Krajský přebor dorostu a dospělých - Praha

Vydáno dne 03. 11. 2014 (počet přístupů 2187)


Celkem jedenáct titulů z Kladna pro Motorlet, které vybojovali Alžběta ANDRIKOVÁ, Kateřina BOŠKOVÁ, Barbora SEEMANOVÁ, Michaela TRNKOVÁ, Michal PŘIBYL a Marek ŘÍMAL. Závody opět termínově navazovaly na oddílové soustředění v Pardubicích, ale tentokrát žádný oddílový rekord nepadl. Ovšem letos pro většinu našich startujících plavců bude vrcholit sezóna na zlatou neděli. Loni skončilo ZMČR už na železnou neděli, tedy o tři týdny dříve. Tak snad třetina startů s osobáčkem signalizuje, že Vánoce pro naše plavce začnou už v Plzni.

Závod byl uspořádán jako sdružený krajský přebor dorostu a dospělých pro Prahu a Středočeský kraj. Rozplavby tedy byly společné, ale vyhlášení výsledků oddělené. V oddílovém archivu v komprimovaném souboru 1411kpdd.zip (109 285 B) jsou k dispozici kompletní výsledky v tabulce Excel.

jménoročníkčasrozdílzávodrekord
volný způsob 50 m
BOŠKOVÁ Kateřina9500:28,4-4%13/12_ZMČR+d00:27,22
JINDROVÁ Kristýna9900:28,7* 0%14/10_PlzSprinty00:28,82
ŠPALOVÁ Nikola9700:30,3-3%14/03_ISM201400:29,41
MAŠKOVÁ Beáta0000:31,50%13/11_pKPŽst_Pha00:31,2
volný způsob 100 m
BOŠKOVÁ Kateřina9501:00,5-3%13/12_ZMČR+d00:58,69
PECHOVÁ Tereza9901:04,20%14/06_LOP_MoP01:04,1
ANDRIKOVÁ Alžběta9801:04,4-2%13/10_VCPrahy01:03,05
JINDROVÁ Kristýna9901:04,4-3%14/10_PlzSprinty01:02,03
ŠPALOVÁ Nikola9701:05,6-4%13/12_ZMČR+d01:02,90
ŠIMKOVÁ Kateřina9801:08,8-4%14/10_PlzSprinty01:06,03
volný způsob 200 m
TRNKOVÁ Michaela9902:11,9* 1%13/10_PlzSprinty02:14,42
BOŠKOVÁ Kateřina9502:13,1-3%13/12_ZMČR+d02:08,75
JINDROVÁ Kristýna9902:17,70%14/10_PlzSprinty02:16,73
PECHOVÁ Tereza9902:18,0* 1%13/11_pKPDD_Pha02:20,1
ŠPALOVÁ Nikola9702:19,0-4%13/12_ZMČR+d02:13,25
ŠIMKOVÁ Kateřina9802:23,8* 3%12/11_pKPŽst_Pha02:28,3
volný způsob 400 m
TRNKOVÁ Michaela9904:40,6* 2%13/10_VCPrahy04:47,43
ŠPALOVÁ Nikola9705:02,8-7%13/12_ZMČR+d04:41,84
motýlek 50 m
TRNKOVÁ Michaela9900:31,0-2%14/07_LMČR00:30,17
MAŠKOVÁ Beáta0000:34,7-3%14/10_PlzSprinty00:33,64
motýlek 100 m
PECHOVÁ Tereza9901:10,8-1%13/05_jKPŽst_Pha01:10,0
ANDRIKOVÁ Alžběta9801:10,9* 1%12/10_PlzSprinty01:11,85
JINDROVÁ Kristýna9901:14,50%14/03_Vytrvalec01:14,42
motýlek 200 m
SEEMANOVÁ Barbora0002:34,5* 3%14/05_VCPardubic02:40,89
polohový závod 100 m
ANDRIKOVÁ Alžběta9801:08,9-1%14/10_PlzSprinty01:07,98
TRNKOVÁ Michaela9901:11,8-5%13/11_pKPDD_Pha01:08,2
BOŠKOVÁ Kateřina9501:12,9-5%12/12_ZMČR+d01:09,15
JINDROVÁ Kristýna9901:13,6* 3%13/10_PlzSprinty01:15,91
