Informace a přihláška pro Plzeňské sprinty

Vydáno dne 05. 10. 2015 (počet přístupů 1224)


Plzeňské sprinty (16.-18.10.2015)
Vedoucí akce: Petra Škábová, 606 945 956; skabova@skmop.cz
Termín přihlášek: dostředy 7.10.2015
Odhlášky: skabova@skmop.cz
Termín odhlášek: 200,- Kč za každý odhlášený start z rozplaveb po ukončení prezentace a z finále
Místo konání: Plavecký bazén Plzeň - Slovany, Nám.gen.Píky 42, 326 00 Plzeň
Startovné: 70Kč za každý přijatý a do 13.10.2015 19,00 neodhlášený start
Sraz: v pátek 7:45 metro Zličín, 8:00 odjezd bus Student Agency, 1 hodina jízdy,
Program: 16.10.2015

8:30 - 9:45 prezentace

9:45 společná rozcvička

10:00 rozplavání I.půlden

11:00 závody

16:00 rozplavání II.půlden

16:30 finále

17.10.2015

7:45 společná rozcvička

8:00 společné rozplavání III.půlden

9:00 závody

16:00 rozplavání IV.půlden

16:30 finále

18.10.2015

7:45 společná rozcvička

8:00 společné rozplavání V.půlden

9:00 závody

14:00 rozplavání VI.půlden

15:00 finále

19:00 předpokládané ukončení závodů
Doprava: student agency, zpět sami, případně student agency
Ubytování a strava: Domovy mládeže Částkova ulice, cena 300,-/den i se snídaní, snídaně na bazéně v restauraci

obědy a večeře-v restauraci vedle bazénu, společně dohodnuto, případně dohoda s trenérem
Poznámka: Na závody budou přihlášeni všichni plavci I. družstva RN 2002 a starší a to na všechny závodní půldny. Dále všichni plavci II. družstva RN 2001 a starší na sobotní a nedělní program, pateční program dle vlastního uvážení.

Startují závodníci ročníku narození 2002 a starší
Seznam přijatých: Přehled přijatých závodníků bude zveřejněn 8.10.2015 v online systému na www stránkách ČSPS
Propozice a na www stránkách PK Slávia VŠ Plzeň http://www.bazenslovany.cz

