Mezinárodní trojutkání kadetů v Bratislavě

Vydáno dne 09. 05. 2007 (počet přístupů 2786)

První květnový víkend se v bratislavské padesátce poměřili reprezentační výběry kadetů Slovenska, Polska a Česka. V českém reprezentačním výběru nechyběl ani Michal LEDL, který již podruhé splnil na trati 50 m volný způsob limit pro EYOF (více viz Jarní cena Prahy) a zároveň na této trati byl i nejrychlejší. Vyjma Barbory ZÁVADOVÉ z KPS Ostrava na trati 200 m znak ale už žádný z našich kadetů zvítězit nedokázal. Zato mladí plavci z Polska z 32 disciplín vyhráli 26 a s převahou byli nejlepší i v bodovém hodnocení. Získali 349 bodů. České reprezentaci stačilo 226 bodů na druhé místo, protože domácí plavci měli celkem 201 bodů.

Trojutkání kadetů SVK - POL - CZE    Slovensko - Bratislava   5.5. - 6.5.2007
jménoročníkumístěnídisciplínačasrozdílzávodos.rek.
LEDL Michal911  50 VZ00:24,37-1%07/02_ZMČR00:24,01
2 100 VZ00:53,980%07/04_MZGeneve00:53,76
3 100 M 00:58,90-1%06/07_LMČR00:58,27
štafetové úseky:
4x100 PZ 3.úsek 100 M 00:58,76
4x100 VZ 1.úsek 100 VZ00:54,47

V Registru výkonů jsou uloženy všechny individuální starty našich reprezentantů v Bratislavě. Místo CZE je ale uvedena oddílová příslušnost. Pokud zaškrtnete při výpisu výkonů volbu "převzít pořadí", pak nulové umístění označuje starty mimo soutěž respektive diskvalifikaci. Kompletní výsledky závodu jsou k nalezení na stránkách Slovenské plavecké federace.