TOP25 mladšího dorostu

Vydáno dne 17. 01. 2005 (počet přístupů 5708)


Žebříček TOP25 je přehled nejlepších 25 plavců v jednotlivých disciplínách. Výběr byl proveden podle časů uložených v Registru výkonů zaplavaných v roce 2004. Vyhodnoceno jich bylo téměř 85 000 ze 119 závodů. U každé disciplíny je vedle názvu uveden i čas příslušného českého dorosteneckého rekordu, který platil na konci roku 2003. Ve sloupci L je "*" označen start plavce na letním MČR dorostu, ve sloupci Z na zimním. Podbarvením hvězdiček jsou zvýrazněni medailisté z těchto soutěží.

Pod každou disciplínou je přehled o počtu nalezených výkonů a celkovém počtu plavců, u nichž byl v dané disciplíně zaznamenán start. Poslední dvě čísla oddělená lomítky pak informují o počtu plavců z pětadvacítky nejlepších, kteří se zúčastnili letního resp. zimního dorosteneckého MČR. Upozorňujeme, že při výběru nejlepších časů nebyla rozlišena délka bazenů. To a mnohé další ale umožňuje interaktivní žebříček.

poř.jménooddílroč.časzávodLZ
50 m volný způsob - mladší dorostenky
00:25,86 
1MAJCHEROVÁ PatricieSlPl8900:26,64ZMČR**
2ŠINDELÁŘOVÁ DenisaRPl8800:27,25ZMČR**
3NOGOVÁ MartinaKPSOs8900:27,42ZMČRd**
4MILLY KatarínaTeBr8800:27,44SmfDr-M
5SKURKOVÁ MarkétaSkKop8900:27,8jKPŽ_A_SM**
6SEJPKOVÁ TerezaPKVM8900:27,87ZMČR**
7MARCOŇOVÁ BarboraOlymp8800:27,95AXIS Cup**
8KELBLOVÁ KristýnaTeBr8900:28,03ZMČRd**
9LEDVINKOVÁ AdélaSlPl8800:28,10ZMČR
10GRATIASOVÁ ZuzanaSlLi8800:28,17ZMČR**
11STAROŇOVÁ HanaSkKop8800:28,24Praha2004**
12BULAŘOVÁ MartinaKPSOs8900:28,50VCKopřiv**
13HOLBÍKOVÁ PetraZlín8900:28,51ZMČRd*
14LIBÁ MartinaBoh8900:28,65ZMČR
15RENDLOVÁ LenkaLoBe8900:28,88ZMČR*
16HRUŠKOVÁ VeronikaPKNJ8800:28,973xmotýlek*
17SKALICKÁ RenátaMoP8800:29,08PlzSprinty*
18ŽÁČKOVÁ LucieSkKop8800:29,1jKPDD_StM*
19KALUŽOVÁ AndreaSkKop8900:29,18VCKopřiv
-KÜHROVÁ EliškaPoPro8900:29,18ZMČR
21KOŽELUHOVÁ EvaSlPl8900:29,19PlzSprinty
22PEČENÁ JitkaKSPKl8800:29,2MOPStČ1
-KREMSEROVÁ AndreaLoBe8900:29,2pKPDD_StČ
-POLEDNÍKOVÁ MarieLoBe8800:29,2pKPDD_StČ**
25KRISTLOVÁ IvanaKoKa8800:29,293xmotýlek
vyhodnoceno 613 výkonů 193 mladších dorostenek / 13 / 14
100 m volný způsob - mladší dorostenky
00:56,07 
1NOGOVÁ MartinaKPSOs8900:58,61ZMČR**
2MARCOŇOVÁ BarboraOlymp8800:58,61ZMČRd**
3ŠINDELÁŘOVÁ DenisaRPl8800:58,72ZMČRd**
4MAJCHEROVÁ PatricieSlPl8900:58,76ZMČRd**
5MILLY KatarínaTeBr8800:59,42SmfDr-M
6SKURKOVÁ MarkétaSkKop8900:59,6jKPŽ_A_SM**
7KELBLOVÁ KristýnaTeBr8901:00,10MCNJicina**
8GRATIASOVÁ ZuzanaSlLi8801:00,48ZMČRd*
9SEJPKOVÁ TerezaPKVM8901:00,49ZMČR**
10STAROŇOVÁ HanaSkKop8801:00,90LMČR**
11MARKOVÁ EvaJPK8801:01,83ZMČRd*
12HOLBÍKOVÁ PetraZlín8901:01,87ZMČRd*
13ŘEHŮŘKOVÁ AlžbětaLoTr8901:02,0pKPADD_VČ*
14BULAŘOVÁ MartinaKPSOs8901:02,16LMČR d**
15KALUŽOVÁ AndreaSkKop8901:02,2jKPŽ_A_SM**
16KÜHROVÁ EliškaPoPro8901:02,24VCTrutnova**
17ZAPLETALOVÁ BarboraTeBr8801:02,33Pětiboj
18LIBÁ MartinaBoh8901:02,40Neratovice
19LEDVINKOVÁ AdélaSlPl8801:02,67VCTrutnova
20ŽÁČKOVÁ LucieSkKop8801:02,75VCTrutnova
21BENDOVÁ KristinaJiDo8801:02,81VCPříbrami**
22PEČENÁ JitkaKSPKl8801:02,9pKPDD_StČ*
23KREMSEROVÁ AndreaLoBe8901:02,98VCPříbrami*
24POLEDNÍKOVÁ MarieLoBe8801:03,04JCHrKrálov*
25FIALOVÁ TerezaSpPř8901:03,19Pětiboj
vyhodnoceno 631 výkonů 187 mladších dorostenek / 15 / 16
200 m volný způsob - mladší dorostenky
02:02,34 
1MARCOŇOVÁ BarboraOlymp8802:05,70ZMČR**
2NOGOVÁ MartinaKPSOs8902:09,85ZMČRd*
3SKURKOVÁ MarkétaSkKop8902:10,05ZMČR**
4ŘEHŮŘKOVÁ AlžbětaLoTr8902:10,53ZMČRd**
5KELBLOVÁ KristýnaTeBr8902:11,55ZMČR**
6SEJPKOVÁ TerezaPKVM8902:12,26LMČR**
7MARKOVÁ EvaJPK8802:12,48ZMČRd*
8BULAŘOVÁ MartinaKPSOs8902:13,24ZMČRd**
9KALUŽOVÁ AndreaSkKop8902:14,04VCKopřiv**
-ŠINDELÁŘOVÁ DenisaRPl8802:14,04ZMČRd**
11NOVÁKOVÁ HanaPoPro8802:14,34VCTrnavy*
12PEČENÁ JitkaKSPKl8802:14,5MOPStČ2**
13ŽÁČKOVÁ LucieSkKop8802:14,58VCTrutnova*
14HÁJKOVÁ AnetaKIN8902:14,66LMČR**
15POSPÍŠILOVÁ DitaOlymp8902:14,69JME
16RENDLOVÁ LenkaLoBe8902:14,7pKPDD_StČ*
17KÜHROVÁ EliškaPoPro8902:15,16VCTrutnova*
18GRATIASOVÁ ZuzanaSlLi8802:15,4PCLitoměři
19POLEDNÍKOVÁ MarieLoBe8802:15,51LMČR d*
20SPURNÁ JitkaPKČL8902:16,3jKP_SČ*
21HOLBÍKOVÁ PetraZlín8902:16,4pKPŽAD_StM
22SKALICKÁ RenátaMoP8802:17,71LMČR d*
23KALČÍKOVÁ PetraSlPl8902:17,97VCBrna
24JELÍNKOVÁ JanaKLSTe8802:18,23VCChomutov
25KOŽELUHOVÁ EvaSlPl8902:18,8KPDr-ZČ
vyhodnoceno 437 výkonů 124 mladších dorostenek / 14 / 15
400 m volný způsob - mladší dorostenky
04:13,12 
1MARCOŇOVÁ BarboraOlymp8804:28,68ZMČR**
2ŘEHŮŘKOVÁ AlžbětaLoTr8904:32,88ZMČRd**
3HÁJKOVÁ AnetaKIN8904:35,14VCChomutov**
4SKURKOVÁ MarkétaSkKop8904:38,6jKPŽ_A_SM**
5BULAŘOVÁ MartinaKPSOs8904:38,82ZMČR**
6MARKOVÁ EvaJPK8804:40,40ZMČRd*
7SPURNÁ JitkaPKČL8904:42,3jKP_SČ*
8KALUŽOVÁ AndreaSkKop8904:42,43VCKopřiv**
9KÜHROVÁ EliškaPoPro8904:42,91AXIS Cup**
10NOVÁKOVÁ HanaPoPro8804:43,51AXIS Cup*
11RENDLOVÁ LenkaLoBe8904:44,1pKPDD_StČ*
12BENDOVÁ KristinaJiDo8804:44,18ZMČRd*
13ŽÁČKOVÁ LucieSkKop8804:45,06ZMČRd**
14POLEDNÍKOVÁ MarieLoBe8804:46,54LMČR**
15NOVÁKOVÁ AndreaSOPKo8904:46,77AXIS Cup*
16PERNOVÁ EvaSkKop8904:46,97ZMČR*
17KELBLOVÁ KristýnaTeBr8904:47,02AXIS Cup*
