Krajský přebor dorostu a dospělých

Vydáno dne 02. 11. 2008 (počet přístupů 2784)

Patnáct přebornických titulů a sedm nových oddílových rekordů - to je stručná bilance největších úspěchů plavců z Radlic na Zimním přeboru Prahy a Středočeského kraje. Zvítězit dokázali Kristýna KOLÁŘOVÁ, Tereza KOPECKÁ, Helena PIKHARTOVÁ, Ondřej FIEDLER a Jan ŠEMBERA. Ve skutečnosti do této bilance patří i dva tituly Petra LEDLA, který od podzimu opět trénuje v Motorletu. Ze 36 vypsaných disciplín jich nejvíce vyhráli naši plavci.

O čtyři nové oddílové rekordy se postaral Ondra FIEDLER. Pro kategorii open změnil rekordní časy na tratích 800 m volný způsob, 200 m znak, 100 a 200 m prsa. Tří rekordy v kategorii mladší dorostenky zaplavala Helena PIKHARTOVÁ. Vyrovnala čas Magdy HRONÍKOVÉ na 100 m volný způsob a zlepšila nejlepší oddílové výkony na tratích 200 m volný způsob a 200 m polohový závod.

Závod byl uspořádán jako sdružený krajský přebor dorostu a dospělých pro Prahu a Středočeský kraj. Rozplavby tedy byly společné, ale vyhlášení výsledků oddělené. V komprimovaném souboru 0811kpdd.zip (119 865 B) jsou kompletní výsledky v tabulce MS Excel. V Registru výkonů jsou závody vedeny odděleně, ovšem při volbě "převzít pořadí" se pořadí bere ze společného závodu.