
5ŽÁK FilipUnOl01:04,58ZMČR14**
6BÖSWART JonášSKS01:04,97ZMČR14**
7MELICHÁREK TomášTJZn01:05,10pKPŽAB_JM**
8BENEŠ MartinSlPl01:05,21ZMČR14**
9SOUKUP VladimírLoBe01:05,39ZMČR14**
10BRADA TomášKPSOs01:05,4pKPŽA_SM**
11HENNLICH DavidSlCho01:05,72ZMČR14**
12VALTA MartinBaSo01:05,81LMČR A**
13VALOUCH VojtěchTJŠum01:05,98ZMČR14**
14ULLMANN EduardMEZMo01:06,4pKPŽAD_StM*
15MÁJ DavidOlymp01:06,78ZMČR14*
16PECH MartinKIN01:06,8pKP_JČ**
17HEDER JakubKPSOs01:06,83ZMČR14**
18LEHER VítKPSOs01:06,85ZMČR14**
19SRNKA VojtěchTTTPí01:07,82VCPlzně
20JURÁSEK LukášZlín01:08,0jKPŽ_A_StM*
-DOLBA VojtěchKPSOs01:08,0jKPŽ_A_SM*
22SWACZYNA TomášSKS01:08,1PCLitoměři
23BARTOŠEK AdamZlín01:08,2pKPŽAD_StM*
24ENDRŠT KarelLoBe01:08,43Velikonoce
25PARTÍK JakubKLSTe01:08,69ZMČR14*
26NOVÁK PavelChÚ01:09,5jKP_SČ*
27BAUER OndřejUSK01:10,0PCLitoměři
28LUKEŠ JakubRPl01:10,1pKPŽAB_ZČ
-PETRMICHL TomášSlPl01:10,1pKPŽAB_ZČ
30PÍCHA PavelMoP01:10,5jKPŽ_A_Pha*
-KOLMAN OndřejBoh01:10,5pKPŽ_A_Pha
32JURČENKO MichalSlPl01:10,55JCHrKrálov
celkem vyhodnoceno 523 výkonů 151 žáků / 20 / 18
200 m motýlek - čtrnáctiletí žáci
02:13,33 
1ŠEFL JanSlPl02:15,55ZMČR14**
2PEŠEK JaroslavRPl02:16,30ZMČR14*
3ŠETEK ŠtěpánStLit02:17,12ZMČR14**
4ŽÁK FilipUnOl02:23,92ZMČR14**
5BÖSWART JonášSKS02:25,16ZMČR14**
6HANULÍK JanKPSOs02:25,413xmotýlek
7MELICHÁREK TomášTJZn02:25,72pKPŽAB_JM**
8VALTA MartinBaSo02:26,43ZMČR14**
9LEHER VítKPSOs02:27,6jKPŽ_A_SM*
10ULLMANN EduardMEZMo02:27,7VCProstě
11BENEŠ MartinSlPl02:28,8pKPŽAB_ZČ**
12BRADA TomášKPSOs02:29,6pKPŽA_SM*
13SRNKA VojtěchTTTPí02:31,05ZMČR14*
14BALOUN KarelKIN02:32,6pKP_JČ*
15JURÁSEK LukášZlín02:33,25ZMČR14**
16PARTÍK JakubKLSTe02:33,5jKP_SČ**
17HARTMANN TomášKPSOs02:33,6jKPŽ_A_SM**
18NOVÁK FilipKPSOs02:36,2jKPŽ_A_SM*
19BEDNAŘÍK FilipSpPř02:37,0jKPŽ_A_StM**
20ZIKMUND JanPKPří02:38,0pKPŽAB_StČ*
21SOUKUP VladimírLoBe02:38,8pKPŽAB_StČ
22PÍCHA PavelMoP02:39,39PCMoP
23KRÁL JosefKIN02:39,5jKP_JČ*
24ENDRŠT KarelLoBe02:39,9KPDr-StČ
25SVATOŇ KarelPKPří02:39,91ZMČR14*
26VALOUCH VojtěchTJŠum02:39,933xmotýlek