18GÄRTNEROVÁ MichaelaSlCho8804:48,27LMČR d**
19TRILCOVÁ MichaelaKPSOs8904:48,63ZMČR*
20ŠINDLEROVÁ TerezaPSKr8904:49,5pKPŽAD_StM
21ZRŮSTOVÁ KláraSlLi8804:50,3jKP_SČ*
22PEČENÁ JitkaKSPKl8804:50,5MOPStČ2
23KREMSEROVÁ AndreaLoBe8904:50,78VCPříbrami
24JELÍNKOVÁ JanaKLSTe8804:51,19VCChomutov
25GRATIASOVÁ ZuzanaSlLi8804:51,5pKP_SČ
vyhodnoceno 287 výkonů 96 mladších dorostenek / 15 / 15
800 m volný způsob - mladší dorostenky
08:33,40 
1HÁJKOVÁ AnetaKIN8909:18,48ZMČRd**
2ŘEHŮŘKOVÁ AlžbětaLoTr8909:20,40ZMČRd**
3FIALOVÁ TerezaSpPř8909:28,37LMČR d*
4BULAŘOVÁ MartinaKPSOs8909:29,43ZMČRd**
5MARCOŇOVÁ BarboraOlymp8809:32,1KPDr-Pha
6MARKOVÁ EvaJPK8809:37,05ZMČRd*
7SPURNÁ JitkaPKČL8909:40,4jKP_SČ*
8KELBLOVÁ KristýnaTeBr8909:46,26AXIS Cup
9ŽÁČKOVÁ LucieSkKop8809:48,01ZMČRd*
10BENDOVÁ KristinaJiDo8809:48,70ZMČRd**
11RENDLOVÁ LenkaLoBe8909:49,2MOPStČ1**
12ZRŮSTOVÁ KláraSlLi8809:49,5jKP_SČ**
13KREMSEROVÁ AndreaLoBe8909:50,5MOPStČ1
14POLEDNÍKOVÁ MarieLoBe8809:51,9MOPStČ1
15GÄRTNEROVÁ MichaelaSlCho8809:53,97LMČR d*
16KRÁLOVÁ MiroslavaKSPKl8809:54,09ZMČRd**
17ZAPLETALOVÁ BarboraTeBr8809:54,27Vytrvalec
18NOVÁKOVÁ HanaPoPro8809:54,46InterWien*
19SKALICKÁ RenátaMoP8809:56,40ISM2004*
20PERNOVÁ EvaSkKop8909:56,41ZMČRd*
21SEJPKOVÁ TerezaPKVM8909:57,57ZMČR
22POSPÍŠILOVÁ DitaOlymp8909:57,91Vytrvalec
23FICHTLOVÁ ZuzanaRPl8809:58,6KPDr-ZČ**
24ŠINDLEROVÁ TerezaPSKr8909:58,68VCKroměř*
25KÜHROVÁ EliškaPoPro8909:59,38AXIS Cup*
vyhodnoceno 185 výkonů 72 mladších dorostenek / 13 / 13
50 m motýlek - mladší dorostenky
00:28,26 
1LEDVINKOVÁ AdélaSlPl8800:29,18ZMČR**
2KOŽELUHOVÁ EvaSlPl8900:29,62ZMČR**
3NOGOVÁ MartinaKPSOs8900:29,84ZMČR*
4MAJCHEROVÁ PatricieSlPl8900:29,92ZMČRd*
5GRATIASOVÁ ZuzanaSlLi8800:29,96ZMČRd**
6ZAPLETALOVÁ BarboraTeBr8800:30,00VCBrna**
7KALČÍKOVÁ PetraSlPl8900:30,20LMČR d**
8MARCOŇOVÁ BarboraOlymp8800:30,23LMČR d*
9BENDOVÁ KristinaJiDo8800:30,56LMČR d**
10ZADINOVÁ ZuzanaJPK8900:30,92ZMČRd**
11STAROŇOVÁ HanaSkKop8800:31,26MCNJicina
12HRDLIČKOVÁ IvanaMiBo8900:31,28ZMČRd**
13FIALOVÁ TerezaSpPř8900:31,40VCChomutov*
14POLEDNÍKOVÁ MarieLoBe8800:31,41ZMČRd**
15DVOŘÁKOVÁ VeronikaPKHK8900:31,59VCOstravy
16HRUŠKOVÁ VeronikaPKNJ8800:31,67LMČR d**
17NOVÁKOVÁ PavlínaTJZn8800:31,79AXIS Cup
18KOLÁŘOVÁ HanaRPl8800:31,82ZMČRd*
19ŽÁČKOVÁ LucieSkKop8800:31,91LMČR d**
20POSPÍŠILOVÁ DitaOlymp8900:31,92VCChomutov*
21NEUSCHLOVÁ IvetaKomBr8800:32,01VCOstravy**
22SKURKOVÁ MarkétaSkKop8900:32,05JME
-CELBOVÁ PetraDeNá8800:32,05ZMČRd*
24ŽÁČKOVÁ LucieSpUB8800:32,06InterWien
25ŘEHŮŘKOVÁ AlžbětaLoTr8900:32,18JME
vyhodnoceno 342 výkonů 116 mladších dorostenek / 16 / 15
100 m motýlek - mladší dorostenky
01:03,47 
1GRATIASOVÁ ZuzanaSlLi8801:05,79ZMČR**
2LEDVINKOVÁ AdélaSlPl8801:05,97ZMČRd**
3KOŽELUHOVÁ EvaSlPl8901:06,20LMČR d**
4NOGOVÁ MartinaTŽTř8901:06,543xmotýlek*
5ZAPLETALOVÁ BarboraTeBr8801:06,56VCZnojma**
6MARCOŇOVÁ BarboraOlymp8801:07,49AXIS Cup
-FIALOVÁ TerezaSpPř8901:07,49LMČR d**
8ŠINDELÁŘOVÁ DenisaRPl8801:08,72ZMČRd*
9ZADINOVÁ ZuzanaJPK8901:08,77Vytrvalec**
10KALČÍKOVÁ PetraSlPl8901:08,90LMČR d**
11MILLY KatarínaTeBr8801:09,17SmfDr-M
12SPURNÁ JitkaPKČL8901:09,22VCČBud*
13POLEDNÍKOVÁ MarieLoBe8801:09,39ZMČR**
14POSPÍŠILOVÁ DitaOlymp8901:09,57LMČR d*
15HRDLIČKOVÁ IvanaMiBo8901:09,89AXIS Cup*
16NEUSCHLOVÁ IvetaKomBr8801:09,96ZMČR*
17DVOŘÁKOVÁ VeronikaPKHK8901:10,05FinDruž*
18KRÁLOVÁ MiroslavaKSPKl8801:10,14LMČR*
19LIBÁ MartinaBoh8901:10,20Neratovice
20KALUŽOVÁ AndreaSkKop8901:10,3jKPŽ_A_SM*
21ŘEHŮŘKOVÁ AlžbětaLoTr8901:10,49JME
22FICHTLOVÁ ZuzanaRPl8801:10,53VCPříbrami*
23STOJANOVÁ AndreaSlČB8901:10,54VCChomutov**
24ŽÁČKOVÁ LucieSkKop8801:10,70VCKroměř*
25SEJPKOVÁ TerezaPKVM8901:10,8FegoCup
vyhodnoceno 470 výkonů 130 mladších dorostenek / 16 / 13
200 m motýlek - mladší dorostenky
02:17,50 
1FIALOVÁ TerezaSpPř8902:26,37VCChomutov
2KRÁLOVÁ MiroslavaKSPKl8802:26,74ZMČRd**
3GRATIASOVÁ ZuzanaSlLi8802:27,54ZMČRd*
4ŘEHŮŘKOVÁ AlžbětaLoTr8902:29,0MOPTrutnov
5NOGOVÁ MartinaTŽTř8902:29,413xmotýlek
6LEDVINKOVÁ AdélaSlPl8802:29,52ZMČR**
7ZADINOVÁ ZuzanaJPK8902:30,44ZMČRd**
8ŽÁČKOVÁ LucieSkKop8802:31,62ZMČRd**
9POLEDNÍKOVÁ MarieLoBe8802:31,87ZMČRd*
10FICHTLOVÁ ZuzanaRPl8802:32,24AXIS Cup**
11SPURNÁ JitkaPKČL8902:33,14Praha2004*
12MATOUŠKOVÁ JaroslavaKIN8902:34,34LMČR d*
13ZRŮSTOVÁ KláraSlLi8802:34,64LMČR d**
14NEUSCHLOVÁ IvetaKomBr8802:35,74VCBrna**
15TRILCOVÁ MichaelaKPSOs8902:36,093xmotýlek*
16MARCOŇOVÁ BarboraOlymp8802:36,7jKPDD_Pha
17POSPÍŠILOVÁ DitaOlymp8902:37,3KPDr-Pha
18ZAPLETALOVÁ BarboraTeBr8802:37,303xmotýlek
19BULAŘOVÁ MartinaKPSOs8902:38,723xmotýlek
20KALUŽOVÁ AndreaSkKop8902:39,183xmotýlek*
21BENDOVÁ KristinaJiDo8802:41,00VCChomutov**
22MACHKOVÁ MichaelaJPK8802:41,90SmfDr-M
23KOŽELUHOVÁ EvaSlPl8902:42,04VCBrna*
24DVOŘÁKOVÁ VeronikaPKHK8902:42,63FinDruž
25NOVÁKOVÁ AndreaSOPKo8902:44,1KPDr-StČ*
vyhodnoceno 193 výkonů 55 mladších dorostenek / 13 / 11
200 m polohově - mladší dorostenky
02:16,45 
1MORAVČÍKOVÁ MartinaBoh8802:25,46ZMČRd**
2ŘEHŮŘKOVÁ AlžbětaLoTr8902:25,87ZMČRd**
3FIALOVÁ TerezaUnOl8902:27,44ZMČRd**
4MARCOŇOVÁ BarboraOlymp8802:27,57VCChomutov
