Oddílové srovnávací přebory žactva

Vydáno dne 13. 11. 2012 (počet přístupů 2008)


Dva nové oddílové rekordy zaplavali naši nejmladší plavci na tradičních podzimních srovnávacích přeborech žactva. Matěj RENC vylepšil svůj rekord desetiletých na 50 m znak a Ilja RUDNĚV překonal rekord jedenáctiletých na 50 m prsa.

Srovnávací přebory Motorletu byla poslední prověrka formy před pražskými přebory žactva. Už v neděli budou naši nejmladší plavci v Radlicích bojovat o přebornické tituly a někteří i o právo startovat na zimních Pohárech ČR. Tak ať se všem podaří zaplavat co nejvíce osobáčků. Kompletní výsledky naleznete v souboru 1211smop.pdf (83 307 B).

jménoročníkčasrozdílzávodrekord
volný způsob 50 m
JIRMANOVÁ Vanesa0100:35,3-1%12/02_MCLouny00:34,7
ŠTOLBOVÁ Eliška0100:36,4* 6%12/04_OSPjMoP00:39,1
MILLER Teresa0200:37,7* 9%12/04_OSPjMoP00:41,5
ŠRÁMKOVÁ Ludmila0200:37,9* 5%12/04_JC_Prahy00:40,09
POKORNÁ Anna0200:39,7* 3%12/04_OSPjMoP00:41,0
PRCHALOVÁ Markéta0200:41,6- - -
PŮLPÁNOVÁ Alžběta0100:42,1- - -
DVOŘÁKOVÁ Aneta0300:42,2- - -
HONZÁKOVÁ Eliška0200:42,4-1%12/05_CAdosu_m500:41,8
LANGMAYEROVÁ Tereza0400:43,1* 18%12/04_OSPjMoP00:53,0
BARTOŇOVÁ Areta0300:44,5* 9%12/05_jKPŽml_Pha00:49,0
BALCAROVÁ Julie0300:46,0* 1%12/06_LOP_MoP00:46,8
VRÁTNÁ Štěpánka0200:46,8* 2%12/05_jKPŽml_Pha00:48,0
TÓTHOVÁ Tereza0300:47,8* 15%12/06_eMMecup00:56,8
DANILINA Ekaterina0400:49,0-1%12/06_LOP_MoP00:48,5
MATĚJKOVÁ Amálie0500:50,7* 11%12/06_LOP_MoP00:57,1
JIRMANOVÁ Sofie0400:53,6* 8%12/05_jKPŽml_Pha00:58,5
FRŇKOVÁ Viola0200:54,5- - -
VÝRAVSKÁ Karolína0500:58,5- - -
PŮLPÁNOVÁ Viktorie0401:05,0- - -
JAHODOVÁ Marion0501:42,4- - -
IMANGULOVA Julia0301:43,1- - -
motýlek 50 m
JIRMANOVÁ Vanesa0100:38,5* 0%12/02_MCLouny00:38,8
ŠRÁMKOVÁ Ludmila0200:44,2* 2%12/06_LP10_Č00:45,2
POKORNÁ Anna0200:45,6* 8%12/04_OSPjMoP00:49,6
ŠTOLBOVÁ Eliška0100:46,4-1%12/04_OSPjMoP00:45,6
MILLER Teresa0200:46,6- - -
HONZÁKOVÁ Eliška0200:50,9* 3%11/12_MVCKladno00:52,5
PRCHALOVÁ Markéta0200:56,1- - -
VRÁTNÁ Štěpánka0200:57,2- - -
DVOŘÁKOVÁ Aneta0300:57,6- - -
BALCAROVÁ Julie0300:58,3- - -
PŮLPÁNOVÁ Alžběta0100:58,8- - -
TÓTHOVÁ Tereza0300:59,6- - -
DANILINA Ekaterina0401:02,2- - -
FRŇKOVÁ Viola0201:06,8- - -
prsa 50 m
JIRMANOVÁ Vanesa0100:44,4* 4%11/05_jKPŽml_Pha00:46,7
