Plzeňský vytrvalec

Vydáno dne 16. 03. 2014 (počet přístupů 1617)


220x nastoupili naši plavci na Vytrvalci na startovní bloky. Celkem jich do Plzně přijelo 44 a zvítězit ve své věkové kategorii dokázali Barbora SEEMANOVÁ na 100 VZ a 200 PZ, Michaela TRNKOVÁ na 100 VZ, Josef DOMIN na 100 M i 100 VZ, Matyáš NOVOTNÝ na 100 P a Matěj RENC na 100Z a 1500VZ. Na stupně vítězů vystoupili i Alexey IVANOV a Ondřej SMRČEK. V archivu oddílu jsou k dispozici kompletní výsledky v souboru 1403vytr.pdf (962 407 B).


jménoročníkčasrozdílzávodrekord
volný způsob 50 m
BOŠKOVÁ Kateřina9500:28,69-3%12/06_LMČR d00:27,85
PECHOVÁ Tereza9900:30,000%14/03_ISM201400:29,77
ŠIMKOVÁ Kateřina9800:31,23* 13%10/04_JC_Prahy00:36,05
MAŠKOVÁ Beáta0000:31,52* 3%13/04_jKPDD_Pha00:32,56
ŠÍROVÁ Barbora0000:31,84-2%14/03_ISM201400:31,06
JIRMANOVÁ Vanesa0100:34,10* 9%11/04_JCžactva00:37,6
PŮLPÁNOVÁ Alžběta0100:34,35* 13%13/04_JC_Prahy00:39,62
ŠRÁMKOVÁ Ludmila0200:36,96* 7%12/04_JC_Prahy00:40,09
ALDUNINOVÁ Darja0000:37,11* 2%12/04_JC_Prahy00:38,14
VRÁTNÁ Štěpánka0200:37,81* 10%13/04_JC_Prahy00:42,07
FRŇKOVÁ Viola0200:39,32- - -
DVOŘÁKOVÁ Ivana0400:39,85- - -
PRCHALOVÁ Markéta0200:40,57* 4%13/04_JC_Prahy00:42,44
BALCAROVÁ Julie0300:40,64-1%13/03_ISM201300:39,98
DANILINA Ekaterina0400:41,34* 12%13/04_JC_Prahy00:47,01
MANYCHOVÁ Eliška0400:42,27- - -
TÓTHOVÁ Tereza0300:43,21-3%13/04_JC_Prahy00:41,71
PŮLPÁNOVÁ Viktorie0400:44,97* 7%13/04_JC_Prahy00:48,38
volný způsob 100 m
SEEMANOVÁ Barbora0000:59,980%14/03_ISM201400:59,68
TRNKOVÁ Michaela9901:01,40* 1%13/04_JC_Prahy01:02,63
KLOCOVÁ Markéta9901:08,87-1%13/06_Praha201301:07,88
MAŠKOVÁ Beáta0001:10,08* 7%13/04_JC_Prahy01:15,40
ŠÍROVÁ Barbora0001:10,640%14/03_ISM201401:10,51
PŮLPÁNOVÁ Alžběta0101:14,51* 18%13/04_JC_Prahy01:31,61
JIRMANOVÁ Vanesa0101:14,96* 10%11/04_JCžactva01:23,6
ŠRÁMKOVÁ Ludmila0201:20,54* 7%13/04_JC_Prahy01:27,54
ALDUNINOVÁ Darja0001:21,77* 4%13/03_Vytrvalec01:25,63
VRÁTNÁ Štěpánka0201:24,86-1%14/03_ISM201401:23,53
DVOŘÁKOVÁ Aneta0301:24,94* 8%13/03_Vytrvalec01:33,25
PRCHALOVÁ Markéta0201:28,05* 5%13/04_JC_Prahy01:33,57
HONZÁKOVÁ Eliška0201:28,95- - -
DVOŘÁKOVÁ Ivana0401:28,97- - -
