LMČR B 18. - 19.6.

Vydáno dne 27. 06. 2005 (počet přístupů 2540)

Osmé místo Jakuba VOJTOVIČE na trati 1 500 m volný způsob byl nejvýraznější úspěch našich plavců na LMČR mladšího žactva v Plzni.

10200 Z03:05,3281500 K21:10,56

Výsledky štafet zatím nejsou dostupné pomocí Výpisu z Registru výkonů. Kompletní výsledky tohoto závodu jsou např. na stránkách ČSPS.

Hodnocení Jardy Lochmana:
"Mistrovství republiky mladších žáků se zúčastnili tři naši plavci Ondřej Kopecký, Jakub Vojtovič a Martin Havlín. Ročník 93 a 94 nepatří v našem oddílu k nejsilnějším, ale i tak byl cíl na začátku sezony plavat štafetu. Pro Ondru a Jakuba to byly vůbec první velké závody a přijeli hlavně sbírat zkušenosti.
Cíl se nám bohužel nepovedlo splnit, ale kluci zaplavali podle očekávání a tak jsem byl i tak spokojen. Jakub a Martin ukázali, že jsou na tom po technické stránce celkem slušně a od září se mohou těšit na tréninky v Čisťochově skupině. Ondru čeká ještě jeden rok ve dvojce."

Žádný z plavců pražských oddílů si neodvezl z Plzně zlato. Mezi dvanáctiletými se ale na stupně vítězů prosadili Klára KUČEROVÁ, Cyril DUNDĚRA, Martin JEDLINSKÝ (všichni USK) a Václav JENŠÍ z Olympu. Mezi jedenáctiletými pak jenom Erika ŠTĚPÁNKOVÁ ze Slávie.