Pohár ČR desetiletých

Vydáno dne 19. 12. 2005 (počet přístupů 2691)

Tři medailová umístění získali naši plavci na Poháru ČR desetiletých v Domažlicích. O všechny se zasloužily štafety žákyň. A i když se ve štafetách tentokrát sešla co do počtu slabší konkurence než v létě, obě naše štafety zaplavaly o třídu lépe než na podzimních KPŽ C. Navíc silnější štafeta opět výrazně posunula oddílové rekordy.

V individuálních disciplínách jsme získali 12 umístění do desátého místa. Nejblíže medailovému úspěchu byla dvakrát čtvrtá Šárka VÝBORNÁ. Na medaili ovšem nestačil ani překonání oddílového rekordu na 100 m znak.

16100 Z01:37,525100 Z01:47,1

žákyně SK Motorlet A 1. 4x50 K 02:27,2 TICHÁČKOVÁ, PIKHARTOVÁ, VOHRYZKOVÁ, VÝBORNÁ
žákyně SK Motorlet B 3. 4x50 K 02:42,1 BOŠKOVÁ, RŮŽIČKOVÁ, KULTOVÁ, HOUDKOVÁ
žákyně SK Motorlet A 2. 4x50 O 02:44,0 VÝBORNÁ, PIKHARTOVÁ, VOHRYZKOVÁ, TICHÁČKOVÁ
žákyně SK Motorlet B 4. 4x50 O 02:58,9 RŮŽIČKOVÁ, BOŠKOVÁ, HOUDKOVÁ, KULTOVÁ

Výsledky štafet zatím nejsou dostupné pomocí Výpisu z Registru výkonů. Porovnání všech výkonů plavců Motorletu v tomto závodě s jejich dosavadními osobními rekordy je dostupné pod položkou "MoP výkony" v menu. Modře podbarvené časy jsou nové oddílové rekordy.

Takže do Prahy si z Domažlic vezla medaile pouze Kateřina SUCHANOVÁ z Olympu. Ale ani ona nedokázala zvítězit. A to přitom ve své kategorii v Praze drží několik nejlepších výkonů na KPŽ C v tomto století. Ale vše má ona i ostatní desetiletí plavci teprve před sebou.