Jarní cena Prahy

Vydáno dne 14. 04. 2015 (počet přístupů 1490)


Deset plavců Motorletu dokázalo bodovat do soutěže družstev na Jarní ceně Prahy. K obhajobě předchozích čtyř prvenství to ale oddílu nestačilo. Úspěšnější byli plavci z Jihlavy a Berouna. I tak ale je výčet individuálních úspěchů bohatý. Mezi vítěze disciplín se jednou zapsali Barbora SEEMANOVÁ, Robert CHELBERG a Matyáš NOVOTNÝ. Na medailová umístění dosáhli i Kristýna JINDROVÁ, Eliška LANDSMANNOVÁ, Šimon NOVOTNÝ, Michal PŘIBYL, Jakub RENC a Ilja RUDNĚV.

A do bodové bilance oddílů přispěl i Ondřej SMRČEK, kterému mezi staršími žáky k medailovým pozicím nepostačily ani dva nové nejlepší oddílové výkony v dlouhém bazénu. Na nejkratší znakové trati a na 200 m motýlek. Jeho výkon v této disciplíně je ale zároveň i vůbec nejrychlejším časem našich třináctiletých žáků. Rekordní výkony si připsali i Eliška LANDSMANNOVÁ na 100 m motýlek a Jakub RENC na 200 m polohový závod. Kompletní výsledky jsou v archivu oddílu v souboru 1504jcp.pdf   (1 189 582 B).


jménoročníkčasrozdílzávodrekord
volný způsob 50 m
JINDROVÁ Kristýna9900:28,74* 3%13/03_Vytrvalec00:29,70
PECHOVÁ Tereza9900:29,32* 1%14/03_ISM201400:29,77
ŠÍROVÁ Barbora0000:30,39* 2%14/04_JC_Prahy00:31,03
LANDSMANNOVÁ Eliška0300:31,58* 2%14/04_JC_Prahy00:32,45
KLOCOVÁ Markéta9900:31,71-3%13/03_Vytrvalec00:30,61
PŮLPÁNOVÁ Alžběta0100:32,45* 3%14/06_Praha201400:33,69
VRÁTNÁ Štěpánka0200:34,10* 4%14/04_JC_Prahy00:35,56
DVOŘÁKOVÁ Aneta0300:35,14* 2%14/04_JC_Prahy00:36,22
DVOŘÁKOVÁ Ivana0400:36,08* 7%14/04_JC_Prahy00:39,03
LANGMAYEROVÁ Tereza0400:36,80* 1%15/03_Vytrvalec00:37,21
TÓTHOVÁ Tereza0300:37,16* 6%14/04_JC_Prahy00:39,64
PŮLPÁNOVÁ Viktorie0400:40,21* 4%15/03_Vytrvalec00:41,96
ABRAHAMOVÁ Lili0400:40,60- - -
JIRMANOVÁ Sofie0400:40,63* 3%14/04_JC_Prahy00:41,92
ŠEBOVÁ Kristýna0400:42,11- - -
FERUSOVÁ Alexandra0600:43,93* 24%14/04_JC_Prahy00:58,48
ŠINÁGLOVÁ Anna0600:51,50- - -
volný způsob 100 m
SEEMANOVÁ Barbora0000:58,94-2%15/03_ISM201500:57,76
JINDROVÁ Kristýna9901:03,430%15/03_VCHradceK01:02,82
ŠÍROVÁ Barbora0001:07,86* 2%14/04_JC_Prahy01:09,61
LANDSMANNOVÁ Eliška0301:08,84* 3%14/04_JC_Prahy01:11,64
JIRMANOVÁ Vanesa0101:12,09* 0%14/04_JC_Prahy01:12,68
DVOŘÁKOVÁ Aneta0301:20,95* 4%14/03_Vytrvalec01:24,94
DVOŘÁKOVÁ Ivana0401:22,45* 7%14/03_Vytrvalec01:28,97
volný způsob 200 m
JINDROVÁ Kristýna9902:23,35-2%14/06_LMČR d02:19,50
