Informace a přihláška pro KPŽ starší (2001-2003)

Vydáno dne 10. 11. 2015 (počet přístupů 945)



KPŽ starší (2001-2003)
Vedoucí akce: Tomáš Seeman
Termín přihlášek: 11.11.2015
Odhlášky: jednicka@skmop.cz
Termín odhlášek: středa 18.11.2013 do 19:00 (za pozdější odhlášky je nutno zaplatit startovné v plné výši)
Místo konání: Zelený pruh, bazén SPŠ
Startovné: hrazeno oddílem (s výjímkou neodhlášených startů)
Sraz: 17:30 ve vestibulu
Program: společná rozcvička 17:45 na bazéně

rozplavání pátek 18:00

závody pátek 18:30

rozplavání sobota dopoledne bude upřesněno

závody sobota dopoledne bude upřesněno

začátek odpoledního programu bude upřesněn na místě
Oblečení: triko a kraťasy MoP, tepláková souprava MoP, pantofle, pevná obuv a dvoje ponožky, osuška, minimálně dvoje plavky, plavecké brýle, čepička MoP, řehtačky a trubky na povzbuzování
Strava: doporučujeme připravit sobotní oběd na bazén (těstoviny, rýži se zeleninou a drůbežím masem), dále energickou svačinu a 1,5l vody
Poznámka: Závodníci si mohou disciplíny přihlašovat sami, nahlášené disciplíny však mohou být upraveny trenéry. Pokud se závodníci nepřihlásí, budou přihlášeni trenéry.

Odchod ze závodů je možný až po skončení všech disciplín závodů.
Seznam přijatých: všichni přihlášení budou přijati
Propozice http://www.prazskeplavani.cz/2015/15-std_praha.pdf

jménor.n.č.d.disciplínačas
DVOŘÁKOVÁ Aneta034 100 P 01:31,66
8 100 PZ01:22,91
13  50 VZ00:31,5
15 200 PZ03:12,3
17 100 Z 01:30,3
25 100 M 01:26,49
27 200 P 03:49,08
29 100 VZ01:15,34
FRŇKOVÁ Viola022 200 VZ03:10,1
4 100 P 01:34,1
8 100 PZ01:36,6
13  50 VZ00:35,4
17 100 Z 01:27,8
23 200 Z 03:14,39
27 200 P 03:17,37
JIRMANOVÁ Vanesa014 100 P 01:25,67
6 200 M 
8 100 PZ01:20,77
15 200 PZ02:45,1
17 100 Z 01:14,5
23 200 Z 02:49,40
25 100 M 01:13,6
29 100 VZ01:09,0
LANDSMANNOVÁ Eliška032 200 VZ02:25,08
6 200 M 02:51,69
8 100 PZ01:30,1
13  50 VZ00:30,8
15 200 PZ02:59,87
19 400 VZ05:10,2
25 100 M 01:13,3
29 100 VZ01:07,6
31 400 PZ
PŮLPÁNOVÁ Alžběta012 200 VZ02:24,46
6 200 M 
8 100 PZ01:17,93
15 200 PZ02:43,51
17 100 Z 01:15,5
23 200 Z 02:42,96
25 100 M 01:18,70
31 400 PZ05:48,07
TICHÁČKOVÁ Stella032 200 VZ03:28,2
8 100 PZ01:24,03
13  50 VZ00:32,3
17 100 Z 01:22,4
23 200 Z 03:01,9
29 100 VZ01:13,87
31 400 PZ
VRÁTNÁ Štěpánka024 100 P 01:31,88
8 100 PZ01:25,89
13  50 VZ00:33,1
17 100 Z 01:22,19
19 400 VZ06:21,4
23 200 Z 02:56,60
27 200 P 03:16,29
jménor.n.č.d.disciplínačas
ACHEDŽAK Anton021 200 VZ02:42,55
7 100 PZ01:28,53
9 400 VZ06:00,8
14  50 VZ00:32,4
16 200 PZ03:02,88
18 100 Z 01:25,6*
24 200 Z 03:00,24
26 100 M 01:43,6
30 100 VZ01:13,62
GERASIMOV David013 100 P 01:25,96
5 200 M 
7 100 PZ01:15,53
14  50 VZ00:29,1
16 200 PZ02:56,65
26 100 M 01:16,19
30 100 VZ01:05,63
GERASIMOV Mark023 100 P 01:28,79
7 100 PZ01:25,30
14  50 VZ00:33,4
16 200 PZ
28 200 P 03:22,1
30 100 VZ01:16,73
MACHÁČEK Samuel023 100 P 01:18,35
7 100 PZ01:12,06
14  50 VZ00:28,7
16 200 PZ02:31,47
24 200 Z 02:35,13
28 200 P 02:57,53
30 100 VZ01:04,8
NOVOTNÝ Matyáš013 100 P 01:11,4
7 100 PZ01:06,87
9 400 VZ04:39,9
16 200 PZ02:22,5
28 200 P 02:32,9
32 400 PZ05:12,0
RENC Matěj021 200 VZ02:13,50
9 400 VZ04:47,46
14  50 VZ00:28,61
18 100 Z 01:08,89
221500 VZ18:41,9
24 200 Z 02:26,68
26 100 M 01:11,37
30 100 VZ01:02,87
RUDNĚV Ilja011 200 VZ02:07,5
3 100 P 01:10,17
7 100 PZ01:05,46
14  50 VZ00:25,93
16 200 PZ02:27,47
28 200 P 02:38,8
30 100 VZ00:57,33
SMRČEK Ondřej025 200 M 02:33,02
7 100 PZ01:15,5
14  50 VZ00:28,8
18 100 Z 01:09,37
26 100 M 01:08,71
30 100 VZ01:01,01
SZABÓ David031 200 VZ03:44,3
3 100 P 01:33,39
7 100 PZ01:27,15
16 200 PZ03:03,5
18 100 Z 01:29,0
24 200 Z 03:02,0
28 200 P 03:12,81
32 400 PZ06:29,4
ŽÁK Jakub011 200 VZ02:17,64
5 200 M 03:00,0
14  50 VZ00:28,9
18 100 Z 01:11,31
24 200 Z 02:36,2
26 100 M 01:11,05
30 100 VZ01:02,25
ŽÁK Matyáš033 100 P 01:31,3
5 200 M 03:16,6
7 100 PZ01:23,73
16 200 PZ02:56,91
18 100 Z 01:24,0
26 100 M 01:26,19
28 200 P 03:12,28

Počet přihlášených závodníků
 muži:11 ženy:7 celkem:18
Počet přihlášených startů
 muži:78 ženy:54 celkem:132

autor: mtb | komentářů: 0