5ZAPLETALOVÁ BarboraTeBr8802:27,76AXIS Cup**
6LIBÁ MartinaBoh8902:28,08ZMČRd**
-SEJPKOVÁ TerezaPKVM8902:28,08ZMČRd**
8POSPÍŠILOVÁ DitaOlymp8902:28,24ZMČRd**
9LEDVINKOVÁ AdélaSlPl8802:28,58VCTrutnova**
10FORMÁNKOVÁ PetraPoPro8802:28,97VCTrnavy
11SKURKOVÁ MarkétaSkKop8902:29,0jKPŽ_A_SM
12PERNOVÁ EvaSkKop8902:29,36ZMČR**
13POLEDNÍKOVÁ MarieLoBe8802:29,57ZMČR**
14GRATIASOVÁ ZuzanaSlLi8802:30,1pKP_SČ**
15DVOŘÁKOVÁ VeronikaPKHK8902:30,66VC Slávie*
16STAROŇOVÁ HanaSkKop8802:30,71VCKopřiv**
17KOLÁŘOVÁ HanaRPl8802:31,13ZMČR
18MAJCHEROVÁ PatricieSlPl8902:32,14VCTrutnova*
19PEČENÁ JitkaKSPKl8802:32,6MOPStČ1
20KALUŽOVÁ AndreaSkKop8902:32,8jKPŽ_A_SM
21RENDLOVÁ LenkaLoBe8902:32,96ZMČRd*
22KOŽELUHOVÁ EvaSlPl8902:33,12VCTrutnova*
23ŠINDELÁŘOVÁ DenisaRPl8802:33,41VCChomutov
24HRDLIČKOVÁ IvanaMiBo8902:33,92AXIS Cup
25NOVÁKOVÁ HanaPoPro8802:34,10VCTrnavy
vyhodnoceno 399 výkonů 132 mladších dorostenek / 14 / 14
400 m polohově - mladší dorostenky
04:50,23 
1ŘEHŮŘKOVÁ AlžbětaLoTr8905:03,74ZMČRd**
2POSPÍŠILOVÁ DitaOlymp8905:09,51ZMČR**
3FIALOVÁ TerezaSpPř8905:09,52InterWien**
4ZAPLETALOVÁ BarboraTeBr8805:11,24AXIS Cup*
5MORAVČÍKOVÁ MartinaBoh8805:11,52ZMČRd*
6MARCOŇOVÁ BarboraOlymp8805:13,6KPDr-Pha
7KRÁLOVÁ MiroslavaKSPKl8805:16,74ZMČR**
8PERNOVÁ EvaSkKop8905:17,63VCBrna**
9HÁJKOVÁ AnetaKIN8905:19,45LMČR d**
10ŽÁČKOVÁ LucieSkKop8805:19,67VCBrna**
11POLEDNÍKOVÁ MarieLoBe8805:19,9MOPStČ1**
12TRILCOVÁ MichaelaKPSOs8905:20,95ZMČR**
13LIBÁ MartinaBoh8905:22,4KPDr-Pha
14DLABAČOVÁ KateřinaBoh8905:22,41ZMČRd**
15FICHTLOVÁ ZuzanaRPl8805:24,14ZMČR*
16KOŽELUHOVÁ EvaSlPl8905:24,38VCBrna*
17ANDĚROVÁ MonikaPKHK8905:24,49ZMČRd**
18BULAŘOVÁ MartinaKPSOs8905:27,3jKPŽ_A_SM
19GRATIASOVÁ ZuzanaSlLi8805:27,8jKP_SČ
20KELBLOVÁ KristýnaTeBr8905:28,49AXIS Cup
21KOLÁŘOVÁ HanaRPl8805:29,1KPDr-ZČ
22ZEINEROVÁ LucieDeNá8905:29,4pKPADD_VČ*
23STOJANOVÁ AndreaSlČB8905:31,05ZMČRd**
24RENDLOVÁ LenkaLoBe8905:31,4MOPStČ1
25BENDOVÁ KristinaJiDo8805:31,62VCPříbrami
vyhodnoceno 189 výkonů 52 mladších dorostenek / 13 / 16
50 m prsa - mladší dorostenky
00:32,15 
1MAJCHEROVÁ PatricieSlPl8900:34,08ZMČRd**
2MORAVČÍKOVÁ MartinaBoh8800:34,16ZMČRd*
3FORMÁNKOVÁ PetraPoPro8800:34,43AXIS Cup*
4HRDLIČKOVÁ IvanaMiBo8900:35,00VCZnojma**
5RENDLOVÁ LenkaLoBe8900:35,2pKPDD_StČ**
6STAROŇOVÁ HanaSkKop8800:35,38ZMČR**
-DVORSKÁ PetraPKNJ8800:35,38ZMČRd**
8VÍŠKOVÁ KarolínaPKSvi8900:35,49ZMČR**
9JORDOVÁ EvaKouHu8900:35,63VCZnojma**
10KOLÁŘOVÁ HanaRPl8800:35,67ZMČRd**
11KRISTLOVÁ IvanaKoKa8800:35,88ZMČRd*
12DLABAČOVÁ KateřinaBoh8900:36,04ZMČRd**
13TREJBALOVÁ KristýnaStLit8800:36,27ZMČRd**
14LEDVINKOVÁ AdélaSlPl8800:36,36PlzSprinty*
15PERNOVÁ EvaSkKop8900:36,41ZMČR**
16ŽLABOVÁ MarkétaSlČB8900:36,45VCČBud
17ONDERKOVÁ MiroslavaKPSOp8800:36,9jKPDD_StM*
18LIBÁ MartinaBoh8900:37,24Neratovice
19ŠKOPOVÁ VeronikaTJHol8800:37,27JCHrKrálov
-POSPÍŠILOVÁ DitaOlymp8900:37,27JME*
21JORDOVÁ ZuzanaKouHu8900:37,32ZMČRd*
22BAUEROVÁ AlenaOlymp8800:37,37Praha2004*
23POPOVÁ NikolaSlPl8900:37,41KošařMem
24KUBÍKOVÁ JanaTŽTř8900:37,483xmotýlek
25JANÁSKOVÁ TerezaZlín8900:37,9jKPDD_StM
vyhodnoceno 291 výkonů 101 mladších dorostenek / 15 / 15
100 m prsa - mladší dorostenky
01:08,79 
1MORAVČÍKOVÁ MartinaBoh8801:13,11ZMČRd**
2FORMÁNKOVÁ PetraPoPro8801:13,48VCTrnavy*
3STAROŇOVÁ HanaSkKop8801:15,20VCKopřiv**
-MAJCHEROVÁ PatricieSlPl8901:15,20ZMČR**
5RENDLOVÁ LenkaLoBe8901:16,10ZMČRd**
6DLABAČOVÁ KateřinaBoh8901:16,90ZMČRd**
7HRDLIČKOVÁ IvanaMiBo8901:16,96VCZnojma**
8FIALOVÁ TerezaSpPř8901:17,23Pětiboj
9KOLÁŘOVÁ HanaRPl8801:17,70KošařMem**
10POSPÍŠILOVÁ DitaOlymp8901:17,95ZMČR**
11DVORSKÁ PetraPKNJ8801:18,21LMČR**
12PERNOVÁ EvaSkKop8901:18,38ZMČRd**
13VÍŠKOVÁ KarolínaPKSvi8901:18,60VCZnojma**
14ONDERKOVÁ MiroslavaKPSOp8801:19,56VCKopřiv*
15JORDOVÁ EvaKouHu8901:19,68VCZnojma**
16TREJBALOVÁ KristýnaStLit8801:19,8pKP_SČ**
17LEDVINKOVÁ AdélaSlPl8801:19,81AXIS Cup
18DVOŘÁKOVÁ VeronikaPKHK8901:19,90VC Slávie
19ZELENKOVÁ IvetaSCPAP8901:20,5pKPADD_VČ*
20POPOVÁ NikolaSlPl8901:20,76KošařMem
21ANDĚROVÁ MonikaPKHK8901:20,8pKPADD_VČ*
22BAUEROVÁ AlenaOlymp8801:21,0KPDr-Pha*
23KUBÍKOVÁ JanaTŽTř8901:21,17VCKopřiv
24KREMSEROVÁ AndreaLoBe8901:21,4pKPDD_StČ
25STOJANOVÁ AndreaSlČB8901:21,71Boubelík
vyhodnoceno 428 výkonů 139 mladších dorostenek / 16 / 15
200 m prsa - mladší dorostenky
02:29,45 
1MORAVČÍKOVÁ MartinaBoh8802:35,00ZMČR**
2FORMÁNKOVÁ PetraPoPro8802:37,49VCTrnavy*
3STAROŇOVÁ HanaSkKop8802:39,20ZMČRd**
4RENDLOVÁ LenkaLoBe8902:40,75ZMČRd**
5POSPÍŠILOVÁ DitaOlymp8902:40,97ZMČR**
6DLABAČOVÁ KateřinaBoh8902:43,6pKPDD_Pha**
7KOLÁŘOVÁ HanaRPl8802:43,61ZMČRd**
8FIALOVÁ TerezaUnOl8902:44,56ZMČRd*
9PERNOVÁ EvaSkKop8902:44,58ZMČR**
10TREJBALOVÁ KristýnaStLit8802:47,86ZMČRd**
11ONDERKOVÁ MiroslavaKPSOp8802:48,27VCKopřiv*
12ANDĚROVÁ MonikaPKHK8902:48,7pKPADD_VČ**
13MAJCHEROVÁ PatricieSlPl8902:48,83Praha2004*
14ZELENKOVÁ IvetaSCPAP8902:48,87ZMČRd*
15VÍŠKOVÁ KarolínaPKSvi8902:50,40ZMČRd**
16BAUEROVÁ AlenaOlymp8802:53,3KPDr-Pha*
17KUBÍKOVÁ JanaTŽTř8902:54,44VCKopřiv
18JORDOVÁ EvaKouHu8902:54,53VCBrna**
19SCHREIBOVÁ LenkaKIN8902:55,96ZMČRd*