LANDSMANNOVÁ Eliška0302:33,25* 0%14/04_JC_Prahy02:34,61
PŮLPÁNOVÁ Alžběta0102:36,72* 3%14/04_JC_Prahy02:41,95
motýlek 100 m
SEEMANOVÁ Barbora0001:08,64* 1%14/03_Vytrvalec01:09,70
PECHOVÁ Tereza9901:12,58* 0%14/03_ISM201401:12,87
LANDSMANNOVÁ Eliška0301:17,04* 3%14/04_JC_Prahy01:19,73
JIRMANOVÁ Vanesa0101:17,61* 5%14/05_MájovéBrno01:22,38
KLOCOVÁ Markéta9901:20,46-6%14/06_Praha201401:15,22
DVOŘÁKOVÁ Aneta0301:33,62* 8%14/04_JC_Prahy01:42,83
motýlek 200 m
LANDSMANNOVÁ Eliška0302:58,84- - -
polohový závod 200 m
KLOCOVÁ Markéta9902:38,68* 0%13/06_LMČR A02:39,07
prsa 100 m
SEEMANOVÁ Barbora0001:20,68* 0%14/03_Vytrvalec01:21,32
PECHOVÁ Tereza9901:22,08-1%13/05_VCPardubic01:20,89
KLOCOVÁ Markéta9901:22,81-4%13/03_ISM201301:19,11
JIRMANOVÁ Vanesa0101:30,31* 4%14/05_MájovéBrno01:34,38
ŠÍROVÁ Barbora0001:32,11* 4%14/04_JC_Prahy01:36,05
TÓTHOVÁ Tereza0301:32,30* 9%14/04_JC_Prahy01:41,96
PŮLPÁNOVÁ Alžběta0101:36,23* 0%15/03_Vytrvalec01:36,63
DVOŘÁKOVÁ Aneta0301:39,88* 7%14/03_Vytrvalec01:48,24
prsa 200 m
PECHOVÁ Tereza9902:53,29* 2%13/04_JC_Prahy02:58,55
KLOCOVÁ Markéta9902:53,66-3%13/03_ISM201302:48,49
TÓTHOVÁ Tereza0303:24,76- - -
znak 50 m
SEEMANOVÁ Barbora0000:32,87* 0%14/03_ISM201400:33,04
JIRMANOVÁ Vanesa0100:37,73* 1%14/04_JC_Prahy00:38,29
PŮLPÁNOVÁ Alžběta0100:37,91* 1%15/03_Vytrvalec00:38,55
LANDSMANNOVÁ Eliška0300:37,91* 2%14/04_JC_Prahy00:39,07
VRÁTNÁ Štěpánka0200:38,85* 2%15/03_Vytrvalec00:40,02
ŠÍROVÁ Barbora0000:39,89* 0%14/04_JC_Prahy00:39,97
DVOŘÁKOVÁ Aneta0300:43,17* 8%13/04_JC_Prahy00:47,16
DVOŘÁKOVÁ Ivana0400:44,35* 6%14/04_JC_Prahy00:47,37
TÓTHOVÁ Tereza0300:44,50* 7%14/04_JC_Prahy00:47,95
JIRMANOVÁ Sofie0400:46,70* 6%14/04_JC_Prahy00:49,71
LANGMAYEROVÁ Tereza0400:47,70* 4%14/04_JC_Prahy00:50,16
PŮLPÁNOVÁ Viktorie0400:48,88* 2%15/03_Vytrvalec00:50,31
ŠEBOVÁ Kristýna0400:49,52- - -
ABRAHAMOVÁ Lili0400:49,81- - -
FERUSOVÁ Alexandra0600:51,10* 24%14/04_JC_Prahy01:07,30
ŠPAŇÁROVÁ Klára0600:52,82* 11%14/04_JC_Prahy00:59,77
ŠINÁGLOVÁ Anna0601:00,23- - -
znak 100 m
SEEMANOVÁ Barbora0001:10,23* 1%14/05_VCPardubic01:11,20
JINDROVÁ Kristýna9901:12,47-1%15/03_VCHradceK01:11,06
JIRMANOVÁ Vanesa0101:21,38* 2%14/05_MájovéBrno01:23,69
znak 200 m
JINDROVÁ Kristýna9902:34,35-2%15/03_VCHradceK02:30,97
PŮLPÁNOVÁ Alžběta0102:50,67* 3%14/06_Praha201402:57,22
jménoročníkčasrozdílzávodrekord
volný způsob 50 m
