Krajský přebor dorostu a dospělých - Praha

Vydáno dne 02. 05. 2015 (počet přístupů 1368)


O dva přebornické tituly pro plavecký oddíl Motorletu se postarali na 100 m znak Marek ŘÍMAL a na dvojnásobné trati Barbora SEEMANOVÁ. Ta zlepšila v Podolí i nejlepší oddílový výkon žen v dlouhém bazénu na 1500 m volný způsob. Mezi muži vylepšil oddílový rekord mladšího dorostu na trati 400 m polohový závod Michal PŘIBYL.

Na medailové pozice se prosadili vedle již jmenovaných i Tereza PECHOVÁ a Jakub RENC. Celková bilance našeho oddílu byla dvě prvenství, sedm druhých a šest třetích míst. Závod byl opět uspořádán jako sdružený krajský přebor dorostu a dospělých pro Prahu a Středočeský kraj. Rozplavby tedy byly společné, ale vyhlášení výsledků oddělené. V oddílovém archivu v souboru 1504kpdd.pdf (491 804 B) jsou k dispozici kompletní výsledky.


jménoročníkčasrozdílzávodrekord
volný způsob 50 m
PECHOVÁ Tereza9900:29,99-2%15/04_JC_Prahy00:29,32
ŠÍROVÁ Barbora0000:30,37* 0%15/04_JC_Prahy00:30,39
ŠIMKOVÁ Kateřina9800:31,250%14/04_JC_Prahy00:31,17
KLOCOVÁ Markéta9900:31,48-2%13/03_Vytrvalec00:30,61
volný způsob 100 m
ŠÍROVÁ Barbora0001:08,490%15/04_JC_Prahy01:07,86
KLOCOVÁ Markéta9901:10,66-4%13/06_Praha201301:07,88
volný způsob 200 m
ŠÍROVÁ Barbora0002:30,26* 5%14/05_MájovéBrno02:39,83
KLOCOVÁ Markéta9902:36,80-5%13/05_VCPardubic02:28,86
volný způsob 400 m
JINDROVÁ Kristýna9905:15,60* 2%13/06_LDOH05:22,82
KLOCOVÁ Markéta9905:29,11-1%13/05_VCPardubic05:24,62
volný způsob 800 m
PŮLPÁNOVÁ Alžběta0111:18,20* 4%14/06_Praha201411:49,40
ŠÍROVÁ Barbora0011:18,70* 2%14/03_Vytrvalec11:33,67
volný způsob 1500 m
SEEMANOVÁ Barbora0018:17,52- - -
motýlek 50 m
SEEMANOVÁ Barbora0000:30,57-5%15/04_VCOstravy00:29,02
PECHOVÁ Tereza9900:32,39-3%14/03_ISM201400:31,38
MAŠKOVÁ Beáta0000:32,89* 1%15/04_VCOstravy00:33,42
JIRMANOVÁ Vanesa0100:34,05* 18%11/04_JCžactva00:41,7
KLOCOVÁ Markéta9900:34,93-2%15/04_VCOstravy00:34,03
ŠIMKOVÁ Kateřina9800:36,84- - -
PŮLPÁNOVÁ Alžběta0100:37,09- - -
motýlek 100 m
PECHOVÁ Tereza9901:10,04* 3%15/04_JC_Prahy01:12,58
MAŠKOVÁ Beáta0001:17,750%15/04_VCOstravy01:17,27
motýlek 200 m
PECHOVÁ Tereza9902:44,95* 0%14/03_MČRDsmf_č02:46,43
MAŠKOVÁ Beáta0002:55,35-1%14/06_LMČR A02:51,94
polohový závod 200 m
MAŠKOVÁ Beáta0002:46,54* 0%14/06_LMČR A02:47,58
JINDROVÁ Kristýna9902:49,02-4%14/03_Vytrvalec02:42,46
JIRMANOVÁ Vanesa0102:50,78* 3%14/04_JC_Prahy02:57,74
PŮLPÁNOVÁ Alžběta0102:54,07* 0%15/03_Vytrvalec02:54,44
ŠÍROVÁ Barbora0002:54,96* 8%14/05_MájovéBrno03:10,91
