Neratovice

Vydáno dne 22. 01. 2016 (počet přístupů 2098)


V hlavním závodě - sprinterském víceboji se v Neratovicích mezi první tři dostali: ŠINDELÁŘ Dominik druhým místem v kategorii žáku r. n. 2006 - 2008,ŠPAŇÁR Ondřej druhým místem v kategorii žáků r. n. 2004 - 2005, SMRČEK Ondřej prvním a Samuel MACHÁČEK druhým místem v kategorii žáků r. n. 2002 - 2003, Jakub RENC druhým místem v kategorii dorostenců a jako jediná dívka FERUSOVÁ Alexandra v kategorii žaček r. n. 2006 - 2008.

jménoročníkčaspoř.rozdílzávodrekord
volný způsob 50 m
LANDSMANNOVÁ Eliška0300:30,5614-1%15/12_ZMČR1200:30,18
JIRMANOVÁ Vanesa0100:31,20280%15/05_OSPjMoP00:30,9
PŮLPÁNOVÁ Alžběta0100:32,3643-3%15/10_PlzSprinty00:31,33
LANGMAYEROVÁ Tereza0400:34,2460-1%15/12_ZP11_Č00:33,9
VRÁTNÁ Štěpánka0200:34,8066-5%15/05_OSPjMoP00:33,1
FERUSOVÁ Alexandra0600:38,5179* 2%15/11_OSPpMoP00:39,7
ŠPAŇÁROVÁ Klára0600:39,6183* 7%15/05_OSPjMoP00:43,0
ŠINÁGLOVÁ Anna0600:44,1088* 5%15/12_MVCKladno00:46,6
KOHOUTOVÁ Barbora0600:44,9891-1%15/11_OSPpMoP00:44,4
volný způsob 100 m
LANDSMANNOVÁ Eliška0301:07,7710-1%15/11_pKPŽst_Pha01:06,8
PŮLPÁNOVÁ Alžběta0101:09,61220%15/09_VCChomutov01:08,98
LANGMAYEROVÁ Tereza0401:18,4338* 1%15/06_LP11_Č01:19,90
VRÁTNÁ Štěpánka0201:19,5740-3%15/09_VCChomutov01:16,63
FERUSOVÁ Alexandra0601:32,6251* 2%15/10_OSPpMoPdt01:34,9
ŠPAŇÁROVÁ Klára0601:34,3053* 1%15/11_pKPŽml_Pha01:36,1
KOHOUTOVÁ Barbora0601:44,8059* 2%15/10_PCMoP01:47,97
ŠINÁGLOVÁ Anna0601:47,6860* 1%15/11_pKPŽml_Pha01:49,0
motýlek 50 m
LANDSMANNOVÁ Eliška0300:32,526* 0%15/02_Kalich00:32,7
JIRMANOVÁ Vanesa0100:33,3010* 0%15/10_PlzSprinty00:33,50
PŮLPÁNOVÁ Alžběta0100:34,3919-2%15/10_PlzSprinty00:33,66
VRÁTNÁ Štěpánka0200:37,8944* 1%15/11_OSPpMoP00:38,3
LANGMAYEROVÁ Tereza0400:48,1176-3%15/11_OSPpMoP00:46,6
motýlek 100 m
LANDSMANNOVÁ Eliška0301:14,925-3%15/12_ZMČR1201:12,45
PŮLPÁNOVÁ Alžběta0101:17,257-3%15/12_ZMČR1401:14,41
VRÁTNÁ Štěpánka0201:32,2619* 1%15/09_VCChomutov01:33,34
polohový závod 100 m
PŮLPÁNOVÁ Alžběta0101:15,202* 2%15/11_pKPŽst_Pha01:17,1
prsa 50 m
JIRMANOVÁ Vanesa0100:40,3921-1%15/05_OSPjMoP00:39,7
PŮLPÁNOVÁ Alžběta0100:41,4328* 2%15/05_OSPjMoP00:42,6
VRÁTNÁ Štěpánka0200:42,4436* 1%15/05_OSPjMoP00:42,9
LANDSMANNOVÁ Eliška0300:42,7038* 4%15/05_OSPjMoP00:44,7
LANGMAYEROVÁ Tereza0400:46,48640%15/11_OSPpMoP00:46,4
FERUSOVÁ Alexandra0600:53,14830%15/12_MVCKladno00:52,9
ŠPAŇÁROVÁ Klára0600:54,54850%15/11_pKPŽml_Pha00:54,3
KOHOUTOVÁ Barbora0600:56,4988-1%15/11_pKPŽml_Pha00:55,5
ŠINÁGLOVÁ Anna0601:05,70970%15/11_OSPpMoP01:05,2