CHELBERG Robert9900:25,39-1%15/03_ISM201500:24,90
RUDNĚV Ilja0100:26,83* 3%14/06_LMČR A00:27,92
CÉ Štěpán0000:27,11* 1%15/03_MČRDsmf_č00:27,46
MARTÍNEK Prokop9900:28,77- - -
SMRČEK Ondřej0200:29,82* 2%15/03_Vytrvalec00:30,58
GERASIMOV David0100:30,77- - -
ŽÁK Jakub0100:31,16* 0%15/03_Vytrvalec00:31,35
SEDLÁČEK Matyáš0300:31,92* 3%15/03_Vytrvalec00:32,97
KAPR Martin0100:32,32* 0%15/03_ISM201500:32,49
ACHEDŽAK Anton0200:32,68* 5%15/03_Vytrvalec00:34,50
NOVOTNÝ Robert0400:34,42* 1%15/03_Vytrvalec00:35,05
ŠPAŇÁR Ondřej0400:34,59-3%15/03_Vytrvalec00:33,46
IVANOV Alexey0400:34,67* 2%15/03_Vytrvalec00:35,67
GERASIMOV Mark0200:35,77- - -
NOVOTNÝ Šimon0500:36,21* 10%14/04_JC_Prahy00:40,27
VAVŘINA Matěj0500:38,740%15/03_Vytrvalec00:38,40
RYBA Ondřej0500:39,15* 8%14/04_JC_Prahy00:42,59
ZVOLSKÝ Vojtěch0500:40,06* 18%13/04_JC_Prahy00:49,05
BITTNER Jiří0500:40,35* 3%15/03_Vytrvalec00:41,63
HROUDA Lukáš0500:40,77* 4%15/03_Vytrvalec00:42,88
ŠINDELÁŘ Dominik0700:41,43- - -
NADEEV Ivan0500:41,52-4%15/03_Vytrvalec00:39,75
JEČNÝ Ivar0600:51,70* 12%14/04_JC_Prahy00:59,14
volný způsob 100 m
CHELBERG Robert9900:58,31-3%15/03_ISM201500:56,09
CÉ Štěpán0000:59,35* 2%14/06_LMČR A01:00,65
RUDNĚV Ilja0100:59,48* 4%14/06_LMČR A01:02,25
NOVOTNÝ Matyáš0101:04,400%15/03_Vytrvalec01:03,98
RENC Matěj0201:05,03* 1%14/05_MájovéBrno01:05,92
SMRČEK Ondřej0201:05,30* 0%15/03_Vytrvalec01:05,52
ŽÁK Jakub0101:06,68* 3%15/03_Vytrvalec01:09,17
GERASIMOV David0101:08,95- - -
KAPR Martin0101:10,94* 1%15/03_ISM201501:11,69
SEDLÁČEK Matyáš0301:12,81* 0%15/03_Vytrvalec01:13,02
IVANOV Alexey0401:15,24* 3%15/03_Vytrvalec01:17,84
ŠPAŇÁR Ondřej0401:18,65-3%15/03_Vytrvalec01:15,85
volný způsob 200 m
NOVOTNÝ Matyáš0102:19,45* 12%13/04_JC_Prahy02:39,08
RENC Matěj0202:22,56* 1%14/04_JC_Prahy02:25,38
ŽÁK Jakub0102:29,35* 5%14/05_MájovéBrno02:38,21
SEDLÁČEK Matyáš0302:36,19* 2%14/05_MájovéBrno02:40,65
IVANOV Alexey0402:47,15- - -
motýlek 100 m
RENC Jakub9901:02,560%15/03_MČRDsmf_č01:02,32
PŘIBYL Michal9901:06,66- - -
CHELBERG Robert9901:06,76* 2%14/04_jKPDD_Pha01:08,42
CÉ Štěpán0001:09,61* 1%14/03_ISM201401:10,45
SMRČEK Ondřej0201:16,20-2%14/05_MájovéBrno01:14,36
RENC Matěj0201:18,85* 3%14/04_JC_Prahy01:21,85
ŽÁK Jakub0101:21,07* 8%14/05_MájovéBrno01:28,93
SEDLÁČEK Matyáš0301:29,11-3%14/05_MájovéBrno01:26,25
ŠPAŇÁR Ondřej0401:35,77* 0%15/03_Vytrvalec01:36,03
motýlek 200 m