FRŇKOVÁ Viola0201:33,69- - -
BALCAROVÁ Julie0301:35,50- - -
MANYCHOVÁ Eliška0401:38,88- - -
PŮLPÁNOVÁ Viktorie0401:42,87- - -
TÓTHOVÁ Tereza0301:43,36- - -
volný způsob 800 m
ŠPALOVÁ Nikola9709:53,73* 0%14/03_MČRDsmf_č09:59,24
TRNKOVÁ Michaela9910:09,81* 1%13/04_MČRDruž10:19,48
BOŠKOVÁ Kateřina9510:14,01* 0%12/05_jKPDD_Pha10:14,21
TRNKOVÁ Natálie9710:28,07* 2%13/03_MČRDsmf_č10:45,10
PECHOVÁ Tereza9910:42,00* 8%13/03_Vytrvalec11:40,84
MAŠKOVÁ Beáta0011:24,35- - -
KLOCOVÁ Markéta9911:25,71-1%13/03_Vytrvalec11:17,92
LANDSMANNOVÁ Eliška0311:30,01* 7%13/03_Vytrvalec12:27,22
ŠÍROVÁ Barbora0011:33,67- - -
POKORNÁ Eliška0011:35,25- - -
PŮLPÁNOVÁ Alžběta0112:15,14- - -
ŠRÁMKOVÁ Ludmila0212:44,00- - -
ALDUNINOVÁ Darja0013:07,79* 10%13/03_Vytrvalec14:41,24
VRÁTNÁ Štěpánka0213:53,28- - -
HONZÁKOVÁ Eliška0214:17,79- - -
BALCAROVÁ Julie0314:22,56- - -
PRCHALOVÁ Markéta0214:30,12- - -
volný způsob 1500 m
ŠPALOVÁ Nikola9719:19,85-1%13/06_LMČR d18:59,79
JINDROVÁ Kristýna9920:27,43- - -
ŠIMKOVÁ Kateřina9821:38,39- - -
motýlek 100 m
SEEMANOVÁ Barbora0001:09,70- - -
PECHOVÁ Tereza9901:13,63-1%14/03_ISM201401:12,87
JINDROVÁ Kristýna9901:14,42* 3%13/05_VCPardubic01:17,05
TRNKOVÁ Natálie9701:15,75* 3%13/04_MČRDruž01:18,75
KLOCOVÁ Markéta9901:17,280%13/03_ISM201301:17,17
ŠPALOVÁ Nikola9701:17,960%13/03_MČRDsmf_č01:17,64
POKORNÁ Eliška0001:20,47* 6%13/03_Vytrvalec01:26,22
MAŠKOVÁ Beáta0001:21,17* 7%13/04_JC_Prahy01:27,30
ŠIMKOVÁ Kateřina9801:22,41- - -
JIRMANOVÁ Vanesa0101:23,58- - -
ŠÍROVÁ Barbora0001:31,06- - -
ŠRÁMKOVÁ Ludmila0201:34,24* 8%13/04_JC_Prahy01:42,92
VRÁTNÁ Štěpánka0201:47,60* 11%13/04_JC_Prahy02:01,27
DVOŘÁKOVÁ Aneta0301:47,75- - -
ALDUNINOVÁ Darja0001:50,14- - -
PRCHALOVÁ Markéta0201:51,23- - -
HONZÁKOVÁ Eliška0201:53,24- - -
BALCAROVÁ Julie0301:59,42- - -
FRŇKOVÁ Viola0202:00,33- - -
TÓTHOVÁ Tereza0302:07,84- - -
polohový závod 200 m
TRNKOVÁ Michaela9902:30,34* 2%13/04_JC_Prahy02:34,21
SEEMANOVÁ Barbora0002:32,350%13/06_LDOH02:30,94
BOŠKOVÁ Kateřina9502:36,05* 0%12/06_Praha201202:36,54
ŠPALOVÁ Nikola9702:39,48* 4%12/03_Vytrvalec02:46,39
KLOCOVÁ Markéta9902:41,13-1%13/06_LMČR A02:39,07
TRNKOVÁ Natálie9702:41,75* 1%13/04_jKPDD_Pha02:43,51