20TRILCOVÁ MichaelaKPSOs8902:56,37JME
21POLEDNÍKOVÁ MarieLoBe8802:56,6MOPStČ4
22BINAROVÁ ZuzanaUSK8802:56,80ZMČRd*
23POPOVÁ NikolaSlPl8902:56,99KošařMem
24STOJANOVÁ AndreaSlČB8902:57,55Boubelík
25JORDOVÁ ZuzanaKouHu8902:58,01VCBrna*
vyhodnoceno 244 výkonů 81 mladších dorostenek / 15 / 16
50 m znak - mladší dorostenky
00:28,47 
1NOGOVÁ MartinaKPSOs8900:31,04ZMČR**
2ŠINDELÁŘOVÁ DenisaRPl8800:31,13ZMČR**
3ZAPLETALOVÁ BarboraTeBr8800:31,63JME**
4KOŽELUHOVÁ EvaSlPl8900:31,68ZMČR**
5BALABÁNOVÁ IvaKSPKl8800:32,1pKPDD_StČ*
6VOŇKOVÁ PetraKLSTe8900:32,51ZMČR**
7ZEINEROVÁ LucieDeNá8900:32,53VCČBud**
8LIBÁ MartinaBoh8900:32,67ZMČR**
9KAČMAŘOVÁ TerezaKPSOs8900:32,70ZMČRd**
10KORECOVÁ MichalaKLSTe8900:32,84JuniorPOL
11BALÍKOVÁ AlenaRPl8800:32,89ZMČRd**
12KREMSEROVÁ AndreaLoBe8900:32,99ZMČRd**
13SMRČKOVÁ KamilaTJZn8900:33,05ZMČR*
14STAROŇOVÁ HanaSkKop8800:33,18MCNJicina
15DIANOVÁ NatálieTJRo8900:33,22MCNJicina
16SKURKOVÁ MarkétaSkKop8900:33,25AXIS Cup
17KALČÍKOVÁ PetraSlPl8900:33,50PlzSprinty*
18STRAPKOVÁ MarkétaZlín8800:33,65ZMČRd*
19SEMELOVÁ MichaelaUSK8800:33,77LMČR d**
20POLEDNÍKOVÁ MarieLoBe8800:34,1MOPStČ4
21PEČENÁ JitkaKSPKl8800:34,2MOPStČ2*
22NOVÁKOVÁ AndreaSOPKo8900:34,4jKPDD_StČ*
23SPURNÁ JitkaPKČL8900:34,67Neratovice
24FORMÁNKOVÁ PetraPoPro8800:34,74InterWien
25KOLÁŘOVÁ HanaRPl8800:34,84Neratovice
vyhodnoceno 290 výkonů 100 mladších dorostenek / 13 / 15
100 m znak - mladší dorostenky
01:00,40 
1ŠINDELÁŘOVÁ DenisaRPl8801:05,86ZMČRd**
2NOGOVÁ MartinaKPSOs8901:06,80ZMČR**
3ZAPLETALOVÁ BarboraTeBr8801:07,13ZMČRd**
4KOŽELUHOVÁ EvaSlPl8901:07,87ZMČR**
5LIBÁ MartinaBoh8901:08,2KPDr-Pha**
6KREMSEROVÁ AndreaLoBe8901:08,59ZMČRd**
7MARCOŇOVÁ BarboraOlymp8801:08,62VCTrutnova
8MILLY KatarínaTeBr8801:08,96SmfDr-M
9KAČMAŘOVÁ TerezaKPSOs8901:09,41VCKopřiv**
10FIALOVÁ TerezaUnOl8901:09,43VaCZlína
11SKURKOVÁ MarkétaSkKop8901:09,62AXIS Cup*
-PEČENÁ JitkaKSPKl8801:09,62ZMČRd**
13SEJPKOVÁ TerezaPKVM8901:09,7FegoCup*
14STAROŇOVÁ HanaSkKop8801:09,70VCKopřiv
15BALABÁNOVÁ IvaKSPKl8801:09,8pKPDD_StČ*
16SPURNÁ JitkaPKČL8901:10,00VC Slávie*
17KORECOVÁ MichalaKLSTe8901:10,17JuniorPOL
18STRAPKOVÁ MarkétaZlín8801:10,5pKPŽAD_StM**
19SEMELOVÁ MichaelaUSK8801:10,61LMČR d**
20BALÍKOVÁ AlenaRPl8801:10,97ZMČRd*
21ZEINEROVÁ LucieDeNá8901:11,1pKPADD_VČ**
22SMRČKOVÁ KamilaTJZn8901:11,12ZMČRd*
23MACHKOVÁ MichaelaJPK8801:11,54ZávMládeže*
24POLEDNÍKOVÁ MarieLoBe8801:12,0MOPStČ1
25NOVÁKOVÁ AndreaSOPKo8901:12,14AXIS Cup*
vyhodnoceno 477 výkonů 149 mladších dorostenek / 14 / 16
200 m znak - mladší dorostenky
02:13,10 
1ŠINDELÁŘOVÁ DenisaRPl8802:21,56ZMČRd*
2ZAPLETALOVÁ BarboraTeBr8802:23,53ZMČRd**
3MARCOŇOVÁ BarboraOlymp8802:25,2KPDr-Pha
4KREMSEROVÁ AndreaLoBe8902:27,21ZMČRd**
5NOGOVÁ MartinaTŽTř8902:27,36VCKopřiv
6LIBÁ MartinaBoh8902:27,6KPDr-Pha*
7KORECOVÁ MichalaKLSTe8902:28,29JuniorPOL
8PEČENÁ JitkaKSPKl8802:29,13ZMČRd**
9FIALOVÁ TerezaUnOl8902:29,20VaCZlína
10ZEINEROVÁ LucieDeNá8902:29,63ZMČRd**
11SPURNÁ JitkaPKČL8902:29,9jKP_SČ*
12SEMELOVÁ MichaelaUSK8802:30,46ZMČR**
13MACHKOVÁ MichaelaJPK8802:30,65AXIS Cup**
14BALABÁNOVÁ IvaKSPKl8802:30,9pKPDD_StČ*
15SMRČKOVÁ KamilaTJZn8902:30,91VCBrna*
16KOŽELUHOVÁ EvaSlPl8902:31,43ZMČRd**
17HÁJKOVÁ AnetaKIN8902:32,19ZMČRd**
18GRATIASOVÁ ZuzanaSlLi8802:32,5jKP_SČ
19POLEDNÍKOVÁ MarieLoBe8802:32,9MOPStČ3
-STRAPKOVÁ MarkétaZlín8802:32,9pKPŽAD_StM**
21KAČMAŘOVÁ TerezaKPSOs8902:32,92ZMČRd**
22VOŇKOVÁ PetraKLSTe8902:34,43ZMČRd**
23NOVÁKOVÁ AndreaSOPKo8902:34,46AXIS Cup*
24BALÍKOVÁ AlenaRPl8802:34,62AXIS Cup**
25MARKOVÁ EvaJPK8802:35,74JME
vyhodnoceno 237 výkonů 74 mladších dorostenek / 14 / 16
poř.jménooddílroč.časzávodLZ
50 m volný způsob - mladší dorostenci
00:23,10 
1SMOLÍK JanSlPl8800:23,54PlzSprinty*
2SEDLÁK MartinSCPAP8800:23,64ZMČR**
3KELBL OndřejKomBr8800:24,31ZMČRd**
4ŠLECHTA MartinKPSOs8800:24,56ZMČRd**
5CZEBE JiříJPK8800:24,75ZMČRd**
6KRCHŇÁK DavidKomBr8900:24,89VCTrnavy**
7POLÁŠEK RadomírSkKop8900:25,02Trojutkání*
8HRNČÍŘ RomanKomBr8800:25,06ZMČRd**
9MACHYTKA RomanPKHK8800:25,12VCBrna**
10KADLEČEK DavidChÚ8900:25,15ZMČRd**
11MATUŠ JanSkKop8800:25,17AXIS Cup**
12BAĎURA MartinKPSOs8900:25,19VCBrna*
13ŘEHOŘ JanSlPl8900:25,31PlzSprinty
14ŠPITÁLNÍK VojtěchChÚ8900:25,32ZMČRd**
15HUBIČKA TomášSnKV8900:25,35Boubelík*
16DVOŘÁK MartinChÚ8800:25,37Boubelík*
17ZÁMEK JakubKomBr8800:25,58Trojutkání*
18PEŠEK FrantišekRPl8800:25,6KPDr-ZČ*
-TOMÁŠEK MartinZlín8800:25,6pKPŽAD_StM
20DUCHAČ OndřejPKPí8900:25,63PlzSprinty*
21VELDA JakubAšMB8900:25,70VaCZlína
22SPURNÝ MichalPKČL8800:25,74PlzSprinty
23VAŠATA JiříPKHK8800:25,78VCKroměř*
24MOTTL TomášLoBe8800:25,8pKPDD_StČ
25KOLEGAR TomášPKČL8800:25,89PlzSprinty
vyhodnoceno 780 výkonů 254 mladších dorostenců / 14 / 15
100 m volný způsob - mladší dorostenci
00:49,86 
1SEDLÁK MartinSCPAP8800:51,69ZMČRd**
2KELBL OndřejKomBr8800:52,06ZMČR**
3SMOLÍK JanSlPl8800:53,71ZMČR*
4KADLEČEK DavidChÚ8900:53,75ZMČRd**
5DOČKAL LiborKomBr8800:53,89VaCZlína
6HAVLÍK MartinTJZn8800:53,94VCTrutnova*
7SPURNÝ MichalPKČL8800:54,25ZMČR**
8ZOUHAR MichalZlín8900:54,26ZMČR*
9ŠLECHTA MartinKPSOs8800:54,35ZMČR*
10HRNČÍŘ RomanKomBr8800:54,66ZMČR*
