Informace PCM 12. ročník

Vydáno dne 30. 09. 2015 (počet přístupů 1189)


V sobotu 10. října v Radlicích začne 12. ročník Podzimní ceny Motorletu.

Podzimní cena Motorletu - 12. ročník
Vedoucí akce: Jan Langmayer, 603 480 027
Termín přihlášek: neděle 4. října 2015
Odhlášky: skmop@skmop.cz
Termín odhlášek: pátek 9.10.2015, 9:00
Místo konání: Praha-Radlice, Radlická 298/105, Praha 5, 150 00
Startovné: Hrazeno oddílem pro plavce rodičů a plavce, kteří se podílejí na přípravě nebo chodu závodu. Ostatní 80 Kč za start.
Sraz: 7:30 sraz ve vestibulu bazénu
Program: 7:30 odchod do společných šaten č.6 a č.8, zámky na vrátnici proti kartičce MoP
7:45-8:00 rozcvička
8:00 rozplavání
9:00 závody
14:00 rozplavání
15:00 závody
předpokládaný konec do 19:30
Doprava: vlastní
Ubytování a strava: vlastní, doporučujeme připravit oběd na bazén (těstoviny, rýži se zeleninou a drůbežím masem), dále energickou svačinu a 1,5l vody
Poznámka: soutěž je závodem jednotlivců, plave se přímo na čas.
- kategorie A žáci a žákyně roč.:2001 a 2002
- kategorie B žáci a žákyně roč.:2003 a 2004
- kategorie C žáci a žákyně roč.:2005 a 2006
Seznam přijatých: středa 7.10. ve večerních hodinách na oddílovém webu (www.skmop.cz)
Propozice
Příprava bazénu Proběhne v pátek 9.10.2015 od 21:00 do 23:00
Bude se připravovat časomíra, rozhlas, ozvučení, bannery, lavičky a židle
Vzhledem k objemu práce prosíme všechny ochotné rodiče o pomoc s přípravou závodů pro Vaše děti
Příprava občerstvení a pomoc při závodech Prosíme všechny rodiče o zajištění malého pohoštění pro rozhodčí a pořadatele závodů. Připravovaly se studené mísy, zeleninové saláty a sladké speciality.

