Plzeňský vytrvalec

Vydáno dne 29. 03. 2015 (počet přístupů 1524)


Devadesát procent startů znamenalo u našich plavců nový osobáček nebo jeho ustanovení v padesátce. Pro většinu z nich to byly první letošní závody v dlouhém bazénu. Mezi medailisty se prosadil Matyáš NOVOTNÝ, který byl nejrychlejší ze všech žáků na 50 i 100 m prsa. Ve své věkové kategorii dokázali zvítězit i Alexey IVANOV, Šimon NOVOTNÝ, Ondřej RYBA, Ondřej SMRČEK a Ondřej ŠPAŇÁR. Ale Vytrvalec je především o dlouhých tratích a i na nich oddíl zaznamenal výrazný úspěch. Mezi třináctiletými žáky byl nejrychlejší Matěj RENC na 1500 m volný způsob. Na stupně vítězů se prosadili i Ekaterina DANILINA, Samuel MACHÁČEK, Ivan NADEEV, Matyáš SEDLÁČEK a Matěj VAVŘINA. Kompletní výsledky z Plzně jsou dostupné i v archivu oddílu v souboru 1503vytr.pdf (1 672 387 B).

jménoročníkčaspoř.rozdílzávodrekord
volný způsob 50 m
LANGMAYEROVÁ Tereza0400:37,2164* 3%14/04_JC_Prahy00:38,74
PŮLPÁNOVÁ Viktorie0400:41,9690* 4%14/04_JC_Prahy00:43,75
volný způsob 100 m
PŮLPÁNOVÁ Alžběta0101:13,2442* 1%14/03_Vytrvalec01:14,51
VRÁTNÁ Štěpánka0201:20,1983* 3%14/03_ISM201401:23,53
DANILINA Ekaterina0401:23,0292- - -
LANGMAYEROVÁ Tereza0401:24,5396- - -
PŮLPÁNOVÁ Viktorie0401:34,12119* 8%14/03_Vytrvalec01:42,87
volný způsob 800 m
VRÁTNÁ Štěpánka0212:27,2*56* 10%14/03_Vytrvalec13:53,28
DANILINA Ekaterina0412:48,0*69- - -
motýlek 50 m
DANILINA Ekaterina0400:41,0822- - -
LANGMAYEROVÁ Tereza0400:52,1441- - -
motýlek 100 m
PŮLPÁNOVÁ Alžběta0101:24,5220* 12%14/04_JC_Prahy01:36,52
DANILINA Ekaterina0401:36,3148- - -
VRÁTNÁ Štěpánka0201:39,6253* 2%14/04_JC_Prahy01:41,75
polohový závod 200 m
PŮLPÁNOVÁ Alžběta0102:54,4418* 5%14/03_Vytrvalec03:05,04
DANILINA Ekaterina0403:21,0359* 7%14/03_Vytrvalec03:37,45
prsa 50 m
VRÁTNÁ Štěpánka0200:44,5521* 6%14/03_ISM201400:47,45
PŮLPÁNOVÁ Alžběta0100:45,0526- - -
LANGMAYEROVÁ Tereza0400:49,7539- - -
PŮLPÁNOVÁ Viktorie0400:56,8062- - -
prsa 100 m
PŮLPÁNOVÁ Alžběta0101:36,6329* 8%14/03_Vytrvalec01:46,00
DANILINA Ekaterina0401:44,0454* 8%14/03_Vytrvalec01:53,79
LANGMAYEROVÁ Tereza0401:50,3978- - -
PŮLPÁNOVÁ Viktorie0401:57,9094* 3%14/03_Vytrvalec02:02,72
znak 50 m
PŮLPÁNOVÁ Alžběta0100:38,5516* 1%14/06_Praha201400:39,04
VRÁTNÁ Štěpánka0200:40,0222* 0%14/03_ISM201400:40,09
DANILINA Ekaterina0400:44,2946* 5%14/04_JC_Prahy00:47,05
PŮLPÁNOVÁ Viktorie0400:50,3170* 1%14/04_JC_Prahy00:51,03
znak 100 m
PŮLPÁNOVÁ Alžběta0101:22,5021* 0%14/04_JC_Prahy01:23,08
VRÁTNÁ Štěpánka0201:25,5634* 2%14/03_ISM201401:27,89
DANILINA Ekaterina0401:32,7657* 8%14/03_Vytrvalec01:41,26