27KAŠPAR MartinKoKa02:40,0jKPŽ_A_SM
28HEDER JakubKPSOs02:40,363xmotýlek
29NOVÁK JiříPKSvi02:40,7jKPŽ_AB_VČ
30HYKRDA MichalPKKBr02:41,13ZMČR14*
31DRAŽKA BronislavKPSOs02:42,203xmotýlek
32KŘEMEN JanTJKr02:42,7MOPOpava
celkem vyhodnoceno 176 výkonů 65 žáků / 16 / 16
200 m polohově - čtrnáctiletí žáci
02:11,79 
1HANULÍK JanKPSOs02:15,40JME
2ŠEFL JanSlPl02:16,18ZMČR14**
3ENDRŠT KarelLoBe02:18,81ZMČR14**
4HENNLICH DavidSlCho02:19,41ZMČR14**
5JURČENKO MichalSlPl02:20,71ZMČR14**
6BRADA TomášKPSOs02:21,46ZMČR14**
7DOLBA VojtěchKPSOs02:21,56ZMČR14**
8SWACZYNA TomášSKS02:22,2pKPŽ_A_Pha**
9LEHER VítKPSOs02:23,46ZMČR14**
10SOMMER JanKIN02:23,56ZMČR14**
11ŠETEK ŠtěpánStLit02:23,8PCLitoměři
12SRNKA VojtěchTTTPí02:24,1pKP_JČ*
13BALOUN KarelKIN02:24,2pKP_JČ
14ULLMANN EduardMEZMo02:24,8pKPŽAD_StM*
15KŘEMEN JanTJKr02:24,9pKPŽA_SM
16KOLÁŘ MiroslavRPl02:25,18ZMČR14**
17PEŠEK JaroslavRPl02:25,9pKPŽAB_ZČ*
18SOUKUP VladimírLoBe02:26,46ZMČR14*
19BARTOŠ DavidTeBr02:26,66ZMČR14*
20HEDER JakubKPSOs02:27,5jKPŽ_A_SM*
21SKÁLA JiříSKS02:27,58ZMČR14*
22KOLMAN OndřejBoh02:27,72ZMČR14*
23DRAŠKA BronislavKPSOs02:27,83ZMČR14*
24VALOUCH VojtěchTJŠum02:28,64MCNJicina
25HOCHMANN AdamBoh02:28,9pKPŽ_A_Pha*
26PUŠKA LukášKPSOs02:30,0pKPŽA_SM
27MIKULECKÝ JakubKomBr02:30,1jKPŽ_AB_JM*
28BÖSWART JonášSKS02:30,4PCLitoměři
29MELICHÁREK TomášTJZn02:30,66VCTrutnova
30ŽÁK FilipUnOl02:31,8pKPŽAD_StM
31FILÍPEK DominikKomBr02:31,91pKPŽAB_JM
32STRAKOŠ TomášKPSOs02:32,0pKPŽA_SM
celkem vyhodnoceno 528 výkonů 188 žáků / 14 / 17
400 m polohově - čtrnáctiletí žáci
04:43,42 
1HANULÍK JanKPSOs04:52,8pKPŽA_SM
2ŠEFL JanSlPl04:53,22ZMČR14**
3BALOUN KarelKIN04:56,99ZMČR14**
4HENNLICH DavidSlCho04:59,31ZMČR14*
5MELICHÁREK TomášTJZn04:59,41ZMČR14*
6SWACZYNA TomášSKS05:00,00ZMČR14**
7LEHER VítKPSOs05:00,22ZMČR14**
8ENDRŠT KarelLoBe05:04,3pKPŽAB_StČ**
9DOLBA VojtěchKPSOs05:05,23ZMČR14**
10BRADA TomášKPSOs05:05,86ZMČR14**
11PEŠEK JaroslavRPl05:08,4pKPŽAB_ZČ*
12BENEŠ MartinSlPl05:08,81ZMČR14**
13SOMMER JanKIN05:09,74ZMČR14*
