TOP32 - nejlepší výkony dvanáctiletých

Vydáno dne 17. 01. 2005 (počet přístupů 5970)


Žebříček TOP32 je přehled nejlepších 32 plavců v jednotlivých disciplínách. Výběr byl proveden podle časů uložených v Registru výkonů zaplavaných v roce 2004. Vyhodnoceno jich bylo téměř 85 000 ze 119 závodů. U každé disciplíny je vedle názvu uveden i čas příslušného českého žákovského rekordu, který platil na konci roku 2003. Ve sloupci L je "*" označen start plavce na letním žákovském MČR, ve sloupci Z na zimním. Podbarvením hvězdiček jsou zvýrazněni medailisté z těchto soutěží.

Pod každou disciplínou je přehled o počtu nalezených výkonů a celkovém počtu plavců, u nichž byl v dané disciplíně zaznamenán start. Poslední dvě čísla oddělená lomítky pak informují o počtu plavců z dvaatřicítky nejlepších, kteří se zúčastnili letního resp. zimního žákovského MČR. Upozorňujeme, že při výběru nejlepších časů nebyla rozlišena délka bazenů a nebyly vyhodnoceny "nemistrovské" disciplíny. To a mnohé další ale umožňuje interaktivní žebříček.

pořadíjménooddílčaszávodLZ
50 m volný způsob - dvanáctileté žákyně
00:28,20 
1JEDLIČKOVÁ AdélaKPSOp00:29,03ZMČR12**
2DLABOLOVÁ KateřinaUSK00:29,22ZMČR12**
3ČERMÁKOVÁ NelaJPK00:29,24ZMČR12**
4DOUBICOVÁ TerezaLoTr00:29,32VCTrutnova**
5GŘÍBKOVÁ NikolaKoKa00:29,64ZMČR12**
6KŘEMENOVÁ HanaTJKr00:29,77ZMČR12*
7MICHNOVÁ SoňaKomBr00:29,84pKPŽAB_JM
8DOHNÁLKOVÁ DominikaTJRo00:30,06ZMČR12**
9MRÁČKOVÁ TerezaPoPro00:30,07MCNJicina
10VAŠINKOVÁ DominikaTeBr00:30,2jKPŽ_AB_JM**
-MAČÁTOVÁ KláraPKSvi00:30,2pKPŽB_VČ**
12ŠILHAVÁ TerezaSnJH00:30,5pKP_JČ*
13ŠETLÍKOVÁ MonikaSlPl00:30,62ZMČR12*
14MAHELOVÁ KristýnaTJZn00:30,68ZMČR12**
15PŘÍHODOVÁ KateřinaSlPl00:30,7pKPŽAB_ZČ**
-DROZDOVÁ AnnaKLSTe00:30,7pKP_SČ**
17PLEYEROVÁ JanaStLit00:30,84ZMČR12**
18HOLOUBKOVÁ PetraSKS00:30,9pKPŽ_B_Pha*
19BĚTÍKOVÁ DenisaZlín00:31,1pKPŽ_B_StM**
20ŽILKOVÁ PetraPKHK00:31,15VCTrutnova*
21VOJÍŘOVÁ VeronikaKLSTe00:31,2jKP_SČ
-PRAVDOVÁ KarolínaSlPl00:31,2pKPŽAB_ZČ*
23ŠPANĚLOVÁ GabrielaASKBl00:31,27pKPŽAB_JM
24PALÁTOVÁ MarkétaPoPro00:31,29VCTrutnova
25ZÁMKOVÁ NikolaKomBr00:31,3MPŽBrno**
-ŠIDLOVÁ VeronikaAšMB00:31,3pKPŽAB_StČ
27GOIŠOVÁ ZuzanaZlín00:31,4jKPŽ_B_StM*
-DUŠKOVÁ PavlaLoTr00:31,4jKPŽ_AB_VČ*
-STEINBACHOVÁ KarolínaRPl00:31,4pKPŽAB_ZČ*
-NOVÁ EliškaJiDo00:31,4pKPŽAB_ZČ
31SOUKUPOVÁ VeronikaPoPro00:31,5pKPŽ_B_StM
-JANKOVÁ LucieSlPl00:31,5pKPŽAB_ZČ
celkem vyhodnoceno 658 výkonů 255 žákyň / 19 / 18
100 m volný způsob - dvanáctileté žákyně
01:00,98 
1MICHNOVÁ SoňaKomBr01:02,37ZMČR12**
2DLABOLOVÁ KateřinaUSK01:02,63ZMČR12**
3KŘEMENOVÁ HanaTJKr01:03,09ZMČR12**
4ČERMÁKOVÁ NelaJPK01:03,37ZMČR12**
5MRÁČKOVÁ TerezaPoPro01:03,9FegoCup*
6DOUBICOVÁ TerezaLoTr01:04,5pKPŽB_VČ*
7JEDLIČKOVÁ AdélaKPSOp01:04,90ZMČR12**
8ŽILKOVÁ PetraPKHK01:06,10ZMČR12*
9ŠETLÍKOVÁ MonikaSlPl01:06,24VCPlzně
10MAHELOVÁ KristýnaTJZn01:06,3jKPŽ_AB_JM**
11DOHNÁLKOVÁ DominikaTJRo01:06,38ZMČR12*
-GŘÍBKOVÁ NikolaKoKa01:06,38ZMČR12**
13MAČÁTOVÁ KláraPKSvi01:06,65ZMČR12**
14DROZDOVÁ AnnaKLSTe01:06,67ZMČR12*
15PECHANCOVÁ AnetaLoTr01:07,5pKPŽB_VČ
16HOLOUBKOVÁ PetraSKS01:07,59ZMČR12*
17PLEYEROVÁ JanaStLit01:07,65ZMČR12**
18BĚTÍKOVÁ DenisaZlín01:07,7jKPŽ_B_StM*
-PICKOVÁ BarboraJiDo01:07,7pKPŽAB_ZČ**
-TUNKOVÁ KateřinaKIN01:07,7pKP_JČ
21VOJÍŘOVÁ VeronikaKLSTe01:07,8pKP_SČ
22NOVÁKOVÁ MartinaAšMB01:07,9pKPŽAB_StČ*
-KRÁLOVÁ LucieKIN01:07,9pKP_JČ*
24ŠILHAVÁ TerezaSnJH01:08,0pKP_JČ*
25VAŠINKOVÁ DominikaTeBr01:08,11ZávMládeže
26ŠROMOVÁ VendulaKomBr01:08,27VCKopřiv
27MRŮZKOVÁ TerezaTJKr01:08,3jKPŽ_B_SM*
28ZÁMKOVÁ NikolaKomBr01:08,6MPŽBrno*
29ŠIDLOVÁ VeronikaAšMB01:08,8pKPŽAB_StČ
30BENESCHOVÁ VeronikaKSPKl01:08,9jKP_StČ*
31GOIŠOVÁ ZuzanaZlín01:09,3pKPŽ_B_StM
32KOMÁRKOVÁ MichaelaSlLi01:09,4pKP_SČ*
celkem vyhodnoceno 822 výkonů 271 žákyň / 16 / 18
200 m volný způsob - dvanáctileté žákyně
02:10,4 
1DOUBICOVÁ TerezaLoTr02:14,62ZMČR12*
2MICHNOVÁ SoňaKomBr02:15,11ZMČR12**
3DLABOLOVÁ KateřinaUSK02:15,69ZMČR12**
4KŘEMENOVÁ HanaTJKr02:19,0MOPOpava**
5PICKOVÁ BarboraJiDo02:20,41ZMČR12**
6JEDLIČKOVÁ AdélaKPSOp02:21,1jKPŽ_B_SM*
7ČERMÁKOVÁ NelaJPK02:22,62ZMČR12**
8MRŮZKOVÁ TerezaTJKr02:22,83ZMČR12**
9VOJÍŘOVÁ VeronikaKLSTe02:23,38ZMČR12*
10POLANSKÁ MichaelaUSK02:23,7pKPŽ_B_Pha**
11MAHELOVÁ KristýnaTJZn02:24,0jKPŽ_AB_JM**
12GŘÍBKOVÁ NikolaKoKa02:25,6jKPŽ_B_SM**
13ZIEMINSKÁ LindaLoTr02:25,9jOP_SČ*
14HRDINKOVÁ MonikaLoNy02:26,4jKP_StČ
15TUNKOVÁ KateřinaKIN02:26,6pKP_JČ
16ŘEHOŘKOVÁ AlžbětaSnKV02:26,96LMČR B**
17BENESCHOVÁ VeronikaKSPKl02:27,3jKP_StČ*
18BODNARIKOVÁ LucieKIN02:27,4pKP_JČ*
19KOMÁRKOVÁ MichaelaSlLi02:27,7jKP_SČ**
20NOVÁ EliškaJiDo02:27,9pKPŽAB_ZČ*
21MRÁČKOVÁ TerezaPoPro02:28,2VCProstě
22DUŠKOVÁ PavlaLoTr02:28,3pKPŽB_VČ*
23PŘÍHODOVÁ KateřinaSlPl02:28,43PCMoP
24HANŽLOVÁ BarboraKIN02:28,6pKP_JČ**
25DROZDOVÁ AnnaKLSTe02:28,9jKP_SČ*
26ŠROMOVÁ VendulaKomBr02:29,0jOPŽ_BC_JM
27MAČÁTOVÁ KláraPKSvi02:29,4jKPŽ_AB_VČ*
28STEINBACHOVÁ KarolínaRPl02:29,5pKPŽAB_ZČ
29HOLOUBKOVÁ PetraSKS02:29,8pKPŽ_B_Pha
30NOVÁKOVÁ MartinaAšMB02:30,0pKPŽAB_StČ
