Informace a přihláška pro KPŽ mladší (2004-2007)

Vydáno dne 10. 11. 2015 (počet přístupů 1117)



KPŽ 2004-2007
Vedoucí akce: Jan Langmayer, 603 480 027
Termín přihlášek: 11.11.2015
Odhlášky: Radek Žikeš, pripravka@skmop.cz
Termín odhlášek: čtvrtek 19.11.2013 do 19:00 (za pozdější odhlášky je nutno zaplatit startovné v plné výši)
Místo konání: Praha-Radlice
Startovné: hrazeno oddílem (s výjímkou neodhlášených startů)
Sraz: 7:30 ve vestibulu (budeme mít dolní společné šatny, zámek s děti vyzvednou na recepci proti kartičce MoP)
Program: společná rozcvička v tělocvičně, nácvik pokřiku 7:45

společné rozplavání 8:00

závody 8:30

rozplavání odpoledne 13:30

závody 14:00

předpokládané ukončení 17:30
Oblečení: triko a kraťasy MoP, tepláková souprava MoP, pantofle, pevná obuv a dvoje ponožky, osuška, minimálně dvoje plavky, plavecké brýle, čepička MoP, řehtačky a trubky na povzbuzování
Strava: doporučujeme připravit sobotní oběd na bazén (těstoviny, rýži se zeleninou a drůbežím masem), dále energickou svačinu a 1,5l vody
Poznámka: Závodníkům budou nahlášeny disciplíny, které trenéři považují za vhodné.Možno individuálně přidávat další nad rámec přihlášených trenérem.
omezení startů: 6-9 let omezení 2 starty na půlden, 10-14 let 3 starty na půlden

Jelikož jsme pořadateli závodů, budeme po skončení uklízet bazén - odchod ze závodů tedy až po skončení a úklidu bazénu.
Seznam přijatých: Budou přijati všichni závodníci. Pouze na 400 VZ může být počet startujících omezen. Seznam přijatých startů bude zveřejněn zde.
Propozice http://prazskeplavani.cz/2015/15-std_praha.pdf

