Velká cena Prahy

Vydáno dne 14. 10. 2012 (počet přístupů 1864)


Celkem šest prvenství pro domácí oddíl vybojovali Monika PIKHARTOVÁ, Ondřej FIEDLER a Michal LEDL. Mezi medailisty se zapsali i Kateřina BOŠKOVÁ a Sebastian ADAM a i oddílový rekord padl. Nejlepší čas třináctiletých na 100 m motýlek vylepšila Michaela TRNKOVÁ. Tedy o poznání lepší bilance výrazných úspěchů než v předchozím ročníku. Jen ta hlavní disciplína, 400 m volný způsob, byla zase bez domácích plavců.


V archivu oddílu je k dispozici kompletní výsledková sestava v souboru v souboru 1210_vcp.pdf (253 055 B), kde naleznete i mezičasy a diskvalifikace.

jménoročníkčasrozdílzávodrekord
volný způsob 50 m
PIKHARTOVÁ Monika9500:27,29-2%11/12_ZMČR+d00:26,74
BOŠKOVÁ Kateřina9500:27,980%12/06_LMČR d00:27,85
TRNKOVÁ Michaela9900:29,58* 2%11/11_pKPŽst_Pha00:30,4
TRNKOVÁ Natálie9700:29,93-1%12/01_KPDr-Pha00:29,5
ŠPALOVÁ Nikola9700:30,430%12/03_ISM201200:30,25
JINDROVÁ Kristýna9900:30,96* 1%11/06_eMMecup00:31,5
KLOCOVÁ Markéta9900:31,410%12/06_LOP_MoP00:31,4
ŠIMKOVÁ Kateřina9800:31,57* 0%11/11_pKPŽst_Pha00:31,6
PECHOVÁ Tereza9900:31,86- - -
volný způsob 100 m
BOŠKOVÁ Kateřina9501:00,730%11/12_ZMČR+d01:00,71
TRNKOVÁ Natálie9701:04,82-1%12/01_KPDr-Pha01:03,8
ŠPALOVÁ Nikola9701:05,730%11/12_ZMČR1401:05,67
volný způsob 400 m
BOŠKOVÁ Kateřina9504:48,420%12/06_LMČR d04:46,52
SEEMANOVÁ Barbora0004:52,55-1%12/06_LMČR B04:48,05
ŠPALOVÁ Nikola9705:06,45* 0%12/03_MČRDsmf_č05:07,68
ANDRIKOVÁ Alžběta9805:13,83* 2%11/06_LDOH05:21,74
ŠIMKOVÁ Kateřina9805:29,58- - -
motýlek 100 m
TRNKOVÁ Michaela9901:12,63* 4%11/12_ZMČR1201:15,72
ŠRÁMKOVÁ Anna9901:29,49* 0%12/06_LOP_MoP01:29,6
motýlek 200 m
ŠRÁMKOVÁ Anna9903:30,47-5%12/05_jKPŽst_Pha03:20,2
polohový závod 200 m
PIKHARTOVÁ Monika9502:36,59-4%11/02_KPDr-Pha02:30,3
KLOCOVÁ Markéta9902:43,21* 1%12/05_jKPŽst_Pha02:45,8
ŠPALOVÁ Nikola9702:46,690%12/03_Vytrvalec02:46,39
PECHOVÁ Tereza9902:51,70- - -
polohový závod 400 m
ŠRÁMKOVÁ Anna9906:26,26-1%12/05_jKPŽst_Pha06:21,2
prsa 100 m
PIKHARTOVÁ Monika9501:15,98-1%11/12_ZMČR+d01:14,56
KLOCOVÁ Markéta9901:22,55* 1%12/06_LOP_MoP01:23,5
prsa 200 m
ANDRIKOVÁ Alžběta9802:46,98* 1%12/05_jKPŽst_Pha02:48,7
KLOCOVÁ Markéta9902:55,04* 1%12/05_jKPŽst_Pha02:58,4
znak 100 m
TRNKOVÁ Natálie9701:12,73* 3%11/12_ZMČR1401:15,46
JINDROVÁ Kristýna9901:17,180%11/06_eMMecup01:16,9
znak 200 m
