Oddílové srovnávací přebory žactva

Vydáno dne 03. 11. 2015 (počet přístupů 906)


7.11.2015 Oddílové srovnávací přebory žactva
Vedoucí akce: Jan Langmayer, pripravka@skmop.cz
Termín přihlášek: středa 4.11.2015
Odhlášky: na mail pripravka@skmop.cz
Termín odhlášek: Pátek 6.11.2015
Místo konání: Praha-Radlice
Startovné: Není
Sraz: 7:40 ve vestibulu
Program: 7:50-8:00 společná rozcvička po družstvech
8:00-8:20 rozplavání po družstvech
8:25-zahájení závodů
Doprava: Vlastní
Ubytování a strava: Malou svačinu na bazén, 1l vody
Poznámka: Konečné rozlosování bude sestaveno na bazénu.
Vyhlašování proběhne po skončení závodů na galerii bazénu.
Prosíme rodiče o darování věcných cen, zvláště pro nejmladší závodníky.
Seznam přijatých: Startují všichni nahlášení plavci
Poznámky: 100 VZ = 25 VZ
50M = 25M
100 P = 25 P

jménor.n.č.d.disciplínačas
BABCZYNSKÁ Zita054  50 VZ
6  50 M 
8  50 P 
10  50 Z 
DANILINA Ekaterina044  50 VZ00:36,8
6  50 M 00:40,20
8  50 P 00:48,9
10  50 Z 00:41,3
DOBROVODSKÁ Sára062 100 VZ
12 100 P 
DRACHENKO Dariya062 100 VZ
12 100 P 
DVOŘÁKOVÁ Aneta034  50 VZ00:33,6
6  50 M 00:38,3
8  50 P 00:43,2
10  50 Z 00:41,5
DVOŘÁKOVÁ Ivana044  50 VZ00:36,08
6  50 M 00:43,9
8  50 P 00:49,1
10  50 Z 00:43,1
FERUSOVÁ Alexandra064  50 VZ00:42,0
6  50 M 01:01,6
8  50 P 00:56,4
10  50 Z 00:48,4
FRŇKOVÁ Viola024  50 VZ00:36,3
6  50 M 00:48,1
8  50 P 00:43,4
10  50 Z 00:40,0
HLÁVKOVÁ Ester062 100 VZ
12 100 P 
HLÁVKOVÁ Olivie064  50 VZ00:49,9
6  50 M 
8  50 P 00:59,5
10  50 Z 00:53,9
JIRMANOVÁ Sofie044  50 VZ00:39,5
6  50 M 00:44,5
8  50 P 00:54,0
10  50 Z 00:46,0
KOHOUTOVÁ Barbora064  50 VZ00:45,0
6  50 M 
8  50 P 00:56,9
10  50 Z 00:57,9
KOVAŘÍKOVÁ Anna052 100 VZ
12 100 P 
KOŽENÁ Adriana082 100 VZ
12 100 P 
KREMNEVA Anna052 100 VZ
12 100 P 
KŘIVSKÁ Adéla052 100 VZ
12 100 P 
LANDSMANNOVÁ Eliška034  50 VZ00:30,8
6  50 M 00:32,7
8  50 P 00:44,7
10  50 Z 00:37,6
LANGMAYEROVÁ Tereza044  50 VZ00:35,0
6  50 M 00:47,9
8  50 P 00:48,1
10  50 Z 00:47,70
PEŠKOVÁ Ema052 100 VZ
12 100 P 
PŮLPÁNOVÁ Viktorie044  50 VZ00:40,21
6  50 M 00:51,7
8  50 P 00:53,99
10  50 Z 00:48,88
RODOVÁ Ema064  50 VZ01:04,7
6  50 M 
8  50 P 01:12,5
10  50 Z 01:02,6
SCHOLZOVÁ Adéla082 100 VZ
12 100 P 
SCHOLZOVÁ Barbora062 100 VZ02:22,9
10  50 Z 01:02,4
12 100 P 
ŠEBOVÁ Kristýna044  50 VZ00:39,2
6  50 M 00:49,7
8  50 P 00:50,5
10  50 Z 00:49,0
ŠINÁGLOVÁ Anna064  50 VZ00:49,8
6  50 M 
8  50 P 01:10,5
10  50 Z 01:00,0
ŠVÁROVÁ Nela072 100 VZ
12 100 P 
TICHÁČKOVÁ Stella034  50 VZ00:32,8
6  50 M 00:45,3
8  50 P 
10  50 Z 00:41,2
VAŘEKOVÁ Anna054  50 VZ00:54,9
6  50 M 
8  50 P 00:54,3
10  50 Z 00:54,3
VORLÍČKOVÁ Eliška052 100 VZ
12 100 P 
VRÁTNÁ Štěpánka024  50 VZ00:33,1
6  50 M 00:38,6
