TOP32 - nejlepší výkony jedenáctiletých

Vydáno dne 17. 01. 2005 (počet přístupů 5990)


Žebříček TOP32 je přehled nejlepších 32 plavců v jednotlivých disciplínách. Výběr byl proveden podle časů uložených v Registru výkonů zaplavaných v roce 2004. Vyhodnoceno jich bylo téměř 85 000 ze 119 závodů. U každé disciplíny je vedle názvu uveden i čas příslušného českého žákovského rekordu, který platil na konci roku 2003. Ve sloupci L je "*" označen start plavce na letním žákovském MČR, ve sloupci Z na zimním. Podbarvením hvězdiček jsou zvýrazněni medailisté z těchto soutěží.

Pod každou disciplínou je přehled o počtu nalezených výkonů a celkovém počtu plavců, u nichž byl v dané disciplíně zaznamenán start. Poslední dvě čísla oddělená lomítky pak informují o počtu plavců z dvaatřicítky nejlepších, kteří se zúčastnili letního resp. zimního žákovského MČR. Upozorňujeme, že při výběru nejlepších časů nebyla rozlišena délka bazenů a nebyly vyhodnoceny "nemistrovské" disciplíny. To a mnohé další ale umožňuje interaktivní žebříček.

pořadíjménooddílčaszávodLZ
50 m volný způsob - jedenáctileté žákyně
00:29,07 
1MARGARITOPULU AnastasiaTeBr00:31,06pKPŽAB_JM
2REITINGEROVÁ NikolaKIN00:31,11ZMČR11**
3HOLINKOVÁ AndreaPKZá00:31,2pKPŽ_B_StM**
4ŠORELOVÁ KarolínaChpL00:31,9jKP_SČ**
-ZÁVADOVÁ BarboraKPSOs00:31,9pKPŽB_SM*
6HEMZÁČKOVÁ BarboraRPl00:31,91ZMČR11**
7HEMZÁČKOVÁ TerezaRPl00:32,1pKPŽAB_ZČ**
8ELHENICKÁ MartinaLoTr00:32,19ZMČR11*
9KUČEROVÁ KláraUSK00:32,23Boubelík
10ŠPAČKOVÁ KristýnaKPSOs00:32,30ZMČR11**
11RODOVÁ MarkétaJPK00:32,31ZMČR11*
12ŽIŽKOVÁ HanaLoNy00:32,5jKP_StČ*
-KYSILKOVÁ MonikaPKVM00:32,5pKPŽB_VČ**
14STRAKOVÁ MarkétaPKPří00:32,6MOPStČ3*
-PEIKRTOVÁ DominikaAšMB00:32,6pKPŽAB_StČ**
16DUROŇOVÁ DominikaZlín00:32,62ZMČR11**
17HODINOVÁ MichaelaSnKV00:32,7pKPŽAB_ZČ*
-MACHOVÁ AndreaSlPl00:32,7pKPŽAB_ZČ*
19AMLEROVÁ ZuzanaKLSTe00:32,77ZMČR11**
20KANIŠČEVOVÁ KristýnaMEZMo00:32,8jKPŽ_B_StM*
21SPÁLOVÁ MartinaSkKop00:33,0pKPŽB_SM*
22KREMEROVÁ MarieKomBr00:33,01ZMČR11*
23VÁLKOVÁ BarboraPKPří00:33,2pKPŽAB_StČ*
24PUZYREVSKÁ JanaLoNy00:33,3pKPŽAB_StČ*
25SEIDLOVÁ MartinaPKHK00:33,42ZMČR11*
26KUBÍNOVÁ KarolínaSnKV00:33,5pKPŽAB_ZČ
27PROCHÁZKOVÁ NikolaSnVa00:33,6pKP_SČ
28CÍSAŘOVÁ KristýnaSlPl00:33,60ZMČR11*
29ZEMANOVÁ VeronikaKomBr00:33,61ZMČR11**
30PODZEMNÁ DorotaPKNJ00:33,63MCNJicina*
31LATTNEROVÁ SimonaTJZn00:33,7jKPŽ_AB_JM*
-BRÁNSKÁ KláraSlPl00:33,7pKPŽAB_ZČ
celkem vyhodnoceno 546 výkonů 245 žákyň / 17 / 21
100 m volný způsob - jedenáctileté žákyně
01:03,49 
1HOLINKOVÁ AndreaPKZá01:07,87ZMČR11**
2ŠPAČKOVÁ KristýnaKPSOs01:07,89ZMČR11**
3REITINGEROVÁ NikolaKIN01:08,31LMČR B**
4KUČEROVÁ KláraUSK01:08,99ZMČR11**
5STRAKOVÁ MarkétaPKPří01:09,4pKPŽAB_StČ
6HEMZÁČKOVÁ BarboraRPl01:09,50ZMČR11*
7MARGARITOPULU AnastasiaTeBr01:09,78JCHrKrálov
8ZÁVADOVÁ BarboraKPSOs01:10,5pKPŽB_SM*
9GABRIELOVÁ KristýnaKIN01:10,68ZMČR11**
10ŠORELOVÁ KarolínaChpL01:11,00ZMČR11**
11DUROŇOVÁ DominikaZlín01:11,14ZMČR11**
12PEIKRTOVÁ DominikaAšMB01:11,2pKPŽAB_StČ
13KANIŠČEVOVÁ KristýnaMEZMo01:11,55ZávMládeže
14KYSILKOVÁ MonikaPKVM01:11,6FegoCup**
15VÁLKOVÁ BarboraPKPří01:11,70ZMČR11*
16KUBÍNOVÁ KarolínaSnKV01:12,62ZMČR11*
17MALÁ VeronikaLoNy01:12,7jKP_StČ*
18MACHOVÁ AndreaSlPl01:12,8pKPŽAB_ZČ**
19ELHENICKÁ MartinaLoTr01:13,0pKPŽB_VČ*
20AMLEROVÁ ZuzanaKLSTe01:13,17LMČR B*
21PUZYREVSKÁ JanaLoNy01:13,26ZMČR11*
22HEMZÁČKOVÁ TerezaRPl01:13,27Vytrvalec
23PODZEMNÁ DorotaPKNJ01:13,3pKPŽB_SM
24HYKRDOVÁ IvanaPKKBr01:13,31LMČR B*
25PROKEŠOVÁ VeronikaKomBr01:13,5MPŽBrno
26SPÁLOVÁ MartinaSkKop01:13,7pKPŽB_SM
27HODINOVÁ MichaelaSnKV01:13,70Boubelík
28LATTNEROVÁ SimonaTJZn01:14,2*pKPŽAB_JM**
29KYPSONOVÁ BarboraPKVM01:14,5FegoCup
30ŠÍSTKOVÁ DanielaDYHK01:14,75LMČR B**
31PROCHÁZKOVÁ NikolaSnVa01:14,9pKP_SČ*
-JURICOVÁ JanaKLSTe01:14,9pKP_SČ*
celkem vyhodnoceno 580 výkonů 256 žákyň / 15 / 18
200 m volný způsob - jedenáctileté žákyně
02:14,1 
1KANIŠČEVOVÁ KristýnaMEZMo02:22,85ZMČR11**
2ZÁVADOVÁ BarboraKPSOs02:23,89ZMČR11**
3STRAKOVÁ MarkétaPKPří02:24,21ZMČR11**
4HOLINKOVÁ AndreaPKZá02:25,2pKPŽ_B_StM**
5ŠPAČKOVÁ KristýnaKPSOs02:27,18ZMČR11**
6MARGARITOPULU AnastasiaTeBr02:27,7jKPŽ_AB_JM
7HEMZÁČKOVÁ BarboraRPl02:28,57ZMČR11**
8HEMZÁČKOVÁ TerezaRPl02:28,86ZMČR11**
9PEIKRTOVÁ DominikaAšMB02:29,8pKPŽAB_StČ**
10GABRIELOVÁ KristýnaKIN02:30,07ZMČR11*
11REITINGEROVÁ NikolaKIN02:30,08ZMČR11**
12KUČEROVÁ KláraUSK02:30,49PCMoP*
13VÁLKOVÁ BarboraPKPří02:35,1pKPŽAB_StČ*
14HYKRDOVÁ IvanaPKKBr02:35,78ZMČR11**
15KUBÍNOVÁ KarolínaSnKV02:36,95Boubelík*
16PROKEŠOVÁ VeronikaKomBr02:37,2MPŽBrno
17AMLEROVÁ ZuzanaKLSTe02:37,8pKP_SČ*
18KOLBABOVÁ MartinaKLSTe02:38,03ZMČR11*
19ŠORELOVÁ KarolínaChpL02:38,05ZMČR11**
20KYSILKOVÁ MonikaPKVM02:38,7pKPŽB_VČ*