14SRNKA VojtěchTTTPí05:09,8pKP_JČ**
15ULLMANN EduardMEZMo05:10,1pKPŽAD_StM*
16ŠETEK ŠtěpánStLit05:10,70ZMČR14*
17BÖSWART JonášSKS05:12,2pKPDD_Pha*
18HOCHMANN AdamBoh05:14,4pKPŽ_A_Pha*
19KŘEMEN JanTJKr05:15,8jKPŽ_A_SM
20HEDER JakubKPSOs05:15,8jKPŽ_A_SM*
21SKÁLA JiříSKS05:16,5pKPDD_Pha
22PARTÍK JakubKLSTe05:16,8pKP_SČ**
23KUBEŠ MartinLoTr05:18,0pKPADD_VČ*
24DRAŠKA BronislavKPSOs05:18,6pKPŽA_SM*
25BARTOŠ DavidTeBr05:18,85pKPŽAB_JM*
26HYNEK VítKIN05:20,0pKP_JČ
27ŽÁK FilipUnOl05:20,4pKPŽAD_StM
28KOLMAN OndřejBoh05:21,4pKPŽ_A_Pha
29KOLÁŘ MiroslavRPl05:21,7pKPŽAB_ZČ*
30VALTA MartinBaSo05:24,62LMČR A*
31JURČENKO MichalSlPl05:25,5KPDr-ZČ
32MÁJ DavidOlymp05:26,1jKPŽ_A_Pha
celkem vyhodnoceno 192 výkonů 89 žáků / 16 / 18
100 m prsa - čtrnáctiletí žáci
01:07,9 
1SMETANA OndřejPOTřb01:08,96ZMČR14**
2BRADA TomášKPSOs01:09,99ZMČR14**
3DOLBA VojtěchKPSOs01:11,00ZMČR14**
4PETRMICHL TomášSlPl01:11,1pKPŽAB_ZČ**
5SRNKA VojtěchTTTPí01:11,8pKP_JČ**
6ULLMANN EduardMEZMo01:12,67MCNJicina*
7MELOUN FilipKIN01:13,25ZMČR14**
8MALEŇÁK FilipTeBr01:13,9FegoCup*
9SOMMER JanKIN01:13,95ZMČR14**
10SKÁLA JiříSKS01:14,1pKPŽ_A_Pha**
11ENDRŠT KarelLoBe01:14,4jKP_StČ*
-BRABEC MartinBoh01:14,4pKPŽ_A_Pha**
13ŠETEK ŠtěpánStLit01:14,6pKP_SČ
14PEKAŘ ErvínSKS01:15,1pKPŽ_A_Pha*
15JURČENKO MichalSlPl01:15,80VCTrutnova
16SWACZYNA TomášSKS01:15,9PCLitoměři
17PLEŠEK KamilPKNJ01:16,1pKPŽA_SM**
18NOVOTNÝ MilanSlLi01:16,13ZMČR14**
19BUDIL TomášJiDo01:16,73VCPříbrami
20FRÖMEL TadeášUnOl01:16,82ZMČR14*
21DOLINSKÝ RadekMEZMo01:17,26ZMČR14**
22PEŠEK JaroslavRPl01:17,45VCPlzně
23ČEJKA RomanBiJa01:17,6pKP_SČ
24PIVOŇKA JiříSlPl01:18,04VCPlzně*
25BENEŠ MartinSlPl01:18,09VCPlzně
26ŠEJVL OndřejFEZKO01:18,2VCDomažlic
27VACHEK JosefBoh01:18,24ZMČR14*
28FOLTÝN TadeášPoPro01:18,3jKPŽ_A_StM*
-KORÁB KarelTeBr01:18,3VCProstě
30STRAKOŠ TomášKPSOs01:18,32ZMČR14*
31KYSILKA MichalPKVM01:18,36VCTrutnova
32VOLÁK PatrikSnKV01:18,4pKPŽAB_ZČ
celkem vyhodnoceno 569 výkonů 199 žáků / 14 / 19
200 m prsa - čtrnáctiletí žáci