ŠPALOVÁ Nikola9701:16,1-3%12/10_PlzSprinty01:13,33
MAŠKOVÁ Beáta0001:17,9-2%14/04_Velikonoce01:15,85
polohový závod 200 m
BOŠKOVÁ Kateřina9502:30,9* 0%13/11_pKPDD_Pha02:31,8
prsa 50 m
PECHOVÁ Tereza9900:37,1-1%14/10_PlzSprinty00:36,52
SEEMANOVÁ Barbora0000:38,1-3%14/01_Neratovice00:36,87
TRNKOVÁ Michaela9900:38,5-6%14/03_ISM201400:36,06
ŠIMKOVÁ Kateřina9800:38,6-5%14/10_PlzSprinty00:36,76
ŠKÁBOVÁ Petra7900:38,7* 1%14/06_LOP_MoP00:39,2
BOŠKOVÁ Kateřina9500:39,6-6%14/03_ISM201400:37,08
prsa 100 m
PECHOVÁ Tereza9901:20,3-3%13/11_pKPŽst_Pha01:17,4
SEEMANOVÁ Barbora0001:21,5-2%13/11_pKPDD_Pha01:19,2
ŠIMKOVÁ Kateřina9801:23,2-5%14/10_PlzSprinty01:18,90
ŠKÁBOVÁ Petra7901:23,7- - -
prsa 200 m
ANDRIKOVÁ Alžběta9802:41,7* 0%13/11_pKPDD_Pha02:41,8
SEEMANOVÁ Barbora0002:53,6- - -
TRNKOVÁ Michaela9902:56,6-4%13/11_pKPDD_Pha02:48,8
ŠIMKOVÁ Kateřina9803:00,0-4%14/10_PlzSprinty02:51,96
JINDROVÁ Kristýna9903:11,2- - -
znak 50 m
ANDRIKOVÁ Alžběta9800:32,0* 2%13/11_pKPDD_Pha00:32,7
SEEMANOVÁ Barbora0000:32,7* 0%14/06_LOP_MoP00:32,9
MAŠKOVÁ Beáta0000:36,1* 2%13/11_pKPDD_Pha00:37,2
znak 100 m
SEEMANOVÁ Barbora0001:09,8-2%13/12_ZMČR+d01:08,41
BOŠKOVÁ Kateřina9501:11,1-2%12/12_ZMČR+d01:09,12
PECHOVÁ Tereza9901:16,0* 2%14/06_LOP_MoP01:17,7
ŠPALOVÁ Nikola9701:18,8-4%12/11_pKPDD_Pha01:15,7
MAŠKOVÁ Beáta0001:19,7-3%14/05_jKPŽst_Pha01:16,9
znak 200 m
SEEMANOVÁ Barbora0002:24,8* 5%12/11_pKPŽst_Pha02:33,6
ANDRIKOVÁ Alžběta9802:34,10%12/05_jKPŽst_Pha02:33,0
ŠIMKOVÁ Kateřina9802:47,8* 5%11/11_pKPŽst_Pha02:57,0
MAŠKOVÁ Beáta0002:48,2-1%14/09_M_Sobotky02:46,3
jménoročníkčasrozdílzávodrekord
volný způsob 50 m
CHELBERG Robert9900:26,1-3%14/10_PlzSprinty00:25,27
ŘÍMAL Marek9700:26,80%12/10_PlzSprinty00:26,62
PŘIBYL Michal9900:26,90%13/11_pKPŽst_Pha00:26,8
CÉ Martin9800:27,2-1%12/11_pKPŽst_Pha00:26,8
ŠORM Ondřej9700:27,7-4%14/10_PlzSprinty00:26,49
CÉ Štěpán0000:27,9-4%14/10_PlzSprinty00:26,81
KOŽEVNIKOV Danil9900:28,0-2%14/10_PlzSprinty00:27,19
NOVOTNÝ Matyáš0100:29,8* 1%14/05_jKPŽst_Pha00:30,4
volný způsob 100 m
CÉ Martin9800:57,3* 0%12/11_pKPŽst_Pha00:57,8
SEEMAN Tomáš6900:58,2-1%10/10_MastersHF00:57,50
CHELBERG Robert9900:58,50%14/10_PlzSprinty00:57,94
CÉ Štěpán0001:00,70%14/10_PCMoP01:00,17
volný způsob 200 m
PŘIBYL Michal9902:03,3* 1%14/10_PlzSprinty02:05,29
RENC Jakub9902:03,8* 1%14/10_PlzSprinty02:05,80
ŠORM Ondřej9702:10,90%13/11_pKPDD_Pha02:10,0
CÉ Martin9802:12,8-4%12/11_pKPDD_Pha02:07,5
CÉ Štěpán0002:16,5-4%14/05_jKPŽst_Pha02:10,8
volný způsob 400 m
RENC Jakub9904:24,6* 1%14/10_VCPrahy04:28,09
