Velká cena Prahy

Vydáno dne 17. 10. 2013 (počet přístupů 1943)


Po třech letech měl Motorlet zastoupení ve finálové rozplavbě hlavní disciplíny Velké ceny Prahy. Nejmladší účastnice finále na 400 m volný způsob, Barbora SEEMANOVÁ zaplavala nový oddílový rekord třináctiletých žákyň, což stačilo na třetí místo.


Velká cena Prahy    Praha - Radlice    13.10.2013     - finálový start MoP na 400m VZ
jménoročníkumístěnídisciplínačasrozdílzávodos.rek.
SEEMANOVÁ Barbora003 400 VZfin.04:30,81* 2%13/05_jKPŽst_Pha04:38,7

Na stupně vítězů vystoupily i Alžběta ANDRIKOVÁ, druhá na 100m prsa, a Monika PIKHARTOVÁ, třetí na 50m volný způsob. Na další medailová umístění již naši plavci nedosáhli. Ale stejně jako na sobotní Podzimní ceně Motorletu dvakrát úspěšně atakovala oddílové rekordy čtrnáctiletých Michaela TRNKOVÁ. V archivu oddílu je k dispozici kompletní výsledková sestava v souboru 1310vcp.pdf (402 149 B).



jménoročníkčasrozdílzávodrekord
volný způsob 50 m
PIKHARTOVÁ Monika9500:27,93-5%12/12_ZMČR+d00:26,57
BOŠKOVÁ Kateřina9500:28,14-1%12/12_ZMČR+d00:27,64
SEEMANOVÁ Barbora0000:28,63-1%13/05_jKPŽst_Pha00:28,1
KLOCOVÁ Markéta9900:31,72-4%12/11_pKPŽst_Pha00:30,4
MAŠKOVÁ Beáta0000:31,91* 0%13/05_jKPŽst_Pha00:32,1
ŠÍROVÁ Barbora0000:32,41* 3%13/06_LOP_MoP00:33,7
ŠIMKOVÁ Kateřina9800:32,62-4%12/10_PlzSprinty00:31,15
PETROVICKÁ Veronika0000:33,76* 2%12/06_LOP_MoP00:34,5
ALDUNINOVÁ Darja0000:35,86* 2%13/06_LOP_MoP00:36,8
volný způsob 100 m
BOŠKOVÁ Kateřina9501:00,79-2%12/10_PlzSprinty00:59,28
PIKHARTOVÁ Monika9501:01,91-5%12/12_ZMČR+d00:58,86
ANDRIKOVÁ Alžběta9801:03,05* 3%13/06_LOP_MoP01:05,2
ŠPALOVÁ Nikola9701:03,820%13/03_ISM201301:03,82
TRNKOVÁ Natálie9701:05,83-3%12/01_KPDr-Pha01:03,8
KLOCOVÁ Markéta9901:08,73-2%13/01_Neratovice01:06,78
ŠIMKOVÁ Kateřina9801:10,55-4%12/10_PlzSprinty01:07,35
MAŠKOVÁ Beáta0001:11,13* 1%13/01_Kalich01:12,2
ŠÍROVÁ Barbora0001:16,39* 3%13/06_LOP_MoP01:19,5
PETROVICKÁ Veronika0001:18,26-3%13/06_LOP_MoP01:15,9
volný způsob 400 m
SEEMANOVÁ Barbora0004:36,96* 0%13/05_jKPŽst_Pha04:38,7
TRNKOVÁ Michaela9904:47,43* 1%12/11_pKPDD_Pha04:52,1
ANDRIKOVÁ Alžběta9804:51,07* 7%12/10_VCPrahy05:13,83
ŠPALOVÁ Nikola9704:52,93-1%13/06_LMČR d04:49,49
TRNKOVÁ Natálie9704:55,36* 7%11/05_jKPŽst_Pha05:18,8
PETROVICKÁ Veronika0006:05,23* 4%12/11_pKPŽst_Pha06:21,4
motýlek 100 m
TRNKOVÁ Michaela9901:07,63* 1%13/06_Praha201301:08,89
MAŠKOVÁ Beáta0001:26,19-2%13/05_jKPŽst_Pha01:23,9
PETROVICKÁ Veronika0001:33,26* 4%13/01_Neratovice01:37,30
polohový závod 200 m
ŠPALOVÁ Nikola9702:40,10* 3%12/03_Vytrvalec02:46,39
KLOCOVÁ Markéta9902:43,05-3%13/05_jKPŽst_Pha02:37,4
TRNKOVÁ Natálie9702:49,61-5%12/01_KPDr-Pha02:41,0
ŠIMKOVÁ Kateřina9802:54,65-3%12/11_pKPŽst_Pha02:48,2
ALDUNINOVÁ Darja0003:20,85* 8%13/03_Vytrvalec03:38,57
polohový závod 400 m