02:25,98 
1DOLBA VojtěchKPSOs02:33,61ZMČR14**
2BRADA TomášKPSOs02:33,61ZMČR14**
3ULLMANN EduardMEZMo02:35,4pKPŽAD_StM*
4SRNKA VojtěchTTTPí02:36,0pKP_JČ**
5SMETANA OndřejPOTřb02:36,38ZMČR14**
6MALEŇÁK FilipTeBr02:37,47ZMČR14**
7ŠETEK ŠtěpánStLit02:38,14ZMČR14*
8PETRMICHL TomášSlPl02:38,3pKPŽAB_ZČ**
9SKÁLA JiříSKS02:42,0pKPŽ_A_Pha**
10SWACZYNA TomášSKS02:43,8pKPDD_Pha
-SOMMER JanKIN02:43,8pKP_JČ
12PLEŠEK KamilPKNJ02:45,14ZMČR14*
13BRABEC MartinBoh02:45,3pKPŽ_A_Pha**
14HOCHMANN AdamBoh02:45,8pKPŽ_A_Pha**
-VACHEK JosefBoh02:45,8pKPŽ_A_Pha*
16KORÁB KarelTeBr02:46,60pKPŽAB_JM*
17ENDRŠT KarelLoBe02:47,5MOPStČ3
18PEŠEK JaroslavRPl02:48,7pKPŽAB_ZČ*
19STRAKOŠ TomášKPSOs02:48,8pKPŽA_SM*
20FRÖMEL TadeášUnOl02:48,95VaCZlína
21PEKAŘ ErvínSKS02:49,8pKPŽ_A_Pha*
22NOVOTNÝ MilanSlLi02:49,9pKP_SČ**
23HYKRDA MichalPKKBr02:50,26pKPŽAB_JM*
24DOLINSKÝ RadekMEZMo02:50,4pKPŽAD_StM*
25FOLTÝN TadeášPoPro02:50,7jKPŽ_A_StM*
26LENC MartinSlCho02:51,4pKP_SČ
27ŽÁK FilipUnOl02:51,5jKPŽ_A_StM
28PÍCHA PavelMoP02:51,8pKPDD_Pha
29BRYCHTA RadekZlín02:52,1pKPŽAD_StM*
30ZVARÍK LukášSkKop02:52,2pKPŽA_SM
31BUDIL TomášJiDo02:52,3PCLitoměři
32PIVOŇKA JiříSlPl02:52,6pKPŽAB_ZČ*
celkem vyhodnoceno 320 výkonů 131 žáků / 15 / 18
100 m znak - čtrnáctiletí žáci
00:59,77 
1HANULÍK JanKPSOs01:01,19ZMČR14**
2ŠEFL JanSlPl01:01,67ZMČR14*
3ENDRŠT KarelLoBe01:02,34ZMČR14**
4HENNLICH DavidSlCho01:03,34ZMČR14**
5SOMMER JanKIN01:05,28ZMČR14**
6JURČENKO MichalSlPl01:05,41VCTrutnova**
7KŘEMEN JanTJKr01:05,81ZMČR14*
8FILÍPEK DominikKomBr01:05,93ZMČR14*
9KOLÁŘ MiroslavRPl01:06,3pKPŽAB_ZČ**
10SWACZYNA TomášSKS01:06,6pKPŽ_A_Pha**
11HEDER JakubKPSOs01:06,60ZMČR14**
12SRNKA VojtěchTTTPí01:06,73ZMČR14**
13BRADA TomášSjBr01:07,3jKPŽ_A_SM
14PETRÁŇ JanSCPAP01:07,33ZMČR14**
15SOUKUP VladimírLoBe01:07,35ZMČR14*
16KOLMAN OndřejBoh01:07,4pKPŽ_A_Pha**
17BENEŠ MartinSlPl01:07,6pKPŽAB_ZČ**
18MELICHÁREK TomášTJZn01:07,89pKPŽAB_JM
19LEHER VítKPSOs01:07,9pKPŽA_SM
20ŘEHÁK JakubLoNy01:08,07ZMČR14*
21ZEDNÍK JakubZlín01:08,4pKPŽAD_StM*