ŠTOLBOVÁ Eliška0100:44,6* 6%12/04_OSPjMoP00:47,5
POKORNÁ Anna0200:48,5* 3%12/03_CmPribrami00:50,5
ŠRÁMKOVÁ Ludmila0200:50,5* 1%12/06_LOP_MoP00:51,1
HONZÁKOVÁ Eliška0200:52,4* 2%12/05_jKPŽml_Pha00:53,5
PRCHALOVÁ Markéta0200:52,7- - -
MILLER Teresa0200:53,0* 12%12/05_jKPŽml_Pha01:00,5
BALCAROVÁ Julie0300:54,3* 3%12/06_LOP_MoP00:56,4
TÓTHOVÁ Tereza0300:55,3* 0%12/06_eMMecup00:55,8
PŮLPÁNOVÁ Alžběta0100:55,6- - -
VRÁTNÁ Štěpánka0200:56,9* 5%12/05_jKPŽml_Pha00:59,9
DVOŘÁKOVÁ Aneta0300:57,5- - -
FRŇKOVÁ Viola0200:57,6- - -
LANGMAYEROVÁ Tereza0400:57,8* 3%12/06_LOP_MoP01:00,0
DANILINA Ekaterina0401:02,1-4%11/05_OSPjMoP00:59,6
JIRMANOVÁ Sofie0401:03,8* 4%12/05_jKPŽml_Pha01:07,0
BARTOŇOVÁ Areta0301:07,0- - -
MATĚJKOVÁ Amálie0501:08,9* 15%11/11_OSPpMoP01:21,1
VÝRAVSKÁ Karolína0501:11,0- - -
PŮLPÁNOVÁ Viktorie0401:17,4- - -
JAHODOVÁ Marion0502:05,7- - -
znak 50 m
JIRMANOVÁ Vanesa0100:41,1* 1%12/04_OSPjMoP00:41,7
ŠTOLBOVÁ Eliška0100:43,0* 2%12/04_OSPjMoP00:44,2
MILLER Teresa0200:46,1* 8%12/05_jKPŽml_Pha00:50,4
POKORNÁ Anna0200:46,6* 2%12/03_CmPribrami00:47,8
ŠRÁMKOVÁ Ludmila0200:47,1* 3%12/04_JC_Prahy00:48,98
HONZÁKOVÁ Eliška0200:50,90%12/06_LOP_MoP00:50,4
VRÁTNÁ Štěpánka0200:52,6* 0%12/04_JC_Prahy00:52,72
PŮLPÁNOVÁ Alžběta0100:52,7- - -
DANILINA Ekaterina0400:53,6* 0%12/03_CmPribrami00:54,0
BARTOŇOVÁ Areta0300:54,1-3%12/06_LOP_MoP00:52,1
DVOŘÁKOVÁ Aneta0300:54,3- - -
PRCHALOVÁ Markéta0200:55,0- - -
BALCAROVÁ Julie0300:55,7* 12%12/06_LOP_MoP01:03,6
JIRMANOVÁ Sofie0400:56,7* 1%12/05_jKPŽml_Pha00:57,6
TÓTHOVÁ Tereza0300:57,7* 14%12/04_OSPjMoP01:07,1
LANGMAYEROVÁ Tereza0400:59,3* 2%12/06_LOP_MoP01:00,7
FRŇKOVÁ Viola0201:02,0- - -
MATĚJKOVÁ Amálie0501:02,8* 0%12/04_OSPjMoP01:03,2
VÝRAVSKÁ Karolína0501:10,7- - -
PŮLPÁNOVÁ Viktorie0401:15,3- - -
IMANGULOVA Julia0301:38,0- - -
JAHODOVÁ Marion0501:45,6- - -
jménoročníkčasrozdílzávodrekord
volný způsob 50 m
RUDNĚV Ilja0100:31,1* 6%12/06_LOP_MoP00:33,2
RENC Matěj0200:32,7* 1%12/06_LOP_MoP00:33,3
ZEMAN Jakub0100:33,5* 5%12/06_LOP_MoP00:35,4
SMRČEK Ondřej0200:33,70%12/03_CmPribrami00:33,5
NOVOTNÝ Matyáš0100:33,9* 1%12/06_LOP_MoP00:34,3
KOTT Josef0100:34,4* 2%12/05_jKPŽml_Pha00:35,3
VOVES Jakub0100:37,4* 0%12/02_MCLouny00:37,5
ŽÁK Jakub0100:39,4* 7%12/06_LOP_MoP00:42,8
ACHEDŽAK Anton0200:39,50%12/06_LOP_MoP00:39,5