PŘIBYL Michal9904:26,0* 7%12/11_pKPŽst_Pha04:48,6
ŠORM Ondřej9704:36,30%14/10_PlzSprinty04:35,21
volný způsob 800 m
ŘÍMAL Marek9709:07,4-1%13/11_pKPDD_Pha08:58,4
RENC Jakub9909:16,8* 9%12/10_OSPpMoPdt10:15,9
volný způsob 1500 m
ŘÍMAL Marek9717:20,2-1%13/12_ZMČR+d17:00,81
motýlek 50 m
SEEMAN Tomáš6900:28,2* 4%11/06_LOP_MoP00:29,5
ŘÍMAL Marek9700:28,2-2%14/06_LOP_MoP00:27,5
KOŽEVNIKOV Danil9900:29,4-2%14/06_Praha201400:28,76
CÉ Štěpán0000:29,7-2%14/10_PlzSprinty00:29,03
CHELBERG Robert9900:30,3-4%14/10_PlzSprinty00:28,98
PŘIBYL Michal9900:30,4* 1%13/11_OSPpMoP00:31,0
ŠORM Ondřej9700:32,7-5%13/11_pKPDD_Pha00:31,0
motýlek 100 m
ŘÍMAL Marek9701:02,0* 0%13/10_VCPrahy01:02,50
RENC Jakub9901:03,3-1%14/10_PlzSprinty01:02,18
CÉ Štěpán0001:06,6* 1%14/10_PCMoP01:07,71
CÉ Martin9801:08,2-2%14/04_jKPDD_Pha01:06,48
NOVOTNÝ Matyáš0101:14,6* 4%14/06_LOP_MoP01:18,2
motýlek 200 m
ŘÍMAL Marek9702:16,2* 0%13/11_pKPDD_Pha02:16,6
PŘIBYL Michal9902:35,4- - -
polohový závod 100 m
RENC Jakub9901:05,1* 0%14/01_Neratovice01:05,44
SEEMAN Tomáš6901:05,20%11/02_DachauerM01:04,92
ŠORM Ondřej9701:08,1-4%14/10_PlzSprinty01:05,11
KOŽEVNIKOV Danil9901:09,9* 1%13/11_pKPŽst_Pha01:11,1
NOVOTNÝ Matyáš0101:10,5-1%14/10_PlzSprinty01:09,32
CÉ Štěpán0001:12,2-1%13/11_pKPŽst_Pha01:11,4
polohový závod 200 m
ŠORM Ondřej9702:26,5-2%14/10_PlzSprinty02:22,40
polohový závod 400 m
RENC Jakub9904:59,10%14/10_VCPrahy04:58,71
ŠORM Ondřej9705:15,3* 2%12/11_pKPDD_Pha05:22,2
prsa 50 m
RENC Jakub9900:34,0* 2%14/06_LOP_MoP00:34,7
NOVOTNÝ Matyáš0100:35,00%14/10_PlzSprinty00:34,83
prsa 100 m
RENC Jakub9901:15,6* 0%14/06_LOP_MoP01:16,3
SEEMAN Tomáš6901:16,6* 2%09/09_VCChodska01:18,6
CHELBERG Robert9901:25,8- - -
prsa 200 m
PŘIBYL Michal9902:29,3* 2%13/11_pKPŽst_Pha02:32,9
ŘÍMAL Marek9702:39,0- - -
CHELBERG Robert9903:03,3- - -
znak 50 m
ŘÍMAL Marek9700:30,3-3%14/10_PlzSprinty00:29,16
CHELBERG Robert9900:30,80%14/10_PlzSprinty00:30,53
KOŽEVNIKOV Danil9900:31,0* 1%13/11_pKPDD_Pha00:31,4
CÉ Martin9800:32,2-3%14/03_ISM201400:31,20
ŠORM Ondřej9700:34,3-3%14/06_LOP_MoP00:33,2
znak 100 m
PŘIBYL Michal9901:06,4-2%13/12_ZMČR1401:04,65
KOŽEVNIKOV Danil9901:06,6* 1%13/12_ZMČR1401:07,87
CÉ Martin9801:08,6-6%14/01_KPDr-Pha01:04,5
NOVOTNÝ Matyáš0101:13,0* 1%14/09_M_Sobotky01:14,1
znak 200 m
PŘIBYL Michal9902:24,20%13/05_jKPŽst_Pha02:22,8
KOŽEVNIKOV Danil9902:26,0* 3%13/11_pKPDD_Pha02:30,6
CHELBERG Robert9902:30,6- - -


zkratkaplný název závodumístobazénpzndatum konání
pKPDD_PhaKPDD Praha a Střední Čechy - PhaKladno25K30.10. - 01.11.

autor: mtb | komentářů: 0