Velikonoční závody

Vydáno dne 06. 04. 2009 (počet přístupů 3031)

Již 41.ročník závodů plaveckých nadějí pořádal PSK Olymp na našem domáckém bazéně v Radlicích. Závodů se zúčastnilo 151 plavců, mezi nimiž se našich 13 plavců nijak neztratilo.

Na stupně vítězů se prosadila Anna Kolářová, která zvítězila na trati 100m kraul. V dalších závodech ze zdravotních důvodů nestartovala. Dále Michael Seeman, který vybojoval druhé a třetí místo. Jeho dobré vystoupení pokazily dvě diskvalifikace. Dvě třetí místa obsadila Míša Růžičková. Jednou třetí byla také Julie Vohryzková. Pochvalu však zaslouží všichni plavci, protože většina časů byla velkým osobním rekordem.
Takto zhodnotil sobotní závod trenér Lukáš Stříteský.

V Registru nejsou uloženy výkony zahraničních plavců v tomto závodě ani mezičasy plavců. K dispozici jsou ale i kompletní výsledky. Jsou dostupné v oddílovém archivu v komprimovaném souboru 0904veli.zip (11 226 B). Ten obsahuje dokument ve standardním txt formátu.