21MALÁ VeronikaLoNy02:39,2jKP_StČ*
-ELHENICKÁ MartinaLoTr02:39,2pKPŽB_VČ*
23JURICOVÁ JanaKLSTe02:39,6pKP_SČ*
24ŠÍSTKOVÁ DanielaDYHK02:40,6jKPŽ_AB_VČ**
25LUKÁŠKOVÁ KristýnaČACR02:41,1jKP_SČ
26PUZYREVSKÁ JanaLoNy02:42,9jKP_StČ
27HODINOVÁ MichaelaSnKV02:43,70Boubelík
28PODHOROVÁ LucieLoNy02:44,7jKP_StČ
29BURŠÍKOVÁ AnetaKPSOs02:44,8pKPŽB_SM
30SEIDLOVÁ MartinaPKHK02:45,0pKPŽB_VČ
-GREGOROVÁ LenkaLoTr02:45,0pKPŽB_VČ
32ZEMANOVÁ VeronikaKomBr02:45,01pKPŽAB_JM
celkem vyhodnoceno 362 výkonů 182 žákyň / 16 / 18
400 m volný způsob - jedenáctileté žákyně
04:37,4 
1STRAKOVÁ MarkétaPKPří04:59,74ZMČR11**
2KANIŠČEVOVÁ KristýnaMEZMo05:02,06ZMČR11**
3ZÁVADOVÁ BarboraKPSOs05:06,17ZMČR11**
4ŠPAČKOVÁ KristýnaKPSOs05:11,71ZMČR11*
5GABRIELOVÁ KristýnaKIN05:13,12ZMČR11*
6MARGARITOPULU AnastasiaTeBr05:14,7jKPŽ_AB_JM*
7HEMZÁČKOVÁ BarboraRPl05:15,4pKPŽAB_ZČ*
8HEMZÁČKOVÁ TerezaRPl05:16,4pKPŽAB_ZČ*
9VÁLKOVÁ BarboraPKPří05:19,66ZMČR11*
10REITINGEROVÁ NikolaKIN05:21,30ZMČR11**
11AMLEROVÁ ZuzanaKLSTe05:21,90ZMČR11**
12ELHENICKÁ MartinaLoTr05:24,4MOPTrutnov*
13HOLINKOVÁ AndreaPKZá05:25,86LMČR B*
14KUČEROVÁ KláraUSK05:26,16Boubelík**
15PROKEŠOVÁ VeronikaKomBr05:27,9jKPŽ_AB_JM*
16JURICOVÁ JanaKLSTe05:30,3pKP_SČ*
17ŘEHŮŘKOVÁ NicolePKKBr05:31,50pKPŽAB_JM*
18MALÁ VeronikaLoNy05:32,0jKP_StČ*
19HYKRDOVÁ IvanaPKKBr05:33,71ZMČR11**
20KUBÍNOVÁ KarolínaSnKV05:34,1pKPŽAB_ZČ*
21SKOPALOVÁ KristýnaTeBr05:34,80pKPŽAB_JM*
22ŠÍSTKOVÁ DanielaDYHK05:35,8jKPŽ_AB_VČ**
23VOKOUNOVÁ MichelleKPSOs05:36,49ZMČR11*
24GREGOROVÁ LenkaLoTr05:38,23ZMČR11*
25ZEMANOVÁ VeronikaKomBr05:40,50pKPŽAB_JM
26PODHOROVÁ LucieLoNy05:41,6jKP_StČ
27KYSILKOVÁ MonikaPKVM05:42,5pKPŽB_VČ
28LUKÁŠKOVÁ KristýnaČACR05:43,4jKP_SČ
29PEIKRTOVÁ DominikaAšMB05:43,99LMČR B*
30PUZYREVSKÁ JanaLoNy05:46,2jKP_StČ
31HODINOVÁ MichaelaSnKV05:46,6pKPŽAB_ZČ
32ŠORELOVÁ KarolínaChpL05:48,4jKP_SČ
celkem vyhodnoceno 183 výkonů 98 žákyň / 16 / 17
800 m volný způsob - jedenáctileté žákyně
09:36,8 
1STRAKOVÁ MarkétaPKPří10:15,84ZMČR11**
2HEMZÁČKOVÁ TerezaRPl10:26,97ZMČR11**
3KANIŠČEVOVÁ KristýnaMEZMo10:36,0pKPŽ_B_StM*
4ŠPAČKOVÁ KristýnaKPSOs10:38,81ZMČR11*
5AMLEROVÁ ZuzanaKLSTe10:47,56ZMČR11*
6ELHENICKÁ MartinaLoTr11:02,93ZMČR11**
7GABRIELOVÁ KristýnaKIN11:10,82ZMČR11**
8REITINGEROVÁ NikolaKIN11:15,76LMČR B**
9ŘEHŮŘKOVÁ NicolePKKBr11:22,4*pKPŽAB_JM**
10GREGOROVÁ LenkaLoTr11:23,42ZMČR11*
11KUČEROVÁ KláraUSK11:28,5jKPŽ_B_Pha*
12HEMZÁČKOVÁ BarboraRPl11:28,55Vytrvalec*
13JURICOVÁ JanaKLSTe11:33,76ZMČR11*
14MALÁ VeronikaLoNy11:34,7jKP_StČ*
15ŠÍSTKOVÁ DanielaDYHK11:38,24LMČR B**
16KYSILKOVÁ MonikaPKVM11:42,8jKPŽ_AB_VČ
17PODHOROVÁ LucieLoNy11:46,9jKP_StČ*
18MARGARITOPULU AnastasiaTeBr11:48,49SmfDr-M
19PEIKRTOVÁ DominikaAšMB11:54,15LMČR B*
20WADENKOVÁ PavlínaKLSTe11:55,7jKP_SČ*
21SPÁLOVÁ MartinaSkKop11:55,88ZMČR11*
22PUZYREVSKÁ JanaLoNy11:57,6jKP_StČ*
23BURIANOVÁ TerezaKIN12:02,74ZMČR11*
24KYPSONOVÁ BarboraPKVM12:03,74ZMČR11*
25SLIVIČOVÁ KarolínaKLSTe12:12,4pKP_SČ
26LATTNEROVÁ SimonaTJZn12:14,3*pKPŽAB_JM**
27BARTOŠOVÁ AnetaTJZn12:18,3jKPŽ_AB_JM*
28VÁLKOVÁ BarboraPKPří12:20,1jKP_StČ
29KUDRLIČKOVÁ AndreaPKPí12:29,6pKP_JČ
30PRيOVÁ BarboraPKPří12:34,5MOPStČ3
31HONSOVÁ KristýnaKSPKl12:43,1MOPStČ1
32MRÁZKOVÁ VeronikaZlín12:47,8pKPŽ_B_StM
celkem vyhodnoceno 93 výkonů 41 žákyň / 16 / 16
100 m motýlek - jedenáctileté žákyně
01:12,52 
1HEMZÁČKOVÁ TerezaRPl01:15,23ZMČR11**
2HOLINKOVÁ AndreaPKZá01:16,43LMČR B**
3KANIŠČEVOVÁ KristýnaMEZMo01:16,7pKPŽ_B_StM*
4MARGARITOPULU AnastasiaTeBr01:18,93ZávMládeže
5PEIKRTOVÁ DominikaAšMB01:19,8pKPŽAB_StČ**
6HEMZÁČKOVÁ BarboraRPl01:21,00LMČR B**
7PODZEMNÁ DorotaPKNJ01:21,16ZMČR11**
8DUROŇOVÁ DominikaZlín01:21,5jKPŽ_B_StM**
9KUBÍNOVÁ KarolínaSnKV01:21,61Boubelík*
10HYKRDOVÁ IvanaPKKBr01:22,09ZMČR11**
11ZÁVADOVÁ BarboraKPSOs01:22,7pKPŽB_SM*
12POLÁKOVÁ NikolKPSVy01:23,12ZMČR11*
13LUKÁŠKOVÁ KristýnaČACR01:24,26ZMČR11**
14KYSILKOVÁ MonikaPKVM01:24,4FegoCup*
15ŠPAČKOVÁ KristýnaKPSOs01:24,7pKPŽB_SM*
16HODINOVÁ MichaelaSnKV01:25,00Boubelík*
17PODZEMSKÁ DorotaPKNJ01:25,3VCProstě
18FERBROVÁ KateřinaStLit01:26,45ZMČR11**
19PROKEŠOVÁ VeronikaKomBr01:26,5MPŽBrno
20VOKOUNOVÁ MichelleKPSOs01:28,05ZMČR11*
21KYPSONOVÁ BarboraPKVM01:28,09ZMČR11*
22STRAKOVÁ MarkétaPKPří01:28,23VC Slávie
-ŠORELOVÁ KarolínaChpL01:28,23ZMČR11**
24LUSKOVÁ ZuzanaKPSOs01:28,9pKPŽB_SM*
25REITINGEROVÁ NikolaKIN01:29,00Jezbera
26MALÁ VeronikaLoNy01:29,7pKPŽAB_StČ
27KREMEROVÁ MarieKomBr01:29,80LMČR B*
28KOPECKÁ MichaelaSlCho01:30,13LMČR B*
29STRAKOVÁ VeronikaPoPro01:30,6VCProstě*
30MACHOVÁ AndreaSlPl01:30,69PCMoP*
31STUDENÁ GabrielaLoNy01:30,8pKPŽAB_StČ
32SKOPALOVÁ KristýnaTeBr01:31,83ZávMládeže
celkem vyhodnoceno 346 výkonů 137 žákyň / 16 / 18
100 m polohově - jedenáctileté žákyně
 
