Informace a přihláška pro KPŽ mladší (2004-2007)

Vydáno dne 05. 02. 2015 (počet přístupů 1924)


Termín konání je 24. května a termín přihlášek je do středy 13. května.

24. 5. KPŽ mladší (2004-2007)
Vedoucí akce: Jan Langmayer, pripravka@skmop.cz
Termín přihlášek: středa 13. května
Odhlášky: Radek Žikeš, pripravka@skmop.cz
Termín odhlášek: sobota 23.5. 15:00
Místo konání: Praha-Eden
Startovné: hrazeno oddílem
Sraz: 7:30 ve vestibulu
Přinést si vlastní zámeček na skříňku!
Program: rozplavání 8:00
závody 8:30
rozplavání odpoledne 13:30
závody 14:00
předpokládané ukončení 17:00
Strava: Vzhledem k délce dopoledního programu doporučujeme připravit dětem oběd na bazén. Ideální jsou těstoviny se zeleninou a drůbežím masem.
Na celou délku závodů připravit energickou svačinu. Ovoce, zeleninu, müslli, ořísky, hořkou čokoládu a 2l neperlivé vody nebo lehce slazené šťávy.
Poznámka: Závodníkům budou nahlášeny disciplíny, které chceme aby si zaplavali. Možno individuálně přidávat další nad rámec přihlášených trenérem.
Štafety budou nahlášeny trenéry v průběhu rozplavání dle počtu závodníků.
Seznam přijatých: všichni přihlášení budou přijati
Propozice 15-std_praha.pdf