prsa 100 m
JIRMANOVÁ Vanesa0101:28,6215-3%15/11_pKPŽst_Pha01:25,3
VRÁTNÁ Štěpánka0201:34,9125-3%15/10_PCMoP01:31,88
znak 50 m
PŮLPÁNOVÁ Alžběta0100:35,0915* 1%15/10_PlzSprinty00:35,80
JIRMANOVÁ Vanesa0100:35,1717* 0%15/10_PlzSprinty00:35,39
LANDSMANNOVÁ Eliška0300:35,9723* 4%15/05_OSPjMoP00:37,6
VRÁTNÁ Štěpánka0200:37,92400%15/11_OSPpMoP00:37,7
LANGMAYEROVÁ Tereza0400:45,1572-1%15/11_OSPpMoP00:44,5
FERUSOVÁ Alexandra0600:46,6179* 3%15/06_LOP_MoP00:48,4
ŠPAŇÁROVÁ Klára0600:48,6784* 5%15/05_OSPjMoP00:51,4
KOHOUTOVÁ Barbora0600:53,6689-2%15/11_pKPŽml_Pha00:52,4
ŠINÁGLOVÁ Anna0600:55,5391* 0%15/11_OSPpMoP00:55,6
znak 100 m
JIRMANOVÁ Vanesa0101:16,409-2%15/05_jKPŽst_Pha01:14,5
PŮLPÁNOVÁ Alžběta0101:18,3210-3%15/05_jKPŽst_Pha01:15,5
jménoročníkčaspoř.rozdílzávodrekord
volný způsob 50 m
RENC Jakub9900:26,195-4%15/12_ZMČR+d00:25,10
SMRČEK Ondřej0200:28,03300%15/12_ZMČR1300:27,82
ŽÁK Jakub0100:28,0732* 0%15/11_pKPŽst_Pha00:28,1
MACHÁČEK Samuel0200:28,3735-1%15/11_pKPŽst_Pha00:27,9
NOVOTNÝ Matyáš0100:28,62370%15/05_jKPŽst_Pha00:28,6
RENC Matěj0200:28,6539-2%15/11_pKPŽst_Pha00:27,9
ŠPAŇÁR Ondřej0400:31,3763-3%15/12_ZP11_Č00:30,3
ŽÁK Matyáš0300:33,1372* 3%15/05_OSPjMoP00:34,4
NOVOTNÝ Robert0400:33,6874* 0%15/11_pKPŽml_Pha00:33,7
NOVOTNÝ Šimon0500:34,4581* 0%15/11_OSPpMoP00:34,5
VAVŘINA Matěj0500:35,4784* 2%15/11_pKPŽml_Pha00:36,4
NADEEV Ivan0500:37,2591-4%15/12_ZP10_Č00:35,6
ŠINDELÁŘ Dominik0700:39,3592* 4%15/06_LOP_MoP00:41,4
DROZD Tobiáš0600:42,5594* 3%15/11_pKPŽml_Pha00:44,2
volný způsob 100 m
RENC Jakub9900:57,928-2%15/09_VCChomutov00:56,35
RENC Matěj0201:02,5725-2%15/12_ZMČR1301:00,78
ŽÁK Matyáš0301:13,3347* 7%15/06_LOP_MoP01:19,2
NOVOTNÝ Robert0401:16,3553-2%15/12_ZP11_Č01:14,2
NOVOTNÝ Šimon0501:16,78540%15/10_PCMoP01:16,72
VAVŘINA Matěj0501:22,9459* 0%15/12_ZP10_Č01:23,4
NADEEV Ivan0501:24,2060* 0%15/10_PCMoP01:24,44
DROZD Tobiáš0601:39,9964* 0%15/11_pKPŽml_Pha01:40,8
motýlek 50 m
RENC Jakub9900:27,602-4%15/12_ZMČR+d00:26,34
ŽÁK Jakub0100:30,2123* 3%15/10_PlzSprinty00:31,22
SMRČEK Ondřej0200:30,3124* 2%15/10_PlzSprinty00:31,23
RENC Matěj0200:31,5032* 2%15/10_PlzSprinty00:32,26
NOVOTNÝ Matyáš0100:31,6834* 4%15/06_LOP_MoP00:33,0
MACHÁČEK Samuel0200:32,5539* 7%15/05_OSPjMoP00:35,1
ŠPAŇÁR Ondřej0400:34,9051-4%15/12_ZP11_Č00:33,4
ŽÁK Matyáš0300:36,5661-2%15/11_OSPpMoP00:35,7
NOVOTNÝ Šimon0500:42,7078-8%15/06_LP10_Č00:39,30
NOVOTNÝ Robert0400:43,7681-5%15/06_LOP_MoP00:41,5
NADEEV Ivan0500:44,5683* 6%15/06_LOP_MoP00:47,7
VAVŘINA Matěj0500:45,4984* 1%15/05_OSPjMoP00:46,4