22LUKEŠ JakubRPl01:08,8pKPŽAB_ZČ
23HOCHMANN AdamBoh01:09,0pKPŽ_A_Pha
24VALTA MartinBaSo01:09,4pKPŽAB_ZČ
25PUŠKA LukášKPSOs01:09,7pKPŽA_SM*
26MIKULECKÝ JakubKomBr01:09,86Pětiboj*
27BARTOŠEK AdamZlín01:09,9jKPŽ_A_StM*
-HAASE MiroslavLoTr01:09,9jKPŽ_AB_VČ*
29BAUER OndřejUSK01:10,1pKPŽ_A_Pha
30PEŠEK JaroslavRPl01:10,24VCPlzně
31JANČÍK JakubPoPro01:10,27MCNJicina
32SVATOŇ KarelPKPří01:10,5pKPŽAB_StČ
celkem vyhodnoceno 598 výkonů 197 žáků / 16 / 18
200 m znak - čtrnáctiletí žáci
02:10,4 
1HANULÍK JanKPSOs02:10,78ZMČR14**
2ENDRŠT KarelLoBe02:15,98ZMČR14**
3KŘEMEN JanTJKr02:18,3pKPŽA_SM**
4HENNLICH DavidSlCho02:18,90ZMČR14**
5JURČENKO MichalSlPl02:19,7pKPŽAB_ZČ**
6SWACZYNA TomášSKS02:21,4pKPŽ_A_Pha**
7KOLÁŘ MiroslavRPl02:22,4pKPŽAB_ZČ*
8BENEŠ MartinSlPl02:25,98PCMoP**
9FILÍPEK DominikKomBr02:26,14pKPŽAB_JM*
10VALTA MartinBaSo02:26,49ZMČR14*
11SRNKA VojtěchTTTPí02:26,66ZMČR14**
12KOLMAN OndřejBoh02:26,7*ZMČR14**
13SOMMER JanKIN02:27,6pKP_JČ**
14SOUKUP VladimírLoBe02:27,74ZMČR14*
15PUŠKA LukášKPSOs02:28,5pKPŽA_SM**
16BALOUN KarelKIN02:28,7pKP_JČ*
17LUKEŠ JakubRPl02:28,8pKPŽAB_ZČ*
18ZEDNÍK JakubZlín02:29,3pKPŽAD_StM*
19ŘEHÁK JakubLoNy02:29,7pKPŽAB_StČ*
20PETRÁŇ JanSCPAP02:29,9jKPŽ_AB_VČ*
21BAUER OndřejUSK02:30,4jKPŽ_A_Pha*
22HOCHMANN AdamBoh02:30,7pKPŽ_A_Pha
-KRAJČA MartinZlín02:30,7pKPŽAD_StM
24HYNEK VítKIN02:30,9pKP_JČ
25MIKULECKÝ JakubKomBr02:31,0jKPŽ_AB_JM*
26MÁJ DavidOlymp02:31,6jKPŽ_A_Pha*
27PÍCHA PavelMoP02:33,0jKPŽ_A_Pha
28SVATOŇ KarelPKPří02:33,3jKP_StČ
29DRAŠKA BronislavKPSOs02:33,4jKPŽ_A_SM
30BÖSWART JonášSKS02:33,8PCLitoměři
-KUBEŠ MartinLoTr02:33,8pKPADD_VČ
32ŠEFL JanSlPl02:34,21SmfDr-Č
celkem vyhodnoceno 290 výkonů 120 žáků / 16 / 18


V Registru výkonů bylo nalezeno 85 závodů, kterých se zúčastnili plavci této věkové kategorie. Zaznamenáno je 10838 jejich výkonů ve vyhodnocených "mistrovských" disciplínách. V následující tabulce je seznam vyhodnocených závodů.

zkratkaplný název závodumístobazénpzndatum konání
3xmotýlekKarvinský motýlkářský trojbojKarviná25K20.03.
