Memoriál Ing. Slavoše Sobotky

Vydáno dne 23. 09. 2013 (počet přístupů 2212)


Poslední letní víkend odstartovali naši plavci druhou část letošní závodní sezóny. Po prázdninách stupně vítězů vybojovali DVOŘÁKOVÁ Aneta, KLOCOVÁ Markéta, PECHOVÁ Tereza, TÓTHOVÁ Tereza, FLAX Jan, KOŽEVNIKOV Danil, RENC Matěj, ZEMAN Jakub a NOVOTNÝ Matyáš, který jako jediný dokázal v Berouně zvítězit, a to na tratích 100 a 200 m prsa. Kompletní výsledky závodu jsou k dispozici i v archivu oddílu v souboru 1309miss.pdf (202 182 B).


jménoročníkčasrozdílzávodrekord
volný způsob 50 m
DVOŘÁKOVÁ Aneta0300:37,5* 2%13/05_jKPŽml_Pha00:38,5
TÓTHOVÁ Tereza0300:40,0* 4%13/04_JC_Prahy00:41,71
DVOŘÁKOVÁ Ivana0400:40,4* 12%13/06_LOP_MoP00:46,3
BALCAROVÁ Julie0300:44,6-11%13/03_ISM201300:39,98
volný způsob 100 m
PECHOVÁ Tereza9901:07,4* 0%12/12_ZMČR1301:07,62
KLOCOVÁ Markéta9901:11,6-7%13/01_Neratovice01:06,78
motýlek 50 m
DVOŘÁKOVÁ Aneta0300:43,8* 15%12/12_MVCKladno00:51,6
BALCAROVÁ Julie0300:53,0-5%11/04_MCNymb00:50,2
TÓTHOVÁ Tereza0300:54,4-2%11/04_MCNymb00:53,0
motýlek 100 m
PECHOVÁ Tereza9901:14,1-5%13/05_jKPŽst_Pha01:10,0
polohový závod 100 m
PECHOVÁ Tereza9901:14,4* 0%13/03_Velikonoce01:14,80
KLOCOVÁ Markéta9901:15,8-2%12/12_ZMČR1301:13,80
prsa 50 m
TÓTHOVÁ Tereza0300:45,9* 3%13/05_jKPŽml_Pha00:47,7
DVOŘÁKOVÁ Aneta0300:47,8* 4%13/05_jKPŽml_Pha00:50,1
BALCAROVÁ Julie0300:49,9-1%13/05_jKPŽml_Pha00:49,0
DVOŘÁKOVÁ Ivana0400:59,1* 13%13/06_LOP_MoP01:08,2
prsa 100 m
KLOCOVÁ Markéta9901:21,0-3%12/11_pKPŽst_Pha01:18,1
PECHOVÁ Tereza9901:22,1-2%13/05_jKPŽst_Pha01:20,4
ŠTOLBOVÁ Eliška0101:36,00%13/04_JC_Prahy01:35,08
prsa 200 m
KLOCOVÁ Markéta9902:54,2-3%13/05_jKPŽst_Pha02:48,1
PECHOVÁ Tereza9902:54,30%13/05_jKPŽst_Pha02:53,8
ŠTOLBOVÁ Eliška0103:27,1-1%12/11_pKPŽml_Pha03:23,2
znak 50 m
DVOŘÁKOVÁ Aneta0300:45,9* 2%13/04_JC_Prahy00:47,16
BALCAROVÁ Julie0300:48,1* 5%13/06_LOP_MoP00:50,9
DVOŘÁKOVÁ Ivana0400:51,7* 1%13/06_LOP_MoP00:52,5
TÓTHOVÁ Tereza0300:52,5-1%11/04_MCNymb00:51,7
znak 100 m
ŠTOLBOVÁ Eliška0101:28,3* 1%13/05_jKPŽst_Pha01:29,3
jménoročníkčasrozdílzávodrekord
volný způsob 50 m
ŽÁK Matyáš0300:39,9-1%13/06_LOP_MoP00:39,2
ŠPAŇÁR Ondřej0400:40,2-4%13/05_OSPjMoP00:38,6
SZABÓ David0300:41,2-8%13/05_OSPjMoP00:37,9
volný způsob 100 m
KOŽEVNIKOV Danil9901:04,4* 1%13/05_jKPŽst_Pha01:05,4
FLAX Jan0001:05,1* 0%13/06_LMČR A01:05,62
ZEMAN Jan9901:05,1-1%13/04_MKB_m501:04,0
RENC Matěj0201:09,2-2%13/06_LP11_Č01:07,2