31ŠUROVSKÁ AnnaStLit02:30,1pKP_SČ
32PLEYEROVÁ JanaStLit02:30,6PCLitoměři
celkem vyhodnoceno 442 výkonů 198 žákyň / 16 / 18
400 m volný způsob - dvanáctileté žákyně
04:28,6 
1PICKOVÁ BarboraJiDo04:40,17ZMČR12**
2DOUBICOVÁ TerezaLoTr04:45,76ZMČR12**
3MICHNOVÁ SoňaKomBr04:51,80pKPŽAB_JM
4MRÁČKOVÁ TerezaPoPro04:54,23ZMČR12*
5DLABOLOVÁ KateřinaUSK04:58,18LMČR B**
6KŘEMENOVÁ HanaTJKr05:00,33ZMČR12**
7ZIEMINSKÁ LindaLoTr05:00,63ZMČR12**
8POLANSKÁ MichaelaUSK05:01,6pKPŽ_B_Pha**
9ŘEHOŘKOVÁ AlžbětaSnKV05:04,07LMČR B*
10MAHELOVÁ KristýnaTJZn05:06,80pKPŽAB_JM**
11JEDLIČKOVÁ AdélaKPSOp05:07,3jKPŽ_B_SM
12HRDINKOVÁ MonikaLoNy05:08,0jKP_StČ*
13HOLASOVÁ KristýnaJPK05:08,47ZMČR12*
14KRÁLOVÁ LucieKIN05:09,0pKP_JČ**
15VOJÍŘOVÁ VeronikaKLSTe05:10,2pKP_SČ*
16BENESCHOVÁ VeronikaKSPKl05:10,3jKP_StČ*
17GŘÍBKOVÁ NikolaKoKa05:10,30ZMČR12*
18HANŽLOVÁ BarboraKIN05:11,2pKP_JČ**
19TUNKOVÁ KateřinaKIN05:11,4jKP_JČ
20DROZDOVÁ AnnaKLSTe05:11,94ZMČR12*
21HOLOUBKOVÁ PetraSKS05:12,02ZMČR12*
22MRŮZKOVÁ TerezaTJKr05:12,39ZMČR12**
23NOVÁ EliškaJiDo05:13,7pKPŽAB_ZČ*
24DUŠKOVÁ PavlaLoTr05:14,2jKPŽ_AB_VČ*
25VAŠINKOVÁ DominikaTeBr05:14,80pKPŽAB_JM*
26PŘÍHODOVÁ KateřinaSlPl05:15,8pKPŽAB_ZČ*
27PECHANCOVÁ AnetaLoTr05:16,0MOPTrutnov
28KOMÁRKOVÁ MichaelaSlLi05:16,7jKP_SČ
29HOLZKNECHTOVÁ DenisaKLSTe05:19,4pKP_SČ
30NOVÁKOVÁ MartinaAšMB05:19,92Boubelík
31BEDNÁŘOVÁ MichalaPKZá05:20,5pKPŽ_B_StM
32STEINBACHOVÁ KarolínaRPl05:21,6pKPŽAB_ZČ*
celkem vyhodnoceno 258 výkonů 132 žákyň / 16 / 18
800 m volný způsob - dvanáctileté žákyně
09:13,2 
1PICKOVÁ BarboraJiDo09:34,70ZMČR12**
2DOUBICOVÁ TerezaLoTr09:57,7pKPŽB_VČ**
3MRÁČKOVÁ TerezaPoPro10:07,94ZMČR12*
4VOJÍŘOVÁ VeronikaKLSTe10:16,29ZMČR12*
5POLANSKÁ MichaelaUSK10:20,5pKPŽ_B_Pha*
6ŘEHOŘKOVÁ AlžbětaSnKV10:21,14LMČR B*
7DLABOLOVÁ KateřinaUSK10:22,5jKPŽ_B_Pha
8HOLASOVÁ KristýnaJPK10:23,82ZMČR12**
9HŮLOVÁ IrenaTeBr10:24,28SmfDr-M
10TUNKOVÁ KateřinaKIN10:24,4pKP_JČ**
11KRÁLOVÁ LucieKIN10:26,51ZMČR12**
12KŘEMENOVÁ HanaTJKr10:29,96LMČR B*
13HANŽLOVÁ BarboraKIN10:31,50ZMČR12*
14ZIEMINSKÁ LindaLoTr10:32,3pKPŽB_VČ**
15HRDINKOVÁ MonikaLoNy10:33,4jKP_StČ*
16HOLZKNECHTOVÁ DenisaKLSTe10:35,0pKP_SČ
17MRŮZKOVÁ TerezaTJKr10:36,3jKPŽ_B_SM*
18ŠUROVSKÁ AnnaStLit10:39,52ZMČR12*
19NOVÁKOVÁ MartinaAšMB10:40,09ZMČR12*
20DUŠKOVÁ PavlaLoTr10:41,8jKPŽ_AB_VČ**
21KOMÁRKOVÁ MichaelaSlLi10:42,5jKP_SČ**
22MAHELOVÁ KristýnaTJZn10:49,04ZMČR12*
23NOVÁ EliškaJiDo10:49,21LMČR B**
24DROZDOVÁ AnnaKLSTe10:56,0jKP_SČ
25BEDNÁŘOVÁ MichalaPKZá10:59,2jKPŽ_B_StM*
26BENESCHOVÁ VeronikaKSPKl10:59,4jKP_StČ
27PŘÍHODOVÁ KateřinaSlPl11:01,96LMČR B*
28ZÁMKOVÁ NikolaKomBr11:07,0*pKPŽAB_JM*
29BĚTÍKOVÁ DenisaZlín11:07,5pKPŽ_B_StM
30SZTULOVÁ VeronikaKoKa11:08,46ZMČR12*
31MARTÍNKOVÁ TerezaBoh11:10,22ZMČR12*
32GŘÍBKOVÁ NikolaKoKa11:11,0jKPŽ_B_SM
celkem vyhodnoceno 159 výkonů 71 žákyň / 16 / 18
100 m motýlek - dvanáctileté žákyně
01:08,07 
1MICHNOVÁ SoňaKomBr01:09,3jKPŽ_AB_JM**
2VOJÍŘOVÁ VeronikaKLSTe01:09,96ZMČR12**
3TUNKOVÁ KateřinaKIN01:12,34ZMČR12**
4KŘEMENOVÁ HanaTJKr01:13,5MOPOpava**
5VAŠINKOVÁ DominikaTeBr01:14,58pKPŽAB_JM*
6JEDLIČKOVÁ AdélaKPSOp01:14,663xmotýlek
7DOUBICOVÁ TerezaLoTr01:14,9pKPŽB_VČ
-MRÁČKOVÁ TerezaPoPro01:14,9FegoCup
9DOHNÁLKOVÁ DominikaTJRo01:15,0pKPŽB_SM**
10POKORNÁ MichaelaKSPKl01:15,62ZMČR12**
11DLABOLOVÁ KateřinaUSK01:15,9jKPŽ_B_Pha**
12HANŽLOVÁ BarboraKIN01:16,06ZMČR12**
13BĚTÍKOVÁ DenisaZlín01:16,73MCNJicina**
14KRÁLOVÁ LucieKIN01:17,2jKP_JČ**
15ŠUROVSKÁ AnnaStLit01:17,57ZMČR12**
16BLAŽKOVÁ DianaSKS01:17,64ZMČR12*
17HOLZKNECHTOVÁ DenisaKLSTe01:17,99JCHrKrálov
18ŠETLÍKOVÁ MonikaSlPl01:18,07LMČR B*
19BODNARIKOVÁ LucieKIN01:18,8jKP_JČ*
20ŽILKOVÁ PetraPKHK01:18,9jKPŽ_AB_VČ**
21HRDINKOVÁ MonikaLoNy01:19,00VC Slávie*
22MRŮZKOVÁ TerezaTJKr01:19,2MOPOpava*
23ŘEHOŘKOVÁ AlžbětaSnKV01:19,29ZMČR12**
24PALÁTOVÁ MarkétaPoPro01:19,85ZMČR12*
25POLANSKÁ MichaelaUSK01:19,9pKPŽ_B_Pha
26ČERMÁKOVÁ NelaJPK01:20,47VC Slávie*
27HÁNOVÁ MartinaRPl01:21,4pKPŽAB_ZČ
28BARTÁKOVÁ VendulaTeBr01:21,51pKPŽAB_JM
29GŘÍBKOVÁ NikolaKoKa01:21,7jKPŽ_B_SM
30BENESCHOVÁ VeronikaKSPKl01:22,22VC Slávie
31DUŠKOVÁ PavlaLoTr01:22,3TřebovLoko
32BOLOMSKÁ DitaSlCho01:22,63Jezbera
celkem vyhodnoceno 535 výkonů 173 žákyň / 16 / 18
200 m motýlek - dvanáctileté žákyně
02:29,13 
1MICHNOVÁ SoňaKomBr02:34,66pKPŽAB_JM**
2KŘEMENOVÁ HanaTJKr02:38,04ZMČR12**
3VOJÍŘOVÁ VeronikaKLSTe02:40,80ZMČR12**
4TUNKOVÁ KateřinaKIN02:40,82ZMČR12**
5HANŽLOVÁ BarboraKIN02:44,62ZMČR12**
6DOUBICOVÁ TerezaLoTr02:45,9jKPŽ_AB_VČ
7POKORNÁ MichaelaKSPKl02:46,04ZMČR12**
8BODNARIKOVÁ LucieKIN02:47,88ZMČR12**
9KRÁLOVÁ LucieKIN02:48,1pKP_JČ**
10JEDLIČKOVÁ AdélaKPSOp02:49,473xmotýlek
11HRDINKOVÁ MonikaLoNy02:51,0jKP_StČ
12ŠUROVSKÁ AnnaStLit02:52,32ZMČR12**
13BĚTÍKOVÁ DenisaZlín02:53,2pKPŽ_B_StM**
14MRŮZKOVÁ TerezaTJKr02:54,12ZMČR12**
15BLAŽKOVÁ DianaSKS02:54,47ZMČR12*
16POLANSKÁ MichaelaUSK02:56,3pKPŽ_B_Pha*
17BARTÁKOVÁ VendulaTeBr02:56,38pKPŽAB_JM*
18ŠETLÍKOVÁ MonikaSlPl02:58,31LMČR B*
19MRÁČKOVÁ TerezaPoPro03:01,5VCProstě
20ŽILKOVÁ PetraPKHK03:02,0jKPŽ_AB_VČ*
