Informace a přihláška pro OSP žactva

Vydáno dne 05. 02. 2015 (počet přístupů 1344)


Termín konání je 1. května. Plavce přihlašují jejich trenéři.

1.5.2015 Oddílové srovnávací přebory žactva
Vedoucí akce: Jan Langmayer, pripravka@skmop.cz
Termín přihlášek: středa 29.4.2015
Odhlášky: na mail pripravka@skmop.cz
Termín odhlášek: čtvrtek 30.4..2015
Místo konání: Praha-Radlice
Startovné: Neni (Prosíme rodiče o darování věcných cen pro naše nejmladší závodníky)
Sraz: 7:50 vestibul bazénu
Program: 7:50 prezentace ve vestibulu bazénu
7:55-8:05 společná rozcvička po družstvech
8:05-8:20 rozplavání po družstvech
8:25-zahájení závodů
Vyhlášení výsledků bude na galerii bazénu.
Doprava: Vlastní
Ubytování a strava: Malou svačinu na bazén, 1l vody
Poznámka: Konečné rozlosování bude sestaveno na bazénu.
Vyhlašování proběhne po skončení závodů na galerii bazénu.
Seznam přijatých: Startují všichni nahlášení plavci

jménor.n.č.d.disciplínačas
ABRAHAMOVÁ Lili042 100 VZ01:42,2
6  50 M 
10  50 Z 00:49,81
12 100 P 02:05,2
DANILINA Ekaterina044  50 VZ00:39,0
6  50 M 00:41,08
8  50 P 00:50,9
10  50 Z 00:44,29
DVOŘÁKOVÁ Ivana044  50 VZ00:36,08
6  50 M 00:48,8
8  50 P 00:54,7
10  50 Z 00:44,35
FERUSOVÁ Alexandra064  50 VZ00:43,8
8  50 P 00:56,4
10  50 Z 00:51,10
FRŇKOVÁ Viola024  50 VZ00:37,9
6  50 M 00:48,9
8  50 P 00:45,2
10  50 Z 00:41,6
HÁJÍČKOVÁ Linda032 100 VZ01:24,8
6  50 M 
10  50 Z 00:52,7
12 100 P 01:58,3
HLÁVKOVÁ Olivie064  50 VZ01:01,0
8  50 P 01:09,9
10  50 Z 01:03,9
HROMKOVÁ Šárka044  50 VZ00:48,5
8  50 P 
10  50 Z 
JIRMANOVÁ Sofie042 100 VZ01:36,0
6  50 M 00:44,5
10  50 Z 00:46,0
12 100 P 02:00,7
JIRMANOVÁ Vanesa014  50 VZ00:32,3
6  50 M 00:35,2
8  50 P 00:41,3
10  50 Z 00:36,7
KOHOUTOVÁ Barbora064  50 VZ00:59,2
8  50 P 01:10,6
10  50 Z 01:04,8
KOVAŘÍKOVÁ Anna054  50 VZ00:52,1
8  50 P 01:12,6
10  50 Z 01:04,9
LANDSMANNOVÁ Eliška034  50 VZ00:30,8
6  50 M 00:32,7
8  50 P 00:45,8
10  50 Z 00:37,91
PEŠKOVÁ Ema054  50 VZ01:06,3
8  50 P 01:06,0
10  50 Z 01:21,3
PŮLPÁNOVÁ Alžběta014  50 VZ00:31,9
6  50 M 00:36,8
8  50 P 00:42,7
10  50 Z 00:36,9
PŮLPÁNOVÁ Viktorie042 100 VZ01:28,30
6  50 M 00:56,1
10  50 Z 00:48,88
12 100 P 01:57,6
RODOVÁ Ema064  50 VZ01:10,2
8  50 P 01:28,4
10  50 Z 01:07,7
SCHOLZOVÁ Barbora064  50 VZ01:17,5
8  50 P 01:24,5
10  50 Z 01:08,0
SUCHÁNKOVÁ Anna022 100 VZ01:38,16
6  50 M 
10  50 Z 01:04,1
12 100 P 02:01,25
ŠEBOVÁ Kristýna042 100 VZ01:38,2
6  50 M 
10  50 Z 00:49,52