1MARGARITOPULU AnastasiaTeBr01:13,57ZMČR11*
2ZÁVADOVÁ BarboraKPSOs01:18,22ZMČR11*
3HOLINKOVÁ AndreaPKZá01:18,40VCKroměř*
4STRAKOVÁ MarkétaPKPří01:19,25ZMČR11*
5PEIKRTOVÁ DominikaAšMB01:19,4pKPŽAB_StČ*
6HEMZÁČKOVÁ TerezaRPl01:19,88ZMČR11*
7ŠPAČKOVÁ KristýnaKPSOs01:20,47ZMČR11*
8ŠORELOVÁ KarolínaChpL01:20,49ZMČR11*
9HEMZÁČKOVÁ BarboraRPl01:20,86PlzSprinty*
10DUROŇOVÁ DominikaZlín01:20,95ZMČR11*
11LUKÁŠKOVÁ KristýnaČACR01:21,08ZMČR11*
12ELHENICKÁ MartinaLoTr01:21,5pKPŽB_VČ*
13AMLEROVÁ ZuzanaKLSTe01:21,9pKP_SČ*
14PROKEŠOVÁ VeronikaKomBr01:22,07pKPŽAB_JM*
15VÁLKOVÁ BarboraPKPří01:22,2pKPŽAB_StČ*
16KANIŠČEVOVÁ KristýnaMEZMo01:22,39VCTrutnova
17PODZEMNÁ DorotaPKNJ01:22,6pKPŽB_SM*
18SKOPALOVÁ KristýnaTeBr01:22,66pKPŽAB_JM*
19STRAKOVÁ VeronikaPoPro01:22,8pKPŽ_B_StM*
20HODINOVÁ MichaelaSnKV01:24,3VCDomažlic
21BEZVODOVÁ MarcelaPKHK01:24,4pKPŽB_VČ
22JAŠKOVÁ KarolínaDYHK01:24,6pKPŽB_VČ
23KUČEROVÁ KláraUSK01:24,7pKPŽ_B_Pha
24LATTNEROVÁ SimonaTJZn01:24,83pKPŽAB_JM
25KYSILKOVÁ MonikaPKVM01:24,92PCMoP
26LUSKOVÁ ZuzanaKPSOs01:25,2pKPŽB_SM
27PROCHÁZKOVÁ NikolaSnVa01:25,4pKP_SČ
28VOKOUNOVÁ MichelleKPSOs01:25,5pKPŽB_SM
29KREMEROVÁ MarieKomBr01:25,83pKPŽAB_JM
30FROŇKOVÁ MartinaKSPKl01:26,0jKP_StČ
31HANUŠTIAKOVÁ JanaTJVs01:26,1pKPŽB_SM
-TYLOVÁ TerezaSlUH01:26,1VCProstě
celkem vyhodnoceno 305 výkonů 177 žákyň / 0 / 18
200 m polohově - jedenáctileté žákyně
02:36,63 
1MARGARITOPULU AnastasiaTeBr02:35,17pKPŽAB_JM**
2HOLINKOVÁ AndreaPKZá02:44,7pKPŽ_B_StM**
3HEMZÁČKOVÁ TerezaRPl02:45,00ZMČR11**
4KANIŠČEVOVÁ KristýnaMEZMo02:45,2pKPŽ_B_StM*
5ZÁVADOVÁ BarboraKPSOs02:47,44ZMČR11**
6PEIKRTOVÁ DominikaAšMB02:50,5pKPŽAB_StČ*
7HEMZÁČKOVÁ BarboraRPl02:52,75ZMČR11**
8LUKÁŠKOVÁ KristýnaČACR02:53,24ZMČR11**
9PROKEŠOVÁ VeronikaKomBr02:53,34pKPŽAB_JM**
10STRAKOVÁ MarkétaPKPří02:54,14Velikonoce
11SKOPALOVÁ KristýnaTeBr02:54,57MCNJicina**
12KYSILKOVÁ MonikaPKVM02:54,6FegoCup**
13ŠPAČKOVÁ KristýnaKPSOs02:55,0pKPŽB_SM
14HODINOVÁ MichaelaSnKV02:55,31Boubelík*
15HYKRDOVÁ IvanaPKKBr02:55,70ZMČR11*
16DUROŇOVÁ DominikaZlín02:55,83ZMČR11**
17KUČEROVÁ KláraUSK02:56,45Boubelík
18PODZEMNÁ DorotaPKNJ02:57,0pKPŽB_SM**
19MACHOVÁ AndreaSlPl03:00,0pKPŽAB_ZČ**
20HANUŠTIAKOVÁ JanaTJVs03:00,37ZMČR11*
21ZEMANOVÁ VeronikaKomBr03:00,4MPŽBrno
22JANÁKOVÁ DenisaKomBr03:02,9MPŽBrno*
23ŠORELOVÁ KarolínaChpL03:03,2pKP_SČ*
24LUSKOVÁ ZuzanaKPSOs03:03,4pKPŽB_SM
25BEZVODOVÁ MarcelaPKHK03:04,14ZMČR11*
-KUBÍNOVÁ KarolínaSnKV03:04,14Boubelík
27BRÁNSKÁ KláraSlPl03:04,86PCMoP
28KREMEROVÁ MarieKomBr03:05,6FegoCup
29MALÁ VeronikaLoNy03:06,4jKP_StČ*
30KŘIVÁNKOVÁ IvaKomBr03:06,59pKPŽAB_JM*
31PODHOROVÁ LucieLoNy03:07,0jKP_StČ
-VÁLKOVÁ BarboraPKPří03:07,0MOPStČ3
celkem vyhodnoceno 333 výkonů 148 žákyň / 16 / 18
100 m prsa - jedenáctileté žákyně
01:19,5 
1MARGARITOPULU AnastasiaTeBr01:20,93ZMČR11**
2KANIŠČEVOVÁ KristýnaMEZMo01:24,53ZMČR11**
3MACHOVÁ AndreaSlPl01:24,58PCMoP**
4HANUŠTIAKOVÁ JanaTJVs01:25,38MCNJicina**
5KUČEROVÁ KláraUSK01:27,7pKPŽ_B_Pha*
6SKOPALOVÁ KristýnaTeBr01:28,53ZMČR11**
7PEIKRTOVÁ DominikaAšMB01:28,7pKPŽAB_StČ**
-JAŠKOVÁ KarolínaDYHK01:28,7pKPŽB_VČ*
9PODZEMSKÁ DorotaPKNJ01:29,1VCProstě
10PROKEŠOVÁ VeronikaKomBr01:29,60ZMČR11*
11JANÁKOVÁ DenisaKomBr01:29,96pKPŽAB_JM**
12LUŽNÁ DominikaUnOl01:30,04ZMČR11*
13VOKOUNOVÁ MichelleKPSOs01:30,05ZMČR11**
14PODZEMNÁ DorotaPKNJ01:30,1pKPŽB_SM**
15VÁLKOVÁ BarboraPKPří01:30,5pKPŽAB_StČ*
-PROCHÁZKOVÁ NikolaSnVa01:30,5pKP_SČ*
17STRAKOVÁ MarkétaPKPří01:31,0MOPStČ4
18ELHENICKÁ MartinaLoTr01:31,7MOPTrutnov
19BEZVODOVÁ MarcelaPKHK01:32,13ZMČR11**
20ŠPAČKOVÁ KristýnaKPSOs01:32,2pKPŽB_SM
21HODINOVÁ MichaelaSnKV01:32,21Boubelík
22HEMZÁČKOVÁ TerezaRPl01:32,37KošařMem
23KŘIVÁNKOVÁ IvaKomBr01:32,7jKPŽ_AB_JM*
-CHLUMSKÁ HanaLoBe01:32,7pKPŽAB_StČ*
-LENCOVÁ AliceSlCho01:32,7pKP_SČ
26LUSKOVÁ ZuzanaKPSOs01:33,0pKPŽB_SM*
27KVĚTENSKÁ JitkaSCPAP01:33,6pKPŽB_VČ*
28CÍSAŘOVÁ KristýnaSlPl01:33,71ZMČR11**
29PUZYREVSKÁ JanaLoNy01:33,8pKPŽAB_StČ*
-SPÁLOVÁ MartinaSkKop01:33,8pKPŽB_SM
31VESELÁ LenkaTJTá01:34,1jKP_JČ*
32GRABMÜLLEROVÁ AnetaTJPra01:34,3pKP_JČ
celkem vyhodnoceno 566 výkonů 242 žákyň / 16 / 18
200 m prsa - jedenáctileté žákyně
02:49,71 
1MARGARITOPULU AnastasiaTeBr02:52,29ZMČR11**
2HANUŠTIAKOVÁ JanaTJVs03:01,02ZMČR11**
3KANIŠČEVOVÁ KristýnaMEZMo03:01,72ZMČR11**
4MACHOVÁ AndreaSlPl03:05,15ZMČR11**
5SKOPALOVÁ KristýnaTeBr03:07,4MPŽBrno**
6PROKEŠOVÁ VeronikaKomBr03:08,12ZMČR11**
7STRAKOVÁ MarkétaPKPří03:08,6pKPŽAB_StČ
8VOKOUNOVÁ MichelleKPSOs03:09,44ZMČR11*
9PODZEMSKÁ DorotaPKNJ03:09,8VCProstě
10PUZYREVSKÁ JanaLoNy03:11,4pKPŽAB_StČ**
11JAŠKOVÁ KarolínaDYHK03:11,48ZMČR11*
12PROCHÁZKOVÁ NikolaSnVa03:11,56ZMČR11*
13PODZEMNÁ DorotaPKNJ03:12,04ZMČR11**
14LUŽNÁ DominikaUnOl03:12,24ZMČR11*