LANGMAYEROVÁ Tereza0401:42,3886- - -
PŮLPÁNOVÁ Viktorie0401:43,1287* 6%14/03_Vytrvalec01:50,08
jménoročníkčaspoř.rozdílzávodrekord
volný způsob 50 m
NOVOTNÝ Matyáš0100:29,4030%15/03_ISM201500:29,30
SMRČEK Ondřej0200:30,5810* 3%14/05_MájovéBrno00:31,56
MACHÁČEK Samuel0200:30,6712* 3%14/03_ISM201400:31,84
RENC Matěj0200:31,12160%14/06_Praha201400:31,10
ŽÁK Jakub0100:31,3518* 4%14/05_MájovéBrno00:32,91
SEDLÁČEK Matyáš0300:32,9728* 0%14/04_JC_Prahy00:33,27
ŠPAŇÁR Ondřej0400:33,4632* 0%15/03_ISM201500:33,69
ACHEDŽAK Anton0200:34,5040* 4%14/03_Vytrvalec00:36,12
NOVOTNÝ Robert0400:35,0543* 6%14/04_JC_Prahy00:37,29
IVANOV Alexey0400:35,6746* 3%14/04_JC_Prahy00:37,12
VAVŘINA Matěj0500:38,4066* 17%14/04_JC_Prahy00:46,50
DUČAY Jakub0400:38,8772- - -
NADEEV Ivan0500:39,7577* 13%14/04_JC_Prahy00:45,73
BITTNER Jiří0500:41,6385* 20%14/04_JC_Prahy00:52,04
HROUDA Lukáš0500:42,8889* 5%14/04_JC_Prahy00:45,27
volný způsob 100 m
NOVOTNÝ Matyáš0101:03,984* 0%15/03_ISM201501:04,23
SMRČEK Ondřej0201:05,526* 5%14/03_Vytrvalec01:09,48
RENC Matěj0201:06,6411-1%14/05_MájovéBrno01:05,92
ŽÁK Jakub0101:09,1719* 6%14/05_MájovéBrno01:13,79
SEDLÁČEK Matyáš0301:13,0229* 0%14/04_JC_Prahy01:13,42
ŠPAŇÁR Ondřej0401:15,8537* 0%15/03_ISM201501:15,96
IVANOV Alexey0401:17,8443- - -
ACHEDŽAK Anton0201:18,6246* 4%14/03_Vytrvalec01:22,06
ŽÁK Matyáš0301:20,2953* 2%14/05_MájovéBrno01:22,45
NOVOTNÝ Robert0401:22,4459- - -
GERASIMOV Mark0201:22,7060- - -
NOVOTNÝ Šimon0501:26,4171- - -
VAVŘINA Matěj0501:29,3878- - -
RYBA Ondřej0501:31,1383- - -
NADEEV Ivan0501:32,1585- - -
DUČAY Jakub0401:32,1986- - -
HROUDA Lukáš0501:36,3693- - -
BITTNER Jiří0501:39,5395- - -
volný způsob 800 m
IVANOV Alexey0411:53,453- - -
NOVOTNÝ Šimon0513:02,1*10- - -
volný způsob 1500 m
NOVOTNÝ Matyáš0119:20,337* 0%14/06_LMČR A19:21,42
RENC Matěj0219:24,449* 2%15/03_MČRDsmf_č19:50,70
SMRČEK Ondřej0220:04,9617* 3%14/03_Vytrvalec20:53,76
MACHÁČEK Samuel0221:04,0731* 3%14/03_Vytrvalec21:56,71
ŽÁK Jakub0121:11,1*32* 6%14/03_Vytrvalec22:44,09
KAPR Martin0122:49,7*51- - -
GERASIMOV David0124:15,9*60- - -
motýlek 50 m
ŽÁK Jakub0100:33,224- - -
SMRČEK Ondřej0200:33,465-1%14/05_MájovéBrno00:33,08
SEDLÁČEK Matyáš0300:34,8112* 1%14/05_MájovéBrno00:35,20
ŠPAŇÁR Ondřej0400:36,2816* 2%15/03_ISM201500:37,21
ŽÁK Matyáš0300:39,1619* 0%15/03_ISM201500:39,46
ACHEDŽAK Anton0200:42,6832* 3%14/06_Praha201400:44,37
NOVOTNÝ Robert0400:44,8737- - -
NOVOTNÝ Šimon0500:45,2138- - -
DUČAY Jakub0400:54,8149- - -
motýlek 100 m
SEDLÁČEK Matyáš0301:28,6915-2%14/05_MájovéBrno01:26,25
