Srovnávací přebory MoP v dlouhých tratích

Vydáno dne 03. 04. 2014 (počet přístupů 1511)


Dva týdny po Vytrvalci si někteří naši plavci znovu zaplavali dlouhé tratě i v krátkém bazénu. Tradiční oddílová prověrka vytrvalosti přinesla řadu pěkných osobáčků Ten nejvýraznější předvedla Barbora SEEMANOVÁ. První start na trati 1500 m a hned nejlepší výkon našich žen v historii oddílu, který navíc zlepšila o více jak půl minuty! Kompletní výsledky jsou dostupné v oddílovém archivu v souboru 1403dt.pdf (77 483 B).


jménoročníkčasrozdílzávodrekord
volný způsob 200 m
DANILINA Ekaterina0403:09,2* 7%13/10_OSPpMoPdt03:25,5
LANGMAYEROVÁ Tereza0403:11,0* 15%13/10_OSPpMoPdt03:46,1
DVOŘÁKOVÁ Ivana0403:11,5* 10%13/10_OSPpMoPdt03:35,1
PŮLPÁNOVÁ Viktorie0403:23,5* 17%13/10_OSPpMoPdt04:06,7
MANYCHOVÁ Eliška0403:36,0- - -
JIRMANOVÁ Sofie0403:46,2- - -
MATĚJKOVÁ Amálie0503:59,7* 5%13/11_pKPŽml_Pha04:14,6
volný způsob 400 m
LANDSMANNOVÁ Eliška0305:32,1-2%13/12_ZP10_Č05:25,3
BALCAROVÁ Julie0306:31,1* 3%13/11_pKPŽml_Pha06:44,5
VRÁTNÁ Štěpánka0206:32,5* 6%13/10_OSPpMoPdt06:59,9
HONZÁKOVÁ Eliška0206:39,5* 5%13/10_OSPpMoPdt07:02,5
TÓTHOVÁ Tereza0307:31,3- - -
volný způsob 800 m
TRNKOVÁ Michaela9909:57,4* 0%13/10_OSPpMoPdt10:02,6
BOŠKOVÁ Kateřina9509:59,1* 1%12/05_OSPjMoPdt10:07,3
TRNKOVÁ Natálie9710:26,8* 1%13/03_OSPjMoPdt10:38,6
ŠIMKOVÁ Kateřina9810:59,8-1%14/01_KPDr-Pha10:52,9
MAŠKOVÁ Beáta0011:05,6* 6%13/10_OSPpMoPdt11:54,2
KLOCOVÁ Markéta9911:17,8* 0%13/10_OSPpMoPdt11:22,6
ŠÍROVÁ Barbora0011:27,3* 8%13/10_OSPpMoPdt12:30,2
PŮLPÁNOVÁ Alžběta0111:52,6* 5%13/11_pKPŽst_Pha12:34,2
ALDUNINOVÁ Darja0012:37,9* 2%13/10_OSPpMoPdt12:59,0
ŠRÁMKOVÁ Ludmila0212:49,9-2%13/12_ZP11_Č12:33,0
volný způsob 1500 m
SEEMANOVÁ Barbora0018:02,8- - -
jménoročníkčasrozdílzávodrekord
volný způsob 200 m
IVANOV Alexey0403:00,9* 7%13/11_pKPŽml_Pha03:14,7
NOVOTNÝ Šimon0503:09,9* 14%13/10_OSPpMoPdt03:43,3
NOVOTNÝ Robert0403:15,2* 0%13/10_OSPpMoPdt03:16,8
ZVOLSKÝ Vojtěch0503:30,1- - -
volný způsob 400 m
SEDLÁČEK Matyáš0305:39,0* 2%13/12_ZP10_Č05:49,0
ŽÁK Matyáš0306:08,8* 13%13/03_OSPjMoPdt07:04,2
ŠPAŇÁR Ondřej0406:30,2* 2%13/11_pKPŽml_Pha06:42,2
SZABÓ David0306:33,7* 4%13/10_OSPpMoPdt06:52,6
MATĚJKA Kryštof0306:55,8* 2%13/06_LP10_Č07:08,1
volný způsob 800 m
RENC Matěj0210:36,9-2%13/12_ZP11_Č10:21,8
SMRČEK Ondřej0211:13,1* 6%12/10_OSPpMoPdt11:58,4
ŽÁK Jakub0111:26,8- - -
ACHEDŽAK Anton0213:18,9* 3%13/10_OSPpMoPdt13:47,0
volný způsob 1500 m
PŘIBYL Michal9918:06,4* 3%13/10_OSPpMoPdt18:42,8
DOMIN Josef9818:18,7-1%14/01_KPDr-Pha17:58,4
RENC Jakub9918:19,7* 1%13/01_KPDr-Pha18:42,1
CÉ Martin9818:59,1-3%14/01_KPDr-Pha18:21,1
PODUŠKA Lukáš9819:34,6-4%13/03_OSPjMoPdt18:44,6
NOVOTNÝ Matyáš0119:41,7* 1%13/12_ZMČR1219:59,03
ADAM Michal9820:50,0* 3%12/05_jKPŽst_Pha21:30,2
CÉ Štěpán0021:11,5* 3%13/10_OSPpMoPdt22:00,7
polohový závod 400 m
PODUŠKA Lukáš9805:11,6-4%14/01_KPDr-Pha04:58,6
DOMIN Josef9805:19,20%13/10_VCPrahy05:16,96


zkratkaplný název závodumístobazénpzndatum konání
OSPjMoPdtOddílové srovnávací přebory MoP v dlouhých tratíchPraha - Radlice25K29.03.

autor: mtb | komentářů: 0