jménor.n.č.d.disciplínačas
ABRAHAMOVÁ Lili047  50 VZ00:40,60
11 100 PZ
19 100 VZ01:33,3
21 100 P 02:05,2
29 200 PZ
DANILINA Ekaterina041 100 Z 01:29,0
3 200 P 03:42,82
9 100 M 01:30,88
23 200 Z 03:08,16
27  50 M 00:41,08
29 200 PZ03:08,40
DVOŘÁKOVÁ Ivana041 100 Z 01:33,1
7  50 VZ00:36,08
13 200 VZ03:01,16
19 100 VZ01:20,89
29 200 PZ03:29,3
31 400 VZ06:24,2
FERUSOVÁ Alexandra061 100 Z 
11 100 PZ
19 100 VZ01:55,3
21 100 P 02:11,2
HLÁVKOVÁ Olivie065  50 P 01:03,4
7  50 VZ00:51,0
19 100 VZ
25  50 Z 00:58,7
JIRMANOVÁ Sofie041 100 Z 01:43,9
7  50 VZ00:40,5
11 100 PZ01:44,9
19 100 VZ01:32,2
27  50 M 00:44,5
KOHOUTOVÁ Barbora065  50 P 01:02,3
7  50 VZ00:50,4
19 100 VZ
25  50 Z 00:59,0
KOVAŘÍKOVÁ Anna055  50 P 01:01,6
7  50 VZ00:49,9
19 100 VZ
25  50 Z 00:56,9
LANGMAYEROVÁ Tereza047  50 VZ00:35,8
11 100 PZ01:40,9
13 200 VZ02:57,7
19 100 VZ01:22,5
21 100 P 01:50,01
31 400 VZ06:52,2
PEŠKOVÁ Ema055  50 P 01:06,0
7  50 VZ00:55,4
19 100 VZ02:20,5
25  50 Z 01:11,6
PŮLPÁNOVÁ Viktorie043 200 P 
11 100 PZ01:40,83
13 200 VZ03:12,5
19 100 VZ01:26,3
27  50 M 00:51,7
29 200 PZ03:59,37
RODOVÁ Ema065  50 P 01:18,3
7  50 VZ01:05,3
19 100 VZ
25  50 Z 01:06,9
SCHOLZOVÁ Barbora065  50 P 01:07,5
7  50 VZ00:58,7
19 100 VZ
25  50 Z 01:05,0
ŠEBOVÁ Kristýna041 100 Z 01:47,5
7  50 VZ00:42,11
11 100 PZ01:48,4
19 100 VZ01:32,2
21 100 P 01:53,6
29 200 PZ
ŠINÁGLOVÁ Anna065  50 P 01:10,5
7  50 VZ00:51,50
19 100 VZ
25  50 Z 01:00,0
ŠPAŇÁROVÁ Klára065  50 P 00:56,6
7  50 VZ00:43,0
21 100 P 
25  50 Z 00:51,4
VAŘEKOVÁ Anna055  50 P 00:57,8
7  50 VZ00:55,1
19 100 VZ02:16,7
25  50 Z 00:58,8
VÝRAVSKÁ Karolína055  50 P 01:00,7
7  50 VZ00:43,0
19 100 VZ01:46,5
25  50 Z 00:53,6
jménor.n.č.d.disciplínačas
BITTNER Jiří052 100 Z 01:49,7
8  50 VZ00:40,35
12 100 PZ01:49,3
18 100 VZ01:28,9
26  50 M 00:51,6
30 200 VZ03:28,3
DROZD Tobiáš066  50 P 00:58,3
8  50 VZ00:47,5
18 100 VZ
24  50 Z 00:59,7
DUČAY Jakub042 100 Z 01:42,01
8  50 VZ00:38,87
12 100 PZ01:44,4
18 100 VZ01:32,19
28 200 PZ
30 200 VZ03:16,9
HANUŠ Zbyněk042 100 Z 
8  50 VZ00:53,1
18 100 VZ
20 100 P 
HROUDA Lukáš052 100 Z 01:43,1
8  50 VZ00:40,77
12 100 PZ01:49,0
20 100 P 01:49,1
24  50 Z 00:47,4
30 200 VZ03:17,1
IVANOV Alexey044 200 P 03:19,23
12 100 PZ01:27,33
18 100 VZ01:15,24
20 100 P 01:32,31
34 800 VZ11:51,5
JEČNÝ Ivar066  50 P 00:58,1
8  50 VZ00:45,9
18 100 VZ02:18,5
24  50 Z 00:59,7
KOTEN Oliver076  50 P 00:58,9
8  50 VZ00:45,3
18 100 VZ
24  50 Z 00:54,6
NADEEV Ivan052 100 Z 01:44,3
8  50 VZ00:39,75
12 100 PZ01:41,6
18 100 VZ01:26,0
20 100 P 01:50,6
30 200 VZ03:24,9
NOVOTNÝ Robert048  50 VZ00:34,42
12 100 PZ01:32,3
14 400 VZ06:28,2
18 100 VZ01:19,1
26  50 M 00:42,8
30 200 VZ03:02,4
NOVOTNÝ Šimon052 100 Z 01:30,2
10 100 M 01:36,1
12 100 PZ01:33,6
24  50 Z 00:41,7
26  50 M 00:42,5
28 200 PZ03:22,09
RYBA Ondřej052 100 Z 01:34,9
12 100 PZ01:38,0
14 400 VZ
24  50 Z 00:43,1
26  50 M 00:47,3
28 200 PZ03:35,62
SALAME Mark056  50 P 01:14,7
8  50 VZ01:03,8
18 100 VZ
24  50 Z 01:08,3
SLABÝ Ondřej066  50 P 01:11,3
8  50 VZ01:06,2
18 100 VZ
24  50 Z 01:18,2
ŠINDELÁŘ Dominik076  50 P 00:57,3
8  50 VZ00:41,43
18 100 VZ01:36,4
24  50 Z 00:53,17
ŠPAŇÁR Ondřej048  50 VZ00:32,9
10 100 M 01:35,77
14 400 VZ05:55,7
18 100 VZ01:14,60
26  50 M 00:36,28
30 200 VZ02:43,5
VAVŘINA Matěj052 100 Z 01:38,8
8  50 VZ00:37,2
12 100 PZ01:45,1
18 100 VZ01:24,5
26  50 M 00:46,4
30 200 VZ03:21,3
ZVOLSKÝ Vojtěch052 100 Z 01:44,7
8  50 VZ00:40,06
12 100 PZ01:47,3
18 100 VZ01:30,26
26  50 M 00:53,6
30 200 VZ03:16,6

Počet přihlášených závodníků
 muži:18 ženy:18 celkem:36
Počet přihlášených startů
 muži:93 ženy:84 celkem:177