Krajské kolo soutěže družstev

Vydáno dne 23. 01. 2016 (počet přístupů 1232)


Letos se v soutěži družstev v Praze Motorlet umístil na třetím místě v ženách i v mužích. V této sezóně dostaly přednost jiné cíle, a tak se oddíl ani nezúčastní dalších kol soutěže. To se promítlo i na výkonech. Další rok ale snad už opět vstoupíme do soutěže družstev na plno a navážeme na vítězství v krajských kolech z minulých let.

  ženy
  2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016
Bohemians 15 846 15 090 16 188 14 021 14 073 15 723 16 496
USK 11 145 11 502 12 344 9 550 13 294 13 973 13 964
Motorlet 16 365 15 834 15 595 14 859 15 574 14 602 13 068
Olymp --- --- --- 8 435 --- --- 11 665
Slavia 9 283 --- --- --- 11 509 10 507 10 829
  muži
  2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016
USK 14 155 15 936 14 760 11 401 15 075 14 192 17 414
Bohemians 14 974 14 790 14 878 15 914 16 388 16 095 17 331
Motorlet 16 166 18 201 17 341 14 941 14 151 13 902 13 558
Slavia 12 357 14 048 13 081 7 975 12 446 11 220 11 699
Olymp 12 563 16 490 15 760 15 353 14 502 --- 11 195

V archivu oddílu je k dispozici i kompletní výsledková sestava v souboru 1601liga.pdf (1 513 539 B).

