ZMČR dorostu

Vydáno dne 20. 12. 2005 (počet přístupů 2556)

"8 medailí na mistrovství naši plavci ještě nikdy nezískali. A to i přes to, že onemocněl Petr LEDL, náš nejúspěšnější plavec na letním dorosteneckém mistrovství. Hlavní zásluhu na tom měla Tereza HROMÁDKOVÁ, která získala hned pět cenných kovů a to včetně toho nejcennějšího na trati 100m prsa. Svoji všestrannost Terka potvrdila, když se umístila ještě na polohovce a znakových tratích. Ondřej FIEDLER byl druhým naším medailistou. Za skvělé výsledky vybojoval tři třetí místa a je jasné, že ani v kategorii dospělých se neztratí. Budeme mu ale hlavně držet palce při maturitě a přijímačkách na vysokou školu. Výborně zaplavali i Renáta SKALICKÁ, Tereza VAŠINOVÁ a Pavel PÍCHA. Všichni zaplavali většinu svých tratí do desátého místa. Pouze Matěj BARTOŠ nebyl v ideální formě, ale vzhledem k jeho nemocem se to dalo očekávat. Bude pro náš tým opravdu hodně těžké toto mistrovství v létě překonat?

Závody v Trutnově jsou tradičně jedny z nejlepších v republice a tak nemám co bych organizaci vytknul. Takže děkuji pořadatelům za dobré závody a dobré ubytování." Takto zhodnotil závod trenér Lukáš Stříteský.

Přehled startů plavců Motorletu - ZMČR dorostu   Trutnov   17. a 18. prosince 2005
PÍCHA Pavel9010. 100 M 01:02,78* 3%  05/10_VCPrahy01:04,91

Výsledky závodu jsou dostupné pomocí programu Výpis výsledků z Registru výkonů. Zatím ale nebsahují výsledky štafet. Ve sloupci "rozdíl" je provedeno porovnání osobního rekordu s výkonem na ZMČR dorostu. Pokud byl překonán, je v tomto sloupečku "*". Modře podbarvené časy jsou zároveň nové oddílové rekordy dorostu.

autor: mtb | komentářů: 4