11KRCHŇÁK DavidKomBr8900:54,70VCTrnavy**
12MATUŠ JanSkKop8800:54,79ZMČRd**
13CZEBE JiříJPK8800:54,81ZávMládeže**
-ŠPITÁLNÍK VojtěchChÚ8900:54,81ZMČRd**
15MACHYTKA RomanPKHK8800:54,83ZMČRd**
16POLÁŠEK RadomírSkKop8900:55,00Trojutkání*
-ŘEHOŘ JanSlPl8900:55,00VCBrna
18MOTTL TomášLoBe8800:55,1pKPDD_StČ*
19VEJŠKRAB MartinChÚ8900:55,2pKP_SČ*
20ZÁMEK JakubKomBr8800:55,24VCBrna
21KABUT TomášSkKop8800:55,28MCNJicina**
22POŠMOURNÝ JanKSPKl8800:55,4MOPStČ2*
23TOMÁŠEK MartinZlín8800:55,64LMČR d*
24BŘENDA MartinBoh8800:55,73ZMČR
25BAĎURA MartinTJVs8900:55,74Pětiboj
vyhodnoceno 832 výkonů 266 mladších dorostenců / 14 / 16
200 m volný způsob - mladší dorostenci
01:45,27 
1SPURNÝ MichalPKČL8801:55,28ZMČR**
2SEDLÁK MartinSCPAP8801:56,26ZMČRd**
3ZOUHAR MichalZlín8901:56,34ZMČR**
4ŠÍREK JaroslavPKČL8801:56,64ZMČRd**
5TOMÁŠEK MartinZlín8801:56,97VaCZlína**
6POŠMOURNÝ JanKSPKl8801:57,09ZMČR**
7HAVLÍK MartinTJZn8801:57,94JME
8BŘENDA MartinBoh8801:58,2KraulLouny**
9KELBL OndřejKomBr8801:58,33VCTrnavy*
10MATUŠ JanSkKop8801:58,59ZMČRd**
11DOČKAL LiborKomBr8801:58,60VCBrna
12MACHYTKA RomanPKHK8801:59,45VCTrnavy*
13JACHNO LukášKIN8801:59,57ZMČR**
14KADLEČEK DavidChÚ8901:59,62Boubelík**
15POLÁŠEK RadomírSkKop8901:59,66ZMČR**
16CZEBE JiříJPK8802:00,70JME**
17HRNČÍŘ RomanKomBr8802:00,80JME
18SCHWARZ JakubKomBr8802:01,20VCTrnavy
19KRCHŇÁK DavidKomBr8902:02,07VCTrnavy
20KOLEGAR TomášPKČL8802:02,39VCTrutnova
21MOTTL TomášLoBe8802:02,9pKPDD_StČ
22RAKUŠAN VojtěchLoNy8902:03,0pKPDD_StČ*
23ŠPITÁLNÍK VojtěchChÚ8902:03,03JME**
24URBANEC LuděkSKS8802:03,3pKPDD_Pha*
25HAŠLER JanKPSOs8802:03,44VCKopřiv
vyhodnoceno 543 výkonů 185 mladších dorostenců / 15 / 15
400 m volný způsob - mladší dorostenci
03:47,36 
1SPURNÝ MichalPKČL8804:02,99ZMČR**
2HAVLÍK MartinTJZn8804:05,77ZMČRd**
3ŠÍREK JaroslavPKČL8804:05,78ZMČRd**
4POŠMOURNÝ JanKSPKl8804:05,98ZMČR**
5TOMÁŠEK MartinZlín8804:07,85JuniorCYP**
6ZOUHAR MichalZlín8904:08,32ZMČRd**
7HAŠLER JanKPSOs8804:10,90ZMČRd**
8BŘENDA MartinBoh8804:11,51ZMČR**
9JACHNO LukášKIN8804:12,67ZMČRd**
10KALUS TomášKomBr8804:14,93ZMČRd*
11CZEBE JiříJPK8804:16,75LMČR d**
12POLÁŠEK RadomírSkKop8904:18,89ZMČR*
13MATUŠ JanSkKop8804:19,05VCBrna
14SCHÖPPEL JanKSPKl8804:20,5MOPStČ1
15URBANEC LuděkSKS8804:20,64Boubelík**
16TÁSLAR MarekLoTr8804:20,7pKPADD_VČ**
17SCHWARZ JakubKomBr8804:20,90ZMČR
18RAKUŠAN VojtěchLoNy8904:21,42ZMČRd*
19KABUT TomášSkKop8804:22,85ZMČRd**
20PYTEL FilipKIN8904:23,43VCPříbrami*
21MRŮZEK MichaelTJKr8904:23,8pKPŽA_SM*
22DOČKAL LiborKomBr8804:23,82ZMČR
23KRCHŇÁK DavidKomBr8904:24,01AXIS Cup
24HRABAL MartinZlín8804:24,25VaCZlína
25KOTLÁŘ MichalUSK8804:25,8KraulLouny
vyhodnoceno 322 výkonů 118 mladších dorostenců / 15 / 16
1500 m volný způsob - mladší dorostenci
15:16,08 
1SPURNÝ MichalPKČL8815:57,56ZMČR**
2POŠMOURNÝ JanKSPKl8816:11,31ZMČRd**
3ŠÍREK JaroslavPKČL8816:19,80VCBrna**
4TOMÁŠEK MartinZlín8816:20,03Trojutkání*
5ZOUHAR MichalZlín8916:48,82Trojutkání*
6JACHNO LukášKIN8816:51,31ZMČRd**
7HAVLÍK MartinTJZn8816:54,37LMČR d*
8BŘENDA MartinBoh8816:55,26VCPlzně*
9PYTEL FilipKIN8916:55,79LMČR*
10RUS JanKIN8916:56,74ZMČRd*
11HAŠLER JanKPSOs8817:03,59FinDruž*
12PICKA MatějJiDo8917:15,55ZMČRd*
13RAKUŠAN VojtěchLoNy8917:21,38ZMČRd**
14JARKOVSKÝ JakubLoTr8917:24,93ZMČRd*
15KOTLÁŘ MichalUSK8817:32,80Praha2004
16TÁSLAR MarekLoTr8817:35,48Vytrvalec**
17POLÁŠEK RadomírSkKop8917:35,63LMČR d*
18NOVÁK MatoušKLSTe8917:39,9pKP_SČ
19CZEBE JiříJPK8817:39,98Vytrvalec
20URBANEC LuděkSKS8817:47,4jKPDD_Pha*
21MRŮZEK MichaelTJKr8917:48,54ZMČR*
22SLEZÁK VáclavPoPro8817:57,00VaCZlína
23SVOBODA VojtěchKSPKl8917:59,1MOPStČ2
24POKORNÝ JakubSlLi8918:01,0jKP_SČ
25KNYTL JosefSlLi8918:05,8jKP_SČ
vyhodnoceno 190 výkonů 69 mladších dorostenců / 12 / 12
50 m motýlek - mladší dorostenci
00:24,90 
1KELBL OndřejKomBr8800:25,85ZMČR**
2HAVLÍK MartinTJZn8800:26,21VCBrna**
3SEDLÁK MartinSCPAP8800:26,24ZMČRd**
4ŠLECHTA MartinKPSOs8800:26,25ZMČRd**
5SMOLÍK JanSlPl8800:26,42LMČR*
6BAĎURA MartinKPSOs8900:26,72ZMČRd**
7VEJŠKRAB MartinChÚ8900:26,83ZMČR**
8DOČKAL LiborKomBr8800:27,06JME
-HRNČÍŘ RomanKomBr8800:27,06ZMČRd**
10KADLEČEK DavidChÚ8900:27,09Boubelík**
11TROJAN JakubUSK8800:27,16ZMČRd**
12MATUŠ JanSkKop8800:27,18ZMČRd**
13DUCHAČ OndřejPKPí8900:27,38ZMČRd*
14ŘEHOŘ JanSlPl8900:27,52VCBrna
15KOLEGAR TomášPKČL8800:27,59PlzSprinty*
16KOKEŠ MichalSlPl8900:27,75VCBrna**
17MOTTL TomášLoBe8800:27,80ZMČRd*
18MACHYTKA RomanPKHK8800:27,82JME**
19KALUS TomášKomBr8800:27,89VCBrna
20KABUT TomášSkKop8800:27,96JCHrKrálov**
21ZOUHAR MichalZlín8900:27,99MCNJicina
22VAŠATA JiříPKHK8800:28,24VCKroměř
23SCHWARZ JakubKomBr8800:28,29Praha2004
24PLASS JakubKIN8800:28,32JCHrKrálov
25LEDL PetrMoP8900:28,39Boubelík
vyhodnoceno 468 výkonů 169 mladších dorostenců / 14 / 16
100 m motýlek - mladší dorostenci
00:54,69 
1HAVLÍK MartinTJZn8800:56,53ZMČRd**
2KELBL OndřejKomBr8800:57,03ZMČR**
3ŠLECHTA MartinKPSOs8800:58,00ZMČRd**
4HRNČÍŘ RomanKomBr8800:58,72ZMČRd**
5SEDLÁK MartinSCPAP8800:59,21VCTrutnova
6PAVELEC MartinKomBr8900:59,32ZMČRd**
7VEJŠKRAB MartinChÚ8900:59,8pKP_SČ**