motýlek 100 m
RENC Matěj0201:13,1719-2%15/10_PlzSprinty01:11,37
ŽÁK Matyáš0301:22,2128-2%15/12_ZMČR1201:20,03
polohový závod 100 m
RENC Jakub9901:01,002* 5%14/11_IOKWien01:04,70
NOVOTNÝ Matyáš0101:07,7017-4%15/12_ZMČR1401:04,75
prsa 50 m
NOVOTNÝ Matyáš0100:34,9212-3%15/10_PlzSprinty00:33,70
RENC Jakub9900:35,1714-3%14/11_pKPDD_Pha00:34,0
MACHÁČEK Samuel0200:36,4127* 1%15/05_OSPjMoP00:37,0
SMRČEK Ondřej0200:37,9540* 7%15/01_Neratovice00:41,06
ŽÁK Jakub0100:38,2441* 8%15/05_OSPjMoP00:42,0
ŽÁK Matyáš0300:39,9649* 2%15/11_OSPpMoP00:40,8
RENC Matěj0200:41,8161* 6%15/06_LOP_MoP00:44,7
ŠPAŇÁR Ondřej0400:44,93720%15/06_LOP_MoP00:44,9
VAVŘINA Matěj0500:45,52750%15/12_ZP10_Č00:45,1
NOVOTNÝ Šimon0500:47,5381* 3%15/11_OSPpMoP00:49,4
NOVOTNÝ Robert0400:47,9782* 1%15/11_OSPpMoP00:48,8
NADEEV Ivan0500:47,9983* 1%15/11_OSPpMoP00:48,6
ŠINDELÁŘ Dominik0700:50,7790* 4%15/05_jKPŽml_Pha00:53,0
DROZD Tobiáš0600:56,55970%15/11_pKPŽml_Pha00:56,4
prsa 100 m
NOVOTNÝ Matyáš0101:12,366-3%15/12_ZMČR1401:09,86
RENC Jakub9901:15,21100%15/06_LOP_MoP01:14,6
MACHÁČEK Samuel0201:18,0611-2%15/12_ZMČR1301:16,51
ŽÁK Matyáš0301:27,4221* 0%15/12_ZMČR1201:28,29
ŠPAŇÁR Ondřej0401:35,3826* 5%15/06_LOP_MoP01:41,0
VAVŘINA Matěj0501:37,0728* 3%15/12_ZP10_Č01:40,3
NADEEV Ivan0501:42,31320%15/10_PCMoP01:42,14
NOVOTNÝ Šimon0501:43,1834* 8%15/02_MCChodska01:52,6
ŠINDELÁŘ Dominik0701:53,3739* 3%15/11_pKPŽml_Pha01:56,9
znak 50 m
RENC Jakub9900:29,123-2%15/12_ZMČR+d00:28,54
SMRČEK Ondřej0200:31,2715* 10%15/01_Neratovice00:34,95
RENC Matěj0200:31,85210%15/10_PlzSprinty00:31,77
NOVOTNÝ Matyáš0100:32,6525* 4%14/10_PlzSprinty00:34,35
MACHÁČEK Samuel0200:32,88290%15/06_LOP_MoP00:32,8
ŽÁK Matyáš0300:38,1959* 1%15/11_OSPpMoP00:38,7
ŠPAŇÁR Ondřej0400:38,4964* 4%15/11_OSPpMoP00:40,5
NOVOTNÝ Šimon0500:40,8773-7%15/12_ZP10_Č00:37,9
NOVOTNÝ Robert0400:41,5278-2%15/06_LOP_MoP00:40,5
VAVŘINA Matěj0500:43,1782* 9%15/11_OSPpMoP00:47,6
NADEEV Ivan0500:44,8086* 2%15/12_ZP10_Č00:46,0
ŠINDELÁŘ Dominik0700:46,3589* 11%15/05_jKPŽml_Pha00:52,3
DROZD Tobiáš0600:51,7792-1%15/06_LOP_MoP00:51,2
znak 100 m
MACHÁČEK Samuel0201:09,3212* 4%15/02_Kalich01:12,5
NOVOTNÝ Matyáš0101:11,5315* 0%15/02_Kalich01:11,9
ŠPAŇÁR Ondřej0401:24,0622* 2%15/02_Kalich01:25,8
NOVOTNÝ Robert0401:32,3327-6%15/11_pKPŽml_Pha01:26,9


zkratkaplný název závodumístobazénpzndatum konání
NeratoviceNeratovický pohárNeratovice25M16.01.

V archivu oddílu je k dispozici i kompletní výsledková sestava v souboru 1601nerp.zip (2 635 578 B).


autor: mtb | komentářů: 0