21BOLOMSKÁ DitaSlCho03:02,13ZMČR12*
22DUŠKOVÁ PavlaLoTr03:02,5jKPŽ_AB_VČ*
23HÁNOVÁ MartinaRPl03:03,36PCMoP
24HOLASOVÁ KristýnaJPK03:03,77LMČR B*
25NEBELOVÁ KateřinaKPSOs03:05,3pKPŽB_SM*
26BENESCHOVÁ VeronikaKSPKl03:05,4jKP_StČ*
27KRAHULOVÁ TerezaSjBr03:06,5jKPŽ_B_SM
28ŠPANĚLOVÁ GabrielaASKBl03:06,56pKPŽAB_JM
29ŽÍDKOVÁ KláraSlLi03:06,8pKP_SČ
30SOCHOROVÁ LuciePKPří03:07,5pKPŽAB_StČ
31NOVOTNÁ EliškaKomBr03:08,03pKPŽAB_JM
32KUČOVÁ KateřinaKPSOs03:09,60ZMČR12*
celkem vyhodnoceno 150 výkonů 57 žákyň / 16 / 17
200 m polohově - dvanáctileté žákyně
02:28,96 
1MICHNOVÁ SoňaKomBr02:29,98ZMČR12**
2DOUBICOVÁ TerezaLoTr02:38,9pKPŽB_VČ*
3JEDLIČKOVÁ AdélaKPSOp02:39,9jKPŽ_B_SM
4MRÁČKOVÁ TerezaPoPro02:40,5FegoCup*
5HOLZKNECHTOVÁ DenisaKLSTe02:40,6pKP_SČ**
6DLABOLOVÁ KateřinaUSK02:40,9pKPŽ_B_Pha**
7ŽILKOVÁ PetraPKHK02:41,39ZMČR12**
8VAŠINKOVÁ DominikaTeBr02:41,74ZávMládeže*
9POLANSKÁ MichaelaUSK02:41,9pKPŽ_B_Pha*
10HRDINKOVÁ MonikaLoNy02:42,2jKP_StČ**
11PECHANCOVÁ AnetaLoTr02:43,5pKPŽB_VČ**
12ČERMÁKOVÁ NelaJPK02:44,10ZávMládeže
13DOHNÁLKOVÁ DominikaTJRo02:44,44ZMČR12**
14ŠROMOVÁ VendulaKomBr02:44,84pKPŽAB_JM*
15VOJÍŘOVÁ VeronikaKLSTe02:45,1PCLitoměři*
16BARTÁKOVÁ VendulaTeBr02:45,44pKPŽAB_JM**
17ŠETLÍKOVÁ MonikaSlPl02:45,76LMČR B*
18ŘEHOŘKOVÁ AlžbětaSnKV02:45,81ZMČR12*
19HOLASOVÁ KristýnaJPK02:45,88ZMČR12**
20KŘEMENOVÁ HanaTJKr02:46,0jKPŽ_B_SM
21PŘÍHODOVÁ KateřinaSlPl02:46,02ZMČR12*
22STEINBACHOVÁ KarolínaRPl02:46,21ZMČR12**
23PALÁTOVÁ MarkétaPoPro02:46,38MCNJicina
24DROZDOVÁ AnnaKLSTe02:46,65ZMČR12*
25PICKOVÁ BarboraJiDo02:47,1VCDomažlic
26BODNARIKOVÁ LucieKIN02:47,46ZMČR12*
27BENESCHOVÁ VeronikaKSPKl02:48,2jKP_StČ*
28HŮLOVÁ IrenaTeBr02:48,66pKPŽAB_JM
29KUČOVÁ KateřinaKPSOs02:50,28ZMČR12*
30GŘÍBKOVÁ NikolaKoKa02:50,7pKPŽB_SM*
31HOLOUBKOVÁ PetraSKS02:50,8PCLitoměři
32BĚTÍKOVÁ DenisaZlín02:51,06Pětiboj
celkem vyhodnoceno 527 výkonů 188 žákyň / 16 / 18
400 m polohově - dvanáctileté žákyně
05:13,4 
1MICHNOVÁ SoňaKomBr05:21,75ZMČR12**
2DOUBICOVÁ TerezaLoTr05:32,6jOP_SČ*
3KŘEMENOVÁ HanaTJKr05:34,8MOPOpava
4JEDLIČKOVÁ AdélaKPSOp05:39,6jKPŽ_B_SM
5TUNKOVÁ KateřinaKIN05:39,60ZMČR12**
6PICKOVÁ BarboraJiDo05:41,14ZMČR12*
7HOLZKNECHTOVÁ DenisaKLSTe05:42,3jKP_SČ**
8DLABOLOVÁ KateřinaUSK05:43,2pKPŽ_B_Pha
9STEINBACHOVÁ KarolínaRPl05:43,36ZMČR12**
10HOLASOVÁ KristýnaJPK05:43,65ZMČR12*
11POLANSKÁ MichaelaUSK05:44,3pKPŽ_B_Pha*
12BENESCHOVÁ VeronikaKSPKl05:49,16ZMČR12**
13MRŮZKOVÁ TerezaTJKr05:49,35ZMČR12*
14BARTÁKOVÁ VendulaTeBr05:50,08ZMČR12*
15BODNARIKOVÁ LucieKIN05:50,93ZMČR12**
16KRÁLOVÁ LucieKIN05:51,1pKP_JČ**
17HRDINKOVÁ MonikaLoNy05:53,5jKP_StČ**
18HŮLOVÁ IrenaTeBr05:54,1jKPŽ_AB_JM*
19ZIEMINSKÁ LindaLoTr05:54,40ZMČR12*
20MRÁČKOVÁ TerezaPoPro05:54,7pKPŽ_B_StM*
21ŽILKOVÁ PetraPKHK05:54,9jKPŽ_AB_VČ
22ŠUROVSKÁ AnnaStLit05:55,34ZMČR12*
23DOHNÁLKOVÁ DominikaTJRo05:55,9pKPŽB_SM*
24PECHANCOVÁ AnetaLoTr05:56,4jKPŽ_AB_VČ*
25DROZDOVÁ AnnaKLSTe05:56,5jKP_SČ*
26ŠROMOVÁ VendulaKomBr05:56,8jKPŽ_AB_JM*
27ŠETLÍKOVÁ MonikaSlPl05:59,43LMČR B*
28BEDNÁŘOVÁ MichalaPKZá06:01,8jKPŽ_B_StM
29DUŠKOVÁ PavlaLoTr06:04,8jOP_SČ
30GALDOVÁ TerezaTJVs06:09,2pKPŽB_SM*
31POKORNÁ MichaelaKSPKl06:09,8pKPŽAB_StČ*
32NEBELOVÁ KateřinaKPSOs06:10,6pKPŽB_SM
celkem vyhodnoceno 176 výkonů 82 žákyň / 15 / 18
100 m prsa - dvanáctileté žákyně
01:14,99 
1VAŠINKOVÁ DominikaTeBr01:13,73ZMČR12**
2MICHNOVÁ SoňaKomBr01:20,3jKPŽ_AB_JM
3FRITSCHEOVÁ AnetaBoh01:20,56ZMČR12**
4STEINBACHOVÁ KarolínaRPl01:21,77ZMČR12**
5PLEYEROVÁ JanaStLit01:22,90ZMČR12**
6HOLZKNECHTOVÁ DenisaKLSTe01:23,21LMČR B**
7PALÁTOVÁ MarkétaPoPro01:23,4pKPŽ_B_StM*
-PECHANCOVÁ AnetaLoTr01:23,4pKPŽB_VČ**
9PIKHARTOVÁ HelenaMoP01:23,61ZMČR12**
10JAVŮRKOVÁ PavlínaLoBe01:23,8pKPŽAB_StČ**
11KRÁLÍČKOVÁ NikolUnOl01:24,0jKPŽ_B_StM**
12PŘÍHODOVÁ KateřinaSlPl01:24,26ZMČR12**
13HRDINKOVÁ MonikaLoNy01:24,52ZMČR12**
14MARTÍNKOVÁ TerezaBoh01:24,7pKPŽ_B_Pha**
15KUČOVÁ KateřinaKPSOs01:24,82ZMČR12*
16TAUCHENOVÁ LucieKPSOs01:25,07ZMČR12*
17ŠROMOVÁ VendulaKomBr01:25,2jOPŽ_BC_JM*
18PLÁVKOVÁ KateřinaSnKV01:25,62ZMČR12**
19BARTOŠOVÁ TerezaMoP01:25,69PCMoP**
20BARTÁKOVÁ VendulaTeBr01:26,54ZMČR12*
21DOHNÁLKOVÁ DominikaTJRo01:27,2pKPŽB_SM
22NOVÁKOVÁ MartinaAšMB01:27,4pKPŽAB_StČ
23SMETANOVÁ LucieStLit01:27,6pKP_SČ
24KAŠTÁNKOVÁ AnnaDeNá01:27,7jKPŽ_AB_VČ*
25DOUBICOVÁ TerezaLoTr01:27,8MOPTrutnov
26LÁSKOVÁ MarkétaRPl01:27,85KošařMem
27BODNARIKOVÁ LucieKIN01:27,9jKP_JČ
28BENESCHOVÁ VeronikaKSPKl01:28,0pKPŽAB_StČ
-KRÁLOVÁ KateřinaKPSOp01:28,0pKPŽB_SM
30DUŠKOVÁ PavlaLoTr01:28,3jKPŽ_AB_VČ
31GŘÍBKOVÁ NikolaKoKa01:28,4pKPŽB_SM
32JEDLIČKOVÁ AdélaKPSOp01:28,52Pětiboj
celkem vyhodnoceno 674 výkonů 245 žákyň / 16 / 18
200 m prsa - dvanáctileté žákyně
02:40,25 
1VAŠINKOVÁ DominikaTeBr02:39,02ZMČR**
2MICHNOVÁ SoňaKomBr02:49,68VCKopřiv
3FRITSCHEOVÁ AnetaBoh02:52,7pKPŽ_B_Pha**
4STEINBACHOVÁ KarolínaRPl02:56,97ZMČR12**
5PLEYEROVÁ JanaStLit02:56,98ZMČR12**
6JAVŮRKOVÁ PavlínaLoBe02:57,17ZMČR12**
7PALÁTOVÁ MarkétaPoPro02:57,91ZMČR12*
8KRÁLÍČKOVÁ NikolUnOl02:58,48ZMČR12**
9TAUCHENOVÁ LucieKPSOs02:58,92ZMČR12*