SMRČEK Ondřej0202:39,38* 3%14/04_JC_Prahy02:45,95
RENC Matěj0202:56,08* 3%14/04_JC_Prahy03:02,93
ŽÁK Matyáš0303:18,42- - -
ŽÁK Jakub0103:20,60* 1%14/06_LMČR A03:23,33
ŠPAŇÁR Ondřej0403:36,12- - -
polohový závod 200 m
RENC Jakub9902:19,34* 2%14/03_Vytrvalec02:23,08
NOVOTNÝ Matyáš0102:26,94* 0%15/03_Vytrvalec02:28,00
SMRČEK Ondřej0202:42,67* 1%14/04_JC_Prahy02:45,36
SEDLÁČEK Matyáš0302:55,64* 3%14/04_JC_Prahy03:02,55
ŽÁK Matyáš0303:01,26* 5%14/04_JC_Prahy03:10,95
prsa 100 m
NOVOTNÝ Matyáš0101:12,94* 1%15/03_ISM201501:14,04
RUDNĚV Ilja0101:14,44* 0%14/06_LMČR A01:14,90
GERASIMOV David0101:32,00* 3%15/03_Vytrvalec01:34,93
IVANOV Alexey0401:34,07* 5%15/03_Vytrvalec01:39,40
GERASIMOV Mark0201:38,12-2%15/03_Vytrvalec01:36,11
ŠPAŇÁR Ondřej0401:50,20- - -
prsa 200 m
PŘIBYL Michal9902:34,14-3%15/03_ISM201502:29,22
NOVOTNÝ Matyáš0102:39,840%15/03_ISM201502:38,70
ŽÁK Matyáš0303:19,59* 3%15/03_ISM201503:26,49
IVANOV Alexey0403:21,20- - -
znak 50 m
CHELBERG Robert9900:31,28* 2%15/03_ISM201500:32,05
SMRČEK Ondřej0200:33,45* 5%15/03_Vytrvalec00:35,26
MARTÍNEK Prokop9900:35,19- - -
ŽÁK Jakub0100:36,27-1%15/03_Vytrvalec00:35,65
KAPR Martin0100:38,80- - -
GERASIMOV David0100:39,84- - -
ACHEDŽAK Anton0200:40,65* 5%15/03_Vytrvalec00:43,00
NOVOTNÝ Šimon0500:43,04* 9%14/04_JC_Prahy00:47,82
ŠPAŇÁR Ondřej0400:43,36-5%15/03_ISM201500:41,16
NOVOTNÝ Robert0400:43,84* 8%14/04_JC_Prahy00:47,90
RYBA Ondřej0500:45,84-2%15/03_Vytrvalec00:44,85
GERASIMOV Mark0200:46,32- - -
NADEEV Ivan0500:48,440%15/03_Vytrvalec00:48,38
VAVŘINA Matěj0500:49,66-5%15/03_Vytrvalec00:47,07
HROUDA Lukáš0500:50,210%15/03_Vytrvalec00:50,18
ŠINDELÁŘ Dominik0700:53,17- - -
ZVOLSKÝ Vojtěch0500:53,44* 9%13/04_JC_Prahy00:58,99
BITTNER Jiří0500:53,88-1%15/03_Vytrvalec00:53,16
JEČNÝ Ivar0601:00,42* 20%14/04_JC_Prahy01:16,16
znak 100 m
RENC Jakub9901:05,250%15/03_MČRDsmf_č01:04,76
CÉ Štěpán0001:12,380%14/03_ISM201401:11,90
CHELBERG Robert9901:12,56-5%15/03_ISM201501:09,07
RENC Matěj0201:14,240%15/03_Vytrvalec01:13,90
znak 200 m
RENC Jakub9902:18,51* 0%15/03_VCHradceK02:18,78
PŘIBYL Michal9902:23,55* 1%14/06_Praha201402:25,83
RENC Matěj0202:39,100%15/03_MČRDsmf_č02:38,34
NOVOTNÝ Matyáš0102:39,89* 4%14/04_JC_Prahy02:47,01
ŽÁK Matyáš0303:08,63- - -
IVANOV Alexey0403:13,17- - -


zkratkaplný název závodumístobazénpzndatum konání
JC_PrahyJarní cena PrahyPraha - Podolí50M11.04.

autor: mtb | komentářů: 0
toplist