Letní pohár ČR desetiletého žactva

Vydáno dne 13. 06. 2011 (počet přístupů 2580)

Dvě stříbrné pro Ilju RUDNĚVA za 50 a 100 m prsa byly nejvýraznějším úspěchem našich plavců na Poháru ČR desetiletých v Praze Edenu. K nim patří i bramborová medaile pro polohovou štafetu žáků, páté místo pro kraulovou štafetu a všechna další bodovaná umístění. Mezi desítku nejlepších se v individuálních startech vedle Ilji prosadili i Josef KOTT a Vanesa JIRMANOVÁ. Celkem si naši plavci zaplavali 16 osobáčků, což je vzhledem k nedávnému termínu KPŽ také velmi pěkný výsledek. Podrobné hodnocení od trenérky Blanky HOLAKOVSKÉ je dostupné v menu článku.

Letní pohár ČR desetiletých Čechy    Praha - Eden    11.06. - 12.06.2011
jménoročníkumístěnídisciplínačasrozdílzávodos.rek.
štafety:
žáci SK Motorlet54x50 VZ02:38,2Jakub ZEMAN, Josef KOTT, Matyáš NOVOTNÝ, Ilja RUDNĚV
žáci SK Motorlet44x50 PZ03:01,4Josef KOTT, Ilja RUDNĚV, Jakub ZEMAN, Matyáš NOVOTNÝ

V Registru výkonů jsou z tohoto závodu uloženy všechny výkony vyjma mezičasů. V archivu oddílu je k dispozici i kompletní výsledková sestava v souboru 1106p10c.pdf (1 908 217 B).

Z pražských oddílů byly na Poháru zastoupeny i Bohemians, Olymp, Slávia, USK a Vodní Stavby. Ty měly mezi svými plavci i nejúspěšnější pražskou plavkyni. Anna ŠANTRŮČKOVÁ zvítězila na obou motýlkářských tratích. Na stupně vítězů se prosadil i Jakub KAČEROVSKÝ a Vodní stavby si tak z Edenu odvezly nejvíce medailí z jmenovaných oddílů, celkem osm. Také USK se zapsalo mezi medailisty. Jiří VOJTĚCH, který na začátku roku do oddílu přestoupil z Motorletu, byl druhý na 100 m motýlek i 400 m volný způsob.

autor: mtb | komentářů: 0