NOVOTNÝ Matyáš0101:10,3* 0%13/04_MKB_m501:10,6
SMRČEK Ondřej0201:10,8* 2%13/06_LP11_Č01:12,5
ZEMAN Jakub0101:14,7-2%13/04_MKB_m501:12,8
volný způsob 200 m
ZEMAN Jan9902:27,0-1%13/05_jKPŽst_Pha02:24,2
RENC Matěj0202:29,4-3%13/06_LP11_Č02:24,8
motýlek 50 m
ŽÁK Matyáš0300:46,00%13/05_jKPŽml_Pha00:45,9
SZABÓ David0300:47,8* 2%13/05_OSPjMoP00:49,2
ŠPAŇÁR Ondřej0400:48,1* 6%13/06_LOP_MoP00:51,7
motýlek 100 m
KOŽEVNIKOV Danil9901:12,9-1%13/06_LDOH01:11,65
SMRČEK Ondřej0201:21,2* 3%13/03_Vytrvalec01:24,17
FLAX Jan0001:23,8-3%13/05_jKPŽst_Pha01:20,9
RENC Matěj0201:24,8* 0%13/06_LOP_MoP01:25,0
NOVOTNÝ Matyáš0101:33,1* 7%13/03_Vytrvalec01:40,35
polohový závod 100 m
FLAX Jan0001:13,0* 3%12/12_ZMČR1201:15,90
KOŽEVNIKOV Danil9901:15,6* 2%12/10_PCMoP01:17,53
RENC Matěj0201:22,8* 1%12/12_MVCKladno01:24,4
NOVOTNÝ Matyáš0101:23,3-4%13/06_LMČR B01:19,57
SMRČEK Ondřej0201:23,5-1%12/10_PCMoP01:22,30
MACHÁČEK Samuel0201:31,1-1%13/06_LP11_Č01:29,8
prsa 50 m
SZABÓ David0300:48,1* 6%13/03_ISM201300:51,32
ŽÁK Matyáš0300:48,8* 6%13/03_ISM201300:52,12
ŠPAŇÁR Ondřej0400:56,3- - -
prsa 100 m
FLAX Jan0001:22,0* 3%13/05_jKPŽst_Pha01:25,1
ZEMAN Jan9901:26,70%13/01_KPDr-Pha01:26,2
NOVOTNÝ Matyáš0101:27,1-1%13/06_LDOH01:25,63
ZEMAN Jakub0101:31,0* 2%13/06_LOP_MoP01:33,4
MACHÁČEK Samuel0201:42,5-2%12/12_MVCKladno01:39,8
prsa 200 m
ZEMAN Jan9902:58,7* 0%13/05_jKPŽst_Pha02:59,2
NOVOTNÝ Matyáš0103:02,00%13/06_LMČR B03:01,31
ZEMAN Jakub0103:13,1* 2%13/05_jKPŽst_Pha03:17,5
MACHÁČEK Samuel0203:28,10%13/05_jKPŽml_Pha03:27,2
znak 50 m
ŠPAŇÁR Ondřej0400:44,8* 11%13/01_Neratovice00:50,46
ŽÁK Matyáš0300:45,3* 4%13/06_LOP_MoP00:47,6
SZABÓ David0300:45,6* 1%13/03_ISM201300:46,48
znak 100 m
FLAX Jan0001:11,8* 4%13/06_LOP_MoP01:14,9
KOŽEVNIKOV Danil9901:12,2* 0%13/06_LDOH01:12,35
RENC Matěj0201:16,2-3%13/06_LP11_Č01:13,5
ZEMAN Jan9901:17,1* 0%12/11_pKPŽst_Pha01:17,4
SMRČEK Ondřej0201:18,0* 0%13/06_LP11_Č01:18,6
NOVOTNÝ Matyáš0101:23,80%13/06_LDOH01:23,51
ZEMAN Jakub0101:25,7* 3%13/04_JC_Prahy01:28,96
MACHÁČEK Samuel0201:29,1* 0%13/06_LOP_MoP01:29,9
znak 200 m
KOŽEVNIKOV Danil9902:34,0* 1%13/05_jKPŽst_Pha02:36,8
RENC Matěj0202:38,7-1%13/06_LP11_Č02:36,7
FLAX Jan0002:40,5* 0%13/05_jKPŽst_Pha02:40,7
ZEMAN Jan9902:43,9-2%13/05_jKPŽst_Pha02:39,2
SMRČEK Ondřej0202:47,7* 2%13/03_Velikonoce02:52,84
ZEMAN Jakub0102:57,6* 11%12/05_jKPŽml_Pha03:21,2


zkratkaplný název závodumístobazénpzndatum konání
M_SobotkyMemoriál Ing. Slavoše SobotkyBeroun25M21.09.

autor: mtb | komentářů: 0