15LUSKOVÁ ZuzanaKPSOs03:12,44ZMČR11**
16KUČEROVÁ KláraUSK03:12,45ZMČR11**
17JANÁKOVÁ DenisaKomBr03:13,04ZMČR11**
18VÁLKOVÁ BarboraPKPří03:13,4pKPŽAB_StČ*
19ELHENICKÁ MartinaLoTr03:13,5MOPTrutnov*
20HOLINKOVÁ AndreaPKZá03:14,0pKPŽ_B_StM
21BEZVODOVÁ MarcelaPKHK03:14,43ZMČR11*
22RODOVÁ MarkétaJPK03:14,95ZMČR11*
23HEMZÁČKOVÁ TerezaRPl03:16,18KošařMem
24KŘIVÁNKOVÁ IvaKomBr03:17,1jKPŽ_AB_JM*
25HODINOVÁ MichaelaSnKV03:19,76Boubelík*
26VESELÁ LenkaTJTá03:20,67LMČR B*
27BURŠÍKOVÁ AnetaKPSOs03:21,0pKPŽB_SM
28CHLUMSKÁ HanaLoBe03:23,5pKPŽAB_StČ
29CÍSAŘOVÁ KristýnaSlPl03:23,65LMČR B*
30KREMEROVÁ MarieKomBr03:23,8MPŽBrno
31KVĚTENSKÁ JitkaSCPAP03:24,6pKPŽB_VČ
32PLÁTENÍKOVÁ AnetaKomBr03:24,79pKPŽAB_JM
celkem vyhodnoceno 321 výkonů 154 žákyň / 16 / 18
100 m znak - jedenáctileté žákyně
01:12,4 
1MARGARITOPULU AnastasiaTeBr01:13,20VCBrna**
2ZÁVADOVÁ BarboraKPSOs01:16,18ZMČR11*
3STRAKOVÁ MarkétaPKPří01:16,5pKPŽAB_StČ**
4ELHENICKÁ MartinaLoTr01:17,29ZMČR11**
5HOLINKOVÁ AndreaPKZá01:19,03VCKroměř
6LUSKOVÁ ZuzanaKPSOs01:20,63ZMČR11*
7STRAKOVÁ VeronikaPoPro01:21,79ZMČR11**
8LUKÁŠKOVÁ KristýnaČACR01:22,4PCLitoměři**
9RODOVÁ MarkétaJPK01:22,55ZMČR11*
10KYSILKOVÁ MonikaPKVM01:22,7pKPŽB_VČ*
11AMLEROVÁ ZuzanaKLSTe01:22,79ZMČR11*
12KŘIVÁNKOVÁ IvaKomBr01:22,98pKPŽAB_JM**
13PROKEŠOVÁ VeronikaKomBr01:23,07pKPŽAB_JM**
14KOLBABOVÁ MartinaKLSTe01:23,09ZMČR11**
15ZEMANOVÁ VeronikaKomBr01:23,1MPŽBrno**
-MACHOVÁ AndreaSlPl01:23,1pKPŽAB_ZČ**
17PEIKRTOVÁ DominikaAšMB01:23,4pKPŽAB_StČ
18WADENKOVÁ PavlínaKLSTe01:23,6jKP_SČ**
19BRÁNSKÁ KláraSlPl01:23,74PCMoP*
20MALÁ VeronikaLoNy01:24,1jKP_StČ*
21TYLOVÁ TerezaSlUH01:24,28ZMČR11*
22PUZYREVSKÁ JanaLoNy01:24,7pKPŽAB_StČ*
23ŽIŽKOVÁ HanaLoNy01:25,1jKP_StČ*
24HEMZÁČKOVÁ BarboraRPl01:25,2pKPŽAB_ZČ
25HEMZÁČKOVÁ TerezaRPl01:25,24VCPlzně
26PODHOROVÁ LucieLoNy01:25,77LMČR B*
27HODINOVÁ MichaelaSnKV01:25,8pKPŽAB_ZČ
28KUČEROVÁ KláraUSK01:25,86VCPlzně
29HRADILOVÁ MichaelaPKSvi01:26,0pKPŽB_VČ
30KUBÍNOVÁ KarolínaSnKV01:26,01Boubelík
31BEZVODOVÁ MarcelaPKHK01:26,3TřebovLoko*
32SKOPALOVÁ KristýnaTeBr01:26,54pKPŽAB_JM
celkem vyhodnoceno 533 výkonů 219 žákyň / 16 / 18
200 m znak - jedenáctileté žákyně
02:36,07 
1MARGARITOPULU AnastasiaTeBr02:35,04pKPŽAB_JM**
2STRAKOVÁ MarkétaPKPří02:41,1pKPŽAB_StČ**
3ZÁVADOVÁ BarboraKPSOs02:41,13ZMČR11*
4ELHENICKÁ MartinaLoTr02:44,20ZMČR11**
5HOLINKOVÁ AndreaPKZá02:49,0pKPŽ_B_StM
6LUKÁŠKOVÁ KristýnaČACR02:50,9jKP_SČ**
7PROKEŠOVÁ VeronikaKomBr02:51,85ZMČR11**
8KOLBABOVÁ MartinaKLSTe02:52,20ZMČR11**
9AMLEROVÁ ZuzanaKLSTe02:52,6pKP_SČ**
10RODOVÁ MarkétaJPK02:54,81ZMČR11*
11ZEMANOVÁ VeronikaKomBr02:55,5MPŽBrno**
12WADENKOVÁ PavlínaKLSTe02:55,75ZMČR11**
13HEMZÁČKOVÁ BarboraRPl02:56,4pKPŽAB_ZČ
14BRÁNSKÁ KláraSlPl02:56,68PCMoP
15KŘIVÁNKOVÁ IvaKomBr02:56,8MPŽBrno**
16HRADILOVÁ MichaelaPKSvi02:57,91ZMČR11*
17PODHOROVÁ LucieLoNy02:58,0jKP_StČ*
18KUČEROVÁ KláraUSK02:58,9jKPŽ_B_Pha*
19HODINOVÁ MichaelaSnKV03:00,7PCLitoměři
20STRAKOVÁ VeronikaPoPro03:01,0VCProstě*
21HYKRDOVÁ IvanaPKKBr03:01,6jKPŽ_AB_JM*
22PUZYREVSKÁ JanaLoNy03:01,87ZMČR11*
23KYSILKOVÁ MonikaPKVM03:02,19PCMoP
24HAJDOVÁ MonikaTJVs03:02,91ZMČR11*
25TÝŘOVÁ ReginaČACR03:03,2jKP_SČ*
26VANČATOVÁ ŠárkaTJTá03:03,4jKP_JČ
-STUDENÁ GabrielaLoNy03:03,4jKP_StČ
28LÍHAŘOVÁ NikolaAšMB03:04,61ZMČR11*
29KUBÍNOVÁ KarolínaSnKV03:05,51ZMČR11*
30PAVKOVÁ BarboraPKKBr03:05,8MPŽBrno
31REITINGEROVÁ NikolaKIN03:06,5jKP_JČ*
32KUDRLIČKOVÁ AndreaPKPí03:06,8jKP_JČ
celkem vyhodnoceno 223 výkonů 103 žákyň / 15 / 18
pořadíjménooddílčaszávodLZ
50 m volný způsob - jedenáctiletí žáci
00:27,39 
1PAVLÍČEK TomášTJRo00:29,76ZMČR11**
2BOŠEK JosefRPl00:30,21ZMČR11**
3LANDAUER ErvínPKPří00:30,4pKPŽAB_StČ**
4ROHÁČEK LukášKIN00:30,76ZMČR11**
5SRNKA JakubTTTPí00:30,9jKP_JČ
-DANĚK JiříUnOl00:30,9pKPŽ_B_StM*
7ZIKMUND MartinKSPKl00:30,96VCTrutnova
-NOVÁK JanBaSo00:30,96ZMČR11**
9JANOVSKÝ ErikLoNy00:31,15ZMČR11**
10VRTÍLEK LuděkKPSVy00:31,74ZMČR11*
11DRÖSSLER MiroslavKPSOp00:31,75ZMČR11*
12KUBÍNEK OndřejKLSTe00:31,99ISM2004*
13TOLOCH JiříKPSOp00:32,07ZMČR11*
14ŠIMONÍK JanZlín00:32,1pKPŽ_B_StM*
15JANGL VítChÚ00:32,14LMČR B**
16VOBOŘIL MatějKomBr00:32,16ZMČR11*
17KLVÁČEK MatějPoPro00:32,2jKPŽ_B_StM*
18HULINSKÝ VojtěchRPl00:32,3pKPŽAB_ZČ*
19LUKAČOVSKÝ TiborOlymp00:32,32ZMČR11**
20KOČIČKA JakubPKKBr00:32,5MPŽBrno
-SCHRÖPFER MartinJiDo00:32,5pKPŽAB_ZČ
22KRUPIČKA JanMiBo00:32,60LMČR B*
23MINX LukášKomBr00:32,71pKPŽAB_JM
24SLEZÁČEK JosefZlín00:32,8pKPŽ_B_StM**
-HOVORKA PatrikZlín00:32,8pKPŽ_B_StM
-SVOBODA OndřejStLit00:32,8pKP_SČ
27KUMPÁN JiříStLit00:32,9pKP_SČ
-BAKOČ ŠimonLoTr00:32,9pKPŽB_VČ*
29HLINĚNSKÝ MichalKomBr00:33,0jKPŽ_AB_JM*
30KUNČAR DavidSkKop00:33,07ZMČR11*
31ZUMER TomášPKNJ00:33,1pKPŽB_SM
