Oznámení výboru plaveckého oddílu

Vydáno dne 02. 01. 2008 (počet přístupů 2334)


Dne 4.12. proběhlo jednání s vedením sportovního areálu Radlice a byla oznámena nutnost zdražit pronájem haly a bazénu z důvodu nárůstu cen energií, zhoršené ekonomické situaci sportovního areálu v důsledku otevření aquaparku na Barrandově a vzhledem ke složitější dopravní situaci, která je způsobena výstavbou tramvajového tělesa na Radlické ulici s účinností od 1.1.2008 a to:

  • pronájem haly o 30%
  • pronájem bazénu o 30%
  • páteční tréninky o 170%

Vedení plaveckého oddílu se bude snažit pokrýt tento nárůst ceny bez zvýšení oddílových příspěvků, ale jsme nuceni kvůli vysoké finanční náročnosti zrušit od 1.1.2008 páteční tréninky v Radlicích. Z tohoto důvodu bude upraven seznam plavců, kteří trénují ve středu a v pátek v Podolí. Bude se účastnit vybraná skupina plavců z 1. a 2. družstva, kterou vybere Lukáš Stříteský.

Prosíme všechny rodiče, kteří mají nějakou možnost (osobní nebo firemní) nám pomoci, aby nás kontaktovali. Možností je několik. Pro oddíl je nejvýhodnější formou darovací smlouva, kdy se nežádá žádná protislužba, ale dárce může určit na co finance půjdou. Další možností je sponzorská smlouva. Můžeme vyjednat umístění reklam na bazénu nebo zisku vstupenek do areálu (bazén, posilovna, hala?), nebo možnost pořádání firemních akcí ve sportovním areálu. Jinou formou je pořízení sportovního vybavení, zajištění dopravy na soustředění, pořízení cen na závody nebo pomoc při organizování a samotném průběhu akcí.Za výbor plaveckého oddílu

Jaroslav Lochman
hospodář plaveckého oddílu