Pohár karlovarského Vřídla

Vydáno dne 16. 06. 2008 (počet přístupů 3069)

Motorlet získal pohár karlovarského Vřídla. Čtrnáct vítězství, osm druhých míst a deset třetích ! A i více jak dalších padesát umístění do desátého místa znamenalo i celkové prvenství v oficiální soutěži družstev. Zároveň si naši plavci přivezli do Prahy i bohatou porcelánovou výslužku, protože i letos nejlepší plavci v každé disciplíně získávali věcné ceny. Opět nejvíce jich vybojoval Ondřej FIEDLER, který k pěti vítězstvím přidal i jedno druhé a jedno třetí místo.

Na 200 m polohově byla ze všech nejrychlejší i Helena PIKHARTOVÁ. V žákovských kategoriích pak čtyřikrát zvítězil Sebastian ADAM a nejrychlejší byla i Michaela RŮŽIČKOVÁ, Julie VOHRYZKOVÁ a Michaela TRNKOVÁ.

V archivu oddílu jsou k dispozici kompletní výsledky v souboru 0806pkv.pdf (242 590 B). K jejich prohlédnutí je zapotřebí mít nainstalován Acrobat Reader, volně dostupný program firmy Adobe.