jménoročníkčaspoř.rozdílzávodrekord
volný způsob 50 m
PECHOVÁ Tereza9900:29,85- - -
MAŠKOVÁ Beáta0000:31,17-1%15/10_PlzSprinty00:30,69
volný způsob 100 m
PECHOVÁ Tereza9901:04,250%14/06_LOP_MoP01:04,1
JIRMANOVÁ Vanesa0101:06,59* 1%15/11_pKPŽst_Pha01:07,8
volný způsob 200 m
SEEMANOVÁ Barbora0002:07,52-7%15/10_PlzSprinty01:59,02
JIRMANOVÁ Vanesa0102:22,06* 10%14/11_pKPŽst_Pha02:39,3
volný způsob 400 m
SEEMANOVÁ Barbora0004:34,71-6%15/10_VCPrahy04:17,64
ZIMOVJANOVÁ Tereza9504:53,75- - -
volný způsob 800 m
SEEMANOVÁ Barbora0009:16,42-2%14/10_PlzSprinty09:00,85
ZIMOVJANOVÁ Tereza9510:14,85- - -
motýlek 100 m
PECHOVÁ Tereza9901:12,76-5%15/12_ZMČR+d01:09,06
MAŠKOVÁ Beáta0001:14,47-6%15/12_ZMČR+d01:10,17
motýlek 200 m
PECHOVÁ Tereza9902:44,25-1%13/11_pKPŽst_Pha02:41,0
PŮLPÁNOVÁ Alžběta0102:45,660%15/12_ZMČR1402:44,96
polohový závod 200 m
PŮLPÁNOVÁ Alžběta0102:42,86-2%15/12_ZMČR1402:38,96
KLOCOVÁ Markéta9902:45,212-12%14/11_IOKWien02:26,24
polohový závod 400 m
SEEMANOVÁ Barbora0005:05,42-5%15/12_ZMČR+d04:49,95
KLOCOVÁ Markéta9905:47,98-5%14/12_ZMČR+d05:30,32
prsa 100 m
KLOCOVÁ Markéta9901:21,75-5%15/12_ZMČR+d01:17,49
JIRMANOVÁ Vanesa0101:23,16* 2%15/11_pKPŽst_Pha01:25,3
prsa 200 m
KLOCOVÁ Markéta9902:50,63-3%15/12_ZMČR+d02:44,64
JIRMANOVÁ Vanesa0103:04,88* 0%15/05_jKPŽst_Pha03:05,5
znak 100 m
ZIMOVJANOVÁ Tereza9501:16,24- - -
PŮLPÁNOVÁ Alžběta0101:16,75-1%15/05_jKPŽst_Pha01:15,5
znak 200 m
ZIMOVJANOVÁ Tereza9502:40,94- - -
PŮLPÁNOVÁ Alžběta0102:42,15-2%15/12_ZMČR1402:38,12
jménoročníkčaspoř.rozdílzávodrekord
volný způsob 50 m
RUDNĚV Ilja0100:26,35-1%15/12_ZMČR1400:25,82
SMRČEK Ondřej0200:28,29-1%15/12_ZMČR1300:27,82
GERASIMOV David0100:29,2160%15/05_jKPŽst_Pha00:29,1
volný způsob 100 m
FIEDLER Ondřej8700:54,13-4%09/11_Boubelík00:51,86
SMRČEK Ondřej0201:01,2100%15/11_pKPŽst_Pha01:00,7
GERASIMOV David0101:04,117* 2%15/10_PCMoP01:05,63
HRDLIČKA Matěj0401:11,720* 0%15/12_ZP11_Č01:12,0
volný způsob 200 m
FIEDLER Ondřej8701:59,24-6%11/11_Boubelík01:52,09
PŘIBYL Michal9902:08,710-9%15/10_PlzSprinty01:57,06
volný způsob 400 m
PŘIBYL Michal9904:25,06-4%15/11_AXIS Cup04:13,16
NOVOTNÝ Matyáš0104:42,811-3%15/11_pKPŽst_Pha04:34,3
volný způsob 1500 m
PŘIBYL Michal9917:34,77* 0%15/03_OSPjMoPdt17:42,1
RUDNĚV Ilja0118:28,910* 7%13/10_OSPpMoPdt19:59,8
motýlek 100 m
RENC Jakub9900:58,83-2%15/12_ZMČR+d00:57,51
SMRČEK Ondřej0201:06,890%15/12_ZMČR1301:06,43
GERASIMOV David0101:15,515* 0%15/10_PCMoP01:16,19
motýlek 200 m
RENC Jakub9902:13,45-2%15/12_ZMČR+d02:09,58
SMRČEK Ondřej0202:41,910-5%15/10_PCMoP02:33,02
polohový závod 200 m
FIEDLER Ondřej8702:11,35-5%09/11_StrockWien02:04,16
RENC Matěj0202:34,911* 0%15/09_VCChomutov02:36,41
polohový závod 400 m
NOVOTNÝ Matyáš0105:10,49-2%15/12_ZMČR1405:04,03
RENC Matěj0205:23,111- - -
IVANOV Alexey0406:13,316- - -
prsa 100 m
RUDNĚV Ilja0101:11,36-1%15/10_PCMoP01:10,17
NOVOTNÝ Matyáš0101:11,97-2%15/12_ZMČR1401:09,86
prsa 200 m
NOVOTNÝ Matyáš0102:34,95-2%15/12_ZMČR1402:30,39
RUDNĚV Ilja0102:43,710-4%15/11_pKPŽst_Pha02:36,9
IVANOV Alexey0403:09,615-4%15/12_ZP11_Č03:02,3
HRDLIČKA Matěj0403:22,216-1%15/12_ZP11_Č03:19,8
znak 100 m
FIEDLER Ondřej8701:01,750%08/10_PlzSprinty01:01,30
PŘIBYL Michal9901:05,57-7%15/10_PlzSprinty01:01,15
GERASIMOV David0101:16,918* 1%15/10_PlzSprinty01:17,69
znak 200 m
RENC Jakub9902:14,04-6%15/12_ZMČR+d02:06,34
RENC Matěj0202:31,310-3%15/11_pKPŽst_Pha02:25,8


zkratkaplný název závodumístobazénpzndatum konání
KPDr-PhaPřebor Prahy družstevPraha - Radlice25K23.01.

autor: mtb | komentářů: 0