AXIS CupAXIS CupJihlava25R06.03. - 07.03.
BoubelíkMemoriál Jaromíra BoubelíkaRoudnice n/L25K04.12. - 05.12.
ChebVodníkChebský vodníkCheb25K06.03.
DrakCena Brněnského drakaBrno25R14.02. - 15.02.
FegoCupFego CupBrno25R18.12.
FinDružFinále soutěže družstevPlzeň50K27.03. - 28.03.
InterWienInternationales Austria Wien Schwimm-MeeVídeň50R23.04. - 25.04.
ISM2004International Swim Meeting 2004Berlín50K12.03. - 14.03.
JCHrKrálovJarní pohár města Hradce KrálovéH.Králové50R08.05. - 09.05.
JCŽilinyJarní cena ŽilinyŽilina50R13.03. - 14.03.
jKPDD_PhaKPDD PrahaPraha-Podolí50K14.05. - 15.05.
jKPDD_StČKPDD Střední ČechyPraha-Podolí50K14.05. - 15.05.
jKPDD_StMKPDD Střední MoravaZlín50K05.06.
jKP_JČKP Jižní ČechyČeský Krumlov25K29.05. - 30.05.
jKP_SČKP Severní ČechyLitoměřice25K29.05. - 30.05.
jKP_StČKPŽ A,B Střední ČechyKladno25K29.05. - 30.05.
jKPŽ_AB_JMKPŽ A, B Jižní MoravaBrno25K29.05. - 30.05.
jKPŽ_AB_VČKPŽ A,B Východní ČechyTrutnov25K22.05. - 23.05.
jKPŽ_A_PhaKPŽ A PrahaPraha-Strahov25K28.05. - 29.05.
jKPŽ_A_SMKPŽ A Severní MoravaKarviná25K28.05. - 29.05.
jKPŽ_A_StMKPŽ A Střední MoravaProstějov25K15.05. a 23.05.
JMEO pohár Jihomoravské energetikyBrno - Lesná25R06.11.
jOP_SČOP SČ TrutnovTrutnov25K15.04.
JuniorCYPMultinations Youth MeetCYP Limmasol50K03.04. - 04.04.
KalichLitoměřický kalichLitoměřice25K07.02.
KošařMemKošařův memoriálPlzeň-Radbuza25K17.04.
KPDr-PhaPřebor Prahy družstevPraha-Strahov25K15.01. - 16.01.
KPDr-StČPřebor StČ družstevPříbram25K31.01.
KPDr-ZČPřebor ZČ družstevPlzeň25K31.01.
KraulLounyKraulařský vícebojLouny25K27.03.
LipánekAšský lipánek25K10.04. - 11.04.
LMČRLetní mistrovství ČRPardubice50R02.07. - 04.07.
LMČR ALetní mistrovství ČR žactva AČ.Budějovice50R19.06. - 20.06.
MájovéBrnoMájové BrnoBrno50K01.05. - 02.05.
MCNJicinaMalá cena Nového JičínaNový Jičín25K17.10.
MOPOpavaMeziokresní přebor žactva a dorostuOpava25R22.10.
MOPStČ1Krajská základní soutěž 2004 - 1. koloKladno25K10.04.
MOPStČ2Krajská základní soutěž 2004 - 2. koloHořovice25K24.04.
MOPStČ3Krajská základní soutěž 2004 - 3. koloKladno25K02.10.
MOPStČ4Krajská základní soutěž 2004 - 4. koloPříbram25K16.10.
MOPTrutnovMeziokresní přebor pro okresy Jičín, SemTrutnov25K21.10.
NeratoviceNeratovický pohárNeratovice25K17.01.
OP_MoPLetní oddílové přebory MotorletuPraha-Radlice25K22.06. a 24.06.
PCLitoměřiPodzimní cena města LitoměřicLitoměřice25K02.10.
PCMoPPodzimní cena MotorletuPraha-Radlice25R30.10.
