Informace a přihláška pro AXIS Cup

Vydáno dne 21. 10. 2015 (počet přístupů 972)


7. - 8.11. Axis Cup Jihlava ČP
Vedoucí akce: Petra Škábová, 606 945 956
Termín přihlášek: 27.10.2015
Odhlášky: 48h před zahájením závody. potom již zpoplatněné
Místo konání: Rošického 6, Jihlava
Startovné: 70 kč za přijatý start
Sraz: 7:50-8h vestibul bazénu v Jihlavě
Program: sobota 7.11.
8 prezentace
8:30 rozplavání na I. půlden
9:30 závody
14:30 rozplavání na II. půlden
15:30 závody
18:30 předpokládané ukončení závodů
Doprava: tam-vlastní, auty
zpět-vlastní, auty
Strava: doporučujeme připravit sobotní oběd na bazén (těstoviny, rýži se zeleninou a drůbežím masem), dále energickou svačinu a 1,5l vody
Poznámka: Na závody budou přihlášeni všichni plavci I. RN 2002 a starší a to na všechny závodní půldny
jedeme pouze na sobotu
Startují závodníci ročníku narození 2002 a starší
Seznam přijatých: Přehled přijatých závodníků bude zveřejněn
v online systému na www stránkách
ČSPS
Propozice http://www.jpkaxis.cz

jménor.n.č.d.disciplínačas
JINDROVÁ Kristýna991  50 VZ00:27,48
9 200 Z 02:23,16
11 100 PZ01:13,6
21 100 Z 01:07,33
JIRMANOVÁ Vanesa011  50 VZ00:30,9
3  50 Z 00:36,4
9 200 Z 02:49,40
17 200 VZ02:39,3
21 100 Z 01:14,5
27 100 M 01:13,6
31 200 PZ02:45,1
33 100 VZ01:09,0
KLOCOVÁ Markéta995  50 P 00:36,01
7  50 M 00:34,03
11 100 PZ01:13,10
19 100 P 01:17,74
23 400 PZ05:30,32
25 200 P 02:44,87
31 200 PZ02:26,24
MAŠKOVÁ Beáta007  50 M 00:31,73
11 100 PZ01:14,03
13 200 M 02:40,26
19 100 P 01:24,3
PAULOVÁ Nikol991  50 VZ00:28,57
5  50 P 00:38,7
7  50 M 00:30,65
15 400 VZ04:25,09
17 200 VZ02:03,73
23 400 PZ05:04,91
27 100 M 01:07,31
29 800 VZ09:15,10
PECHOVÁ Tereza991  50 VZ00:29,06
7  50 M 00:30,53
11 100 PZ01:11,4
17 200 VZ02:18,0
27 100 M 01:09,77
33 100 VZ01:04,1
PŮLPÁNOVÁ Alžběta011  50 VZ00:31,33
7  50 M 00:33,66
11 100 PZ01:17,93
17 200 VZ02:24,46
21 100 Z 01:15,5
SEEMANOVÁ Barbora001  50 VZ00:26,19
7  50 M 00:28,07
11 100 PZ01:07,13
23 400 PZ04:56,34
TRNKOVÁ Michaela993  50 Z 00:29,22
7  50 M 00:29,04
15 400 VZ04:40,6
17 200 VZ02:11,9
jménor.n.č.d.disciplínačas
CÉ Štěpán002  50 VZ00:26,71
4  50 Z 00:32,98
8  50 M 00:27,83
12 100 PZ01:11,4
22 100 Z 01:08,22
28 100 M 01:04,50
34 100 VZ00:58,72
GERASIMOV David012  50 VZ00:29,1
6  50 P 00:40,5
8  50 M 00:32,07
18 200 VZ02:29,37
20 100 P 01:25,96
GERASIMOV Mark022  50 VZ00:34,3
6  50 P 00:43,8
8  50 M 00:43,7
12 100 PZ01:25,30
20 100 P 01:28,79
CHELBERG Robert992  50 VZ00:24,35
4  50 Z 00:28,90
8  50 M 00:27,11
12 100 PZ01:05,57
18 200 VZ02:02,81
22 100 Z 01:05,84
28 100 M 01:03,62
34 100 VZ00:53,44
KOTT Josef012  50 VZ00:29,7
4  50 Z 00:32,3
8  50 M 00:32,1
12 100 PZ01:12,69
22 100 Z 01:10,5
28 100 M 01:16,5
34 100 VZ01:03,8
KOŽEVNIKOV Danil992  50 VZ00:27,19
8  50 M 00:28,29
22 100 Z 01:06,6
MACHÁČEK Samuel022  50 VZ00:28,7
6  50 P 00:37,0
12 100 PZ01:12,06
20 100 P 01:18,35
22 100 Z 01:12,5
MARTÍNEK Prokop992  50 VZ00:28,77
4  50 Z 00:34,4
8  50 M 00:32,44
18 200 VZ02:27,38
34 100 VZ01:04,89
NOVOTNÝ Matyáš012  50 VZ00:28,6
6  50 P 00:33,70
8  50 M 00:31,58
12 100 PZ01:06,87
20 100 P 01:11,4
24 400 PZ05:12,0
26 200 P 02:32,9
32 200 PZ02:22,5
PŘIBYL Michal996  50 P 00:30,34
10 200 Z 02:15,34
16 400 VZ04:18,18
20 100 P 01:05,07
24 400 PZ04:51,55
RENC Jakub9912 100 PZ01:04,70
14 200 M 02:13,97
18 200 VZ02:00,48
22 100 Z 01:00,74
RENC Matěj024  50 Z 00:31,96
8  50 M 00:32,26
12 100 PZ01:13,96
18 200 VZ02:13,50
22 100 Z 01:08,89
RUDNĚV Ilja012  50 VZ00:25,93
6  50 P 00:32,61
12 100 PZ01:05,46
20 100 P 01:10,17
ŘÍMAL Marek972  50 VZ00:26,08
8  50 M 00:27,24
12 100 PZ01:02,49
18 200 VZ01:58,44
22 100 Z 01:00,56
SMRČEK Ondřej022  50 VZ00:28,8
12 100 PZ01:15,5
22 100 Z 01:09,37
ŠORM Ondřej976  50 P 00:29,75
12 100 PZ01:04,16
20 100 P 01:03,96
VYSKOČIL Tomáš922  50 VZ00:24,27
8  50 M 00:26,57
12 100 PZ01:00,84
22 100 Z 01:00,69
ŽÁK Jakub012  50 VZ00:28,9
4  50 Z 00:32,98
8  50 M 00:31,22
18 200 VZ02:17,64
22 100 Z 01:11,31

Počet přihlášených závodníků
 muži:18 ženy:9 celkem:27
Počet přihlášených startů
 muži:91 ženy:50 celkem:141