8  50 P 00:42,9
10  50 Z 00:38,85
ZEMÁNKOVÁ Alžběta052 100 VZ
12 100 P 
jménor.n.č.d.disciplínačas
ACHEDŽAK Anton023  50 VZ00:32,4
5  50 M 00:40,6
7  50 P 00:44,8
9  50 Z 00:39,8
BABCZYNSKI Dan071 100 VZ
11 100 P 
BARTEK Matyáš071 100 VZ
11 100 P 
BITTNER Jiří053  50 VZ00:39,70
5  50 M 00:46,80
7  50 P 01:00,4
9  50 Z 00:49,0
DROZD Tobiáš063  50 VZ00:45,0
5  50 M 
7  50 P 00:57,7
9  50 Z 00:51,2
DUČAY Jakub043  50 VZ00:36,7
5  50 M 00:54,81
7  50 P 00:50,9
9  50 Z 00:47,46
GERASIMOV Mark023  50 VZ00:34,3
5  50 M 00:43,7
7  50 P 00:43,8
9  50 Z 00:43,6
HANUŠ Zbyněk043  50 VZ00:52,2
5  50 M 
7  50 P 01:03,5
9  50 Z 01:00,9
HRDLIČKA Matěj043  50 VZ00:33,60
5  50 M 00:41,50
7  50 P 00:44,3
9  50 Z 
HROUDA Lukáš053  50 VZ00:38,1
5  50 M 00:51,2
7  50 P 00:50,3
9  50 Z 00:47,4
CHUCHVALEC Aleš071 100 VZ
11 100 P 
CHUCHVALEC Vít043  50 VZ
7  50 P 
9  50 Z 
IVANOV Alexey043  50 VZ00:33,8
5  50 M 00:43,3
7  50 P 00:41,5
9  50 Z 00:40,1
JANDA Matyáš071 100 VZ
11 100 P 
JEČNÝ Ivar063  50 VZ00:45,9
5  50 M 
7  50 P 00:58,1
9  50 Z 00:58,4
KOTEN Oliver073  50 VZ00:45,3
5  50 M 
7  50 P 00:58,3
9  50 Z 00:54,6
KULAEV Arsenii043  50 VZ
5  50 M 
7  50 P 
9  50 Z 
MACHÁČEK Oliver071 100 VZ
11 100 P 
MAIERL Florian061 100 VZ
11 100 P 
MENDLÍK Štěpán053  50 VZ
5  50 M 
7  50 P 
9  50 Z 
MERKNER Matěj061 100 VZ
11 100 P 
NADEEV Ivan053  50 VZ00:37,1
5  50 M 00:47,7
7  50 P 00:48,9
9  50 Z 00:48,38
NGUYEN Duy Long061 100 VZ
11 100 P 
NOVOTNÝ Robert043  50 VZ00:34,0
5  50 M 00:41,5
7  50 P 00:49,3
9  50 Z 00:40,5
NOVOTNÝ Šimon053  50 VZ00:36,0
5  50 M 00:39,30
7  50 P 00:50,8
9  50 Z 00:39,30
PROCHÁZKA Matěj071 100 VZ
11 100 P 
RASZKA Vítězslav053  50 VZ
5  50 M 
7  50 P 
9  50 Z 
RYBA Ondřej053  50 VZ00:36,1
5  50 M 00:43,9
7  50 P 00:47,7
9  50 Z 00:41,7
SALAME Mark053  50 VZ00:47,5
5  50 M 
7  50 P 01:04,7
9  50 Z 01:02,1
STŘEŠINKA Jakub053  50 VZ
5  50 M 
7  50 P 
9  50 Z 
SZABÓ David033  50 VZ00:36,0
5  50 M 00:42,0
7  50 P 00:46,1
9  50 Z 00:43,4
ŠINDELÁŘ Dominik073  50 VZ00:41,4
5  50 M 00:57,8
7  50 P 00:53,0
9  50 Z 00:52,3
ŠNAJDR David071 100 VZ
11 100 P 
ŠPAŇÁR Ondřej043  50 VZ00:31,40
5  50 M 00:34,80
7  50 P 00:44,9
9  50 Z 00:41,16
ŠTURM Jan071 100 VZ
11 100 P 
TSVETKOV Alexandr061 100 VZ
11 100 P 
VAVŘINA Matěj053  50 VZ00:37,2
5  50 M 00:46,4
7  50 P 00:51,64
9  50 Z 00:47,07
VYDLÁK Miroslav053  50 VZ
5  50 M 
7  50 P 
9  50 Z 
ZVOLSKÝ Vojtěch053  50 VZ00:40,06
5  50 M 00:53,6
7  50 P 00:53,3
9  50 Z 00:50,9
ŽÁK Matyáš033  50 VZ00:34,4
5  50 M 00:36,6
7  50 P 00:42,0
9  50 Z 00:39,8
ŽLUVA Martin071 100 VZ
11 100 P 

Počet přihlášených závodníků
 muži:41 ženy:31 celkem:72
Počet přihlášených startů
 muži:137 ženy:99 celkem:236