Srovnávací přebory MoP v dlouhých tratích

Vydáno dne 08. 05. 2012 (počet přístupů 2014)


Jarní oddílové srovnávací přebory v dlouhých tratích již mají své vítěze. Mezi řadou zlepšení osobních rekordů vynikl výkon Matěje RENCE na 400 m volný způsob, který útočil na oddílový rekord desetiletých žáků na této trati. Z řady ustanovených osobáčků ale vyplývá, že pro mnohé naše nejmladší plavce to byl teprve první pokus. Mají už necelý týden na rozmyšlení, zda si troufnou na dlouhé tratě podruhé již na KPŽ. Kompletní výsledky včetně mezičasů naleznete v souboru 1205smdt.pdf (45 134 B).

jménoročníkčasrozdílzávodrekord
volný způsob 200 m
ŠRÁMKOVÁ Ludmila0203:09,2* 1%12/02_MCLouny03:12,9
ŠTOLBOVÁ Eliška0103:31,8* 11%11/05_OSPjMoPdt03:58,2
POKORNÁ Anna0203:32,6- - -
NOVÁKOVÁ Tereza0203:32,9* 8%11/05_OSPjMoPdt03:53,2
HONZÁKOVÁ Eliška0203:36,5* 11%11/11_OSPpMoPdt04:04,0
ŠÍROVÁ Barbora0003:41,7- - -
MICHAELI Ellen0003:55,3- - -
volný způsob 400 m
JIRMANOVÁ Vanesa0106:23,6* 7%10/11_OSPpMoPdt06:52,7
volný způsob 800 m
BOŠKOVÁ Kateřina9510:07,3* 2%11/02_KPDr-Pha10:21,0
VÝBORNÁ Šárka9510:09,90%11/02_KPDr-Pha10:05,2
DLABOLOVÁ Kateřina9210:17,6-8%09/12_ZMČRd2509:27,17
SEEMANOVÁ Barbora0010:23,9-2%11/12_ZP11_Č10:09,1
KOPECKÁ Tereza9110:40,9-3%08/11_pKPDD_Pha10:21,7
TRNKOVÁ Michaela9910:50,5-2%11/12_ZMČR1210:33,45
ŠPALOVÁ Nikola9710:58,8-3%12/03_Vytrvalec10:37,04
TRNKOVÁ Natálie9711:04,5* 2%11/11_pKPŽst_Pha11:22,0
KLOCOVÁ Markéta9911:36,8* 10%11/05_OSPjMoPdt12:56,4
ŠIMKOVÁ Kateřina9811:52,8* 9%10/11_OSPpMoPdt13:10,7
ŠRÁMKOVÁ Anna9912:14,4* 6%11/11_pKPŽst_Pha13:01,6
JINDROVÁ Kristýna9912:17,20%11/11_OSPpMoPdt12:15,6
MAŠKOVÁ Beáta0012:47,1- - -
POKORNÁ Eliška0012:47,4- - -
PETROVICKÁ Veronika0013:06,1- - -
ČERMÁKOVÁ Caroline0013:47,0- - -
HONZÁKOVÁ Jana0014:41,3- - -
ALDUNINOVÁ Darja0014:56,3- - -
jménoročníkčasrozdílzávodrekord
volný způsob 200 m
ZEMAN Jakub0103:01,5* 4%11/11_OSPpMoPdt03:11,0
VOVES Jakub0103:21,3* 4%11/11_OSPpMoPdt03:30,7
ACHEDŽAK Anton0203:24,50%12/02_MCLouny03:23,2
CHALOUPKA Vojtěch0003:24,6* 4%11/11_OSPpMoPdt03:33,8
JAROŠ Adam0003:45,8- - -
SZABÓ David0303:47,2* 2%11/11_OSPpMoPdt03:54,1
VOLHEJN Petr0103:53,8-5%11/05_jKPŽml_Pha03:42,3
volný způsob 400 m
RENC Matěj0205:46,9* 3%11/11_OSPpMoPdt05:59,1
SMRČEK Ondřej0206:13,5- - -
NOVOTNÝ Matyáš0106:13,9* 3%11/12_ZP10_Č06:28,1
KOTT Josef0106:29,9* 1%11/11_OSPpMoPdt06:36,6
volný způsob 800 m
FIEDLER Ondřej8709:01,2-4%08/11_OSPpMoPdt08:35,5
ADAM Sebastian9409:17,2* 5%08/11_OSPpMoPdt09:48,8
LEDL Michal9109:36,1* 0%11/04_jKPDD_Pha09:40,70
VYSKOČIL Tomáš9209:36,5* 3%12/03_Vytrvalec09:57,76
ŽABKA Michael9209:39,0-1%08/11_OSPpMoPdt09:28,8
PÍCHA Pavel9009:39,6-3%12/03_Vytrvalec09:18,10
PÍCHA Petr9009:49,9-2%08/11_OSPpMoPdt09:33,0
CÉ Martin9810:18,0* 0%11/11_OSPpMoPdt10:19,4
MÜLLER Michael9710:23,9* 5%11/11_OSPpMoPdt10:57,0
PODUŠKA Lukáš9810:40,6-3%11/11_OSPpMoPdt10:19,4
KOPECKÝ Ondřej9410:45,8-3%11/04_jKPDD_Pha10:25,00
TICHÝ Antonín9410:50,5-4%08/11_OSPpMoPdt10:24,3
ŠORM Ondřej9711:17,7-7%12/03_Vytrvalec10:32,40
volný způsob 1500 m
RENC Jakub9919:44,20%11/12_ZMČR1219:33,01
DOMIN Josef9820:04,8* 5%11/05_OSPjMoPdt21:13,1
PŘIBYL Michal9921:25,0-6%12/03_Vytrvalec20:09,59
ADAM Michal9822:01,2* 2%12/01_KPDr-Pha22:35,0
ZEMAN Jan9922:18,2* 5%12/03_Vytrvalec23:38,42
KOŽEVNIKOV Danil9922:19,1* 4%12/03_Vytrvalec23:23,55
FLAX Jan0022:40,2- - -
CÉ Štěpán0023:40,4-3%12/03_Vytrvalec22:57,88
SMREKOVSKÝ Štěpán0025:16,5- - -
UIBLEIN Albert0025:45,3- - -
FAIT David0025:51,0- - -


zkratkaplný název závodumístobazénpzndatum konání
OSPjMoPdtOddílové srovnávací přebory MoP v dlouhýPraha - Radlice25K08.05.

autor: mtb | komentářů: 0