10PECHANCOVÁ AnetaLoTr02:59,4MOPTrutnov**
11BARTOŠOVÁ TerezaMoP02:59,5jKPŽ_B_Pha*
12HOLZKNECHTOVÁ DenisaKLSTe02:59,57LMČR B**
13BARTÁKOVÁ VendulaTeBr02:59,66ZMČR12**
14HRDINKOVÁ MonikaLoNy02:59,85ZMČR12**
15PLÁVKOVÁ KateřinaSnKV03:00,5PCLitoměři**
16MARTÍNKOVÁ TerezaBoh03:00,75ZMČR12**
17PIKHARTOVÁ HelenaMoP03:01,55ZMČR12*
18PŘÍHODOVÁ KateřinaSlPl03:01,74PCMoP**
19SMETANOVÁ LucieStLit03:02,5pKP_SČ*
20NOVÁKOVÁ MartinaAšMB03:02,8pKPŽAB_StČ*
21DOUBICOVÁ TerezaLoTr03:03,5jOP_SČ
22BODNARIKOVÁ LucieKIN03:06,0jKP_JČ*
23KUČOVÁ KateřinaKPSOs03:06,4pKPŽB_SM
24ŠPANĚLOVÁ GabrielaASKBl03:06,74pKPŽAB_JM
25LÁSKOVÁ MarkétaRPl03:07,54KošařMem*
26BENESCHOVÁ VeronikaKSPKl03:08,6pKPŽAB_StČ
27KRAHULOVÁ TerezaSjBr03:09,1pKPŽB_SM
28ŠROMOVÁ VendulaKomBr03:10,0jOPŽ_BC_JM
29KRÁLOVÁ KateřinaKPSOp03:10,2MOPOpava
30KAŠTÁNKOVÁ AnnaDeNá03:10,4pKPŽB_VČ
31ZIEMINSKÁ LindaLoTr03:10,7jOP_SČ
32HOLOUBKOVÁ PetraSKS03:10,8jKPŽ_B_Pha
celkem vyhodnoceno 362 výkonů 164 žákyň / 16 / 18
100 m znak - dvanáctileté žákyně
01:09,37 
1VOJÍŘOVÁ VeronikaKLSTe01:10,70ZMČR12**
2ČERMÁKOVÁ NelaJPK01:11,45ZávMládeže**
3DOUBICOVÁ TerezaLoTr01:11,60ZMČR12*
4JEDLIČKOVÁ AdélaKPSOp01:12,42VCKopřiv**
5TUNKOVÁ KateřinaKIN01:12,7pKP_JČ**
6PECHANCOVÁ AnetaLoTr01:13,01ZMČR12**
7ŠETLÍKOVÁ MonikaSlPl01:13,15VCPlzně*
8MRÁČKOVÁ TerezaPoPro01:13,97ZMČR12**
9ŠROMOVÁ VendulaKomBr01:14,5jOPŽ_BC_JM**
10MICHNOVÁ SoňaKomBr01:14,74ZávMládeže
11ŘEHOŘKOVÁ AlžbětaSnKV01:14,96LMČR B*
12HOLOUBKOVÁ PetraSKS01:15,17ZMČR12**
13PALÁTOVÁ MarkétaPoPro01:15,75MCNJicina**
14HOLZKNECHTOVÁ DenisaKLSTe01:15,8pKP_SČ**
15HRDINKOVÁ MonikaLoNy01:16,0jKP_StČ
16PIKHARTOVÁ HelenaMoP01:16,19ZMČR12*
17HŮLOVÁ IrenaTeBr01:16,56MCNJicina*
18DROZDOVÁ AnnaKLSTe01:16,6pKP_SČ*
-GALDOVÁ TerezaTJVs01:16,6pKPŽB_SM**
20MAČÁTOVÁ KláraPKSvi01:16,8TřebovLoko**
21DOHNÁLKOVÁ DominikaTJRo01:17,1pKPŽB_SM**
22JANKOVÁ LucieSlPl01:17,2pKPŽAB_ZČ*
23PICKOVÁ BarboraJiDo01:17,3pKPŽAB_ZČ
24BENESCHOVÁ VeronikaKSPKl01:17,94ZMČR12*
25POLANSKÁ MichaelaUSK01:18,0pKPŽ_B_Pha
-SOUKUPOVÁ VeronikaPoPro01:18,0pKPŽ_B_StM
-MRŮZKOVÁ TerezaTJKr01:18,0pKPŽB_SM*
28DLABOLOVÁ KateřinaUSK01:18,3jKPŽ_B_Pha
29MAHELOVÁ KristýnaTJZn01:18,37pKPŽAB_JM*
30HANŽLOVÁ BarboraKIN01:18,5pKP_JČ
31ŠVANDELÍKOVÁ SimonaBoh01:18,8pKPŽ_B_Pha
32ŽILKOVÁ PetraPKHK01:19,12VC Slávie
celkem vyhodnoceno 715 výkonů 241 žákyň / 16 / 20
200 m znak - dvanáctileté žákyně
02:27,7 
1DOUBICOVÁ TerezaLoTr02:31,73ZMČR12*
2PECHANCOVÁ AnetaLoTr02:34,6MOPTrutnov*
3VOJÍŘOVÁ VeronikaKLSTe02:34,91ZMČR12**
4MRÁČKOVÁ TerezaPoPro02:35,24ZMČR12**
5JEDLIČKOVÁ AdélaKPSOp02:35,3jKPŽ_B_SM**
6TUNKOVÁ KateřinaKIN02:36,12ZMČR12**
7ČERMÁKOVÁ NelaJPK02:38,44ZMČR12**
8ŘEHOŘKOVÁ AlžbětaSnKV02:38,54LMČR B**
9HOLOUBKOVÁ PetraSKS02:38,6pKPŽ_B_Pha**
10MICHNOVÁ SoňaKomBr02:38,7Drak
11ŠROMOVÁ VendulaKomBr02:39,58ZMČR12**
12POLANSKÁ MichaelaUSK02:39,8pKPŽ_B_Pha**
13HANŽLOVÁ BarboraKIN02:40,60ZMČR12*
14HŮLOVÁ IrenaTeBr02:42,2jKPŽ_AB_JM*
15GALDOVÁ TerezaTJVs02:43,1pKPŽB_SM**
16PICKOVÁ BarboraJiDo02:43,84ZMČR12**
17DROZDOVÁ AnnaKLSTe02:44,22ZMČR12**
18JANKOVÁ LucieSlPl02:44,7pKPŽAB_ZČ*
19HRDINKOVÁ MonikaLoNy02:44,8pKPŽAB_StČ
20ŠETLÍKOVÁ MonikaSlPl02:45,16LMČR B*
21PALÁTOVÁ MarkétaPoPro02:46,0pKPŽ_B_StM*
22ZIEMINSKÁ LindaLoTr02:46,2pKPŽB_VČ*
23KOMÁRKOVÁ MichaelaSlLi02:46,3jKP_SČ*
24MRŮZKOVÁ TerezaTJKr02:47,1pKPŽB_SM
25NOVÁ EliškaJiDo02:47,4pKPŽAB_ZČ*
26ŠIDLOVÁ VeronikaAšMB02:48,79Boubelík
27MAČÁTOVÁ KláraPKSvi02:49,7Drak
28TURNOVÁ ŠtěpánkaBoh02:50,2pKPŽ_B_Pha
29ŠVANDELÍKOVÁ SimonaBoh02:50,3pKPŽ_B_Pha
30GOIŠOVÁ ZuzanaZlín02:51,5pKPŽ_B_StM
31GŘÍBKOVÁ NikolaKoKa02:52,0jKPŽ_B_SM
32BENESCHOVÁ VeronikaKSPKl02:52,9MOPStČ3
celkem vyhodnoceno 284 výkonů 122 žákyň / 16 / 18
pořadíjménooddílčaszávodLZ
50 m volný způsob - dvanáctiletí žáci
00:26,5 
1TRAHORSCH PetrKLSTe00:26,78ZMČR12**
2SVOBODA PatrikSkKop00:27,74ZMČR12**
3BROMEK AdrianKoKa00:28,4pKPŽB_SM**
4STEJSKAL LukášChpL00:28,57ZMČR12**
5KUBÁT LukášDeBř00:28,93ZMČR12**
6VLACH MatoušPKSvi00:29,0pKPŽB_VČ**
7LOSÍK JakubKomBr00:29,1Drak*
-SEJPKA MartinPKVM00:29,1pKPŽB_VČ**
9KLEINERT MichalMoP00:29,24ZMČR12**
10HUTÁK JanZlín00:29,3pKPŽ_B_StM**
11BENÍČEK KarelZlín00:29,5jKPŽ_B_StM*
12PAŠKA KevinTeBr00:29,69ZMČR12**
13KOČAŘ LukášKomBr00:29,72ZMČR12*
14HOLUB MarekLoNy00:29,75ZMČR12**
15ŠIMON RadekPKPří00:29,8pKPŽAB_StČ*
16ZDAŘIL MiroslavKPSOs00:29,95ZMČR12*
17BINA MatoušJPK00:30,03ZMČR12*
18PLACHÝ LukášUnOl00:30,07ZMČR12*
19VYSKOČIL TomášMoP00:30,14ZMČR12*
20STEHLÍK JakubChÚ00:30,18ZMČR12**
21ČERNÍK JanAšMB00:30,2pKPŽAB_StČ
22LAJTNER AlexandrSlCho00:30,22ZMČR12*
23MALÝ JakubUSK00:30,47Vytrvalec
24KAVŘÍK AdamSOPKo00:30,5pKPŽAB_StČ**
25HANOUSEK TomášJPK00:30,73ZMČR12*
26SOLDÁN FilipPoPro00:30,8pKPŽ_B_StM*
27BARTONÍČEK VojtěchLoTr00:31,1jKPŽ_AB_VČ*
-PAŠKA JakubSlUH00:31,1pKPŽ_B_StM
29GRUBNER MilanLoBe00:31,2jKP_StČ*
-KŘÍŽ PetrČACR00:31,2pKP_SČ*
-SOSNA RadimSlOp00:31,2pKPŽB_SM
-NESTROJ JanKIN00:31,2pKP_JČ
celkem vyhodnoceno 699 výkonů 280 žáků / 18 / 22
100 m volný způsob - dvanáctiletí žáci
00:58,7 