jménor.n.č.d.disciplínačas
BABCZYNSKÁ Zita055  50 P 00:58,1
7  50 VZ00:45,0
19 100 VZ01:37,32
25  50 Z 00:58,9
DANILINA Ekaterina041 100 Z 01:26,30
9 100 M 01:28,30
17 800 VZ12:45,3
23 200 Z 03:00,70
29 200 PZ03:07,30
DOBROVODSKÁ Sára067  50 VZ
DVOŘÁKOVÁ Ivana047  50 VZ00:36,0
11 100 PZ01:32,97
13 200 VZ02:59,2
19 100 VZ01:20,89
31 400 VZ06:13,5
FERUSOVÁ Alexandra061 100 Z 01:44,08
11 100 PZ01:43,80
21 100 P 02:07,6
25  50 Z 00:48,4
HLÁVKOVÁ Ester067  50 VZ
HLÁVKOVÁ Olivie061 100 Z 01:58,1
7  50 VZ00:43,6
21 100 P 
25  50 Z 00:53,1
JIRMANOVÁ Sofie041 100 Z 01:43,9
7  50 VZ00:39,5
11 100 PZ01:43,1
19 100 VZ01:28,23
27  50 M 00:44,5
KOHOUTOVÁ Barbora061 100 Z 02:05,0
5  50 P 00:56,9
21 100 P 02:08,4
25  50 Z 00:55,0
KŘIVSKÁ Adéla057  50 VZ
LANGMAYEROVÁ Tereza047  50 VZ00:34,7
13 200 VZ02:57,7
19 100 VZ01:19,90
21 100 P 01:41,03
PEŠKOVÁ Ema055  50 P 
7  50 VZ
PŮLPÁNOVÁ Viktorie043 200 P 03:51,4
11 100 PZ01:40,83
13 200 VZ03:07,23
21 100 P 01:51,91
31 400 VZ06:42,1
RODOVÁ Ema065  50 P 01:07,4
7  50 VZ00:53,5
19 100 VZ02:04,3
25  50 Z 01:02,6
SCHOLZOVÁ Barbora065  50 P 01:00,7
7  50 VZ00:54,7
ŠEBOVÁ Kristýna047  50 VZ00:37,5
11 100 PZ01:40,0
19 100 VZ01:27,83
21 100 P 01:51,9
29 200 PZ03:32,12
ŠINÁGLOVÁ Anna065  50 P 01:05,2
7  50 VZ00:47,6
19 100 VZ01:51,4
25  50 Z 00:55,6
ŠPAŇÁROVÁ Klára065  50 P 00:55,7
11 100 PZ
19 100 VZ01:37,32
21 100 P 02:05,3
ŠVÁROVÁ Nela077  50 VZ
VAŘEKOVÁ Anna055  50 P 00:50,3
7  50 VZ00:47,9
21 100 P 02:05,5
25  50 Z 00:54,3
VORLÍČKOVÁ Eliška057  50 VZ
jménor.n.č.d.disciplínačas
BABCZYNSKI Dan078  50 VZ
BARTEK Matyáš078  50 VZ
BITTNER Jiří056  50 P 00:51,7
8  50 VZ00:38,1
12 100 PZ01:39,90
18 100 VZ01:23,20
24  50 Z 00:48,7
30 200 VZ03:28,3
DROZD Tobiáš066  50 P 00:57,7
8  50 VZ00:44,9
18 100 VZ01:44,7
24  50 Z 00:51,2
DUČAY Jakub042 100 Z 01:35,9
8  50 VZ00:36,4
12 100 PZ01:41,2
18 100 VZ01:27,2
26  50 M 00:50,3
30 200 VZ03:16,9
HANUŠ Zbyněk042 100 Z 02:06,4
8  50 VZ00:52,2
18 100 VZ02:05,2
20 100 P 02:29,1
HRDLIČKA Matěj044 200 P 03:30,70
12 100 PZ01:26,40
14 400 VZ05:49,6
18 100 VZ01:12,30
28 200 PZ03:09,44
30 200 VZ02:49,26
HROUDA Lukáš052 100 Z 01:40,7
6  50 P 00:47,9
14 400 VZ06:39,0
20 100 P 01:46,30
24  50 Z 00:47,4
30 200 VZ03:08,06
CHUCHVALEC Aleš078  50 VZ
CHUCHVALEC Vít042 100 Z 
8  50 VZ00:42,7
18 100 VZ01:51,5
20 100 P 
IVANOV Alexey044 200 P 03:07,54
14 400 VZ05:58,3
20 100 P 01:28,79
34 800 VZ11:22,7
JANDA Matyáš078  50 VZ
JEČNÝ Ivar066  50 P 00:58,1
8  50 VZ00:44,3
18 100 VZ01:48,20
24  50 Z 00:54,7
KOTEN Oliver072 100 Z 
8  50 VZ00:45,3
18 100 VZ01:54,7
24  50 Z 00:54,6
KULAEV Arsenii042 100 Z 
8  50 VZ
18 100 VZ
20 100 P 
MACHÁČEK Oliver076  50 P 
8  50 VZ
MAIERL Florian068  50 VZ
MENDLÍK Štěpán056  50 P 01:03,9
8  50 VZ00:54,1
18 100 VZ
24  50 Z 01:03,8
MERKNER Matěj068  50 VZ
NADEEV Ivan056  50 P 00:48,6
8  50 VZ00:36,4
14 400 VZ06:39,3
20 100 P 01:42,14
24  50 Z 00:47,5
30 200 VZ03:00,50
NOVOTNÝ Robert042 100 Z 01:28,9
8  50 VZ00:33,8
12 100 PZ01:31,1
18 100 VZ01:16,9
22 200 Z 
30 200 VZ02:52,00
NOVOTNÝ Šimon052 100 Z 01:22,60
10 100 M 01:30,20
12 100 PZ01:27,1
24  50 Z 00:39,30
26  50 M 00:39,30
28 200 PZ03:03,00
PROCHÁZKA Matěj076  50 P 
8  50 VZ
RYBA Ondřej052 100 Z 01:30,02
6  50 P 00:45,8
12 100 PZ01:30,66
20 100 P 01:41,67
24  50 Z 00:41,7
28 200 PZ03:17,34
SALAME Mark056  50 P 01:04,1
8  50 VZ00:46,7
18 100 VZ01:48,2
24  50 Z 00:58,0
STŘEŠINKA Jakub056  50 P 00:56,8
8  50 VZ00:46,2
18 100 VZ
24  50 Z 00:56,3
ŠINDELÁŘ Dominik076  50 P 00:53,0
8  50 VZ00:41,4
18 100 VZ01:35,0
24  50 Z 00:52,3
ŠNAJDR David078  50 VZ
ŠPAŇÁR Ondřej048  50 VZ00:31,4
10 100 M 01:25,00
14 400 VZ05:29,4
18 100 VZ01:11,00
26  50 M 00:34,80
30 200 VZ02:30,40
VAVŘINA Matěj056  50 P 00:49,2
8  50 VZ00:36,8
12 100 PZ01:39,96
18 100 VZ01:24,5
20 100 P 01:46,35
24  50 Z 00:47,07
ZVOLSKÝ Vojtěch056  50 P 00:51,9
8  50 VZ00:37,1
12 100 PZ01:47,3
18 100 VZ01:27,21
24  50 Z 00:48,1
26  50 M 00:52,5

Počet přihlášených závodníků
 muži:31 ženy:21 celkem:52
Počet přihlášených startů
 muži:121 ženy:70 celkem:191

autor: mtb | komentářů: 0