Informace a přihláška pro KPŽ starší (2001-2003)

Vydáno dne 05. 02. 2015 (počet přístupů 1734)


Termín konání je 22. - 23. května a termín přihlášek je do úterý 12. května.

22.- 23. 5. KPŽ starší (2001-2003)
Vedoucí akce: Matěj Bartoš, 731 245 426
Termín přihlášek: úterý 12. května
Odhlášky: dvojka@skmop.cz
Termín odhlášek: středa 20. května do 20:00
Místo konání: Praha - Radlice
Startovné: hrazeno oddílem
Sraz: 15:40 ve vestibulu (budeme mít dolní společné šatny)
Program: společná rozcvička 16:00 na bazéně
rozplavání pátek 16:00
závody pátek 16:45
rozplavání sobota dopoledne 8:15
závody sobota dopoledne 9:00
začátek odpoledního programu bude upřesněn na místě
Poznámka: Závodníci si mohou disciplíny přihlašovat sami, nahlášené disciplíny však mohou být upraveny trenéry. Pokud se závodníci nepřihlásí, budou přihlášeni trenéry.
Jelikož jsme pořadateli závodů, budeme po skončení uklízet bazén - odchod ze závodů tedy až po skončení závodů a úklidu bazénu.
Seznam přijatých: všichni přihlášení budou přijati
Propozice 15-std_praha.pdf

jménor.n.č.d.disciplínačas
DVOŘÁKOVÁ Aneta032 200 VZ03:10,1
4 100 P 01:35,60
8 100 PZ01:32,5
13  50 VZ00:34,6
15 200 PZ03:17,5
17 100 Z 01:31,14
25 100 M 01:33,28
29 100 VZ01:16,28
FRŇKOVÁ Viola024 100 P 01:35,06
13  50 VZ00:36,3
17 100 Z 01:30,5
23 200 Z 03:14,39
27 200 P 03:17,37
JIRMANOVÁ Vanesa014 100 P 01:26,8
6 200 M 
15 200 PZ02:50,78
17 100 Z 01:17,4
19 400 VZ06:09,9
25 100 M 01:17,1
27 200 P 03:11,74
29 100 VZ01:09,5
LANDSMANNOVÁ Eliška032 200 VZ02:26,3
6 200 M 02:52,2
12 800 VZ11:30,01
13  50 VZ00:30,8
19 400 VZ05:10,2
25 100 M 01:13,7
29 100 VZ01:07,6
PŮLPÁNOVÁ Alžběta012 200 VZ02:30,5
12 800 VZ11:18,20
15 200 PZ02:46,3
17 100 Z 01:16,80
23 200 Z 02:45,53
29 100 VZ01:12,1
31 400 PZ06:16,8
ŠRÁMKOVÁ Ludmila022 200 VZ02:45,5
12 800 VZ11:54,8
15 200 PZ03:02,5
19 400 VZ05:46,7
25 100 M 01:30,64
31 400 PZ06:23,3
TÓTHOVÁ Tereza034 100 P 01:31,5
8 100 PZ01:36,5
13  50 VZ00:37,16
17 100 Z 01:38,8
27 200 P 03:19,4
29 100 VZ01:27,9
VRÁTNÁ Štěpánka022 200 VZ02:43,90
4 100 P 01:32,07
12 800 VZ12:12,7
13  50 VZ00:33,1
15 200 PZ03:01,63
17 100 Z 01:23,0
23 200 Z 02:56,60
25 100 M 01:36,7
27 200 P 03:43,6
jménor.n.č.d.disciplínačas
ACHEDŽAK Anton021 200 VZ02:42,55
9 400 VZ06:00,8
14  50 VZ00:32,68
16 200 PZ03:02,88
18 100 Z 01:25,6*
24 200 Z 03:00,24
30 100 VZ01:13,62
GERASIMOV David013 100 P 01:28,5
9 400 VZ
14  50 VZ00:30,0
18 100 Z 
26 100 M 01:26,0
30 100 VZ01:07,76
GERASIMOV Mark021 200 VZ
3 100 P 01:36,11
14  50 VZ00:34,3
16 200 PZ
28 200 P 03:28,17
30 100 VZ01:22,70
KAPR Martin011 200 VZ02:42,9
9 400 VZ05:58,3
14  50 VZ00:31,6
221500 VZ22:49,7*
24 200 Z 
30 100 VZ01:10,94
32 400 PZ
KOTT Josef011 200 VZ02:22,6
9 400 VZ05:16,6
14  50 VZ00:29,7
18 100 Z 01:10,5
24 200 Z 02:34,0
30 100 VZ01:03,8
MACHÁČEK Samuel023 100 P 01:22,38
9 400 VZ05:55,6
14  50 VZ00:29,4
16 200 PZ02:39,65
18 100 Z 01:12,5
24 200 Z 02:40,9
28 200 P 03:01,1
NOVOTNÝ Matyáš013 100 P 01:12,18
9 400 VZ04:45,3
14  50 VZ00:29,1
16 200 PZ02:24,03
221500 VZ18:36,73
28 200 P 02:34,87
32 400 PZ05:13,30
RENC Matěj021 200 VZ02:17,09
9 400 VZ04:47,46
14  50 VZ00:29,5
18 100 Z 01:10,6
221500 VZ19:04,0
24 200 Z 02:30,89
30 100 VZ01:04,09
RUDNĚV Ilja011 200 VZ03:19,5
3 100 P 01:14,3
14  50 VZ00:26,83
16 200 PZ02:31,1
28 200 P 02:42,3
30 100 VZ00:59,48
SEDLÁČEK Matyáš031 200 VZ02:30,12
7 100 PZ01:19,63
14  50 VZ00:30,2
26 100 M 01:19,6
30 100 VZ01:08,44
SMRČEK Ondřej021 200 VZ02:20,20
5 200 M 02:39,38
14  50 VZ00:29,53
16 200 PZ02:37,39
18 100 Z 01:12,95
26 100 M 01:12,1
30 100 VZ01:03,72
SZABÓ David033 100 P 01:36,0
7 100 PZ01:29,7
16 200 PZ03:13,6
18 100 Z 01:29,0
28 200 P 03:28,19
32 400 PZ
ŽÁK Jakub011 200 VZ02:27,93
5 200 M 03:02,15
14  50 VZ00:29,6
18 100 Z 01:14,46
24 200 Z 02:37,19
26 100 M 01:16,82
30 100 VZ01:06,68
ŽÁK Matyáš033 100 P 01:32,61
5 200 M 03:18,42
16 200 PZ02:57,42
18 100 Z 01:25,13
26 100 M 01:31,72
28 200 P 03:19,59

Počet přihlášených závodníků
 muži:14 ženy:8 celkem:22
Počet přihlášených startů
 muži:90 ženy:56 celkem:146