ŽÁK Matyáš0301:32,3218* 1%14/03_Vytrvalec01:33,37
ŠPAŇÁR Ondřej0401:36,0321- - -
NOVOTNÝ Šimon0501:41,4526- - -
polohový závod 200 m
NOVOTNÝ Matyáš0102:28,002* 0%15/03_ISM201502:29,18
MACHÁČEK Samuel0202:42,8511* 7%14/04_JC_Prahy02:55,36
RENC Matěj0202:46,1717* 2%14/03_Vytrvalec02:50,87
IVANOV Alexey0403:07,9238* 12%14/03_Vytrvalec03:35,01
NOVOTNÝ Šimon0503:22,0949- - -
RYBA Ondřej0503:35,6259- - -
prsa 50 m
NOVOTNÝ Matyáš0100:35,101-3%15/03_ISM201500:34,00
MACHÁČEK Samuel0200:40,636* 6%14/03_ISM201400:43,45
IVANOV Alexey0400:42,6710- - -
ŽÁK Matyáš0300:44,4014-1%15/03_ISM201500:43,93
SEDLÁČEK Matyáš0300:46,0116- - -
NADEEV Ivan0500:49,7128- - -
RYBA Ondřej0500:51,2136- - -
HROUDA Lukáš0500:51,2237- - -
VAVŘINA Matěj0500:51,6439- - -
prsa 100 m
NOVOTNÝ Matyáš0101:16,251-2%15/03_ISM201501:14,04
MACHÁČEK Samuel0201:29,1112* 4%14/03_ISM201401:33,65
GERASIMOV David0101:34,9320- - -
GERASIMOV Mark0201:36,1125- - -
SEDLÁČEK Matyáš0301:39,0328* 7%14/03_Vytrvalec01:46,75
IVANOV Alexey0401:39,4030* 6%14/03_Vytrvalec01:46,00
ŽÁK Matyáš0301:39,5031-2%15/03_ISM201501:36,98
HROUDA Lukáš0501:52,1174- - -
RYBA Ondřej0501:52,6077- - -
VAVŘINA Matěj0501:53,7780- - -
NADEEV Ivan0501:55,1584- - -
DUČAY Jakub0401:55,2085- - -
BITTNER Jiří0502:06,3099- - -
znak 50 m
RENC Matěj0200:34,997-1%14/03_ISM201400:34,48
SMRČEK Ondřej0200:35,268* 3%14/04_JC_Prahy00:36,53
ŽÁK Jakub0100:35,6511* 8%14/04_JC_Prahy00:38,96
ŽÁK Matyáš0300:41,6125* 2%14/04_JC_Prahy00:42,63
ACHEDŽAK Anton0200:43,0026* 4%14/04_JC_Prahy00:45,03
RYBA Ondřej0500:44,8538* 15%14/04_JC_Prahy00:52,93
VAVŘINA Matěj0500:47,0746- - -
DUČAY Jakub0400:47,4647- - -
NADEEV Ivan0500:48,3850* 16%14/04_JC_Prahy00:57,64
HROUDA Lukáš0500:50,1856* 13%14/04_JC_Prahy00:58,14
BITTNER Jiří0500:53,1661- - -
znak 100 m
RENC Matěj0201:13,909* 1%14/04_JC_Prahy01:14,69
MACHÁČEK Samuel0201:14,7411* 8%14/03_Vytrvalec01:21,53
NOVOTNÝ Matyáš0101:14,9112* 4%14/04_JC_Prahy01:18,05
ŽÁK Jakub0101:16,7317* 8%14/03_Vytrvalec01:23,73
ŠPAŇÁR Ondřej0401:26,6940-1%15/03_ISM201501:25,81
KAPR Martin0101:27,54430%15/03_ISM201501:26,68
ACHEDŽAK Anton0201:28,8446* 6%14/04_JC_Prahy01:35,33
ŽÁK Matyáš0301:29,18500%14/05_MájovéBrno01:28,96
NOVOTNÝ Šimon0501:33,6259- - -
NOVOTNÝ Robert0401:34,4763- - -
RYBA Ondřej0501:37,9079- - -
DUČAY Jakub0401:42,0190- - -
VAVŘINA Matěj0501:43,4693- - -
HROUDA Lukáš0501:49,67103- - -
NADEEV Ivan0501:51,82108- - -
BITTNER Jiří0501:54,58111- - -


zkratkaplný název závodumístobazénpzndatum konání
VytrvalecPlzeňský vytrvalecPlzeň - Slovany50M27.03. - 28.03.

autor: mtb | komentářů: 0