ALDUNINOVÁ Darja0007:10,06- - -
prsa 100 m
ANDRIKOVÁ Alžběta9801:15,020%12/11_StrockWien01:14,69
PIKHARTOVÁ Monika9501:20,24-11%12/12_ZMČR+d01:12,24
ŠIMKOVÁ Kateřina9801:27,85-7%12/11_pKPŽst_Pha01:22,0
TRNKOVÁ Natálie9701:30,50* 0%11/04_Velikonoce01:31,15
MAŠKOVÁ Beáta0001:31,10-1%13/05_jKPŽst_Pha01:30,0
ŠÍROVÁ Barbora0001:45,50* 0%12/11_pKPŽst_Pha01:46,2
prsa 200 m
KLOCOVÁ Markéta9902:52,22-2%13/05_jKPŽst_Pha02:48,1
PIKHARTOVÁ Monika9502:57,73-7%12/11_pKPDD_Pha02:45,0
ŠIMKOVÁ Kateřina9803:04,63-4%12/11_pKPŽst_Pha02:57,2
ŠÍROVÁ Barbora0003:45,720%12/11_pKPŽst_Pha03:44,4
znak 100 m
BOŠKOVÁ Kateřina9501:11,58-3%12/12_ZMČR+d01:09,12
ALDUNINOVÁ Darja0001:26,39* 4%13/05_jKPŽst_Pha01:30,7
ŠÍROVÁ Barbora0001:29,81* 4%13/06_LOP_MoP01:34,1
znak 200 m
PETROVICKÁ Veronika0002:57,87* 8%12/11_pKPŽst_Pha03:13,9
ALDUNINOVÁ Darja0003:11,05* 1%13/05_jKPŽst_Pha03:13,0
jménoročníkčasrozdílzávodrekord
volný způsob 50 m
LEDL Michal9100:24,48-8%12/12_ZMČR+d00:22,62
MÜLLER Michael9700:26,57* 0%13/06_LOP_MoP00:26,8
CÉ Martin9800:27,21-1%12/11_pKPŽst_Pha00:26,8
ŠORM Ondřej9700:27,53-1%13/06_Praha201300:27,18
KOŽEVNIKOV Danil9900:27,67* 4%12/12_ZMČR1300:29,05
CÉ Štěpán0000:28,06* 0%13/06_LMČR A00:28,32
volný způsob 100 m
LEDL Michal9100:55,53-8%11/12_ZMČR+d00:51,14
PODUŠKA Lukáš9800:57,39* 0%12/11_pKPDD_Pha00:57,9
CÉ Martin9800:58,040%13/06_LMČR d00:57,62
MÜLLER Michael9700:58,660%13/06_LOP_MoP00:58,4
CÉ Štěpán0001:03,210%13/05_jKPŽst_Pha01:02,6
volný způsob 400 m
PODUŠKA Lukáš9804:27,440%12/11_pKPDD_Pha04:27,2
DOMIN Josef9804:35,37-1%13/05_VCPardubic04:32,23
CÉ Martin9804:40,47-2%12/11_pKPDD_Pha04:33,8
RENC Jakub9904:42,640%13/05_jKPŽst_Pha04:40,1
motýlek 100 m
LEDL Michal9100:58,78-10%12/11_ME_2500:52,97
DOMIN Josef9801:02,470%13/04_JC_Prahy01:02,05
ŘÍMAL Marek9701:02,50* 0%12/11_Boubelík01:02,54
PODUŠKA Lukáš9801:04,93-1%12/11_pKPŽst_Pha01:04,1
CÉ Martin9801:06,66* 1%13/03_ISM201301:07,77
CÉ Štěpán0001:14,55-2%13/05_jKPŽst_Pha01:12,7
motýlek 200 m
DOMIN Josef9802:24,42* 1%13/04_JC_Prahy02:25,98
polohový závod 200 m
ŘÍMAL Marek9702:18,93* 2%12/10_VCPrahy02:22,79
RENC Jakub9902:30,95-1%13/05_jKPŽst_Pha02:29,2
polohový závod 400 m
ŘÍMAL Marek9704:55,01* 5%13/04_jKPDD_Pha05:10,54
PODUŠKA Lukáš9805:04,68* 0%12/12_ZMČR1405:05,31
DOMIN Josef9805:16,96* 11%11/11_OSPpMoPdt05:56,6
prsa 100 m
ŠORM Ondřej9701:09,25-1%13/06_LMČR d01:08,24
prsa 200 m
ŠORM Ondřej9702:34,63* 0%12/11_StrockWien02:34,81
RENC Jakub9902:55,65* 6%13/04_jKPDD_Pha03:07,77
znak 100 m
KOŽEVNIKOV Danil9901:08,49* 5%13/09_M_Sobotky01:12,2
MÜLLER Michael9701:08,55-5%12/12_ZMČR+d01:05,23
znak 200 m
ŘÍMAL Marek9702:14,07* 1%12/12_ZMČR+d02:16,13
CÉ Martin9802:23,710%12/10_PCMoP02:23,57
MÜLLER Michael9702:28,34-4%12/12_ZMČR+d02:21,86
CÉ Štěpán0002:35,31* 7%12/12_ZMČR1202:47,16


autor: mtb | komentářů: 0
toplist