Májové Brno

Vydáno dne 08. 05. 2014 (počet přístupů 1367)


Již 40. ročník závodů mladšího a staršího žactva v Brně má v listině vítězů i dva plavce Motorletu. Matěj RENC zvítězil na 100 a 200 m volný způsob a Ondra SMRČEK byl nejrychlejší na 50 i 100 m motýlek. Zároveň překonal v obou disciplínách i nejlepší oddílové výkony v dlouhém bazénu mladšího žactva. Mezi nejlepší desítku se prosadili i Beáta MAŠKOVÁ, Matyáš SEDLÁČEK a Jakub ŽÁK. Kompletní výsledky naleznete v souboru 1405majb.pdf (3 684 674 B).


jménoročníkčasrozdílzávodrekord
volný způsob 50 m
ŠÍROVÁ Barbora0000:31,66-2%14/04_JC_Prahy00:31,03
JIRMANOVÁ Vanesa0100:33,33* 2%14/03_Vytrvalec00:34,10
PŮLPÁNOVÁ Alžběta0100:34,66-2%14/04_JC_Prahy00:33,84
BALCAROVÁ Julie0300:40,62-1%13/03_ISM201300:39,98
volný způsob 100 m
MAŠKOVÁ Beáta0001:09,97* 0%14/03_Vytrvalec01:10,08
ŠÍROVÁ Barbora0001:10,65-1%14/04_JC_Prahy01:09,61
JIRMANOVÁ Vanesa0101:13,59-1%14/04_JC_Prahy01:12,68
PŮLPÁNOVÁ Alžběta0101:14,840%14/03_Vytrvalec01:14,51
volný způsob 200 m
MAŠKOVÁ Beáta0002:30,68- - -
ŠÍROVÁ Barbora0002:39,83- - -
PŮLPÁNOVÁ Alžběta0102:43,75-1%14/04_JC_Prahy02:41,95
motýlek 50 m
BALCAROVÁ Julie0300:50,17* 1%13/03_ISM201300:50,94
motýlek 100 m
MAŠKOVÁ Beáta0001:19,430%14/04_JC_Prahy01:19,00
JIRMANOVÁ Vanesa0101:22,38* 1%14/03_Vytrvalec01:23,58
polohový závod 200 m
JIRMANOVÁ Vanesa0103:00,81-1%14/04_JC_Prahy02:57,74
PŮLPÁNOVÁ Alžběta0103:05,610%14/03_Vytrvalec03:05,04
ŠÍROVÁ Barbora0003:10,91* 6%13/03_Vytrvalec03:25,16
BALCAROVÁ Julie0303:37,32- - -
prsa 100 m
MAŠKOVÁ Beáta0001:28,05* 1%14/04_JC_Prahy01:29,34
JIRMANOVÁ Vanesa0101:34,38* 0%14/03_Vytrvalec01:34,58
ŠÍROVÁ Barbora0001:39,53-3%14/04_JC_Prahy01:36,05
BALCAROVÁ Julie0301:47,66* 5%14/03_Vytrvalec01:53,69
prsa 200 m
BALCAROVÁ Julie0303:55,45- - -
znak 100 m
MAŠKOVÁ Beáta0001:18,160%14/04_JC_Prahy01:17,45
JIRMANOVÁ Vanesa0101:23,69* 0%14/04_JC_Prahy01:24,26
PŮLPÁNOVÁ Alžběta0101:24,26-1%14/04_JC_Prahy01:23,08
BALCAROVÁ Julie0301:40,14* 3%14/03_Vytrvalec01:44,15
znak 200 m
PŮLPÁNOVÁ Alžběta0103:01,87- - -
jménoročníkčasrozdílzávodrekord
volný způsob 50 m
SMRČEK Ondřej0200:31,56* 5%13/04_JC_Prahy00:33,32
ŽÁK Jakub0100:32,91* 1%14/04_JC_Prahy00:33,57
SEDLÁČEK Matyáš0300:34,06-2%14/04_JC_Prahy00:33,27
volný způsob 100 m
RENC Matěj0201:05,92* 0%14/04_JC_Prahy01:06,09
SMRČEK Ondřej0201:10,44-1%14/03_Vytrvalec01:09,48
ŽÁK Jakub0101:13,79* 0%14/03_Vytrvalec01:13,94
SEDLÁČEK Matyáš0301:13,930%14/04_JC_Prahy01:13,42
ŽÁK Matyáš0301:22,45* 0%14/03_Vytrvalec01:23,21
volný způsob 200 m
RENC Matěj0202:27,12-1%14/04_JC_Prahy02:25,38
ŽÁK Jakub0102:38,21- - -
SEDLÁČEK Matyáš0302:40,65* 4%14/04_JC_Prahy02:48,21
motýlek 50 m
SMRČEK Ondřej0200:33,08- - -
RENC Matěj0200:34,60* 1%14/03_ISM201400:35,22
SEDLÁČEK Matyáš0300:35,20- - -
ŽÁK Matyáš0300:40,05* 15%13/03_ISM201300:47,42
SZABÓ David0300:48,37-5%14/03_ISM201400:45,83
motýlek 100 m
SMRČEK Ondřej0201:14,36* 0%14/03_Vytrvalec01:14,86
RENC Matěj0201:23,10-1%14/04_JC_Prahy01:21,85
SEDLÁČEK Matyáš0301:26,25* 4%14/04_JC_Prahy01:30,26
ŽÁK Jakub0101:28,93* 3%14/04_JC_Prahy01:32,44
ŽÁK Matyáš0301:35,98-2%14/03_Vytrvalec01:33,37
motýlek 200 m
ŽÁK Jakub0103:29,04- - -
polohový závod 200 m
SMRČEK Ondřej0202:48,18-1%14/04_JC_Prahy02:45,36
SEDLÁČEK Matyáš0303:04,69-1%14/04_JC_Prahy03:02,55
ŽÁK Matyáš0303:11,270%14/04_JC_Prahy03:10,95
SZABÓ David0303:25,31* 3%14/04_JC_Prahy03:32,28
prsa 100 m
ŽÁK Matyáš0301:45,33-1%14/04_JC_Prahy01:43,75
SZABÓ David0301:45,410%14/04_JC_Prahy01:44,56
prsa 200 m
SZABÓ David0303:40,20* 0%14/04_JC_Prahy03:41,96
znak 100 m
RENC Matěj0201:15,200%14/04_JC_Prahy01:14,69
SMRČEK Ondřej0201:18,150%14/03_Vytrvalec01:17,83
ŽÁK Jakub0101:25,12-1%14/03_Vytrvalec01:23,73
ŽÁK Matyáš0301:28,96* 4%14/03_Vytrvalec01:33,36
SZABÓ David0301:35,240%14/03_ISM201401:34,90
znak 200 m
RENC Matěj0202:41,140%14/04_JC_Prahy02:40,92
SZABÓ David0303:18,97-1%14/04_JC_Prahy03:16,65


zkratkaplný název závodumístobazénpzndatum konání
MájovéBrnoMájové BrnoBrno - Lužánky50M04.05.

autor: mtb | komentářů: 0