jménor.n.č.d.disciplínačas
JINDROVÁ Kristýna994 100 VZ01:00,73
6 200 Z 02:23,16
18  50 Z 00:31,41
26 200 VZ02:15,83
30  50 VZ00:27,48
40 100 Z 01:07,33
JIRMANOVÁ Vanesa0116  50 M 00:34,05
20 100 P 01:26,8
24 200 PZ02:45,1
34 100 M 01:13,6
38 200 P 03:05,5
KLOCOVÁ Markéta992  50 P 00:35,01
12 100 PZ01:11,10
16  50 M 00:33,03
20 100 P 01:17,74
26 200 VZ02:17,6
30  50 VZ00:28,80
34 100 M 01:13,22
38 200 P 02:43,87
MAŠKOVÁ Beáta002  50 P 00:39,64
10 200 M 02:47,8
12 100 PZ01:15,85
16  50 M 00:32,36
20 100 P 01:24,3
24 200 PZ02:42,4
30  50 VZ00:31,2
34 100 M 01:13,55
PAULOVÁ Nikol998 800 VZ09:26,98
12 100 PZ01:06,34
16  50 M 00:31,12
221500 VZ18:04,80
24 200 PZ02:20,02
34 100 M 01:07,31
36 400 VZ04:25,46
PECHOVÁ Tereza994 100 VZ01:04,1
16  50 M 00:30,53
18  50 Z 00:34,5
30  50 VZ00:29,06
PŮLPÁNOVÁ Alžběta0116  50 M 00:35,8
18  50 Z 00:36,2
24 200 PZ02:45,1
30  50 VZ00:31,6
32 400 PZ05:55,2
40 100 Z 01:15,5
SEEMANOVÁ Barbora004 100 VZ00:56,47
12 100 PZ01:07,13
16  50 M 00:28,41
26 200 VZ02:02,06
30  50 VZ00:26,37
34 100 M 01:06,88
40 100 Z 01:08,93
TRNKOVÁ Michaela996 200 Z 02:19,98
10 200 M 02:25,22
12 100 PZ01:08,2
16  50 M 00:29,04
24 200 PZ02:25,52
34 100 M 01:05,62
40 100 Z 01:04,22
jménor.n.č.d.disciplínačas
CÉ Štěpán0015  50 M 00:28,06
25 200 VZ02:10,8
29  50 VZ00:26,81
33 100 M 01:06,6
GERASIMOV David0115  50 M 00:33,1
19 100 P 01:28,5
25 200 VZ02:47,18
29  50 VZ00:29,1
35 400 VZ05:37,8
39 100 Z 01:18,3
GERASIMOV Mark0215  50 M 00:43,7
17  50 Z 00:43,6
19 100 P 01:31,0
29  50 VZ00:34,3
37 200 P 03:22,1
CHELBERG Robert993 100 VZ00:54,56
11 100 PZ01:08,13
15  50 M 00:27,77
17  50 Z 00:30,53
25 200 VZ02:10,76
29  50 VZ00:24,36
33 100 M 01:06,19
KOŽEVNIKOV Danil9915  50 M 00:28,76
17  50 Z 00:31,0
33 100 M 01:05,35
39 100 Z 01:06,6
MACHÁČEK Samuel0219 100 P 01:21,2
23 200 PZ02:37,7
29  50 VZ00:28,7
35 400 VZ04:54,9
MARTÍNEK Prokop991  50 P 00:35,72
3 100 VZ01:01,89
11 100 PZ1:08,89
15  50 M 00:31,44
17  50 Z 00:33,44
25 200 VZ02:17,38
29  50 VZ00:27,77
39 100 Z 1:12,99
NOVOTNÝ Matyáš011  50 P 00:34,00
7 800 VZ10:56,9
11 100 PZ01:07,94
19 100 P 01:11,4
23 200 PZ02:22,5
29  50 VZ00:28,6
37 200 P 02:32,9
PŘIBYL Michal991  50 P 00:30,59
3 100 VZ00:55,96
11 100 PZ01:00,91
17  50 Z 00:31,1
19 100 P 01:05,71
25 200 VZ02:01,60
29  50 VZ00:26,5
37 200 P 02:24,36
39 100 Z 01:04,65
RENC Jakub995 200 Z 02:12,98
9 200 M 02:20,49
15  50 M 00:27,11
17  50 Z 00:29,70
25 200 VZ02:03,8
33 100 M 00:59,01
39 100 Z 01:02,47
RENC Matěj0215  50 M 00:33,2
17  50 Z 00:33,9
25 200 VZ02:16,8
29  50 VZ00:29,1
33 100 M 01:15,7
39 100 Z 01:09,9
RUDNĚV Ilja011  50 P 00:36,03
3 100 VZ00:57,7
11 100 PZ01:13,5
15  50 M 00:35,23
19 100 P 01:10,2
25 200 VZ02:07,5
29  50 VZ00:26,0
37 200 P 02:38,8
39 100 Z 01:15,1
ŘÍMAL Marek975 200 Z 02:08,76
9 200 M 02:16,2
15  50 M 00:27,24
25 200 VZ01:58,44
33 100 M 01:00,22
39 100 Z 01:00,56
SMRČEK Ondřej021  50 P 00:36,25
3 100 VZ01:01,59
9 200 M 02:36,38
15  50 M 00:31,08
23 200 PZ02:35,39
33 100 M 01:09,23
39 100 Z 01:10,11
ŠORM Ondřej971  50 P 00:29,93
3 100 VZ00:58,62
11 100 PZ01:04,16
15  50 M 00:28,57
19 100 P 01:04,75
29  50 VZ00:26,49
37 200 P 02:22,76
ŽÁK Jakub0115  50 M 00:31,9
17  50 Z 00:33,4
25 200 VZ02:20,1

Počet přihlášených závodníků
 muži:16 ženy:9 celkem:25
Počet přihlášených startů
 muži:99 ženy:58 celkem:157

autor: mtb | komentářů: 0