1TRAHORSCH PetrKLSTe00:57,64ZMČR12**
2SVOBODA PatrikSkKop01:00,63ZMČR12**
3BROMEK AdrianKoKa01:01,97ZMČR12**
4STEJSKAL LukášChpL01:02,68ZMČR12**
5LOSÍK JakubKomBr01:03,76pKPŽAB_JM*
6BENÍČEK KarelZlín01:04,36ZMČR12**
7ŠIMON RadekPKPří01:04,4pKPŽAB_StČ*
-ŠTÁBL JanTJKr01:04,4pKPŽB_SM
9KUBÁT LukášDeBř01:04,83ZMČR12**
10SEJPKA MartinPKVM01:05,0jKPŽ_AB_VČ**
11VLACH MatoušPKSvi01:05,4pKPŽB_VČ
12KLEINERT MichalMoP01:05,5pKPŽ_B_Pha**
13HOLUB MarekLoNy01:05,8jKP_StČ**
-MALÝ JakubUSK01:05,8PCLitoměři
15VYSKOČIL TomášMoP01:05,9pKPŽ_B_Pha*
16HUTÁK JanZlín01:06,1pKPŽ_B_StM**
17ČERNÍK JanAšMB01:06,41Velikonoce**
18PAŠKA KevinTeBr01:06,48pKPŽAB_JM**
19LAJTNER AlexandrSlCho01:06,51LMČR B**
20KOČAŘ LukášKomBr01:07,2MPŽBrno
21KAVŘÍK AdamSOPKo01:07,7pKPŽAB_StČ**
22KUČERA MartinTeBr01:07,9MPŽBrno
23PLACHÝ LukášUnOl01:08,0pKPŽ_B_StM
-STACH JanSlLi01:08,0pKP_SČ
-GOLDBACH PetrSpPř01:08,0VCProstě
-KULIŠŤÁK VojtěchPKNJ01:08,0VCProstě
27BONCZEK ŠtěpánPoPro01:08,3pKPŽ_B_StM*
-STEHLÍK JakubChÚ01:08,3pKP_SČ
29KŘÍŽ PetrČACR01:08,5jKP_SČ*
-BARTŮNĚK VáclavBoh01:08,5pKPŽ_B_Pha
-ZDAŘIL MiroslavKPSOs01:08,5pKPŽB_SM
32NOVÝ MichaelTJKr01:08,7jKPŽ_B_SM*
celkem vyhodnoceno 765 výkonů 279 žáků / 17 / 17
200 m volný způsob - dvanáctiletí žáci
02:08,8 
1TRAHORSCH PetrKLSTe02:06,63ZMČR12**
2ŠTÁBL JanTJKr02:13,48ZMČR12**
3STEJSKAL LukášChpL02:14,10ZMČR12**
4BROMEK AdrianKoKa02:14,44ZMČR12**
5SEJPKA MartinPKVM02:17,9jKPŽ_AB_VČ**
6KLEINERT MichalMoP02:18,74PCMoP**
7SVOBODA PatrikSkKop02:19,5VCProstě**
8LOSÍK JakubKomBr02:21,2MPŽBrno
9ČERNÍK JanAšMB02:21,68ZMČR12**
10KULIŠŤÁK VojtěchPKNJ02:21,96ZMČR12**
11NESTROJ JanKIN02:22,0pKP_JČ**
12LAJTNER AlexandrSlCho02:22,31ZMČR12*
13ŠIMON RadekPKPří02:22,4pKPŽAB_StČ*
14HOLUB MarekLoNy02:22,9pKPŽAB_StČ**
15BARTONÍČEK VojtěchLoTr02:23,6jKPŽ_AB_VČ**
16GRUBNER MilanLoBe02:23,9jKP_StČ*
17VYSKOČIL TomášMoP02:24,35PCMoP*
18BENÍČEK KarelZlín02:24,9pKPŽ_B_StM*
19GOLDBACH PetrSpPř02:25,0pKPŽ_B_StM*
20STACH JanSlLi02:25,6pKP_SČ*
21ŠTĚPÁNEK PatrikSKS02:26,8pKPŽ_B_Pha*
22KUČERA MartinTeBr02:27,84pKPŽAB_JM*
23BARTŮNĚK VáclavBoh02:27,9pKPŽ_B_Pha
24KUBÁT LukášDeBř02:28,4jKPŽ_AB_JM*
25SOLDÁN FilipPoPro02:28,6pKPŽ_B_StM
26ZEMAN DaliborSOPKo02:28,8pKPŽAB_StČ
27HUTÁK JanZlín02:29,0pKPŽ_B_StM
28MÖCKL ChristianBaSo02:29,5pKPŽAB_ZČ
29ŠKVÁRA JanSlCho02:30,3pKP_SČ
30KŘÍŽ PetrČACR02:30,8jKP_SČ
31KAVŘÍK AdamSOPKo02:30,9pKPŽAB_StČ
32FROLO VojtěchKomBr02:30,95pKPŽAB_JM
celkem vyhodnoceno 455 výkonů 209 žáků / 16 / 18
400 m volný způsob - dvanáctiletí žáci
04:29,4 
1TRAHORSCH PetrKLSTe04:32,20ZMČR12**
2MALÝ JakubUSK04:41,37ZMČR12**
3ŠTÁBL JanTJKr04:44,39ZMČR12**
4STEJSKAL LukášChpL04:47,36ZMČR12**
5BROMEK AdrianKoKa04:49,5pKPŽB_SM**
6NESTROJ JanKIN04:50,64ZMČR12**
7SEJPKA MartinPKVM04:54,0jKPŽ_AB_VČ**
8LOSÍK JakubKomBr04:54,68ZMČR12*
9ČERNÍK JanAšMB04:56,81ZMČR12**
10KULIŠŤÁK VojtěchPKNJ04:58,48ZMČR12**
11KOVÁŘŮ JakubJPK04:58,56ZMČR12**
12SVOBODA PatrikSkKop04:59,9pKPŽB_SM
13BARTONÍČEK VojtěchLoTr05:00,0jKPŽ_AB_VČ**
14KLEINERT MichalMoP05:03,27ZMČR12*
15KUČERA MartinTeBr05:04,90pKPŽAB_JM*
16GOLDBACH PetrSpPř05:07,2pKPŽ_B_StM*
17LAJTNER AlexandrSlCho05:07,5pKP_SČ**
18STACH JanSlLi05:08,4pKP_SČ*
19ZEMAN DaliborSOPKo05:09,15ZMČR12**
20GRUBNER MilanLoBe05:09,2jKP_StČ*
21PAŠKA KevinTeBr05:09,20pKPŽAB_JM
22MÖCKL ChristianBaSo05:12,3pKPŽAB_ZČ*
23TAŠL JiříTeBr05:13,50pKPŽAB_JM*
24BENÍČEK KarelZlín05:13,7pKPŽ_B_StM
25ŠIMON RadekPKPří05:14,4MOPStČ3
26BRAŠ RobertSlHa05:15,1pKPŽB_SM
27FROLO VojtěchKomBr05:16,70pKPŽAB_JM
28VYSKOČIL TomášMoP05:17,0pKPŽ_B_Pha
29SOSNA NorbertKPSOs05:17,5pKPŽB_SM
30BONCZEK ŠtěpánPoPro05:18,0pKPŽ_B_StM
31JANOUŠEK MiroslavTJRo05:18,5pKPŽB_SM
32KOČAŘ LukášKomBr05:18,80pKPŽAB_JM
celkem vyhodnoceno 254 výkonů 134 žáků / 16 / 18
1500 m volný způsob - dvanáctiletí žáci
17:39,8 
1TRAHORSCH PetrKLSTe18:27,51ZMČR12*
2BROMEK AdrianKoKa18:30,56ZMČR12**
3BARTONÍČEK VojtěchLoTr18:33,55ZMČR12**
4STEJSKAL LukášChpL18:35,31ZMČR12**
5NESTROJ JanKIN18:59,88ZMČR12**
6SEJPKA MartinPKVM19:24,5jKPŽ_AB_VČ**
7MALÝ JakubUSK19:24,97InterWien
8STACH JanSlLi19:34,3pKP_SČ*
9ZEMAN DaliborSOPKo19:43,14ZMČR12**
10SOSNA NorbertKPSOs19:56,29ZMČR12*
11ČERNÍK JanAšMB20:05,3jKP_StČ*
12MÖCKL ChristianBaSo20:06,9pKPŽAB_ZČ**
13KUČERA MartinTeBr20:09,92ZMČR12**
14BARTŮNĚK VáclavBoh20:10,23ZMČR12*
15FROLO VojtěchKomBr20:11,21ZMČR12*
16LAJTNER AlexandrSlCho20:17,7pKP_SČ
17JANEČEK JiříSlCho20:27,7jKP_SČ*
18TAŠL JiříTeBr20:33,64ZMČR12*
19ŠKVÁRA JanSlCho20:44,19LMČR B*
20JANOUŠEK MiroslavTJRo20:55,32ZMČR12**
21BONCZEK ŠtěpánPoPro20:57,09ZMČR12**
22KRUPIČKA MartinRPl21:07,2pKPŽAB_ZČ*
23ASTR KevinUSK21:07,59ZMČR12*
24ORÁLEK JiříKPSOs21:12,31LMČR B*
25NEČAS KryštofUSK21:29,3jKPŽ_B_Pha*
26KABRHEL TomášPKVM21:37,7jKPŽ_AB_VČ*
27SEDLÁČEK VojtěchUSK21:40,3pKPŽ_B_Pha
28ŠULC RobinKomBr22:10,8jKPŽ_AB_JM
29MATĚJ PetrSpPř22:12,1jKPŽ_B_StM
30GRUBNER MilanLoBe22:13,0MOPStČ2
31PILGR JiříLoČT22:18,9jKPŽ_AB_VČ
32PALISA VojtěchZlín22:28,5pKPŽ_B_StM
celkem vyhodnoceno 115 výkonů 49 žáků / 16 / 18
100 m motýlek - dvanáctiletí žáci