JINDROVÁ Kristýna9902:42,46* 3%13/05_VCPardubic02:48,51
PECHOVÁ Tereza9902:46,87-1%13/04_jKPDD_Pha02:45,01
LANDSMANNOVÁ Eliška0303:01,79- - -
JIRMANOVÁ Vanesa0103:04,20- - -
PŮLPÁNOVÁ Alžběta0103:05,04- - -
HONZÁKOVÁ Eliška0203:27,61- - -
DVOŘÁKOVÁ Aneta0303:34,35* 7%13/03_Vytrvalec03:50,55
DANILINA Ekaterina0403:37,45- - -
FRŇKOVÁ Viola0203:38,24- - -
DVOŘÁKOVÁ Ivana0403:56,70- - -
TÓTHOVÁ Tereza0303:58,94- - -
PŮLPÁNOVÁ Viktorie0404:13,33- - -
prsa 100 m
TRNKOVÁ Michaela9901:20,30* 1%13/04_jKPDD_Pha01:21,33
KLOCOVÁ Markéta9901:20,53-1%13/03_ISM201301:19,11
SEEMANOVÁ Barbora0001:21,32- - -
ŠIMKOVÁ Kateřina9801:22,71* 4%11/06_LMČR A01:26,27
PECHOVÁ Tereza9901:23,66-3%13/05_VCPardubic01:20,89
MAŠKOVÁ Beáta0001:29,930%14/03_ISM201401:29,51
JIRMANOVÁ Vanesa0101:34,58* 9%11/03_ISM201101:44,21
ŠÍROVÁ Barbora0001:36,30* 10%13/03_Vytrvalec01:47,97
TÓTHOVÁ Tereza0301:43,32- - -
FRŇKOVÁ Viola0201:43,46- - -
ALDUNINOVÁ Darja0001:44,72* 4%13/03_Vytrvalec01:50,06
ŠRÁMKOVÁ Ludmila0201:45,97* 6%13/04_JC_Prahy01:53,21
PŮLPÁNOVÁ Alžběta0101:46,00- - -
DVOŘÁKOVÁ Aneta0301:48,24* 5%13/03_Vytrvalec01:54,14
HONZÁKOVÁ Eliška0201:49,28* 1%13/04_JC_Prahy01:51,39
VRÁTNÁ Štěpánka0201:49,91-6%14/03_ISM201401:42,88
BALCAROVÁ Julie0301:53,69- - -
DANILINA Ekaterina0401:53,79- - -
PRCHALOVÁ Markéta0201:55,89-5%13/03_Vytrvalec01:50,02
PŮLPÁNOVÁ Viktorie0402:02,72- - -
DVOŘÁKOVÁ Ivana0402:11,12- - -
MANYCHOVÁ Eliška0402:16,95- - -
znak 100 m
JINDROVÁ Kristýna9901:14,75* 2%13/06_LMČR A01:16,82
TRNKOVÁ Natálie9701:17,95-3%14/03_MČRDsmf_č01:15,05
MAŠKOVÁ Beáta0001:20,74* 4%13/06_LDOH01:24,30
POKORNÁ Eliška0001:20,84* 1%13/06_Praha201301:21,97
JIRMANOVÁ Vanesa0101:24,69* 11%11/04_JCžactva01:35,5
PŮLPÁNOVÁ Alžběta0101:25,51* 13%13/04_JC_Prahy01:38,62
LANDSMANNOVÁ Eliška0301:26,56* 3%13/03_Vytrvalec01:29,93
ŠÍROVÁ Barbora0001:28,50* 8%13/03_Vytrvalec01:36,55
VRÁTNÁ Štěpánka0201:31,18-3%14/03_ISM201401:27,89
ALDUNINOVÁ Darja0001:31,96* 7%13/03_Vytrvalec01:39,28
ŠRÁMKOVÁ Ludmila0201:34,46* 2%13/04_JC_Prahy01:36,65
FRŇKOVÁ Viola0201:37,46- - -
HONZÁKOVÁ Eliška0201:38,76- - -
DVOŘÁKOVÁ Aneta0301:39,69* 8%13/03_Vytrvalec01:49,27
