Memoriál Karla Bártů

Vydáno dne 12. 05. 2013 (počet přístupů 2418)

mp

Pražské žákovské závody v moderním pětiboji si opět vyzkoušeli i plavci Motorletu. Oproti předchozím ročníkům se tentokrát plavalo na Výstavišti a nikoliv na Julisce. Organizace bohužel trochu zaskřípala. Prezentace na bazénu v 10:30, pak dlouhé čekání na start a krátký čas na přejezd na běžeckou část. Pro nejmladší závodníky se program disciplín redukuje na plavecko - běžecký dvojboj. Mladší (U11) plavali 50 m a běželi 500 m, starší (U13) pak zavodili na dvojnásobné vzdálenosti. Kategorie (U15) pak u registrovaných závodníků měla na programu i střelbu.

A právě v této kategorii si pro vítězství doběhl Jan Zeman, který se vedle plavání v našem oddílu věnuje i pětiboji v Dukle Praha. Na stupně vítězů se prosadili v kategorii U11 i Ondřej ŠPAŇÁR a Eliška LANDSMANNOVÁ, která ale startovala za VŠTJ Stavební fakulta Praha. V kategorii U13 byl nejblíže medailovému umístění Jakub ZEMAN, který startoval také za Duklu Praha a skončil na čtvrtém místě. Kompletní výsledky naleznete v souboru 1304mp.pdf (424 445 B).