32VOJTEK TomášKomBr00:33,12pKPŽAB_JM
celkem vyhodnoceno 638 výkonů 290 žáků / 14 / 17
100 m volný způsob - jedenáctiletí žáci
00:59,28 
1SRNKA JakubTTTPí01:03,24ZMČR11**
2PAVLÍČEK TomášTJRo01:04,46ZMČR11**
3LANDAUER ErvínPKPří01:05,57ZMČR11**
4ZIKMUND MartinKSPKl01:06,04Velikonoce*
5NOVÁK JanBaSo01:06,85ZMČR11**
6ROHÁČEK LukášKIN01:07,25ZMČR11**
7BOŠEK JosefRPl01:07,41ZMČR11**
8DRÖSSLER MiroslavKPSOp01:08,87ZMČR11*
9KOČIČKA JakubPKKBr01:09,43ZMČR11**
10KLVÁČEK MatějPoPro01:10,3pKPŽ_B_StM**
11JANOVSKÝ ErikLoNy01:10,44ZMČR11**
12KUBÍNEK OndřejKLSTe01:10,8pKP_SČ
13SCHRÖPFER MartinJiDo01:10,9pKPŽAB_ZČ**
14LUKAČOVSKÝ TiborOlymp01:10,98ZMČR11*
15MINX LukášKomBr01:11,11pKPŽAB_JM*
16HUDZIETZ DavidKoKa01:11,3pKPŽB_SM**
17ŠIMONÍK JanZlín01:11,52ZMČR11*
18KUNČAR DavidSkKop01:11,63ZMČR11*
19VRTÍLEK LuděkKPSVy01:11,85ZMČR11*
20VOBOŘIL MatějKomBr01:12,20ZMČR11*
21HAVLÍN MartinMoP01:12,6jKPŽ_B_Pha*
-SEDLÁK PetrKomBr01:12,6FegoCup*
23BAKOČ ŠimonLoTr01:12,61ZMČR11*
24ČERVINKA FilipTeBr01:12,8MPŽBrno
25HULINSKÝ VojtěchRPl01:12,85VCPlzně*
26JANGL VítChÚ01:12,99ZMČR11*
27MATOUŠEK RadekKomBr01:13,0FegoCup
-HLINĚNSKÝ MichalKomBr01:13,0FegoCup
29VOJTOVIČ JakubMoP01:13,17PCMoP
30SMÉKAL MartinMEZMo01:13,38ZávMládeže
31TOLOCH JiříKPSOp01:13,4pKPŽB_SM
32VRÁTNÍK MilošRPl01:13,45ZMČR11*
celkem vyhodnoceno 706 výkonů 287 žáků / 15 / 21
200 m volný způsob - jedenáctiletí žáci
02:10,22 
1SRNKA JakubTTTPí02:19,02PCMoP**
2LANDAUER ErvínPKPří02:21,47ZMČR11**
3ROHÁČEK LukášKIN02:21,93ZMČR11**
4PAVLÍČEK TomášTJRo02:23,41ZMČR11**
5NOVÁK JanBaSo02:23,42ZMČR11**
6ZIKMUND MartinKSPKl02:25,8pKPŽAB_StČ**
7BOŠEK JosefRPl02:28,10ZMČR11**
8KOČIČKA JakubPKKBr02:31,29ZMČR11**
9SCHRÖPFER MartinJiDo02:31,85ZMČR11**
10MINX LukášKomBr02:33,10pKPŽAB_JM**
11KUBÍNEK OndřejKLSTe02:33,7pKP_SČ**
12ŠIMONÍK JanZlín02:34,07ZMČR11*
13DRÖSSLER MiroslavKPSOp02:35,1pKPŽB_SM*
14KUMPÁN JiříStLit02:35,40ZMČR11*
15KUNČAR DavidSkKop02:35,41ZMČR11*
16DRBOHLAV DavidSlLi02:36,9pKP_SČ*
17JENŠÍ VáclavDuP02:37,0pKPŽ_B_Pha
18HUDZIETZ DavidKoKa02:37,7pKPŽB_SM**
19TROUSIL OndřejSlCho02:37,78ZMČR11*
20HULINSKÝ VojtěchRPl02:38,1pKPŽAB_ZČ*
21CHOVANEC TomášMlOr02:38,50LMČR B*
22JECHA VáclavLoNy02:39,2jKP_StČ*
-KLVÁČEK MatějPoPro02:39,2pKPŽ_B_StM
24ČERVINKA FilipTeBr02:39,3jKPŽ_AB_JM
25LUKAČOVSKÝ TiborOlymp02:39,7pKPŽ_B_Pha
26HAVLÍN MartinMoP02:40,2pKPŽ_B_Pha
27DUNDĚRA CyrilUSK02:40,6pKPŽ_B_Pha
28FLEK DominikKomBr02:41,1MPŽBrno
-SVOBODA OndřejStLit02:41,1pKP_SČ
30JUST TomášLoBe02:41,2pKPŽAB_StČ
31BAKOČ ŠimonLoTr02:41,4pKPŽB_VČ
32KRULIŠ JiříSlCho02:41,6pKP_SČ
celkem vyhodnoceno 434 výkonů 217 žáků / 15 / 18
400 m volný způsob - jedenáctiletí žáci
04:40,91 
1SRNKA JakubTTTPí04:53,24ZMČR11**
2LANDAUER ErvínPKPří04:58,77ZMČR11**
3ROHÁČEK LukášKIN05:00,96ZMČR11**
4NOVÁK JanBaSo05:01,80ZMČR11**
5ZIKMUND MartinKSPKl05:10,3pKPŽAB_StČ*
6PAVLÍČEK TomášTJRo05:10,7pKPŽB_SM**
7KOČIČKA JakubPKKBr05:15,26ZMČR11**
8BOŠEK JosefRPl05:15,5pKPŽAB_ZČ*
9KUBÍNEK OndřejKLSTe05:16,51ZMČR11**
10ČERVINKA FilipTeBr05:18,99ZMČR11*
11ŠIMONÍK JanZlín05:19,76ZMČR11*
12SCHRÖPFER MartinJiDo05:19,8pKPŽAB_ZČ**
13JENŠÍ VáclavDuP05:22,58ZMČR11**
14TROUSIL OndřejSlCho05:26,6pKP_SČ**
15JECHA VáclavLoNy05:26,7pKPŽAB_StČ*
16MINX LukášKomBr05:27,50pKPŽAB_JM*
17KLVÁČEK MatějPoPro05:27,9pKPŽ_B_StM*
18DRÖSSLER MiroslavKPSOp05:28,61ZMČR11*
19DANĚK JiříUnOl05:29,6pKPŽ_B_StM
20CHOVANEC TomášMlOr05:32,4jKPŽ_B_SM*
21JUST TomášLoBe05:34,0pKPŽAB_StČ*
22HUDZIETZ DavidKoKa05:34,5pKPŽB_SM*
23TONCAR FilipKSPKl05:34,97ZMČR11*
24DUNDĚRA CyrilUSK05:36,67Boubelík
25ZUMER TomášPKNJ05:38,2pKPŽB_SM
26ČERNÝ RudolfKLSTe05:38,9pKP_SČ
27SMÉKAL MartinMEZMo05:39,1jKPŽ_B_StM*
-BAKOČ ŠimonLoTr05:39,1pKPŽB_VČ
29SOUKUP PetrKSPKl05:39,6jKP_StČ
30MATUŠÍK JakubSlCho05:40,0pKP_SČ
31LUKAČOVSKÝ TiborOlymp05:40,1pKPŽ_B_Pha
32SEDLÁK PetrKomBr05:41,60pKPŽAB_JM
celkem vyhodnoceno 210 výkonů 119 žáků / 15 / 18
1500 m volný způsob - jedenáctiletí žáci
18:30,6 
1LANDAUER ErvínPKPří19:26,98ZMČR11**
2ROHÁČEK LukášKIN19:36,17ZMČR11**
3NOVÁK JanBaSo19:46,33ZMČR11**
4ŠIMONÍK JanZlín20:43,35ZMČR11*
5SCHRÖPFER MartinJiDo20:46,62LMČR B**
6KUBÍNEK OndřejKLSTe20:54,20LMČR B**
7KOČIČKA JakubPKKBr20:56,73ZMČR11**
8SRNKA JakubTTTPí21:00,15Vytrvalec
9TROUSIL OndřejSlCho21:11,4pKP_SČ*
10KRULIŠ JiříSlCho21:17,6pKP_SČ*
11JECHA VáclavLoNy21:24,8jKP_StČ*
12JENŠÍ VáclavDuP21:27,5jKPŽ_B_Pha**
13ZIKMUND MartinKSPKl21:35,0MOPStČ2
14MINX LukášKomBr21:35,0*pKPŽAB_JM*
15VIKTORIN VáclavBaSo21:42,52ZMČR11*
16KLVÁČEK MatějPoPro21:46,2pKPŽ_B_StM*
17TONCAR FilipKSPKl21:51,72ZMČR11**
18KUNČAR DavidSkKop22:00,87ZMČR11*
19FLEK DominikKomBr22:01,87ZMČR11*
20PALIČKA JanKPSOs22:12,76LMČR B*
21ŠMOLÍK OndřejPKPří22:42,42LMČR B*
22SEDLÁK PetrKomBr22:42,89ZMČR11*