PětibojPlavecký pětiboj o pohár starosty městaMohelnice25K10.04. - 11.04.
pKPADD_VČKrajský přebor staršího žactva, dorostu a dospělýchChrudim25K13.11. - 14.11.
pKPDD_PhaKPDD Praha a Střední ČechyKladno25K05.11. - 06.11.
pKPDD_StČKPDD Praha a Střední ČechyKladno25K05.11. - 06.11.
pKP_JČZimní přebor Jihočeského kraje v plavání žactvaČeský Krumlov25K13.11. - 14.11.
pKP_SČOblastní přebor Severní ČechyLitoměřice25K13.11. - 14.11.
pKPŽAB_JMKrajský přebor žactva A,B - Jižní MoravaBrno - Lesná25K13.11. - 14.11.
pKPŽAB_StČKPŽ A,B Střední ČechyKladno25K13.11. - 14.11.
pKPŽAB_ZČKrajský přebor žactva A,B - Západní ČechyDomažlice25K13.11. - 14.11.
pKPŽAD_StMOblastní přebor žactva A a dorostu - Střední MoravaZlín25K13.11. - 14.11.
pKPŽA_SMOblastní přebor žactva A - Severní MoravaKarviná25K12.11. - 13.11.
pKPŽ_A_PhaKrajský přebor staršího žactva - PrahaPraha-Strahov25K12.11. - 13.11.
pKPŽ_B_StMKPŽ B Střední MoravaProstějov25K06.11. - 07.11.
PlzSprintyPlzeňské sprintyPlzeň Slovany25R23.10.
Praha2004Praha 2004Praha-Podolí50R04.06. - 06.06.
SmfDr-ČSemifinále soutěže družstev - ČechyPraha50K13.03. - 14.03.
SmfDr-MSemifinále soutěže družstev - MoravaZlín50K13.03. - 14.03.
TrojutkáníMezistátní trojutkání juniorůSVK Spiš.Nová Ve25R15.05. - 16.05.
TřebovLokoCena Třebovské lokomotivyČeská Třebová25K17.04. - 18.04.
VaCZlínaVánoční cena města ZlínaZlín25R18.12. - 19.12.
VC SlávieVC SK SlaviaPraha-Eden25K20.03.
VCChomutovVC ChomutovaChomutov50K22.05. - 23.05.
VCDomažlicVelká cena ChodskaGRE Atény25R18.09. - 19.09.
VCČBudVelká cena Českých BudějovicČ.Budějovice50R17.04. - 18.04.
VCKopřivVelká cena města KopřivniceKopřivnice25K28.02. - 29.02.
VCKroměřVelká cena města KroměřížKroměříž25K24.10.
VCOstravyVelká cena OstravyOstrava50K03.04. - 04.04.
VCPlzněVelká cena PlzněPlzeň Radbuza25K09.10.
VCProstěVC ProstějovaProstějov25R07.10. - 10.10.
VCPříbramiVC PříbramiPříbram25K07.02. - 08.02.
VCTrutnovaVelká cena města TrutnovaTrutnov25R09.10. - 10.10.
VCZnojmaVelká cena ZnojmaZnojmo25K11.12. - 12.12.
VelikonoceVelikonoční závodyPraha-Radlice25K27.03. - 28.03.
VytrvalecPlzeňský vytrvalecPlzeň-Slovany50R21.02. - 22.02.
VřídloPohár karlovarského VřídlaKarlovy Vary50R12.06.
ZávMládežeZávody mládežeJihlava25K17.04.
ZMČRZimní mistrovství ČRChomutov25K26.11. - 28.11.
ZMČR14Zimní mistrovství ČR 14.letého žactvaBrno - Lesná25K04.12. - 05.12.
ŠtúrovoŠtúrovské stovkyŠtúrovo50R04.09.

Legenda: sloupec pzn v předchozí tabulce vyjadřuje úplnost výsledků vyhodnocených závodů. K = kompletní, R = výkony všech českých plavců, N = neúplné, chybí některé disciplíny, M = neúplné, pouze několik výkonů.

autor: mtb | komentářů: 0