8DOČKAL LiborKomBr8801:00,03JME**
9MATUŠ JanSkKop8801:00,35VCKopřiv
10TROJAN JakubUSK8801:00,67ZMČRd**
11KADLEČEK DavidChÚ8901:00,7pKP_SČ
12KABUT TomášSkKop8801:00,93ZMČRd**
13BAĎURA MartinTJVs8901:00,963xmotýlek
14PLASS JakubKIN8801:01,17ZMČRd**
15ŠÍREK JaroslavPKČL8801:01,53VC Slávie
16MOTTL TomášLoBe8801:01,58ZMČRd*
17KALUS TomášKomBr8801:01,66JME*
18KOLEGAR TomášPKČL8801:01,67VCTrutnova
19MACHYTKA RomanPKHK8801:01,68JME*
20ZÁMEK JakubKomBr8801:02,22VCTrutnova
21JACHNO LukášKIN8801:02,63ZMČRd**
22JEŽEK JiříChpL8901:02,64ZMČRd*
23BŘENDA MartinBoh8801:02,73VC Slávie
24SCHWARZ JakubKomBr8801:02,93JCHrKrálov
25HRABAL MartinZlín8801:02,99ZMČRd*
vyhodnoceno 540 výkonů 164 mladších dorostenců / 12 / 15
200 m motýlek - mladší dorostenci
02:00,31 
1HAVLÍK MartinTJZn8802:04,66ZMČR**
2KELBL OndřejKomBr8802:10,33VCTrnavy
3PAVELEC MartinKomBr8902:12,10ZMČRd**
4ZOUHAR MichalZlín8902:14,13VaCZlína
5MATUŠ JanSkKop8802:15,103xmotýlek
6ŠÍREK JaroslavPKČL8802:15,32ZMČRd**
7PLASS JakubKIN8802:17,03ZMČR**
8KABUT TomášSkKop8802:17,04ZMČRd**
9JACHNO LukášKIN8802:17,41ZMČRd**
10RAKUŠAN VojtěchLoNy8902:17,7pKPDD_StČ**
11ŠLECHTA MartinKPSOs8802:17,943xmotýlek*
12JEŽEK JiříChpL8902:18,62ZMČRd*
13HRABAL MartinZlín8802:19,53ZMČRd*
14URBANEC LuděkSKS8802:19,9pKPDD_Pha**
15BAĎURA MartinTJVs8902:20,193xmotýlek
16BŘENDA MartinBoh8802:20,2pKPDD_Pha
17TROJAN JakubUSK8802:20,31ZMČRd**
18LEDL PetrMoP8902:20,61ZMČRd**
19KRCHÁK ZdeněkKPSOs8902:22,8pKPŽA_SM*
20VEJŠKRAB MartinChÚ8902:22,82Boubelík
21REISSKUP VilémSlHa8802:23,373xmotýlek
22PUCHAR OndřejKLSTe8902:23,5pKP_SČ**
23JANULÍK TomášUSK8802:23,54ZMČRd*
24HRNČÍŘ RomanPKHK8802:24,20VCOstravy*
25POŠMOURNÝ JanKSPKl8802:24,8MOPStČ3
vyhodnoceno 220 výkonů 66 mladších dorostenců / 13 / 15
200 m polohově - mladší dorostenci
02:03,65 
1KELBL OndřejKomBr8802:07,86ZMČRd**
2SCHWARZ JakubKomBr8802:09,80ZMČRd**
3MATUŠ JanSkKop8802:11,12ZMČR**
4SCHÖPPEL JanKSPKl8802:11,76Trojutkání**
5DOČKAL LiborKomBr8802:11,87ZMČR**
6BAĎURA MartinKPSOs8902:12,52ZMČRd**
7ZOUHAR MichalZlín8902:13,58VaCZlína
8ZÁMEK JakubKomBr8802:13,67VCTrutnova**
9KRCHŇÁK DavidKomBr8902:13,87VCTrnavy*
10KOLEGAR TomášPKČL8802:14,20Boubelík**
11POŠMOURNÝ JanKSPKl8802:14,96ZMČRd**
12KABUT TomášSkKop8802:15,78ZMČRd**
13HAŠLER JanKPSOs8802:16,70AXIS Cup
14RUS JanKIN8902:16,73ZMČRd*
15JARKOVSKÝ JakubLoTr8902:17,76ZMČRd*
16SPURNÝ MichalPKČL8802:17,91VC Slávie
17BŘENDA MartinBoh8802:18,0pKPDD_Pha
-VILČKO AdamUSK8802:18,0pKPDD_Pha*
19HRNČÍŘ RomanKomBr8802:18,10JME
20PAVELEC MartinKomBr8902:18,11Trojutkání*
21POLÁŠEK RadomírSkKop8902:18,24ZMČRd*
22TÁSLAR MarekLoTr8802:18,25ZMČRd*
23SVOBODA VojtěchKSPKl8902:18,98ZMČR*
24JACHNO LukášKIN8802:19,02ZMČR**
25POLA TomášSKS8902:19,64ZMČRd*
vyhodnoceno 488 výkonů 178 mladších dorostenců / 12 / 19
400 m polohově - mladší dorostenci
04:21,23 
1SCHWARZ JakubKomBr8804:35,95ZMČRd**
2SCHÖPPEL JanKSPKl8804:38,27Trojutkání**
3BAĎURA MartinTJVs8904:46,25Trojutkání*
4POŠMOURNÝ JanKSPKl8804:46,62ZMČRd**
5KELBL OndřejKomBr8804:47,36JuniorCYP
6DOČKAL LiborKomBr8804:48,92VCBrna*
7MATUŠ JanSkKop8804:49,65LMČR d*
8JACHNO LukášKIN8804:49,9*ZMČRd**
9JARKOVSKÝ JakubLoTr8904:52,92ZMČRd*
10KALUS TomášKomBr8804:53,28VCBrna
11REISSKUP VilémSlHa8804:54,15ZMČR**
12TÁSLAR MarekLoTr8804:55,0jOP_SČ**
13SVOBODA VojtěchKSPKl8904:55,96VCBrna**
14KOLEGAR TomášPKČL8804:58,15ZMČRd**
15VILČKO AdamUSK8804:58,20Boubelík*
16RAKUŠAN VojtěchLoNy8904:58,31ZMČR**
17LEDL PetrMoP8904:58,74ZMČRd*
18ŠTĚPÁN DanielKSPKl8804:59,6pKPDD_StČ**
19ŠÍREK JaroslavPKČL8804:59,90AXIS Cup
20NOVÁK TomášRPl8805:00,2KPDr-ZČ
21PAVELEC MartinKomBr8905:00,32AXIS Cup*
22HAŠLER JanKPSOs8805:03,03VCBrna
23NOVÁK MatoušKLSTe8905:03,8pKP_SČ
24SPURNÝ MichalPKČL8805:05,18VCČBud
25POKORNÝ JakubSlLi8905:05,9jKP_SČ*
vyhodnoceno 231 výkonů 75 mladších dorostenců / 13 / 15
50 m prsa - mladší dorostenci
00:28,19 
1NOVÁK TomášSlPl8800:30,45ZMČRd**
2HAŠLER JanKPSOs8800:30,67ZMČRd**
3NOVOTNÝ DavidKomBr8900:31,36VCBrna**
4RŮŽIČKA PetrChÚ8800:31,59ZMČRd**
5ŠLECHTA MartinKPSOs8800:31,64ZMČRd**
6VAŠATA JiříPKHK8800:31,73AXIS Cup**
7KOLEGAR TomášPKČL8800:31,81PlzSprinty**
8RAMBOUSEK DanJPK8900:31,92ZMČRd**
9STŘÍŽ MarekKomBr8900:32,07ZMČRd**
10SCHÖPPEL JanKSPKl8800:32,13AXIS Cup**
11KADLEČEK DavidChÚ8900:32,47ZMČRd*
12KŘIVÁNEK PetrKIN8900:32,59LMČR d*
13PUNDA OndřejUSK8800:32,63Boubelík**
14ELHENICKÝ JanLoTr8900:32,65ZMČRd**
15MATUŠ JanSkKop8800:32,73VCBrna
16LEDL PetrMoP8900:32,8OP_MoP*
17HASCH MichalSlPl8800:32,83PlzSprinty**
18BAĎURA MartinTJVs8900:33,1jKPDD_StM*
19BERKA JanSKS8800:33,11ZMČRd*
20KRCHŇÁK DavidKomBr8900:33,12VCOstravy*
21VILČKO AdamUSK8800:33,2pKPDD_Pha**
22ŘEHOŘ JanSlPl8900:33,25PlzSprinty
-ŠPIČÁK DavidKomBr8900:33,25ZMČRd*
24SCHWARZ JakubKomBr8800:33,33VCČBud
25FAJKOŠ DavidSlHa8800:33,41MCNJicina*
vyhodnoceno 397 výkonů 145 mladších dorostenců / 17 / 19
100 m prsa - mladší dorostenci
01:02,49 
1NOVÁK TomášSlPl8801:05,21ZMČR**
2HAŠLER JanKPSOs8801:06,23ZMČR**
3NOVOTNÝ DavidKomBr8901:07,01ZMČRd**
4SCHÖPPEL JanKSPKl8801:07,04ZMČRd**
5HASCH MichalSlPl8801:07,86ZMČRd*