23HUDZIETZ DavidKoKa22:43,56ZMČR11*
24NEJEDLÝ PetrKIN23:05,5pKP_JČ*
25ČERVINKA FilipTeBr23:29,50Vytrvalec
26BAKOČ ŠimonLoTr23:38,5pKPŽB_VČ*
27WEISSER AlešPKPří24:34,7MOPStČ4
28DOLEŽAL JakubZlín25:03,0pKPŽ_B_StM
29HANZLÍK JiříPKVM25:25,15LMČR B*
30ŠEVINSKÝ RobertUSK25:29,40VCPlzně
celkem vyhodnoceno 79 výkonů 30 žáků / 14 / 18
100 m motýlek - jedenáctiletí žáci
01:10,4 
1ZIKMUND MartinKSPKl01:13,65LMČR B**
2SRNKA JakubTTTPí01:14,4jKP_JČ*
3LANDAUER ErvínPKPří01:15,34ZMČR11**
4VRÁTNÍK MilošRPl01:19,80ZMČR11**
5ULRICH MichaelKSPKl01:20,04ZMČR11*
6DRÖSSLER MiroslavKPSOp01:20,52ZMČR11*
7TONCAR FilipKSPKl01:20,80ZMČR11**
8MINX LukášKomBr01:22,35pKPŽAB_JM*
9HULINSKÝ VojtěchRPl01:22,74ZMČR11*
10ČERVINKA FilipTeBr01:23,01pKPŽAB_JM**
11JANOVSKÝ ErikLoNy01:23,2pKPŽAB_StČ*
12PAVLÍČEK TomášTJRo01:23,4pKPŽB_SM
13SVOBODA OndřejStLit01:23,47ZMČR11**
14HLINĚNSKÝ MichalKomBr01:24,6jKPŽ_AB_JM*
15NEJEDLÝ PetrKIN01:24,70ZMČR11**
16HUDZIETZ DavidKoKa01:25,8*LMČR B*
17SIDOR DavidTJPra01:26,09LMČR B*
18KUMPÁN JiříStLit01:27,07ZMČR11*
19TROUSIL OndřejSlCho01:29,0jKP_SČ*
20BOŠEK JosefRPl01:29,2pKPŽAB_ZČ
21ŠEVINSKÝ RobertUSK01:29,46ZMČR11*
22SMÉKAL MartinMEZMo01:30,42Pětiboj
23VOBOŘIL MatějKomBr01:30,55ZMČR11*
24KOČIČKA JakubPKKBr01:30,78MCNJicina
25ŠPECIÁN JanSlLi01:30,8pKP_SČ*
26CHOVANEC TomášMlOr01:31,2jKPŽ_B_SM*
27ZUMER TomášPKNJ01:31,56ZMČR11*
28ROHÁČEK LukášKIN01:31,96VCPlzně
29DUNDĚRA CyrilUSK01:32,0pKPŽ_B_Pha
30SVOBODA PatrikLoBe01:32,4pKPŽAB_StČ
31SOUKUP PetrKSPKl01:32,67Kalich
32MATOUŠEK RadekKomBr01:32,7MPŽBrno
celkem vyhodnoceno 339 výkonů 125 žáků / 15 / 15
100 m polohově - jedenáctiletí žáci
 
1SRNKA JakubTTTPí01:13,20ZMČR11*
2PAVLÍČEK TomášTJRo01:18,41ZMČR11*
3ZIKMUND MartinKSPKl01:18,71VCTrutnova
4HULINSKÝ VojtěchRPl01:19,44ZMČR11*
5ČERVINKA FilipTeBr01:19,6VCProstě*
6TOLOCH JiříKPSOp01:20,11ZMČR11*
7SMÉKAL MartinMEZMo01:20,3pKPŽ_B_StM*
8JENŠÍ VáclavDuP01:20,32ZMČR11*
9HLINĚNSKÝ MichalKomBr01:20,44pKPŽAB_JM*
10BOŠEK JosefRPl01:21,09PlzSprinty*
11HUDZIETZ DavidKoKa01:21,8pKPŽB_SM*
12KOČIČKA JakubPKKBr01:21,89pKPŽAB_JM
13DRÖSSLER MiroslavKPSOp01:22,2pKPŽB_SM*
14KUMPÁN JiříStLit01:22,45ZMČR11*
15VRTÍLEK LuděkKPSVy01:23,01ZMČR11*
16MINX LukášKomBr01:23,06pKPŽAB_JM
17ULRICH MichaelKSPKl01:23,1pKPŽAB_StČ
18KUBÍNEK OndřejKLSTe01:23,2pKP_SČ*
19DRBOHLAV DavidSlLi01:23,2pKP_SČ*
20SVOBODA OndřejStLit01:23,2pKP_SČ*
21SCHRÖPFER MartinJiDo01:23,7VCDomažlic
22ZUMER TomášPKNJ01:23,70ZMČR11*
23DUNDĚRA CyrilUSK01:23,94PCMoP
24ROSOCHA BohumilDeChe01:24,6pKPŽAB_ZČ
25ČERNÝ RudolfKLSTe01:24,62ZMČR11*
26JUST TomášLoBe01:24,67ZMČR11*
27VOBOŘIL MatějKomBr01:25,17pKPŽAB_JM*
28TROUSIL OndřejSlCho01:25,44ZMČR11*
29SEDLÁK PetrKomBr01:25,45pKPŽAB_JM*
30VRÁTNÍK MilošRPl01:25,86ZMČR11*
31VOJTEK TomášKomBr01:26,06pKPŽAB_JM
32ŠPIČKA MartinSnVa01:26,2pKP_SČ
celkem vyhodnoceno 334 výkonů 192 žáků / 0 / 23
200 m polohově - jedenáctiletí žáci
02:34,88 
1SRNKA JakubTTTPí02:35,42ZMČR11**
2ZIKMUND MartinKSPKl02:43,65ZMČR11**
3ČERVINKA FilipTeBr02:48,60ZMČR11**
4JANOVSKÝ ErikLoNy02:49,15ZMČR11**
5LANDAUER ErvínPKPří02:49,2pKPŽAB_StČ
6HULINSKÝ VojtěchRPl02:49,22ZMČR11**
7PAVLÍČEK TomášTJRo02:51,3pKPŽB_SM**
8DANĚK JiříUnOl02:51,67ZMČR11*
9SMÉKAL MartinMEZMo02:54,1pKPŽ_B_StM**
10DUNDĚRA CyrilUSK02:54,61ZMČR11*
11MATOUŠEK RadekKomBr02:55,4FegoCup
12SVOBODA OndřejStLit02:55,49ZMČR11**
13KUMPÁN JiříStLit02:56,30ZMČR11*
14ULRICH MichaelKSPKl02:57,80ZMČR11*
15HLINĚNSKÝ MichalKomBr02:58,0jKPŽ_AB_JM*
-HUDZIETZ DavidKoKa02:58,0pKPŽB_SM*
17DRBOHLAV DavidSlLi02:58,73ZMČR11*
18KOČIČKA JakubPKKBr02:58,9jKPŽ_AB_JM
19JENŠÍ VáclavDuP02:59,1jKPŽ_B_Pha**
20ZUMER TomášPKNJ02:59,47ZMČR11*
21ČERNÝ RudolfKLSTe02:59,48ZMČR11*
22SEDLÁK PetrKomBr02:59,9FegoCup
23TROUSIL OndřejSlCho03:00,03LMČR B*
24BOŠEK JosefRPl03:00,05MájovéBrno*
25DRÖSSLER MiroslavKPSOp03:00,2pKPŽB_SM*
26MINX LukášKomBr03:00,3MPŽBrno
27KUBÍNEK OndřejKLSTe03:00,7pKP_SČ
28JUST TomášLoBe03:01,01ZMČR11*
29POWADA JakubKPSOs03:01,8pKPŽB_SM
30ROHÁČEK LukášKIN03:01,85Jezbera
31SOUKUP PetrKSPKl03:02,2jKP_StČ
32SIDOR DavidTJPra03:03,3jKP_JČ*
celkem vyhodnoceno 389 výkonů 163 žáků / 14 / 18
100 m prsa - jedenáctiletí žáci
01:18,63 
1DANĚK JiříUnOl01:20,73ZMČR11**
2DUNDĚRA CyrilUSK01:22,80ZMČR11**
3JENŠÍ VáclavDuP01:23,62ZMČR11**
4SRNKA JakubTTTPí01:25,11VC Slávie
5ČERVINKA FilipTeBr01:25,22ZMČR11**
6TOLOCH JiříKPSOp01:27,01ZMČR11**
7HLINĚNSKÝ MichalKomBr01:28,7FegoCup**
8POWADA JakubKPSOs01:28,95ZMČR11*
9SLEZÁČEK JosefZlín01:30,0pKPŽ_B_StM**
-KUMPÁN JiříStLit01:30,0pKP_SČ**
11PINTERA JanTeBr01:30,8FegoCup*
12NOVOTNÍK AdamKomBr01:31,0FegoCup
13MATOUŠEK RadekKomBr01:31,02ZMČR11*
14VOJTEK TomášKomBr01:31,5MPŽBrno*
15KALUS JiříKomBr01:31,51pKPŽAB_JM**