MACHÁČEK Samuel0200:39,6- - -
SEDLÁČEK Matyáš0300:40,0* 5%12/06_LOP_MoP00:42,4
ŠPAŇÁR Ondřej0400:40,8* 3%12/06_LOP_MoP00:42,4
ŽÁK Matyáš0300:41,0* 0%12/05_CAdosu_m500:41,4
PECÁNEK Richard0200:43,4-1%12/06_LOP_MoP00:42,6
SZABÓ David0300:43,5* 8%12/04_OSPjMoP00:47,6
GREGOR Damian0200:44,1* 6%12/06_LOP_MoP00:47,1
KURKA Daniel0300:44,9* 10%12/04_OSPjMoP00:50,0
DERGACHEV Timofej0300:45,0* 1%12/04_OSPjMoP00:45,9
NOVOTNÝ Robert0400:45,6* 6%12/06_LOP_MoP00:48,9
IVANOV Alexey0400:46,3- - -
NOVOTNÝ Šimon0500:46,7* 17%12/05_CAdosu_m500:56,7
MATĚJKA Kryštof0300:47,2* 0%12/04_OSPjMoP00:47,6
FIALA Jakub0100:48,6* 14%12/06_eMMecup00:57,1
UIBLEIN Samuel0400:50,0* 7%12/04_JC_Prahy00:54,16
GONZÁLEZ Benjamín0200:51,3* 8%12/04_OSPjMoP00:55,9
TIRSCHER Martin0300:52,3- - -
PLESKAČ Jakub0400:56,0- - -
RYBA Ondřej0501:00,0- - -
ZVOLSKÝ Vojtěch0501:00,9- - -
VAVŘINA Matěj0501:06,3- - -
HROUDA Lukáš0501:09,3- - -
PLESKAČ Jan0401:10,5- - -
motýlek 50 m
SMRČEK Ondřej0200:38,3* 1%12/06_LOP_MoP00:38,7
RENC Matěj0200:39,20%12/06_LP10_Č00:39,0
KOTT Josef0100:40,10%12/06_LOP_MoP00:39,8
RUDNĚV Ilja0100:40,2* 2%12/04_OSPjMoP00:41,4
ZEMAN Jakub0100:41,2* 6%12/06_LOP_MoP00:44,1
NOVOTNÝ Matyáš0100:42,7* 10%12/06_eMMecup00:47,5
ACHEDŽAK Anton0200:48,9* 10%12/06_LP10_Č00:54,5
VOVES Jakub0100:49,0-5%12/06_LP11_Č00:46,4
ŽÁK Jakub0100:50,0- - -
ŽÁK Matyáš0300:54,4-8%12/06_LOP_MoP00:50,3
SEDLÁČEK Matyáš0300:55,3- - -
SZABÓ David0300:56,9* 4%12/04_OSPjMoP00:59,5
MATĚJKA Kryštof0300:58,6* 2%12/04_OSPjMoP00:59,9
ŠPAŇÁR Ondřej0400:59,1- - -
PECÁNEK Richard0201:01,9- - -
MACHÁČEK Samuel0201:02,5- - -
DERGACHEV Timofej0301:06,6- - -
KURKA Daniel0301:08,1- - -
GREGOR Damian0201:08,4- - -
FIALA Jakub0101:12,0- - -
prsa 50 m
RUDNĚV Ilja0100:40,3* 4%11/12_ZP10_Č00:42,2
NOVOTNÝ Matyáš0100:42,2* 3%12/06_LOP_MoP00:43,9
ZEMAN Jakub0100:45,7* 1%12/06_LOP_MoP00:46,5
SMRČEK Ondřej0200:49,30%12/06_LOP_MoP00:48,9
KOTT Josef0100:49,4* 3%11/12_ZP10_Č00:51,2
MACHÁČEK Samuel0200:50,2- - -
ŽÁK Matyáš0300:51,8-2%12/05_jKPŽml_Pha00:50,4
VOVES Jakub0100:51,9-1%12/06_LOP_MoP00:51,3
RENC Matěj0200:52,3-2%12/06_LOP_MoP00:51,0
ACHEDŽAK Anton0200:52,8* 2%12/06_LOP_MoP00:54,2
SZABÓ David0300:52,8* 2%12/06_LOP_MoP00:54,4
PECÁNEK Richard0200:55,70%12/06_LP10_Č00:55,3