6RAMBOUSEK DanJPK8901:08,20ZMČRd**
7KELBL OndřejKomBr8801:08,38VCTrutnova
8ŠLECHTA MartinKPSOs8801:08,50ZMČRd**
9STŘÍŽ MarekKomBr8901:08,71JME**
10KOLEGAR TomášPKČL8801:08,98ZMČR**
11KRCHŇÁK DavidKomBr8901:09,11VCTrnavy*
12SCHWARZ JakubKomBr8801:09,31JME
13ELHENICKÝ JanLoTr8901:09,44ZMČRd**
14BAĎURA MartinTJVs8901:09,76Pětiboj
15BERKA JanSKS8801:09,97ZMČRd*
16KŘIVÁNEK PetrSnJH8901:10,03AXIS Cup*
17VAŠATA JiříPKHK8801:10,27AXIS Cup**
18RŮŽIČKA PetrChÚ8801:10,4pKP_SČ*
19VILČKO AdamUSK8801:11,01VCPlzně*
20PUNDA OndřejUSK8801:11,3pKPDD_Pha**
21KADLEČEK DavidChÚ8901:11,7pKP_SČ
22MATUŠ JanSkKop8801:11,85FinDruž
23LEDL PetrMoP8901:12,0OP_MoP
24ŠPIČÁK DavidKomBr8901:12,18JME
25VACULÍK LukášZlín8901:12,7pKPŽAD_StM
vyhodnoceno 573 výkonů 185 mladších dorostenců / 13 / 15
200 m prsa - mladší dorostenci
02:15,98 
1SCHÖPPEL JanKSPKl8802:20,34ZMČR**
2NOVÁK TomášSlPl8802:20,49ZMČR**
3HAŠLER JanKPSOs8802:20,69ZMČR**
4HASCH MichalSlPl8802:25,90ZMČR**
5NOVOTNÝ DavidKomBr8902:26,31JME**
6RAMBOUSEK DanJPK8902:27,79ZMČRd**
7SCHWARZ JakubKomBr8802:28,27VCTrnavy
8STŘÍŽ MarekKomBr8902:29,07VCBrna**
9KOLEGAR TomášPKČL8802:29,27Boubelík*
10BERKA JanSKS8802:30,29ZMČRd*
11VILČKO AdamUSK8802:31,25ZMČRd**
12ELHENICKÝ JanLoTr8902:31,69ZMČRd**
13PUNDA OndřejUSK8802:32,19Boubelík**
14JARKOVSKÝ JakubLoTr8902:33,42ZMČRd*
15RŮŽIČKA PetrChÚ8802:34,64ZMČRd**
16ŠLECHTA MartinKPSOs8802:35,24Praha2004
-KŘIVÁNEK PetrKIN8902:35,24LMČR d*
18KVIS PetrMoP8902:35,53ZMČRd*
19MATUŠ JanSkKop8802:35,79FinDruž
20ŠTĚPÁN DanielKSPKl8802:36,5MOPStČ1**
21POKORNÝ JakubSlLi8902:37,90ZMČRd*
22NEDBAL JakubZlín8802:38,44VaCZlína
23HOLENDA JanSlPl8902:38,85VCBrna
24LISTÍK TomášOlymp8802:39,3pKPDD_Pha*
25HUDEC JanMiBo8802:39,64VCZnojma
vyhodnoceno 336 výkonů 105 mladších dorostenců / 15 / 16
50 m znak - mladší dorostenci
00:26,18 
1BAĎURA MartinKPSOs8900:27,63ZMČR**
2ZÁMEK JakubKomBr8800:27,69VCBrna**
3SEDLÁK MartinSCPAP8800:28,07ZMČRd**
4IGARI VojtěchKPSOs8900:28,71ZMČRd**
5MOTTL TomášLoBe8800:28,83ZMČRd*
6RUS JanKIN8900:29,24ZMČR**
7KOLEGAR TomášPKČL8800:29,29PlzSprinty*
8SCHWARZ JakubKomBr8800:29,37VCBrna*
9DOČKAL LiborKomBr8800:29,60AXIS Cup*
-TERNA DavidZlín8900:29,60ZMČRd**
11KOKEŠ MichalSlPl8900:29,61PlzSprinty**
12PŘÍKOP MichalChÚ8900:29,67ZMČRd**
13ZOUHAR MichalZlín8900:29,85MCNJicina
14SCHÖPPEL JanKSPKl8800:29,9MOPStČ1
15REISSKUP VilémSlHa8800:29,90ZMČRd**
16POŠMOURNÝ JanKSPKl8800:30,0MOPStČ1
17THIEL DanielChÚ8900:30,05JME*
18LEDL PetrMoP8900:30,22ZMČRd**
19ŠLECHTA JakubPKVM8800:30,35VCBrna**
20MATUŠ JanSkKop8800:30,36MCNJicina
21SPURNÝ MichalPKČL8800:30,60PlzSprinty
22LANG RomanSOPKo8900:31,0pKPDD_StČ*
23POLÁŠEK RadomírSkKop8900:31,03MCNJicina
24DUCHAČ OndřejPKPí8900:31,05PlzSprinty
25GRUSZKA LukášKPSOs8800:31,08VCBrna
vyhodnoceno 331 výkonů 132 mladších dorostenců / 14 / 14
100 m znak - mladší dorostenci
00:56,58 
1ZÁMEK JakubKomBr8800:58,86JME**
2BAĎURA MartinKPSOs8900:58,94ZMČR**
3KELBL OndřejKomBr8800:59,66ZMČRd*
4SCHWARZ JakubKomBr8801:00,45ZMČR**
5DOČKAL LiborKomBr8801:01,75VCTrnavy*
6RUS JanKIN8901:01,96ZMČR**
7ZOUHAR MichalZlín8901:02,03ZMČRd**
8POŠMOURNÝ JanKSPKl8801:02,05ZMČRd**
9MOTTL TomášLoBe8801:02,25ZMČRd*
10THIEL DanielChÚ8901:02,79ZMČRd**
11IGARI VojtěchKPSOs8901:02,8pKPŽA_SM**
12SCHÖPPEL JanKSPKl8801:02,97VCPříbrami*
13REISSKUP VilémSlHa8801:03,02ZMČRd**
14HRNČÍŘ RomanKomBr8801:03,13VCTrutnova
15KOKEŠ MichalSlPl8901:03,46ZMČRd**
16CZEBE JiříJPK8801:03,77ZávMládeže
17MACHYTKA RomanPKHK8801:03,92ZMČRd*
18SPURNÝ MichalPKČL8801:03,97VCTrutnova
19SEDLÁK MartinSCPAP8801:04,47AXIS Cup*
20TERNA DavidZlín8901:04,8pKPŽAD_StM*
21ŠLECHTA MartinKPSOs8801:04,88Pětiboj
22POLÁŠEK RadomírSkKop8901:04,9jKPŽ_A_SM
-PŘÍKOP MichalChÚ8901:04,9pKP_SČ**
24ŠLECHTA JakubPKVM8801:05,07VCBrna*
25SVOBODA VojtěchKSPKl8901:05,12VCBrna*
vyhodnoceno 530 výkonů 179 mladších dorostenců / 15 / 16
200 m znak - mladší dorostenci
02:00,84 
1ZÁMEK JakubKomBr8802:04,47VCBrna**
2BAĎURA MartinKPSOs8902:06,58ZMČRd**
3SCHWARZ JakubKomBr8802:08,17ZMČRd*
4RUS JanKIN8902:08,90ZMČRd**
5ZOUHAR MichalZlín8902:10,21VaCZlína*
6DOČKAL LiborKomBr8802:11,67VCTrnavy*
7THIEL DanielChÚ8902:13,23ZMČRd**
8SCHÖPPEL JanKSPKl8802:14,71AXIS Cup**
9REISSKUP VilémSlHa8802:14,86VCZnojma**
10KALUS TomášKomBr8802:15,76ZMČR**
11SVOBODA VojtěchKSPKl8902:16,28ZMČRd**
12MOTTL TomášLoBe8802:16,81ZMČRd*
13JARKOVSKÝ JakubLoTr8902:16,95ZMČRd*
14HRABAL MartinZlín8802:17,72ZMČRd*
15PŘÍKOP MichalChÚ8902:18,3pKP_SČ**
16POLÁŠEK RadomírSkKop8902:19,30VCBrna
17CZEBE JiříJPK8802:19,51JME
18SPURNÝ MichalPKČL8802:20,11AXIS Cup
19MRŮZEK MichaelTJKr8902:20,59ZMČRd*
20KRCHŇÁK DavidKomBr8902:21,09VCTrnavy
21BARTOŠ MatějMoP8802:22,02VCBrna*
22IGARI VojtěchKPSOs8902:23,1pKPŽA_SM
23ŠLECHTA JakubPKVM8802:23,13ZMČRd**
24BAUER MartinBoh8902:23,3pKPDD_Pha*
25ŠLECHTA MartinKPSOs8802:23,69FinDruž
vyhodnoceno 289 výkonů 93 mladších dorostenců / 13 / 16


V Registru výkonů bylo nalezeno 75 závodů, kterých se zúčastnili plavci této věkové kategorie. Zaznamenáno je 12783 jejich výkonů ve vyhodnocených disciplínách. V následující tabulce je seznam vyhodnocených závodů.