01:05,4 
1MALÝ JakubUSK01:07,09ZMČR12**
2TRAHORSCH PetrKLSTe01:08,12ZMČR12*
3SVOBODA PatrikSkKop01:11,06ZMČR12**
4ŠTÁBL JanTJKr01:11,7pKPŽB_SM**
5BROMEK AdrianKoKa01:13,39MCNJicina
6BRAŠ RobertSlHa01:14,3pKPŽB_SM**
7LOSÍK JakubKomBr01:14,8MPŽBrno
8KOČAŘ LukášKomBr01:14,89ZMČR12**
9BENÍČEK KarelZlín01:14,96ZMČR12**
10STEJSKAL LukášChpL01:17,2pKP_SČ
11HANÁK JiříJPK01:17,20ZMČR12**
12GOLDBACH PetrSpPř01:17,5jKPŽ_B_StM*
13HUTÁK JanZlín01:18,46ZMČR12*
14ČERNÍK JanAšMB01:18,76Boubelík
15SOLDÁN FilipPoPro01:19,28ZMČR12*
16KLEINERT MichalMoP01:19,36LMČR B*
17ZEMAN DaliborSOPKo01:19,38ZMČR12**
18ŠIMON RadekPKPří01:20,3MOPStČ4*
-VYSKOČIL TomášMoP01:20,3pKPŽ_B_Pha*
20AMBROŽ MartinKomBr01:20,9jOPŽ_BC_JM*
21VLACH MatoušPKSvi01:21,0pKPŽB_VČ
22ŠINDLER MartinJPK01:21,08ZMČR12*
23BARTONÍČEK VojtěchLoTr01:21,1jKPŽ_AB_VČ
24VETEŠNÍK MarekPoPro01:21,5FegoCup
25LAJTNER AlexandrSlCho01:21,85LMČR B*
26ŠUPÍK JosefPŠLou01:21,88ZMČR12*
27KUBÁT LukášDeBř01:21,9jKPŽ_AB_JM
28SEJPKA MartinPKVM01:22,0jKPŽ_AB_VČ
29ASTR KevinUSK01:22,36LMČR B*
30PAŠKA KevinTeBr01:22,7jKPŽ_AB_JM
31SUKANÝ DanielTJVs01:22,9jKPŽ_B_SM*
32ILYIN KonstyantyRPl01:23,19Vřídlo
celkem vyhodnoceno 437 výkonů 149 žáků / 14 / 15
200 m motýlek - dvanáctiletí žáci
02:23,6 
1MALÝ JakubUSK02:26,32ZMČR12**
2ŠTÁBL JanTJKr02:36,4pKPŽB_SM**
3BRAŠ RobertSlHa02:42,30ZMČR12**
4ZEMAN DaliborSOPKo02:46,77ZMČR12**
5KOČAŘ LukášKomBr02:46,87ZMČR12**
6HANÁK JiříJPK02:52,73ZMČR12*
7BENÍČEK KarelZlín02:53,83ZMČR12*
8BROMEK AdrianKoKa02:54,1pKPŽB_SM
9ŠINDLER MartinJPK02:54,38ZMČR12*
10GOLDBACH PetrSpPř02:55,0jKPŽ_B_StM*
11ČERNÍK JanAšMB02:55,22ZMČR12*
12LEDERER MatějSlPl02:57,57ZMČR12*
13ILYIN KonstyantyRPl02:57,95ZMČR12*
14BARTONÍČEK VojtěchLoTr02:59,2jKPŽ_AB_VČ*
15ŠUPÍK JosefPŠLou02:59,22ZMČR12*
16KŘÍŽ PetrČACR03:00,79Boubelík**
17PALIČKA DanielKPSOs03:00,94ZMČR12**
18KABRHEL TomášPKVM03:01,86ZMČR12**
19SVOBODA PatrikSkKop03:02,643xmotýlek
20SUKANÝ DanielTJVs03:05,1jKPŽ_B_SM*
21ŠKVÁRA JanSlCho03:05,48LMČR B*
22ZAPLETAL TomášUnOl03:07,8pKPŽ_B_StM
23KUČERA MartinTeBr03:09,16pKPŽAB_JM*
24ŠTĚPÁNEK PatrikSKS03:09,61ZMČR12*
25PAŠKA KevinTeBr03:11,023xmotýlek
26VAŠKŮ MarekSlUH03:11,6pKPŽ_B_StM
-KLEČKA JanChÚ03:11,6pKP_SČ
28HOLUB MarekLoNy03:11,9jKP_StČ
29STRAŠIL MartinPKKBr03:12,97pKPŽAB_JM
30ŠKARDA DavidBaSo03:13,08LMČR B*
31ŠULC RobinKomBr03:13,82pKPŽAB_JM*
32VENCEL JanASKBl03:15,1jKPŽ_AB_JM*
celkem vyhodnoceno 144 výkonů 59 žáků / 14 / 18
200 m polohově - dvanáctiletí žáci
02:26,5 
1MALÝ JakubUSK02:28,93ZMČR12**
2TRAHORSCH PetrKLSTe02:32,1pKP_SČ*
3ŠTÁBL JanTJKr02:33,05ZMČR12**
4LOSÍK JakubKomBr02:35,68pKPŽAB_JM**
5SVOBODA PatrikSkKop02:38,73ZMČR12**
6KLEINERT MichalMoP02:38,76ZMČR12**
7VLACH MatoušPKSvi02:39,67ZMČR12**
8ŠIMON RadekPKPří02:39,7pKPŽAB_StČ*
9KOVÁŘŮ JakubJPK02:41,31ZMČR12*
10PAŠKA KevinTeBr02:41,61ZMČR12**
11KULIŠŤÁK VojtěchPKNJ02:42,6pKPŽB_SM**
12STACH JanSlLi02:43,2pKP_SČ*
13BROMEK AdrianKoKa02:43,24MCNJicina
14KUBÁT LukášDeBř02:44,45ZMČR12**
15GOLDBACH PetrSpPř02:45,8jKPŽ_B_StM*
16AMBROŽ MartinKomBr02:46,29ZávMládeže**
17STEJSKAL LukášChpL02:46,3jKP_SČ*
-ČERNÍK JanAšMB02:46,3pKPŽAB_StČ
19SEJPKA MartinPKVM02:47,1jKPŽ_AB_VČ
20STEHLÍK JakubChÚ02:47,3pKP_SČ
21SIMBÁRTL DavidJPK02:47,30ZMČR12*
22KÚTNIK JánKomBr02:47,61ZMČR12*
23KOČAŘ LukášKomBr02:47,8MPŽBrno
24ŠKVÁRA JanSlCho02:48,10ZMČR12*
25SOLDÁN FilipPoPro02:48,18ZMČR12*
26VYSKOČIL TomášMoP02:48,6pKPŽ_B_Pha*
27HANÁK JiříJPK02:49,84ZMČR12*
28HORA MatějBoh02:49,86ZMČR12*
29BYLINSKÝ PavelKomBr02:50,09pKPŽAB_JM*
30BONCZEK ŠtěpánPoPro02:50,1FegoCup
31GRUBNER MilanLoBe02:50,2jKP_StČ
32LAJTNER AlexandrSlCho02:50,61ZMČR12*
celkem vyhodnoceno 471 výkonů 189 žáků / 14 / 21
400 m polohově - dvanáctiletí žáci
05:06,4 
1MALÝ JakubUSK05:09,39ZMČR12**
2ŠTÁBL JanTJKr05:22,23ZMČR12**
3TRAHORSCH PetrKLSTe05:26,8jKP_SČ*
4LOSÍK JakubKomBr05:34,23ZMČR12*
5KULIŠŤÁK VojtěchPKNJ05:35,02ZMČR12**
6KLEINERT MichalMoP05:38,28ZMČR12**
7PAŠKA KevinTeBr05:41,51ZMČR12**
8BROMEK AdrianKoKa05:44,3pKPŽB_SM*
9BARTONÍČEK VojtěchLoTr05:44,7jOP_SČ**
10STACH JanSlLi05:46,9pKP_SČ*
11SEJPKA MartinPKVM05:48,2pKPŽB_VČ
12BRAŠ RobertSlHa05:50,1pKPŽB_SM*
13HORA MatějBoh05:51,20ZMČR12**
14SOSNA NorbertKPSOs05:52,16ZMČR12*
15HANÁK JiříJPK05:54,29ZMČR12*
16GOLDBACH PetrSpPř05:55,7pKPŽ_B_StM*
17NESTROJ JanKIN05:56,6pKP_JČ*
18KÚTNIK JánKomBr05:56,79ZMČR12*
19TAŠL JiříTeBr05:58,53pKPŽAB_JM*
20VYSKOČIL TomášMoP05:58,6pKPŽ_B_Pha*
21SOLDÁN FilipPoPro06:00,73ZMČR12*
22ŠKVÁRA JanSlCho06:00,8pKP_SČ*
23AMBROŽ MartinKomBr06:02,44ZMČR12*
24HOLUB MarekLoNy06:03,0jKP_StČ
25PALATKA OndřejPoPro06:03,1pKPŽ_B_StM
26MACHALA JanSpPř06:04,8pKPŽ_B_StM*
27VANČURA PetrSKS06:05,1pKPŽ_B_Pha*
28ZEMAN DaliborSOPKo06:05,2jKP_StČ*
29LAJTNER AlexandrSlCho06:09,2pKP_SČ
30KŘÍŽ PetrČACR06:10,5jKP_SČ*
31KUČERA MartinTeBr06:10,90pKPŽAB_JM
32LANG PatrikTeBr06:11,0jKPŽ_AB_JM*
celkem vyhodnoceno 152 výkonů 70 žáků / 16 / 18
100 m prsa - dvanáctiletí žáci
01:12,75 
1VLACH MatoušPKSvi01:17,3pKPŽB_VČ**
2MALÝ JakubUSK01:21,35VC Slávie
3LOSÍK JakubKomBr01:21,7Drak*