16SMÉKAL MartinMEZMo01:32,3pKPŽ_B_StM*
17TROUSIL OndřejSlCho01:32,99KošařMem*
-ZUMER TomášPKNJ01:32,99ZMČR11**
19CHYTAL JanPoPro01:33,1pKPŽ_B_StM**
20ROSOCHA BohumilDeChe01:33,3Lipánek*
21PALIČKA JanKPSOs01:33,54ZMČR11*
22BOŠEK JosefRPl01:33,57ZMČR11*
23HULINSKÝ VojtěchRPl01:34,20VCPlzně
24VRTÍLEK LuděkKPSVy01:35,1pKPŽ_B_StM
25LANDAUER ErvínPKPří01:35,46VC Slávie
26ZIKMUND MartinKSPKl01:35,5MOPStČ1
27JANOVSKÝ ErikLoNy01:35,6pKPŽAB_StČ
28ŠEVINSKÝ RobertUSK01:35,96Boubelík
29PRŠTICKÝ JanTJTá01:36,12VCPlzně
30TOMEŠ RadekLoČT01:36,4pKPŽB_VČ
31HOBZA JakubSpKH01:36,6pKPŽAB_StČ
-ULRICH MichaelKSPKl01:36,6pKPŽAB_StČ
celkem vyhodnoceno 587 výkonů 254 žáků / 14 / 17
200 m prsa - jedenáctiletí žáci
02:49,05 
1DUNDĚRA CyrilUSK02:53,39ZMČR11**
2DANĚK JiříUnOl02:53,99ZMČR11**
3SRNKA JakubTTTPí02:56,63PCMoP
4ČERVINKA FilipTeBr03:00,16ZMČR11**
5JENŠÍ VáclavDuP03:06,35LMČR B**
6POWADA JakubKPSOs03:06,81ZMČR11*
7TOLOCH JiříKPSOp03:09,31ZMČR11**
8HLINĚNSKÝ MichalKomBr03:10,58pKPŽAB_JM**
9KALUS JiříKomBr03:11,6*pKPŽAB_JM**
10TROUSIL OndřejSlCho03:12,6pKP_SČ**
11KUMPÁN JiříStLit03:12,87ZMČR11**
12PINTERA JanTeBr03:13,18pKPŽAB_JM*
13CHYTAL JanPoPro03:16,2pKPŽ_B_StM**
14VRBENSKÝ OndřejSpKH03:16,58ZMČR11*
15ZUMER TomášPKNJ03:16,6pKPŽB_SM**
16HLAVAČKA PetrMoP03:18,5pKPŽ_B_Pha*
17ULRICH MichaelKSPKl03:19,20ZMČR11*
18ROSOCHA BohumilDeChe03:19,5pKPŽAB_ZČ*
19BOŠEK JosefRPl03:20,08KošařMem
20SLEZÁČEK JosefZlín03:20,6jKPŽ_B_StM*
21NOVOTNÍK AdamKomBr03:20,62pKPŽAB_JM*
22HOBZA JakubSpKH03:21,4pKPŽAB_StČ*
23TOMEŠ RadekLoČT03:21,8pKPŽB_VČ**
24SCHRÖPFER MartinJiDo03:21,9pKPŽAB_ZČ
25ČERNÝ RudolfKLSTe03:23,4pKP_SČ
26JANOVSKÝ ErikLoNy03:23,8pKPŽAB_StČ
27DVOŘÁK VratislavSlCho03:24,0jKP_SČ*
28DRBOHLAV DavidSlLi03:24,1pKP_SČ
29MATOUŠEK RadekKomBr03:24,4MPŽBrno
30WEISSER AlešPKPří03:24,6pKPŽAB_StČ
31ZIKMUND MartinKSPKl03:24,7MOPStČ1
32KADLEC TomášSlPl03:25,6pKPŽAB_ZČ
celkem vyhodnoceno 304 výkonů 150 žáků / 16 / 18
100 m znak - jedenáctiletí žáci
01:10,85 
1SRNKA JakubTTTPí01:12,39ZMČR11**
2JANOVSKÝ ErikLoNy01:13,67ZMČR11**
3ZIKMUND MartinKSPKl01:14,99ZMČR11**
4HULINSKÝ VojtěchRPl01:17,31ZMČR11**
5VOBOŘIL MatějKomBr01:18,1MPŽBrno**
6KOČIČKA JakubPKKBr01:18,95ZMČR11**
7ULRICH MichaelKSPKl01:19,45ZMČR11*
8KUBÍNEK OndřejKLSTe01:19,88ZMČR11**
9HLINĚNSKÝ MichalKomBr01:20,08ZMČR11**
10ŠIMONÍK JanZlín01:20,3jKPŽ_B_StM**
-KLVÁČEK MatějPoPro01:20,3pKPŽ_B_StM**
12PAVLÍČEK TomášTJRo01:20,8pKPŽB_SM*
13LANDAUER ErvínPKPří01:21,0pKPŽAB_StČ
14HOBZA TomášKomBr01:21,16pKPŽAB_JM*
15SCHRÖPFER MartinJiDo01:21,4pKPŽAB_ZČ**
16ROHÁČEK LukášKIN01:21,9pKP_JČ
17JUST TomášLoBe01:22,53ZMČR11**
18SMÉKAL MartinMEZMo01:22,8jKPŽ_B_StM*
19ČERNÝ RudolfKLSTe01:22,85ZMČR11*
20DRBOHLAV DavidSlLi01:22,9pKP_SČ*
21LUKAČOVSKÝ TiborOlymp01:23,14ZMČR11*
22SEDLÁK PetrKomBr01:23,6FegoCup
23MATOUŠEK RadekKomBr01:23,7FegoCup
24WERNER VáclavPOPo01:23,8pKPŽB_VČ*
25HAVLÍN MartinMoP01:23,8*ZMČR11*
26SOUKUP PetrKSPKl01:24,3jKP_StČ
27HUDZIETZ DavidKoKa01:24,6pKPŽB_SM
28BOŠEK JosefRPl01:24,7pKPŽAB_ZČ*
29ŠPIČKA MartinSnVa01:24,95Boubelík
30MINX LukášKomBr01:25,0jKPŽ_AB_JM
31FOLTÝN MartinKoKa01:25,1pKPŽB_SM
32SVOBODA OndřejStLit01:25,4pKP_SČ
celkem vyhodnoceno 586 výkonů 244 žáků / 16 / 18
200 m znak - jedenáctiletí žáci
02:35,8 
1ZIKMUND MartinKSPKl02:37,50ZMČR11**
2JANOVSKÝ ErikLoNy02:40,2pKPŽAB_StČ*
3SRNKA JakubTTTPí02:40,64PCMoP
4HULINSKÝ VojtěchRPl02:43,17ZMČR11**
5KOČIČKA JakubPKKBr02:44,94ZMČR11**
6VOBOŘIL MatějKomBr02:48,30ZMČR11**
7KUBÍNEK OndřejKLSTe02:48,89ZMČR11**
8ROHÁČEK LukášKIN02:51,27ZMČR11*
9KLVÁČEK MatějPoPro02:51,77ZMČR11**
10ULRICH MichaelKSPKl02:51,8pKPŽAB_StČ*
11ČERVINKA FilipTeBr02:52,6jKPŽ_AB_JM*
12JUST TomášLoBe02:52,79ZMČR11**
13ŠMOLÍK OndřejPKPří02:53,22ZMČR11**
14ČERNÝ RudolfKLSTe02:53,23ZMČR11*
15SCHRÖPFER MartinJiDo02:54,31ZMČR11**
16DRBOHLAV DavidSlLi02:55,8pKP_SČ*
17ŠIMONÍK JanZlín02:56,56ZMČR11*
18HLINĚNSKÝ MichalKomBr02:57,4jKPŽ_AB_JM*
-HAVLÍN MartinMoP02:57,4pKPŽ_B_Pha*
20SEDLÁK PetrKomBr02:57,69pKPŽAB_JM*
21MINX LukášKomBr02:57,8MPŽBrno
22FLEK DominikKomBr02:58,7MPŽBrno
23MATOUŠEK RadekKomBr02:59,0MPŽBrno*
24SOUKUP PetrKSPKl03:00,3jKP_StČ
25SVOBODA OndřejStLit03:00,44ZMČR11*
26TROUSIL OndřejSlCho03:01,2jKP_SČ
27SMÉKAL MartinMEZMo03:01,3jKPŽ_B_StM*
28DUNDĚRA CyrilUSK03:01,6pKPŽ_B_Pha
29ŠPIČKA MartinSnVa03:01,94Boubelík
30HOBZA TomášKomBr03:02,2MPŽBrno*
31LUKAČOVSKÝ TiborOlymp03:02,6jKPŽ_B_Pha*
32KRUPIČKA JanMiBo03:03,7jKPŽ_AB_JM*
celkem vyhodnoceno 321 výkonů 148 žáků / 16 / 18


V Registru výkonů bylo nalezeno 68 závodů, kterých se zúčastnili plavci této věkové kategorie. Zaznamenáno je 9318 jejich výkonů ve vyhodnocených "mistrovských" disciplínách. V následující tabulce je seznam vyhodnocených závodů.

