Srovnávací přebory MoP v dlouhých tratích

Vydáno dne 09. 10. 2013 (počet přístupů 2083)


Tradiční oddílová prověrka vytrvalosti přinesla vedle řady výrazných osobáčků i první podzimní oddílový rekord. Připsal si ho Matěj RENC. Kompletní výsledky jsou dostupné v oddílovém archivu v souboru 1310dt.pdf (60 200 B).

V následující tabulce je u každého plavce porovnán jeho výkon na Srovnávacích přeborech MoP v dlouhých tratích s jeho osobním rekordem. Pro lepší orientaci je rozdíl vyjádřen i procentuálně, přičemž "*" jsou označeny překonané osobní rekordy. Text ve sloupci závod pak obsahuje datum ve tvaru rr/mm a zkratku názvu závodu, na němž byl osobní rekord vytvořen.

jménoročníkčasrozdílzávodrekord
volný způsob 200 m
DVOŘÁKOVÁ Aneta0303:10,1* 6%13/03_OSPjMoPdt03:22,4
BALCAROVÁ Julie0303:10,3* 9%13/03_OSPjMoPdt03:30,8
DANILINA Ekaterina0403:25,5* 11%13/03_OSPjMoPdt03:51,5
DVOŘÁKOVÁ Ivana0403:35,1- - -
LANGMAYEROVÁ Tereza0403:46,1- - -
TÓTHOVÁ Tereza0303:46,4* 20%12/10_OSPpMoPdt04:43,0
PŮLPÁNOVÁ Viktorie0404:06,7- - -
volný způsob 400 m
LANDSMANNOVÁ Eliška0305:42,10%13/06_LP10_Č05:39,6
ŠTOLBOVÁ Eliška0106:10,8* 12%12/11_pKPŽml_Pha07:04,7
PŮLPÁNOVÁ Alžběta0106:11,9* 13%13/03_OSPjMoPdt07:10,3
PRCHALOVÁ Markéta0206:58,1* 1%13/05_jKPŽml_Pha07:02,7
VRÁTNÁ Štěpánka0206:59,9* 4%13/05_jKPŽml_Pha07:20,0
HONZÁKOVÁ Eliška0207:02,5* 3%13/03_OSPjMoPdt07:17,5
FRŇKOVÁ Viola0207:20,3- - -
volný způsob 800 m
SEEMANOVÁ Barbora0009:54,2-2%12/11_pKPŽst_Pha09:39,8
TRNKOVÁ Michaela9910:02,6* 0%13/01_KPDr-Pha10:05,2
ANDRIKOVÁ Alžběta9810:28,5* 0%13/03_OSPjMoPdt10:34,6
ŠPALOVÁ Nikola9710:33,8-5%13/01_KPDr-Pha09:58,0
PIKHARTOVÁ Monika9510:34,3-5%12/10_OSPpMoPdt10:03,2
JINDROVÁ Kristýna9910:46,9* 0%13/05_jKPŽst_Pha10:48,5
TRNKOVÁ Natálie9710:49,0-1%13/03_OSPjMoPdt10:38,6
PECHOVÁ Tereza9911:12,0* 4%13/03_Vytrvalec11:40,84
ŠIMKOVÁ Kateřina9811:16,1* 0%12/11_pKPŽst_Pha11:20,9
KLOCOVÁ Markéta9911:22,60%13/03_Vytrvalec11:17,92
POKORNÁ Eliška0011:44,8* 3%13/03_OSPjMoPdt12:08,4
MAŠKOVÁ Beáta0011:54,2* 2%12/10_OSPpMoPdt12:10,9
ŠÍROVÁ Barbora0012:30,2* 15%12/10_OSPpMoPdt14:49,2
ALDUNINOVÁ Darja0012:59,0* 5%13/03_OSPjMoPdt13:40,2
ŠRÁMKOVÁ Ludmila0213:06,6-1%13/06_LP11_Č12:53,6
jménoročníkčasrozdílzávodrekord
volný způsob 200 m
IVANOV Alexey0403:15,8* 5%13/05_jKPŽml_Pha03:28,0
NOVOTNÝ Robert0403:16,8* 4%13/05_jKPŽml_Pha03:25,1
MATĚJKA Kryštof0303:30,3* 10%12/10_OSPpMoPdt03:54,9
TIRSCHER Martin0303:30,4- - -
NOVOTNÝ Šimon0503:43,3* 1%13/03_OSPjMoPdt03:47,1
GONZÁLEZ Benjamín0203:56,0- - -
volný způsob 400 m
MACHÁČEK Samuel0205:55,6* 9%13/03_OSPjMoPdt06:32,9
SEDLÁČEK Matyáš0306:01,2* 10%13/03_OSPjMoPdt06:42,2
ŽÁK Jakub0106:07,2* 2%13/05_jKPŽst_Pha06:16,8
VOVES Jakub0106:34,6* 4%13/03_OSPjMoPdt06:53,2
SZABÓ David0306:52,6- - -
ŠPAŇÁR Ondřej0407:00,0* 2%13/03_OSPjMoPdt07:10,0
DĚRGAČEV Timofej0307:12,7-1%13/05_jKPŽml_Pha07:05,1
volný způsob 800 m
NOVOTNÝ Matyáš0110:56,9* 2%12/11_pKPŽml_Pha11:17,0
RENC Matěj0210:57,4* 3%12/10_OSPpMoPdt11:24,1
KOTT Josef0112:25,3* 2%12/10_OSPpMoPdt12:47,0
ACHEDŽAK Anton0213:47,0* 9%12/10_OSPpMoPdt15:13,0
volný způsob 1500 m
ŘÍMAL Marek9718:04,9-1%13/01_KPDr-Pha17:49,9
PŘIBYL Michal9918:42,8* 7%12/03_Vytrvalec20:09,59
PODUŠKA Lukáš9818:47,50%13/03_OSPjMoPdt18:44,6
DOMIN Josef9818:48,9* 2%13/03_Vytrvalec19:14,09
RENC Jakub9918:51,60%13/01_KPDr-Pha18:42,1
MÜLLER Michael9719:23,3* 2%13/03_Vytrvalec19:58,92
CÉ Martin9819:27,5-5%12/05_jKPŽst_Pha18:28,7
ŠORM Ondřej9719:53,40%13/03_OSPjMoPdt19:46,6
RUDNĚV Ilja0119:59,8* 11%13/03_Vytrvalec22:30,67
KOŽEVNIKOV Danil9920:31,1* 2%13/03_OSPjMoPdt21:07,6
CÉ Štěpán0022:00,7* 3%13/03_Vytrvalec22:44,09


zkratkaplný název závodumístobazénpzndatum konání
OSPpMoPdtOddílové srovnávací přebory MoP d.t.Praha - Radlice25K05.10.

autor: mtb | komentářů: 0