DANILINA Ekaterina0401:41,26- - -
BALCAROVÁ Julie0301:44,15- - -
DVOŘÁKOVÁ Ivana0401:46,34- - -
MANYCHOVÁ Eliška0401:47,69- - -
PRCHALOVÁ Markéta0201:49,64- - -
PŮLPÁNOVÁ Viktorie0401:50,08- - -
TÓTHOVÁ Tereza0301:53,94- - -
jménoročníkčasrozdílzávodrekord
volný způsob 50 m
DOMIN Josef9800:26,59* 0%13/05_VCPardubic00:26,60
SEEMAN Tomáš6900:27,05-2%11/03_ISM201100:26,39
ŠORM Ondřej9700:27,75-3%14/03_ISM201400:26,91
FAIT David0000:30,83* 4%13/04_JC_Prahy00:32,39
KOTT Josef0100:30,96* 14%12/04_JC_Prahy00:36,17
MACHÁČEK Samuel0200:32,71-2%14/03_ISM201400:31,84
ŽÁK Jakub0100:34,30* 4%13/04_JC_Prahy00:35,78
SEDLÁČEK Matyáš0300:34,56* 9%13/04_JC_Prahy00:38,27
ACHEDŽAK Anton0200:36,12* 8%13/03_Vytrvalec00:39,34
ŽÁK Matyáš0300:37,09* 5%13/04_JC_Prahy00:39,44
IVANOV Alexey0400:37,57* 13%13/04_JC_Prahy00:43,64
TIRSCHER Martin0300:39,23- - -
volný způsob 100 m
DOMIN Josef9800:57,430%13/05_VCPardubic00:57,40
RENC Jakub9901:00,28-1%14/03_ISM201400:59,39
ŠORM Ondřej9701:00,54* 0%13/06_Praha201301:00,73
SEEMAN Tomáš6901:00,67-3%11/03_ISM201100:58,34
RENC Matěj0201:07,740%14/03_ISM201401:07,51
NOVOTNÝ Matyáš0101:08,69* 6%13/04_JC_Prahy01:13,44
KOTT Josef0101:09,17- - -
SMRČEK Ondřej0201:09,48* 4%13/03_Vytrvalec01:12,76
FAIT David0001:10,46* 6%13/03_Vytrvalec01:15,10
MACHÁČEK Samuel0201:11,480%14/03_ISM201401:11,24
ŽÁK Jakub0101:13,94* 15%13/04_JC_Prahy01:27,99
SEDLÁČEK Matyáš0301:18,35- - -
ACHEDŽAK Anton0201:22,06* 6%13/03_Vytrvalec01:28,13
ŽÁK Matyáš0301:23,21* 8%13/03_Vytrvalec01:30,76
TIRSCHER Martin0301:28,03- - -
volný způsob 800 m
RENC Jakub9909:31,35* 4%13/04_jKPDD_Pha09:58,30
DOMIN Josef9809:39,010%13/04_jKPDD_Pha09:33,91
SEEMAN Tomáš6910:09,65- - -
ŠORM Ondřej9710:13,77* 2%13/03_Vytrvalec10:28,71
volný způsob 1500 m
RENC Matěj0220:08,56* 10%13/03_Vytrvalec22:27,29
NOVOTNÝ Matyáš0120:39,47* 12%13/03_Vytrvalec23:30,28
SMRČEK Ondřej0220:53,76- - -
MACHÁČEK Samuel0221:56,71- - -
KOTT Josef0122:19,84- - -
ŽÁK Jakub0122:44,09- - -
FAIT David0024:31,29- - -
ACHEDŽAK Anton0225:02,63- - -
motýlek 100 m
DOMIN Josef9801:02,93-1%13/04_JC_Prahy01:02,05
RENC Jakub9901:04,34* 0%14/03_ISM201401:04,92
SMRČEK Ondřej0201:14,86* 11%13/03_Vytrvalec01:24,17