4MACHALA JanSpPř01:21,9VCProstě**
5AMBROŽ MartinKomBr01:22,16ZMČR12**
6TAŠL JiříTeBr01:22,22ZMČR12**
7KUBÁT LukášDeBř01:22,26ZMČR12**
8HORA MatějBoh01:22,31ZMČR12**
9VONDRA TomášLoTr01:23,3MOPTrutnov*
10TRAHORSCH PetrKLSTe01:23,95Kalich
11KOČAŘ LukášKomBr01:24,03ZMČR12**
12KVÍZ JakubBoh01:24,07ZMČR12*
13VAŠEK RomanSpPř01:24,3jKPŽ_B_StM*
14BYLINSKÝ PavelKomBr01:24,62ZMČR12**
15PISKAČ OndřejBoh01:25,17ZMČR12*
16SIMBÁRTL DavidJPK01:25,19ZMČR12*
17JANKŮ RostislavVZSKt01:26,4pKPŽAB_ZČ
18VAVŘÍČEK FilipSlHa01:26,53ZMČR12*
19MIKOTA KarelUnOl01:26,9pKPŽ_B_StM**
20HANOUSEK TomášJPK01:27,23ZMČR12*
21SMOLUCHA JiříPKČL01:27,9pKP_SČ*
22KOVÁŘŮ JakubJPK01:27,93LMČR B**
23PAŠKA KevinTeBr01:28,6jOPŽ_BC_JM
24VANČURA PetrSKS01:28,77PCMoP*
25SOSNA RadimSlOp01:28,8MOPOpava
26KÚTNIK JánKomBr01:28,95pKPŽAB_JM
27NEUBAUER JiříPKSvi01:29,1pKPŽB_VČ
28KULIŠŤÁK VojtěchPKNJ01:29,13MCNJicina
29ASTR KevinUSK01:29,20KošařMem*
30PAŇKO AdamSOPKo01:29,3jKP_StČ*
31ŠTENCEL MartinPSKr01:29,79MCNJicina
32VYSKOČIL TomášMoP01:29,89PCMoP
celkem vyhodnoceno 621 výkonů 239 žáků / 15 / 17
200 m prsa - dvanáctiletí žáci
02:41,23 
1VLACH MatoušPKSvi02:53,41ZMČR12**
2HORA MatějBoh02:54,47ZMČR12**
3TAŠL JiříTeBr02:55,42ZMČR12**
4LOSÍK JakubKomBr02:55,6MPŽBrno*
5MALÝ JakubUSK02:56,6jKPŽ_B_Pha
6MACHALA JanSpPř02:57,81ZMČR12**
7AMBROŽ MartinKomBr02:58,57ZMČR12**
8KUBÁT LukášDeBř02:59,11ZMČR12*
9VONDRA TomášLoTr02:59,9pKPŽB_VČ**
10MIKOTA KarelUnOl03:00,49ZMČR12**
11KOVÁŘŮ JakubJPK03:00,56ZMČR12**
12SIMBÁRTL DavidJPK03:02,39ZMČR12*
13KOČAŘ LukášKomBr03:02,60pKPŽAB_JM**
14ASTR KevinUSK03:03,61ZMČR12**
15VAŠEK RomanSpPř03:04,7jKPŽ_B_StM*
16HANOUSEK TomášJPK03:05,54ZMČR12*
17BYLINSKÝ PavelKomBr03:05,6MPŽBrno*
18JANKŮ RostislavVZSKt03:06,6pKPŽAB_ZČ
19VANČURA PetrSKS03:06,86ZMČR12**
20VAVŘÍČEK FilipSlHa03:07,04ZMČR12*
21KVÍZ JakubBoh03:07,6pKPŽ_B_Pha*
22SMOLUCHA JiříPKČL03:07,97Boubelík*
23LANG PatrikTeBr03:10,0jKPŽ_AB_JM*
24KÚTNIK JánKomBr03:10,7MPŽBrno
-PISKAČ OndřejBoh03:10,7pKPŽ_B_Pha
26VACULÍK BorekSnHod03:11,30pKPŽAB_JM
27PALATKA OndřejPoPro03:11,5pKPŽ_B_StM
28BARTONÍČEK VojtěchLoTr03:11,6jOP_SČ
29PRÁŠEK LukášUSK03:12,4jKPŽ_B_Pha*
-JOŠT AdamSCPAP03:12,4pKPŽB_VČ
31NOVÝ MichaelTJKr03:13,3jKPŽ_B_SM
32PAŇKO AdamSOPKo03:14,0jKP_StČ
celkem vyhodnoceno 314 výkonů 152 žáků / 16 / 17
100 m znak - dvanáctiletí žáci
01:06,7 
1MALÝ JakubUSK01:09,17ZMČR12**
2SVOBODA PatrikSkKop01:09,83ZMČR12**
3LOSÍK JakubKomBr01:11,8jKPŽ_AB_JM**
4ŠIMON RadekPKPří01:13,31ZMČR12**
5BENÍČEK KarelZlín01:13,69ZMČR12**
6GRUBNER MilanLoBe01:13,92ZMČR12**
7TRAHORSCH PetrKLSTe01:14,00Kalich
8VLACH MatoušPKSvi01:14,5pKPŽB_VČ**
9KOVÁŘŮ JakubJPK01:14,50ZMČR12**
10ČERNÍK JanAšMB01:14,88ZMČR12**
11SEJPKA MartinPKVM01:14,9jKPŽ_AB_VČ*
12KLEINERT MichalMoP01:15,5pKPŽ_B_Pha
-BROMEK AdrianKoKa01:15,5pKPŽB_SM
14PAŠKA KevinTeBr01:15,84ZMČR12**
15ŠTÁBL JanTJKr01:15,9pKPŽB_SM
16STEHLÍK JakubChÚ01:16,2pKP_SČ**
17BYLINSKÝ PavelKomBr01:16,39ZMČR12*
18KUBÁT LukášDeBř01:16,5jKPŽ_AB_JM*
19BARTŮNĚK VáclavBoh01:16,86ZMČR12*
20NESTROJ JanKIN01:16,9pKP_JČ*
21BINA MatoušJPK01:16,95ZMČR12*
22ZDAŘIL MiroslavKPSOs01:17,06ZMČR12*
23BONCZEK ŠtěpánPoPro01:17,6VCProstě*
24BARTONÍČEK VojtěchLoTr01:17,89ZMČR12*
25HOLUB MarekLoNy01:18,0pKPŽAB_StČ
26KOČAŘ LukášKomBr01:18,5MPŽBrno
27VYSUŠIL PavelČKPK01:18,7pKP_JČ
28SOSNA NorbertKPSOs01:19,2pKPŽB_SM
29STACH JanSlLi01:19,3pKP_SČ
30KUČERA MartinTeBr01:19,4TřebovLoko*
-SIMBÁRTL DavidJPK01:19,4VCProstě*
32KAVŘÍK AdamSOPKo01:19,6jKP_StČ*
celkem vyhodnoceno 622 výkonů 225 žáků / 16 / 18
200 m znak - dvanáctiletí žáci
02:22,32 
1LOSÍK JakubKomBr02:32,85ZMČR12**
2MALÝ JakubUSK02:34,9jKPŽ_B_Pha
3PAŠKA KevinTeBr02:35,25ZMČR12**
4STEHLÍK JakubChÚ02:38,42ZMČR12**
5ŠIMON RadekPKPří02:39,4pKPŽAB_StČ**
6ČERNÍK JanAšMB02:40,8jKP_StČ*
7NESTROJ JanKIN02:40,85ZMČR12**
8SEJPKA MartinPKVM02:42,5pKPŽB_VČ*
9GRUBNER MilanLoBe02:42,54ZMČR12**
10BONCZEK ŠtěpánPoPro02:42,73ZMČR12**
11VLACH MatoušPKSvi02:42,9pKPŽB_VČ*
12ZDAŘIL MiroslavKPSOs02:43,05ZMČR12*
13BARTONÍČEK VojtěchLoTr02:43,74ZMČR12*
14SVOBODA PatrikSkKop02:45,01VCKopřiv
15BYLINSKÝ PavelKomBr02:45,4MPŽBrno*
16ŠULC RobinKomBr02:45,92pKPŽAB_JM*
17BARTŮNĚK VáclavBoh02:46,25ZMČR12*
18STACH JanSlLi02:46,4pKP_SČ*
19BROMEK AdrianKoKa02:46,5jKPŽ_B_SM*
20KUBÁT LukášDeBř02:47,0jKPŽ_AB_JM*
21KOVÁŘŮ JakubJPK02:48,29LMČR B**
22KUČERA MartinTeBr02:49,28pKPŽAB_JM**
23TAŠL JiříTeBr02:50,10pKPŽAB_JM
24SIMBÁRTL DavidJPK02:50,23ZMČR12*
25CARDA TomášSlPl02:50,5pKPŽAB_ZČ*
26SKŘIČEK FilipPKNJ02:51,1pKPŽB_SM
27KOČAŘ LukášKomBr02:51,6jOPŽ_BC_JM
28AMBROŽ MartinKomBr02:51,9MPŽBrno
29ŠEMBERA JanMoP02:52,0pKPŽ_B_Pha
30NOVÝ MichaelTJKr02:52,8jKPŽ_B_SM*
-ILYIN KonstyantyRPl02:52,8pKPŽAB_ZČ
32ČUŘÍK LukášUSK02:53,32PCMoP
celkem vyhodnoceno 302 výkonů 143 žáků / 15 / 17


V Registru výkonů bylo nalezeno 77 závodů, kterých se zúčastnili plavci této věkové kategorie. Zaznamenáno je 11113 jejich výkonů ve vyhodnocených "mistrovských" disciplínách. V následující tabulce je seznam vyhodnocených závodů.