prsa 50 m
PECHOVÁ Tereza9900:37,400%13/05_VCPardubic00:37,31
SEEMANOVÁ Barbora0000:38,28-2%14/03_ISM201400:37,49
ŠIMKOVÁ Kateřina9800:38,50-2%14/06_Praha201400:37,41
MAŠKOVÁ Beáta0000:42,15-6%14/03_ISM201400:39,64
ŠÍROVÁ Barbora0000:42,77- - -
prsa 100 m
PECHOVÁ Tereza9901:20,04* 1%13/05_VCPardubic01:20,89
SEEMANOVÁ Barbora0001:23,45-3%15/04_JC_Prahy01:20,68
ŠIMKOVÁ Kateřina9801:24,54-2%14/03_Vytrvalec01:22,71
JIRMANOVÁ Vanesa0101:28,23* 2%15/04_JC_Prahy01:30,31
MAŠKOVÁ Beáta0001:30,46-3%14/06_LMČR A01:27,49
ŠÍROVÁ Barbora0001:35,20-3%15/04_JC_Prahy01:32,11
PŮLPÁNOVÁ Alžběta0101:38,30-2%15/04_JC_Prahy01:36,23
prsa 200 m
SEEMANOVÁ Barbora0002:59,58- - -
PECHOVÁ Tereza9903:00,81-4%15/04_JC_Prahy02:53,29
JIRMANOVÁ Vanesa0103:11,74- - -
PŮLPÁNOVÁ Alžběta0103:23,19- - -
znak 50 m
SEEMANOVÁ Barbora0000:34,63-5%15/04_JC_Prahy00:32,87
PECHOVÁ Tereza9900:36,950%14/03_ISM201400:36,93
PŮLPÁNOVÁ Alžběta0100:37,990%15/04_JC_Prahy00:37,91
KLOCOVÁ Markéta9900:37,99* 30%09/04_JC_Prahy00:54,30
JIRMANOVÁ Vanesa0100:38,44-1%15/04_JC_Prahy00:37,73
ŠIMKOVÁ Kateřina9800:38,52-1%14/04_JC_Prahy00:37,85
znak 100 m
SEEMANOVÁ Barbora0001:12,84-3%15/04_JC_Prahy01:10,23
MAŠKOVÁ Beáta0001:20,80-4%14/04_JC_Prahy01:17,45
ŠIMKOVÁ Kateřina9801:22,79-2%14/05_VCPardubic01:20,62
KLOCOVÁ Markéta9901:24,00-3%14/04_jKPDD_Pha01:20,81
znak 200 m
SEEMANOVÁ Barbora0002:34,14* 5%12/04_JC_Prahy02:43,50
PŮLPÁNOVÁ Alžběta0102:49,14* 0%15/04_JC_Prahy02:50,67
KLOCOVÁ Markéta9902:51,60- - -
JIRMANOVÁ Vanesa0102:53,18- - -
jménoročníkčasrozdílzávodrekord
volný způsob 50 m
ŘÍMAL Marek9700:26,72* 0%14/06_Praha201400:26,98
PŘIBYL Michal9900:27,19-2%14/03_ISM201400:26,51
SEEMAN Tomáš6900:27,65-4%11/03_ISM201100:26,39
ŠORM Ondřej9700:27,89-5%15/03_ISM201500:26,50
MARTÍNEK Prokop9900:29,55-2%15/04_JC_Prahy00:28,77
GERASIMOV David0100:31,060%15/04_JC_Prahy00:30,77
volný způsob 100 m
PŘIBYL Michal9900:57,77-3%15/03_M13Ujun00:55,96
ŘÍMAL Marek9700:58,09* 1%13/03_ISM201300:59,01
SEEMAN Tomáš6901:00,83-4%11/03_ISM201100:58,34
ŠORM Ondřej9701:02,15-3%14/05_VCPardubic01:00,15
NOVOTNÝ Matyáš0101:04,82-1%15/03_Vytrvalec01:03,98
MARTÍNEK Prokop9901:04,89- - -
GERASIMOV David0101:07,76* 1%15/04_JC_Prahy01:08,95
volný způsob 200 m
CHELBERG Robert9902:14,340%14/05_VCPardubic02:13,70
SEEMAN Tomáš6902:14,590%11/04_jKPDD_Pha02:14,08
ŠORM Ondřej9702:17,20-2%14/04_jKPDD_Pha02:13,50
NOVOTNÝ Matyáš0102:19,42* 0%15/04_JC_Prahy02:19,45
MARTÍNEK Prokop9902:27,38- - -
volný způsob 400 m