jménor.n.č.d.disciplínačas
BABCZYNSKÁ Zita053 100 P 01:58,9
23 100 VZ01:47,3
DANILINA Ekaterina045 200 Z 03:00,70
7 100 M 01:28,30
15 100 PZ01:30,55
19 100 Z 01:26,30
DVOŘÁKOVÁ Aneta033 100 P 01:32,7
7 100 M 01:33,28
15 100 PZ01:26,9
23 100 VZ01:16,28
DVOŘÁKOVÁ Ivana041 200 VZ02:59,2
9 200 PZ03:23,5
15 100 PZ01:33,61
23 100 VZ01:20,89
FERUSOVÁ Alexandra061 200 VZ03:38,0
3 100 P 02:07,6
15 100 PZ01:54,0
19 100 Z 01:46,7
HLÁVKOVÁ Olivie063 100 P 01:58,9
19 100 Z 01:58,1
23 100 VZ01:52,1
JIRMANOVÁ Sofie043 100 P 02:00,7
5 200 Z 
19 100 Z 01:43,9
23 100 VZ01:32,2
JIRMANOVÁ Vanesa015 200 Z 02:49,40
7 100 M 01:13,6
15 100 PZ01:20,77
19 100 Z 01:14,5
KOHOUTOVÁ Barbora063 100 P 02:08,4
19 100 Z 02:09,0
23 100 VZ01:56,1
LANDSMANNOVÁ Eliška031 200 VZ02:26,3
7 100 M 01:13,3
17 200 M 02:51,69
23 100 VZ01:07,6
LANGMAYEROVÁ Tereza041 200 VZ02:57,7
3 100 P 01:48,0
19 100 Z 01:39,2
23 100 VZ01:19,90
PŮLPÁNOVÁ Alžběta011 200 VZ02:25,9
7 100 M 01:24,52
15 100 PZ01:17,93
19 100 Z 01:15,5
PŮLPÁNOVÁ Viktorie041 200 VZ03:10,7
3 100 P 01:53,8
15 100 PZ01:40,83
23 100 VZ01:26,3
RODOVÁ Ema063 100 P 02:25,7
23 100 VZ02:26,2
ŠEBOVÁ Kristýna043 100 P 01:51,9
9 200 PZ03:34,5
19 100 Z 01:47,5
21 200 P 
ŠINÁGLOVÁ Anna063 100 P 01:59,6
19 100 Z 01:58,7
23 100 VZ01:56,5
ŠPAŇÁROVÁ Klára061 200 VZ03:45,0
3 100 P 02:05,3
19 100 Z 01:55,7
23 100 VZ01:39,0
TICHÁČKOVÁ Stella035 200 Z 03:01,9
9 200 PZ
15 100 PZ01:26,4
23 100 VZ01:15,1
VAŘEKOVÁ Anna053 100 P 02:05,5
23 100 VZ02:08,1
VRÁTNÁ Štěpánka023 100 P 01:32,07
9 200 PZ02:59,9
19 100 Z 01:23,0
21 200 P 03:28,4
jménor.n.č.d.disciplínačas
BITTNER Jiří052 200 VZ03:28,3
10 200 PZ
16 100 PZ01:39,90
24 100 VZ01:23,20
DROZD Tobiáš064 100 P 01:58,5
24 100 VZ01:48,5
GERASIMOV David012 200 VZ02:47,18
8 100 M 01:19,2
16 100 PZ01:19,96
24 100 VZ01:06,0
GERASIMOV Mark022 200 VZ02:53,3
4 100 P 01:31,0
16 100 PZ01:34,16
24 100 VZ01:20,1
HRDLIČKA Matěj042 200 VZ02:49,26
10 200 PZ03:10,0
16 100 PZ01:26,40
24 100 VZ01:12,30
HROUDA Lukáš052 200 VZ03:17,1
4 100 P 01:48,9
16 100 PZ01:42,80
24 100 VZ01:27,9
IVANOV Alexey042 200 VZ02:47,15
4 100 P 01:29,20
16 100 PZ01:24,6
22 200 P 03:11,30
JEČNÝ Ivar064 100 P 01:59,5
24 100 VZ01:51,3
MACHÁČEK Samuel024 100 P 01:21,2
10 200 PZ02:37,7
16 100 PZ01:14,68
22 200 P 03:01,1
NADEEV Ivan052 200 VZ03:15,6
4 100 P 01:47,9
16 100 PZ01:41,6
24 100 VZ01:25,4
NOVOTNÝ Matyáš014 100 P 01:11,4
10 200 PZ02:22,5
16 100 PZ01:07,94
22 200 P 02:32,9
NOVOTNÝ Robert042 200 VZ02:52,00
10 200 PZ
20 100 Z 01:28,9
24 100 VZ01:16,9
NOVOTNÝ Šimon052 200 VZ02:48,3
6 200 Z 03:14,77
16 100 PZ01:27,1
24 100 VZ01:22,0
RASZKA Vítězslav054 100 P 2:02,6
24 100 VZ01:50,4
RENC Matěj022 200 VZ02:16,8
6 200 Z 02:30,89
16 100 PZ01:15,21
20 100 Z 01:09,9
RUDNĚV Ilja014 100 P 01:10,2
10 200 PZ02:31,0
16 100 PZ01:13,5
24 100 VZ00:57,7
RYBA Ondřej054 100 P 01:45,7
10 200 PZ03:23,9
16 100 PZ01:33,4
20 100 Z 01:30,90
SALAME Mark054 100 P 01:59,9
24 100 VZ01:58,3
SMRČEK Ondřej024 100 P 01:26,6
8 100 M 01:11,3
18 200 M 02:39,38
24 100 VZ01:03,59
SZABÓ David034 100 P 01:33,39
10 200 PZ03:03,5
16 100 PZ01:29,7
22 200 P 03:12,81
ŠPAŇÁR Ondřej042 200 VZ02:30,40
10 200 PZ03:04,00
18 200 M 03:36,12
24 100 VZ01:11,00
VAVŘINA Matěj052 200 VZ03:21,3
4 100 P 01:50,9
16 100 PZ01:41,70
24 100 VZ01:24,5
ZVOLSKÝ Vojtěch052 200 VZ03:16,6
10 200 PZ
22 200 P 
24 100 VZ01:30,26
ŽÁK Jakub012 200 VZ02:20,1
8 100 M 01:13,50
20 100 Z 01:11,5
24 100 VZ01:03,7
ŽÁK Matyáš034 100 P 01:31,3
8 100 M 01:26,19
16 100 PZ01:23,73
22 200 P 03:12,28

Počet přihlášených závodníků
 muži:25 ženy:20 celkem:45
Počet přihlášených startů
 muži:92 ženy:71 celkem:163