zkratkaplný název závodumístobazénpzndatum konání
3xmotýlekKarvinský motýlkářský trojbojKarviná25K20.03.
AXIS CupAXIS CupJihlava25R06.03. - 07.03.
BoubelíkMemoriál Jaromíra BoubelíkaRoudnice n/L25K04.12. - 05.12.
ChebVodníkChebský vodníkCheb25K06.03.
DrakCena Brněnského drakaBrno25R14.02. - 15.02.
FegoCupFego CupBrno25R18.12.
InterWienInternationales Austria Wien Schwimm-MeeVídeň50R23.04. - 25.04.
ISM2004International Swim Meeting 2004Berlín50K12.03. - 14.03.
JCHrKrálovJarní pohár města Hradce KrálovéH.Králové50R08.05. - 09.05.
JCŽilinyJarní cena ŽilinyŽilina50R13.03. - 14.03.
JezberaMemoriál Jaroslava JezberyChomutov50K22.05. - 23.05.
jKPDD_StMKPDD Střední MoravaZlín50K05.06.
jKP_JČKP Jižní ČechyČeský Krumlov25K29.05. - 30.05.
jKP_SČKP Severní ČechyLitoměřice25K29.05. - 30.05.
jKP_StČKPŽ A,B Střední ČechyKladno25K29.05. - 30.05.
jKPŽ_AB_JMKPŽ A, B Jižní MoravaBrno25K29.05. - 30.05.
jKPŽ_AB_VČKPŽ A,B Východní ČechyTrutnov25K22.05. - 23.05.
jKPŽ_B_PhaKPŽ B PrahaPraha-Radlice25K21.05. - 22.05.
jKPŽ_B_SMKPŽ B Severní MoravaVsetín25K28.05. - 29.05.
jKPŽ_B_StMKPŽ B Střední MoravaZlín25K22.05. a 30.05.
JMEO pohár Jihomoravské energetikyBrno - Lesná25R06.11.
jOP_SČOP SČ TrutnovTrutnov25K15.04.
jOPŽ_BC_JMOPŽ B,C JM BrnoBrno25K03.04. - 04.04.
KalichLitoměřický kalichLitoměřice25K07.02.
KošařMemKošařův memoriálPlzeň-Radbuza25K17.04.
KPDr-PhaPřebor Prahy družstevPraha-Strahov25K15.01. - 16.01.
KPDr-StČPřebor StČ družstevPříbram25K31.01.
KPDr-ZČPřebor ZČ družstevPlzeň25K31.01.
LipánekAšský lipánek25K10.04. - 11.04.
LMČRLetní mistrovství ČRPardubice50R02.07. - 04.07.
LMČR BLetní mistrovství ČR žactva BPraha-Podolí50R19.06. - 20.06.
MájovéBrnoMájové BrnoBrno50K01.05. - 02.05.
MCNJicinaMalá cena Nového JičínaNový Jičín25K17.10.
MOPOpavaMeziokresní přebor žactva a dorostuOpava25R22.10.
MOPStČ1Krajská základní soutěž 2004 - 1. koloKladno25K10.04.
MOPStČ2Krajská základní soutěž 2004 - 2. koloHořovice25K24.04.
MOPStČ3Krajská základní soutěž 2004 - 3. koloKladno25K02.10.
MOPStČ4Krajská základní soutěž 2004 - 4. koloPříbram25K16.10.
MOPTrutnovMeziokresní přebor pro okresy Jičín, SemTrutnov25K21.10.
MPŽBrnoMěstský přebor žactvaBrno25K23.10. - 24.10.
NeratoviceNeratovický pohárNeratovice25K17.01.
OP_MoPLetní oddílové přebory MotorletuPraha-Radlice25K22.06. a 24.06.
PCLitoměřiPodzimní cena města LitoměřicLitoměřice25K02.10.
PCMoPPodzimní cena MotorletuPraha-Radlice25R30.10.
PětibojPlavecký pětiboj o pohár starosty městaMohelnice25K10.04. - 11.04.
pKP_JČZimní přebor Jihočeského kraje v plavání žactvaČeský Krumlov25K13.11. - 14.11.
pKP_SČOblastní přebor Severní ČechyLitoměřice25K13.11. - 14.11.
pKPŽAB_JMKrajský přebor žactva A,B - Jižní MoravaBrno - Lesná25K13.11. - 14.11.
pKPŽAB_StČKPŽ A,B Střední ČechyKladno25K13.11. - 14.11.
pKPŽAB_ZČKrajský přebor žactva A,B - Západní ČechyDomažlice25K13.11. - 14.11.
pKPŽB_SMOblastní přebor žactva B - Severní MoravaOpava25K12.11. - 13.11.
pKPŽB_VČZimní sdružený krajský přebor mladšího žactvaSvitavy25K13.11. - 14.11.
pKPŽ_B_PhaKPŽ B PrahaPraha-Radlice25K05.11. - 06.11.
pKPŽ_B_StMKPŽ B Střední MoravaProstějov25K06.11. - 07.11.
PlzSprintyPlzeňské sprintyPlzeň Slovany25R23.10.
Praha2004Praha 2004Praha-Podolí50R04.06. - 06.06.
SmfDr-ČSemifinále soutěže družstev - ČechyPraha50K13.03. - 14.03.
SmfDr-MSemifinále soutěže družstev - MoravaZlín50K13.03. - 14.03.
TřebovLokoCena Třebovské lokomotivyČeská Třebová25K17.04. - 18.04.
VC SlávieVC SK SlaviaPraha-Eden25K20.03.
VCBrnaVelká cena BrnaBrno - Lesná25R13.11. - 14.11.
VCChomutovVC ChomutovaChomutov50K22.05. - 23.05.
VCDomažlicVelká cena ChodskaGRE Atény25R18.09. - 19.09.
VCČBudVelká cena Českých BudějovicČ.Budějovice50R17.04. - 18.04.
VCKopřivVelká cena města KopřivniceKopřivnice25K28.02. - 29.02.
VCKroměřVelká cena města KroměřížKroměříž25K24.10.
VCOstravyVelká cena OstravyOstrava50K03.04. - 04.04.
VCPlzněVelká cena PlzněPlzeň Radbuza25K09.10.
VCProstěVC ProstějovaProstějov25R07.10. - 10.10.
VCTrutnovaVelká cena města TrutnovaTrutnov25R09.10. - 10.10.
VelikonoceVelikonoční závodyPraha-Radlice25K27.03. - 28.03.
VytrvalecPlzeňský vytrvalecPlzeň-Slovany50R21.02. - 22.02.
VřídloPohár karlovarského VřídlaKarlovy Vary50R12.06.
ZávMládežeZávody mládežeJihlava25K17.04.
ZMČRZimní mistrovství ČRChomutov25K26.11. - 28.11.
ZMČR12Zimní mistrovství ČR 12.letého žactvaPraha - Eden25K04.12. - 05.12.
ŠtúrovoŠtúrovské stovkyŠtúrovo50R04.09.

Legenda: sloupec pzn v předchozí tabulce vyjadřuje úplnost výsledků vyhodnocených závodů. K = kompletní, R = výkony všech českých plavců, N = neúplné, chybí některé disciplíny, M = neúplné, pouze několik výkonů.

autor: mtb | komentářů: 4