PIKHARTOVÁ Monika9502:37,54-2%10/10_VCPrahy02:34,20
jménoročníkčasrozdílzávodrekord
volný způsob 50 m
LEDL Michal9100:23,89-3%11/12_ZMČR+d00:23,08
FIEDLER Ondřej8700:24,75-4%10/11_StrockWien00:23,76
PODUŠKA Lukáš9800:27,54* 3%12/06_Praha201200:28,41
MÜLLER Michael9700:28,30-4%12/06_LOP_MoP00:27,1
CÉ Martin9800:28,67-5%11/11_pKPŽst_Pha00:27,2
PŘIBYL Michal9900:29,07* 0%12/04_OSPjMoP00:29,2
ADAM Michal9800:29,09* 0%11/12_ZMČR1300:29,26
ŠORM Ondřej9700:29,21-1%12/06_LOP_MoP00:28,7
KOŽEVNIKOV Danil9900:29,50* 1%12/05_jKPŽst_Pha00:30,0
volný způsob 100 m
FIEDLER Ondřej8700:53,62-3%09/11_Boubelík00:51,86
ADAM Sebastian9400:55,760%11/10_PlzSprinty00:55,30
ŘÍMAL Marek9700:57,93* 1%12/06_LOP_MoP00:58,8
MÜLLER Michael9701:01,15-2%12/06_LOP_MoP00:59,9
volný způsob 400 m
PODUŠKA Lukáš9804:35,560%12/05_jKPŽst_Pha04:34,1
CÉ Martin9804:44,19-1%12/05_jKPŽst_Pha04:39,4
RENC Jakub9904:50,56* 2%12/05_jKPŽst_Pha04:57,0
ADAM Michal9805:09,04* 1%12/05_jKPŽst_Pha05:15,1
KOŽEVNIKOV Danil9905:19,83* 5%12/05_jKPŽst_Pha05:39,8
motýlek 100 m
LEDL Michal9100:56,14-5%11/12_ME_2500:53,22
FIEDLER Ondřej8700:57,37-2%10/11_StrockWien00:55,92
ŘÍMAL Marek9701:03,520%12/06_LOP_MoP01:03,4
DOMIN Josef9801:07,45* 0%12/05_jKPŽst_Pha01:07,6
PŘIBYL Michal9901:13,77* 5%12/06_LOP_MoP01:18,0
RENC Jakub9901:13,91* 4%12/04_Velikonoce01:17,02
motýlek 200 m
FIEDLER Ondřej8702:09,13-5%10/11_StrockWien02:02,95
LEDL Michal9102:17,10* 2%10/10_VCPrahy02:20,84
KOŽEVNIKOV Danil9902:57,58* 6%11/06_LMČR B03:10,1
polohový závod 200 m
FIEDLER Ondřej8702:08,60-3%09/11_StrockWien02:04,16
ADAM Sebastian9402:22,66-5%11/12_ZMČR+d02:15,34
ŘÍMAL Marek9702:22,79- - -
ŠORM Ondřej9702:31,85* 2%12/05_jKPDD_Pha02:36,52
MÜLLER Michael9702:43,23* 1%12/03_Vytrvalec02:46,43
polohový závod 400 m
FIEDLER Ondřej8704:35,82-3%09/11_StrockWien04:25,58
KOŽEVNIKOV Danil9906:00,59- - -
prsa 100 m
ŠORM Ondřej9701:12,31* 0%12/06_LMČR d01:12,49
prsa 200 m
ŠORM Ondřej9702:38,50* 3%12/06_Praha201202:43,56
znak 100 m
ADAM Sebastian9401:02,01-4%11/12_ZMČR+d00:59,26
MÜLLER Michael9701:06,990%12/06_LOP_MoP01:06,5
PŘIBYL Michal9901:12,65-1%12/05_jKPŽst_Pha01:11,8
znak 200 m
ADAM Sebastian9402:14,88-4%11/12_ZMČR+d02:08,59
ŘÍMAL Marek9702:18,68* 6%12/05_jKPDD_Pha02:28,27
MÜLLER Michael9702:26,95* 1%12/05_jKPDD_Pha02:29,09


zkratkaplný název závodumístobazénpzndatum konání
VCPrahyVelká cena PrahyPraha - Radlice25K14.10.

autor: mtb | komentářů: 0