RENC Jakub9904:28,71* 0%14/04_jKPDD_Pha04:29,73
PŘIBYL Michal9904:32,24* 11%12/05_jKPDD_Pha05:07,97
volný způsob 800 m
CHELBERG Robert9910:23,99- - -
volný způsob 1500 m
SEEMAN Tomáš6919:41,60* 5%09/03_Vytrvalec20:52,63
motýlek 50 m
ŘÍMAL Marek9700:28,36-1%13/05_VCPardubic00:27,82
RENC Jakub9900:29,01-2%15/04_VCOstravy00:28,34
ŠORM Ondřej9700:31,15-9%15/03_ISM201500:28,57
MARTÍNEK Prokop9900:32,44- - -
NOVOTNÝ Matyáš0100:32,85-2%15/03_ISM201500:32,10
GERASIMOV David0100:34,40- - -
motýlek 100 m
ŘÍMAL Marek9701:03,390%13/04_jKPDD_Pha01:03,15
NOVOTNÝ Matyáš0101:12,37* 15%14/03_Vytrvalec01:25,98
ŠORM Ondřej9701:12,49- - -
GERASIMOV David0101:26,66- - -
motýlek 200 m
ŘÍMAL Marek9702:19,87* 1%15/03_MČRDsmf_č02:22,07
RENC Jakub9902:25,32* 0%14/04_jKPDD_Pha02:25,34
CHELBERG Robert9902:51,04- - -
polohový závod 200 m
PŘIBYL Michal9902:26,63-4%15/04_VCOstravy02:20,46
CHELBERG Robert9902:37,52- - -
SEEMAN Tomáš6902:41,23-5%11/04_jKPDD_Pha02:33,04
ŽÁK Jakub0102:46,24* 12%14/03_Vytrvalec03:09,28
polohový závod 400 m
PŘIBYL Michal9904:55,94* 5%14/05_M4Umljun05:13,88
RENC Jakub9905:03,13* 0%15/03_MČRDsmf_č05:04,73
prsa 50 m
PŘIBYL Michal9900:31,97-2%14/06_LMČR d00:31,23
NOVOTNÝ Matyáš0100:34,60-1%15/03_ISM201500:34,00
RENC Jakub9900:35,22- - -
MARTÍNEK Prokop9900:39,72- - -
GERASIMOV David0100:41,41- - -
ŽÁK Jakub0100:42,50- - -
prsa 100 m
PŘIBYL Michal9901:09,90-3%15/03_M13Ujun01:07,31
RENC Jakub9901:17,80* 0%14/03_Vytrvalec01:18,52
GERASIMOV David0101:33,85-2%15/04_JC_Prahy01:32,00
prsa 200 m
RENC Jakub9902:57,62* 5%13/04_jKPDD_Pha03:07,77
znak 50 m
RENC Jakub9900:30,64* 2%15/03_VCHradceK00:31,28
ŘÍMAL Marek9700:31,86-5%13/06_LMČR d00:30,15
SEEMAN Tomáš6900:32,65-5%11/03_ISM201100:30,90
NOVOTNÝ Matyáš0100:34,20* 2%15/03_ISM201500:35,23
MARTÍNEK Prokop9900:34,50* 1%15/04_JC_Prahy00:35,19
ŠORM Ondřej9700:35,130%14/04_jKPDD_Pha00:34,81
znak 100 m
ŘÍMAL Marek9701:05,20-1%13/06_LMČR d01:04,15
PŘIBYL Michal9901:06,42* 0%14/03_ISM201401:06,89
CHELBERG Robert9901:11,66-3%15/03_ISM201501:09,07
SEEMAN Tomáš6901:14,09-7%11/03_ISM201101:09,12
ŠORM Ondřej9701:17,67* 4%12/05_jKPDD_Pha01:21,56
znak 200 m
ŘÍMAL Marek9702:21,66-3%13/06_LMČR d02:16,23
NOVOTNÝ Matyáš0102:37,26* 1%15/04_JC_Prahy02:39,89
SEEMAN Tomáš6902:38,13-1%11/04_jKPDD_Pha02:35,56
CHELBERG Robert9902:39,17- - -
ŠORM Ondřej9702:44,27- - -


zkratkaplný název závodumístobazénpzndatum konání
jKPDD_PhaKP dorostu a dospělých PrahaPraha - Podolí50M24.04. - 25.04.

autor: mtb | komentářů: 0