MATĚJKA Kryštof0300:56,6* 2%12/06_LOP_MoP00:58,3
ŠPAŇÁR Ondřej0400:57,7* 1%12/05_jKPŽml_Pha00:58,6
DERGACHEV Timofej0300:58,0* 8%12/04_OSPjMoP01:03,6
GREGOR Damian0200:58,0* 0%12/05_jKPŽml_Pha00:58,1
ŽÁK Jakub0100:58,6* 12%12/04_OSPjMoP01:06,8
SEDLÁČEK Matyáš0300:59,60%12/05_jKPŽml_Pha00:59,6
IVANOV Alexey0400:59,7- - -
KURKA Daniel0301:01,9-4%12/02_MCLouny00:59,5
GONZÁLEZ Benjamín0201:04,2* 4%12/06_LOP_MoP01:07,4
NOVOTNÝ Robert0401:06,0* 8%12/04_OSPjMoP01:12,0
NOVOTNÝ Šimon0501:06,1* 1%12/06_eMMecup01:07,0
UIBLEIN Samuel0401:07,9* 13%12/05_jKPŽml_Pha01:18,9
FIALA Jakub0101:11,7* 5%12/06_eMMecup01:15,6
HROUDA Lukáš0501:12,0- - -
VAVŘINA Matěj0501:13,1- - -
PLESKAČ Jakub0401:18,1- - -
PLESKAČ Jan0401:18,1- - -
RYBA Ondřej0501:18,3- - -
TIRSCHER Martin0301:25,5- - -
ZVOLSKÝ Vojtěch0501:28,1- - -
znak 50 m
RENC Matěj0200:36,2* 2%12/06_LOP_MoP00:37,3
KOTT Josef0100:38,5* 0%12/06_LOP_MoP00:38,8
RUDNĚV Ilja0100:38,5* 3%12/04_OSPjMoP00:39,9
SMRČEK Ondřej0200:38,7-3%12/03_CmPribrami00:37,4
ZEMAN Jakub0100:42,3* 3%12/04_JC_Prahy00:43,70
NOVOTNÝ Matyáš0100:42,4* 0%12/06_eMMecup00:42,8
ŽÁK Jakub0100:46,7* 8%12/06_eMMecup00:50,8
VOVES Jakub0100:48,1-2%12/06_LOP_MoP00:46,8
ACHEDŽAK Anton0200:48,30%12/06_LP10_Č00:47,9
SZABÓ David0300:49,40%12/04_OSPjMoP00:49,4
DERGACHEV Timofej0300:49,8* 0%12/06_LOP_MoP00:50,2
ŽÁK Matyáš0300:50,0-2%12/04_OSPjMoP00:48,7
MACHÁČEK Samuel0200:50,6- - -
SEDLÁČEK Matyáš0300:50,9-6%12/03_CmPribrami00:47,7
MATĚJKA Kryštof0300:52,60%12/06_LOP_MoP00:52,2
GREGOR Damian0200:53,80%12/05_jKPŽml_Pha00:53,3
PECÁNEK Richard0200:53,9-5%12/06_LOP_MoP00:50,9
KURKA Daniel0300:54,2* 1%12/02_MCLouny00:55,1
ŠPAŇÁR Ondřej0400:54,3-3%12/04_JC_Prahy00:52,35
NOVOTNÝ Robert0400:56,2-1%12/06_LOP_MoP00:55,4
NOVOTNÝ Šimon0500:56,2* 0%12/06_LOP_MoP00:56,7
IVANOV Alexey0400:58,3- - -
FIALA Jakub0100:58,30%12/06_eMMecup00:57,8
GONZÁLEZ Benjamín0201:00,0-2%12/06_LOP_MoP00:58,6
TIRSCHER Martin0301:00,1- - -
UIBLEIN Samuel0401:06,1-11%12/04_JC_Prahy00:59,33
ZVOLSKÝ Vojtěch0501:06,3- - -
RYBA Ondřej0501:11,6- - -
PLESKAČ Jakub0401:16,0- - -
HROUDA Lukáš0501:20,1- - -
PLESKAČ Jan0401:26,6- - -
VAVŘINA Matěj0501:35,5- - -


zkratkaplný název závodumístobazénpzndatum konání
OSPpMoPOddílové srovnávací přebory MoPPraha - Radlice25N12.11.

autor: mtb | komentářů: 0