Krajský přebor žactva 1995-1997

Vydáno dne 26. 05. 2009 (počet přístupů 2741)

Více jak padesát medailových úspěchů vybojovali v Radlicích žáci Motorletu na Krajských přeborech žactva pro ročníky narození 1995 až 1997. Závody byly i kvalifikací na letní žákovská mistrovství ČR Vedle soupeření o medaile se tedy plavalo i o možnost závodit 20. a 21. června s nejlepšími žáky v republice. Jak tento souboj na dálku dopadl se ukáže nejpozději 11. června, kdy by měly být známy seznamy přijatých.

trenér Lukáš STŘÍTESKÝ: Týden po absolvovaném soustředění v Pardubicích jsme odplavali velmi slušnou kvalifikaci na letní mistrovství. Soustředění zvládli všichni žáci překvapivě velmi snadno a tak jim zbylo dost sil i na přebory. Dva oddílové rekordy dvanáctiletých vyplaval Michael SEEMAN, který zvítězil ve všech svých individuálních startech a bude zřejmě při neúčasti Anči Kolářové, hlavním kandidátem na nejlepší oddílové umístění na žákovských mistrovstvích. Třetí oddílový rekord přidala Michaela RŮŽIČKOVÁv kategorii čtrnáctiletých na 200m motýlek. Nominovaní plavci na DOH, Monika Pikhartová, Dan Burša a Jakub Dvořák, dokázali ve své kategorii zvítězit a tím prokázali oprávněnost Prahu reprezentovat. Ostatní plavali skoro samé osobáky, takže závody musíme hodnotit pozitivně.

trenér Tomáš SEEMAN: Celkově mě potěšily velmi kvalitní výkony a zodpovědný přístup většiny našich závodníků. Soustředění a rozcvičování se před jednotlivými starty. Odměnou pak všem členům MoP teamu byl několikrát pohled na stupně vítězů, kde byli jen plavci MOP. :-) Také pořadatelská služba v režii Motorletu (ač měl pořádat Olymp!!!) byla perfektní. Zde patří poděkování našim teamovým pomocníkům: paní, pan a Helča Pikhartovi, Terča B. a bratři Píchovi pomohli s rozhodčími, hlasateli Lukášovi S. bylo rozumět, rozpisy rozplaveb i výsledky byly vždy rychle a včas vylepeny díky Ondrovi Š. a Ondrovi K. a hlavně rychlému PC zpracování z rukou Jardy L., diplomy a medaile včas připravila Jolča G. Všem pořadatelům jsme předvedli, jak můžou závody proběhnout rychle, bez zdržování a komplikací.

Přehled medailových umístění plavců Motorletu - Krajský přebor žactva 1995-1997   Praha - Radlice   -   22. a 23. května 2009