zkratkaplný název závodumístobazénpzndatum konání
3xmotýlekKarvinský motýlkářský trojbojKarviná25K20.03.
BoubelíkMemoriál Jaromíra BoubelíkaRoudnice n/L25K04.12. - 05.12.
ChebVodníkChebský vodníkCheb25K06.03.
DrakCena Brněnského drakaBrno25R14.02. - 15.02.
FegoCupFego CupBrno25R18.12.
InterWienInternationales Austria Wien Schwimm-MeeVídeň50R23.04. - 25.04.
ISM2004International Swim Meeting 2004Berlín50K12.03. - 14.03.
JCHrKrálovJarní pohár města Hradce KrálovéH.Králové50R08.05. - 09.05.
JCŽilinyJarní cena ŽilinyŽilina50R13.03. - 14.03.
JezberaMemoriál Jaroslava JezberyChomutov50K22.05. - 23.05.
jKPDD_StMKPDD Střední MoravaZlín50K05.06.
jKP_JČKP Jižní ČechyČeský Krumlov25K29.05. - 30.05.
jKP_SČKP Severní ČechyLitoměřice25K29.05. - 30.05.
jKP_StČKPŽ A,B Střední ČechyKladno25K29.05. - 30.05.
jKPŽ_AB_JMKPŽ A, B Jižní MoravaBrno25K29.05. - 30.05.
jKPŽ_AB_VČKPŽ A,B Východní ČechyTrutnov25K22.05. - 23.05.
jKPŽ_B_PhaKPŽ B PrahaPraha-Radlice25K21.05. - 22.05.
jKPŽ_B_SMKPŽ B Severní MoravaVsetín25K28.05. - 29.05.
jKPŽ_B_StMKPŽ B Střední MoravaZlín25K22.05. a 30.05.
jOP_SČOP SČ TrutnovTrutnov25K15.04.
jOPŽ_BC_JMOPŽ B,C JM BrnoBrno25K03.04. - 04.04.
KalichLitoměřický kalichLitoměřice25K07.02.
KošařMemKošařův memoriálPlzeň-Radbuza25K17.04.
KPDr-PhaPřebor Prahy družstevPraha-Strahov25K15.01. - 16.01.
KPDr-StČPřebor StČ družstevPříbram25K31.01.
KPDr-ZČPřebor ZČ družstevPlzeň25K31.01.
LipánekAšský lipánek25K10.04. - 11.04.
LMČR BLetní mistrovství ČR žactva BPraha-Podolí50R19.06. - 20.06.
MájovéBrnoMájové BrnoBrno50K01.05. - 02.05.
MCNJicinaMalá cena Nového JičínaNový Jičín25K17.10.
MOPOpavaMeziokresní přebor žactva a dorostuOpava25R22.10.
MOPStČ1Krajská základní soutěž 2004 - 1. koloKladno25K10.04.
MOPStČ2Krajská základní soutěž 2004 - 2. koloHořovice25K24.04.
MOPStČ3Krajská základní soutěž 2004 - 3. koloKladno25K02.10.
MOPStČ4Krajská základní soutěž 2004 - 4. koloPříbram25K16.10.
MOPTrutnovMeziokresní přebor pro okresy Jičín, SemTrutnov25K21.10.
MPŽBrnoMěstský přebor žactvaBrno25K23.10. - 24.10.
NeratoviceNeratovický pohárNeratovice25K17.01.
OP_MoPLetní oddílové přebory MotorletuPraha-Radlice25K22.06. a 24.06.
PCLitoměřiPodzimní cena města LitoměřicLitoměřice25K02.10.
PCMoPPodzimní cena MotorletuPraha-Radlice25R30.10.
PětibojPlavecký pětiboj o pohár starosty městaMohelnice25K10.04. - 11.04.
pKP_JČZimní přebor Jihočeského kraje v plavání žactvaČeský Krumlov25K13.11. - 14.11.
pKP_SČOblastní přebor Severní ČechyLitoměřice25K13.11. - 14.11.
pKPŽAB_JMKrajský přebor žactva A,B - Jižní MoravaBrno - Lesná25K13.11. - 14.11.
pKPŽAB_StČKPŽ A,B Střední ČechyKladno25K13.11. - 14.11.
pKPŽAB_ZČKrajský přebor žactva A,B - Západní ČechyDomažlice25K13.11. - 14.11.
pKPŽB_SMOblastní přebor žactva B - Severní MoravaOpava25K12.11. - 13.11.
pKPŽB_VČZimní sdružený krajský přebor mladšího žactvaSvitavy25K13.11. - 14.11.
pKPŽ_B_PhaKPŽ B PrahaPraha-Radlice25K05.11. - 06.11.
pKPŽ_B_StMKPŽ B Střední MoravaProstějov25K06.11. - 07.11.
PlzSprintyPlzeňské sprintyPlzeň Slovany25R23.10.
SmfDr-MSemifinále soutěže družstev - MoravaZlín50K13.03. - 14.03.
TřebovLokoCena Třebovské lokomotivyČeská Třebová25K17.04. - 18.04.
VC SlávieVC SK SlaviaPraha-Eden25K20.03.
VCBrnaVelká cena BrnaBrno - Lesná25R13.11. - 14.11.
VCDomažlicVelká cena ChodskaGRE Atény25R18.09. - 19.09.
VCKopřivVelká cena města KopřivniceKopřivnice25K28.02. - 29.02.
VCKroměřVelká cena města KroměřížKroměříž25K24.10.
VCPlzněVelká cena PlzněPlzeň Radbuza25K09.10.
VCProstěVC ProstějovaProstějov25R07.10. - 10.10.
VCTrutnovaVelká cena města TrutnovaTrutnov25R09.10. - 10.10.
VelikonoceVelikonoční závodyPraha-Radlice25K27.03. - 28.03.
VytrvalecPlzeňský vytrvalecPlzeň-Slovany50R21.02. - 22.02.
VřídloPohár karlovarského VřídlaKarlovy Vary50R12.06.
ZávMládežeZávody mládežeJihlava25K17.04.
ZMČR11Zimní mistrovství ČR 11.letého žactvaSvitavy25K04.12. - 05.12.
ŠtúrovoŠtúrovské stovkyŠtúrovo50R04.09.

Legenda: sloupec pzn v předchozí tabulce vyjadřuje úplnost výsledků vyhodnocených závodů. K = kompletní, R = výkony všech českých plavců, N = neúplné, chybí některé disciplíny, M = neúplné, pouze několik výkonů.

autor: mtb | komentářů: 0