zkratkaplný název závodumístobazénpzndatum konání
17listopadMemoriál 17. listopaduOlomouc50R23.10.
3xmotýlekKarvinský motýlkářský trojbojKarviná25K20.03.
AXIS CupAXIS CupJihlava25R06.03. - 07.03.
BoubelíkMemoriál Jaromíra BoubelíkaRoudnice n/L25K04.12. - 05.12.
ChebVodníkChebský vodníkCheb25K06.03.
EuroMeetLuxembourg Euro MeetLUX50R24.01. - 25.01.
FegoCupFego CupBrno25R18.12.
FinDružFinále soutěže družstevPlzeň50K27.03. - 28.03.
InterWienInternationales Austria Wien Schwimm-MeeVídeň50R23.04. - 25.04.
ISM2004International Swim Meeting 2004Berlín50K12.03. - 14.03.
JCHrKrálovJarní pohár města Hradce KrálovéH.Králové50R08.05. - 09.05.
JCŽilinyJarní cena ŽilinyŽilina50R13.03. - 14.03.
jKPDD_PhaKPDD PrahaPraha-Podolí50K14.05. - 15.05.
jKPDD_StČKPDD Střední ČechyPraha-Podolí50K14.05. - 15.05.
jKPDD_StMKPDD Střední MoravaZlín50K05.06.
jKP_SČKP Severní ČechyLitoměřice25K29.05. - 30.05.
jKPŽ_A_SMKPŽ A Severní MoravaKarviná25K28.05. - 29.05.
jKPŽ_A_StMKPŽ A Střední MoravaProstějov25K15.05. a 23.05.
JMEO pohár Jihomoravské energetikyBrno - Lesná25R06.11.
jOP_SČOP SČ TrutnovTrutnov25K15.04.
JuniorCYPMultinations Youth MeetCYP Limmasol50K03.04. - 04.04.
JuniorPOLMezistátní utkání starčích juniorůPOL Oswiecim50K03.04. - 04.04.
KošařMemKošařův memoriálPlzeň-Radbuza25K17.04.
KPDr-PhaPřebor Prahy družstevPraha-Strahov25K15.01. - 16.01.
KPDr-StČPřebor StČ družstevPříbram25K31.01.
KPDr-ZČPřebor ZČ družstevPlzeň25K31.01.
KraulLounyKraulařský vícebojLouny25K27.03.
LipánekAšský lipánek25K10.04. - 11.04.
LMČRLetní mistrovství ČRPardubice50R02.07. - 04.07.
LMČR dLetní mistrovství ČR dorostuPraha-Podolí50R26.06. - 27.06.
MCNJicinaMalá cena Nového JičínaNový Jičín25K17.10.
MOPOpavaMeziokresní přebor žactva a dorostuOpava25R22.10.
MOPStČ1Krajská základní soutěž 2004 - 1. koloKladno25K10.04.
MOPStČ2Krajská základní soutěž 2004 - 2. koloHořovice25K24.04.
MOPStČ3Krajská základní soutěž 2004 - 3. koloKladno25K02.10.
MOPStČ4Krajská základní soutěž 2004 - 4. koloPříbram25K16.10.
MOPTrutnovMeziokresní přebor pro okresy Jičín, SemTrutnov25K21.10.
NeratoviceNeratovický pohárNeratovice25K17.01.
OP_MoPLetní oddílové přebory MotorletuPraha-Radlice25K22.06. a 24.06.
PCLitoměřiPodzimní cena města LitoměřicLitoměřice25K02.10.
PětibojPlavecký pětiboj o pohár starosty městaMohelnice25K10.04. - 11.04.
pKPADD_VČKrajský přebor staršího žactva, dorostu a dospělýchChrudim25K13.11. - 14.11.
pKPDD_PhaKPDD Praha a Střední ČechyKladno25K05.11. - 06.11.
pKPDD_StČKPDD Praha a Střední ČechyKladno25K05.11. - 06.11.
pKP_SČOblastní přebor Severní ČechyLitoměřice25K13.11. - 14.11.
pKPŽAD_StMOblastní přebor žactva A a dorostu - Střední MoravaZlín25K13.11. - 14.11.
pKPŽA_SMOblastní přebor žactva A - Severní MoravaKarviná25K12.11. - 13.11.
pKPŽ_B_StMKPŽ B Střední MoravaProstějov25K06.11. - 07.11.
PlzSprintyPlzeňské sprintyPlzeň Slovany25R23.10.
Praha2004Praha 2004Praha-Podolí50R04.06. - 06.06.
SmfDr-ČSemifinále soutěže družstev - ČechyPraha50K13.03. - 14.03.
SmfDr-MSemifinále soutěže družstev - MoravaZlín50K13.03. - 14.03.
TrojutkáníMezistátní trojutkání juniorůSVK Spiš.Nová Ve25R15.05. - 16.05.
TřebovLokoCena Třebovské lokomotivyČeská Třebová25K17.04. - 18.04.
VaCZlínaVánoční cena města ZlínaZlín25R18.12. - 19.12.
VC SlávieVC SK SlaviaPraha-Eden25K20.03.
VCBrnaVelká cena BrnaBrno - Lesná25R13.11. - 14.11.
VCChomutovVC ChomutovaChomutov50K22.05. - 23.05.
VCDomažlicVelká cena ChodskaGRE Atény25R18.09. - 19.09.
VCČBudVelká cena Českých BudějovicČ.Budějovice50R17.04. - 18.04.
VCKopřivVelká cena města KopřivniceKopřivnice25K28.02. - 29.02.
VCKroměřVelká cena města KroměřížKroměříž25K24.10.
VCOstravyVelká cena OstravyOstrava50K03.04. - 04.04.
VCPlzněVelká cena PlzněPlzeň Radbuza25K09.10.
VCPříbramiVC PříbramiPříbram25K07.02. - 08.02.
VCSlovenVC SlovenskaSVK Bratislava50R28.05. - 30.05.
VCTrnavyO pohár města TrnavyTrnava25R20.03. - 21.03.
VCTrutnovaVelká cena města TrutnovaTrutnov25R09.10. - 10.10.
VCZnojmaVelká cena ZnojmaZnojmo25K11.12. - 12.12.
VytrvalecPlzeňský vytrvalecPlzeň-Slovany50R21.02. - 22.02.
VřídloPohár karlovarského VřídlaKarlovy Vary50R12.06.
ZávMládežeZávody mládežeJihlava25K17.04.
ZMČRZimní mistrovství ČRChomutov25K26.11. - 28.11.
ZMČRdZimní mistrovství ČR dorostuTrutnov25K11.12. - 12.12.
ŠtúrovoŠtúrovské stovkyŠtúrovo50R04.09.

Legenda: sloupec pzn v předchozí tabulce vyjadřuje úplnost výsledků vyhodnocených závodů. K = kompletní, R = výkony všech českých plavců, N = neúplné, chybí některé disciplíny, M = neúplné, pouze několik výkonů.

autor: mtb | komentářů: 1