KOTT Josef0101:19,47- - -
RENC Matěj0201:22,31* 11%13/03_Vytrvalec01:32,58
FAIT David0001:23,46* 8%13/03_Vytrvalec01:31,21
NOVOTNÝ Matyáš0101:25,98* 14%13/03_Vytrvalec01:40,35
SEDLÁČEK Matyáš0301:32,12- - -
ŽÁK Matyáš0301:33,37* 14%13/03_Vytrvalec01:49,17
ŽÁK Jakub0101:33,71* 15%13/04_JC_Prahy01:50,32
MACHÁČEK Samuel0201:34,75- - -
TIRSCHER Martin0301:40,81- - -
ACHEDŽAK Anton0201:50,01* 0%13/03_Vytrvalec01:51,08
polohový závod 200 m
RENC Jakub9902:23,08* 6%13/04_JC_Prahy02:33,14
ŠORM Ondřej9702:28,92* 2%13/04_jKPDD_Pha02:32,08
DOMIN Josef9802:29,71* 1%13/03_Vytrvalec02:31,51
SEEMAN Tomáš6902:37,55-2%11/04_jKPDD_Pha02:33,04
NOVOTNÝ Matyáš0102:41,32* 8%13/04_JC_Prahy02:55,46
SMRČEK Ondřej0202:49,82* 7%13/04_JC_Prahy03:03,34
RENC Matěj0202:50,87* 7%13/03_Vytrvalec03:04,47
SEDLÁČEK Matyáš0303:07,42- - -
ŽÁK Jakub0103:09,28- - -
ŽÁK Matyáš0303:13,89* 10%13/03_Vytrvalec03:37,78
IVANOV Alexey0403:35,01- - -
TIRSCHER Martin0303:35,06- - -
prsa 100 m
RENC Jakub9901:18,52- - -
NOVOTNÝ Matyáš0101:20,42* 6%13/06_LDOH01:25,63
FAIT David0001:30,68* 3%13/03_Vytrvalec01:33,77
MACHÁČEK Samuel0201:37,13-3%14/03_ISM201401:33,65
KOTT Josef0101:38,29- - -
SMRČEK Ondřej0201:38,36* 13%11/04_JCžactva01:53,1
IVANOV Alexey0401:46,00- - -
SEDLÁČEK Matyáš0301:46,75- - -
ŽÁK Matyáš0301:46,75* 2%13/03_ISM201301:49,10
ŽÁK Jakub0101:46,89- - -
RENC Matěj0201:47,08* 15%10/03_JCžactva02:06,8
ACHEDŽAK Anton0201:52,43* 1%13/04_JC_Prahy01:54,67
TIRSCHER Martin0301:57,63- - -
znak 100 m
DOMIN Josef9801:09,79- - -
RENC Matěj0201:15,340%14/03_ISM201401:14,83
KOTT Josef0101:17,35* 15%12/04_JC_Prahy01:31,10
SMRČEK Ondřej0201:17,83* 3%13/04_JC_Prahy01:20,52
NOVOTNÝ Matyáš0101:19,52* 4%13/06_LDOH01:23,51
FAIT David0001:19,57* 5%13/04_JC_Prahy01:23,89
MACHÁČEK Samuel0201:21,53* 18%13/03_Vytrvalec01:40,26
ŽÁK Jakub0101:23,73- - -
SEDLÁČEK Matyáš0301:30,45- - -
ŽÁK Matyáš0301:33,36* 14%13/03_Vytrvalec01:48,69
TIRSCHER Martin0301:37,79- - -
ACHEDŽAK Anton0201:37,99* 3%13/03_Vytrvalec01:41,68
IVANOV Alexey0401:42,12- - -


zkratkaplný název závodumístobazénpzndatum konání
VytrvalecPlzeňský vytrvalecPlzeň - Slovany50M15.03. - 16.03.

autor: mtb | komentářů: 0