12 100 P 01:56,5
ŠINÁGLOVÁ Anna064  50 VZ00:51,50
8  50 P 01:21,1
10  50 Z 01:00,0
ŠPAŇÁROVÁ Klára064  50 VZ00:45,2
8  50 P 00:56,6
10  50 Z 00:52,82
TÓTHOVÁ Tereza034  50 VZ00:37,16
6  50 M 00:45,5
8  50 P 00:43,9
10  50 Z 00:44,50
VAŘEKOVÁ Anna054  50 VZ01:02,0
8  50 P 
10  50 Z 
VRÁTNÁ Štěpánka024  50 VZ00:34,10
6  50 M 00:40,2
8  50 P 00:44,2
10  50 Z 00:38,85
VÝRAVSKÁ Karolína054  50 VZ00:43,66
8  50 P 01:04,3
10  50 Z 00:53,6
jménor.n.č.d.disciplínačas
ACHEDŽAK Anton023  50 VZ00:32,68
5  50 M 00:41,7
7  50 P 00:48,1
9  50 Z 00:40,65
BITTNER Jiří051 100 VZ01:37,3
5  50 M 01:00,3
9  50 Z 00:53,16
11 100 P 02:06,30
DROZD Tobiáš063  50 VZ00:55,6
7  50 P 01:06,1
9  50 Z 01:06,3
GERASIMOV David013  50 VZ00:30,5
5  50 M 00:35,7
7  50 P 00:40,5
9  50 Z 00:39,84
GERASIMOV Mark023  50 VZ00:35,7
5  50 M 00:44,4
7  50 P 00:46,0
9  50 Z 00:45,4
HANUŠ Zbyněk043  50 VZ
7  50 P 
9  50 Z 
HROUDA Lukáš051 100 VZ01:35,80
5  50 M 01:00,7
9  50 Z 00:50,18
11 100 P 01:52,11
IVANOV Alexey043  50 VZ00:34,67
5  50 M 00:46,0
7  50 P 00:42,67
9  50 Z 00:44,0
JEČNÝ Ivar063  50 VZ00:49,5
5  50 M 
7  50 P 01:00,8
9  50 Z 00:59,7
KAPR Martin013  50 VZ00:32,32
5  50 M 
7  50 P 
9  50 Z 00:38,80
KOTEN Oliver073  50 VZ
7  50 P 
9  50 Z 
MACHÁČEK Samuel023  50 VZ00:30,2
5  50 M 00:37,0
7  50 P 00:39,4
9  50 Z 00:35,9
NADEEV Ivan051 100 VZ01:30,4
5  50 M 01:02,6
9  50 Z 00:48,38
11 100 P 01:54,5
NOVOTNÝ Robert043  50 VZ00:34,42
5  50 M 00:42,8
7  50 P 00:51,0
9  50 Z 00:42,9
NOVOTNÝ Šimon053  50 VZ00:36,21
5  50 M 00:45,21
7  50 P 00:52,9
9  50 Z 00:43,04
RYBA Ondřej051 100 VZ01:26,8
5  50 M 00:53,0
9  50 Z 00:44,85
11 100 P 01:52,60
SEDLÁČEK Matyáš033  50 VZ00:30,2
5  50 M 00:33,9
7  50 P 00:45,3
9  50 Z 00:38,5
SLABÝ Ondřej063  50 VZ01:06,2
7  50 P 01:11,3
9  50 Z 01:18,2
SZABÓ David033  50 VZ00:37,4
5  50 M 00:44,2
7  50 P 00:47,4
9  50 Z 00:44,6
ŠINDELÁŘ Dominik071 100 VZ01:47,0
5  50 M 00:59,8
9  50 Z 00:53,17
11 100 P 
ŠPAŇÁR Ondřej043  50 VZ00:33,0
5  50 M 00:36,28
7  50 P 00:50,5
9  50 Z 00:41,16
VAVŘINA Matěj051 100 VZ01:29,38
5  50 M 
9  50 Z 00:47,07
11 100 P 01:53,77
ZVOLSKÝ Vojtěch051 100 VZ01:30,26
5  50 M 00:54,5
9  50 Z 00:50,9
11 100 P 01:59,1
ŽÁK Jakub013  50 VZ00:30,1
5  50 M 00:33,22
7  50 P 00:42,8
9  50 Z 00:35,5
ŽÁK Matyáš033  50 VZ00:35,4
5  50 M 00:39,16
7  50 P 00:43,93
9  50 Z 00:41,2

Počet přihlášených závodníků
 muži:25 ženy:26 celkem:51
Počet přihlášených startů
 muži:96 ženy:92 celkem:188